ZEELAND. I0ES. meHEREN. KUNST EN WETENSCHAP. KERKHENWS. I ONDERWIJS. SPORT, Een gemechaniseerde huishou ding. PRINSES JULIANA WINT EEN HOOFDPRIJS. DÉ PERSÖNEELS-KWESTIE BIJ KWATTA. Rechtzetting der feiten. bewerkt om een oplossing te krijgen. Iet wel, hand aan hand, de werkgever Kwatta èn de werknemersorganisaties. Communisten en N.A.S. overstroomen het personeel thans met ophitsende pamfletten tot staking. In troebel water is het goed visschen. HET KAMERLID FEBER AFGETREDEN, De heer v, d. Brule te Rotter dam zal hem vermoedelijk opvolgen. GEKNOEI MET INGEVOERDE PAARDEN. AMSTERDAM KRIJGT EEN LUSHTVAART-GARNIZOEN. Jachtviiegtuig-afdeeling per 1 Juni a.s. van Soesterberg naar Schiphol.. NEDERLANDSCH COMPONIST WEIGERT ZIJN WERK IN DUITSCHLAND TE LATEN SPELEN, NEDERLANDSCHE KAMPEER- KAARTEN-CENTRALE OPGERICHT, Concert op Prinsesse-dag. AANBEVELING ARCHIVARIS, GOEDKOOPER LICHT. RAAD VAN SEROOSKERKE. „BOEFJE" TE GOES Een geheel bezette Schouwburg. PROF. DR. M. DE HAAS. Het economisch wereldgebeu ren. Afscheid dr. J. R. Callenbach. VOETBALOVERZICHT. Het einde in zicht' Ruyter in verband hiermede een zeer gelukkig ontwerp is te achten. In alle opzichten gaat de kruiser De j Ruyter met zijn tijd mee. Er is bij den] bouw naar gestreefd, den huishoudelij- ken dienst zooveel mogelijk te concen- treeren en waar dit kon, te mechani- seeren. Zoo vindt men aan boord een complete electrische wasscherij waar door voor oefeningen minstens twee middagen per week meer beschikbaar komen. Veel tijd ging steeds verloren met het schoonmaken v,an het comma- liewant. de verzamelnaam voor borden, drinkbekers, messen, lepels, vorken enz. Op den kruiser is een bordenwasscherij ingericht, waarmee één man in één uur al het commaliewant kan schoonmaken. Electrische aardapp'elschilmachines, vleeschsnijmachines, gehakt- en koffie molens ontbreken al evenmin. Masten hebben moderne oorlogssche pen, dus ook de kruiser niet. Hiervoor is in de plaats gekomen een hooge toren, die bovenop den commandotoren draagt. Van hier uit wordt in tijd van actie 't gevecht geleid. De electrische instal latie is zeer uitgebreid; ver over de honderd electrische motoren dienen voor verschillende doeleinden. Ruim 70 kilometer kabel is er verwerkt. Voor onderlinge communicatie zijn verschil lende telefoonnetten aangebracht, o.a. een geheel automatische telefoon met 45 aansluitingen voor huishoudelijk ge bruik, benevens de noodige telegrafen. Talrijke nieuwigheden, die het com fort voor de equipage verhoogen, zijn op het schip te vinden. Voor de korporaals is een apart recreatie-verblijf ingericht, hetgeen aan de discipline ten goede zal {tomen, en de bemanning beneden den rang van korporaal heeft een speciaal schrijfverblijf, waar rustig de correspon dentie, een voornaam punt op zee, kan worden afgewerkt. De volksverblijven zijn luchtig en goed geventileerd; ze zijn voorzien van koelkasten voor het opbergen van etenswaren, en drinkwa- terkoelers. Alles is echter in uitvoering zeer eenvoudig gehouden. Nog op een speciale bijzonderheid willen we hier de aandacht vestigen: bij den bouw is zooveel mogelijk Neder- landsch fabrikaat toegepast en dat heeft tot resultaat gehad, dat aan dit oorlogs schip, in tegenstelling met zijn voorgan gers, maar heel weinig buitenlandsche fabrieken wat hebben verdiend. Zelfs de kanonnen zijn gemaakt bij Wilton— Feijenoord. Niet alleen de Koninklijke Nederland- sche marine, maar ook de Nederland- 6che industrie mag men met dit fraaie en, naar het zich laat aanzien, doelma tige schip gelukwenschen. Bij de gisteren gehouden trekking voor de verloting der werkstukken van het crisiscomité te Almelo, bleek, dat H. K. H. Prinses Juliana, die vorige week de tentoonstelling dezer werk stukken had bezocht en een aantal loten meenam, den hoofdprijs heeft gewonnen,. De personeelskwestie bij de Kwatt,a- fabrieken te Breda blijkt volgens door de direciie dezer fabrieken verstrekte mededeelingen- een principieelen kant te hebben, die ver boven de sfeer van het genoemde bedrijf uitgaat. De feiten zijn de volgende: a In October 1935 wees de Kwatta di rectie den besturen der drie werklieden- organis.aties op den onhoudbaren toe stand, dat een groote en nog eenige kleinere harei concurrenten prijzen no teerden die alleen mogelijk waren, door dat die concurrenten een personeelsfor matie hebben ingevoerd, die hierop neerkomt, dat zij met 70 pet. jongens en meisjes arbeiden op een loon van ca. f 4 tol f- 6 per week, terwijl in de meeste andere bedrijven van de choco lade- en biscuitsbranche met ca. 70 pet. volwassenen gewerkt wordt. Bij Kwatta bedroegen die cijfers: mannen en meisjes: 70 pet. boven de 20 jaar en 30 pet. beneden de 20 jaar. Alleen over het mannelijk fabrieks personeel berekend, dus zonder verpak- sters waren de cijfers: 85 pet. boven de 20 jaar; 15 pet. beneden de 20 jaar. Daar dit voor Kwatta een loonver- schil bedroeg van ca f 180,000 per jaar, en de concurrent met zijn jongensex ploitatie daardoor slechts 45 pet. van de loonen betaalde van Kwatta, is het dui delijk dat die concurrent zelfs nog met winst kan verkoopen op prijzen, waar op Kwatta geld verliest De organisaties kenden de gevallen, doch waren machteloos daartegen op te treden, omdat in die bedrijven geen werkliedenorganisaties toegelaten wer den. Besloten werd toen, dat de orga nisaties zich tot de regeering zouden wenden en dat ook Kwatta alles in het werk zou stellen om dit verfoeilijk sy steem bij haar te voorkomen. En Kwat ta èn de organisaties hebben zich uit gesloofd maanden lang om van de re geering een ingrijpen te verkrijgen. De minister van sociale zaken, de directeur- generaal van den arbeid, Kamerleden, dagbladartikelen waarin op de ondrage lijke gevolgen werd gewezen, alles is' Het baatte niet, w,ant de regeering antwoordde dat de concurrenten het on derling maar eens moesten worden, met verwijzing naar de bindend verklaring van ondernemersovereenkomsten. De directie heeft nog een zwakke hoop dat de regeering het funeste zal inzien v,an het systeem van jongensexploitatie en het werkloos worden van volwassenen. Intusschen heeft de directie in over eenstemming met de 3 vakorganisaties der werklieden de ontslagen opgeschort en als laatste hoop de tusschenkomst van den Rijksbemiddelaar aangevraagd. Naar wij vernemen, is ir. L. J. M. Feber met ingang van heden afgetre den als lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Zijn opvolger op de candidatenlijst der roomsch-katholieke staatspartij is, prof. mr. C. P. M. Romme, advocaat en lid van den Gemeenteraad van Amster dam. Deze zal de benoeming echter niet aanvaarden. Op de candidatenlijst volgt dan de naam van den heer H. E. van den Brule te Rotterdam, hoofdbestuurslid van de r. k. middenstandsvereeniging „De Hanze", van wien verwacht kan wor den, dat hij de benoeming wel zal aan nemen. Blijkens het afdeelingsonderzoek van het ontwerp van wet tot regeling van den invoer van paarden, merkte een aantal leden op, dat paarden, die als slachtpaarden Worden ingevoerd, vaak weer als werkpaarden worden ver kocht, zulks ten nadeele van de binnen- landsche fokkerij. Zij achtten het daar om gewenscht, dat de slachtpaarden van de grens af in verzegelde wagens worden verzonden naar de abattoirs, waarvoor ze zijn bestemd. De reeds geruimen tijd geleden aan gekondigde overplaatsing van een ge deelte der militaire luchtvaartafdeeling van Soesterberg naar de Amsterdam- sche vlieghaven Schiphol zal definitief per 1 Juni a.s. geschieden. Hoewel aan vankelijk van een tijdelijke detacheering sprake was, staat het thans vast, dat tot definitieve overplaatsing zal worden overgegaan, en wel van de zoogenaam de „Java", de jachtviiegtuig-afdeeling, die bestaat uit de meest ervaren en ge routineerde militaire vliegers. De afdeeling beschikt over 20 a 25 jachtvliegtuigen en bestaat uit 40 a 50 man personeel. Zij staat onder comman do van den bekenden Indië-vlieger ka pitein H. van Weerden Poelman. De Duitsche dirigent Carl Schuricht heeft den Nederlandschen componist Bertus van Lier uitgenoodigd zijn twee de symphonie af te staan voor een mu ziekfeest, dat in Mei te Wiesbaden wordt gegeven. Bertus van Lier heeft deze uitnoodi- ging echtei om principieele reden van de hand gewezen. In een brief aan Carl Schuricht zegt Van Lier, helaas te moe ten constateeren, dat hij de cultuur be ter dient, wanneer hij zijn symphonie niet ter beschikking stelt en dat hem niets anders tot dit besluit dwingt, dan het feit dat vele groote en edele kunstenaars en geleerden, die den vroe- geren roem van Duitschland vormden, uit hun vaderland zijn geworpen en in plaats van dank slechts verachting on dervinden. Op initiatief van de Algemeene Ned. Kampeer-vereeniging en de Ned. Tou- risten Kampeer-club is na overleg en met volledige instemming van de ver- eeniging van Ned. gemeenten te Am sterdam de Ned. Kampeerkaarten-cen- trale opgericht. De N.K.C. stelt zich ten doel, in sa menwerking met de plaatselijke autori teiten, ordenend op te treden bij het kampeeren in Nederland en tracht dit doel te bereiken door het uitgeven van kampeerkaarten. Met deze uitgifte wordt per 1 Mei a.s. een aanvang ge maakt, en hoewel in het komende zo merseizoen nog wel met groote soepel heid tewerk zal worden gegaan ligt het in de bedoeling van tal van gemeente besturen, om op den duur slechts kam- peervergunning voor hun gemeente te verleenen aan kampeerders, die in het bezit zijn van een door de N.K.C. uitge reikte kampeerkaart. Deze kaart zal op aanvraag bij de N. K. C. aan elke bona fide kampeerder worden gezonden tegen vergoeding van een klein bedrag aan administratiekos ten. Zij is een jaar geldig en kan drie maal verlengd worden, waarna een nieuwe kaart moet worden aange vraagd. Slechts wanneer kampeerders zich misdragen of bij de N.K.C. klachten van politie of gemeentebestuur over het optreden der kampeerders binnenko men, wordt de kaart ingetrokken of geen verlenging meer verleend. Daardoor ontstaat op den duur voor gemeentebe sturen en ook voor eigenaars van land goederen of kampeerterreinen de ga rantie, dat de kampeerder, die vergun ning vraagt en daarbij een geldige kam peerkaart kan toonen, zich niet zal mis dragen en op de hoogte is van de ge woonten en verplichtingen van den sportieven kampeerder, dat hij de rust der omwonenden niet zal storen en eer bied zal toonen voor het natuurschoon door bij het opbreken van zijn kamp alle sporen van zijn tijdelijk verblijf grondig op te ruimen. Ter gelegenheid van den jaardag van H.K.H. Prinses Juliana, op a.s. Donder dag, hoopt de harmonie „Hosanna" een volksconcert te geven op de Groote Markt alhier, aanvang 's avonds 8 uur. Het programma vermeldt: 1. a. „Oud Wilhelmus"; b. „Hollands Vlag", marsch 2. „Martha", ouverture sur l'opera, Flotow. 3. „Ein Walzer- traum", walzer, O. Strauss. 4. „Neêrland en Oranje", fantasie 5. „Tibère", ouverture Dramatique, Furguot, 6. „In termezzo uit Cavaleria Rusticana, Mas- cagni. 7. „Spanische Rhapsodie", F. Ri- chardy. 8. „Ernst en Luim", potpourri, 9. „Napolita", marsch, G, Delmonto. De nummers lb, 2, 3, 4, 5, 6, 8 en 9 voor harmonieorkest bewerkt door den heer C. G. Govaarts, directeur van Ho sanna. In overleg met het gemeentebestuur van Hulst is voor de benoeming van een archivaris voor Goes en Hulst de vol gende aanbeveling samengesteld 1. mej. S. M. van Zanten Jut te Den Haag, 2. mr. W. G. D. Murray te Rotterdam. In de vorige week gehouden verga dering van „De Hanze" werd medege deeld, dat de middenstandsvereenigin- gen een actie begonnen zijn om de P Z. E.M.-tarieven verlaagd te krijgen. Voorts zullen beide vereenigingen (De Hanze en Handelsbelangen) trachtten, tot een overeenkomst met de autobus houders te komen inzake goedkoopere tarieven op bepaalde dagen. Zulks om het bezoeken van Goes aan te moedigen. SEROOSKERKE. Maandagmiddag vergaderde de Raad onder voorzitter schap van burgemeester Dregmans, vol tallig. N&ar aanleiding van de notulen deel de de v o o r z. mede, dat alle aange landen aan den Wilgenhoekweg, voor zoover de Raad heeft besloten een sloot te dempen en te vervangen door riolee- ring hunne medewerking hebben toege zegd, doch dat polder, Walcheren nog geen toestemming heeft verleend in verband met nog nader te stellen eischen. Bij de ingekomen stukken was een verzoek van den brievenbesteller J. C. Sturm te Gapinge, waarin deze verzocht te bevorderen, dat het Ge meentebestuur overgaat tot het aanleg gen van een verhoogd voetpad van de hofstede bewoond door den hr. Joh. Gideonse af tot aan den Kookerheul- weg. De v o o r z. stelde voor dit ver zoek aan te houden, totdat B. en W. nog een nader onderzoek hebben inge steld. Z. h. st. aldus besloten. Van den minister van defensie was via den commissaris der koningin het verzoek ingekomen tot wijziging van art. 51 der alg. politieverordening, in dier voege, dat sluiting der café's ook gelast kan worden op de dagen, waar op dienstplichtigen in geval van oorlog, oorlogsgevaar of andere buitenewone omstandigheden, buitengewoon in wer- kelijken dienst moeten komen. Z. h. st. aangenomen. Een voorstel van B. en W. tot het uitspreken van de wenschelijkheid van de samenstelling van een streekplan op Walcheren, werd na uiteenzetting van den voorz. aanvaard jmet 6 tegen 1 stem( die van den heer A. Melis). In de commissie van dat streekplan zullen zitting nemen de voorz. en de hr. W. Jobse. Naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten stelden B. en W. voor, om de op 2 Maart j.l. vastgestelde verorde ning, houdende voorschriften tot het in exploitatie brengen van grond als bouw grond door particulieren, in te trekken en opnieuw, gewijzigd vast te stellen. Z. h. st. goedgeekeurd. In de commissie voor verdeeling der graskanten werden aangewezen weth. Wondergem en de heeren L. Cornelisse en Adr. Melis. Bij de rondvraag vroeg de heer P. Melis verbetering van een wissel plaats aan den Vrouwenpolderschen straatweg bij de hofstede „Korenbloem" De voorz, zeide daarop de aandacht 'van de commissie van dien weg te zullen vestigen. De heer W. Jobse vroeg naar den j straatlantaarn bij de Zoetendaalsche dreef. De voorz. antwoordde, dat B. en W. binnenkort deze zullen laten plaatsen. De heer A. Melis feliciteerde na mens den Raad den voorz. met zijn her benoeming tot burgemeester. De voor zitter dankt den Raad voor deze woorden en hoopte dat de zeer goede samenwerking mag blijven bestendigd. De opvoering van „Boefje", Maandag avond in de Prins van Or,anje te Goes, trok een geheel gevulde zaal met be langstellenden. Velen onzer lezers zullen dit stuk reeds gezien hebben, en nog meer maak ten er waarschijnlijk kennis met het boek van M. J. Brusse, waar dit too- neelspel naar bewerkt is. Over den in houd zullen we daarom alleen opmer ken, dat deze de geschiedenis is van den 12-jarïgen Jan Govers. die in een slob, in een armoedige en misdadige omge ving, groot gebracht wordt, en die niet alleen een brutale bengel is, maar ook geen besef schijnt te hebben van het mijn en dijn. „Pro Juventute" trekt zich het lot van Jan Govers ,aan en stelt hem onder de hoede van mr. Halma. Helaas verlaat Jan toch nog het rechte pad; hij steelt lood, wordt 30 dagen in voor arrest gezet en moet voor het gerecht verschijnen. Doch dank zij het pleidooi van mr. Halma, komt hij niet in een rijksopvoedingsgesticht terecht doch wordt daarna onder de hoede van een klooster gesteld. Jan heeft een harde les gehad en groeit in het klooster spoe dig op Tot een flinken, arbeidzamen jongen, die str,aks zijn plaats in de maat schappij wel waard zal blijken te zijn. De strekking van dit stuk: dat de aanleg van het individu eigenlijk van geen Deteekenis is, en de mensch vrij wel uitsluitend gevormd wordt door de omstandigheden, laten we liefst voor rekening van den auteur. We beamen echter gaarne, dat de omstandigheden een zeer grooten invloed hebben op de vorming van het individu, en tijdig en verstandig ingrijpen een misvorming vaak weet te voorkomen. De verdienste van het stuk is, dat het deze gedachte aannemelijk maakt, Voorts is het on derwerp op aantrekkelijke wijze behan deld. De scènes in de huiskamer van de familie Govers, in die van de familie Halma, in de rechtszaal en in het kloos ter, brengen tal van geestige momenten. Alleen het bedrijf in de cel is van zui ver dramatischen aard. Het geheel is met veel gevoel geschreven en de dia loog is natuurlijk en vlot. Het Hofstad-tooneel voert dit spel op ongetwijfeld onnavolgbare wijze op, en daarbij domineert, uit den aard der zaak, de vertolkster van de titelrol, mevr. Van der Lugt-Melsert, als „boefje". En zoo als we Louis Bouwmeester zullen blijven gedenken, in de eerste plaats als de „koopman van Venetië", en mevr, De Boer-Van Rijk als Kniertje in „Op Hoop van Zegen", zoo zal Annie van Ees voor al een groot speelster voor ons blijven als „boefje". De buitengewoon fijne en pittige creatie, die zij geeft van dit schooiertje, en die zij zoo levend en aanvaardbaar maakt, schijnt ons zoo eigen aan haar groot talent, dat die niet te evenaren moet zijn, En voor ons, die dertien of veertien jaar geleden Annie van Ees in één der eerste opvoeringen van „boefje" zagen, is daarbij het opmerkelijke, dat de tijd in dit opzicht voor haar blijkbaar stil gestaan heeft. Dat schijnt gisteren, of vorige week geweest te zijn! Bij dit alles willen we niet te kort doen aan het uitstekende spel van haar echt genoot als mr. Halma, van Anton Roe mers, als Govers en van Enny Heymans- Snijders, als moeder Govers. Ook dit was in alle opzichten af en getuigde van een uitzonderlijk talent, terwijl ook alle klei nere rollen een goede bezetting hadden. Maar.... „boefje", al met al, toch het stuk van Annie van Ees, dat alleen om haar meer dan 500 opvoeringen be leefde! Dat alle aanwezigen intens medeleef den en spontaan waren met hun applaus, behoeven we welhaast niet op te mer ken. Wegens het bereiken van den 70-ja- rigen leeftijd is aan prof. dr. M.'de Haas te Delft met ingang van 1 September eervol ontslag verleend als hoogleeraar in de natuurkunde aan de Technische Hoogeschool onder dankbetuiging voor de belangrijke in deze betrekking be wezen diensten. Prof. de Haas werd 2 Juli 1866 te Leiden geboren. Hij studeerde aldaar en promoveerde den lOden Juli 1894 tot doctor in de wis- en natuurkunde. Ge durende de jaren 1893 en '94 was hij assistent bij prof. Lorenz en van 1 Jan. 1895 to 1 Sept. 1897 leeraar ,aan de H.B.S. te Z i e r i k z e e. Ook is hij nog heel korten tijd leeraar geweest te -Amersfoort, Van 1913 af is hij buiten gewoon hoogleeraar aan de Ned. Han- delshoogeschool en van 1913 tot 1922 buitengewóón lid van den Octrooiraad. Van 1901 is hij lid en v,an 1918 voorzitter van de commissie van Toezicht op dert standaard van den meter en het kilo gram. De regeering erkende zijn verdiensten door hem in 1923 tot ridder in de orde van den Ned. Leeuw te benoemen. Wij ontvingen het eerste nummer van het blad „Het economisch wereldgebeu ren", dat een maandelijksch overzicht bevat van hetgeen de wereldpers op economisch gebied schrijft. Deze uitgave biedt de mogelijkheid kennis te nemen van velerlei .actueele onderwerpen van economischen aard, belicht door de bes te buitenlandsche deskundigen, van wier meest interessante artikelen uit treksels in dit maandblad worden ge publiceerd. Het maandblad wordt uit gegeven door de Internationale Analy tische pers te Den Haag. In de stampvolle Groote Kerk te Rot terdam heeft Zondagavond dr. J. R. Cal lenbach, de oudste der Hervormde pre dikanten van Rotterdam, wien met in gang van 1 Mei emeritaat is verleend, van zijn gemeente afscheid genomen. Spr. herdacht ook zijn eerste gemeen te, I e r s e k e, met haar trouwen ker- keraad de tweede, Doorn, met haar groote belangstelling, en niet het minst Rotterdam, waar hij zoo lang mocht ar beiden en zooveel liefde en trouw onder vinden. Voor die allen heeft hij één wensch, die ook de tekst was voor de zen avond, n.l. 2 Corinthe 13 13: De genade van onzen Heer Jezus Ghristus, en de liefde Gods en de gemeenschap des Heiligen Geestes zij met u allen. De gemeente zong na de zegenbede haar scheidenden leeraar Ps, 121 4. De Heer zal u steeds gadeslaan, toe. Cand. B. Timmer van Goes is voornemens op Zondag 7 Juni te Hijken intrede te doen bij de Geref. Kerk, na bevestigd te zijn door ds. J. C. Houtza gers van Voorschoten. Bij Kon. besluit is bevorderd tot officier in de orde van Oranje-Nassau dr. J. R- Callenbach, predikant bij de Ned. Hervormde gemeente te Rotter dam. Van 18931897 predikant te IJ e r s e k e. Voor het examen van schipper bij de binnenvaart zijn geslaagd voor diplo ma B IV: P. Geschiere, C. Crucq, R. Boo gaard, F. Crucq, R. van Dijk, E. J. Lok ker en P. A. Hemelaar. Voor diploma aan boord van vis- schersvaartuigen J. Marijs. Drie candidaten werden afgewezen. Twee candidaten kregen, herexamen. De heer J. Overweg, vroeger te Aagtekerke, hoofd van de School met den Bijbel te Strijen, is benoemd tot hoofd der Herv. school te 's-Graven- zande. De voordracht voor de benoeming van een onderwijzeres aan de o.l. school te Oudelande luidt als volgt: E. A. G. Hakvoort, H. van der Linde M. D W. Rijsterborgh. '2 1 Hero heeft geen halve maatregelen genomen met Dosko. Met overtuigende cijfers won Hero den laatsten thuiswed strijd. De Bredanaars staan nu in pun tental gelijk met TSC. Maar er wacht Hero nog een ontmoeting alvorens een beslissingswedstrijd definitief moet plaats vinden. Want zooals men weet is Hero in haar thuiswedstrijd tegen De Baronie met een ongerechtigd speler uitgekomen en wijl het nu van invloed is op de bovenste plaats, moet de wed strijd op het Baronieveld overgespeeld worden. Eerst d,an wanneer Hero deze ontmoeting wint moet de beslissings wedstrijd tegen TSC worden gespeeld. Verliest Hero of speelt zij gelijk tegen De Baronie, dan is TSC natuurlijk kam pioen. De Baronie evenwel schijnt den laatsten tijd niet erg op dreef te zijn want nu werd weer van Vlissingen ver loren. Intusschen is dit een goede ver richting van de Scheldestadbewoners». waarmede zij de competitie afsloten. Nu Dosko verloren heeft staat zij in puntental gelijk met Goes. Beide elftal len hebben nog één uitwedstrijd voor den boeg, Goes tegen Zeelandia en. Dosko tegen RBG Het is moeilijk te zeggen wat deze ontmoetingen zullen brengen. Een beslissingswedstrijd is ook hier waarschijnlijk geworden. re Gesp. gew. gel. vrl. dig. P- ductie Hero 18 12 3 3 53-23 27 dan e TSC 18 13 1 4 58-31 27 der z« Middelburg 18 11 3 4 45-25 25 tator Vlissingen 18 7 2 9 31-32 16 van d Terneuzen 16 5 ,5 6 43-43 15 minist De Baronie 17 7 1 9 37-37 15 zijn v RBC 16 5 O 8 40-52 13 van Zeelandia 15 4 4 7 32-42 12 van Dosko 17 3 4 10 28-50 10 èrnsti Goes 17 5 0 12 24-27 10 stond De defen afgev, over geerir gende word< mens, men midde uur e kunne plan bombi den. het maatr licht dat h< maal nemei misch Goeri den Von I De 1< econo

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6