Bij Examens BIOSCOPEN. SU1TENLAND. LAATSTE BERICHTEN. KERK EN SCHOOL. SPORT. ZUID-BEVELAND. DE GEITENHOUDERIJ OP ZUID- EN NOOR-BEVELAND. Mföftè-BËVELAND. zien, en er vooral geen al te diepe èn onze cultuur in gevaar brengende ge volgtrekkingen aan vast knoopen: het is maar een aardig spelletje. En als zoo danig, als feuilleton in een krant, aardig, spannend, met een w i e zou het nu toch wel gedaan hebben aan het eind? Een mooie kop van een intelligente murder-story auteur en een verre van pientere maar vasthoudende hotel-de tective betwisten elkaar hier de eer 'n moord plus enkele pogingen daartoe te onthullen. Raad U er maar eens naar wie het deed! ELECTRO. Sanders van de Rivier. Geen vrouwen meer. verder uitgebreid in de textiel en de metaalindustrie. DE REX-LEIDER DEGRELLE VEROORDEELD, FRANKRIJK. Milliardenfonds. De regeexing-Blum trekt een wissel op de toekomst. DANTZIG NAZI'S GOOIEN DE RUITEN VAN EEN KERK IN. VER. STATEN. WEGENS ONTVOERING TER DOOD GEBRACHT. MIDDELBURG. CITY. BELGIE, De stakingsbeweging. 00STZEE-LANDEN SCHIP BIJ TEWATERLATING GEZONKEN. HET GESCHENK VAN DEN HAAG AAN VEERE. D00DENDAGB0EK VAN HET VERKEER. Laren (G.): 1 doode. WISSELKOERSEN. NIEUW- EN ST. J00SLAND. Jubileum ds. Van 't Sant. J, de Boo, S. M. Christiaanse, L. van Gilst, C. L. Vink, C. J. y. d. Weele, en L, M. v. d. Weele, allen te Colijnsplaat; S. R. Eversdijk, C. J. van Maldegem, J. C, Vogelaar en G, M. Zuyddijk, allen te Kortgene; W. M. de Graag, J. C. Mullië, T. de Regt, allen te Kats; Ni- C. Louwerse en J. I. de Regt te Wissenkerke; P. C. Flikweert, W, M. Louwerse, en ML Kra mer te Geersdijk; A. J. van Oeveren te Wolphaartsdijk. Medische sportkeuring. Plannen tot oprichting van eec- Sportkeuringsbureau op Wal" cheren. WIELRENNEN. SCHMELING SLAAT LOUIS KNOCK OUT. slaagde de vlucht uitstekend en toonde de heer Slot zich zeer tevreden, zoowel over de vliegeigenschappen van de ma chine als over haar gedrag op het wa ter. Men schrijft ons: Nu de tijdsomstandigheden veel ver anderd zijn en er veel werkeloosheid is, verdient de Geitenhouderij zeer zeker meer algemeene belangstelling onder den werkenden stand. Veel voeder gaat verloren aan dijken, wegbermen en sloo- ten. Gemakkelijk is er dus voeder te krijgen. De grond is w,at goedkooper, zoodat voederbieten voordeeliger te kweeken zijn. Met kleine aardappelen is men soms verlegen. In vrijen tijd kan men van wat oude palen met eenige planken een goed hok maken. Tijd om gras te maaien of te snijden is er ge noeg over. De geit geeft financieel voordeel en het is dunkt ons een aangename bezig heid, om aan de geitenverzorging zijn tijd te besteden. De geitenmelk is van groote beteekenis voor de gezinsvoeding. Door steeds van de beste dieren fokmateriaal te nemen is er ook veel verbetering ge komen in het ras. De Kring Zuid- en iNoord-Bevel,and onderdeel van de Provinciale Geiten- fokvereenfgjng j(n Zeeland vergaderde dezer dagen in Goes, op welke vergade ring is besloten, om bij voldoende deel neming op 22 Juli a.s. te Kloetinge een kringkeuring te houden. Als elke plaat selijke geitenfokvereeniging mee werkt, kan dit een leerzame dag worden. Daar kan dan eens alles bij elkaar komen en kan een juist beeld gegeven worden van de geitenfokkerij en zoodoende de eene plaatselijke vereenigiqg: van de andere vepl leeren.. hopen, dat alle vereenigingen in den kring deze zaak zullen steunen en dat de keuring veel mag bijdragen tot uitbreiding van deze voor den werken den stand zeer nuttige zaak. HANSWEERT. De sleepboot „Wil lem" heeft alhier voor de haven mei machineschade opgepikt het Nederland' sche motorschip „Magdalena" schipper De Neve uit Ossenisse, WAARDE, Benoemd als volontair ter secretarie alhier de heer A. J, Du Mar- chie van Voorthuizen, vroeger te Krui- pingen, WISSENKERKE, Naar men verneemt hebben de besturen van verschillende polders in de gemeente Wissenkerke, in navolging van die te Kortgene, beslo ten adhaesie te betuigen, aan het terzake I 'aan Ged. Staten van Zeeland gezonden j adres van de heeren W, Kakebeeke en mr. J. A, A. Fransen van de Putte te Goes,- tegen het ontwerp wijziging van het polder en polderambtenarenregle ment, speciaal tegen de 6 jaarlijksche aftreding der ontvangers-griffiers. De hoofdfilm geeft ons in extenso het bekende boek van den Engelschen auteur Wallace weer. Een spannende episode uit het leven in Afrika van een gouver- nements-ambtenaar. Paul Robison als Bosambo is een zuigende kluit spier ballen en heeft uit dien hoofde bepa'alde qualiteiten. Voor wie autenthieke ver halen heeft gelezen als Chicongo e.d. is deze film minder onwaarschijnlijk dan de onbevangen toeschouwer misschien wel zou meenen. Een ruime plaats is er ingeruimd aan de massale krijgsdans en we zien, dat deze het evenals de ebbenhouten koppen van die kerels, heel goed „doen". Sanders is de typische vertegenwoor diger van een ras, dat regeert uit over tuiging; gegrond op een onwankelbaar vertrouwen in de onfeilbaarheid van eigen inzicht. De man achter de kamera heeft in enkele onbewaakte momenten knappe natuuropnamen gemaakt. Wanneer we bij het begrip film vast houden aan het zuiver visueel festijn dat zich voltrekt op een rechthoekig verzil verd veld ip e$n rookerige zaal, dan is deze misschien niet dermate te waar- deeren dan wannéér we heenstappen De staking in de haven van Antwer pen duurt onverminderd voort. Onder leiding van ministerpresident Van Zee land hebben te Brussel onderhandelin gen plaats gehad, waardoor de partijen nader tot elkaar kwamen. Heden wordt verder onderhandeld. In de mijnen is overeenstemming bereikt aangaande 'n algemeene loonsverhooging van 5 pro- ct. een minimum salaris van 32 franps, betaalde vacantia en vrijheid van orga nisatie. Over de 40-urige werkweek ech ter is men het nog niet eens. Léon Degrelle had in het weekblad Rex een scherpen aanval laten verschij nen tegen het christelijk-democratisch Kamerlid Jean Bodaert, onder den ti tel: De heer Bodaert, democraat en bankier. Naar aanleiding hiervan was door den heer Bodaert een proces aan hangig gemaakt tegen Degrelle. De Rex- leider is thans door de rechtbank van Charleroi veroordeeld tot betaling van 5000 frs, schadevergoeding en tot het plaatsen van het vonnis in het weekblad Rex. In het vonnis wordt verklaard, dat het artikel van Degrelle lasterlijk is en de eer aantast van den heer Bodaert. De minister van financiën, Vincent Auriol, heeft gisteren in de Kamer een exposé gegeven v,an den huidigen finan— cieelen toestand van Frankrijk. De mi nister zeide geheel open kaart te willen spelen, niets te willen verheimelijken, hoe somber zijn mededeelingen dan ook zouden uitvallen. w. "w" v» uiiixvci w«& Z.UUUCU uiivaiicii* over de noodzakelijke controverse film-1 Men kan inderdaad zijn uiteenzetting tooneel en we gefilmd spel aanvaarden, J allesbehalve bemoedigend voor het tir O H T I M 4 O 1 fT~A r. I V V A M J M M A ,1 tv tl tl AA Ll ,1 n A. n II M J A AA A A I A I J A t want dan is de film voor de pauze er wel een van de bovenste plank. Joan Crawford en Robert Montgo mery, geëescorteerd door Franchot Tone en enkele anderen geven hier een uit nemende vertooning van een vrij inge wikkeld scenario. Een bijzondere verdienste is, dat de békende drie Amerikaansche stommi teiten niet voorkomen; de „song", de vul gariteit en de slotzoen van minstens twintig meter. Zelfs Nivienne Osborne is als grootmoe der hoewel ietwat zonderling niet die wansmakelijke figuur, die er meestal uit groeit. Charles Ruggles is natuurlijk dezelfde idioot van altijd. Gisternacht hebben groepen nationaal- socialisten te Dantzig alle ruiten inge gooid van de St. Nicolaaskerk. Hoewel de politie tijdig gewaarschuwd was, werd niemand gearresteerd. Het orgaan der oppositie van rechts: „Nationalzeitung", dat van het incident melding maakte, werd voor de verschij ning reeds in beslag genomen. Te Mc Alester in den staat Oklaho ma is Arthur Gooch, een 27-jarige man, die twee ambtenaren uit Texas had ont voerd en hen ongedeerd had terugbe zorgd opgehangen. Dit is de eerste toe passing van de wet, die op ontvoering de doodstraf stelt. jlijft men kalm en helder, indien men vooraf Mijnhardt's Zenuwtabletten ge- iruikt. Koker 75 ct. Bij Apothekers en Drog. (Ingez. Med.) „Vanavond bij mij thuis". Het type-operettefilms zal zich in iatere jaren, als wanneer een naarstig student in de cultuurhistorie eens tot opgave zal krijgen er een dissertatie over te schrijven, in 'n groot aantal stan daard-soorten laten verdeelen: met vlie gerij, met oorlogschepen, met vorsten dommen, met wintersport, met zomer sport. En vermoedelijk nog eenige meer, maar dat zoekt gezegde studiosus anno 2000 maar zelf uit. Eén soort zullen we hem er echter nog bijleveren: de gram mofoonplaat-operette. De vraag of en in hoeverre er in dezen relaties tusschen film en platenindustrie bestaan, moet hij echter zelf maar uitzoeken. Maar goed: v.an grammofoonplaten, mitsgaders een tip-top winkel, 'n reuze hoop meer ofminder lieftallige ver koopjuffertjes, en lieve, taaie, hooggebo ren en kostverloren klanten, zoo van de mannelijke als de sterke sekse, laat zich een heel goed s,avoureerbare film cocktail brouwen. Hetwelk dan ook hier eens weer met succes geschied is. U weet het: Jenny Jugo is een lief maar zeer energiek meisje Ze verschijnt ditmaal behalve als afwisselend deemoe dig onderdanig en zeer krachtdadig per- soonlijkheidje, bovendien in j,agerscos- tuum met geweer-en-al. Bij een meneer de baron, die wel baron, maar zonder eenigerlei booze bedoelingen is, ten wa re dan dat men het snood zou achten dat hij zich van een hoogst enervee rend-energieke dochter, of geliefde dat blijft in het v,age wil ontdoen Maar dat is begrijpelijk. Ge kent Theo Lingen nog Wel uit ve lerlei komische film' Nu, 't is weer zoo En dan komt Fritz Odemar de Schoóne nog-ten tooneele. Maar als we u vertel den wat die is en uitvoert en voorstelt en in werkelijkheid is: deugniet, oplich ter, enkel charmeur of nog veel erger of tenslotte toch heelemaal niet erg... Dat moet u nu zelf maar eens gaan be kijken. De moord in het Grand Hotel Het begint zoo'n beetje gewoonte te worden als tweede stuk maar dan vooraf een misdaad ter opheldering te krijgen. Men moet dat niet te tragisch De omvang' van de stakingsbeweging heeft nog niet veel wijziging ondergaan Eenerzijds is men in verschillende indu strieën^ zooals de meubelindustrie, het hotel- en restaurantbedrijf en de ijsfa brieken tot principieele overeenstem ming gekomen, terwijl ook in andere takken van industrie bevredigende vor deringen gemaakt worden, anderzijds valt in verschillende deelen van het land een uitbreiding van de staking waar te nemen. Deze uitbreiding was wel het sterkst in de provincie Oost-Vlaanderen waar groepen arbeiders er in slaagden de fabr. te laten sluiten te Lookeren Hamme, Aalst, Veerle en St. Niklaas In West-Vlaanderen is de beweging overgeslagen op de glasfabrieken in Roesselaere en Havelghem. In de Kern pen wordt het werk over het algemeen voortgezet hoewel gedeeltelijk gestaakt wordt in de fabrieken te Herent In de provincie Henegouwen is alles betrek kelijk rustig. Te Quaregnon is de kalmte weergekeerd. Te Cuesmes moest men tot laat in den morgen werken, daar brievenbussen, palen van het electrische net enz. waren omvergeworpen. Talrijke aanhoudingen hadden plaats. Te Virvinal liggen de glasfabrieken stil. Te Verviers, waar zich ernstige ongeregeldheden hebben voorgedaan lijkt de toestand iets kalmer. De uit breiding der stakingsbeweging is voora te wijten aan het feit, dat groepen jonge stakers door het geheele land trekken en de arbeiders opwekken zich bij hup beweging aan te sluiten. Tal van fabrie-f ken bevinden zich op het oogenblik on der militaire bewaking. In Namen is eveneens het werk vele fabrieken stilgelegd. In Gent breidt de staking zich meer en meer uit Een 3-tal vrachtauto's werd door de stakers overvallen en de vervoerde koopwaar afgeladen. Een groep stakers is voorts een groot warenhuis binnenge drongen en heeft daar het werkzame personeel gedwongen, den arbeid neer te leggen. Er hadden verschillende ar restaties plaats. De staking heeft zie in het Fransche volk vinden, ook al deed hij zijn best de vorige regeeringen den schuld van een en ander in de schoenen te schuiven. Die vorige regeeringen, al dus Vincent Auriol, hebben de financi- eele moeilijkheden het hoofd willen bie den door „aanpassing", (d.w.z. bezuini ging vooral op de salarissen der ambte naren, verlaging van de kosten voor levensonderhoud en dergelijke). Het re sultaat is echter geweest, dat in plaats van een geraamd overschot van 10 mil- iard 1935 vermoedelijk een tekort van 10 milliard heeft opgeleverd en voor 1936 daar nog ongeveer 7 milliard bij zullen komen. De minister vergat naar voren te arengen, dat het vooral aan het parle ment te wijten is, dat dit kon geschie den, aangezien het parlement een dras tisch optreden der regeering tegenhield. Objectief mogen zijn beschouwingen dan ook allerminst heeten. i Vincent Auriol zelf wil in tegenstel ling met zijn voorganger probeeren de economische bedrijvigheid in het land „aan te zwengelen" en hoopt dat daardoor de baten voor de schatkist ruimer zullen gjaan vloeien. FRj ver klaarde zich pertinent tegen devaluatie, maar gaf geen enkel middel aan, om in dien de verwachte baten zouden uit blijven de eindjes aan elkaar te kun nen knoopen. Zooals men weet heeft de regeering heel wat plannen op haar pro gram (40-urige werkweek en dergelijke) welke den staat honderden millioenen zullen kosten. Waar het geld voor dat alles vandaan moet komen, liet Vincent Auriol in het midden. Wel verkondigde hij, evenals Blum reeds heeft gedaan, dat de regeering strenge maatregelen zal nemen tegen kapitalisten, die niet willen deelnemen aan de verhooging van de nationale wel vaart. Zoo is er een wetsontwerp in de maak tegen de „gevluchte" kapitalen Ongeveer 26 milliard aan Fransch kapi taal is den laatsten tijd in het buiten land ondergebracht, aldus de minister en plm. 30 milliard werd opgepot. Het ligt in de bedoeling, al dat geld op de een of andere manier voor de gemeen schap dienstbaar te maken. Hoe, dat za men later hooren. Voorshands lijkt het ons niet waarschijnlijk,dat de schatkist daarmee uit de moeilijkheden kan raken Het spreekt vanzelf, dat de regeering om den eersten tijd den nood het hoofc te bieden, moet leenen. Vincent Aurio deelde mede, dat daartoe een beroep op de spaarders zal worden gedaan. Zij krijgen over enkele dagen gelegenheic hun geld te beleggen in staatsbons op korten termijn. Verder zal opnieuw de Bank van Frankrijk moeten bijspringen Tenslotte kondigde de minister nog een hervorming van het belastingstelsel aan en een strengere controle op parti culiere banken en naamlooze vennnoot- schappen. Aan de schatkist zal dat we eenig voordeel brengen, maar bij lange na niet voldoende, om het groote gat te stoppen. Te dien aanzien hoopt de regeering, als reeds gezegd, op de toe komst: het ruimer vloeien van middelen tengevolge van een economische op leving. Houdt er de moed maar in! Het mailschip „Nednieks" is bij de te waterlating van de werf te Riga (Let land) door tot nu toe onbekende oorzaak gezonken. Er zijn geen slachtoffers te betreuren. Hedenmorgen is de door de gemeente Den Haag aan de gemeente Veere aan geboden lichtkroon officieel aangeboden bij monde van den wethouder van soci ale zaken den heer L. Buurman, die met den gemeentesecretaris van den Haag, mr. J. J. Boasson en de heeren Van Wijk en Meurs, leider en docent aan de vak cursussen voor jeugdige werkloozen, was overgekomen. Als bijzonderheid kan nog worden ge meld, dat de werkloozen anderhalf jaar aan den achtarmigen kroon hebben ge werkt en dat deze 30 kg zwaar is. De kroon is geheel «it de hand gedreven en zal een sieraad,voor den hal van het stadhuis zijn. Op de bij de aanbieding gesproken woorden komen wij Maandag terug. IERSEKE, Gisteren zijn een viertal >ersonen uit Ierseke wegens diefstal en ïeling van oestertjes door de mare- chaussé aangehouden en naar Hansweert overgebracht. Een hunner, die bekende, is weer op vrije voeten gesteld. Tusschen Laren (G.) en Gorssel is een >oerenvrouw toen zij bij het oversteken van den weg even aarzelde, door een motorrijder aangereden en gedood Zij was moeder van drie kinderen, I Heden Gisteren. Londen 7.40% 7.43% Berlijn 59.48 59.52% Parijs 9.73% 9.74 Brussel 25.98 25.01% Zwitserland 47.01 47.87% Kopenhagen 33.05 33.22% Sockholm 38.17.% 38.37% Oslo 37.20 37.40 New York 1.57% 1.48 Madrid 20.19 20.20 Praag 6.12 6.12 Part. disconto 4% 4% Daggeld 1 1% Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent I. JOOSSE. De nestor der gereformeerde predi kanten in Den Haag, ds. W. van 't Sant, heeft Vrijdag den dag herdacht, waarop hij 25 jaar geleden het predikambt aan vaardde. In de nieuwe Zuiderkerk is een druk bezochte bijeenkomst gehouden.. Uit de gemeenten Oostburg, Voorthuizen, Katendrecht en Water graafsmeer, waar ds. Van 't Sant ge diend heeft, waren afgevaardigden aan wezig. Vele predikanten woonden voorts den dienst bij. Met gemeenschappelijk gezang en. ge bed werd de bijeenkomst geopend. De jubilari.s hield hierna een gedach tenisrede. Hierna heeft de heer G. van der Veer namens de jubileumcommissie den jubi laris gecomplimenteerd. Spr. bood ds. Van 't Sant een schilderij ,aan. De jubilaris heeft tenslotte dank ge zegd voor de hem gebrachte hulde Met ingang van t September is tot directeur van de Rijkskweekschool te Haarlem benoemd de heer W. C. Braat, directeur van de Rijkskweekschool van Zaandam. De heer Braat werd geboren op 5 Ju li 1884 te Hoeven in N.-B. In 1916 werd hij benoemd tot leeraar in de Nederl,and- sche taal en opvoedkunde aan de Rijks dagnormaalschool te G o e s, waar hij ook les gaf voor de hoofdactecursus sen. Op 1 September 1917 volgde zijn benoeming tot leer,aar aan de Rijks kweekschool te Deventer, waar hij' in dezelfde vakken ook les gaf aan de Rijksnormaalschool. Op 1 September 1927 werd hij directeur van de Rijks kweekschool te Zaandam. Hij is sedert '21 algemeen secretaris van den Kweek- schoolbond en is in kweekschoolkrin gen een zeer geziene persoonlijkheid. Aan de universiteit te Utrecht slaagde voor het doctoraal examen ge neeskunde eerste gedeelte de heeren H, Ji. H. van Hootegem, H. Doeleman, L. P. Boone en J. J,. Pieterse; voor het theoretisch tandheelkundig examen 2e gedeelte de heer J. G J, Tollenaar. De volgende candidaten zijn ge slaagd voor het toelatings-examen U.L.O, school te Kortgene: De omvang die de sportbeoefening heeft verkregen deed de behoefte ont staan aan medische sportkeuring die voor de sportbeoefenaars en be- oefenaarsters van groot belang geacht mag worden. In verschillende plaatsen in ons land zijn sportkeuringsbureaux opgericht, die nuttigen arbeid verrich ten. Deze bureaux bevinden zich in al le provinciesbehalve in de pro vincie Zeeland. Het zou dus niet voor" zijn tijd zijn wanneer ook in Zeeland voor de sportlieden gelegenheid bestond tot merische sportkeuring. Dat de be doelde bureaux goed werk doen en al gemeen geapprecieerd worden, blijkt wel hieruit, dat zij zich reeds tot een fede ratie hebben kunnen vereenigen. Er worden al geruimen tijd pogin gen aangewend om ook in onze provin cie en wel met name op Walcheren een bureau voor medische sportkeuring te stichten. Later zou het dan misschien, mogelijk kunnen zijn een dergelijk bu reau ook in andere deelen van Zeeland te vestigen. Voor zulk een sportkeu ringsbureau is de medewerking van alle takken van sport echter onontbeerlijk. De volgende organisaties hebben tot nu toe in principe hun medewerking toege zegd: de Zeeuwsche Voetbalbond, het district Zeeland van de K.N.A.U., de Zeeuwsch Brabantsche Turnkring, de Zeeuwsche bond van wandelsportver- eenigingen, de Zeeuwsche Korfbalbond en de Middelburgsche Mixed Hockey club. De medische sportkeuring stelt ziek ten doel, het nemen van die maatrege len, welke kunnen verhinderen, dat zij, die zich aan lichaamsoefeningen wijden, daarvan voor hun gezondheid nadeel ondervinden. Deze medische sportkeu ring heeft een voorbehoedende taak. Zij tracht nl. te voorkomen, dat dopr de sportbeoefening schade aan het lichaam toegebracht wordt, doordat de sport te zware eischen aan het lichaam stelt,, Het belang van de geneeskundige sportkeuring wordt gelukkig meer en meer, zoowel door medici als niet-me- dici ingezien. Immers de mogelijkheid bestaat dat bij jongens en meisjes, die lid willen worden van een sportvereeni- ging en dus willen gaan deelnemen aan wedstrijden, een van hun organen bv, het hart of de longen niet in orde is. Deze keurig is dus zonder twij fel van groot belang want sport kan al leen heilzaam zijn, indien degenen die ze beoefenen gezond zijn en indien tegen overdreven beoefening wordt gewaakt. De plannen voor de oprichting van 'n sportkeuringsbureau in Zeeland zijn nog in een beginstadium, doch er wordt ijve rig aan gewerkt. De volle medewerking van de Zeeuwsche sportbonden, om tot oprichting ervan te komen is evenweL een eerste vereischte. Gisteren is een selectiewegwedstrijcf voor Nederlandsche amateurs verreden rond de Haarlemmermeer, over een af stand van 120 km. Nagenoeg alle voor aanstaande amateurs verschenen aan den start. De wedstrijd werd in den sprint gewonnen door den Zeeuwsch- Vlaamschen renner L. Strobbe uit Hulst; 2e Van Gageldonk; 3e Schipper. De Hulstenaar Leenknegt werd zesde. Ruim 90J.000 toeschouwers hebben vannacht in het Stadion te New York de boksmatch tusschen den Amerikaan- schen negerbokser Louis en den Duit scher Schmeling bijgewoond. Deze match heeft een groote verrassing ge bracht, daair men algemeen geloofde dat Louis den Duitscher reeds in de eerste rónden neer zou slaan. In tactisch opzicht bleek Schmeling echter de meerdere van den negerbokser en op volkomen regelmatige wijze behaalde de Duitscher in de 12de ronde een knock out overwinning. De eerste drie ronden waren voor den Amerikaanschen jzwa'argewicht, doch daarna kwam Schmeling in den aanval. Reeds in de vierde ronde ging Louis eenige tellen neer. In de tiende zag het er al naar uit dat Schmeling de zege zou behalen. Een trommelvuur van slagen brak in de 12e nen

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 2