buitenland. Aspirin üemensd ihiuws. sïüten-6eneraal. De Italianen zijn boos over het bezoek van den Negus aan Engeland. BELGIE. DÜITSCHLAND. ENGELAND. POLEN CANADA. voor de algemeene vereeniging bespro ken, dat a.s. Zaterdag op de algemeene vergadering te Terneuzen wordt behan deld. Wijzigingen of amendementen werden niet voorgesteld. Als afgevaar digden werden benoemd, de heeren A. P. Kostense, J. J. de Vogelaar, A. Mog- gré, Pr. Ducheine en M. Maas, allen be stuursleden. De voorzitter deelde mede, dat de be sprekingen over een aanvullende verze kering voor operatie-kosten in een ver gevorderd stadium zijn. Hierover zijn onderhandelingen gaande tusschen de federatie van vereenigingen vooir zie- kenhuïsverpleging' en de maatschappij voor geneeskunde. LANDBOUWSCHUÜR IN VLAMMEN. Biggen verbrand. NIEUWVLIET. Maandagavond brak brand uit in de landbouwschuur van A. Verhage. Eenige biggen kwamen in de vlammen om. De brandspuit kon weinig of niets tegen de vlammenzee uitrich ten. De eigenaar bevond zich tijdens den brand te Nieuwvliet op een vergadering. De oorzaak is onbekend. Verzekering dekt de schade. IJZENDIJKE. Op de Alg. Vergadering van het Waterschap Groote Jonkvrouw bezuiden, werd het dijkgeschot onver anderd vastgesteld op 9. Tot dijkgraaf werd herkozen de heer A. H. van Waes, tot afgevaardigde naar de Wielingen de heer P. J. van Hecke. IJZENDIJKE. In den Angelinapolder werd het dijkgeschot vastgesteld op 13 (vorig jaar 12.50). IJZENDIJKE. De Alg. Vergadering van den Clarapolder bepaalde het dijk geschot op 6 (vorig jaar 6.50). Tot af gevaardigden naar de „Wielingen" wer den herkozen de heeren Th. de Clerck en G. A. Hendrikse. De reis van den Negus naar Londen wordt door de Romeinsche bladen be sproken als „de nieuwste uitvinding van de sanctionnisten ten behoeve van hun anti-Italiaansche propag,anda. Vol gens de opvatting van den Londenschen correspondent van de „Giornale d'Italia" wordt deze reis „steeds meer een on weerswolk", die de mogelijkheden van een terugkeer naar normale betrekkin gen tusschen Italië en Engeland dreigt te vernietigen. De Negus, aldus het blad, komt naar Engeland met de uit gesproken bedoeling vandaar zijn zaak propagandistisch te verdedigen en tech nisch houdt niemand een zoodanige ac tieve politieke propaganda van hem tegen. Men weet, dat hij in Londen ageeren wil voor de voortzettingen en versterking van de sancties en dat hij ook naar Genève wil gaan, om daar in den Volkenbondsraad op te treden. Het vuur der hartstochten, dat nog aange wakkerd moet worden door betoogingen der sanctionnisten en anti-Italiaansch gezinden, zal beslist de Engelsch-Itali- aansche betrekkingen niet verbeteren. Het blad haalt dan een verklaring aan van den „Morningpost", volgens welke een ontvangst van den Negus als keizer van Abessynië een persoonlijke beleediging van den koning van Italië zou zijn en gaat dan verder: „De Engelsch-Italiaansche betrekkin gen worden dagelijks brozer, en de ge- heele Europeesche horizon wordt daar door op beangstigende wijze verduisterd. Evenals in de alarmdagen van Septem ber gaat het woord oorlog rond en de toestand wordt nog donkerder door de omstandigheid, dat niemand weet, wat de Engelsche regeering wil, De waar schuwing van den Romeinschen corres pondent van de „Morningpost" vindt geen gehoor, evenals alle verklaringen van Mussolini aan de buitenlandsche pers betreffende Engeland geen aan dacht vinden. De officieuze pers igno reert deze verklaringen van Mussolini en de anti-Italiaansche bladen over dekt ze met negatieve commentaren. Het lijkt bijna, of een onheilvolle hand de pers ertoe opruit het incident te voorschijn te roepen." Ook de Londensche correspondent van de „Tribuna" spreekt over een "drijven der sanctionnisten", die voor den Negus betoogingen willen houden, welke bezwaarlijk zouden kunnen ver- r,m..bet tusschen Engeland en alie bestaande gevoel van onbehagen e verscherpenWanneer Londen wer kelijk den wensch heeft met Rome tot een ontspanning te komen, zou het, al dus besluit "Tribuna", geen onvoor- ziel ïger handeling kunnen begaan dan het bezoek in te willigen. Weliswaar kan men nog hopen, dat dit geheele complex van problemen door de Engel sche regeering nog tijdig met alle rust bestudeerd wordt. Belangrijk gereserveerder is de taal van den directeur van het semi-offici- eelen Giornale d Italia, die in zijn hoofdartikel met betrekking tot de reis van den Negus opmerkt, dat men zijn a s. aankomst m Londen, waartoe voor etweede maal een Engelsch oorlogs in v ,med1ewerkt- noodzakelijkerwijze verband moet brengen met berichten, die in Londen melding maken van een zij het ook sceptisch weer opleven van de Abessijnsche actie. Tusschen 't oor logvoerende Abessynië en het Engel sche systeem bestaat mogelijk een con tact, dat Europa met belangstelling kan volgen. Wie de verklaringen van Eden voor oogen houdt betreffende een zich onthouden door den Negus van iedere politieke actie, kan daarbij een belang rijk vraagteeken zetten. Na het eindigen van den oorlog in Afrika zijn er in En geland menschen, die den oorlog in Europa weer zouden willen doen ople ven, doordat zij in Londen hun ontmoe ting met den Negus als uitgangspunt zouden gebruiken. BEGRAFENIS DER SLACHTOFFERS VAN DE POLITIEKE BOTSINGEN, Gisteren heeft te Antwerpen de be grafenis der twee socialistische propa gandisten, die in een botsing met fascis ten zijn gedood, plaats gehad. De plech tigheid werd door talrijke socialistische delegaties uit het geheele land bijge woond, zoodat in de stad een groote drukte heerschte. De transportarbei- dersbond had het werk in de haven ge heel laten stilleggen, om zooveel moge lijk leden de gelegenheid te geven bij de begrafenis tegenwoordig te zijn. DE REGEERING VAN ZEELAND AFGETREDEN. Het Belgische kabinet is afgetreden. De ministerraad is te 5 uur gistermid dag bijeengekomen om zijn standpunt ten aanzien van de door de verkiezingen ontstane situatie te bepalen. Na korte beraadslaging werd besloten, den koning het collectieve ontslag van het kabinet aan te bieden. Minister-president Van Zeeland be gaf zich na den ministerraad onmiddel lijk naar den Koning, om hem het be sluit van het kabinet mede te deelen. SENAATSVERKIEZINGEN. Hetzelfde verloop als bij de Kamerverkiezingen. Behalve voor de Kamer hebben ook verkiezingen voor den Senaat plaats gehad. De volledige uitslag hierv.an j luidt als volgt: 1 Er waren 101 zetels in plaats van 93 beschikbaar. Hiervan hebben de katho- j lieken er 34 veroverd, hetgeen voor hen een verlies van 8 zetels beteekent. De liber.alen handhaafden zich op 11 zetels; de socialisten op 39. De groote winnaars dezer senaatsverkiezingen zijn weer de Vlaamsch-nationalisten, die met 5 zetels in den Senaat terugkeerden, terwijl zij tot dusverre slechts een zetel hadden bezet; de rexisten, die hun intrede met 8 zetels, en de communisten ,die tot •dusverre evenmin zitting hadden, met 4. VOORLOOPIG GEEN LEDEN MEER IN DE HITLERJEUGD. De rijksjeugdleider heeft de volgende beschikking uitgevaardigd: In het jaar van de Duitsche jeugd moest de poging ondernomen worden alle 10 tot 14-jarigen te winnen voor de jeugdbeweging van Adolf Hitler De jeugd heeft aan den oproep van de Hit- lerjeugd zoo snel gevolg gegeven, dat mijn in het begin van het jaar uitgespro ken eisch reeds thans vervuld is. Ik be schik derhalve, dat van heden af de toetreding tot alle organen van de Hif- lerjeugd totaal uitgesloten zal zijn. De eerstvolgende termijn voor toetreding in de nationaal socialistische jeugdorgani saties vangt aan op 20 April 1937. Zeven dooden bij een mijnongeluk. In een mijn in Pembrokeshire, waarin 23 arbeiders werkten, is gisteren het water uit een oude, niet meer in ge bruik zijnde schacht met zoo groote snelheid opgekomen, dat zeven man zich niet meer in veiligheid hebben kun nen stellen en verdronken zijn. TREILER AANGEVAREN EN GEZONKEN. Zes dooden. Bij Flamborough Head, aan de Noord oost kust, is de treiler Piccador uit Huil gistermorgen bij dichten mist in aanva ring gekomen met het te Londen thuis- behoorend stoomschip San Salvador. De treiler, die 20 man aan boord had, zonk binnen vijf minuten en zes man der equipage zijn verdronken. De San Sal vador is met ernstig beschadigden voor steven te Jarrow aangekomen met de 14 geredden aan boord. VIJF PERSONEN DOOR DEN BLIKSEM GEDOOD. Tijdens hevige onweders die in de streek tusschen Krakau en Thorn heb ben gewoed, en veel materieele schade hebben aangericht, zijn vijf personen door den bliksem gedood en acht ge wond Vliegtuigongeluk eischt 5 dooden. Naar uit Londen gemeld wordt, is in den nacht van Zondag op Maandag een Ganadeesch vliegtuig verongelukt bij Amos, in den staat Quebec. Vijf perso nen kwamen bij het ongeluk om het le ven, o.m. de directeur-generaaT der Canadeesche luchtvaartmaatschappij Clairk. werk) bij h o o I d p i j n altijd UthtuHend verkrijgbaar in da oranje-bandbubjes vag ID tab). 70 «h. an oranjaxakjaa van 2 WbL i 10 ei*. llngez. Med.) ORGELFABRIEK IN DE ASCH GELEGD. Verdacht geval- Gisteravond heeft te Alkmaar een he vige brand gewoed in de orgelfabriek en muziekhandel van de Gebr. Spanjaard in de Langestraat. Het ongeveer 30 m diepe pand, uit twee verdiepingen be staande, is vrijwel geheel door het vuur verwoest De brandweer had een moei lijke taak, omdat het gebouw geheel in gesloten was. Ter linkerzijde werd het pand begrensd door een bioscoopthea ter waar een voorstelling aan den gang was. De ontruiming van de zaal ge schiedde vlot. Na een half uur was de brandweer het vuur meester. Ongeveer 20 orgels en piano's en een aantal or chestrions werden een prooi der vlam men. Ook de inboedel van de heeren Spanjaard ging verloren De justitie stel de naar de oorzaak een onderzoek in, in verband met het feit, dat de firma in staat van faillissement verkeert. Juist twee dagen geleden was de firma op nieuw tegen brand verzekerd. EEN HUWELIJK DAT NIET DOORGING. De bruigom was brutaal tegen zijn schoonouders. Te Vriezenveen zou Zaterdag het hu- J welijk worden voltrokken tusschen twee 18-jarige jongelieden, den jonge man H. P. en de jongedochter A. Z., respectievelijk uit Westerhaar en Daar- I lerveen (gem. Hellendoorn). Alles was geregeld doch, noch op het afgesproken uur, noch daarna verschenen de trouw lustigen op 't gemeentehuis. Daar men aanvankelijk dacht dat de trouwstoet wellicht een ongeluk overkomen kon zijn, werd de politie van een en ander in kennis gesteld. Uit het onderzoek bleek toen al spoedig dat het huwelijk „ter elfder ure" nog was afgesprongen. De ouders van het jonge bruidje waren n.l. plotseling op hun toestemming te ruggekomen, naar aanleiding van een incident den avond tevoren te hunnen huize waar de bruidegom een dermate onaangename en brutale houding had aangenomen dat men het raadzaam oor deelde hem het meisje niet tot vrouw te geven. De ruzie was dien avond zelfs zoo hoog geloopen dat de hulp van de Hellendoornsche politie moest worden ingeroepen tegen den jeugdigen en trouwlustigen jongeling wiens huwelijk op zoo onverwachte wijze nog voor het tot stand komen schipbreuk leed. (N. R. C.) VANDALISME, Gisternacht heb ben ongenoode gasten, door openschui ving van een raam, een bezoek gebracht aan de openbare lagere school aan den Westersingel te Rotterdam, meldt de N, R. C. De inbrekers hebben er blijkbaar niets van hun gading kun nen vinden) maar wel hebben zij op er gerlijke wijze huisgehouden. Muren, kas ten en banken hebben zij met inkt be smeurd, terwijl zij tal van schoolboeken onbruikbaar hebben gemaakt. Verder hebben zij verscheidene voorwerpen vernield en een voorraad" kunstmest over de vloeren der lokalen uitgestrooid. ONDER EEN OMVALLENDEN TRAC TOR OMGEKOMEN. Gisterochtend is de 26-jarige J. Hoser, op een terrein van Thomsen's Havenbedrijf aan den Breeden Hilledijk te Rotterdam onder een omvallenden tractor geraakt, waardoor hem de borstkas werd inge drukt. De m,an is in zorgwekkenden toestand naar het Havenziekenhuis al hier gebracht, alwaar hij kort na aan komst aan de gevolgen is overleden. heeft de regeering doen besluiten, de mechanisatie in de hand te houden. Deze regeling is van tijdelijken aard en mag in geen enkel opzicht voor eeni- gen tak van nijverheid als antecedent gelden. De regeering stelde voor om in het algemeen sigarenmachines te ver bieden welke 15 Mei 1936 voorhanden waren. Tegen het amendement-Van .der Putt dezen datum naar 26 Mei te ver schuiven had de minister geen bezwaar. In de vergadering van hedenmiddag zou de behandeling van dit wetsontwerp worden voortgezet. WIELRENNEN. Gisteren is onder groote belangstel ling de wielerwegwedstrijd, de „acht" van Chaam, voor nieuwelingen, ama teurs en profs en on,afhankel ijken, ver raden. De amateurs reden 100 km. Win naar in deze categorie was de renner Vethaak (Vlaardingen), voor Roest (Am sterdam) en Theunis (Princenhage). De Hulstenaar L. Strobbe klasseerde zich zesde. Bij de profs en onafhankelijken, die 110 km hadden te rijden, werd winnaar de Belg Kaers; 2e Vaessen, (Echt); 3e Korthouf (België); 4e Spiesens (België); 5e Dictus (België). De Nederlanders Gijzen, Van der Ruit en Middelkamp werden resp. 6e, 7e en 9e. Duivensport. De Postduivenvereeniging Ierseke hield Zondag' een wedvlucht van Com- piègne, afstand 247 km. In concours 67 duiven, los 8-40 uur. Aankomst eerste duif 12-27-52, laatste prijsduif 12,56 58 Eerste overduif D. van Oeveren. Prijzen werden gewonnen door: le D. van Stee Az., 2e P. Kuijk, Wemeldinge, 3e, 16e R van Damme Wemeldinge, 4e, 10e I. van Boven, 5e D. van Boven, 6e, 12e M, Bom, 7e, 9e 14e, 15e Jan Vette, 8e A. Boone Az., 11e, 13e E. Everse, 17e Joh. van Stee. Wijziging van de pensioenwet. De Tweede Kamer behandelde gister middag o.m. het wetsontwerp tot wijzi ging van de Pensioenwet. Minister De Wilde zegde toe, dat eerlang het maxi mum der weduwen- en weezenpensioe- nen verhoogd zal worden. Inkoop van arbeidscontractantentijd is moeilijk, omdat het niet alleen con tractanten betreft van het rijk, maar ook van lagere instanties. Maar spr. zal het nog eens bekijken. Het wetsontwerp werd z.h.st. aange nomen. Beperking van de mechanisatie in de sigarenindustrie. Vervolgens werd behandeld het wets ontwerp tot beperking van de mecha nisatie in de sigarenindustrie. In zijn antwoord op de verschillende sprekers zeide minister Gelissen dat dit wetsont werp een offer is, dat de oeconomie moet brengen aan de sociale rechtvaar digheid. Spr. herinnerde aan den aan koop op groote schaal van machines uit Duitschland tegen spotprijzen. Door die machines werden volwassen arbeiders vervangen door jonge meisjes. Die ar beiders kunnen elders niet terecht. Dit Veilingsver, Zuid-Beveland. (Vervolg van ons verslag van gister). De hr. Z e g e r s wees nogmaals op moeilijkheden o.a. in verband met den uitvoer naar Engeland van bepaalde producten. Spr. wees er nog op, dat den Haag in deze geen wetten maakt, maar voorschriften geeft, en deze zijn voor wijziging vatbaar. De hr. C. P. V o g e 1 a a r vraagt of er een deskundig oordeel is over het koelhuis, wat soorten, temperatuur, enz. betreft. De v o o r z. zeide, dat binnenkort een rapport opgemaakt zal worden. De r. ir. B o s m a, tuinbouwconsulent gaf hierna nog eenige inlichtingen over het koelen. Er moet nog veel geleerd worden. De hr. M e s u klaagde over de hooge fusthuur. De v o o r z. noemde de huur ,in ver gelijking met de Betuwe b.v., juist te laag, en sloof daarop met een kort woord de vergadering. NEDERLANDSCH RUNDVEE IN PALESTINA. Men schrijft ons uit Tel Aviv: De groote beteekenis, welke het Ne derlandsche vee heeft voor de ontwik keling van de veeteelt in Palestine is nog eens onderstreept tijdens de veeten toonstelling, welke aan de Levant Fair te Tel Aviv is verbonden. Men heeft daarvoor prijzen beschikbaar gesteld, waarbij het Nederlandsche vee in de eerste klasse werd geplaatst en wel om de volgende redenen: Het P,alestijnsche melkvee is van min derwaardige kwaliteit en de gemiddel de productie kan niet hooger worden gesteld dan 700 liter per jaar. Daarom bestond er reeds geruimen tijd een stre ven om het veebestand te verbeteren met koeien uit Syrië en den Libanon. Met de vestiging der Joodsche bedrij ven is echter het inzicht ontstaan, dat met kruising van het bestaande en het Nederlandsche vee uitstekende resulta ten zijn te bereiken. Daarom is een belangrijk gedeelte van het vee in de Joodsche koloniën reeds van gedeelte lijk Nederlandsche afstamming. Met koeien van zuiver Nederlandsche af stamming was men tot dusverre nog zeer voorzichtig, omdat men moeilijkhe den verwachtte als gevolg van de kli maatsverschillen en de vatbaarheid voor ziekten. Daarom heeft men ze tot dusverre ook .alleen maar gehouden in de bergstreken in de omgeving van Je ruzalem, doch in het afgeloopen jaar heeft men een poging ondernomen om dit gebied uit te breiden. Op initiatief van Haboker, het orgaan van de Joodsche landbouwcoöperatie, d,at zich belast met den inkoop van koeien in het buitenland, zijn een groot aantal Nederlandsche koeien over de geheele kustvlakte verdeeld, vooral over de omgeving van Tel Aviv. Het is nog te vroeg, om van de resultaten van den import iets te zeggen. De pe riode, welke gunstig is voor den im port van Nederlandsch vee ïn Pales tina, ligt tusschen October en Maart, dit met het oog op de klimaatsaanpas sing. De gang van zaken wordt het bes te uitgedrukt door de cijfers. In 1933 werden in Palestina 12 Nederlandsche koeien ingevoerd de totale import van vee van dat jaar); in 1934 bedroeg de import 70 Nederlandsche koeien (op 'n totalen import van 308 stuks); in 1935 werden 178 Nederlandsche koeien inge voerd (op een tot,aal van 1829). Maar in de boven aangeduide periode 193536 heeft alleen Haboker reeds 375 Nederlandsche koeien en 20 a 30 Nederlandsche stieren ingevoerd, terwijl particuliere importeurs in die periode ongeveer 150 stuks voor hun rekening hebben genomen, een totaal dus van 550 stuks. Als de proef in de kustvlak te slaagt, openen zich belantfriïke per spectieven. Steun voor gerst en boonen. In de Staatscourant is opgenomen de „crisis-steunbeschikking 1936 gerst (oogst 1936)". Krachtens deze beschikking, zal aan de telers van gerst, steun worden ver leend aan het landbouw-crisisfonds ten bedrage van 2,50 per 100 kg. De Staatscourant bevat verder de „crisis-steun-beschikking 1936 boonen (veldboonen, oogst 1936)". Krachtens deze beschikking zal aan de telers van boonen aan het landbouw crisisfonds steun worden verleend ten bedrage van 3.50 per 100 kg. Geitenkeuring. Dinsdag hield de Ge'.tenfokvereeniging „Ons Belang" te Middelburg haar jaar- lijksche keuring, onder leiding van de heeren Sietema en Van Sluijs. 's Middags had de keuring plaats op den Segeerssingel. Aangevoerd werden 28 dieren. Lammeren: 1ste pr. J. A, Boogaard, 2e pr. J. Labruijere, 3e pr. J. v. Sluijs. Één jarige geiten: 1ste pr. J. Labruijere, 2e pr. S. Rottier, 3e pr. G, Davidse, 4e pr. W. Meliefste. Twee-jarige geiten: 1ste pr. J. A. Boogaard, 2e pr. G, Davidse, 3e pr A, Koppejan, 4e pr, J. Louwerse. Oudere geiten: le pr. S. Rottier, 2e pr. W. Vogel 3e pr,. J. Labruijere, 4e pr. J. de Visser, 5e pr. W.. Vogel. Stam boek geiten: le pr. J. A. Boogaard. 's Avonds werd in de Nadorst keuring gehouden waar 27 dieren werden aan gevoerd: Lammeren: le pr. C. Joose, 2e pr. A Meijers, 3e pr. H. Vader, Éénjarige gei ten: le pr, J. Janse, 2e pr. A. v, b. Hei de, 3e pr. P. Dekker 4e pr, P. Pouwer. Twee-jarige geiten: le pr. C. Joose, 2e pr. J. Wisse, 3e pr. C. Joose. Oudere geiten: le pr. J. Janse, 2e pr. C. Joose, 3e pr. H. Vader, 4e pr. P. Dek ker 5e pr. A. Meijers. Stamboek geiten: le pr„ C. de Boks, 2e pr. H. Vader, 3e pr. C. de Boks. Voorts werden enkele aanbevelingen toegekend. RUNDVEEKEURING TE AAGTEKERKE. Dinsdag had te Aagtekerke de jaar- lijksche rundvee-keuring plaats op het weiland van den heer C. de Visser. Aangevoerd waren 29 dieren waaronder 7 stieren en 22 stuks vrouwelijk fokvee. Naar het oordeel der commissie was de aanvoer wat melkkoeien betrof van goede kwaliteit. De prijs beschikbaar gesteld door de landbouwvereeniging te Domburg voor de beste aangevoerde koe, werd behaald door „Boerinne" van J. Bosselaar. De kampioensprijs koeien beschikbaar gesteld door de Coöp. Zui velfabriek werd behaald door „Emma" van de wed. P. Dekker, en de prijs be schikbaar gesteld door de Coöp. Eiland Walcheren werd toegekend aan Joh. de Visser te Domburg. Hierna werden nog verschillende geldprijzen uitgereikt. De heer Zwagerman sprak den wensch uit, dat op den fokveedag, welke 18 Juni zal worden gehouden vele der aan wezige koeien zullen worden aange voerd, en dankte vervolgens den heer C. de Visser voor het beschikbaar stel len van zijn weiland. VEEKEURING OOSTKAPELLE. OOSTKAPELLE. Dinsdag werd op het terrein van den heer K. Coppoolse de jaarlijksche veekeuring gehouden. Aan gevoerd waren 50 koeien, 8 kalfvaarzen en wat jong vee. Rubriek stieren: le prijs Emma's Wo* dan, eigenaar Jan Maljaars; 2e Lode- wijk, eigenaar J. Bliek; 3e Jacob van Zeeduin, eigenaar Jan Maljaars. Eervol le vermelding: Frans Alex, eigenaar Aw de Buck; Bram, eigenaar D. Coppoolse. Rubriek le kalfkoeien: Soerdje, van Jacobus Maljaars; Fransje, van Jan Mal jaars; Sul, van K. Poppe; Truus, van Ja cobus Maljaars; Mina, van K. Coppool se! Sul, van De Visser-Corré. Rubriek 2e kalfkoeien: Emma II, van Jan Maljaars; Fransje II, van A. de Buck; Bontje, van W. Francke; Nora, van K. Coppoolse; Bles, van J. Geldof; Bontje, van K. Coppoolse; Rika, van D. Coppoolse; Fransje, van A. de Buck; Starre, van A. de Visser; Mina, van Ja cobus Maljaars. Rubriek 3e kalfkoeien: Bles, van De Visser-Corré; Emma, van K. Coppoolse; Fransje, van A, de Buck; Bontje, van K. Poppe; Boerinne, van Jan Maljaars; Bets, van J, Geldof; Bles, van D. Coppoolse; Witkop, van De Visser-Corré. Rubriek 4e kalfkoeien: Koos, van Ja cobus Maljaars; Fransje, van Jan Mal jaars; Dora, van Jan Maljaars; Bontje, van De Visser-Corré; Rosa, van A. de Buck; Witte, van Jan Maljaars; Starre, van D. Coppoolse. Rubriek 5e en 6e kalfkoeien: Emma, van Jan Maljaars; Lea III, van A. de Buck; Nora, van K. Poppe; Fransje IV,

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 7