ZEELAND, KERK EN SCHOOL. LANDBOUW, «HM- EH WISSELKÓERSË^ VLISSINGEN. WALCHEREN. ZUiD-BEVELAND. TH0LEN. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. ZEEUWSCH-VLAANDEREN 0J>. Beursfhermometer van Vrijdag Mooi gebruinde Huid AMSTERDAM, 29 Mei. Het eerste getal is de vorige notee- Hng, daarop volgt de officieele notee ring van heden. Denemarken Oblig. 85 85% Zwitserl. Staatssp 1927-4% 92% Japan 1924-6% 56%56% Amsterdam 1933-5 99 Amsterdam 1934-4% 97% 's Gravenhage 1929-4% 100100 Rotterdam 1926L1930-4% 88%—88% Zeeuws. Hyp. B-4% 82% Cities Service Cy. P. 1958 5 44%44% A Amsterd. Bank 114%115%. C Rott. Bankver. 108%>109. A Twentsche Bank 8181%. A Pref. Gruyter en Zn A. 114% A Pref. Jurgens A 103%103%. A Ned. Gist- en Spiritusf. 385 A De Schelde N.B. 32%i A Ver. P,apf. v. Gelder 54%55. C Am. Smelt en Ref. 45%45%. C Stand. Brands 9%9%. A A.N.I.E.M.—N.B. 172% C North Am. Cy. 15%16% A Born. Sum. H.M. 151%152 A Linde Teves en Stokv. 74%75 A Ned. Wol Mij. 76% A Singkep Tin M. 79—82% A J. C. Japan Ln. 37%37% A Rotterd. Lloyd 35%37% A S. M. Nederland 34%35% A Amst. Thee C.M. 3939% A Houth, Alberts 45 C Unon- Pac. Rr. 76%76% C Int. Nickel Cy. 282 8 Ned. 31 1000-4 98%—98-97% Ned. 33 1000-4 98%—98-97% Ned. 34 1000-4 98%—98-97% Certificaten-3 86%86% O. Indië 34 1000-4 94%—94% Duitschl. '30 1000-5% 20%- ngeland 1960-90 4 72%72% A Koloniale Bnk. 4748 A NI. Hbk. 1000 113%—117% C Ned. H. M. 1000 128%—130 A Alg. Kunstz,. U. 21%—21%-% A v. Berkels Pat. 37%37% C Calvé-Delft 60%58% ex div, A C. Suiker MTpij. 110%111% In de week v,an 17 tot en met 23 Mei kwamen in onze provincie voor 3 gevallen van roodvonk, nl 1 geval in ieder der gemeenten Kloetinge, Rxlland- Bath en Zierikzee. De opening van de zeebaden en het strandstoelenterrein is bepaald op mor gen, 30 Mei. ARNEMUIDEN. Onder leiding van dr. P. de Haas vergaderde de Ziekenhuis- verpleging op Wialcheren, afd. Arne- muiden. Uit het jaarverslag bleek dat deze gemeente op 1 Jan. '36, 1933 leden telde, dat is 81,7 procent van 't aantal inwoners. Nergens is het percentage zoo hoog. Opgenomen werden in 1935 uit deze gemeente in de diverse zieken huizen 47 personen, met 826 verpleeg- dagen. Herkozen werd bij acclamatie dr. P. de Haas. Naar de algemeene ver gadering werden afgevaardigd de hee- ren P. de Haas, M. Schroevers en J. Meulmeester Jaczn. KOUDEKERKE. Dinsdag a.s. derden Pinksterdag zal te Koudekerke het Oude steekspel weer worden beoefend. 27 Jongelingen zullsp aan de ringrijderij te paard van 812 en van 15 uur deel nemen. [t In de morgenuren zal het fanfarekorps Voorwaarts directeur de heer André J. Geijsen, op dé tent enkele nummers ten gehoore brengen. Tusschen 2 en 3 uur kampen de rüjters om den wisselbe ker en andere stukken. Niéuw kerkorgel. WESTKAPELLE. Woensdagavond had in de Ned. Herv. Kerk alhier de in wijding plaats van het nieuwe kerkor gel. De inwijdingsdienst werd geleid door den predikant deze? gemeente, ds. Reus. Bij den aanvang heeft het Christelijk gemengd zangkoor „Looft den Heer" onder leiding van den heer Ventevogel gezongen „Zondagmorgen" van G. Kruijs. Na het uitspreken van een gebed werd als eerste lied, Gez, 3 vs. 1 en 3, staande gezongen, begeleid door het orgel, zonder voorspel. Als uitgangspunt van zijn rede dien de den predikant het 5e vers uit den berijmden Ps. 87. In een uitvoerige rede deed spr. uitkomen de bezieling, welke uitgaat van het geestelijk lied en van de muziek. Ook Israël had behoefte aan lied en zang. Al voor Christus was het orgel in zijn primitieven vorm bekend Ook in de middeleeuwen was het orge evenwel nog zoo gebouwd, dat men wel 70 man noodig had om 20 blaasbal gen te bedienen. In het begin der her vorming mocht het gezang niet meer begeleid worden door een orgel. Later drong het tot de gemeente door welk een bezielende invloed muziek uit oefende, en dat zij is een gave Gods. Spr. bracht in herinnering de groote brand, welke in 1831 de prachtige kerk, staande achter den steenen vuurtoren, verwoestte. In 1834 werd het tegen woordige kerkgebouw gebouwd, en 9 jaren later, 1843, verkreeg de gemeen te het orgel, dat thans na 93 jaren dienst vervangen is door een nieuw. Spr. bracht daarbij in herinnering, dat het oude orgel van 1843—1928 bespeeld is door de familie De Vos en nadien door mej. Joh. van Sighem. Het oude orge moest het eindelijk begeven, repareeren was onmogelijk. Een orgelcommissie werd gevormd en ondanks den moei lijken tijd is het na 5 jaren gelukt, zooveel geld bijeen te krijgen, dat men in .slaat was een nieuw orgel aan te schaffen, dank zij de financieele mede werking ook van de gemeenten Middel burg en Vlissingen en die der naaste omgeving. Spr. bracht allen, die hierbij hadden medegewerkt hartelijk dank. Ook bracht spr. de heeren Varrel uit Ritthem en Brom uit Utrecht, die hier bij als deskundige adviseurs de kerk voogdij ten dienste hebben gestaan, hartelijk dank als ook den fabrikant, den heer J. J. Elberste te Soestdijk. De gemeente zong daarop Ps. 150 vs. 1 t/m 3. Afwisselend liet de heer Varre' Bach- en andere klassieke stukken hoo A Ned. Ford A.M. 208—205 A Philips Gem B. afg. 186—187%-89% C Unilever 114114%-% C Am. Car Foundry 20%20% C Anaconda Cop. 20%20%-% C Bethlehem St. 31%31-%. C Kennec Copper 22%22%-%. C Un. States Leather 44. C U. States St. C. 37-37-36%. A Kon. Petr. Mpij. 267%—269-70%. C Contin. Oil Cy. 18%—17%-18. C Philips Petr. Comp. 25% C Shell Union O.C. 10%10%. C Tide Water Ass. Oil 9%9%. A K.N. Stoomb. Mij. 1% A Ned. Scheepv. U. 45%47%-46% A H.V. Amsterdam 230%239-41 A Java Cult. Mij. 128130-31 A N.I. Suiker U. 105106-% A Deli Batavia 163%165%-66% C Deli Mij. 1000 211%—213%-14%' A Senembah 200%202%-03% C Baltimore Ohio 11%11% C Southern Pac. Cy, 20%19%-20. A Southern Rlw. 9%9% A Amst. Rubb. C. 115%—116-17 ren, waarbij de organist door zijn mees terlijk spel de aanwezigen onder een zeer aandachtig gehoor bracht, terwijl het Christelijk Zangkoor en Het dames koor onder leiding van den heer P. de Rooij ook eenige liederen deden hoo- ren. Toen sprak ds. Hartjes uit Vlissingen, namens het classicaal bestuur, zijn col lega, ds. Reus nog eenige vriendelijke woorden toe, waarbij hij de kerkelijke gemeente hartelijk gelukwenschte. Nadat ds. Reus zijn collega voor diens woorden had bedankt, werd staande gezongen het slotzang van Gez. 96. Het kerkgebouw was overvol, ook af gevaardigden uit verschillende gemeen ten waren aanwezig. Het instrument telt 12 stemmen plus 1 transm, verdeeld over 2 klavieren en vrij pedaal. De intonatie van het orgel is zeer mooi. Het telt 702 sprekende pijpen. De windvoorziening geschiedt electrisch. Alles getuigt van groote soliditeit, zoo dat men de gemeente Westkapelie kan gelukwenschen met zijn mooi nieuw or gel. RAAD VAN DRIEWEGEN. DRIEWEGEN. De Raad vergaderde 27 dezer. Aanwezig' alle leden. De rekening van het Burgerlijk Arm bestuur over 1935 werd vastgesteld in ontvang op f 4288 en in uitgaaf op f 3371, alzoo met een goed slot van f 917. Het vorige jaar was er een goed slot van 1117, alzoo een achteruitgang varf 200. Het verzoek van den heer L. W. B. A- Mulder om ontslag als ambtenaar van den burgerlijken stand wordt op de meest eervolle wijze verleend en tevens wordt hem dank en hulde gebracht voor al hetgeen hij in de verschillende ge meentebetrekkingen heeft verricht. Besloten wordt tot opheffing der Com missie van toezicht op het lager onder wijs. Het loon van den wegwerker zal in het vervolg meer in overeenstemming worden gebracht met de geldende loo nen der landarbeiders. De Raad ver klaarde zich bereid, bij een eventueele benoeming van een burgemeester-secre taris, welke dan verplicht wordt in de gemeente Driewegen te wonen hiervoor desgewenscht een ambtswoning te zul len doen bouwen Het verzoek van de Gereformeerde Kerk te Driewegen tot het plaatsen van een straatlantaarn, wordt aangehouden tot een volgende vergadering. Het lid van Waarde brengt verslag uit van de gehouden vergadering der N.V, Waterleidingmaatschappij: Zuid- Beveland. Besloten wordt pogingen in het werk te stellen, tot het invoeren van een vuilnis-ophaaldienst. Een eigen inwonenden burgemeester gevraagd. DRIEWEGEN. Aan den minister van binnenlandsche zaken zal een adres worden geteekend door vele kiezers en kiezeressen dezer gemeente, waarin, in verband met de bestaande burgemees tersvacature te dezer plaatse, gevfaagd wordt al het mogelijke te doen, dat alhier een burgemeester-secretaris wordt benoemd, die ter plaatse woon achtig is en dat er dus geen combinatie met één af andere gemeente plaats heeft. Ongeveer 75 jaar is de gemeente, al dus het adres, zonder inwonenden bur gemeester geweest, en vanaf de benoe tning tot burgemeester van wijlen 4en heer D. Mulder in 1878 is de gemeeöte secretarie gevestigd teÓvezande de woonplaats van wijlen den heer D Mulder en van zijn zoon den tegen woordigen burgemeester L. W. B. A Mulder. Derhalve is de beevolking genood zaakt voor iedere kleinigheid 2% km te loopen of te fietsen. Daarom vragen de onderteekenaars, hetgeen bereids door Wethouders namens den Raad mo:,de ling is gedaan, aan het billijk verzoe wel te willen voldoen; daarvoor zou den zij den minister nooit genoeg dank baar kunnen zijn A Deli-Bat. Rubb. 65%65% A Hessa Rubber 8888% A Serbadjadi S.RR. 60%r-61-62 WISSELKOERSEN. Amsterdam, officeel. Heden, Gister. Londen 7.39% 7.39%, Berlijn 59.58 59.56 Parijs 9.74% 9.74% Brussel 25.03% 25.02% Zwitserland 47.84 47.83 Kopenhahgen 33.02 33.05. Stockholm 3812% 38,12% Oslo 37.17% 37.17% New York 1.48*/lV 1.487i(i Madrid 20.20 20.20 Praag 6.14 6.13% Prolongatie 2% 2 Part. Disconto 2% 21% Daggeld Registermarken 32 3/16 32% Crediet Sperrmarken 16% 16%' Effecten Sperrmarken 12% 12% Reismarken 41 41 Bankpapier 37 37 Handelaren te Brussel weigeren mosselen te nemén.. IERSEKE. De handel van mosselen op Brussel is nu door het Centraal Ver koopkantoor in handen van 8 mossel- ïandelaren gegeven. Deze zullen onder controle en door bemiddeling van het voornoemde kantoor hun orders uit voeren. De prijs is ook vastgezet. Ze zullen voor 3,25 franco Brussel moe ten leveren. Deze prijs is door het Be stuur vastgesteld. De menschen uit de praktijk, zij die jarenlang Brussel heb ben bediend, gelooven dat deze prijs veel te hoog is. Immers de malaise is in België ook groot vooral onder den min dere^ man, het mosseletend deel der be volking. Het blijkt dat deze gedachten- gang juist is. Immers de orders die wa ren gegeven om a.s. Dinsdag uit te voe ren zijn vandaag ingetrokken .De hande laren in Brussel willen tegen dezen prijs geen zaken doen en hebben na hun beklag gedaan te hebben in Den Haag de zaak stilgelegd. WAARDE. Vergadering v.an ingelan den van het waterschap Waarde. Voor zitter de dijkgraaf M, H. J. Weststrate. 3e rekening dienst 1935-'36 gaf aan in komsten een bedr.ag van f 13534 aan; uitgaven f 11519, goed slot van f 2015. Je begrooting 1936-'37 werd aangebo den en goedgekeurd met een bedrag aan inkomsten en uitgaaf van f 13191 en 'n post onvoorzien ad 846. Wegens peri odieke aftreding v,an den dijkgraaf M. H. J. Weststrate, werd de aanbeveling opgemaakt: 1 M. H. J. Weststrate; 2 M. van Fraassen; 3 Jan Blok Jz. WEMELDINGE Zaterdagavond 8 uur ^l.T. a.s. zal een concert geg'even wor den op de muziektent te Kruiningen door de volgende muziekgezelschappen: Krabbendijke, directeur J. Rijnberg, Kruiningen, Rilland, lerseke waarvan directeur de: heer Krijnse van Waarde. Dit concert is tevens eén laatste re petitie voor het muziekconcours op 2e Pinksterdag te houden op Wemeldinge, WEMELDINGE. Donderdag verga derde de Tuinbouwvereeniging' „We meldinge". Daar is de regeling bespro ken van de Groenten en Fruitcentrale inzake het veilen van fruit. Deze rege ling viel bij de meeste leden niet erg in den smaak- Er zal evenwel niecs aan te veranderen zijn, zoodat men noodge dwongen hiermee genoegen nemen moet. In de commissie voor de afdeeling fruit van de bloemen en fruitcentoon stelling uitgaande van de „Floralia" vereeniging werden benoemd de heeren L. v. d. Velde, Joh. Pieterse en H. Dek ker. Plaatsvervangend lid Th. Vleugel. Besloten werd op deze tentoonstelling collectief in te zenden. De hiervoor be noemde commissie bestaat uit de hee ren: M. C. Lindenbergh, A. Pieterse Joh. de Groene, W. A. Zuijddijk en M Traas. ZIEKENHUISVERPLEGING. THOLEN. Gisteravond werd te Tho- len een vergadering gehouden van dok toren en besturen van Groene Kruis- vereenigingen op het eiland Tholen, ten einde te bespreken de mogelijkheid van het oprichten van een vereen, voor zie kenhuisverpleging voor dit eiland. De voorzitter, de heer Hanssens, burge meester -van Stavenisse, verwelkomde in het bijzonder de heeren J. H. Klooster te Ellewoutsdijk en A. de Lange te Goes resp. penningmeester en secretaris van de Vereen, voor Ziekenhuisverpleging op Zuid- en Noord-Beveland, die waren uit genoodigd aanwezig te willen zijn tot verstrekken van de noodige inlichtingen Nadat beied heeren een kort inleidenc woord hadden gesproken, werden ta van vragen in een vorige en deze verga dering gesteld, beantwoord, zoodat het nut en de werking van een dergelijke vereeniging duidelijk werden aange toond. Uit de besprekingen bleek wel, dat men algemeen voelde voor de oprichting van een zoodanige vereeniging en het risico van kleine, plaatselijke vereeni gingen inzag. Daarom zal nader de mo gelijkheid onder het oog worden gezien van aansluiting bij de Zuid-Bevelandsche vereeniging. Besloten werd, dat de voorzitters van de Groene Kruis-vereenigingen de ver dere maatregelen zullen nemen en voor- jereiden. BIERVLIET. Ter algemeene verga dering van ingelanden van den Konin- ginnenpolder zijn op de voordracht ge plaatst voor dijkgraaf: 1 C. Cuelenaere; 2 C. van Belois; 3 H. v,an de Vijver. Idem voor gezworene: 1 P. Maas; 2 P. Mullaert; 3 T. Patijn. De aanslag per ha bleef onveranderd f 8,50. CADZAND. In de Dinsdag jl. gehou den vergadering van het dagelijksch be stuur van het waterschap der sluis aan de Wielingen werd het zilveren jubile um herdacht van den ontvanger-griffier aurgemeester Hendrikse van iJzendijke, De voorzitter, burgemeester Erasmus uit Oostburg, spr.ak den jubilaris in treffende bewoordingen toe. Als stoffe lijk blijk van waardeering bood hel dagelijksch bestuur den ontvanger-grif fier een kaarttafeltje met kaartdoos aan. De jubilaris sprak tenslotte zijn groote erkentelijkheid en dank uit voor de hem gebrachte hulde, GEMEENTERAAD VAN TER NEUZEN. TERNEUZEN. In de gisteren gehou den vergadering van den gemeenteraad werd besloten, met den steun van het uit de burgerij gevormde comité, tot de stichting van een „Huizinga" bank, als blijvende herinnering aan het gewaar deerde bewind van den onlangs als 'zoo danig afgetreden burgemeester Huizin- Éa- Aan den heer J. v. d. Peijl werd ont slag verleend als onderwijzer aan de openbare U.L.O.-school, werden be noemd tot hoofd der openbare school A de hr. C. M. Weststrate, thans hoofd aan de openbare lagere school te Drei- schor en tot onderwijzeres van bijstand aan de openbare u.l.o school mej. M. Polman, onderwijzeres aaïi de open bare u.l.o. school te Zuidlaren. - H.V.A. - Unilever - Rubber Amerika Industrie Markt Philips Suiker Koninkl. Tabak Obl.Markt Schepen (Wettig gedeponeerd.j van gelaat, hals en armen, óók bij geen zon, door AMILDA-zonnebruincrême. Voorkomt tevens zonnebrand. Flacon 90 ct. Tube 60 ct. Doos 50 en 25 ct. (Ingez. Med.J Groede, P. J. Dirkx te Aardenburg, L. de Feijter te Schoondijke, J. Flikweert te Breskens, A. Haak te St. Kruis, J. Haartsen te Schoondijke, A. J. de Mil- liano te Oostburg, P. A. Moggré te Schoondijke, O. T. Plasschaert te Oost burg, M. P. Raes te IJzendijke, Jac. Ra- mondt te Schoondijke, A. van de Ree te Schoondijke, A. P. Roosendaal te Zuidzande, J. A. Scheele te IJzendijke H. H. F. Vercraeije te Aardenburg, A. Haverbeke te Biervliet en A. van de Vijver te St. Kruis. Niet bevorderd 2. Bevorderd van I naar II: A. Aer- noudts te Sluis, A. O. de Bruijckere te Aardenburg, N. J. de Bruijckere te Sluis, Jac. de Bruijne en K, de Bruijne te Wa terlandkerkje, W. Bruijnzeel te IJzen dijke, Ed. Buijck te Waterlandkerkje, Pr. L. van Damme te Oostburg, P. Dees te St. Kruis, J. Ph. Dhont te IJzendijke, U. Doens te IJzendijke, J. Haartsen te Schoondijke, A. J. den Hamer aldaar, Aimé Haverbeke *te Biervliet, J. Hover- beke aldaar, J. C. Heule te Nieuwvliet, P. I. de Hullu te Groede, H. Maljaars te Oostkapelle, Em. Mullaert te Biervliet, D. Schieman te Groede, B. J. van der Slikken te Schoondijke en L. Lemaire te Schoondijke, Niet bevorderd: 2. Op de eerste klasse zijn weder ruim 20 leerlingen toegelaten. Bij het dezer dagen gehouden schriftelijk examen van P.B.N.A. te Utrecht behaalde de heer L. J. Wonder- gem te S t. Laurens, zulke hoo- ge cijfers, dat hij zonder mondeling exa men slaagde \ocr het diploma adspi- rant eleciro technisch opzichter. Voor de vacante betrekking van Hoofd der Openbare lagere school te Ellewoutsd ij k hebben zich 4 sol licitanten aangemeld. Geslaagd voor het machinisten-di ploma C: B. van Liere, leerling van de De Ruyterschool te Vlissingen. LANDBOUWSCHOOL TE SCHOONDIJKE. Aan de landbouwschool te Schoon dijke is het einddiploma uitgereikt aan de volgende leerlingen: L. Baecke te Hoofdplaat, A. J. Bliek te Bierfliet, P. van Cruijningen te Zuid zande, J. Dees te Groede, J. Dhont te Groede, A. de Feijter te Waterland kerkje, J. Haak te St. Kruis, I. Haart sen te Yzendijke, A. Haverbeke te Biervliet, G. Knibbe te Zuidzande, J. Moggré te Schoondijke, W. Quaak te Zuidzande, J. Scheele te St. Kruis, E. de Smet te St. Kruis, A. Salomé te Groede, M. Bonte te St. Kruis, A, Termont te IJzendijke en A. de Hullu te Groede. Bevorderd van III naar IV R. C. de Bruijckere te Aardenburg, J. den Hamer te Schoondijke, A. van Hoeve te Biervliet, P. de Hullu te Re- -tranchement, P. de Hullu te Schoon dijke, J. Kools te Cadzand, A. Leen- houts te IJzendijke, De Luteijn te Nieuwvliet, P. de Milliano te Oostburg C. Pladdet te Zuidzande, C. Quaak te IJzendijke, M. J. Quaak te Zuidzande A, Ramondt te Schoondijke; B. A. van der Slikken te IJzendijke; J. P. Vercou- teren te Retranchement, P. Verhage te Nieuwvliet en J. Vermue te Schoon dijke. Bevorderd van II naar III: G. F. Bonte te St. Kruis, Z. Dhont t< EINDLES LANDBOUWSCHOOL TE SCHOONDIJKE. In tegenwoordigheid van de commis sie van toezicht, ir. J. C. Droogendijk, landböuwconsulent voor Zeeland en 'n groot aantal belangstellenden, had Don derdag de eindles plaats aan de land bouwschool te Schoondijke. De direc teur, de heer L. van Dijk, deed de on dervragingen op 'n wijze, die zeer zeker den aanwezigen oud-leerlingen zal hebben bekoord en bij hen oude herinne ringen zal hebben wakker geroepen. Ir. Droogendijk gaf zijn genoegen te ken nen met het feit, dat aan allen het di ploma kon worden uitgereikt, hieruit bleek, zoo zeide de spr. ongeveer, dat het onderwijs aan de school goed ge weest is; wel zal de een wat beter, de ander wat minder sterk staan, maar dat wijzen de rapporten wel uit. Maar nu is het nog niet voor jullie afgeloopen, zoo waarschuwde spr. Alles moet zooveel mogelijk bijgehouden worden, de scher pe kantjes slijpen er o zoo gauw af; houdt dus de studie zooveel mogelijk bij. Leest geregeld landbouwtijdschrif- ten, maak keuringen mee, bezoek land bouwtentoonstellingen, woon demon straties met landbouwwerktuigen e.d. bij. Van groot belang is ook, het bezoe ken van andere bedrijven waar altijd iets te leeren valt. Men moet zich niet blind staren op eigen bedrijf. Eisch is, op de hoogte te blijven v,an wat op land bouwgebied gebeurt, op de hoogte te zijn van ziekten, soorten, gewassen, landbouwwerktuigen. Het hier geleerde moet zooveel mogelijk in practijk ge bracht worden, theorie en practijk die nen elkaar aan te vullen steeds zooveel mogelijk technische verbeteringen aan brengen, maar d,an er op letten of het gebruik economisch rendabel is. Men moet steeds trachten met weing uitga ven de grootste inkomsten te krijgen. Spr. wees tenslotte op het groote be lang van het tot stand komen van be- drijfsstudiegroepen, sprak de hoop uit, d,at de band, die nu in de laatste 4 ja ren tusschen den heer Van Dijk en de leerlingen is ontstaan, zal mogen blijven, wees op de aanwezigheid van zooveel ouders bij dit examen, en eindigde met de leerlingen allen geluk te wenschen met het behaalde succes. De leerling Bonte dankte namens al le gediplomeerden, met eenige welge kozen woorden den heer Van Dijk, waar na de secretaris vaji de vereeniging van oud-leerlingen de nieuwe gediplo- mi ^meerden de worde De heer de jongeli behaalde thans het blijkt. Het zei spr. buiten zul leerd heb dezen gee Tot slo het woor hem geri zooals de der mann eenige ge Uit de w sprak de passen, wenschen met een Spr. is in tevreden, menten g ging zooa belofte v gehad, di premie w hij thans ning uitre die hem Met ee sloot de h In de ho L. M„ di Middelbu aan de or Zeeuwsch dat de w paalden t trof 53 p eenige pe de aan d zande. D wordt du staat vol In Zeela en verpa aard der komen, o.a. een de run Zeeland, Stehouwe senijkund' slotte be statuten uitvoerin In de Woensda plaats za de gewo voor een directeur dig Ond onderwe over het DE De N aangeko vangen, diger va hem uitn gouverne hebben Rock hot den Neg" neel van Over e reis naar EGY De Eg heeft bes toe te st tikelen i voerd ov zijn geslo traden o zijn, zoo tikelen. DE KR D'e d Edward gesteld NIEUW Offic! Ormsby van kol Thomas. EX VOOR In he ®xtra-be sterling de Brits tegen 8 Tijden miraal propaga dellands tie „ve niet me gen. Mala fers per teur va; heidsdie "ritsch- mensch

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 2