De landbouwdagen te Middelburg. GEMENGD IHEUWS. SPORT. INGEZONDEN STUKKEN. MARKTBERICHTEN. mus in. De muziektent was in gebruik genomen. Het muziekgezelschap heeft er tot elf uur geconcerteerd en toen is de bur gemeester nogmaals op de tent gekomen om den heer Caro dank te brengen voor het gebodene en ook de heer ir. Roe- ters van Lennep sloot zich daarbij aan. Toen het licht in de tent ontstoken werd, bleek direct een andere verdee ling van het licht gewenscht te zijn. Wel licht zal men dit kunnen maken dat het licht in de tent iets minder hindert bij de belichting van het Stadhuis. Zeker de tent had beter aan de andere zijde van de Markt kunnen staan o.a. voor de belichting, doch men krijgt dan de moei lijkheid met het plaatsen van tenten en kramen voor den Marktdag. Het was op de Markt mede zeker dank zij het mooie zomer weer, druk tot het einde toe. COMMISSIE VAN SAMENWERKING VOOR BIJZONDERE NOODEN. Als een gevolg van de opheffing der plaatselijke crisiscomité's, is de zg. een malige steun, waarmede deze comité's zich o.mi. bezig hielden, opgehouden. Aangezien deze steun voorloopig nog niet kan worden gemist, zullen in de daarvoor in aanmerking' komende ge meenten „Commissies van samenwer king «voor bijzondere nooden" worden opgericht, welke tot taak hebben, deze steunverl'eening voort te zetten. In verband hiermede heeft de Armen raad alhier op uitnoodiging van den bur gemeester deze commissie samengesteld, welke zal bestaan uit de volgende heeren: Mr. P. van Empel, mr,. F. B. Evers, J. L. v/d Harst, C. Joziasse, G, A. Klun- haar, J. W. Kögeler, A D. Littooy, P. Meliefste, H. Vermeule en J. Wonder- gem. Deze commissie werd 16 dezer, bij verhindering van den burgemeester, door den voorzitter van den Armenraad mr. Evers geïnstalleerd, nadat door de zen eene nadere uiteenzetting was ge geven omtrent haar doel, taak, werk wijze en hare verhouding tot het „Na tionaal fonds voor bijzondere nooden" gevestigd te 's Gravenhage. Tot be stuursleden werden gekozen: Mr. Evers, voorzitter, mr. Van Empel, secretaris en de hn. v/d Harst, penningmeester, 't Ligt in de bedoeling van de commissie de belangstelling voor haar arbeid op te wekken en t.z.t. een beroep te doen op de plaatselijke weldadigheid. Een kano van Middelburgsche v kranten. De exemplaren van de Middelburg sche Courant worden door de lezers, na dat zij het nieuws er hebben uit geput, voor velerlei doeleinden gebruikt. De een verzamelt de kranten tot een flinken stapel, teneinde er nog een slaatje uit te slaan, de ander gebruikt oude exem plaren als pakpapier, een derde maakt met de krant de kachel aan, 'n vierde Enfin, men kan het zelf wel invullen. Er zijn zoo honderd en één mogelijkheden op te sommen. Tot deze mogelijkheden behoort ook: het bouwen van een kano. Men zal misschien niet zonder ironie en wat ongeloovig hier tegenover staan. En men zal zich afvragen: wat bereikt men in de praktijk, dus op het water, met zoo'n „papieren scheepje"? Alles wat men met een gewone, d.w.z. een houten kano kan bereiken, is ook met 't van krantenpapier gefabriceerde bootje mogelijk misschien zelfs nog beter. Althans de hr. A. J. v. Hoeven, hofmees ter op de Prov. boot, woonachtig te Mid delburg, heeft een kano gebouwd die wat stevigheid en vooral ook sierlijkheid be treft, er zijn mag. We hebben de gele genheid gehad deze kano eens nader te bekijken, waarbij 't ons vanzelfsprekend niet het minst interesseerde dat bij den bouw van het bootje oude Middelburg sche kranten een groote rol hebben ge speeld. De hr. Van Hoeven bouwde twee ka no's. Een eenpersoons en een tweeper soons. De eenpersoons is meer een proef geweest voor de te volgen grqote twee persoons. De eenpersoons kano is uit sluitend en alleen van krantenpapier gemaakt. De romp zoowel als het bo venstuk bestaan uit 25 lagen Middel burgsche kranten. Deze kranten zijn stuk voor stuk geolied en zoo op elkaar gelegd. Dit gaat niet in een paar uur, maar daarvoor zijn vele dagen noodig. Iedere laag namelijk moet goed droog zijn wil men de volgende laag laten vol gen. In den winter bv. kan men slechts één laag per dag afwerken, in den zo mer echter wel drie. Zoo krijgt men, volgens den bouwer, en naar ook wij konden waarnemen, 'n stevige laag die om den romp zittend er een uitstekend voldoende kano van maakt. Natuurlijk komt men er met plakken alleen niet; er komt ook heel wat kundigheid bij te pas. Na deze geslaagde proef heeft de heer Van Hoeven 'n tweepersoonskano, vol gens hetzelfde procédé gebouwd. Het is "n kajak, rond en boogvormig, zooals de Eskimo's gebruiken. Met bewondering hebben we dit sierlijke model bekeken. Het ondergedeelte, dus de romp, be staat ook hier uit lagen van 25 exem plaren Middelburgsche kranten. Echter is aan den binnenkant de boot met doek bekleed, terwijl het bovengedeelte en ook nog eenige andere binnendeelen van triplex zijn. Echter het vitale ge deelte, de romp bestaat uit ongeveer 200 kranten. Daarvoor zijn uitsluitend Middelburgsche kranten gebruikt, om dat, naar de hr. Van Hoeven ons vertel de onze krant door haar stevigheid en goede kwaliteit van papier, alsmede door het formaat, voor dit werl£ uitste kend geschikt is. Het papier van andere kranten leende zich hiervoor niet best, was zelfs ongeschikt. De vorm en het model van den kajak is buitengewoon fraai en het verraadt de kundigheid van den bouwer. Want men meene nu niet dat men door verschillende kranten op elkaar te plakken een kano maakt. Er komt meer kijken. De hr. Van Hoeven voelt zich tusschen al deze Middelburg sche kranten veilig. Hij kan er de gol ven mee trotseeren. De Rijtoer. Nadat Woensdag de koffiemaaltijd in „St. Joris" zich goed had doen smaken, begaven de aanzittenden zich naar bui ten, waar vanaf den hoek Noordstraat- Hofplein tot in de Abdij een 60-tal au to's en 14 autobussen en file stonden en reeds velen daarin een plaatsje had den verkregen. Toen allen waren ingestapt kon wor den aangenomen dat ver over de 500 personen aan dezen rondrit als lid der Z. L. M. of gast deelnamen. Het ging eerst over Nieuwland en langs Ouddorp, waar men kon vaststel len, dat ook in dezen weinig bezochten hoek van Walcheren, mooie en vrucht bare landerijen liggen en een blik over de akkers met veldvruchten en de tui nen van de N.V. Fruitkweekerij „Wal cheren" en andere dergelijke tuinen, was direct een genot voor de oogen. Het ging terug naar Middelburg en van daar over den mooi-begroeiden, doch weinig uitzicht biedenden ouden weg naar Vlissingen en toen over de bekende wegen langs Koudekerke, Big- gekerke en Zoutelande naar Westkapel- le. Hier stond het volledige college van B. en W. op den pui van het Raadhuis het ongekend groote aantal gasten af te wachten. Toen allen zich voor het gemeentehuis hadden verzameld en ook velen uit de burgerij, nam de burgemeester, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot het woord en zeide, dat gemeentebestuur en bevolking gaarne het verzoek hebben ingewilligd om de Z. L. M. in de gemeente te ont vangen. Gaarne had men de gasten met muziek ontvangen, maar dit ging niet, omdat gelukkig voor Westkapelle, ver schillende leden van het muziekkorps werk hebben. Toch zal men mede dank zij de medewerking van mr. v. d. Minne in de raadzaal een kleine tentoonstelling van schilderijen kunnen bewonderen, die betrekking hebben op Westkapelle en zijn bevolking. Men spreekt van die be volking nog wel eens op minder waar- deerende wijze, Maar spr. hoopt dat die praatjes zoo spoedig mogelijk naar het rijk der fabelen zullen verhuizen. West kapelle is een landbouw-gemeente bij uitnemendheid en heet dus de Z. L. M. gaarne welkom. De landbouw wordt er zoo intensief beoefent, dat er gerst was verbouwd, welker opbrengst de cri sis-ambtenaren verbaasd deed staan. Zij dachten ten onrechte aan geknoei. Spr. zeide dat de boeren in Westkapelle dit mede te danken hebben aan de goe de voorlichting van de Z. L. M., aan de leidende figuren in die maatschappij en dus weer in het bijzonder aan den voor zitter, voor wien niets te veel is. Spr. hoopt, dat de Z. L. M. nog veel zal blijven werken voor de landbouwers van alle gezindten. Spr. eindigde met 'n leve de Z. L. M. (Applaus). De voorzitter der Z. L. M., mr. P, Die- leman, zeide woorden van grooten dank te willen richten tot den flinken burge meester van Westkapelle, dat hem vol komen verdient. Want het heeft een dappere nijvere bevolking, waar schot in zit. Of het juist is, dat zij van de Noor mannen stammen of niet, waar is het, dat het harde werkers zijn. De naam van de plaats heeft niets te maken met een kapel, doch met een kaap. Het is hier de Westkaap en ginds is het de West kaap, aldus spr. Er is een tijd geweest van grooten bloei voor Westkapelle, maar toen Willebrord op Walcheren kwam, was dit niet naar den zin der Westkapelaars en zij sloegen hem neer doch hij was onkwetsbaar. Toen West kapelle onder liep trok een deel naar de plaats, waar nu Vlissingen ligt en vestigde zich in die plaats. Aan Westka pelle dankt dan ook Vlissingen zijn zee helden, als een De Ruyter. De Westka pelaars zijn de wakers voor het behoud van Walcheren, dank zij hun dijk, die gemaakt is op raad van een eenvoudig dijkwerker, Spr. hoopt, dat burgemeester De Ca sembroot de inwoners van Westkapelle door de branding van dezen tijd pal we ten heen te helpen, (Applaus). Het hoofdbestuur en de gasten werden nu in de raadszaal ontvangen, bewon derden de schilderijen en maakten ge bruik van de aangeboden ververschin- gen. Te 5 uur namen allen weer in de auto's plaats en toen ging het, daar de weg WestkapelleDomburg nog niet weer is opengesteld voor het verkeer, over Aagtekerke met het doel Domburg spoe dig te bereiken. Hier had men echter niet gerekend op het ontmoeten van ver schillende autobussen met leden van den Christelijken Vrouwenbond, die van een tocht naar Domburg terug keerd m. Dank zij vooral de goede zorgen van de Rijksverkeerpolitie, konden de door de vrouwen verlaten bussen zooveel moge lijk aan den kant worden gezet en kon den de auto's van den rijtoer passeeren, maar het gevolg van dit verkeersobsta kel was toch, dat er in den rijtoer der Z. L. M. een groot hiaat ontstond. Toch hebben allen den tocht over Domburg, Oostkapelle, Vrouwenpolder en Veere naar de Markt te Middelburg kunnen volbrengen, en kwamen zij dank baar voor den mooien rit op de Markt terug. Des avonds zat de City-bioscoop ge heel vol met hen, die de film van het stamboek van het Nederlandsche Trek paard wilden zien draaien,. Met groote belangstelling werd de interessante film bezichtigd en vooral als in Zeeland be kende, ja soms zeer bekende figuren, als jhr. Jan van Vredenburch of mr. Van der Minne op het doek kwamen, was er veel hoorbare belangstelling. Het slot van het landbouwprogramma voor dezen tweeden dag was de lezing met lichtbeelden van prof. M, F. Visser uit Wageningen over den remrosmolen. Deze remrosmolen, die ook op de weide bij de „Griffioen" js opgesteld, dient om de krachten der viervoeters te meten en volgens de verschillende lantaarnplaat jes gaat dit met groot en goed resultaat. Het aantal belangstellenden was in de kleine zaal van het Schuttershof, waar deze lezing plaats had, niet groot. Velen hadden er de voorkeur aan ge geven het concert op de Markt bij te wonen. De Fokveedag. Hedenmorgen vroeg werden de vele dieren aangevoerd, die op den Fokvee dag van de Z. L. M. en de met hem sa menwerkende vereenigingen aan de be zoekers, maar in de eerste plaats aan de juryleden zouden worden gepresen teerd. RAADSOVERZICHT VAN GOES. Goes 17-6-36- De openbare vergadering van den Goeschen Raad, Dinsdagavond, had als gewoonlijk een vlot en snel verloop. De heeren De Roo en Simons kwamen nog even op tegen de straf, die de regeering toepast omdat de Raad niet dadelijk haar eischen inwilligde inzake de ver hooging der vermakelijkheidsbelasting, de hondenbelasting en de legesverorde- ring welke straf bestaat in 't gedeelte lijk inhouden der subsidie uit werkloos- heidssubsidiefonds doch de voor zitter wees er dadelijk op, dat dit een afgedane zaak en er niets meer aan te doen is. Verder nam hij een zeer gematigde houding aan tegenover deze geste, waarmede hij eigenlijk ge heel de woorden van den heer De Roo bevestigde, dat er van de zelfstandig heid van den Raad niet veel meer over is, dat men zich naar de aanwijzigingen van hoogerhand zonder meer te gedra gen heeft, en liefst ook zonder morren, want daarmede maakt men het eer slechter dan beter. Het is nog altijd waar, dat men met stroop meer vliegen vangt dan met azijn, en dat het met hooge heeren kwaad kersen eten is. Dit korte debat vond plaats bij de in gekomen stukken. De diverse voorstel len van B. en W. gingen zonder discus sie onder de hamer door. Alleen bij de rondvraag werd nog even! een belang rijk punt aangeroerd: de havenwerken. De voorzitter deelde op een desbetref fende vraag mede, dat de grondwerken gegund zullen worden aan onzen stad genoot den heer Knuist, en dat er nu dus eindelijk met dit groote werk een aan vang gemaakt kan worden. Na ruim een half uur ging de Raad over in geheime zitting en in deze zit ting werd de laatste hand gelegd aan de zaak, die reeds zoolang de gemoederen in beweging bracht, aan de Goesche Gasthuiskwestie. „De laatste hand.Er zal dus toch een einde aan komen! Door vele, voor al ook voor degenen die er dadelijk me de te maken hebben, zal dit einde met vreugde begroet worden. Ook wij ge- looven, dat de Raad goed deed nu terwijl er nog kans was den knoop door te hakken en niet te trachten die te ontwarren. Uit het resumé, omtrent de besloten zitting, dat aan de bladen verstrekt werd, en dat wij gisteren pu bliceerden, hebben onze lezers verno men, dat vier heeren, De Roo, Visscher, Crucq en Vermaire, liever het laatste gedaan hadden. Deze heeren wilden al leen de formeel gemaakte fout herstellen en nu tot „oneervol ontslag" van den ge schorsten administrateur overgaan. We gelooven, dat de Raad goed deed, hier toe niet te besluiten. Eenerzijds omdat er dan nog een heel verlengstuk aan de ze kwestie gekomen zou zijn, en ander zijds omdat onzes inziens, na alles wat zich voor en na afgespeeld heeft, dit „oneervol" mogelijk niet verdiend zou zijn geweest. Het is niet onze bedoeling op deze vraag nader in te gaan, de deur is nu dicht en we laten die dicht, maar de enkele ingewijden, die den toestand aan het Gasthuis kenden zooals die vroeger was, die precies weten wat zich daarna afspeelde, en die de rechtszittin gen medemaakten, zullen ongetwijfeld beamen, dat hier veel weten, veel be grijpen en veel vergeven beteekent. En dat ook buiten dit „oneervol ontslag", de gevolgen voor den betrokkene al ern stig genoeg zijn. ELFJARIGE INBREKER GEARRESTEERD. Verdacht van een inbraak in de Zon- newegschool te Amsterdam, waarbij -versdheidene sportartikelen ontvreemd werden, arresteerde de recherche gisteren een 11-jarigen jongen uit Tuin dorpOostzaan. Tijdens het verhoor legde de knaap een volledige bekentenis af, daar aan toevoegende reeds meermalen gestolen te hebben. Ook uit een patronaatsge bouw had hij eenig g'eld weg genomen. De jongen is op last van den officier van justitie overgebracht naar een observa tiehuis. DOOR EEN STIER GEDOOD. De ongeveer vijftigjarige heer H. Poort, die j.l. Zondagavond werd aangevallen door een stier van de hofstede „Oud-Bussum is gisteren aan de bekomen verwondin gen in het St. Jansziekenhuis te Laren overleden. Het slachtoffer was vader van zes kinderen. DOOR DEN ELECTRISCHEN STROOM GEDOOD. Gistermiddag heeft te Heeze (N.-B.) een ernstig ongeluk plaats gehad. De 35hjajrige gehuwde monteur van de p.n.e.m,, M. Thijssen, vader van vijf kinderen, is bij het leggen van een bovengrondsche leiding aan een onder stroom staanden draad van het lichtnet blijven hangen, met het nood lottig gevolg, dat hij gedood werd. Het slachtoffer werd spoedig naar het zie kenhuis te Heeze overgebracht, waar men gedurende vijf kwartier heeft ge tracht de levensgeesten op te wekken, echter vergeefs. DOODELIJK ONGEVAL BIJ HET VOETBALLEN. Tijdens een veteranenvoetb.alwed- strijd Zondag te S c h ij n d e 1 is een ongeluk geschied, dat een der spelers het leven heeft gekost. In het vuur van den wedstrijd kwam de 35-jarige A. v. d. W. uit Schijndel te vallen. De ongelukkige bleek ernstig te zijn gekwetst. Maandagavond werd de toestand van het slachtoffer zeer ern stig, 's Nachts is hijj aan de gevolgen van de opgeloopen kwetsuren overleden. Van de was gehuwd en laat een gezin met vier kinderen achter. („De Tijd").. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN DEN BOER-MIDDELBURGSCHE COURANT ELFTAL. Serooskerke verliest met 31. Gisteravond werd de derde nederlaag wedstrijd, die g'een nederlaag werd, ge speeld. Reeds in de eerste minuut be nutte Serooskerke een strafschop en hoewel zij daarna regelmatig in den aan val bleef, werden door onbesuisd spel en slecht schieten geen doelpunten meer gemaakt. De gastheeren hadden daarbij niet over geluk te klagen. Zoo speelde Ploegaert een keer hard terug, waarbij de b,al via de paal het veld inketste. Nog vóór rust werd gelijk gemaakt. In de tweede helft werd van beide zijden hard, wel eens te hard, voor de overwinning gewerkt. Hoewel ook nu Serooskerke het meest in den aanval was, bleven de gastheeren met vlugge aanvallen zeer gevaarlijk, hetgeen zij in twee doelpunten uitdrukten. Het einde kwam met 31 voor het Den Boer Middelburgsche Courant elftal. De belangstelling voor deze wedstrij den wordt steeds grooter. Volgende week wordt gespeeld tegen De Ouwe Schoen. Het zal dan vermoedelijk ge ducht spannen. DE Hie NED. SCHELDE-VLUCHT. Naar wij vernemen is in het wedstrijd reglement voor de derde Nederlandsche Scheldevlucht thans definitief bepaald, dat aan den eigenlijken wedstrijd slechts kan worden deelgenomen door Nederlandsche amateurs, met sport- vliegtuigen en kleine passagiersvliegtui gen, gebouwd en geschikt voor vervoer van ten hoogste vier personen, den pi loot inbegrepen. Beroepspiloten en zij, die daarmede, op een lijn te stel len zijn, mogen als bestuurder noch als passagier aan de wedvlucht deelnemen; hun deelname buiten mededinging wordt echter zeer op prijs gesteld. De wedvlucht wordt gehouden 1 Aug. a.s., de start uit Haamstede vangt aan precies 14 h 30 min,. Den vliegtuig- bestuurder-deelnemer is de geheime navigatieop dracht (afstand plm. 175 km) uitgereikt om 13 h 30 min. Hij heeft dus één uur den tijd om deze, in ver band met de te Haamstede beschikbare meteorologische gegevens, te bestudee- ren; daarna moet hij bij de alg'emeene leiding opgeven, hoeveel uren, minuten en seconden hij over deze vlucht zal doen. Te Vlissingen moet met boven het terrein afgezetten motor een landing in vol plané gemaakt worden, waarbij de deelnemer zoo dicht mogelijk bij een door uitgelegde lappen kenbaar gemaak te landingslijn moet stilstaan. Voor elke meter voor of achter die lijn wordt een strafpunt toegekend; het gebruik van den motor gedurende deze landing dis- qualificeert den deelnemer. DE OPGEBROKEN STRAAT. Op Vrijdag 12 Juni 1936 werd begon nen met het kabelleggen voor het tele foonnet op de Nieuwe Haven te Middel burg, waarvoor de straat aan den hui zenkant werd opgebroken, en de stee- nen netjes op de stoepen werden opge stapeld. Nu is het 17 Juni 1936, en de steenen liggen nóg op de stoepen en de straat is n o g opgebroken! In andere straten, Lange Delft, e.d. wordt het direct ge daan, waarom ook zoo niet op de Nieu we Haven? Ondergeteekenden zijn vijf naast el kaar wonende neringdoenden, die met leedwezen aanzien dat hun klanten of bezoekers over een hoop steenen moe ten klauteren. C. A. Murk. W. Joziasse en A. Mcsu. Rijwielhandel. Chr. v. d. Plank. C. H. A. WöMer. D, Joziasse. Middelburg, 17 Juni. Op de groentenveiling deden: Tuinboonen 20 29 c., Spinazie 1121 c., Postelein 9 13 c., Zuring 23 c,, Suikerboonen 40 50 c., Stamsnijboonen 4147 c., Stam- princessenboonen 44 c., Doppers 917 c., alles per kg, Peën 38 c., Kroten 4' 7 c., Uien 24 c., Selderie 13 c., Rabarber 24,5 c., Sjalotten 34 c., alles per bos, bloemkool 211 c., An dijvie 12,5 c., Kropsla 0,51 c., Kom kommers 37 c., alles per stuk. Bloemen: Begonia's 34 c., per stuk, Iris 2 c., Anjers 23 c., beide per bos, Pioenen 26 c., Lobelia 6 c., Argedatiums 11 c., Lathytiums 7 c., alles per 10 st., Zuring 36 c., Pieterselie 410 c.., Sel derij 10-15 c., alles per chip. Middelburg, 7 Juni. Fruitveiling: Madame Moutot 1725 c., Mad. Lefe- bre 1519 c., Jecunda 1623 c., Deutsch Evern 1426 c, Laxton Noble 17 c., Cim pali 19 c., Roode bessen 70 c., Frankenthalers 64 c., alles per kg, Perziken 810 c., per stuk,. Goes, 17 Juni. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groote Veiling: Kruis bessen 44,50, per 100 kg. Kleine Veiling: Blauwe Druiven: Frankenthaler 58, Tomaten 2324, Aardbeien 1018, idem lie soort 810, Dubb. Princesseboonen 49, Doperwten 813, Peulen 5—14, Postelein 1012, idem He soort 4, Vroege Aardappelen 5,506,20, idem drielingen 4,50—4,60; idem Kriel 2,503,80, Oude Aardappe len 3,303,60, per 100 kg, Bloemkool 7 13, idem He soort 57, idem Ille en Stek 24, Groene Savoyekooi 2,10 2,20, Witte Komkommers A 33,70, id. B 2,70—3,60, idem C 2,20—2,60, Krop sla 0,501.70; Perziken 78, per 100 stuks, Rammenas 2,80, Wortelen 89, Kroten 7, Rabarber 35, Sjalotten 0,60, Anjelieren 2, per 100 bos. Kapelle, 17 Juni. Veilingsvereeni ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Voorkoop veiling Aardbeien: Jucunda 13,70 (22 ha), Mad. Moutöt 12—12,50 (24 ha) per 100 kg„ Blocveiling' 9,30 uur v.m.: Mad, Mou töt 1111,10, Mad. Lefebre 11,30, Aard beien 1013. Blocveiling 1 uur n.m.: Mad. Moutöt 12,10, Mad. Lefebre 12,50. Groote veiling: Kruisbessen 44,30, Klegne Veiling: Aardbeien 1016;. Vroege Kersen 18, Early Rivers 29, To maten 22, Doperwten 1112, Gele boontjes 34, Kassnijboonen 44, alles per kg, Eerstelingen 4,907,30, per 100 kg, Kropsla 0,501.10, per 100 stuks, Bos- peen 68,50, per 100 bos, Bloemkool 9, per stuk, PI. glas Komkommers 4 5,50, per 100 stuks, Rabarber 2,503,50 per 100 bos, Koolplanten 26, Kip eieren 2,602,80, Kalkoeneieren 5,10, per 100 stuks.. O o s t b u r g', 17 Juni. Avicultura; aanvoer 119 kg boter; prijs f 1,16 tot f 1,55. AiENDA MIDDELBURG. DO 18 Jun. Fokveedag der Z.L.M.; Wei de naast „Griffioen"; Seissingel 9—17,00 h. VR 19 Jun, Molenwater-conc. Midd. Muziekk. 20 0021,00 h. Muzika le wandeling 21,0022,00 h. GOES. DO 18 Jun, VR 19 Jun BIOSCOPEN CITY, Midb. VR 19—DO 25 Jun.. „Heute Abend bei mir" en „The Great Hotel Murder", 20,00 h., ZO matinée 15,00 h. Elec. Drukkern G W. den Boer, M'burf S£Sa van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen ea andere bijeenkomsten.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6