ZEELAND, KUNST EN WETENSCHAP. RECHTSZAKEN. LANDBOUW. AFLOUP AANBESTEDINGEN. MARKTBERICHTEN. fc MJDD£LBURü. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. Polder Walcheren. Verhooging van het djjk- geschot voor verbetering van wegen. Het ge bouwd profiteert echter van het feit, dat twee leeningen afloopen. J I fin rin De Zw Jaj An An *s-< Ro Ze Cil A C A A A A A A C C A re ge ni lie za s»i. gi A ti w n ti A n ii n A A b d b Een Brandweerceiening. Vele stadgenoo'ten hebben gisteravond een of meer brandspuiten zien uitruk ken en wellicht is er aan werkelijke brand gedacht. Gelukkig was het een oefening, waar bij een luchtaanval werd verondersteld. Eerst had de brandweer zich ver deeld zooals men onderstelde, dat het voor een luchtbeschermingsdienst zou moeten zijn. De burgerijspuit ging naar de garage-Bliek op het Noordplein, de motorspuit 1 naar zijn oude plaats in 't spuithuisje op den Dam. Bij w«kelijk g'evaar zal motorspuit 2 naar de garage den Toonder gaan. Nu kreeg men aan de kazerne kennis van verschillende branden. Ten eerste in den Schouwburg en dit was aanleiding onmiddellijk den post- Noordplein te waarschuwen en kort daarop was men daar met het blus- schingswerk begonnen, waarbij men last had van het in de modder raken van den zuigslang. Dit kon men echter ver helpen. De Commandant van deze spuit telefoneerde naar de kazerne om hulp en kreeg die in den vorm van den lad derwagen,. Intusschen was ook brand in het Badhuis op de Nieuwe Haven ge meld. De magirusspuit was daar spoedig aan het werk. Voor een brand in de Koorkerk was de motorspuit 1 van den Dam af uitge rukt. Alom werd volgens de voorschrif ten gewerkt. Bij de oefening aan den Schouwburg en ook bij die aan de Nieuwe Haven werden de gasmaskers gebruikt. Het bleek, dat voor het personeel gereg'eld oefenen daarmede zeer gewenscht is en ook, dat het aantal, dat beschikbaar moet zijn, nog veel te gering is om te maken, dat de mannen met vrucht tegen de gevolgen van luchtaanvallen kunnen optreden. Een oefening als deze is geschikt voor leering op velerlei gebied, want ook zij, die op zulk een moment in de kazerne de telefoon bedienen moeten hun zenu wen goed in bedwang hebben en alles kunnen overzien. SEROOSKERKE. Woensdagmiddag werd het stoffelijk overschot van wijlen den heer J. Cornelisse grafwaarts ge bracht, Aan de groeve werd het woord gevoerd door den heer P. W. M. Hoe gen v,an Hoogelande als president-kerk voogd, namens de kerkvoogdij der Ned. Herv. Kerk. Spr. memoreerde hoe de overledene in 1896 tot notabel werd ge kozen en voorts vele jaren als kerk voogd en ook als pres.-kerkvoogd de belangen der kerk met volle toewijding heeft voorgestaan en bevorderd. Hierna voerde het woord de heer Adr. Goed- bloed namens het bestuur der Chr. Be waarschool. waarvan de overledene van 1902 af bestuurslid is geweest. Ü6. J, J. Hietkamp las daarna nog 'n kort toepasselijk woord uit de Heilige Schrift en eindigde met een gedeelte van het „allervolmaakst gebed". De schoonzoon bracht dank voor de ge sproken woorden en voor de betoonde belangstelling. ZUID-BEVELAND IN BLOEI. Een der groote aantrekkelijkheden van ons mooie Nederland komt zeker wel in het voorjaar aan den dag, als niet alleen de bloembollenvelden een be langrijk deel van Holland een groote kleurenpracht geven, maar daarnaast de bloeiende boomgaarden een genot voor de oogen zijn. Placht men tot voor kort dit genot speciaal te zoeken in de Betuwe, nu het vervoer per auto en autobus zoo is toegenomen, weten velen langzamerhand, dat ook het grootste eiland van Zeeland, Zuid-Beveland, een bezoek in den bloeitijd meer dan waard is en nu eiken dag de kersenboomen in bloei kunnen staan en als het koude weer dit nog wat tegen houdt, wellicht tegelijkertijd de appelboomgaarden, is 't zeker tijd, daaraan nog in breederen kring bekendheid te geven. Er zijn in Zuid-Beveland twee centra van kersenboomgaarden en wel in de omgeving van Wemeldinge, Kapelle en 's-Gravenpolder en in die van Baarland en Oudelande in den zgn. zak van Zuid- Beveland. Wil men volop genieten, dan moet men per rijwiel niet alleen de hoofdwegen, maar ook de binnenwegen bezoeken en moet men met auto's niet zich beperken tot één centrum, maar zoo eenigszins mogelijk de geheele rondrit van ongeveer 90 km maken. Men vergete daarbij dan in de omgeving van Kapelle niet den Korendijk te ne men en te Wemeldinge te genieten van den schitterenden aanblik om den neu- vel van burgemeester Wabeke. Een tocht door Zuid-Beveland als de roepstem „Zuid-Beveland staat in bloei" heeft geklonken is iets dat men nimmer vergeet en gaarne herhaalt. De volijverige vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer siaat steeds gereed tot het geven van inlich tingen en het is ook van haar, dat het consigne tot oprukken naar de boom gaarden thans elk oogenblik kan uit gaan. Zondag 19 April kan zonder veel kans op desillusie nu reeds als een „bloei-Zondag" worden aangekondigd. Voorstellen voor de vergade ring van 25 April. In de op 25 April te houden voor jaarsvergadering van den Polder Wal cheren komen de volgende zaken aan de orde: Jaarverslag.. Aan het jaarverslag over 1936 ont- leenen wij dat de schuldenlast op 31 December was verminderd van 1.319.350 tot 1.253.300. Integenstellimg met* 1934 waren de stormperioden in het jaar 1935 talrijk. Vooral de herfst kenmerkte zich door zeer stormachtig weder. Daar geduren de de stormen, waarvan enkele vri' hevig waren, de wind meestal uit Zuid tot Westelijke richting woei, ontstonden er geen bijzondere hooge vloeden. Door het aanhoudende stormachtige wede: ontstond er echter vrij belangrijke scha de in de steenglooiing aan den zeedijk De schade in de rijswerken op de strandhoofden, vooral op het Zuider- strand, was zeer belangrijk. Aan de paalhoofden vóór den zeedijk werd eveneens belangrijke schade veroor zaakt, terwijl de staketwerken weinig werden beschadigd. De kosten van her stel der stormschade bedroegen voor de Noordwatering 34.550. Bij de stranding van de motorboot oKalba" werden olngeveer 100 paien vernield. Het plan tot verbetering van den weg van Westkapelle naar Domburg kwam in het verslagjaar nog niet tot uitvoering, zoödat de Polder belast bleef met het onderhoud van den weg, dat met steeds meer moeilijkheden ge paard ging. In Januari 1936 is het werk aanbesteed. Het dag. bestuur zet uiteen, dat hef fonds, waaruit tot dusver voor verbete ring van wegen werd geput daartoe niet meer toereikend is. De verdere verbe teringen door buitengewone werken zullen in het vervolg ten laste van de al- gemeene middelen moeten worden ge bracht. De kosten van deze verbeterin gen, welke gedeeltelijk reeds in uilvoe ring, gedeeltelijk nog in voorbereiding zijn, zijn voor den polder te ramen op 82.825. Aannemende, dat 83000 te gen 4 pet. kan worden geleend voor 20 jaar, zal hel eerste jaar rond 7500 voor rente en aflossing noodig zijn, welk bedrag voor volgende jaren geregeld zal dalen. Een verhooging van het dijkge- schot zal nu onvermijdelijk zijn. Het komt het dag. bestuur billijk voor, dat ook de eigenaren der gebouwde eigen dommen bijdragen. De toenemende eischen, welke het verkeer aan de we gen stelt en waarvan de verbeteringen het noodzakelijk gevolg zijn, komen ze ker ten deele voor rekening van de ver anderde wijze van vervoer mede van landbouwproducten, maar voor ten minste een even groot deel spruiten zij voort uit ander vervoer per vrachtauto en uit vervoer per personen-auto en per rijwiel. Een gelijke verdeeling van de lasten over beide qategoriën acht het dag. be stuur in dit geval het minst aan beden king onderhevig. Sedert 1934 is de mo gelijkheid van belastingheffing van de gebouwde eigendommen verruimd en noemt het reglement geen speciale doel einden meer, waarvoor van de gebouwde eigendommen een bijdrage kan worden gevorderd, en sedert dien kan ook het gebouwd belast worden voor gewone uitgaven. Tegenover de zooveel verder strekkende bepaling van het Algemeen Reglement voor de Polders en Water schappen is het denkbeeld, dat het dag. bestuur voorstaat dus wel van bescheiden draagwijdte: het beperkt zich tot bui tengewone uitgaven en het legt geen lasten op de gebouwde eigendommen ter ontlasting van de ongebouwde. De nieuwe last zal voor de ongebouw de eigendommen een stijging van het dijkgeschot met ongeveer 22 ct. per ha., voor de gebouwde eigendommen een stij ging van het dijkgeschot met ongeveer 13 ct. per f 100 belastbare opbrengst tot gevolg hebben en daarna geleidelijk verminderen. De gelukkige omstandig heid doet zich echter voor de gebouwde eigendommen voor, dat dit jiaar twee leeningen afloopen, zoodat voor 1937 en volgende jaren een bedrag van ruim f 8000 minder aan aflossing voor de ge bouwde eigendommen zal zijn op te brengen, tengevolge waarvan het van die eigendommen te heffen dijkgeschot met 29 ct. per f 100 belastbare'opbrengst zal kunnen dalen.Summa summarum kan dus volgens deze cijfers een verlaging met 16 cent tot stand komen voor deze categorie. Het dag. bestuur stelt voor tot een en ander Te besluiten. De gewenschte re glementswijziging behoort bij Ged. Sta ten te worden .aangevraagd. Aanvulling ambtenarenreglement Naar aanleiding van een missive van Ged. Staten stelt het dag. bestuur voor een gewijzigd ambtenarenreglement vast te stellen. De nieuwe bepalingen daarin omvatten het facultatief ontslag op gronc van revolutionnaire gezindheid en op grond van het lidmaatschap van verbo den vereenigingen; ontslag van de vrou welijke (ambtenaar bij huwelijk; verlof en behoud van bezoldiging bij opkomst in werkelijken militairen dienst; en het verbod van het dragen van andere uni form of andere onderscheidingsteekenen dan verstrekte of voorgeschrevene en verbod van uitsteken van andere dan na tionale of oranje vlaggen uit dienstwonin gen. Verharding Westhoekweg, Het dag. bestuur stelt voor aan den heer J. Lijnse te Ritthem ten hoogste f 140 toe te kennen, zijnde 10 pet. der kosten van de verharding v,an den West hoekweg van een gedeelte van den Louissesweg. De heer Lijnse verzocht zulks namens een commissie van aan gelanden, welke zich met deze verhar ding heeft belast. Vermindering pacht. Het dag. bestuur stelt voor ,aan den heer A. de Lange evenals in 1933 en '34 ook voor 1935 f 20 vermindering toe te kennen van de pacht van 0.41.10 ha wei land te Koudekerke. Personeel. Het dag. bestuur stelt voor, den ar beider van de Noordwatering, J. Tou- tenhoofd te Westkapelle met ingang van 1 Januari te pensionneeren. Kasgeldleening. Het dag. bestuur vraagt machtiging tot het opnemen van kasgeld tot een maximum van f 200,000. Begrooting 1936, Ten slotte komt ter tafel de vaststel ling van de begrooting voor 1936. De gewone inkomsten zijn geraamd op f 420,127 w.o. aan dijkgeschot f 357,994 {f 48.698 van de gebouwde eigendommen). De gewone uitgaven geven een zelfde eindcijfer aan, w.o. voor de gewone wer ken aan de wateringen f 134.000; voor herstel van stormschade f 30,000; voor bemaling f 12.500; voor ren.ten f 56.695; voor (aflossingen f 101.550 en een post onvoorzien van f 10.380. De buitengewone inkomsten zijn ge raamd op f 80.411; de buitengewone uit gaven op hetzelfde bedrag, waaronder dan f 49.547 voor verbetering van dé afwatering. De begrooting van de gewone inkom sten en uitgaven van den dienst der straat- en zandwegen, geeft een eindcij fer aan van f 18.834; die der buitengewo ne uitgaven en inkomsten f 55.617. De begrooting inzake de gebouwde eigendommen geeft aan baent f 50.713 en aan uitgaven f 48,947; batig saldo f 1.766. Middelburgs Mannenkoor bestaat 30 jaar, Middelburgs Mannenkoor, dir. de heer Joh. H. .Caro, bestaat 30 jaar. Ter ge legenheid v.an dit jubileum geeft het morgen een uitvoering, waaraan als so listen medewerken: Riek Caro, Middel burg, sopraan, en Boris Pekky, Heem stede, bariton. Mevr. W. van Doorn- van Lookeren Campagne zal de solisten op den vleugel begeleiden. Het programma bevat o.a.„Scenen aus der Frithjof-sage" van Max Bruch. Voor dit werk, dat in 1864 gecompo neerd werd, is de tekst ontleend aan de „Frithjof-sage" van den Zweedschen schrijver Esasias Tegner. Frithjof, de zoon van een landbouwer Thorsten, en Ingeborg, de dochter van Koning Bele, zijn samen opgegroeid. Op zijn sterfbed heeft de Koning aan zijn oudsten zoon Helge de zorg voor zijn dochter Ingeborg opgedragen. Ingeborg en Frithjof hebben elkander lief. Helge, die Frithjof vijandig gezind is, weigert zijn toestemming tot hun huwelijk cn om Frithjof van zijn geliefde te verwij deren, beveelt hij hem, van Angantyr, zijn schatplichtige, de. schatting te ha len, die in jaren niet voldaan is. Frith jof gaat en geeft aan Ingeborg ter her innering een prachtigen armring. Met zijn terugkomst begint Bruch's werk. Frithjof heeft zijn doel bereikt, van Angantyr de gevorderde schatting ver kregen en keert daarmede huiswaarts. Zijn schip „Ellida" voert hem naar zijn geboortegrond, waar hij zijn bruid hoopt te begroeten (Scene I). Intusschen is de oude Koning Ring met zijne krijgers het rijk van Helge binnen getrokken; hij eischte Ingeborg als vrouw of het grondgebied van Helge. Deze koos het eerste; Ring heeft Ingeborg als bruid naar het altaar gevoerd. Ingeborg zelf, in haar h,art trouw aan Frithjof, of ferde zich op, om het rijk te behouden (Scene II). Frithjof vindt zijns vaders erfdeel ver woest, zijn huis verbrand. Bij een offer feest ter eere van god Baldur slaat hij Helge den met goud gevulden buidel tegen het voorhoofd, zoodat deze ne- derzinkt. Daar ontdekt Frithjof den ring, dien hij aan Ingeborg gaf, aan den arm v,an het beeld van den god. In woede ontstoken wil hij het beeld den ring ontrukken; de god stort in vlam men, die den tempel tot een puinhoop maken. Daarop volgen de vloek der priesters en Frithjof's verbanning (Scene Frithjof neemt afscheid van zijn land en gaat zijn geluk op zee beproeven (Scene IV). Bij Bruch volgt nu de klacht van In geborg (Scene V). Tenslotte geeft Frithjof voor zijn strij ders aan boord de wetten v,an de zee de z.g. „wikingerbalk" (Scene VI). In hooger beroep. C. V., 21 jaar, havenmeester, Seroos kerke (Sch.) heeft hooger beroep aan- geteekend tegen het vonnis van de Rechtbank te Middelburg van 3 April, waarbij hij wegens verduistering in dienstbetrekking is veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf. J. L., 36 j., fabrikant te Clinge, heeft hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der Middelburgsche Rechtbank van 3 April 11., waarbij hij na gedaan verzet, wegens valschheid in geschrifte is veroordeeld tot 2 maanden gevange nisstraf. HET BOSSCHE HOF VERZWAART WEER VERSCHILLENDE STRAFFEN VOOR DE OSSCHE MISDADIGERS. De roofoverval te Zevenbergen. Het Bossche Hof wees gister arrest in de zaak van den op 2 November 1930 te Zevenbergen gepleegden roofoverval in de woning van J. Kuypers,. De 39-jarige schilder W. A. Bloemers en de 26-ja- rige arbeider J. den Brok werden ieder door de rechtbank tot zes jaar gevange nisstraf veroordeeld, de 31-jarig'e land bouwer Frans de Reuver tot drie jaar. De rechtbank had de eerste beiden in dertijd tot 5 jaar veroordeeld en den laatste tot 3 jaar, De brandstichting in het sport park te Oss, De 44-jarige Ossche arbeider N H. Schuyvers, die door de rechtbank tot een jaar en zes maanden gevangenisstraf was veroordeeld, terzake van de brand stichting in het sportpark te Oss in Juli 1933, werd tot twee jaar gevangenis straf veroordeeld. Den 40-jarigen gewe zen directeur van de Ossche wielerbaan J. Fr. Verhoeven, werd wegens uitlok king van die brandstichting twee jaar en zes maanden gevangenisstraf opgelegd. Hij was door de rechtbank tot twee jaar veroordeeld. Oplichting van een verzekering maatschappij. De 47-jarige koopman J. Timmers uit Heesch die in eerste instantie we gens oplichting van een verzekering maatschappij en valsche aangifte van 'n inbraak was veroordeeld tot een jaar en zes maanden gevangenisstraf, werd nu dezelfde straf opgelegd De roofoverval te Geffen* De 32-jarige J. W. Lagarde, die door de rechtbank tot twee jaar gevangenis straf was veroordeeld, kreeg nu twee jaar en zes maanden. Bij alle straffen werd voorarrest in mindering gebracht. Bezuiniging op de loonen der leerkrachten aan gesubsidieerde land en tuinbouwcursussen. Door den Rijkslandbouwconsulent voor Zeeland en den Rijkstuinbouwcon- sulent aldaar is aan de land- en tuin- bouwonderwijzers in hun ambtsgebied 't volgende medegedeeld: In de Memorie van Toelichting op de begrooting voor het Departement van Landbouw en Visscherij voor het loo- pende dienstjaar is medegedeeld, dat met het oog op de groote belangen, wel ke, vooral ook in deze moeilijke tijden, aan het verspreiden van meer kennis op land- en tuinbouwgebied zijn verbon den, getracht zal worden het cursuson derwijs zooveel mogelijk in stand te houden. Toch moet, evenals op alle overige Rijksuitgaven, ook op de kosten van dit onderwijs nog verder worden bezuinigd. In verband hiermede zijn bij Ministe- rieele beschikking, te rekenen van 1 Januari 1936, o.a. de belooningen voor de leerkrachten aan de gesubsidieerde algemeene land- en tuinbouwcursussen en speciale land- en tuinbouwcursussen teruggebracht tot de volgende bedragen: avoor de algemeene land- en tuin bouwcursussen tot f 1,75 per lesuur; b. voor de land- en tuinbouwcursussen voor volwassenen en de speciale land en tuinbouwcursussen: f 2,50, per les uur voor de eerste 24 lesuren; f 2 per lesuur voor de volgende 24 lesuren en f 1,75 per lesuur voor alle verdere les uren. Als overgangsmaatregel is bepaald, dat deze verlagingen niet zullen gelden voor die cursussen, ten behoeve waar van voor 1 Januari 1936 reeds een Rijkssubsidie in uitzicht is gesteld. Voorts zal, eveneens te rekenen van 1 Januari 1936, op de Rijkstoelagen voor het bezit van de akten land- en (of)- tuinbouwkunde lager onderwijs een korting van 10 pet. worden toegepast. HET LANDBOUW-CRISISFONDS IN DE PRACTIJK. „Men moet medelijden hebben met een minister, die op derge lijke adviezen is aangewezen". De vereeniging vam veeweiders en -mesters heeft gistermiddag in hotel „Terminus" te Den Haag een algemeene ledenvergadering gehouden. Mr. H. van Wijk Czn., juridisch advi seur der vereeniging, sprak over „Het landbouw-crisisfonds in de practijk' Mr. Van Wijk herinnerde met instem ming aan hetgeen het Tweele Kamer lid Ebels op 11 Maart jl. in het parle ment in het belang van de veeweiders heeft gezegd. Helaas echter deelen de regeeringscommissarissen op zoodanige wijze de lakens uit, dat wel de bacon- fabrikanten, maar niet de veeweiders ervan profiteeren. Na een audiëntie bij den minister heeft een deputatie uit het bestuur op 13 Januari jl. een onderhoud gehad met ir. Van Leignes Bakhoven, 's ministers privé-adviseur, en op 3 April met den regeeringscommissaris ir. Louwes, doch het resultaat is verre van bevredigend. Hoewel de mi nister aanvankelijk een welwillende houding aannam, zeide hij later geen ■beslissing te kunnen nemen, voordat hij de veehouderij-centrale had gehoord. De veehouderijcentrale wordt echter zoo sterk beïnvloed door de bacon- fabrikanten, dat van die zijde geen bevredigend advies is te verwachten. Eigenlijk aldus spr. moet men me delijden hebben met een minister, die op dergelijke adviezen is aangewezen. Thans neemt de minister de belasting aanslagen der veeweiders als basis. Men zou eerst moeten aantoonen, dat men geen inkomen meer heeft, om voor steun in aanmerking te komen. Op die manier echter zouden de betrokkenen worden behandeld als bedelaars, die om een aalmoes vragen. De steun aan groenten, suiker, tarwe en andere ca tegorieën, is evenwel zonder uitzonde ring gebaseerd op de slechte uitkomsten van de bedrijven. Belastingaanslagen zijn daarbij niet ter sprake gekomen. Spr. besloot met een opwekking tot krachtige voortzetting van de actie der vereeniging. Hierop volgde een discussie, waarbij het betoog van mr. Van Wijk van vele zijden werd onderstreept. Bij de Woensdag te Borssele ge houden aanbesteding van 't onderhouds werk dienst 1936/37, bij den Calamiteu- zen Polder Borssele, raming f 14,250, schreven in: P. Dekker te Veere f 14700, J. Wisse te Axel f 14700, J. op 't Hof te Hoek f 14680, G. A Klaassen te Zaamslag f 14600, A. Noels te Borssele f 14215, J Wolse te Ellewoutsdijk f 14210 Johs. Verheyken te Ellewoutsdijk f 14150, J. J. Janse te Middelburg f 14080, P. Dees te Ter Neuzen f 14000, R. Verschelling te Ter Neuzen f 14000, L. P. Corstanje te Wemeldinge f 13940, C. van de Klippe te Vlissingen f 13888, I. Lagasse en Zoon te Koudekerke f 13850, J. de Oude te Zierikzee en W. van den Berge te Brui- nisse f 13850 M. Andriessen te Scherpe- nisse f 13740, P. Vette en P. Raas te 's Heerenhoek f 13700, L. van Poperinge te Bruinisse f 13576, W. de Box te Ter Neuzen en G. Kerkhard te Hoek f 13542, J. Haringman te Colijnsplaat f 13500, A. J, van Beek te Breda f 13475, P. An driessen te Walsoorden f 13470, J van Vossum te St. Annaland f 13447 J. M. Dekker te Papendrecht f 13400, M. van de Velde te Bruinisse f 13380, J. Ver heyken te Ellewoutsdijk f 13354, N. van de Linde te Scharendijke f 13350, Ml Hoogesteger te Wemeldinge f 13300 en L, van Boven te Ellewoutsdijk f 13136. Behoudens goedkeuring Ged. Staten ge gund aan L van Boven. Ifr Kapelle, 15 April. Veilingsvereeni- ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving Goudreinetten 1720 Spinazie 17, Snijsla 10—26, Witlof 12 Ajuin 0,60—1, Aardappels 2,202,40, Stoofsla 8, Poot- aardappels 5, alles per 100 kg, Bloem kool 4—16, per stuk, Rabarber 6—7, Radijs 2 30—2,50, Prei 2,30—5, alles per 100 bos, Kropsla 3,60—5, per 100 krop, Knolselderij 2,502,70, Noten 12—29, beiden per 100 stuks Tulpen 713, Ma deliefjes 5080, Viooltjes 90—1, Bak- kruid 1,10, per bos, Zaaibegonia s 3,50, per 100 planten, Dahlia's 57, per stuk, Kipeieren 1,90—2,10, Eendeieren 2,10, beiden per 100 stuks. O o s t b u r g, 15 April. Avicultura: Aanvoer 108J4 kg boter, prijs f 1,19 tot f 1,40 per kg. MIDDELBURG. DO 16 Apr, Filmav. N.R.V., spr. de hr A. Pieters, „City" 20,00 h. DO 16 Apr. Evang. Bogardz., spr. de hn G. G. de Lang van Brussel, 20 n. VR 17 Apr- Cone Middelb. Mannenk., Concertz. 20 15 h. GOES. DO 16 Apr VR 17 Apr BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 17—DO 23 Apr.: „Mazurka", 20 00 h,, ZO mati- née 15,00 h. CITY, Midb. VR 17—DO 23 Apr.: „Wij zijn niet Bang" en „Liefde in Uniform", 20,00 h., ZO matinée 15 h. ■- Elec, Drukkerij G W den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6