NIEMEIJERS LEGER EN VLOOT. ONDERWIJS. SOES. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D, KAPELLE. ïf' rf Hierna heeft eerst „Oefening na den in één jaar tijds aan heel wat plechtig- benoemde in dienst treedt Bij de etem- Arbeid" onder leiding van den heer J. heden en andere uitingen van het open- ming werd mej. L. Verhage, onderwijzer C. F. van Kamer, bekende passende bare leven deelnemen, bleek wel voor- j es aan de o.l. school te Baarland me. liederen gespeeld. al uit deze interessante rolprent. j alg, stemmen benoemd. Het was „Sursum Corda" dat vervol- Vermelden we nog, dat alle voorstel- i In overleg met het gemeentebestuui gens onder leiding van den heer T. Win- lingen geopend wérden met een kort van Pijnacker zou de heer Theri tegen ter ipzette met het .„Wilhelmus", ge- woord van één der bestuursleden van 25 Juni zijn ontslag kunnen krijgen, ter volgd door „Bede voor het Vaderland"; de Oranjevereeniging en met het zingen wijl er geen bezwaar gemaakt werd te- „Loflied op den Hollander en den van het Wilhelmus. Zeeuw"; „Lied op het ontzet van Bergen ÜALQHERUL DOMBURG. Te Domburg hadden de schoolkinderen gisteren een feestelijken Ik hou van zuivere koffie, zegt Dora. En daarom lef ik op de naam 2 'Ajbffie £ckejtd de (y&ble ui olie jacyzen (Ingez. Med.) bij een orkestje onder leiding van me vrouw BonthuisDhont; de vleugel werd bespeeld door mevr. Bosdijk Reijers en het orgel door mej. A, Min- derhoud uit Vlissingen. Ze hebben allen heel goed gespeeld. Er haperde vrijwel niets, hetgeen men te meer mag waar- deeren, aangezien de muziek lang niet overal even gemakkelijk is. De voorzitter van „Uit het Volk Voor het Volk de heer W. de Graaf, heeft den avond met een toespraak ge opend, waarin hij in 't bijzonder wel kom heette: den Commissaris der Ko- nigin en mevr. Quarles van Ufford, bur gemeester Fernhout, die tot de pauze aanwezig was, en een dochter van den heer Hasselbach. Spr. zette voorts de beteekenis van Michiel Adriaansz. de Ruyter als nationale figuur uiteen en deelde wijders mede, dat de exploitatie van de concert- en gehoorzaal gevaar loopt. Er zijn financieele moeilijkheden, die het ergste doen vreezen. Daarom deed spr. een beroep op alle aanwezi gen om steun. Eergisteravond is een vereeniging „Vrienden van de con cert- en gehoorzaal" opgericht. Men worde daar allemaal lid van, aldus de heer De Graaf, opdat de zaal in stand kan blijven. Aan het slot kregen mevr. Bosdijk, mevr. BonthuisDhont, mej. v. d. Gar de en mej. Minderhoud bloemen, de heer Bosdijk bloemen en een blijvend aandenken, de beide jeugdige solisten een boek, en de heeren solisten een har telijk woord van dank. Staande is hier na door alle aanwezigen een couplet van het Wilhelmus gezongen en werden de heer en mevr. Quarles, onder het spelen van ons volkslied door 2 leden van het bestuur uitgeleide gedaan. Op dezelfde wijze waren zij bij den aanvang' van den avond binnengeleid. Het is een mooie avond geweest: een waardige viering van den verjaardag- onzer Kroonprinses. „Uit het Volk- Voor het Volk mag met buitgewone voldoening op het prachtige succes te rugzien. De overweldigende belangstel ling heeft bewezen, dat de vereeniging, die den goeden nationalen geest op de eenig juiste wijze, n.l. zonder onder scheid van gezindte, wil aankweeken, in de harten van honderden Middelbur gers een ruime plaats inneemt. ORANJEVEREENIGING. Lr was geen plaatsje onbezet, er wa ren extra plaatsen gemaakt en velen waren nog teruggezonden, toen gister avond de Oranjevereeniging in het Schuttershof -haar feestavond ter gele genheid van den 27sten verjaardag van Prinses Juliana hield. De voorzitter, de heer W. A. den Hollander heeft, nadat alle aanwezigen staande het Wilhelmus hadden gezon gen in het bijzonder welkom geheeten majoor en mevrouw Berghuijs Hierna wees spr. er op, dat men dank baar is, dat men op een dag als dezen in vrijheid uiting mag geven aan zijn ge voelens voor het Oranjehuis. Dit volgens de vrijheid, waarvoor wij altijd hebben gestreden. 30. April moet steeds meer een feestdag worden. Want hoe vurig men ook hoopt, dat de Koningin nog jaren z:al mogen regeeren, men weet dat daar toch eenmaal een einde aan zal komen en daarom kan men God niet dankbaar genoeg zijn, dat wij een troon- opvolgster hebben. Men is nu bijeen als Nederlanders, die anders hoe verdeeld, een zijn in liefde voor het Oranjehuis. Dat men zich één voelt met het Oranje huis, toonde de burgemeester, toen hij in den loop van den dag bij de driekleur ook den wimpel liet ontplooien van den Langen Jan. Spr. hoopte, dat God de Prinses nog lang zal mogen sparen voor het Neder- landsche Volk. Men is Haar dankbaar voor hetgeen Zij voor Nederland doet en spr. wees op haar optreden op ver schillend terrein. op Zoom" en „Gelukkig Vaderland." Voor de pauze heeft het duo De L,aat uit Tilburg solo's en duo's laten hooren en daarbij met veel succes op de lach spieren der aanwezigen gewerkt. Tijdens de pauze zijn onder leiding van den heer H. A. Enklaar, de geschon ken cadeaux verloot, deze vielen op reeds eerder aan den m,in gebrachte lo ten. Tijdens deze verloting kwam burge meester Fernhout; de heer Enklaar heeft den burgemeester hartelijk welkom ge heeten. Toen de bezitters van de juiste num mers, die in de bouquetjes verborgen waren, hun prijzen in het bezit hadden, kon het programma worden voortgezet. Thans was het een gezelschap van jongelui, dat onder leiding van den heer J. C. de Wolff, de aardige operette „Reepelsteeltje" op verdienstelijke wij ze opvoerde. „Sursum Corda" kwam voor de twee de maal op het tooneel en zong ditmaal vier echt Nederlandsche liederen, nml. „Jong Hendrik", „De Molenaar", „Zo mer op 't land" en „De kind'ren van de Soeteweij". Ook nu bleek weer, hoe goed dit koor is onderlegd. Het duo De Laat moest zijn program ma wat inkorten, maar kwam nog met een leuke éénacter „De stomme Re- cruut." Het was reeds één Mei toen de voor zitter, de heer Den Hollander, den feestavond met woorden v,an dank aan de medewerkenden sloot. IN MEMORIAM F. M. WIBAUT. In „De Gouden Poorte" hield Donder dagavond de afd. Middelburg der S.D. A.P. een goed bezochte buitengewone ledenvergadering ter herdenking van dr. F. M. Wibaut. Na opening van* den voorzitter ston den de leden op om in stilte eenige oogenblikken den overledene te her denken. Daarna werden door een der leden een tweetal artikelen van Wibaut voor gelezen, één voorkomende in de Mid- delburgsche Courant van 16 December 1901 over: het erwten lezen, en een over: de armen. In beide artikelen be schreef dr. Wibaut met fijn sarcasme bestaande misstanden. Erwten lezen door de schooljeugd, vóór, na en ook onder schooltijd. De armen, die de straat in Middelburg moesten schoon houden a 40 ct. per dag in den winter en 30 ct. per dag in den zomer. Hierna kwam het woord aan den hr. L. Onderdijk, voorzitter van het gewest Zeeland der S.D.A.P., die vele herin neringen uit den tijd dat dr. Wibaut en echtgenoote in Middelburg woonde op haalde. In 1891 reeds had Wibaut zich met de vertaling van een Engelsch boek voor het socialisme uitgesproken. In het voorwoord van dat boek heeft hij als 't ware zijn politieke belijdenis neerge legd, o.a. schreef hij daarin dat volledi ge democratie leiden moest tot de soci aal-democratie. In 1898 werd door dr. Wibaut en echtgenoote met nog enkele anderen de afd. Middelburg der S.D.A.P. (m'et 9 leden) opgericht. Wibaut (van Katholieke afkomst) voelde zich van meet af aangetrokken tot de studie der economie. Hij schreef verschillende boeken v^o „Trust en Kartellen", was van 1903— 1907 redacteur van „De Kroniek" met wijlen P. L. Tak '.Verschillende tijd schriften kenden hem onder hun mede werkers. Een verkiezing tot raadstid in Mid delburg kon hij niet halen. Zoo sterk was de S.D.A.P. hier toen nog niet, ook al door het beperkte kiesrecht Op allerlei gebied heeft dr. Wibaut voor het socialisme gestreden, ook al werden hem daarbij de moeilijkheden niet gespaard Wij konden hem in Middelburg noode missen zeide spreker maar moeten wij niet dankbaar zijn, dat hij zich zoo ten volle heeft ontplooid in de grootste stad van ons land, in Amsterdam, waar hij de eerste soc. dem. wethouder werd? Met zijn groote kennis en wilskracht heeft hij het socialisme gediend, laten wij aldus spr. ieder voor zoovee" in zijn vermogen ligt, zijn voorbeeld volgen, waarmede wij het beste zijn na gedachtenis zullen eeren. PRÏNSESSE-DAG. Het spelen van het carillon, en de vlaggen, die in een behoorlijk aan Wapperden, toonden reeds vroeg iia'n dat het weer een Oranjedag was. De film „Oranje en Volk", die des morgens en des middags voor de school kinderen vertoond werd, had vooral bij dit jeugdige volkje een gunstig onthaal De belangstelling v(an de ouderen, des avonds om half zeven en negen uur; was niet zoo groot als een vorige maal. De film zelf, geeft een beeld van alle ge beurtenissen in 1935 waar een lid onzer koninklijke familie bij betrokken was gen zijn aldaar in dienst treden tegen 1 Juli. Na ernstig beraad heeft de heei Mosselman te Koudekerke, zich als sol licitant teruggetrokken. Met alg. stem werd daarna de heer J. de Graa men tn giöt&itix v-x-ar rvcotcujnuii i ril 1 1 T^ll l J"1 middag. Door de medewerking van den h0,0.^ d*r \s.ch°o]l„t.e Eüewoutsdijk m heer P. J. Elout was de groote z.aal van het paviljoen beschikbaar, waar de leer lingen en hun ouders bijeen waren. In zijn openingswoord sprak de voor zitter, de heer M. Reijnhoudt Sr. er zijn leedwezen over uit, dat de burgemees ter wegens ziekte niet aanwezig was. De heer M. A. Romijn liet de leerlingen der beide scholen eenige vaderlandsche liederen zingen en voerde met zijn kin derkoor „De jonge Stem" nog een aan tal nummers uit. Jhr. mr, R. Humalda van Eysinga ver telde van de Prinses en mevrouw Nol- lesHeuff uit Den Haag vertoonde de poppenkast, goocheltoeren en buikspre ken. De kinderen ontvingen versnape ringen. Het fanfarecorps „Apollo" maakte 's avonds een lange wandeling door het dorp. RAAD VAN VEERE. VEERE. Donderdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van burge meester D, Huinink, voltallig. Op voorstel van den burgemeester is besloten een telegram van gelukwen- schen aan H. K. H. Prinses Juliana te zenden vanwege den heelen Raad, daar deze juist op haren jaardag zitting houdt. Bericht van den minister van O. K. en W„ dat Veere nog f 37,50 te vorde ren heeft als te weinig genoten vergoe ding volgens de o.l.-wet. De gewezen secretarissen der gezond heidscommissie krijgen een wachtgeld voor den heer Coops alhier bedraagt zulks f 288. Een beschikking van den minister van sociale zaken, dat de bijdragen aan de werkloosheidskassen f 70 voor normale subsidie en f 35 voor extra subsidie be dragen. Bij beschikking van het gemeentebe stuur van Den Helder moet de gemeen te een bedrag van ruim f 16 betalen voor een kind, dat gedurende zekeren tijd de o.l. school aldaar bezocht h,ad. Bij beschikking van den minister van sociale zaken zal 50 pet. in de kosten der werkverschaffing over 1935 worden betaald. Vanwege de Kamers van Koophandel is een instituut in het leven geroepen om kleine borgstellingen beschikbaar te stellen voor de neringdoenden uit den kleinen middenstand als deze crediet- waardig blijken te zijn. De V o o r z. zegt, dat slechts bij uitzondering gebleken is, dat de borg stelling verloren was gegaan. Te dien einde wordt tegen 8 Mei een vergade ring aangekondigd, De V o o r z. deelt mede, dat de aanvankelijke vrees, dat de minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen bezwaar zou maken tegen de afrekening der laatste restauratiekosten voor het stadhuis omdat de adviseurs daartegen bezwaren hadden aangevoerd, ongegrond is gebleken. De minister heeft beslist, dat het heele bedrag zal worden uitge keerd. zoodat het Rijk ruim f 7220 zal betalen, terwijl de Provincie vermoede lijk ruim f 1150 zal bijdragen. Het verzoek van den heer Zweemer, die uit de gemeente vertrokken is, om ontheffing van de hondenbelasting werd afgewezen op grond van het feit, dat de verordening geen ontheffing kent. Weer de pachtkwestie Haring- man, De heer Markusse verzoekt 25 pet. pachtvermindering over diverse percee- len. De V o o r z. zegt dit te willen aan houden, daar hij nog geen tijd heeft ge had de zaak te onderzoeken De heer S i m o n s e zegt. dat het dan te laat wordt, want op 14 Mei ver valt het termijn De heer Wouters zegt, dit hij alsdan nog bij den kantonrechter ge noegdoening kan verkrijgen, doch vindt het onbillijk dat hetzelfde verzoek van den heer Haringman is afgewezen, ter wijl de gemeente het geld van hem toch opgestreken heeft. De heer Gide onse meent, dat, daar dit verzoek toch ieder jaar terug komt, men toch weet welk land het be treft. De heer C a s t e 1 wijst erop, dat de heer H. geen pachter was; toen hij het land overnam, moet hij geweten heb ben welke pacht er op stond, want het is voor den tuinbouw verpacht, al heeft H. d,an ook landbouwproducten ver bouwd. De heer Wouters is echter niet tevreden, doch met alg. stemmen wordt pachtvermindering aan den heer Mar kusse verleend. Benoeming hoofd en onderwij zeres aan de o.l. school. Na zich geruimen tijd in comité gene raal te hebben teruggetrokken heropent de V o o r z. de vergadering en deelt mede, dat de Raad besloten heeft aan mej. Rijkaard tegen 1 Mei eervol ont slag te verleenen. Mej. Ouwehand, wachtgeldster te Katwijk, zal tijdelijk als gelijke betrekking alhier benoemd Met betrekking tot de begrooting 1936 wat 't het college van B. en W, gelukt 'n leening bij de Boerenleenbank aan te gaan tegen een rentetype, zooals vast gesteld in de vorige vergadering. Verkleinen van het Plantsoen. De V o o r z. deelt mede, dat de heer H. Castel, exploitant van den autobus dienst, die een nieuwe autobus heeft gekocht, grooten last ondervindt om in zijn garage te rijden, daar de straat daarvoor te smal is. Spreker zegt, dat de eenige oplossing is een stuk van het plantsoen bij de muziektent af te nemen en te bestraten, hetgeen beter zal zijn dan een weg dwars daardoor aan te leggen, -zooals aanvankelijk het plan was. Elke oplossing is leelijk, doch 't moet evan komen, Spr. meent, dat de goedkoopste manier is brokken van den Polder te koopen i. p. v. heele klinkers, hetgeen den heer H. Castel ook voor- deeliger zal uitkomen. Het raadslid Ca stel, vraagt wat de voorz. meent met „voordeeliger". Moet de autobusonder nemer dit dan zelf betalen? Spr. zegt, dat hij zulks onbillijk zou vinden, niet omdat het hier zijn broeder betreft, doch omdat 't in twee vorige gevallen ook niet ten laste der betrokkenen kwam, doch dat de gemeente de onkosten droeg. Hier mede stemt wethouder Dekker in. Wethouder Van Beveren vindt echter, dat Veere al heel wat opoffert om een stuk van het plantsoen er aan te geven, daarom moet de heer C. ook maar wat betalen. Hij kon de volgende maal met nog wel een grootere auto komen. De heer Dekker schat de on kosten op nog geen 25, waarbij de hr. C. zelf de steenen zou halen. Aldus be sloten. Tewerkstelling van werkloozen De Voorz. deelt mede, dat de ver gadering met de werkgevers hem teleur gesteld heeft. Er was niet één, die spontaan toestemde om werkloozen in zijn bedrijf op te nemen. Van de zijde van het bouwbedrijf en de visscherij was heelemaal geen medewerking te ver wachten. Een steunregeling zal in de meeste gevallen voor Veere tegenval len, daar slechts weinigen alsdan meer zullen ontvangen, dan wanneer zij te werk gesteld zouden worden. Spr vraagt een principieele uitspraak van den Raad om direct enkele werkzaam heden uit te voeren, en naar een com plexwerkzaamheden te zoeken en bij Den Haag subsidie zien te krijgen. De heer Leer zegt, dat er veel be loofd maar weinig nagekomen is. Spr is met den heer Castel rond geweest en toen is gebleken, dat wat hij destijds aangevoerd had over den toestand in sommige gezinnen, waar was. De zaak is evenwel weer maar in den doofpot gestopt. De voorz. zegt, dat wanneer de heer Leer kan aantoonen, hoe we aan tenminste duizend gulden moeten komen hij dan dadelijk voor werk zal zorgen. De heer Leer antwoordt, dat hij dan niet begrijpt, als er geen geld is, dat de voorz, geld wilde uittrekken voor een streekplan en voor het ver fraaien der plantsoenen. Van r'epiiek dienend, zegt de v o o r z., dat het streekplan er komen moet en dat wij er toch aan moeten betalen. Nu hebben we de wijste manier gekozen en d goedkoopste. Wat de plantenquaestie betreft, daarvan ziet ook spreker de fiasco in; hadden we geweten, dat we het Rijk voor die planten hadden moe ten betalen, dan zouden we het nooit gedaan hebben, In ieder geval is er door den aanplant werkverruiming ge komen. Een discussie ontspint zich over deze kwestie, waarna de heer Wouter zegt, dat er op elk g'ebied bezuinigd moet worden en dat vele kleintjes een groote maken. Spr. betreurt het, dat de traatlantaarns bij volle maan branden dat is vermorsen. Voor mijn part, aldus de heer Wouters, branden er heelemaal geen lantaarns meer dan aan de haven Ik had er f 100 op willen bezuinigen, maar dat hebben jullie niet gewild. Wederom ontspint zich een breed voerige discussie over dit en andere onderwerpen van bezuiniging, waarna de heer Castel meent dat we met de vergadering precies niets opgescho ten zijn. Er zijn nog andere werkje». De Voorz. meent, dat we dan over drie weken weer voor hetzelfde geval zitten De heer Castel wil de keien van de Wagenaarstraat verleggen, Er komt toch van het jaar geen nieuwe weg. De voorz. oppert de mogelijkheid van 'n betegeld fietspad langs den Veerschen weg, waarvoor Je gemeente ongeveer 12V, pet. in de kosten zou moeten bij dragen. De heer Castel blijft bij zijn standpunt; wij hebben, aldus spreker aan B.A. f 1200 te betalen. Als we de Wagenaarstraat als werkobject nemen hebben we lang zooveel niet aan die vereeniging te geven, De meeste Raads leden zijn tegen dit werk, daar er toe' - - 1 1"1 provinciewege een doorgangsweg komt, en dan is al het werk voor niets ge beurd. Hierna wordt het voorstel van den voorz. om een complex werkzaam heden te zoeken en bij Den Haag subsi die te trachten te krijgen, aangenomen. Zijn tweede voorstel om B. en W. man daat te geven om met de boeren, die vrijwillig extra werk willen laten doer., een voorloopige bespreking te voeren, wordt met vijf tegen twee stemmen aan genomen (tegen de heeren Castel en -eer). Bij de rondvraag vraagt de hr Lee r, wanneer de uitgetrokken werkloozen aan het werk komen. De voorz. zegt, dat hij Maandag zal trachten uitvoering daaraan te geven. Tenslotte vraagt spr. nog of degenen, die deze week niets hebben ontvangen naar B.A. kunnen gaan, want het is hem eens overkomen, dat hij door den burgemeester naar B.A. werd gezonden en dat BA. hem ook niet helpen wilde, en zoodoende heb je niets. De voorz, zegt, dat die werk loozen zeker wel naar B.A. kunnen gaan, doch dat dit een instantie is, die niet onder het zeggenschap van B. en W. staan. VEERE. Heden, Vrijdag, herdenkt 't echtpaar P. DekkerGoedbloed den dag, waarop het voor veertig jaar in den echt werd verbonden, terwijl de heer Dekker tevens zijn 65sten geboortedag viert. De heer Dekker, die een bekende fi guur is in aannemerskringen, en menig groot werk heeft uitgevoerd, is lid van den Vrijheidsbond, voor welke partij hij sinds 1930, na het bedanken van den hr. P. A. Bolier en het zich niet als zijn op volger beschikbaar stellen van den voorzitter dier partij, den heer H. de Zeeuw, een zetel in den Raad heeft. Se dert dat jaar is de heer Dekker herko zen en bekleedt van 1 April af het wet houderschap, dat door het aftreden van den heer F. J. Castel vacant was gewor den. Het spreekt vanzelf, dat het dezen dag aan geen belangstelling in den huize Dekker ontbroken heeft. IJZENDIJKE. Woensdagavond had een bijeenkomst plaats van de afdeeling IJzendijke van den Luchtbeschermings dienst. Ongeveer veertig personen, waaronder vele genoodigden, waren aanwezig. De burgemeester hield een korte inleiding waarna de gepension- neerde onder-luitenant van het N. I. le ger C. Mullaert werking en doel van den L. B. D. uiteenzette. Zooals men weet wordt op 16 Mei a.s. een luchtbe schermingsoefening gehouden, s namid dags van 3 tot 5 en 's avonds van 9.30 tot 11.30 uur, IJZENDIJKE. De rijksambtenaar J. Bogert alhier wordt per 4 Mei a.s, overgeplaatst naar Koewacht waar hij de functie zal bekleeden van assistent- dienstgeleider. ABONNEMENTEN en ADVERTEN TIES voor dit blad worden aangenomes door den Agent A. VAN LIERE, Postweg B 23, Bij beschikking van den minister van staat, minister van defensie ad in terim is de luit, ter zee le kl, T. K. ba ron van Asbeck dienede a.b. Hr. Ms. „Van Speijk", ter beschikking gesteld. nnkiijke iamine dij deirokken was. wacni.geiuai.ei na,™,,». D.ut zoowel de Prinses als de Koningin onderwijzeres komen totdat de nieuw- bmnenkort hoogstwaarschijnlijk van Voor het schriftelijk gedeelte van het examen gemeente-administratie slaagde de heer J. D. de Kam, volontair ter secretaris van Ellewoutsdij k AMBACHTSSCHOOL OOSTBURG. Gediplomeerd: Timmerlieden: F. A. Christiaansen, Oostburg; A. van Hoo- rickx, Sluis (Heille). Smeden: J. C. van Haneghem, Groe- de; B. C. Verherbrugge, Oostburg. M. Reijniers. IJzendijke; J Krocké Groe- de; J. P. van Sorgen, IJzendijke; F, Rijckaert, Hoofdplaat; W. Machielsen, Zuidzande; W. P. van den Broeke, Groede; J. J. de Keuninck, Cadzand Schilders: P. A. de Schot, Oostburg; H. C. Tas, Oostburg. Bevorderd van de le naar de 2e klas se: Timmerlieden: J. van der Plas, Zuid zande; P, J. Bouwens, Groede; J S.' de Kok, Oostburg; F. J. de Pauw, Schoon- dijke; H. R. de Vleeschhouwer, Aarden burg; H. Coppens, Sluis; J. A, van Zeele, Hoofdplaat. Smeden: P. A. Geeraert, Groede; J, A, Ie Roy, Zuidzande; A. W. la Gasse, IJzendijke, J„ A. van Sprundel, Aarden burg; L. P. Masclee, Oostburg; V. P. Naessens, Aardenburg; J. J. van Luyck, Schoondijke; W. Krocké, Groede; P. A. Cornelis, Groede; J. Risseeuw, Groede; J. A. Boidin, Oostburg; C. de Marte- laere, IJzendijke; O. P. de Bruyne, Aar denburg; G. P. Verhoosel, IJzendijke; L. J. Verberkmoes, Waterlandkerkje; L. de Schot, Oostburg; G. J. Reedijk, IJzendijke; W. de Schipper, Breskens; I. P. van Dijke, Breskens; M. A. de Roo, Aardenburg; M. M. Meyer, Oostburg. Schilders: A. A. van Damme, Sluis;

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6