SPORT. BEVOLKING. MARKTBERICHTEN. IUI&-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O.Q. Installatie van den nieuwen burgemeester van Terneuzen. ACENDA MIDDELBURG. GOES. BIOSCOPEN der dat daartoe eenige aanleiding be stond te hebben toegebracht. Na zijn bekentenis is hij weder op vrije voeten gesteld. De bewoners van het Marnixplein en omgeving ondervinden gjroote Jast van vele krekels, een soort sprinkhanen, die zich daar niet alleen buiten, doch ook in de woningen ophouden. De grootste plaag' is wel dat hun onophou delijk eentonig gezaag velen uit den slaap houdt. O.. EN W. SOUBURG. Heden avond te 8 uur geeft het Souburgsch fanfarecorps „Vlijt en Volharding" een uitvoering op het Oranjeplein alhier. De oesterdiefstal. IERSEKE. De rechtbank te Middel burg heeft de invrijheidstelling bevolen van P. C. P., schippersknecht te Yerse- ke, thans in voorarrest, die eenige da gen geleden werd aangehouden en ter beschikking van de justitie gesteld als verdacht van diefstal van oesters. IERSEKE. Woensdag zijn alhier de beste pannen om oesterbroed op te van gen te water gebr,acht. Dit seizoen zul len heel wat meer pannen uitgezet wor den dan 't vorige, nl. ongeveer 1,800,000. Een en ander geeft veel werk, maar als men bedenkt dat in de jaren 18851888 nog 12 maal mee werden uitgelegd is het nog niet veel. RAAD VAN WEMELDINGE. De financieele toestand verre van rooskleurig. WEMELDINGE. Dinsdagavond ver gaderde de Raad onder voorzitterschap van burgemeester Keijzer. Afwezig waren de heeren: F, Wabeke Az. en P. Smit en Adr. Dominicus. Ingekomen w,as o.a. de goedgekeurde gemeente-begrooting, dienst 1936, met opmerkingen van Ged. Staten, dat Be financieele toestand der gemeente ver re van rooskleurig is te achten en dat uitgezien moet worden naar nieuwe bronnen van inkomsten, terwijl met waar deering voor het gevoerde financieele beleid, gestreefd moet worden naar de uiterste zuinigheid. De V o o r z. deelde mede, dat van B. en W. t.z.t. de noodige voorstellen zijn te wachten. Ontheffing hondenbelasting werd verleend aan G. Bras voor een h»alf jaar, en aan G. Dagevos voor een vol jaar. Besloten werd een derde der premie in de kosten van ziekeverpleging voor werkloozen, die in de gemeentelijke steunregeling zijn opgenomen en aange sloten zijn bij de Maatschappij voor Zie kenfonds voor Zuid- en Noord-Beve land, voor rekenng der gemeente te ne men, mits zij minstens 1 jaar lid zijn, een en ander volgens opgemaakt ont- werp-contract. Naar aanleiding v,an het verzoek van de buurtvereeniging „De Oranjeboom" zullen wederom pogingen worden aan gewend om het 6tootblok van de Ned. Locaalspoor aan de Danielstr,aat-Oran- jeboomstraat, verplaatst te krijgen. Medegedeeld wordt,, dat de minister van sociale z,aken een tarief heeft vast gesteld voor „grondaftrek" bij steun- verleening. De V o o r z. deelde mede, dat deze regeling eenigszins nadeeliger is voor de belanghebbenden, dan de huidige plaatselijke regeling. Voorts deelde spr, mede, dat bij de uitvoering der werken aan de WHlhel- minastraat, de gemeente door verschei dene aanliggende eigenaren de beschik king is gegeven over aan de straat lig gende strookjes grond voor trottoir, al of niet onder bepaalde en voor de ge meente gemakkelijk te accepteeren voorwaarden. B. en W. hebben van deze aanbiedingen dankbaar gebruik gemaakt en brengen dezen eigenaren van deze plaats daarvoor den dank en de hulde, die hun toekomt. Zij hebben spontaan getoond mede te willen werken om deze straat een behoorlijk aanzien te geven en om de veiligheid van het ver keer te willen helpen bevorderen. B. en W. zullen t.z.t, machtiging vr,agen om tot aankoop, waar noodig, van deze strookjes grond, over te gaan. Op diverse vragen gaf de V o o r z. de verlangde inlichtingen o^a. dat t.z.t. zal worden overwogen of het één rich tingsverkeer zal kunnen worden opge heven. In elk geval zal dit mogelijk zijn, wanneer de medewerking algemeen is. Op voorstel van B. en W. werd be sloten ook dit jaar, gedurende de zo mermaanden, het handwerkonderwijs op de gemeente-bewaarschool stop te zet ten en het hoofd dier school toestem ming te verleenen, om dit onderwijs ge durende dien tijd voor eigen rekening te geven. De gemeente-begroottingen 1935 en 1936, worden gewijzigd overeenkomstig aangeboden ontwerp-besluiten van B. en W. Laatstbedoelde wijziging bevat een post voor aanschaffing van een be- graaftoestel. Vastgesteld werd een verordening op de heffing van leges voor het verstrek ken van inlichtingen uit het bevolkings register; in verband daarmede worden de desbetreffende bepalingen uit de bestaande leges-verordening geschrapt. Bij de rondvraag gaf de heer R u i s- s e n den voorzitter in overweging, de politie met de noodige soepelheid te laten optreden bij rivierventerij tu6 schen zonsonder- en -opgang, terwijl deze spr. tevens inlichtingen vroeg over den waterafvoer in 't Bouwplan De V o o r z. zeide dat het eerste punt niet in deze vergadering thuis hoort. Wat betreft den waterafvoer in 't Bouwplan zullen B. en 'W. opnieuw 'n onderzoek laten instellen. De heer De Jonge verzocht ge durende het droge jaargetijde het vuil zoo veel mogelijk te laten verbranden, terwijl ook op .andere hinderlijke dingen in de omgeving van de vuilnisbelt werd gewezen. De V o o r z. zegde onderzoek toe, RAAD VAN AARDENBURG. Verlaging van de belasting op biljarten, AARDENBURG. Woensdag verga derde de Raad, onder voorzitterschap van den burgemeester voltallig. Ingekomen was een door 13 belang hebbenden ingediend verzoek tot af schaffing der biljartbelasting. De voorz. deelde mee, dat aan de biljarthouders een paar jaren geleden reeds tegemoet gekomen was door de belasting te hal- veeren. De meerderheid van B. en W. stelde thans voor de heffing te verlagen tot 10. De heer De Baokere zeide dat de biljarts tegenwoordig niet veel ople veren, en is voor geheele opheffing. Ook mevr. v. d. Broecke vond 10 nog te hoog. Het voorstel van B. en W. werd met 4 tegen 3 stemmen (die van de heeren Rijckaert, Lippens en De Bachere) aan genomen. Mevr. v. d. Broecke zeide bij de rondvraag, dat ze van de zijde der tegenstemlmers nog een voorstel ver wacht had, en was het eens met den hr Catsman, die de opmerking maakte, dat hij het wel in het belang van de debat ten achtte, dat de Raadsleden hun stem men motiveeren. Thans tast men in het duister waar om die 3 leden tegen stemden. Vonden ze het bedrag te hoog, of vonden ze het te laag? B. en W. gaven bij de motivee ring der verlaging met 2.50 op, dat deze verlaging niet zal leiden tot be- lastingverhooging. De heer Catsman zeide dat 3 jaar geleden de belastingen aanzienlijk wer den verhoogd, zoodat het nu tijd wordt, ze weder te verlagen. De fekening van het algemeen arm bestuur over 1935 werd goedgekeurd. Bij de rondvraag vestigde mevr. v. d. Brcreckede aandacht van B. en W. op de wenschelijkheid van het in orde brengen van de oude ziekenbarak, en het luchten van de daarin aanwezige bedden. Tevens vestigde zij de aandacht van B. en W. op den toestand waarin het gebouw der Kaaipoort zich bevindt. De muren zijn op verschillende plaatsen erg gehavend. Spr. meende dat het Oudheidkundig Genootschap, dat a.s. Zaterdag o.a. de Herv. kerk komt be zichtigen, wel geen erg goeden indruk zal krijgen, als ze ziet den toestand waartoe de gemeente dit gebbouw laat verworden. De v o o r z. zeide dat reeds plannen in bewerking zijn tot reparatie. Op een vraag, wanneer de klok in de Kaaipoort zal gereed wezen zeide de voorz. dat deze volgende week ge plaatst zal worden. Huldiging I, A. de Brauwer. Nadat de vergadering gesloten was, werden in de Raadszaal binnengeleid, de heer I. A. de Brauwer met zijn echt- genoote om een huldiging in ontvangst te nemen ter gelegenheid van zijn 40- jarig jubileum bij de plaatselijke brand weer en wel gedurende de laatste pe riode als commandant. In een korte toespraak bracht de voorz, den jubilaris hulde, voor het vele goede wat de heer De Brauwer in veler lei functies in de gemeente heeft ver richt, en hoe hij steeds erbij was, als er een of ander feest moest worden geor ganiseerd. In het bijzonder gold het hier in de eerste plaats, de ijver en toewijding waarmede de heer De Brauwer steeds voor de brandweer en de perfectionee ring daarvan heeft zorg gedragen. He laas valt deze jubel dag samen met den datum waarop aan den heer De Br. eet- vol ontslag wordt verleend als comman dant der brandweer, hetwelk op verzoek wordt verleend,aangezien het den ju bilaris wegens voortdurende verergering zijner doofheid niet meer mogelijk is, zijn functie naar behooren te verrichten. Namens H.M. de Koningin spelde de voorz. den gehuldigde de zilveren me daille bij de orde van Oranje Nassau op de borst, alsmede de eere-medaille voor 40-jarigen trouwen dienst, namens den Nederl. Brandweerbond met het daar bij behoorende diploma hem geschon ken. Zichtbaar aangedaan dankte de hr De Brauwer den voorz. voor de hem gebrachte hulde, en H.M, de Koningin alsook den Bond voor de verleende on derscheiding. Spr. schetste in het kort, wat hij bij de brandweer heeft medege maakt, en sprak de hoop uit, dat zijn opvolger een jong, energiek persoon moge wezen, die het spoedig moge be leven, dat de moderne brandweer wordt gecompleteerd met een modern alarm systeem, BIERVLIET. Dinsdag maakten de ouden van dagen uit Biervliet en Drie wegen een autotocht met daartoe wel willend beschikbaar gestelde auto's en een tweetal autobussen naar Brugge BlankenbergheKnokke, waar o.a. het vliegveld werd bekeken. De oudste deelnemer aan den tocht was 94 jaar. s Avonds werd de stoet met muziek afgewacht, wat een vroolijke drukte gaf. Woensdag is mr. P. H. W. F. Tellegen, jenoemd tot burgemeester van Terneu zen, in een plechtige raadsvergadering geïnstalleerd. De nieuwe burgemeester, die des na middags vergezeld van zijn vrouw en kinderen, benevens zijn broeder, den griffier der Staten, met vrouw en kin deren en zijn zwager, den heer Boersma, arriveerde, werd aan de aanlegplaats der prov. boot afgehaald door de raadsleden, de heeren Lambrechtsen van Ritthem en Duurinck. Per auto reed men door eenige straten naar het stadhuis, waar de waarnemende burgemeester, de heer J. Geelhoedt, en de gemeentesecreta ris den nieuwen burgemeester en zijn fa milie verwelkomden. Kort daarop ving de openbare verga dering aan. Na mededeeling van het Ko ninklijk besluit der benoeming, noodigde de voorz, de raadsleden Van Cadsand en De Vos uit, den burgemeester de raadszaal binnen te leiden. Spr. heette hem daarop met zijn vrouw welkom in deze gemeente, en feliciteer de hem met deze eervolle benoeming. Spr. hoopte, dat de keuze van H.M. de Ko ningin in het waarachtig belang der ge meente zal blijken te zijn, en is overtuigd dat de heer Tellegen, staande boven alle partijschap, met den Raad zal willen samenwerken tot bevordering van de be langen der gemeente en der ingezetenen. De Raad zal dan steeds bereid zijn hem krachtig te steunen, terwijl de burge meester dan ook de hoogachting en waardeering der ingezetenen zal ver werven. Hij zal dan een waardig opvol ger zijn van den heer Huizinga, met wien de Raad 24 jaar in vriendschappelijke verhouding mocht samenwerken. Bij diens afscheid heeft spr. veel kunnen opsommen dat tot stand was gekomen. Er bleef echter nog veel te wenschen over. Dit zal hij niet opsommen, omdat de verwezenlijking zal afhangen van om standigheden, die voor een groot deel buiten de macht van den Gemeenteraad en het dag. bestuur liggen, Wel vestigde aij in het bijzonder de aandacht op de havenbelangen, die door internationale kwesties worden beheerscht. Den bur gemeester de noodige kracht en wijsheid toewenschend, droeg spr. hem het voor zitterschap van den Raad over, na een woord van hartelijken dank aan de amb tenaren der gemeente, die hem tijdens de 3 maanden, dat hij de functie van burgemeester waarnam, op uitnemende wijze hebben gesteund. De heer Tellegen aanvaardde het ambt met een woord van dank aan H. M. de Koningin voor de benoeming en aan den minister van binnenlandsche zaken en den Commissaris der Konin gin, die hem wel voor dit ambt hebben willen voordragen. De eerste periode van zijn maatschappelijk leven, dat zich in Indië afspeelde, wordt thans afgeslo ten. Hij ziet de wereld, als te verkeeren in een gistingsproces, van welks uit komst slechts enkelen een flauw ver moeden hebben. De critiek geeft geen betrouwbaren weg naar de toekomst aan. Het blijft nog een zoeken en tas ten. In den grond heeft men te maken inet de noodlottige zelfverheffing' van den mensch tegenover God, die de wor tel is van veel kwaad in dezen tijd. Spr, ziet belangrijke richtlijnen voor zijn be leid als burgemeester. Geen gemeen schap kan zich ontwikkelen zonder ge zag, doch geen gezag heeft reden van bestaan, wanneer het zich niet bekend weel met alle geestelijke stroomingen, die in de gemeenschap bestaan of daar in aan hét opkomen zijn. Spr. is over tuigd, dat zijn pogingen weinig zouden baten, wanneer hij zich niet verzekerd wist van de medewerking van den Raad. Hij stelt zich daarvan het beste voor. Bij een kennismaking met zijn ambtsvoorganger bleek uit hetgeen de ze over Ter Neuzen vertelde, dat hij met zijn familie hier een goede toe komst kan verwachten. Hulde brengen de aan den heer Geelhoedt voor zijn waarneming van het burgemeesterschap eindigde spr. met de bede, dat Gods zegen moge rusten op zijn arbeid, tot heil van de gemeente. De heer V anGadsand, oudste raadslid, voerde het woord namens en kele fracties en sprak de hoop uit, dat de burgemeester zal trachten zoovee' mogelijk alle partijen te bevredigen, doch daarbij niet zal vergeten, dat hij regeert bij de gratie Gods. Hierna werd de vergadering in de versierde (raadszaal gesloten. Vervol gens werden de gemeenteambtenaren aan den nieuwen burgemeester voorge steld, terwijl te 4 uur een particuliere receptie aanving, waarvan door vele corporaties, autoriteiten en particulie ren voor een kennismaking met den den burgemeester en zijn familie were gebruik gemaakt. Na de installatie kwamen voor het stadhuis de kinderen der Chr. bewaar school den burgemeester begroeten, die zich daarvoor met zijn familie voor de pui van het stadhuis vertoonde. Van openbare en vele particuliere woningen wapperde de vlag, ter ver welkoming, terwijl des avonds het mu ziekgezelschap „De vereenigde werk lieden" een muzikale hulde bracht en op de Markt concerteerde. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN DEN BOER-MIDDELBURGSCHE COURANT ELFTAL. Oud Middelburg verliest met 31. In een sportieven wedstrijd, waarin van beide zijde met veel élan is ge speeld heeft 't Debomico elftal de over winning uit het vuur gesleept. Het was jammer dat reeds direct bij den aan vang de aanvoerder der gasten moest uitvallen, hetgeen nog in de eerste helft ook met den rechtsbuiten het geval was. Reeds spoedig na het begin opende de midvoor van het Debomico-elftal na goed samenspel de score (10). Spoe dig daarop kreeg Oud-Middelburg een strafschop toegewezen, "töelke door den linksbinnen werd genomen. De keeper hield aanvankelijk den bal, doch het weer in 't veld terugspringende leder werd ingeschoten (11). Oud-Middel burg was veel in den aanval, doch bij na steeds strandden zij op buitenspel. STog voor rust slaagde 't Debomico-elf tal er in door haaf rechtsbinnen de lei ding te nemen. (21). In de tweede helft was Oud-Middel burg het meest in den aanval. Het spel werd echter te kort gehouden, zoodat de Debomico-defensie hiermede geen moeite had. Aan de andere zijde had men met de snelle open aanvallen meer last en het was de linksbinnen die met een ver schot den voorsprong vergroot- e (31). Hiermede kwam het einde. De winnaars. De nederlaagwedstrijden zijn hier mede geeëindigd. Het Den Boer Mid- delburgsche Courant-elftal verloor van de Middelburgsche Zomercombinatie met 72 en van E.M.V.V.V. met 43. Daarentegen won het Den Boer Middel burgsche Courant elftal met 31 van Serooskerke, eveneens met 31 van Oud-Middelburg en tenslotte met 4—0 van De Ouwe Schoen. De eerste prijs, een fraaie beker, is dus gewonnen door de Middelburgsche Zomercombinatie. De tweede prijs, een zilveren medail le won E.M.V.V.V. Voor de derde prijs, een plaquette, zullen Serooskerke en Oud-Middelburg moeten loten. De prijsuitreiking heeft Zaterdag avond op de bovenzaal van het Neder- landsch Koffiehuis plaats. ZUIVERING VAN ZWEMWATER OP NATUURLIJKE WIJZE. Een Nederlandsche uitvinding. De heer D. N. Kuipers, directeur van de zwem- en bad-inrichting aan den Heiligeweg te Amsterdam heeft een systeem van waterzuivering uitgevon den, dat in genoemd zwembad al gerui- men tijd in gebruik is. Het systeem heeft de aandacht getrokken van een Engejsche maatschappij, die thans be zig is, het op groote schaal in Engeland toepassing te doen vinden. Zooals bekend verondersteld mag worden, zuivert men in het algemeen 't zwemwater in binnenbaden door mid del van toevoeging van chloor of chloor-amine, hetwelk schadelijke bac teriën vernietigd. De onreinheden in het water worden door middel van verschil lende zand- en grintfilters verwijderd. De toevoeging van chloor of een chloorverbinding heeft echter ook na deelen. De huid, de oogen en ooren van zwemsters en zwemmers worden er meermalen door aangedaan, terwijl het chloor ook de voor het lichaam nuttige bacteriën doodt. De heer Kuipers heeft nu een systeem van waterzuivering uitgedacht, dat ge heel het natuurlijke proces nabijkomt en daarom ook de naam „bio-ïilter- systeem" draagt. In de natuur worden schadelijke bac teriën door andere, dus voor ons nutti ge, bacteriën, vernietigd, mits de laat ste in de meerderheid zijn. Door het in brengen van een bepaald protozoo, dat vooral in zuurstofrijk water gedijt, wor den de coli-bacteriën, die vooral zwem water verontreinigen, vernietigd. Het systeem van den heer Kuipers is nu daar op gebaseerd, dat deze proto- zoo-en in het zwemwater worden ge bracht, terwijl tevens door een speciale wijze van filtreering het zuurstofgehalte van het water hoog gehouden wordt. Hierdoor kunnen de protozoo-en zich standhouden en hun zuiverend werk verrichten. Zijn er geen bacteriën te be' strijden, dan worden de zwakke exem plaren door de sterke vernietigd, wat tot versterking van het soort leidt. Wannéér dus gezorgd wordt, dat steeds het zwemwater voldoende zuur' stof bevat, blijven de beschermende protozoo-en in sterkte bestaan, zon der dat eenige verdere inmenging o controle noodig is. Het geregelde on derzoek door den geneeskundigen dienst is hier de proef op de som. De voordeelen van dit „bio-filter"-systeem zijn dus, dat het zwemwater op de snelste en meest afdoende wijze gerei nigd wordt, terwijl het volkomen helder' en zuiver blijft. Het onderscheid tus schen een glas water uit het bassin en een glas drinkwater is noch te zien noch te ruiken, noch te proeven. Een Engelsche onderneming op dit gebied heeft voor dit systeem zeer groo te belangstelling getoond Reeds talrijke bassins zijn in Engeland van dit systeem voorzien. i Nu het systeem in het buitenland zoo veel succes oogst, is ook het eigen land ontwaakt. Reeds in Bilthoven en Alk maar vindt de zuivering van het zwem water op deze wijze plaats. Het ligt ech ter in de bedoeling om dit seizoen nog zes en het volgend jaar twaalf zwem inrichtingen van het bio-filter-systeem te voorzien. Dat de uitvinding tenslotte groote be- angstelling vindt bij sport-autoriteiten, behoeft nauwelijks betoog. Vele dokto ren en zwem-officials waren buitenge woon ingenomen met de natuurlijke hel derheid van het water, dat de beste prestaties van zwemsters en zwemmers mogelijk maakte. Gedurende de tweede helft van Juni zijn in de gemeente MIDDELBURG. Ingekomen: J. R, Delle, koopman, Leiden, Zuid singel E 40b, J. K, Joosse, machinist, Cura9ao, Vlissingsche straat K 52, H. van Ommeren, Rotterdam, Blauwendijk P 39k, M. M. Wag'enaar, Vrouwenpol der, Lat. Scljoolstr. P 53c, P, J. van SToort, Goes, Abdij A 51. V ertrokken: G. J. Th. Vaas, Seisweg R 89, Delft, Voldersgracht 6a, A. G. Schuijt, Wal B 63, O. en W. Souburg, Middelburgsche- straat 49, R. R. van de Woeslijne, K. Gortstr. I 339, Koudekerke, Oude Vliss.- weg E 2361, Maatje J. Geldof, Noord- sing'el S 68, Serooskerke A 2, G. A. Wessels, Lange Delft B 154, Vhssingen, ^ieuwendijk 5, J. J,. Omes, Heerenstr. B 128, Apeldoorn, Rustenburgerstr. 31, C, Sanderse, Seisweg R 177, Koude- cerke, Nieuwe Vliss.weg E 205, P. Mier, Gortstr. I 335, Terschelling, Burg Wentzstr. A 163, L. A. Bareman, Lat Schoolstr. C 50, Utrecht, B„ F. Suer- manstr. 7, T. Vermeulen, Rouaansche £ade G 156, Terneuzen, Kanaalstr. 60, A. Louwerse, Noordsingel S 168, Kou dekerke, Oude Vliss.weg E 231, Joha< H. Esser geb. v. Puffelen, K. Burg D 15, Den Helder, Krugerstr. 94, M. v. d- Guchte, Seissingel R 239, Serooskerke Sloordweg A 39h, A, W. Sies, Graven straat I 280, St. Laurens Noordweg B 53n. Middelburg, 1 Juli. Op de vei- ing deden: Tuinboonen 46 c., Bak- postelein 2 c,, Wonder van A. 67 c., Peulen 3 c., Spinazie 24 c., Postelein 23 c„ Moskrul 2 c., Wagenaarsboonen 2933 c., Stoksnijboonen 2324 c, Stamsnijboonen 2224 c., Stokprinces- senboonen 28 c., Doppers 34 c-, Roem 37 c., alles per kg, Peën 6 c., Kroten 3,5 4,5 cUien 4,5 c., Rabarber 3,5 c., alles per bos; Savoye Kool 3,5 c., Bloemkool 35 c,, Andijvie 12 c„ Kropsla 0,5 1,5 c., Komkommers 25 c., alles per stuk. Bloemen: Lelie 15 c.Anjers 2 c., Lathyrus 5 c,, alles per bos; lelies 8— 10 c., per 10 stuks. K a p e 11 e, 1 Juli. Veilingsvereeni- ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Voorkoopveiling Frambozen 2500 kg 19,60. Groote Veiling: Kruisbessen 5,20 5,80. Kleine Veiling: Aardbeien 815, Vroege kersen 1214, Meikersen 11 13, Hollanders 1723, Vroege van Werden 13, Volgers 15—21, Suiker ker sen 1015, Postelein kersen 1013, Bruine Blanche 1517, Varikse Zwarte 18, Frambozen 1650, Roode bessen 6 18, Witte bessen 68, Kruisbessen 4 7, Blauwe Druiven 40, Tomaten 10 16, Doperwten 58, Postelein 79, Kassnijboonen 3033, Gele Boontjes 24, Dubb, Princessen z. dr. 3234, Eer stelingen 2,40—3,70, Kropsla 1, Bospeen 6,50, Kroten 34, Komkommers 34,50, Bloemkool 39, Rabarber 34; Kas- perziken 28. Kipeieren 2,702,80 Blocveiling 4,30 uur. Jucunda Nalevering: Jucunda 13,70, Madame Moutot 12,40. "Oostburg, 1 Juli Avicultura; aan voer 84y2 kg boter; prijs f 1,04 tot f 1,47 per kg. van geadverteerde of te adverteeren ver*' gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen ea andere bijeenkomsten. DO 2 Jul. Djiguiten Kozakken; Gem Sportterr. Nadorst 14,30 en 20,30 h. DO 2 Jul Muz. Wandeling Muz. Ver. „Crescendo"; 20,00 h. van Seisd- VR 3 Jul. Molenwater-concert, Middelb. Muziekkorps, 20,00 h. DO 2 Jul VR 3 Jul CITY, Midb. VR 3—DO 9 Jul: „De Tunnel" en „Polenbloed 20,00 h., ZO matinée 15,00 h. ELECTRO, Midd- VR 3—DO 9 Jul-: „De Wereld in wording" en „Ein de slecht, alles goed", 20,00 b, ZO matinée 15,00 h.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6