mmmm. Vrouwenhanden In donker Marseille GEMENGD NIEUWS. PURÖL SPORT, BURGERLIJKER STAND, ORANJE-BLANJE-BLEU. Bij de oude haven. De kron kelstraatjes der oude stad, waar veel gebeurt, wat het daglicht niet mag zien. Gesprek in een kroegje. I. (Vanonzen «-r e d a c t e u rj. Marseille ontmoetingspunt van Noord en Zuid, havenstad van enorme betee- kenis, na Parijs de grootste stad van Frankrijk en middelpunt van het touris me in een prachtige streek! Hoe wordt de vreemdeling, die in deze dagen het koude Noorden is ontvloden en om stuwd door de warmte der milde natuur, geboeid door wat hij daar krijgt tê aan schouwen. Alles krioelt er dooreen, al le talen der wereld kan men er hooren spreken, menschen van allerlei gelaats kleur en kleederdracht schijnen er zich thuis te voelen in deze heksenketel eener moderne samenleving. De breede boulevards der nieuwe stad vormen er de grootst denkbare tegen stelling met de obscure bochtige straat jes van het oude Marseille, dat om het bassin van de oude haven is gelegen. Daar moeten de Phoeniciërs hun eerste nederzettingen hebben gehad, daar zijn later de Grieken gekomen, nog later de Romeinen en nu leeft er dat allegaartje van menschen, dat de zee er uit alle hpeken van de wereld heeft aangebracht en wier bedrijf vaak even duister is als de woningen en de straatjes, waar zij den nacht en den dag doorbrengen Daar zetelt de misdaad daar zijn beroovingen aan de orde van den dag, daar is een menschenleven vaak minder waard dan een biljet van honderd franken. Oud-Marseille. Achter het oude stadhuis lig't een war net van kronkelstraatjes en steegjes, waarvan er sommige niet eens op mijn plattegrond staan. De bestrating laat er alles te wenschen over en zoo moet het ook gesteld zijn met het interieur van deze huizen, die er in een wonderlijke architectuur dooreengemengd zijn en waarvan het meerendeel er zeer bouw vallig uitziet. Groezelige kinderen spe len er op straat en schijnen zich niet te bekommeren om wat er om hen heen gebeurt De deuren van de meeste hui zen staan open en achter de met gordij nen behangen ramen der talrijke cafétje® klinkt jengelige muziek. Als ik er bin nen ga, word ik door de gasten zoowel als door degenen, die achter het buffet staan, met eenig wantrouwen bekeken. Blijkbaar zie ik er onschuldig genoeg uit; er is niets, waaraan men hier meer hekel heeft dan aan de politie en haar satellieten. „Au marin proven9al" staat in nau welijks ieesbarë letters boven den in- g'ang geschreven. Daarbinnen is het don ker. Er brandt een kaarsje voor een heiligenbeeldje. Achter een groote tap kast troont een vrouw van niet geheel definieerbaren leeftijd die mijn groet beantwoordt met een knikje. Aan een tafeltje zitten een paar mannen; ginds zit er nog een eén krant te lezen met vreemde, waarschijnlijk Russische let ters. Ik ga bij de tapkast zitten en bestel mijn „porte rouge". Madame houdt van een praatje. Na korten tijd schijnen we goede vrienden geworden Ze weet nu, dat ik uit Holland kom, over land, en dat het avontuur mij lokt. Of ik dan geen familie heb, geen vrienden? Jawel, maar waarom wil ze dat alles zoo pre cies weten? Ik begin een vermoeden te krijgen. Nee, de familie laat niets aan me gelegen liggen en vrienden heb ik niet althans geen waarlijk goede vrien den, die iemand in den nood willen bij staan, aldus fantaseer ik er op los. Aha, dat is het! Monsieur zit aan den grond, le joli Hollandais. Ik erken het wat schuchter en toon me vereerd door het vleiende toevoegsel, waarmee ze me wel heeft willen betitelen Misschien is er wel raad te vinden voor iemand, die houdt van aanpakken; ik moet maar eens praten met een van de mannen aan het gindsche tafeltje, die nu zoo druk in gesprek is met een ander, maar straks wel even bij mij zal willen komen zit ten. Kennismaking. Wat nieuwsgierig stem ik toe. Ik wacht bij mijn glaasje port aan een ta feltje, van waar ik de heele zaal goed kan overzien. Lang behoef ik niet ge duld te hebben want al spoedig staat een van de mannen op. Ze schijnen het niet eens te zijn geworden over de zaak, waarover zij onderhandelen. En nu kom ik blijkbaar aan de beurt. De ander heeft van madame een teeken gekregen, dat op mij duidde, en hij komt nu naar me toe, naar mijn tafeltje, waarop tal rijke kringen wijzen op een langdurig gebruik en waar nu nog mijn eenzame glaasje staat, half leeg. „Drink eens uit", zoo luidt de eerste kennismaking. Men stelt zich hier niet - voor maar zegt er simpel: drink eens uit. Er komen twee nieuwe glaasjes op j het tafeltje te staan en dan ontspint zich j een zonderling gesprek, waarvan hei begin een voorzichtig tasten is naar de gezindheid en de levensomstandigheden van den vreemdeling. Merkwaardige ervaring: de journalist, die reeds zoo vele male iemand heeft geïnterviewd, is hier zelf het slachtoffer van een onder vraging, maar ik wensch mijzelf niet toe, ooit zulke lastige klanten te krij gen als ik mij hier betoon. Immers veel kan ik niet loslaten, omdat mijn order vrager mij moet houden voor een „ge sjochten jongen" en hij vooral niet mag bemerken, dat ik het eigenlijk ben die hem tracht uit te hooren. Of ik niet graag' een geregelde ver dienste wil hebben? Ja, zeker, natuur lijk. Maar niet alleen geregelde ver dienste spiegelt de man me voor, ik zal ook vrij kost en inwoning krijgen en een 'makkeJ.ijk leventje! Wat ik daar dan allemaal voor doen moet, vraag ik met eenige niet geheel geveinsde bezorgd heid. Want in den tegenwoordigen tijd liggen zulke baantjes niet maar zoo op straat. De man kan me wel vragen een of andere vacature in het beulsvak te vervullen of misschien is het een zeer vernederend baantje, waar niemand aan wil en dat hij me nu komt aanbieden. Waar gaat het om? Zoo spoedig kom ik dat niet te weten. Mijn tafelbuur beschikt waarlijk over 'n bewonderenswaardige radheid van tong, die het me soms onmogelijk maakt, hem geheel te volgen. Doch zooveel begrijp ik er toch wel van, dat de man tracht mij het baantje dat hij blijkbaar te ver geven heeft, extra aanlokkelijk te ma ken. Of ik in dienst geweest ben in mijn vaderland? Daar komt de aap al uit den mouw. Neen, ik was vrij van militairen dienst wegens broederdienst. Hindert niet Het zou wel makkelijk geweest zijn, maar zoo kan het ook wel. Derge lijke dingen zijn gauw genoeg te^eeren en men heeft wel eens ongeschikter jonge mannen gehad dan ik blijkbaar in de oogen van mijn ondervrager ben. Langzamerhand schijnt hij toch aan 't doel van dit onderhoud te zijn gekomen Daarginds, aan de overzijde, wacht mij het paradijs in het vreemdelingenlegioen van Frankrijk, dat altijd fiksche kerels kan gebruiken. Ik zal ook een handgeld krijgen, dat me in staat zal stellen, het er hier eerst nog eens flink van te ne men. Marseille is een mooie stad, men kan er prettig uitgaan en dan wacht de boot voor een mooie zeereis naar een land, waar het heerlijk moet zijn om te vertoeven. Het begint mij wel een beetje bar te worden op den duur. Ik behoef maar mijn handteekening te plaatsen en ik ben verbonden, op de keuring na, waar ik misschien wel voor zou slagen. Ik moet er af zien te komen. Nu weet ik, hoe er op sommige plaatsen geronseld wordt voor het vreemdelingenlegioen, maar dat is me ook genoeg. Nee, ik doe hel toch.niet, ondanks alle uitvoerig ge schilderde voordeelen, Waarom niét? Omdat ik eerst nog wil informeeren. Goed, dan kan. Ik krijg er een paar adressen voor, die ik ijverig opschrijf, en dan kom ik later nog wel eens terug. (Maar ik zal er heusch niet naar toe gaan AVONDSCHOOL VOOR NIJVERHEIDSONDERWIJS TE MIDDELBURG. Onder voorzitterschap van den wet houder van onderwijs, den heer M. H. Boasson, vond op Dinsdagavond de eind- vergadering van bovengenoemde Avond school plaats. In deze vergadering werd vastgesteld wie van de leerlingen tot een hoogere klasse konden worden toegelaten en aan wie het Eind-diploma kon worden uitgereikt. De uitslag was als volgt: Bevorderd van de eerste tot de twee de klasse: J. F, Adriaansen. E. A. Gehr- m,an, D. M. Geuze, K. J. de Hooge, J. Joosse, L. Outermans, P. de Pagter, P. Verhage, D. de Vos. W. M. Walraven, W. Willeboordse, A. Tilroe allen le Middelburg; P. C. de Jager, J. de Nooij- er en L. de Nooijer te Arnemuiden; P. W. Buijs, D, M. Geuze en C. L. van Nop pen te Koudekerke; C. Wflleboordse te Oost- en West Souburg. Niet bevorderd vier leerlingen. Van de tweede naar de derde klas se: L, Brasser, K. van de Berge, J. D. van de Berge, W. J. Deij. W. Faasse, W. E. Gehrman, J. Hooftman, W. Lo- rier, J. Mieras, M. E. Meulmeester, M. Mol, W. Ouwerkerk. H. J. Ooms, W. Peene, J. Pluijmers, W. A. Schonis, M. Sohier, en A. Zwigtm,an allen te Mid delburg.; A. Boogaard te Grijpskerke; H. C. Geuze te Koudekerke; J. Janse te Oostkapelle, J. A. Bruggeman en C. Karman te Oost- en West Souburg; C. de Hoed en C. P. Heerebout te Veere. Niet bevorderd twee leerlingen. Van de derde naar de vierde klasse: A. Abrah,amse, M. van Hemert. D. de Kuijper, A. A. Lindenberg, J. J. van Sluijs, A. C. de Smit, A. de Vos allen te Middelburg; R. van Dalen en J. de Nooijer te Arnemuiden; A. C. van der Leek en J. van Wezel te Koudekerke; P. Janse te Biggekerke; J. D. Caljouw te St. Laurens; C. Baas te N. en St. Joosland; A. Dekker te Oostkapelle, Van de vierde naar de vijfde klasse: J. de Bruijn, A. T. Dirven, H Huij- bregtse, J. C. Hanegraaf, A. Jobse, fl. Ruck, A,, van Sluijs. A. van der Ven, A Verhoef en J. Wolf allen te Mid delburg; J, Vreeke te Grijpskerke; W. Rijk te s Heerenhoek; M. de Kroo, P. Speijer en A. de Wijze te Koudekerke; C Geldof en J. Provoost te Oostkapel le; C. J. Arnoijs, J. C. Arnoijs, J. Fran cois, F. van Overbeeke, P. de Voogd en W,. Willeboordse te Oost- en West Sou burg'; P. Louwerse te Serooskerke; A. Pcicrse te Veere. Eén leerling werd niet bevorderd. Het Einddiploma kon worden uitge reikt aan: J. Adriaansen, A. Bal, S. Davidse I Dellebeke, P. Dellebeke, W. Dingeman- se, H. P. Hariot, D. van der Heijdt, W, J. Hooftman J. Heijstek, W. Janse, G, Krijger, J. van Loo, C. Meijer, J. C. Mijn heer, A. A. van Pagee, A. Poortvliet, M. C. Reijnhoudt, R. Simons P. Simonse, J. P. Smolders, I. Tange, K. L. Wiele maker, allen te Middelburg; C. van Bel- zen en J, Labruijere te Arnemuiden; A. van Rooijen en A. de Moor te Biggeker ke; S. Heine te Domburg; J. Meliefste te Nw. en St. Joosland; J. W. Christiaan- sen, C, Flipse, A. Geldof, I. van Keulen, J. Krijtenberg, M. Vinke te Koudeker ke; C. Francke en H. Wondergem te Oostkapelle; A. Cevaal en J. J. de Meij te Ritthem; J, de Grave, G. de Grave, J. F. Karman, P. van Moolenbroek D. van 't Westende, te Oost en West Sou burg; W. Janse, J. Jobse, S, F. Koole te Serooskerke; J. Goedbloed te Veere. Avondschool voor Nijverheids onderwijs te Vlissingen, Dinsdagavond had in het schoolge bouw aan het Groenewoud te Vlissin gen de jaarlijksche uitreiking plaats van diploma's en prijzen door de commissie van toezicht in tegenwoordigheid van den directeur en leeraren der school. Uit handen van den heer Edelman, wethouder van onderwijs ontvingen mei een toepasselijk woord, na gehouden eindexamen de navolgende leerlingen het diploma: Afdeeling timmeren: J. A. Dobbelaar, A. van Eek, M. Gunst (met extra lof), Joh. Klaassen, Adr. Kols (met lof), W. J. Louwerse, H. Louwerse, L, J. v. d. Most, Joh. Post, W. Roelse, A. J. de Smit (met lof), J. P. de Vries, allen te Vlissingen en A. v. d. Vrede te O-, en W. Souburg, Afdeeling bankwerkers: K, ten Hacken (met lof), G. P. Heyman, J. J. de Jong (met lof), J. A. de Nooyer, H. Nag- tegaal, J. de Ruijter, A. W. J. Rietber gen, P. Sinke, M. Swennen, P. Schot, C. van Wijnen, J. H. E. Woltering, allen te Vlissingen, W. Huson (met lof) te O.- en West Souburg en A. P. Wielemaker (met lof) te Koudekerke. Afdeeling schilders: J. Eversdijk en J. Houmes beiden te Vlissingen. Afdeeling scheepsmakers: W. M. Janssen te O. en W. Souburg, I. de Jon ge, J. A. Martens, H. J. Tax en J. J. v. d. Pas, allen te Vlissingen. Aan digenen welke met lof zijn ge slaagd, werd een boekwerk als prijs toegekend. Aan één leerling kon, met het oog op veelvuldig verzuim, het diploma niet werden verstrekt. Chr. Onderwijzers. Onder presidium van den heer J. Hobma te Utrecht kwam de Vereen, van Chr. Onderwijzers en Onderwijzeressen te Utrecht in algem. vergadering bijeen. Na opening kwamen de jaarverslagen aan de orde. Aan dat van den secr., den heer W. 't Hooft van Goes ontleenen we dat het ledental 1 Jan. j.l. totaal be droeg 7384. Over 1935 werden 818 nieu we leden ingeschreven en 425 leden af gevoerd. Het aantal afdeelingen be draagt thans 85. Het financieel verslag maakt melding van een batig saldo van 263, Door aangebrachte bezuinigingen met name op het orgaan kan thans een ex traheffing, die het vorig jaar volledig slaagde, achterwege blijven en behoeft geen contributieverhooging plaats te hebben. Ze werd dan ook opnieuw be paald op Y\ pet. van het salaris. Een commissie van vier leden, twee uit de groote steden en twee van het platte land, zal met den penningmeester het vraagstuk van de restitutie in studie nemen en het hoofdbestuur van advies dienen, opdat het volgende jaar naar een bevredigende oplossing kan worden gestreefn. Geslaagd voor het examen recla me-teekenaar J. Evertse te O u d e- lande. Ds. J. L. Bleeker. Ds. J, L. Bleeker de oudste predi kant van Nederland, wonende te Breda, vierde Maandag zijn 96sten verjaardag. Ds. Bleeker heeft van 18711921 de Ev. Luth. Kerken van Brielle, de Rijp, Wiefelstede, Wildervank en Mid delburg gediend en is sedert 1921 emeritus. TOEREN VAN DE K. N. A. C. De Kon. Ned. Automobielclub (K. N. A. C.) heeft plannen om speciaal re clame te maken voor het maken van toeren door eigen land. In de eerste plaats worden tochten door vijf provin cies (waaronder in de eerste plaats Zeeland) georganiseerd. Dit zijn toch ten in clubverband. De eerste van deze tochten zal op 30 Mei en 1 Juni worden gehouden. Verder worden Individueele reizen gemaakt door leden en niet-leden van de K. N. A. C. De deelnemers krijgen een controle-boekje dat aan de gemeen tehuizen of bureaux van politie of bij kantoren van de K. N. A. C. moet ge stempeld worden. Wie honderd en meer punten haalt, krijgt een plaquette en wie de meeste punten weet te berei ken een groote zilveren beker. Elke gemeente geldt voor een punt. Wie Den Helder, Vaals, Sluis en Delfzijl heeft, krijgt 20 punten extra. De deelname geldt van 1 April 1936 >31 Maart 1937. Meer dan 1000 ge meente-besturen hebben medewerking toegezegd. Verschillende deelnemers zijn al aan het rijden voor dezen wedstrijd. Zóó wil de K. N. A. C. eigen land beter leeren kennen. BILJARTEN. Het te Keulen gehouden tournooi om het wereldkampioenschap biljarten ca dre 71/2 is door den Belg Van Belle ge wonnen. Hij verbeterde twee wereld records., door het gemiddelde in één partij te brengen op 37.50 en het alge meen moyenne op 15.52. Cote (Frankrijk) bezette de tweede en Poensgen (Duitschland) de derde plaats. Postduiven. De postduivenvereeniging „Stormvo gels" te Ierseke hield een vlucht van Oudenaarde uit. 1, 2, 6, 7. 11 W. M. van Haver; 3, 4 E, Everse; 5, 15 Joh. van Stee; 8, 9, 18, 23 Jan Vette; 10. 12, 17, 19, 20, 21 M. Bom; 13, 14 M. Pikaar; 16 A, Boone; 24, 25 M. Visser; le over duif D. v. Oeveren; le duif 11-44-50; laatste ll- 58-35. BUMA WEER EENS IN ACTIE. Het conflict tusschen het Buma en den bioscoopbond betreffende de auteursrechten op klankfilms behoort nog steeds niet tot het verleden. Het Buma stelt zich reeds drie en een half jaar op het standpunt dat auteursrecht op muziek van geluidsfilms door de bi oscopen betaald moet worden. Sinds eenigen tijd wordt in het Rembrandt- theater te Amsterdam een Ufafilm ver toond, getiteld Savoy Hotel 207, waarin Hans Albers een hoofdrol vervult en voor welke film de muziek is vervaar digd door den componist Walther Gro- nostay. Het Buma heeft nu bij het Rembrandt- theater beslag laten leggen op een derde deel van de recette met deze film ge maakt, Ook in theaters te Rotterdam en Den Haag is beslag gelegd. De bioscoopbond stelt zich op het standpunt, dat geen auteursrechten ver schuldigd zijn. Indertijd is door den hoo- gen Raad een arrest gewezen, waarbij in principe is uitgemaakt, dat voor een geluidsfilm alleen auteursrecht ver schuldigd is, wanneer daaromtrent tus schen componist en filmmaatschappij geen overeenkomst is getroffen. In dit geval bestaat er wel een overeenkomst tusschen de Ufa en den componist. De muziek is door hem in opdracht van de Ufa voor deze film gemaakt. (Het Bu ma treedt voor zichzelf op en niet uit naam van den componist). De Bioscoopbond heeft een kort ge ding aanhangig gemaakt, waarin ophef fing van het beslag wordt geeischt. Dit kort geding zal Donderdag a.s. voor den president van de Amsterdamsche rech- bank dienen. BANKBILJETTEN VAN f 100 IN EEN TAXI. Een chauffeur v,an een taxi te A m- sterdam deed gisterenavond, nadat hij een rit in de stad had gemaakt en zijn wagen inspecteerde, een goede vondst. Op den vloer van den wagen vond hij niet minder dan vier bankbil jetten van f 100. Hij begaf zich daarme de naar de taxi-centrale en deponeerde het geld aan de afdeeling gevonden voorwerpen. Toen hij daarna, wachtende op een volgende rit, den wagen nog een goed doorzocht, vond hij in de kussens nog drie bankbiljetten van f 100, welke hij toen ook bij de taxi-centrale bracht. Tot hedenochtend had de verliezer van deze zeven bankbiljetten zich nog niet bij de centrale gemeld. VAN EEN KAR DOODGEVALLEN- Dinsdagmiddag toen de 70-jarige landbouwer Minten te Wanssum (Limb.) bezig was takkenbossen van n kar te laden, gleed hij uit en sloeg ach terover van de kar. De ongelukkige kwam hierbij op het hoofd terecht, waardoor hij een schedelbasis fractuur opliep. Spoedig na het ongeval is de man overleden. SCHOONMAAKSTER IN EEN KERK DOODGEVALLEN. Gistermiddag is de 62-jarige werkster mej. N. K. bij het verrichten van werk zaamheden in de gereformeerde kerk te Naaldwijk van een hoogen ladder geval len. Zij werd met een ernstige hersen schudding en een schedelbasisfractuur opgenomen. Korten tijd later is de vrouw overleden. blijven ondanks alle huishoudelijke arbeid gaaf, zacht en blank door (ingez. meel./ Dat de vraag van de kleuren van onze nationale vlag ook onze voorva deren niet onberoerd heeft gelaten, kan blijken uit onderstaand document, dat getuigt van de voorliefde van de toen malige bewoners van Dirksl/ind (Over- flakkee) voor het Oranje-blanje-bleu Document van het aanbieden eener vlag Oranje, wit en blauw, aan de gemeente Dirks land, ter herinnering aan de banden, se dert een drietal eeuwen tusschen Ne derland en Oranje bestaande, uit vrij willige giften van ingezetenen dier ge meente bijeengebracht. Den 17den Februari 1800 vier en zestig werd de vlag op het gemeente huis van Dirksland door een commissie uit ingezetenen aangeboden en voor en namens de gemeente aangenomen en aanvaard door burgemeester en wet houders de heeren P. Zaaijer, G, Bo«- schieter en Jb. de Graaff. Tot U o Burgervader en leden van den raad Staan Dirkslands burgers thans door liefde aangedreven Het heil v,an onze plaats, de bloei van onzen staat Zij hunner aller wensch, zij ook Uw eeniger streven, Gij duldt het toch gewis, dat wij op dezen dag Dat Dirkslands burgerij, ook trotsck op hun historie Thans met vrijmoedigheid U brengen deze vlag. Het teeken van Gods gunst, van Neer lands oude glorie, Dat teeken was op zee de schrik voor een tyrau. Daaronder wilde God dat Nederland zou strijden Hoe hulpeloos en klein, God toonde, dat Hij kan Van mutsert en schavot, in nood en dood bevrijden. Die grootheid en die magt, wier weerga onbekend Moet in ons vaderland dus op de torens prijken Die vlag weleer vermaard aan 's we relds uiterst end Gebood aan elke vloot voor haar de vlag te strijken; Die heiige driekleur dus, ziet ge in den regenboog Vertoont aan 't hemelrond haar majesteit en glorie Verkondigt ons Gods daan voor aller volkren oog Zoo in Gods heiig woord als in des lands historie. Laat dan nu Achtbr. Heer, 't Orange, blanche, bleu 's Lands oude prinsen- kleur weer op den toren waaijen En zeg met ons verheugd, d i e vreemde kleur adieu Dan zal ons dorp gewis de vruchten er van maaijen. Denk dus o dorpsbestuur, dat Neer land eens werd groot Toen d'echte prinsenvlag gezien werd aan de stranden Toen sloeg God door zijn magt die onverwinbre vloot, Ook zag men Pieter Hein met tonnen gouds weer landen. Die grootheid en die eer, die rijkdom, d,at ontzag Gaf God ons en nog meer, toen was 't „Oranje boven" Niet slechts in naam als leus, maar boven in de vlag. Zoo blijv de Oranjekleur ook hier niet meer verschoven. Neem dan van onze hand deez' vlag in liefde aan Ter eere van ons. dorp, tot sieraad van den toren; Want daarop moet geen rood, Or a n j e boven staan. W,ant Nederland kent niets dan d'echte prinsenkleuren Daarom zal Dirksland nooit die schoone oranje baan Verwislen voor het rood of uit de driekleur scheuren. O neen, het heft nu weer het hoofd en 't oog omhoog 't Blijft naar het firmament steeds op die kleuren staren Op 't teeken van 't verbond, 't ziet op den regenboog En God zal Dirksland steeds in nood en dood bewaren. (Volgen onderteekeningen.) (Nw. Rtd. Crt.) we ka< sta vo rijl var ge1 dei riji toe zoi in gel boi var he to/ scl lijlj aal me me vel hel do] ge. dol eel be] va| enl gei del he| nel zijl FrP m/ mj laJ Vlissingen. Van 16—20 April. Ondertrouwd: C. Vader, 29 j. en P, Meijers, 22 j.; M. A. de Ruijter, 26 j. en L. C. Stroosnijder, 26 j. Getrouwd: F. Nak, 27 j. en M. G. Ver- straete, 28 j. Bevallen: J. P. van Hecke, geb Van Boven z. C') n< nJ Vfj p] z(

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6