SPORT. LANDBOUW. SPRUTOL Lpi GEMENGD NIEUWS. KUNST EN WETENSCHAP. RECHTSZAKEN. LEGER EN VLOOT. Van onze Adverteerders. AFLOOP VERK00PINGEN. BURGERLIJKEN STAND. MARKTBERICHTE!. VLISSINGEN. LUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.O. jL o m <a r- sproeten verdwijnen spoedig/ -• aU door een pot 4' QYÏ<k^!ngÊ Bij alle drogisten. "V Mislukte inbraak in belastingkantoor te Haarlem. ACENDA. 1 Vermoedelijk zal dit zijn op het Molen water. Het ligt in de bedoeling de can- didaatjes een parcours van denkbeeldi ge straten te laten doorgaan of rijden, waar zij door middel van verkeersbor den e.d. aanwijizingen zullen ontvangen. Aan de hand hiervan kan de practische kennis worden beoordeeld. Examinatoren zijn de heeren E. Vis- scher, rijksdeskundige voor autos m Zeeland; A, Vijgeboom, vervangend rijksdeskundigeopperwachtmeester Westland van de kon. maréchaussee; wachtmeester Van Burg van de ver- keersbrigade van dat wapen; de briga diers-titulair van de verkeersbrigade der rijksveldwacht Vos en Kouwen; de hoofdagent van politie te i liddelburg, j. Verhage en de adjunct-secretaris der vereeniging P. Sandijck. De examen commissie bestaat uit de heeren mr. B. J. Besier, mr. J- M. Pilaar en R. A. Avink, allen bestuursleden der vereeni ging- ST, JORIS VIERING DER PADVINDERS, De leiding van de Padvinderij had gis termorgen besloten het zich eenigszins verbeterende weder in aanmerking ge nomen, de viering van den St. Jorisdag in de buitenlucht rond het kampvuur te doen plaats hebben en zij zal er zich niet over beklaagd hebben, want wat hier gisteravond gegeven werd, kwam op de weide aan den Seissingel veel beter tot zijn recht dan het geval zou zijn geweest in de Schuttershofzaal. Toen wij op het terrein aankwamen w,as er een kring van meer dan 300 pad- vindsters en padvinders uit Walcheren, en Zuid-Beveland bijeen, en 'n zeker niet minder groot aantal belangstellenden, die zich daarom hadden geschaard, toen de kampvuurleider, padvinder Korstan- je, allen een welkom toeriep en enkele instructies gaf. Éven later kwamen het bestuur en de genoodigden zich bij 't groot aantal aanwezigen voegden. Wij merkten o.a. op mevrouw Quarles v,an Uffordbarones se Mulert tot de Leemcule; den heer M. Fernhout, burgemeester van Middel burg en majoor G. Berghuijs. Op verzoek van den kampleider heeft de voorzitter van het bestuur, dr. B. D. H. Tellegen het kampvuur ontstoken en daarna een inleidend woord gespro ken, waarin hij op het doel van deze sa menkomst wees. Namens den hoofdverkenner, den hr. Rambonnet, sprak de heer L. H. C. ba ron van Randwijck, en zulks in het be- zonder over de reeds genomen maat regelen om in 1937 bij Bloemendaal de wereld jamboree te kunnen doen plaats hebben. Ds. C. F. Nolte hield een toespraak over de St. Joris legende. De padvin ders deden z.i. goed toen zij den St. Jo ris figuur tot de hunne maakten, want ook zij hebben tot doel hun medemen- schen te helpen, ook zij voelen dat God hun daartoe heeft aangewezen. Achter de figuur van St. Joris, ziet spr. een nog grootere figuur, die steeds bij ons is, namelijk die van Jezus Christus. Met liederen, voordrachten e.d. is verder de avond gevuld. Alles is bij de aanwezigen zeer in den smaak gevallen. Als wij enkele grepen doen uit het rijke programma dan denken wij terug aan het leuke schimmenspel, aan de K. L. M. Marsch, aan de Eton Boys, aan de Notenbalk, maar niet minder aan de Volksdansjes, aan de kampliedjes van Oubaas Meijboom en meer pakkende nummers. Aan het slot van den avond, toen het toch vrij frisch was geworden, heeft ba ron Van Randwijck allen en zulks in zonderheid mevrouw Queries van Uf ford en den burgemeester dank ge bracht voor hun aanwezigheid en ook aan allen, die op eenige wijze medege werkt hebben aan het welslagen van deze St. Joris viering, vooral aan den heer Groosman, die het terrein afstond. Dit geschiedde nadat de vlag, die bij den aanvang van den avond plechtig was geheschen, thans op dezelfde wijze was gestreken. Nadat alle aanwezigen te samen het „Wilhelmus" hadden gezongen, verliet men het kampvuurterrein, waar men 'n paar aangename uurtjes had doorge bracht. r Algemeen Nederlandsch Verbond. In de Woensdagavond in Hotel de Burg gehouden vergadering van de af- deeling Middelburg en omstreken van het Alg. Ned. Verbond is het afdeelings- bestuur aangevuld, zoodat het thans be- s*aa^ ..U*I heeren: dr. L. A. J. Bur- gersdijk, tijdelijk te Utrecht, voorzitter; jhr. F. Beelaerts van Blokland, waar nemend voorzitter; dr. S. S. Smeding, P. van Ooijen, jhr. A. F. C. de Casem- broot, Westkapelle; mr. W. K. H. Die- leman en jhr. mr. T. A. J. W. Schorer. Uitvoerig zijn ter vergadering bespro ken de maatregelen, te nemen in ver band met het feit, dat de groep Neder land haar groepdag 22 en 23 Mei te Middelburg zal houden. De minister van binnenlandsche zaken, mr. J. A. de Wilde, zal er een rede uitspreken. De verlichting van het stadhuis des avonds zal worden aangevraagd, terwijl het Westkapelsch zangkoor de bijeenkomst zal opluisteren. Den tweeden dag wordt een rijtoer gemaakt door Walcheren, waarbij Veere, het Kasteel Westhove, Domburg, de Westkapelsche zeedijk, Zoutelande en Vlissingen zullen bezocht Worden. Verplaatst met ingang van 1 Mei as. de adjunct commies H J. Wilders van het P. en T.-kantoor alhier naar het postkantoor te 's-Gravenhage, 's GRAVENPOLDER. Woensdagavond hield de afdeeling 's Gravenpolder van de vereeniging voor Ziekenhuisverple- ging haar jaarvergadering Uit het ver slag bleek, dat het aantal leden van 1934 op '35 steeg van 361 tot 455, Een toename dus van 94, De ontvangsten over "35 beliepen f 1169, de uitgaven f 944. In plaats van den heer Joh. de Schip per werd de heer E. J. Gelok gekozen in de commissie tot nazien der reke ningen. Besloten werd op de Alge- meene Vergadering de candidatuur van mr. Zaaijer te steunen Voor de controle commissie zal op den heer L. Schouten gestemd worden. Met de Bestuurs-voor- stellen betreffende de uitkeering over 1936 gaat men accoord. IERSEKE Het is den kreeftenvisscher v. L. na eenige dagen zoekens mogen ge lukken de verloren gegane sloep met motor te lichten. De schade aan boot en motor is groot. IJZENDIJKE. Aan het jaarverslag, uitgebracht op de algem. vergadering van de Boerenleenbank ontleenen wij; Omgezet was 712166. Het totaal der spaargelden bedroeg 268.155, verdeeld over 445 spaarboekjes. Aan nieuwé voorschotten werd verleend 20.600 en afgelost 28.438. In loopende rekening met de leden werd ontvangen 81.635 en uitgegeven 65.014. De winst over 1935 bedroeg 1173. Het reserve kapi taal steeg tot 19.550. De aftredende bestuursleden werden herkozen. VOETBALPROGRAMMA. Het voetbalprogramma voor Zondag is als volgt samengesteld: Landskampioenschap: Enschede-Ajax; Feyenoord-N.A.C. 2e Klasse A. ZeelandiaRBC (Joh Jacobs), Hero DOSKO, De BaronieVlissingen. Promotie-comp. 3e kL BoeimeerDeZeeuwen. 3e kl. A, SluiskilOostburg. 3e kl. B. Vlissingen 2Zeeuwsche B. Goessche BoysEiland Boys, Hansweert Zierikzee, Z.V.B. Zaterdag: ArnemuidenRCV, Seroos- kerkeOostkapelle. Adspiranten: Middelburg ASeroos- kerke. Zondag': adspiranten. De Zeeuwen R.C.S., Middelburg BZeelandia, le kl. A. Veer#Goes 2. Ie kl. B. Terneuzen 3Tern. Boys le kl. C. Oostburg 2Groede. 2e kl. B HeinkenszandKapelle. 2e kl. C. Corn. Boys 2Hulst 3. 2e kl. D. Breskens 3Schoondijke 2 3e kl. A. Middelburg 7Middelburg 6. Wandelsport. Zondag heeft de eerste afstandsmarsch van dit seizoen op Walcheren plaats en wel die uitgaande van D.T.S. te Mid delburg, dat marschen over trajecten van 15 en 40 km organiseert. Wedvlucht „De Zeeuw". Zondag 19 April hield de postduiven vereniging „De Zeeuw" te Goes een wedvlucht van Sas van Gent. De uitslag luidde: le en 2e prijs L. Baert; 3e Th. den Boer; 4e J. Voois. Aankomst le duif 9-35-29; laatste duif 9-37-08. CENTRALE LANDBOUW- ONDERLINGE. Te Amsterdam is gster in een der za len van de „Industrieele Club" onder voorzitterschap van den heer P. Hiem- stra te Utrecht de jaarlijksche algemee- ne ledenvergadering gehouden van de vereeniging „Centrale Landbouw-Onder- linge", bedrijfsvereniging ingevolge de Land- en Tuinbouwongevallenwet 1922. Aan het jaarverslag over het boekjaar 1 Nov. 1934 tot en met 31 Oct. 1935, ontlenen wij het navolgende: Bij de vereeniging waren aangesloten per 31 October 1935 32003 werkgevers, terwijl 3193, patroons persoonlijk vrij willig verzekerd waren en 1577 leden voor hunne kinderen aan de vrijwillige ongevallenverzekering deelnamen. Het door de gezamenlijke leden uitbetaalde loon bedroeg over het bedoelde boek jaar bijna f 50 millioen, In het verslag jaar werden bij de vereeniging aange geven 9231 ongevallen, waarvan 16 ge vallen met doodelijken afloop; van deze laatste gevallen gaven er 9 aanleiding tot het toekennen van renten aan nage laten betrekkingen. In totaal moest aan contante waarden van toegekende en eventueel nog toe te kennen blijvende renten worden opgebracht ruim f 35,000. Tenslotte zij vermeld, dat de vergade ring het aan de beurt van aftreden zijn de lid en plaatsvervangende lid van 't college van commissarissen, resp. de heeren C. S. van Beuningen te Maars- bergen en J. M. van Bommel van Vlo ten te Goes opnieuw benoemde. (ingez. iHea.) ONGELUK BIJ LUCHTBESCHER MINGSOEFENING. Tijdens een gistermiddag gehouden luchtbeschermingsoefening in het Gooi is te Huizen een vrij ernstig ongeluk ge beurd. De ongeveer 20-jarige Westland, employé bij de gemeentelijke lichtbe- drijven, had tot taak een lossen patroon tot ontploffing te brengen op den hoek van de Kerkstraat en den Naarder- straatweg. Dit moest het neervallen van een bom uit een der vliegtuigen voor stellen. Hij begaf zich per motorfiets naar de aangegeven plaats om er door middel van een batterij via een lont- koord contact te maken met het pro jectiel. Ongelukkigerwijze kwam dit contact te vroeg tot stand, met het ge volg dat Westland door den ontploffen- den patroon aan de hand werd getrof fen. De middenhand werd openge scheurd. Nadat door den dokter van een nabijzijnde hulppost assistentie was ver leend, is het slachtoffer naar het zie kenhuis te Bussum overgebracht. De vier daders op heeterdaad betrapt. De Haarlemsche politie is er in den afgeloopen nacht in samenwerking met de centrale recherche uit Amsterdam in geslaagd de hand te leggen op vier beruchte individuen, juist toen deze bezig waren de kluis te forceeren van het rijksbelastingkantoor te H a a r- 1 e m. Het was ter kennis gekomen van de centrale recherche te Almsterdam, dat vier personen die reeds geruimen tijd door de politie gevolgd werden, het plan hadden opgevat in den afgeloopen nacht him slag te slaan in een belasting kantoor te Haarlem. Hiervan werd me- dedeeling gedaan aan de politie aldaar, die de beide belastingkantoren dat van den rijksontvanger en dat van den gemeente-ontvanger liet bewaken. Nadat het de centrale recherche in de hoofdstad inderdaad gebleken was dat de vier verdachte personen zich naar Haarlem begaven, begaven ook 'n inspecteur en eenige rechercheurs zich daarheen. Te ruim elf uur bemerkte de Haarlemsche rechercheur van politie W„ die belast was met de bewaking van het kantoor van den rijksontvanger aan het Klein Heiligland nabij de Gast- huisvest, dat vier mannen binnendron gen in de leegstaande garage naast het belastingkantoor en dat zij door dit pand aan de achterzijde het belasting kantoor binnengingen. Hij maakte on middellijk alarm en spoedig had de hoofdinspecteur, bijgestaan door een inspecteur en de politiemannen uit Am sterdam het belastingkantoor omsin geld. De politie was in het bezit van de sleutels van alle deuren, welke toe gang gaven tot het kantoor en van ver schillende kanten tegelijk drong men daarop het gebouw binnen, De inbrekers waren juist bezig een der beide kluizen, welke in het kan toor stahn, te forceeren. Met steek vlammen was reeds een groot gat in de kluis gebrand. Een der mannen be diende het zuurstofapparaat, de drie an deren stonden te kijken, wachtende op het oogenblik, dat de buit bereikbaar zou zijn. Onder bedreiging van de politie- revolvers gaven de inbrekers zich on middellijk over. Het bleken te zijn vier beruchte indi viduen, nl. de 49-jarige P. de J., die de leiding van de expeditie schijnt te heb ben gehad, de 35-jarige J. Ch. D., de 39 jarige D. C. en de 34-jarige G. P. A. van P., allen uit Amsterdam. Zij werden on middellijk naar het hoofdbureau van po litie te Haarlem overgebracht, waar zij voorloopig zijn opgesloten. In de kluis, welke de inbrekers ge tracht hebben te openen, bevond zich een bedrag van ongeveer 25.000. J. P. v. d. Leeuw. De heer J. P. v. d Leeuw, de West- Z.-Vlaamsche schilder-teekenaar-dichter die vroeger het pittoresque voormalige Raadhuisje van St. Anna ter Muijden bewoonde, heeft enkele jaren geleden voor de winterclub in Domburg, met veel succes, een lezing' gehouden over 't leven en lijden van Alexandra van Rus land. Deze lezing werd geïllustreerd met 'n 35-tal groote, kleurige teekeningen, meest of uitsluitend in de heraldische kleuren, opgezet als gestyleerde vlak vulling, waarin de teekenaar de voor naamste momenten uit dit lijdensleven tot kleurige uitdrukking bracht. Deze teekeningen zijn thans in het kunst- zaaltje-Fey ter bezichtiging opgehangen; bij voldoende belangstelling zal de hr Van der Leeuw zijn lezing ook te Mid delburg houden. DE OVERVAL MET BEROOVING TE WESTZAAN. Tegen daders vier jaar geëischt. Op 15 Maart jl. is in de woning van den emeritus predikant ds. Van Dok- kum te Westzaan een overval met be- rooving gepleegd. De 22-jarige loodgieter H. en de 29- jarige losse werkman B. waren op Zondagmorgen naar Westzaan getrok ken en hadden verondersteld, dat de predikant en diens huishoudster naar de kerk zouden zijn. De huishoudster was echter thuis gebleven. Toen zij aan gebeld hadden en bemerkten, dat er iemand thuis was, verzochten zij den predikant te spreken. Daar deze niet thuis was, werden de mannen uitgenoo- digd binnen te komen. De huishoudster presenteerde koffie en sigaren en na 'n kwartier zeide B.: „Nu moeten wij op schieten". Hij deed alsof hij een pistool in de hand had en riep „handen hoog, je geld of je leven". De huishoudster vluchtte naar deta gang en kreeg een klap op het achterhoofd. Korten tijd was zij bewusteloos en toen zij weer bij kennis kwam begon zij te schreeuwen. Om daar een eind aan te maken hield B. zijn hand voor haar mond, later heeft hij de vrouw op het bed van den pre dikant gebonden en haar een laken op het hoofd gelegd. Zij weigerde te ver tellen waar het geld van den predikant geborgen was. H. was inmiddels drie maal naar boven gegaan en had ge zocht, echter zonder resultaat. Alleen een gouden horloge had hij gevonden. Buiten hadden menschen het ge schreeuw gehoord. Zij waarschuwden den vader van de huishoudster. Deze heeft de politie gealarmeerd en spoedig waren de daders gepakt. Gister hebben beide personen zich voor de Haarlemsche rechtbank te ver antwoorden gehad. Zij legden een be kentenis af. De officier van justitie eischte een gevangenisstraf van vier jaren met af trek van het voorarrest. Uitspraak over 14 dagen. De vaandrig J. M. Versteeg van het 14e regiment infanterie is ingaande 15 April 1936 eervol uit den militairen dienst ontslagen. Aan den dienstplichtige fourier M. C. van As van het 14e regiment infante rie is vergund als sergeant-capitulant in werkelijken dienst te komen. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 Mei a.s., op het daartoe door hen gedaan verzoek, een eervol ontslag ver leend uit den militairen dienst, aan de reserve-eerste luitenants S. B. Luijmes en M. Lunenburg, beiden van het 14e regiment infanterie en J. Bakker van 't 15e regiment infanterie. FORD TE MIDDELBURG- Na Goes heeft thans Middelburg de Ford-tentoonstelling binnen haar wallen. Wij hebben nu een kijkje genomen in St Joris, waar al het tentoongestelde zeer tot zijn recht komt. Alle modellen zijn hier ondergebracht in de achterzaal en omgeving. Wij kun nen na hetgeen Dinsdag onder deze zelf de rubriek is gepubliceerd volstaan met een herhaalde opwekking tot bezoek. Notaris Blaupot ten Cate heeft Donderdagavond in „Mercurius" publiek verkocht: Woonhuis en erf met tuin aan den Seissingel R 199, groot 1 a 42 ca. Koo- per A. de Visser te Koudewerke q.q. voor f 3529 Woonhuis en erf aan de Bellinkstraat G 198, groot 65 ca. Kooper P. H. de Wolf te Middelburg q.q. voor f 2000. Notaris J. L. van der Harst heeft Woensdag in het koffiehuis van den hr. A. Westdorp te Serooskerite, verkocht: Perc. 1. Een perc. weiland, en sprink liggende nabij den Zoekweg te Gapinge, gemeente Vrouwepolder, groot 1 ha. 73 a 90 ca. Köoper G. de Nood, landbouwer te Gapinge voor 2330. Perc. II. Een perc. weiland en sprink liggende nabij de hof stede „Zuidwerf" gemeente Seroos- kerke, tezamen groot 1.96.42 ha of 5 gemeten 1J4 roeden. Kooper: G. van de Putte, zonder be roep q.q. voor 2290. Vlissingen. Van 2023 April. Ondertrouwd: C. Eckhardt, 30 j. en A E. le Feber, 28 j„ C. B. de Wispe- laere, 24 j. en J. Houmes 24 j. Getrouwd: P. M. Sjardijn, 27 j. en D. Fiorusse, 22 j, Bevallen: A. Le Granse, g'eb. Breijer, z., M. M. Mollet, geb. Scherbeijn, z„ M. de Ridder, geb. de Visser, d., A M. Kopmels, geb. de Bruijne, z., M. L. Boo gaard, geb. Hoogstad, d, M. H. Lelijveld, geb Erkel, z. Overleden: D. Huibregtse, 64 j. vr. van P, Slabber, M van der Beke Cal- lenfels, 70 j., ongeh., T. de Nooijer, 39 j,, vrouw van P. Schets, J. J van Wille- gen, 63 j.. man van D Pikkaart. (V.G) Zierikzee 23 April. Chevalier- gerst f 5,60, haver f 6,25, bruine boonen f 10, schokkers f 8,75—9, per 100 kg. Aardappelen: bonte f 2 703, blauwe f 2,60—2,90, bpvelanders f 2,90, per 100 kg, Stroo (ongeperst) f 6, per 1000 kg, Kipeieren (grooth.prf 2,20 idem (klein- handelprijs) f 2,102,40, Eendeieren f 2 2,50, Kalkoeneieren f 4 90, Ganseieren f 6,406,90, per 100 stuks, Boter f 0,61 0,73, per pond. MIDDELBURG. WO 8ZO 26 Apr. Tent. Schilderw. teek. enz. Ayzo van Humalda van Eysinga; Inde Steenrotse, dag. 10—17,00 h. VR 24 Apr. Uitv. Kinderkoor „Looft den Heer", 't Zand; Buitentuin 20 h. VR 24ZA 25 Apr. Ford Tent.; St. Joris. VR 24 Apr. Filmav. „Mercurius". Ned. Koffiehuis 20,00 h. VR 24 Apr. 2e Conc. Ver. v. lustrum. Muz. Concertz. 20,00 h. VR 24 Apr. Alg, Verg. Kring Walch. Ver. Gew. Tarwe Org, „De Een dracht" 14,00 h. ZA 25 Apr. Revue ,,'t Is Oké", Schut tershof 20.00 h ZA 25 Apr, Voorj. Verg. Polder Wal cheren; Polderh. Abdij 10 h ZO 26 Apr- Nat. Eend. Wandeltocht D.T.S. Dl 28 Apr. 3e Ab. Toon. Voorstell. Tooneelgr. Het Masker N.V. .Eli zabeth de Vrouw zonder Man"; Schouwburg 20,15 h. DO 30 Apr. Feestav. Oranje Vereen.; Schuttershof 19 30 h. DO 30 Apr. Uitv. „De Ruijtercantate", Volkszangsch Uit 't Volk-Voor 't Volk; Conc.z. 20,00 h. Dl 5 Mei. Fritz Hirsch Operette; Schut- tersh. 20,00 h. Dl 5 Mei Alg. Verg. Aandeelh. N.V. Zeeuwsche Hypotheekbank; ten kantore 14,30 h. WO 6 Mei Alg Ledenverg. Ver Bev. Vreemdelingen Verk. in Walch., Geb. Gr. Markt 20,30 h. DO 7 Mei Filmvertooning V.V.S.U. afd. Middelburg, City 20,00 h. DO 7, VR 8, ZA 9 Mei, Mimuco, Schuttershof. ZA 16 Mei, Luchtbeschermingsoefening, (overdag en 's avonds). WO 20 Mei. Zangspel „Lentebloemen", Cath. van Rennes, t b. T.B.C. Schuttersh. DO 28, VR 29 en ZA 30 Mei. Verkeers- dagen V.V.V.V, WO 17 Jun. Alg. Zomerverg. der Z.L.M. MA 3—ZA 8 Aug. Kermis. MA 3ZA 8 Aug, Revue Gezelschap met Buziau; Schuttershof. DO 27 Aug. Jubileum feesten t. v. 45 j. best. „Medioburgum". GOES. VR 24 Apr. „Wiener Saengerknaben"; Schuttershof 20,00 h. ZA 25 Apr, Verg. Afd. S.H. Dem. app. Hotel „Centraal" 14,30 h. ZA 25 Apr. 3e Openbare Les Tamminga. 14,30 h. MA 27 Apr. 500ste „Boefje", Rott. Hof- stadtooneel Prins van Or. 20 15 h- DO 30 Apr- Conc, „Hosanna", Gr. Markt 20,00 h. VR 15 Mei Conc. „Euphonia", Gr. Markt 20,30 h, DO 28 Mei Cönc. „Hosanna", Gr. Markt 20,30 h. VR 12 Jun. Conc. „Euphonia", Gr. Markt 20,30 h. DO 25 Jun. Conc. „Hosanna", Schut tershof 20,30 h. VR 10 Jul. Conc. „Euphonia", Schut tershof 20,30 h. DO 23 Jul. Conc. „Hosanna", Gr Markt 20,30 h. DO 13 Aug- Conc. „Hosanna", Gr, Markt 20,30 h. MA 31 Aug- Conc. „Euphonia", Gr. Markt 20,30 h, VR 11 Sep. Conc. „Euphonia", Groote Markt 20,30 h. Dl 18Dl 25 Aug. Kermis, BIOSCOPEN ELECTRO, Midb, VR 24 Apr-DO 1 Mei: „De Eeuwige Droom" en „Shanghai", 20,00 h ZO matinée 15,00 h, CITY, Midb. VR 24 Apr.—DO 1 Md: De kleine Kolonel" en „Eén te veel aan boord", 20,00 h„ ZO ma tinée 15,00 h. ALHAMBRA, Vliss. VR 24 Apr.-DO 1 Mei: Hotel met damesbediening" en „De Stalen Straal". LUXOR, Vliss. VR 24 Apr.-DO 1 Mei: „Een kreet in den nacht" en „Met gesloten deuren"., Elec. Drukkerij G W den Boer, M'btirg

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 5