NIEMEIJERS SPORT. HANDEL EN NIJVERHEID. REV0LKING. BURGERLIJKE STANG. MARKTBERICHTEN. De luchtbeschermingsoefeningen. Waf maal ik om 't malen, zegt Dora, ik geniet al van AGENDA VOETBAL. Hieronder volgen nog wedstrijduitsla gen van Zondag: Om 't landskampioenschap: N.A.C. Ajax 12; Be QuickFeyenoord 42 Promotie-competitie Afd. I: Velox— D.O.S. 4—2; Afd. II: C.V.V.—H.F.C 1—1; Afd. IV: N.O.A.D.—Palemig 2—4; T.S.C.—Willem II 4—2; Afd. V: Heeren veenAchilles 16. Wedstrijduitslagen Z. V. B. Zaterdag: ArnemuidenS.M.Z. 32. Zondag: Adspiranten. Middelburg B Zeelandia 09. De ZeeuwenMiddel burg A 26. 2e KI. B. Heinkenszand Ellewoutsdijk 09. 2e KI. D. Breskens 3Schoondijke 2 71. Oostburg 3— S.C.D. 4—4. VETERANENVOETBAL. Nu de actieve voetballers zoo lang zamerhand hun voetbalplunje gaan op bergen halen de veteranen hun schoe nen „shirt" en kousen uit de kast en strekken de ietwat stram g'eworden bee nen iets verder dan gewoonlijk uit om te trachten den voetbal in de gewensch- te richting te schoppen. Na de oefeningen ontstaat het natuur lijk verlangen een wedstrijd te spelen en de secretaris voert dan een meestal zeer gemoedelijke correspondentie met vereenigingen of zg. zomercombinatie's over een treffen op het groene veld. Voor de Eerste Middelburgsche Ve teranen Voetbal Vereeniging heeft deze briefwisseling een zeer gunstig resultaat opgeleverd. Op Hemelvaartsdag komt nl. de ster ke Amateur Voetb. Ver. „Bilthoven" op bezoek en op het Gemeentelijk Sport terrein zal de strijd worden gestreden, De heeren komen met een zeer sterke combinatie en de ^petballiefhebbers zullen hun hart kunnen*'ophalen aan het spel van Van Spaandonck die reserve speler van het Nederlandsch elftal is, van den oud-internationaal van Nus, Van de Jong die pas geleden nog' tegen de Roode Duivels in den Haag speelde en van vele andere fenomenen op voet- balgebied Als arbiter zal de bekende Westelijke le klas scheidsrechter Van Welzenes fungeeren. Wij vreezen dat de Veteranen een flinke nederlaag zullen te slikken krij gen. Maar ook dat zullen ze met de noodige gemoedelijkheid doen. Daar zijn het veteranen voor! W. L. H. DUIVENSPORT. Zaterdag hield de P.V. de Telegraaf te Middelburg een prijsvlucht van Mons (België) uit, afstand 118 km. In concours 93 duiven. De duiven werden om 12 h met Z.O. wind in vrijheid gesteld. De eerste duif werd geconstateerd 13,43 01 h laatste of 24ste prijsduif om 13,54,33 h. Eerste duif vliegt 1237,93 en 24ste 1030 20 m per minuut. De prijzen werden behaald als volgt: R. Dirven 1, 5, 6, 11 en 20: Gebr. Sturm, Colijnsplaat 2 16 en 23; S. Kod de te Veere 3, 9, 18, 19 en 22; Jac. v Maaren 4; C. Blok 7 12 en 17; P. Krij ger 8 en 21; PI. Hooftman 10, 13 en 15; D. M. Klaassen 14 en F. Nortier 24sle prijs. Namen waarachter geen plaats naam is vermeld, alle wonende te Mid delburg. 'Handelsregister. A,an de in Ned. Handelsberichten op genomen wekelijksche openbaarmakin gen i.z. het Handelsregister, betreffen de Zeeland, ontleenen wij het volgende: Zeeuwsch-Vlaanderen (Terneuzen). Nieuwe inschr ij vingen: P. J. Faas-Kostense, Biervliet, Noord straat 218, timmerman en aannemer. Ch. L. Galle en Zoon, Oostburg, Bree- destraat 4, aannemers en timmerbedrijf, wagenmakerij, V.: C, L. en R. A. Galle. Gewestelijke Maatschappij tot deelne men in nijverheids- en handelsonderne mingen N.V., Oostburg, Breedestraat 37, deelnemen in handel-, nijverheids- en finantieele ondernemingen betrekking hebbende op onroerende goederen, be leggen van gelden. Dir. J. J. Heyse, Mid delburg, H. v,an der Beke Callenfels, Vlissingen. Maison Deuninck en Vueghs, Aarden burg, Weststraat 9, groothandel in kan ten. V.: S. M. Deuninck en I. E. M. L. Vueghs, beiden Aardenburg. J. A. Steenhart, Schoondijke M 129, bouwmaterialenhandel, draineerbuizen- fabricage, vertegenwoordiger van bui- tenlandsche bouwmaterialenhuizen. Ph. P. Verheeke, Aardenburg, Markt straat 15, graanhandel. A. A. Vermeire, Aardenburg, Haven 45, exportbedrijf van landbouwartikelen. Wijzigingen G. H. Blondeel-Doens, Aardenburg, Kaai 2, handel in kunstmeststoffen, gra nen, zaden, vlas en kolen. Medewerkers: P. J. Blondeel en A. A. P. A. de Rijcke. Briqueteries Mécaniques de 1,'Ecluse (N.V.) Sluis, Pas no., steenbakkerij. Zaak in liqud,atie getreden. V.: mr. J. Verbeke, Brugge, Noordzandstraat, Kort- rijk (B.), J. B. Faelens, Brugge. Fa. P, C. Catsman, Oostburg, Lange straat 6, handel in manufacturen, con fectie, echte kanten en kruidenierswa ren. Overl.: E,: P. C. Catsman. Gebr. Faas, Biervliet, Hoofdstraat, timmer- en metselbedrijf. Uitgetr. Venn. P. J. Faas. Du Fossé's Meubileering, Breskens Dorpstraat K 17, handel in meubelen schoenen, hoeden en petten. Uitgetr E.: C. du Fossé, Nieuwe E.: J. J. W. du Fossé, Breskens, N.V. Plendrikse en Co's .Bankiers- en Effectenkantoor, Breskens, Groote Kade 12. Het bijkantoor te Breskens opge heven Abr. de Hullu-van Strien, Nieuwvliet, Dorpsstraat 56, winkel in kruideniers waren en glaswerk. Uitgetr. E.: A|br de Hullu. Koninklijke drukkerij „Cadsandria", J. C, le Bleu, Breskens, Dorpstraat 35, drukkerij en boekhandel. Zaak overge nomen door E. BoomBliek. J, J. de Maree, Sluis, Oude Kerk straat 42, slager. Uitgetreden eigenaar J. J. de Maree. A. de Munck, "Breskens, Haven West zijde 2, café. Uitgetr. E.: A. de Munck, P. A. van der Plas, Oostburg, Brou werijstraat 23, winkel in kruidenierswa ren en manufacturen. Uitgetr. E.: P. A van der Plas. Zaak omgezet in een ven nootschap onder den naam P. A. van der Plas en Zoon. V.: P. A. en P. A. van der Plas, Opheff.ingen P. A, Sturm, Waterlandkerkje C 17, handel in ten velde goedgekeurde land bouwgewassen, J. v. d. Wege, Biervliet no. 713, han del in rundvee. Nagekomen berichten. NIEUW- EN ST. JOOSLAND. Het be gin der oefening werd aangekondigd door een auto met sirene. Alle lichten waren des avonds gedoofd, zoodat de verduistering volmaakt was, Er heette 'n bom gevallen, die brand had gesticht, in de buurt van de haven. De vrijwillige brandweer was direct in actie. Het hoofd van het Groene Kruis dr. A. J. de Weerd kreeg kennis, dat iemand ge wond was door een bom, Direct is deze persoon op een draagbaar naar de hulp post gebracht en verbonden. Het einde der oefening werd bekend gemaakt door klokgelui. De medewerking der ingezetenen was schitterend, zoodat de burgemeester en het hoofd van den dienst zeer tevreden zijn. NISSE. Om 2 uur 's nam. verzamel den de leden van den luchtbescher mingsdienst zich alhier in het koetshuis van den burgemeester, waar de hoofd wacht was gevestigd. De radio waar schuwingsdienst was in het gemeente huis ondergebracht. Van daar uit wer den de radioberichten door ordonnansen naar de hoofdwacht gezonden. Door de uitkijkpost op den toren werden de na derende vliegtuigen gesignaleerd en de juiste plaatsen aangegeven waar brand was ontstaan enz. De burgerwacht zorg de voor patrouille en afzettingsdienst. De bevolking werd door middel van een si rene gewaarschuwd. Om 16 uur 15 min werd door de to renwacht geseind dat 7 vliegtuigen uit zuidwestelijke richting de gemeente na derden. Toen de vliegtuigen boven de gemeente waren, werd een houtstapel in brand gestoken. De brandweer be gaf zich ordelijk en vlug met de brand spuit naar de plaats van den brand, ter wijl de ontsmettingsdienst zich begaf naar de plaats waar een' bom heette ge vallen. Deze had echter geen schade of ongelukken te weeg gebracht. Het eindi gen van het luchtgevaar werd met klok gelui de bevolking bekend gemaakt. Bij de avondoefening werd wederom met een sirene gewaarschuwd. Om 22 uur 28 min. vloog een vliegtuig boven de ge meente. De wegen werden door de bur gerwacht afgezet. De verduistering was compleet. Alle oefeningen werden tot volle tevredenheid uitgevoerd. Door al le ingezetenen is met volle ijver mede gewerkt om de oefening zoo schitterend te doen slagen. BIERVLIET, 's Middags: De bevol king werd gewaarschuwd door het ge luid van een sirene, gemonteerd op de motorbrandspuit. Om 15 u 25 m wer den 7 vliegmachines waargenomen, die een brandbom, lieten vallen op de Openbare School en een brisantbom op de uitwateringssluis. Brandweer en opruimingsdienst rukten uit om hun werk te doen. De oefeningen werden behoorlijk uit gevoerd, 's Avonds De verduisteringsproef is uitstekend geslaagd, alhoewel verschil lende inwoners niet ernstig genoeg me dewerkten. Van de uitkijkpost op den toren af werden dadelijk uitstralende lichten gemeld. Waarschuwing volgde oogenblikkelijk. Om kwart voor elf verscheen, een vliegmachine, die een brandbomf uit wierp op de schuur van Ongenae en een brisantbom wederom op de sluis. Brandweer en opruimingsdienst waren weer spoedig op hun post. Er zat al meer vlotheid in de onderlinge hande lingen dan s middags. Door een mis verstand bleef het vervoer van gewon den achterwege. BRESKENS. Zaterdag is ook alhier de groote luchtbeschermingsoefening ge houden. De middagoefening had niet zooveel te beteekenen. Alleen de luisterposten van den plaatselijken luchtbeschermingsdienst waren in actie Het eskader vliegtuigen passeerde 3 u 30 onze gemeente. De avondoefening had een eenigszins negatief resultaat. Is de bedoeling van de oefeningen dat er zoo weinig moge lijk menschen op straat zijn dit was juist Zaterdagavond het omgekeerde. De verduistering was evenwel prima. Geen enkel lichtje was er te bespeuren. De lichten der binnenkomende auto's en fietsen waren zeer goed afgeschermd, zulks in tegenstelling met verschillende fietsen, die meestal met vol licht re den. Hoewel het vliegtuig 'savonds niet overkwam, werd toch verondersteld dat er een bom gevallen was. Een tweetal gewonden werd door den geneeskundi gen dienst verbonden en naar de ver- bandpost overgebracht. OOSTBURG. Bij de onlangs genomen proef bleek reeds van de welwillende houding der ingezetenen toen 's avonds de verduistering uitstekend geslaagd is, ook bij de officieele oefening op Zater dagmiddag en des avonds was er alge- meene medewerking'. Behalve de algemeene leider ir. I. A. van Cruyningen, moeten zeer zeker de hoofden der verschillende diensten, als de heer Fourdraine voor gas- en ont smettingsdienst, dr. Buskop met zijn rechterhand Stamperius voor den ge neeskundigen dienst de heer Nelemans voor den waarschuwingsdienst enz. met eere vermeld worden. 's Avonds is de gemeente van eiken aanval verschoond gebleven; overigens functioneerde alles, zooals men zich had voorgesteld en kwamen de radio-be richten, zoowel langs de lange golf van Scheveningen als langs de korte golf van de Brabantsche Amateurszenders snel en regelmatig binnen. NIEUWVLIET. Ook onze gemeente nam Zaterdag j.l. op zeer actieve wijze aan de luchtbeschermingsoefeningen deel. De oefeningen verliepen zeer vlot. De burgerij werkte compleet mee. Na af loop dankte burgemeester Wagtho den luchtbeschermingsdienst voor de groote activiteit. SLUIS. De luchtbeschermingsoefe ning alhier mag als goed geslaagd be schouwd worden. Omstreeks half vier werd door den uitkijkpost op den stadhuistoren een' eskader van zeven vliegtuigen gesigna leerd en binnen enkele minuten bevon den de vliegtuigen zich boven onze ge meente waar een bombardement met gasbommen volgde. Daarop verdwenen de vliegtuigen in Noordelijke richting. Bij het waarnemend hoofd, den heer W. Hoegen werd gemeld, dat in de om geving van de zweminrichting een bom was gevallen, met als gevolg een ern stig gewonde. Onmiddellijk werd de geneeskundige dienst gewaarschuwd, welke zeer spoe dig ter plaatse was. De gewonde, die verwondingen aan het hoofd had beko men, benevens een beenbreuk had op- geloopen, werd ter plaatse door den hr. Staal, hoofd van den geneeskundigen dienst ter plaatse verbonden en per brancard naar het gebouw gebracht, dat voor dezen dienst in gereedheid was gebracht. Ook 's avonds kwam de oefening ten volle tot haar recht en niet zonder trots kan gezegd worden, dat alle ingeze tenen hun volle medewerking hebben verleend. Tegen elf uur werd de brandweer ge alarmeerd, daar een hevige brand was uitgebroken in de omgeving van de Steenfabriek. Met een minimax werden de eerste pogingen tot blusschen ge daan, doch weldra was ook de brand spuit aanwezig en nu duurde het niet lang meer of de brand was gebluscht. Het einde van de oefening werd af gekondigd door het luiden van de klok ken van Ned. Herv. Kerk en R. K. kerk. Gedurende de eerste helft van Mei zijn in de gemeente MIDDELBURG Ingekomen: i G. Roelofs van Vlissingen, Lange Noordstraat L 133; W. Verhage, van St. Laurens, Oude Vliss.weg V 3; S. de Roos, van Ter Neuzen, Julianastraat W 14; F. N. P. Keulemans, Ned. Indië, K. Gortstraat K 14; F. Piso, Sneek, Lange Delft B 136; M. Koets, Biggekerke, Lange Giststr. F 175; R. Visser, Vlissin gen, Lombardstraat C 54; C. A. Rottier, Vlissingen, Lange Delft H 10; W. C. Schouten, Amsterdam, Molenwater M 264; F. Hoenderop, Rotterdam, Markt C 14; M. Melse, Oostkapelle, Noordsin gel R 69; J. Fluijt, St. Annaland, Markt I 9; J. A. Everaard, Bergen op Zoom, Seisstraat Q 4; W. Marijs, Oostkapelle, Oude Vliss. weg V 7; A. Wemelsfelder, Montfoort, Veersche singel S 42a; W, Reijnierse, O. en W. Souburg, Nieuwl. weg U 8; T. de Visser, Schiebroek, Dam N 16; L. Hoogesteger, O. en W. Sou burg, Nieuwl. weg U 8; J. Boogaard,' Koudekerke, Krommeweele K 101; C. A. Janisse, Vlissingen, Nieuwstraat G 1; A. Jonker, Arnhem, Bree E 137; E. P. van Eenennaam, Deventer, Laan van Nieuwenhove S 15616; M. Vader, Wis- senkerke, Arnemuidsche pad T 113a; I. M. D. van Loon, Bergen op Zoom, Teerpakhuizenstr. P 32; W. Willeboord- se, St. Laurens, Oude Veersche weg T 267; A. van Aartse, Haarlem, Nieuwe Haven I 107; J. de Bree, N. en St. Joos- land, Hofplein E 223; Wed. C. Kasse Veere, Bellinkstr. G 179; K. Dingeman- se, Koudekerke, Domb. Schuitvlotstraat Q 209; J. Meulmeester Arnemuiden, Loskade P 267; J. J. W. Ekeris, N. In dië, Nieuwe Haven I 106; P. Bakker, Aagtekerke, Markt K 6; J, Rijn, Goes, Spanjaardstr. 69; J. Verburg, Koude kerke, Seissingel R 195; C. Verburgv. d. Pas, Vlissingen, Seissingel R 195; J. J, Mantz, Oudelande, Park de Griffioen R 256; E. van den Driest, Aagtekerke, Hofplein E lc; J. T. Tholenaar, N. en St. Joosland, Dam G 96; H. J. Weeze- poel, Ellewoutsdijk, Vliss. Wagenplein P 17. Vertrokken: A. E. Pluijmers, van Langeviele K 220, Haren (gr.), Stationsweg 21; M. C. de Cock, van Vliss. Wagenplein Q 118, Gorinchem, Onder de Poort 108; G. W. baron van der F'eltz, Molenwater M 273, Utrecht, Nieuwe Gracht 8; G. K. A. Nonhebei, Blauwendijk P 39h, Renkum, Utrechtscheweg 425; M. Jobse, Noord plein M 292, Koudekerke, Overveldlaan E 57; F. W, de Koning, Nederstraat O 187, Goes, St, Jacobstr. 9; P. C. van den Berge, Hoogstraat I 126, Krabben- dijke, Oostweg N 380; J. Dekker, Seis- weg R 127, Aagtekerke, 132; B. Boas- son, Seissingel R 239, Groningen, Hotel Weeva, Zuiderdiep; C. A. Akkenaar, KI. Werfstr. T 36, Goes, de Witt Ha merstraat 17; E. Dudok van Heel, Blau wendijk P 39h, Vlissingen, Koudekerk- sche weg 8; J. J. Mes, Lan ge Viele K 408, Bergen op Zoom, van Hasseltstr.; N. J. Holster Vlasmarkt K 154, Bergen op Zoom, Oranje Nassau Kazerne; A. C. Malgo, Molstraat F 85, 's Gravenhage, Marktweg 94; M. F. Braan geb. Boel, Jasmijnstr. W 134, Vlissingen, Beursplein 9; L. Jobse, Noordweg S 230, Vrouwenpolder, Hof Catharina; A. Herr, Heerengracht M 36d, Duitschland; C. M. Ghijsen, L. Noordstraat L 128, Suriname; M. van Kerkvoort, Hoogstraat I 128, 's Gra venhage, Bakkerstr. 44; E. J. M. Cas- tenmiller, Dam G 78, Leiden, Genestet- straat 66; J. Dingemanse, Segeersweg V 109, Aagtekerke, Duinvliet; D. Abra- hamse, Smidsbolwerk O 95, Amsterdam, Sloterweg 532; G. de Smit, Norg; L. W. Beekmans, Teerpakhuizenstraat P 30, Goirle, Besterdstr. 13; W. C. Noske, L. Delft B 136-7, Koudekerke, Langeviele singel D 232; A. J. Boone, Kinderdijk P 103, Koudekerke, Nieuwe Vliss.weg E 140; J. Leijnse, L. Giststraat F 175, Koudekerke, Koudekerkscheweg D 33;* B. Jakobsen, Segeersweg V 106, Vrou wenpolder, B 90; S. S. Domenie, Gort straat I 336, Koudekerke A 72; J. Wijk- huijzen, Kinderzorg S 42a, Venhuizen; P. Lampert, Nieuwl.weg U 8, Biggekerke V 266; J. Velds, Pluimstraat E 151, Al melo, Violierstr. 76; J. J. Mantz, Park de Griffioen R 256, Amsterdam, Heem- stedestr. 461; P. van AartsenBaljeu, Eigenhaardstraat P 229, Koudekerke, Breeweg D 162; A, J. Christ, Teerpak huizenstr. P 30, Tilburg, Apolonastr. 7. S. C. Buijs, Segeersweg V 59a, Koude kerke, Langeweg A 28; A. Aarnoutse, Noordweg R 5, Koudekerke S 13; J. But, St. Janstraat I 57, Vlissingen, Ka naalstraat 56. Koudekerke. Van 115 Mei, Getrouwd: S. de Kam, 26 j. en J. Ver hage 25 j.F. Brasser, 25 j. en J. de Boer, 29 j.; A. Janse, 25 j. en W. L. de Wijze, 25 j; D. Kerkhove, 25 j. en S. C. Buijs 25 j. Bevallen: C. Koppejan, geb. Klaasse, dochter. Overleden: J. Dellebeke, 69 j., wedn. van J. Abrahamse. (V.C Westkapelle. 11—18 Mei- Getrouwd: Jb, Cijsouw 26 j. en Wa. Cijsouw 26 j. Onderrouwd: Wd. Lievense 26 j. en J. Willeboordse 20 j. Bevallen: Adra. Gabriëlse, geb. Min- derhoud, d. Middelburg, 18 Mei, Op de vei ling deden: Uien 5 c., Doperwten 2734 c,, Spinazie 29 c., Postelein 610 c Moskrul 45 c., Zuring 35 c., Asper ges I 2326 c., II 1418 c., alles per kg, Peën 614 c,, Raapstelen 0,5 c. Prei 23 c., Uien 12 c. Selderie 2 7,5 c., Peterselie 34 c., Rabarber 3 6 c. Radijs 0,51,5 c Rammenas 13 c., alles per bos; Peulen 14 c., per doos; Bloemkool 715 c., Kropsla 0,52 c„ Komkommers 715 c., alles per stuk; Peterselie 1215 c., Kervel 1015 c. Zuring 59 c., Sterkes 5 c., alles per chip. Bloemen: Seringen 512 c., Anemo nen 23 c., Lathyrus 28 c., Pioenen 1019 c., Lelietjes van Dalen 7 c., Bal rozen 1 c., Tulpen 14 c., Lupinen 2 6 c., Anjers 6 c., Irus 7 c., Gouden Re- de geur. 7 ^Koffie Edcend cU b&Ue ut cUlefuU/zc. (Ingez. Med.) gen 7 c„ Korenbloemen 3 c., Sneeuw ballen 3 c., alles per bos; Hortensia 12 c., Coleus 5 c., Lobelia 4 c., Begonia 4 5 c., alles per pot; Dhalia's 311 c., Violen 10 c., Curacau 211 c., alles per 10 stuks. Middelburg, '18 Mei. Op de aard appelveiling deden: Zeeuwsche Blauwe 5760 c. Poters 3539 c., Zeeuwsche Bonte 48 c., alles per 25 kg; Metlothiams I 16—17 c., II 17—18 c, III 8—11 c., al les per kg. Goes 18 Mei. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Aardbeien 1,201,25, idem He soort 5683, Postelein 10, Spi nazie 68, Zeeuwsche Blauwe Aard appels 1,703, idem Bonte 22,40, Aardbeien 1,10 Witte Komkommers 11 12, idem He soort 10, Bloemkool 6 13, idem. He soort 48 idem Stek 23, Kropsla 1,202,80, idem He soort 0 50 1,10 per 100 stuks; Wortelen 11 Ram menas 2,502,70, Rabarber 24 Radijs 1,20 Sjalotten 2, Lelietjes van Dalen 3 —6, Anjelieren 5, per 100 bos. m c? Amsterdam, 18 Mei. Het is on begrijpelijk waar alle kistjes met nieuwe aardappelen vandaan komen en dan te gen prijzen van de Malta aardappelen. Het gaat met den verkoop van de oude aardappelen niet vlug, vooral het warme weder is hier van de oorzaak. Alleen eerste kwaliteiten blijvén gezocht. Zeeuw sche Blauwen brengen minder op dan de bonten. Bij de groote aanvoer van Nieu we Malta aardappelen, valt de kwaliteit en sorteering erg tegen. Er is dan ook weinig vraag naar. Heden 18 Mei werden de volgende prijzen gemaakt. Zeeuwsche Bonten f 2,502 70, idem Blauwen f 2,302,50; idem Blauwen en Bonten Poters f 1,902 idem Roodstar f 2,302,50, idem Poters f 1 301,70; Haarlemmermeer en IJpolder Bevelan ders f 22,20 idem Bonten f 2,502,70, Spuische Eigenheimers f 22.20, idem Poters f 1,501,60 Flakkeesche Eigenh. f 22,20, idem Poters f 1.501 60, Anna Pauwlowna Zand aardappelen f 22,80. Alle soorten bonken f 1,902 10, Frie- sche Roodstar f 2,502,80, Friesche Borgers f 22 10, Limburgsche Industrie f 1,801,90, alles per 70 kg verder per 100 kg, Zand en. Klei Muizen oogst 1936 f 1215 idem Drielinge f 1215, Zomer Malta aardappelen f 1011, Nieuwland- sche zand aardapppelen f 2,903, Don kere soorten f 33,20 Winter Malta aardappelen f 8,509. Ieder die zijn aardappelen naar Amsterdam wil zen den, vrage eerst inlichtingen aan make laar Jac. Knoop zonder eenige verbin ding of kosten. van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen en andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. Dl 19 Mei- Alg. Ledenverg. Ver. „Pro Juventute"; Gerechtsgeb. 16,00 h. Dl 19 Mei, Uitv. Chr. Gem. Zangver. „Hosanna"; Concertz. 20,15 h. WO 20 Mei. Zangspel „Lentebloemen", Cath. van Rennes, t.b. T.B.C, fonds. Schuttershof 19,30 h. GOES. Dl 19 Mei WO 20 Mei ALGEMEEN: Dl 19 Mei- Groote Openb. Verg. betreff. onhoudb. toestand Oud Middb. Vliss. Rijweg; te Souburg „De Zwaan" 20 15 h. Elec. Drukkerij G. W, den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6