BIOSCOPEN. BUITENLANÜ. BEOHTSZAKEJL VLISSINGEN. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. M00RD-BEVELAND. SCHOUWEN-DUIVELARD. Prinsessedag te Zierikzee. 2EEUWSCH-VLAANDEREN W.O. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O.D. MIDDELBURG. DUITSCHLAND. Hitier wil vrede. MEXICO. BMOTIWi imtiwn-'wwMHfiM'aMti zak tarwe, drie mutsen, een zakmesje, een paar handschoenen, een taschje met inhoud, twee .huissleutels, twee cein tuurs, twee gummiballen, een sjaal, twee sleutels, een portierknop van een auto, een oorbelletje, een muziekklem, een patvindersmes, een vulpenhouder, een stofjas, een haarkammetje, een koperen dop van een wiel, een sigaren-aanste ker, een paar gymnastiekschoenen, een onderdeel van een Ford-auto, een rij- wielbelastingmerk 1935-1936, een hee renrijwiel, een bril (lorgnet) in étui, een ijzeren buisje en een gulden. Bij beschikking \an den minister van financien is de ontvanger der direc te belastingen, enz. G. van der Heide verplaatst van het kantoor der directe belastingen en accijnzen te Beilen naar het kantoor der invoerrechten en ac- cijnen alhier. AAGTEKERKE. De burgemeester heeft tot hoofd van den luchtbescher- mingdienst aangewezen den heer C. Jongepier, zulks in plaats van den heer P. Faasse, die als zoodanig heeft be dankt. De burgemeester heeft tot com mandant van de burgerwacht aangewe zen den heer N. Minderhoud. VEERE. Vrijdagavond vergaderde de af deeling Veere van Volksonderwijs in de o.l. school ,alhier. Als bestuursleden werden gekozen de heeren L. Blind voorzitter en R. Repko. De heer Theri zal tijdelijk de functie van secretaris waarnemen. Uit de rekening en verant woording van den penningmeester, den heer J. Verstraate, bleek, dat er over het afgeloopen j,aar een batig saldo van bijna f 19 was. Als afgevaardigde naar de buitengewoon algemeene vergadering werd de heer Theri benoemd. Bij de rondvraag br,acht de heer Blind het ge neeskundig toezicht op school ter spra ke. Overwogen werd deze zaak op de kringvergadering ter tafel te brengen teneinde de mogelijkheid te overwegen een schoolarts aan te stellen voor Wal cheren. De pogingen van gemeentewege om n,aar aanleiding van het verplaatsen van het politievaartuig R.P. X van hier naar Wemeldinge in deze gemeente een rijks veldwachter gestationneerd te krijgen, zijn met succes bekroond. Men kan bin nenkort een benoeming tegemoet zien. In samenwerking met den commies der belastingen heeft de gemeente-poli- tie deze week niet minder dan zes per- sonn bekeurd wegens overtreding van de rijwielbelastingwet. WOLPHAARTSDIJK. Donderdag avond hield de afd. Ziekenhuisverple- ging alhier haar jaarvergadering. Tegen woordig 23 leden. Uit het verslag van den secretaris bleek, dat het ledental met 228 is vermeerderd en op 31 Dec. jl. 1975 bedraagt; 47 leden werden op genomen in een der ziekenhuizen, met een totaal van 1120 ligdagen. 4 per sonen buiten de vereeniging werden opgenomen waarvan thans 2 tot de vereeniging zijn toegetreden. Uit de rekening van (den penning meester bleek dat was ontvangen 4553 er is een batig saldo van 86. Als bestuurslid werd herkozen de beer H. van Leerdam, en in plaats van N. de Kater die zich niet meer herkies baar stelde werd na herhaalde stemming gekozen dr. Meijnen. Als lid der con trole commissie werd in de plaats van Joh. van der Werff (niet herkiesbaar) gekozen J. Hannewijck. Als afgevaardigde naar de alg. ver gadering' werd het bestuur benoemd het welk een vrij mandaat werd verleend. Op voorstel van het bestuur werd be sloten geen uitkeering voor bijkomende kosten uit de afdeelingskas te verstrek ken voor sanatoriumpatiënten en in plaats van 50%30 uit te keeren, in overblijvende kosten tot een maximum van 30 voor gewone leden, en voor de ziekenfondsleden bij de eerste 5 dagen opname in een ziekenhuis geen korting, voor eiken dag langer opname 'n week vrij van contributie voor het geheele gezin. Voorts werd besloten 1 te stor ten in de reservekas der afd. KORTGENE. De rekening van het B. A. sluit over 1935 met inkomsten f 3381 en uitgaven f 2309. De landstorm,ers vieren feest in tegenwoordigheid van gene raal Duymaer van Twist. Door de plaatselijke commissie van den B.V.L. onder voorzitterschap van den burgemeester van Zierikzee was het plan gevormd den verjaardag van Prinses Juliana op waardige wijze te vieren door de landstormers van Schou wen en Duiveland. Dit plan vond alge meene instemming bij de afdeelingen van het eiland, zoodat een programma kon worden samengesteld dat den ge- heelen avond in beslag nam. De generaal L. F. Duymaer van Twist voorzitter van de Nationale Landstorm- commissie vergezeld van zijn echtge- noote, woonde het feest bij in gezel schap van den majoor Van Schelven en den res. kapitein Boulogne. Het 3e half regiment huzaren zorgde ter opluiste ring voor muziek. Deze huzaren onder den kapelmees ter J. C. v. Amelsfort uit den Haag ar riveerden om ongeveer 5 uur per auto bus te Zierikzee en maakten een marsch door de stad, wat veel menschen op de been bracht. Om half acht waren de landstormers uit verschillende gemeen ten nabij het hotel „Juliana" verzameld ten getale van 270 man en marcheerden zij onder commando van den res. kapi tein Swaters en voorafgegaan door de muziek der huzaren door de stad om te defileeren voor den voorzitter der Na tionale Landstormcommissie, die zich met een groot aantal autoriteiten en ge- noodigden voor het stadhuis had opge steld. Bij het defileeren marcheerden de landstormers kranig in den pas en met ontblooten hoofde voorbij den generaal en daarna naar de concertzaal, waar 'n zeer goed verzorgd programma werd af gewerkt. Dit ving aan met eenige mar- schen door het muziekkorps, die de feeststemming er direct in brachten. De zaal was tot alle hoeken gevuld. Nadat de autoriteiten op het tooneel hadden plaats genomen, verwelkomde de bur gemeester jhr. mr. J. Schuurbeque Boeye den generaal, den verbands- commandant, res. iuit.-kolonel H, Bierman en den secretaris der geweste lijke commissie den heer P, G. Laer- noes. Spreker memoreerde eenige fei ten uit de geschiedenis van Zierikzee en sprak enthousiast over de groote mede werking ter voorbereiding van dit feest. Onder donderend aplaus nam daarna generaal Duymaer het woord. Spr. schetste in gloedvolle woorden hoe de toestand in Nederland is. Ernstig waar schuwde de spreker voor gevaren van links en rechts en wekte de landstor mers van Schouwen en Duiveland op, paraat te blijven.. Na een keurig uitgevoerde taptoe door het muziekkorps nam de heer J. W. Vienings, burgemeester van Clinge het woord om een met groot enthousi asme uitgesproken rede te houden over het hem zoo toevertrouwd onderwerp; Hoog het gezag. Een donderend applaus beloonde dezen spreker voor zijn woor- denr, Na de pauze werden op verdienste lijke wijze een aantal volksliederen ver tolkt, waarna twee films Werden ver toond n.l. „De torens zingen" en „Oran je en Volk in 1935". In de eerste frap peerde het spel van de Lange Jan, waarbij de heer Ferwerda ons fraai carillon bespeelde, alsmede de zang van Z. Bevelandsche dames in de kerk te Kapelle. De tweede film vertoonde een aantal gebeurtenissen, waarbij H. M. de Koningin en Prinses Juliana in 1935 wa ren tegenwoordig geweest. Beide films oogstten een uitbundig applaus; Ten slotte sprak de commandant van hét Zeeuwsch Verband, overste Bierman een dankwoord, zich daarbij richtende in de eerste plaats tot den generaal, daarna lot den organisator van den feestavond, den res. kapitein J. E. v. d. Broek en de sprekers van dezen avond, terwijl hij ten slotte de verzekering gaf, dat de landstormers van Schouwen en Duiveland, zich als 't moet, gaarne zul len scharen onder de vanen van den B. V. L. BIERVLIET. Bij gelegenheid van den verjaardag van Prinses Juliana gaf de muziekver. „De Harmonie" een concert en maakte een korte muzikale wande ling. Jammer dat het zoo koud was. CADZAND. Na ruim 41 jaar als on derwijzeres aan de openbare lagere school alhier werkzaam te zijn geweest heeft mej. A. F. Westdorp Donderdag j.l. haar taak neergelegd. Bij monde van den burgemeester, die met de wethou ders en den gemeentesecretaris aan wezig was, van het hoofd der school als mede van den voorzitter der commissie van toezicht op het l.o. werd mej. West dorp in van groote waardeering getui gende woorden dank gebracht voor de zoo langdurige en goede diensten door haar aan het onderwijs ter plaatse be wezen. Als blijvend aandenken werd de scheidende een eenvoudig geschenk aangeboden. In de tijdelijke voorzie ning der thans aan de school ontstane vacature de definitief benoemde on derwijzeres kan eerst in Juni a.s. haar functie aanvaarden werd voorzien door de benoeming van mej. M. Pore- vet onderwijzeres alhier. NIEUWVLIET. Donderdagavond plm. 9 uuf werd alhier o.l. van 't hoofd der school den heer Griep, een vooroefe ning luchtbeschermingsdienst gehouden Het programma, dat te voren door den leider in elkaar was gezet, werd dan ook in alle opzichten zeer goed uitge voerd. Ook het publiek werkte mede om den avond te doen slagen. Jammer dat enkelen ondanks een waarschuwing de lichten niet zoo goed mogelijk onzichtbaar hadden gemaakt. Burgemeester Wagtho sprak zijn vol le tevredenheid over het werk uit. SLUIS. De marechaussee alhier heeft een vrouw van Belgische nationaliteit aangehouden, die zich te Sluis geves tigd had, doch in België nog op het strafregister 'stond. Zij is over de grens gebracht. i'.' De heer D. de Smit alhier heeft ontslag aangevraagd uit zijn functie van opperbrandmeester bij de brandweer. In diverse lokaliteiten werden de ze week bijeenkomsten gehouden, met het doel te komen tot het oprichten van afdeelingen van den luchtbeschermings dienst. De vergaderingen waren druk bezocht. Ter gelegenheid van den verjaar dag van Prinses Juliana maakte het muziekgezelschap Apollo" een muzika le wandeling door de gemeente, na vooraf het Wilhelmus en een ander lied op de kiosk te hebben gespeeld. VERZEKERING TEGEN SMOKKEL- RISICOü Onze correspondent te Terneuzen schrijft ons: Vele smokkelaars zijn ervan over tuigd dat zij een eerzaam beroep uit oefenen. Dit heeft groote gevolgen ten aanzien van de geldende moraal. Zoo schijnt men in België thans een „maat schappelijke" opgericht te hebben waar bij men zich verzekeren kan tegen de geldelijke verliezen voortspruitend uit het frauduleus verroeren van vee wan neer een aanhouding volgt De premie bedraagt ongeveer f 40 per rund en per keer. Het vee mag echter alleen „over gebracht" worden op een tijdstip het welk door de „maatschappij" wordt aan gegeven. Dat de assuradeuren lang op de koninklijke goedkeuring zullen moe ten wachten, daaraan twijfelen we niet. ELECTRO Anna Karenina. (-§-) Tolstoj beschrijft in zijn gelijk namige en beroemde roman op meester lijke wijze de tragedie van een vrouw, die haar man en kind verlaat voor haar minnaar en dan boete moet doen „tot de dood er op volgt". De film houdt zich nauwgezet aan de groote. trekken van dit verhaal. Na een eenigszins rumoe rige inleiding, die als milieu- en zeden schildering goed geslaagd is, ziet men hoe Anna Karenina, de mooie ministers vrouw en Alexej, de knappe en vurige officier elkaar bij toeyal aan den trein nntmoeten. Een spel met close-ups sug gereert, hoe beiden dbor de wederzijd- sche verschijningen geboeid worden, De suggestie is knap: ook, wie het verhaal niet kent, gaat beseffen, dat deze korte ontmoeting niet zonder gevolgen zal blijven. In een vlug tempo wordt de ontwikkeling der zondige liefde vervol gens in beeld gebracht; hier en daar wat al te vlug en dus te vluchtig. Het ge sproken woord moet er dan aan te pas komen, om het tekort aan goed filmisch sentiment teLlekken. Voortreffelijk wordt daarentegen de verhouding tusschen Anna Karenina en haar man geschetst. Minister Karenin trekt met een ijzige onverzettelijkheid zijn consequenties. Deze rol is voor ons gevoel de beste uit de film. Men gaat den man, om zijn ge mis aan mededoogen haten, maar tege lijkertijd voelt men een zeker ontzag voor de standvastige dogmatiek van zijn sociale opvattingen. Anna Karenina gaat er met Alexej van door. Naar Italië, waar ze een kor ten tijd van zaligheid beleven. Maar aan Alexej vreet al spoedig veeg teeken het heimwee naar Rusland. Dit is het begin van de verflauwing zij ner liefde. Het genot is met volle teugen gedronken, niet zoo heel veel later, drijft het besef naar boven, dat de lief de toch niet alles blijkt te zijn De tragische ontknooping is prachtig gefilmd. Anna Karenina heeft Alexej weg zien rijden in den trein, die hem naar Servië zal brengen ,om er tegen de Turken te vechten. Ze weet nu, dat het oogenblik er is, dat ze al geruimen tijd zag naderen: het oogenblik van de ondragelijke eenzaamheid. Terwijl ze op een bank op het bijna geheel verlaten perron zit, ziet ze een man, die de wie len van een voor vertrek gereedstaan- den goederentrein met een hamer be- tikt. Een herinnering doemt op: zoo'n man werd eens voor haar oogen over reden...dood. De goederentrein ver trekt, vlak naast haar. In het rhythmisch gekrijt der wielen hoort men het gekrijt van haar wanhoop,. Ze staat eenige se conden als versteend door dit afschuwe lijk gehuil, dat verscheurend leed is; werpt zich dan losgerukt van het le ven, onder de wielen. Greta Garbo, hebben we nooit beter zien spelen dan in deze rol van Anna Karenia. CITY. De geheimzinnige reisgenoote. De drang die sommige lieden in zich hebben om het avontuur te zoeken, kan verschillende oorzaken hebben. De een is het te doen om de spanning te bele ven die zij in het normale leven niet kunnen vinden. Een ander om geld en macht te veroveren. Er zijn er ook die het avontuur niet zoeken maar het een voudig niet kunnen ontloopen, omdat zij een bepaald doel willen bereiken, dat hun eer en geweten hen voorschrijven. Van deze drie typen zijn in deze film de vertegenwoordigers te vinden. De spion, de hoteldief -en de vrouw die de eer van haar man wilt redden. Aanvan kelijk werken zij ieder apart, doch de draden van het spel vinden hun knoop punt in het geheime document dat ieder voor zich wilt bezitten met het voren genoemde doel. Het ligt in de lijn van een goede sen satiefilm dat de geschiedenis zich in een stijgend tempo ontwikkelt. Met verba zende koelbloedigheid weten de hoofd personen zich telkens te onttrekken aan de dreigende gevaren die hen van vele kanten omringen. Zij trachten elka|ar daarbij om den tuin te leiden en zoo nu en dan gelukt het hen dan ook ten deele. Aan het slot hebben zij elkaar ech ter door en dan geven de edele gevoe lens van den hoteldief in een zwak oogenblik dat hem noodlottig wordt de goede wending aan de zaak. Het do cument komt dan in handen van de ge heimzinnige reisgenoote, die het avon tuur niet zocht, doch er desalniettemin midden in verzeild raakte, en er de ze gepraal van de onwankelbare liefde mee bereikte! Bruidegom in duplo- Fritz Kampers als Victor Lange is juist het type van een gezellige jonge man die met een dosis opgewektheid en levensdurfde zwarigheden die hij op zijn levenspad tegenkomt te overwinnen en daarbij als prijs voor zijn optimisme de dochter van een muziekuitgever aan den haak te slaan. Eenvoudig gaat dat nu niet bepaald. Maar het meisje is aar dig en dus het veroveren waard. De moeilijkheden zijn deze, dat Vic tor geen middelen van bestaan meer heeft, en na een mislukte poging om een einde aan zijn armzalig leven te ma ken, zoo zijn optimisten nu eenmaal als zij plotseling in het tegendeel om slaan probeert een eigen gecompo neerde schlager uit te geven. Het loopt erg tegen met hem, want de uitgever wijst hem de deur omdat hij zich zoo on mogelijk gedraagt. Dochterlief is getuige van dit drama en Victor verliest zijn hart en zinnen aan haar. Dan weet hij zich op slinksche wijze als oom van zichzelf door te laten gaan en ziet, hij krijgt dan een baantje bij papa uitgever. Het dubbele leven gaat lang goed doch de verwikkelingen komen als de tweede dochter verliefd op hem wordt, iets Waar hij niet erg van gediend is. De zaak wordt steeds maller en menige vermakelijke situatie ontstaat. Het eind van 't liedje is toch dat de beide geliefden elkaar in de armen kun nen sluiten. De namen van Fritz Kam- pars, Lien Deyers en Jakob Tiedtke waarborgen een gezellige film met schwung gespeeld. Ter gelegenheid van den 1 Mei-dag heeft Hitier gister in den Lustgarten te Berlijn een groote rede gehouden. Hij verklaarde, dat Duitschland vrede wenscht, in het binnenland om zijn taak te volbrengen, doc.h ook naar buiten, afgezien van een door oorlog verscheurd Europa niets te verwachten is. Er zijn politici in Europa, die niet gelooven aan dezen vredeswil van Duitschland. Duitschland wenscht evenwel niets dan vrede en verlangt verder, dat niemand zich in zijn zaken mengt. Hitier verklaar de, dat hij geen millioenen mannen be hoeft te doen dooden, opdat andere mil lioenen in hem gelooven. Gedurende de laatste drie j,aar heeft Duitschland niemand kwaad gedaan en nooit heeft het de gelegenheid laten voorbijgaan anderen de hand te rijken. Het wenscht dezelfde stabiliteit, welke het inwendig heeft tot st,and gebracht, ook naar buiten tot stand te brengen en het heeft een edelmoedig aanbod ge daan, dat geen werk is van juristen of advocaten. Het is niets anders dan de wensch om vrede en veiligheid te bren gen, doch op hetzelfde oogenblik valt men ons aan en beschuldigt men ons Oostenrijk en Tsjecho Slowakije te wil len aanvallen. Een kleine internationale groep knoeiers maakt deze beschuldigin gen, doch des te meer is het noodig, dat het Duitsche volk vast aaneengesloten blijft, dan zullen andere volken de hetzers afschudden en zullen zij begrij pen dat de nationale gemeenschap van het Duitsche volk ook een waarachtige Europeesche gemeenschap is. De rede van den Fjtihrer werd herhaal delijk door bijval onderbroken. De de monstratie werd besloten met het zingen van het volkslied. ALGEMEENE STAKING OP DE KOOPVAARDIJ-VLOOT. Op de geheele koopvaardijvloot is een algemeene staking afgekondigd. In n manifest verklaarde de stakings-com- missie: „Sedert 14 dagen strijden wij voor onze eischen. Wij krijgen lager loon dan in welk ander bedrijf ook en min der dan op elke andere vloot ter we reld, Onze eischen zijn afgewezen. De plutocratie van de reeders toont de so ciale kwesties niet te begrijpen. Met in gang van 1 Mei is de algemeene sta king voor de koopvaardij uitgeroepen en het havenpersoneel gaat in solidari- teitsstaking". Rechtbank te Middelburg. In de zitting van Vrijdag' 1 Mei werden de volgende zaken behandeld: G. D., 51 jaar, zonder beroep, Sint Jansteen, werd ten laste gelegd dat zij op 24 Februari 11. te Sint Jansteen de controleurs van de Landbouw-Crisiswet de Roon en de Vree heeft beleedigd. Eisch f 40 of 20 dh. A. A. W., 24 jaar, technisch-opzichter te Wolphaartsdijk, was op 12 Februari door den kantonrechter te Mi.ddelburg veroordeeld tot f 10 of 10 dagen hechte nis, wegens overtreding van de motor en rijwielwet, gepleegd te 's-Heer Arendskerke op 23 Januari 11. (niet tij dig doen blijken van veranderen van richting als bestuurder van 'n auto,. De verdachte was in hooger beroep geko men. Eisch bevestiging van het vonnis. C. J. W., 32 jaar, metaaldraaier te Vlissingen, was op 11 Maart door den kantonrechter te Middelburg veroor deeld tot f 10 of 10 dagen hechtenis, wegens vechten op den openbaren weg te Vlissingen op 1 Maart. De verdachte was tegen dat vonnis in hooger beroep gekomen. Eisch bevestiging van het vonnis. De verdediger mr. M. C. Kegge, aaM- te het feit niet bewezen en vroeg vïq- spraak. Jagen op de Schelde door Belgen, le. F, P. R., schipper te Antwerpen; 2e. G. L. A. van S., directeur te Ant werpen; 3e. F. S., consul te Hautmont (Frankrijk); 4e. Ch. V. L„ ingenieur te Ukkel; 5e. R. H. L. O., ingenieur te Na men; 6e. M. J. J. S„ burgemeeester te Ragnies en 7e. J. P. E. L. D., student te Charleroi. De verdachten waren op 6 Maart 11. door den kantonrechter te Middelburg veroordeeld, no. 1 tot f 25 boete of 10 dagen hechtenis en de overi- ven ieder tot f 5 of 5 d,agen hechtenis, met verbeurdverklaring van de inbeslag- genomen kanongeweren, geweren van zwaar kaliber en andere w,apens en mu nitie. De verdachten werd ten laste ge legd dat zij op 26 Januari 11. zich aan boord van een vaartuig op de Wester Schelde onder Rilland-Bath hebben be vonden en daarop aanwezig hadden een kanongeweer van 2.65 m lengte en met een monding van 5 centimeter middel lijn en andere geweren en munitie, zijn de eene overtreding v,an de Vuurwapen- wet; met de bedoeling om op de Wester Scehlde met groote wapenen de Jacht op eenden en ander waterwild uit te voeren. Met het kanongeweer zouden 'n groot aantal eenden tegelijk kunnen worden getroffen. De verdachten waren allen tegen het vonnis van den kantonrechter in hooger beroep gekomen. In drie gevallen werd niet ontvankelijkheid uitgesproken. Eisch voor de overige verdachten be vestiging van het vonnis van den kan tonrechter. A. W. de B., zonder beroep te Query le Gand; L. Ch. L. de la R., burgemees ter te Thiensies; jhr A. Th. S. J. de S., ingenieur te Soignies; F. C. baron D., ad vocaat te Antwerpen waren op 10 Maart door den kantonrechter te Terneuzen veroordeeld ieder tot f 10 of 5 dagen hechtenis wegens overtreding van de Vuurwapenwet onder de gemeente Hon- tenisse op de Wester Schelde. Ook deze heeren waren er op uit om met geweern van groot kaliber op de Schelde te ja gen. Alle geweren en de munitie waren door den kantonrechter verbeurd ver klaard. De verdachten waren tegen dat vonnis in hooger beroep gekoenm. Eisch: bevestiging van de vonnissen. Vonnissen, De volgende vonnissen werden uitge sproken: overtreding evenredige vrachtverdee- ling: A. E., 41 j.aar, commissionair, Wol phaartsdijk, bevestiging van het vonnis f 25 of 5 dagen hechtenis; overtreding vuurwapenwet: A. A. S., 36 jaar, schipper op het motorjacht „de Toekomst" te Sint Anneke (B.), beves- tiging vonnis van den kantonrechter f 25 of 10 dagen hechtenis met verbeurd-' verklaring v,an het geweer; huisvredebreuk: A. v. V., 30 jaar, ar beider, Graauw, 1 maand gevangenis straf voorw. proeftijd 3 jaar plus f 15 of 10 dagen hechtenis; overtreding vleeschkeuringswet: J. M-, 38 jaar, slager, Middelburg, bevestigng van het vonnis van den kantonrechter, behalve de straf f 150 of 3 weken hech tenis en publicatie van het vonnis; als loods niet voorzien zijn' van de voorgeschreven reglementen: P. O., 60 jaar, loods te Ter Neuzen, vrijspraak; overtreding evenredige vrachtverdee- ling: J. M. M., 28 jaar, beurtschipper, Stellendam, vernietiging van het vonnis van den kantonrechter f 15 of 5 dagen hechtenis.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6