irnmmm mmm, Alles per telefoon. RECHTSZAKEN. BUITENLAND. AFLOOP VERK00PINGEN. BURGERLIJKEN STAND. En de buitenlander mag alles zien, zelfs de boe ken van een bedrijf. bijsnie dievjullie- krSntr wil'izïS^iUAmor1-* genavond wanneer jullie persen gain draaien wil je hem onder je vleugels nemen? Mooi! Thanks! Ik kreeg lat-er een brief van mijn Indischen collega u i. San Francisco, dat hij van dat bezoek genoten had en het zonder mijn hulp ze ker nooit klaar had gespeeld. Onzin! Men heeft maar de telefoon van den haak te nemen, duidelijk Engelsch te spreken, te vertellen hoe de zaak staat en héél Amerika gooit zijn deuren wa genwijd open De handicap is, dat men er bij ons niet zoo over denkt en het dus niet verwacht in dit land. _00RL0GV0EREN IS DUUR. SPANJE. MEXICO. G. Wolda, ACEHDA. GOES. gepleegd. Sytse stond in de rij, wach tend op zijn beurt om de stempelkaart te overhandigen. Zonder dat hij het wist stond plotseling zijn broer achter hem. De omstanders z.agen nog, dat hij den beitel uit zijn zak trok. Voor iemand had kunnen ingrijpen, stiet hij het voorwerp in den rug van zijn broer. De jongen stortte neer en Arie vluchtte in de richting van zijn ouderlijke woning. Een agent en eenige voorbijgangers haalden den dader nog juist, in voor hij het huis kon binnenvluchten. De agent sommeer de hem. zich vrijwillig over te geven Kalm zonder eenig spoor van emotie, haalde Arie op dit bevel de bebloeden beitel uit zijn zak en gaf het voorwerp aan den agent Daarna volgde hij den politieman zonder verzet. Beambten van het stempellokaal hadden inmid dels reeds den Geneeskundigen Dienst gewaarschuwd. Het hevig bloedende slachtoffer werd in deerniswekkenden toestand naar het Binnengasthuis ver voerd. KIND IN EMMER WATER VER DRONKEN. Het tweejarige kind van den arbeider A. Bleeker te Belling- w o 1 d e is Woensdagmiddag in een em mer water gevallen. De moeder vond 't kind in bewusteloozen -toestand. Hoewel de levensgeesten aanvankelijk door kunstmatige ademhaling weder opge wekt konden worden, is het kind gister ochtend overleden. DOOR EEN PAAtfD DOODGETRAPT. Woensdag kreeg de 24-jarige L. Duij- zer te Anna Paulowna, toen hij de paar den voor den ploeg spande, van een der dieren een trap tegen het hoofd Hij werd in bewusteloozen toestand naar het ziekenhuis in Den Helder vervoerd, waar hij, zonder tot het bewustzijn te zijn teruggekeerd, is overleden. HET PROCES TEGEN DE VOVA- REDACTEUREN. Het Amsterdamsche hof heeft gisteren arrest gewezen in de zaken van de re dacteuren van Volk en Vaderland en van den redacteur van Nieuw Neder land. Dr. E. G. H. Verviers, redacteur van het nationaal-socialistisch maandblad Nieuw Nederland is wegens beleediging van minister Colijn en van den minister raad, tot f 100 boete, subs,50 dagen hechtenis veroordeeld. Mr. H R., waar nemend hoofdredacteur Van Volk en Vaderland, is wegens beleediging van regeering, regeeringspersonen en regee- ringslichamen tot f 100 boete, subs. 25 dagen hechtenis veroordeeld. Het vonnis van de Utrechtsche recht bank ten aanzien van den eerste is dus door het hof bevestigd. Mr.. R. was door de rechtbank te Utrecht veroordeeld tot f 200 boete subs 50 dagen hechtenis. Het hof heeft J. H. en mr. S. A. v. L., respectievelijk redacteur en hoofdredac teur van Volk en Vaderland, vrijgespro ken evenals dit te Utrecht is geschied- De procureur-generaal had tegen hen resp. f 100 boete en 1 maand gevange nisstraf geëischt. STROOPER SCHOOT OP DE MARéCHAUSSEE. Vijf jaar gevangenisstraf ge ëischt. De procureur-generaal bij het ge rechtshof te Leeuwarden vorderde gis teren vijf jaar gevangenisstraf tegen den 25-jarig'en H. B., arbeider te Hooger- smiide, die onder Beilen betrapt door de politie op het jagen met een licht- lacht hartelijk om al die grappigheden, maar er blijft toch nog iets anders van hangen, dan uitsluitend vreugde. Hier begint hij als werkman aan den loopenden band- in een groote machine fabriek. Hij heeft niets anders te doen, dan alleen maar met twee groote steek - sleutels twee moeren aan te draaien, die steeds in een gelijk werkstuk voor bij zijn plaats worden gevoerd. De di recteur, die door middel van een tele visie-apparaat alles in zijn fabriek kan volgen, jaagt zijn werklieden tot een steeds hooger tempo op. Geen moer mag worden overgeslagen en als Char lie achter is, moet hij trachten weer op en oortglijdenden band in te loopen. ,.le' dan twee moeren zijn het, ie telkens met één gebaar moeten aan gedraaid. Het is om gek te worden voor engeie mannetje dat zichtbaar niet egen eze machine is opgewassen. De proe me e eet-machine doet de rest: Charlie wordt gek en rent de fabriek oor naai uiten, waar hij met zijn groote steeksleutels aan alles wil draai en wat maar paarsgewijze zich aan zijn blik vertoont. Zi,n overbrenging naar 'n ziekenhuis maakt daar een eind aan. r-, Werkloosheid. Chaplin s nieuwe film zou niet te recht moderne tijden" heeten, wanneer zij met ook aandacht wijdde aan den geesel der moderne samenleving die wordt uitgedrukt in het schrijnende woord: werkloosheid. Na zijn genezintf is Charlie werkloos en dan ontstaat die serie groote vergissingen, waarvan het! thema telkens weer in een anderen vorm herhaald wordt. Per ongeluk zwaait hij met een roode vlag aan het bak, op de marechaussee H. dë Vögeh een schot hagel heeft getost, zonder hem evenwel'te treffen'. De rechtbank te Assen had hem ver oordeeld tot een'jaar en zes maanden gevangenisstraf met aftrek van preven tieve hechtenis. (VanonzenAmerikaanschen correspondent). New-York, Maart '36. Elallo! Radio City Music Hall? Wan neer begint de groote film vanavond? Om 5,09 7,29 enDat is alles, wat ik weten wil, thank you! Hallo! Pennsyl vania Railroad? Wanneer gaat er een express naar Washington in den namid dag, en hoeveel kost het? Om 3,10 en het is S 9,90? Thank you! De lezer heeft al in de gaten, dat wij hier schrik barend veel per telefoon afdoen en hij verg'lst zich niet. Tjonge, is het al half drie? Ashland 4-51)55! President Café- teria? Stuur mij een warme roastbeef, sandwich met puree, een stuk appel taart en warme koffie. Wanneer komt de .Statendam" nu eigenlijk binnen, die ik tegemoet wil varen om een paar be kende passagiers te interviewen vóór zij voet aan wal zetten? Hallo! Custom House [d.i. het hoofdbureau van de Douane en Immigratie), Geef mij lijn 94. hallo! wanneer komt de „Staten dam" binnen? Om half vijf vanmiddag en de kotter vaart om 4 uur hem tege moet? Thanks! What's that? Oh, u bent er niet zeker van en zal mij nader op bellen! Heel vriendelijk. Mijn nummer is Murray Hill 2-1360. Tien minuten la ter ging de bel en vertelde een stem mij, dat de „Statendam" pas den volgenden morgen om 8 uur zou binnenloopen en ik me de moeite dezen dag besparen kon Thank you! You are welcome! Zou de geachte correspondent van dit blad zoo goed willen zijn den schrijver eens wat inlichtingen te verschaffen over de Amerikaansche fabricage en handel van Triplex? Met genoegen en schrijver de zes wendt zich tot het ministerie van Handel in Washington, vanwaar bij bin nen enkele dagen zulk een bundel lite ratuur over dit onderwerp gratis ont vangt, dat hij bevreesd is het allemaal naar zijn aanvrager thuis te sturen. Al les vergezeld van een brief dat men in Washington hem gaarne nóg meer wil bijstaan, indien dit niet voldoende is. Zou het gemeentebestuur zoo vriende lijk willen zijn ondergeteekende', een Hollandschen persvertegenwoordiger, in de gelegenheid te willen stellen hem met eenige belangstellende landgenooten al les te laten zien van het havenbedrijf, het overladen van spoorwagons, een abattoir, dé'v electriciteitsvoorziening? Den volgenden-dag komt er een hoffelijk schrijven, w4èrtn tijd en plaats worden opgegeven/^ henevens de mededeeling' dat ingenieur zoo-en-zoo ons alles zal uitleggen. Spontane medewerking geboden- Ik had de vorige week een Indische collega bij me op bezoek, die op weg was naar het zonnige Java. „Moet u niet eens een groote New-Yorksche krant zien drukken? Zoo eentje, met één millioen zes honderd duizend op laag per dag?" 'tja, dat was wel een goed idee, maar kon ik dat gedaan krij gen? Kon ik! „Daily News"? Ik heb hier een collega uit Nederlandsch-Indië hoofd van een optocht en hij wordt als revolutionnair opgepakt. Per -ongeluk raakt hij weer vrij, per ongeluk wordt hij nachtwaker, hulp-monteur en kellner. Als kellner zingt hij zijn befaamde liedje waarvan hij de tekst is vergeten. Dan fantaseert hij maar wat en het wordt een uitbundig succes. Immers, hoe vaak juichen we niet een zanger of een zangeres toe, die iets ten beste geeft, waarvan we geen syllabe ver staan! Met zijn vriendinnetje, dat ais danseres optreedt, zal hij hier eindelijk een vaste betrekking krijgen, doch weer wordt de schoone illusie wreed ver stoord, doordat de politie zijn minder jarige Paulette komt opeischen. Haar mee te nemen, lukt de politie niet, maar inmiddels heeft ook het noodlot zijn ge luk weer verstoord. Wel zelden is een film van Charlie Chaplin zoo vol van pathetische satyre geweest als deze. Het is eerder een aan klacht dan een hekeldicht, voorgedra gen onder het mom van een grap. Hij critiseert de tegenwoordige maat schappij met haar machtswellust en verdwazing, doch nergens doet hij dat met bijtenden spot. Eerder ligt er iets onzegbaar teeders in zijn uitbeelding van den armen bohemien met zijn kinder lijk gemoed, 'n teederheid die we ook aantreffen in'de wederkeerige aanhanke lijkheid tusschen hem én het meisje. Het einde is ook hier weer de eindeloosheid van de wereld, welke zich uitstrekt over een langen rechten weg, de laatste toe vlucht van twee eenvoudige menschen, voor wie in de moderne maatschappij geen plaats schijnt te zijn. Daar was eens een fabrikant van een bekend vaderlandsch product op bezoek hier, die de stoute schoenen aantrok en naar fabrieken van zijn eigen produét toeging om te kijken hoe het hier ge maakt werd. Niet alleen werd hij met een auto van het station gehaald en een koninklijke lunch onthaald, maar boven dien werd hem het hééle bedrijf van a tot z vertoond en kreeg hij inzage van de boeken de goede man was nog duizelig, toen hij het mij vertelde. Dit alles toont overduidelijk aan, dat de Amerikaansche en Hollandsche psycho logie veel van elkaar verschillen met het onweerlegbare argument, dat de vooruitgang niet tegen te houden is en wij met ons 9 millioen op den duur tóch de politiek van 130 millioen Amerikanen naar 's lands gelegenheid zullen moeten verdietschen om niet achterop te gera ken En wanneer wij het in ons land te genover elkaar niet willen doen, laten wij het c'an tenminste tegenover buiten landers doen, die daaraan gewend zijn en niet beter weten. Men krijgt geen Amerikaansche toeristen in een hote' met één badkamer per verdieping in het Tuder Hotel betaal ik 2 dollar, dus 3 gulden 20 per nacht voor een kamer met eigen badkamer. Zoo lang aarts vaderlijke toestanden op het gebied van toerisme en internationale handel blij ven bestaan in het oer-conservatieve Europa, zal het jonge Amerika, dat met succes de wereldmalaise het hoofd ge boden heeft, terugschrikken om voor- deelige relaties aan te knoopen. En het eerste gebod is, dat met alle dikdoenerij van nergens informatie en spontane medewerking te kunnen krijg'en, opge houden wordt. Generaal Baistrocchi, de onder-secre taris van oorlog heeft in een uiteenzet ting betreffende de begrooting van zijn ministerie o.m. gezegd: Tot op dit oogenblik is er naar Oost-Afrika 2 mil lioen ton oorlogsmateriaal verplaatst, waarvan 1 millioen in' Napels inge scheept werd, waarheen het weer was gebracht met 7500 treinen met 55.000 waggons. Het transport van troepen en materiaal naar Oost-Afrika werd ten uitvoer gelegd in 470 scheepsreizen. Al- ]een in de maand September heeft men naar Erythrea 3 divisies gebracht en eveneens 3 naar Libye, d.w.z. een ver voer van ruim 100.000 man met 260 ka nonnen, 6660 muilezels en 2300 auto's. In totaal bestaat het verzonden oorlogs materiaal uit 450.000 geweren, 11.500 mitrailleurs, 800 kanonnen, 300 tanks, 80.000 viervoeters, 13.500 vrachtauto's, 100.000 km telefoondraad, 1800 draad- looze stations. Door ontwetenheid of kwade trouw is in het buitenland de illusie verspreid, dat deze enorme inspanning de macht van het Italiaansche leger zou hebben verzwakt. Integendeel echter kan men constateeren, dat de oorlog en de sanc ties van het Italiaansche volk één blok hebben gevormd i ondom Mussolini en zijn vindingrijkheid hebben gescherpt ten gunste van een oplossing der zeer belangrijke problemen der productie, terwijl aan den anderen kant in geener lei opzicht de militaire macht werd aangetast. In het moederland beschikt Italië over 1.250.000 volkomen geoefen de mannen, van kader voorzien en ge reed voor alle eventualiteiten. Hieraan moeten nog de zwarthemden toege voegd worden van de fascistische mili tie. Ondanks de inspanning dus, die Ita lië zich reeds getroost heeft, is het land meer dan ooit in staat zijn belangen van groote mogendheid te verdedigen. ANARCHIE. Op bevel van de regeering zijn vol gens een mededeeling van den minister van binnenlandsche zaken krachtige af- deelingen politie naar de provincie Ba- dajoz gezonden, teneinde ongeveer 60.000 landarbeiders, die zich eigen machtig meester hadden gemaakt van uitgestrekte bouwlanden, weer van de zen grond te verdrijven. DE ONTPLOFFINGSRAMP. Veel meer dan 20 dooden. Betreffende d'e ontploffingsramp, in Tultenango, wordt nader gemeld, dat een dynamietwagon in brand is geraakt en uit elkaar is gevlogen. De brand sloeg over op 10 andere goederenwa gens. Door de ontploffing werden het stationsgebouw en eenige naburige ar beiderswoningen volkomen vernield. Tot dusverre is men er in geslaagd 26 doo den te bergen, er liggen echter nog vele is ee- lijfi eff'teÉéf •rde^ui^'en. (Gisféf'en meld,"dal'ër 20 doó'dén lè betreuren wa ren).' De' reddmgscolonnes wérken zen der ophouden/ Verscheidene lijken wa ren - onherkenbaar verbrand. De zending dynamiet was voor een mijnonderne ming bestemd. DE KOEKOEKSROEP. Dit jaar herhaalt de Nederlandsche Phaenologische Vereeniging het Koe- koekonderzoek van 1935, ditmaal uitge breid met een goed georganiseerde deel neming in. België. De uitvoerige oproep tot medewerking verschijnt dezer dagen in de nieuwsbladen. Gevraagd wordt da tum en uur van de eerste oproep en zoo mogelijk van volgende waarnemingen tot uiterlijk 6 Mei. Van bijzonder belang is het ontstaan van een ruimere medewerking in Fries land, Groningen en Drente, dan in 1935 het geval is geweest. Ik zal gaarne gebruik maken van de door U in 1935 aangeboden hulp en be veel U aan steun te zoeken in uw omge ving. Inzending van de waarnemingen wordt gaarne verzocht bij Voorzitter van de Ornithologische Sectie van de Nederlandsche Phae nologische Vereeniging Ericaiaan 8, Wageningen. o LAATSTE NAWEE ZWINNESTRIJD. Retr.anchement, 23 Maart 1936. Hooggeachte Redactie, Naar aanleiding van Uw onderschrift op mijn laatste stukje dwingt U mij an dermaal tot een kort woord. Toen de bedijkers van 1912 met hun werk begonnen was er nog een duin opening van ongeveer 3000 Meter. Van dit werk was zoowat 14/15 deel vol tooid toen men 't heeft stilgelegd om dat „zonneklaar bleek d.at de onuitvoer baarheid langs dezen weg bewezen was". Dit moet wel een heel prettige gewaarwording zijn geweest voor de deskundigen Ieder voelt dat hier iets hapert. Ik wil er nog bij opmerken dat de onderbouw van het duin toen reeds was doorgetrokken tot aan het duin van het Waterschap Cadzand. De „bedij kers" hebben dit echter moeten oprui men op last van het bestuur van ge noemd Waterschap. Hoogachtend, f A. I, Leenhouts. [In het bovenstaande citeert de heer Leenhouts het door ons geschrevene wederom uit zijn verband. De lezer oor- deele zelf Wij schreven toch, dat „i n t u s- s c h e n was gebleken, dat van een voortzetting der werken geen gunstige resultaten waren te verwach ten"en dat „de onuitvoer baarheid der afsluiting l.angs dezen weg voor den betrokken dienst zonneklaar was bewezen". Te bevoegder plaats vernamen vrij voorts, dat de onderbouw in 19l£ Tvol strekt niet w,as doorgetrokken tot aan het duin van Cadzand en dat de afstand van de grens der vastlegging van den voet' tot aan het duin v,an Cadzand nog ongeveer 200 m bedroeg. Op kruins hoogte van een volwaardigen zeedijk was deze afstand belangrijk grooter. Van het opruimen in 1912 van de ge- j l-iatste doornstruiken op Last van het Waterschap Cadzand was bij den be trokken domeindienst niets bekend. Wij meenen nu het hoor en weder hoor voldoende te hebben toegepast de discussie moet niet verzanden. Wes halve /ij hierover gesloten werd' Red.l Notaris R. Batten heeft gisteravond in het Veilingsgebouw „Mercurius" aan de Koepoortstraat te Middelburg pu bliek verkocht Een Winkelhuis met öovenwoning en erf aan de Lange Burg B 12 te Mid delburg. Kooper J. M, Wondergem, notarisklerk aldaar q.q. voor f 5500. Een huis en erf aan de Sint Sebasti- aanst.raat L 174, en pakhuis en erf naast dat perceel L 175 en een pak huis en erf aan de Wijngaardstraat L 173 aldaar in combinatie aan genoemden heer Wondergem q.q. voor f 2700. Een pakhuis en erf aan de Wijngaard straat L 157 aldaar. Kooper W. P. Wat- tel, koopman te Middelburg voor f 600. Middelburg. Van 2527 Maart. Ondertrouwd: J. Boogaard, 24 j, en J. Snoep, 24 j. Getrouwd: G. E. Goes, 33 j. en E. Brand, 30 j. J. L. Plansoen, 60 j. en M. Leempoel, 52 j. Overleden: J. Schouten, 68 j„ geh. met J. B. Schellings. Vlissingen. Van 2326 Maart. Ondertrouwd: J. B. Trogh, 24 j. en C. S. M. Krug, 25 j. J. Verburg, 26 j. en C. van de Pas, 22 j. Getrouwd: J. C. Lagaaij, 31 j. en P. C. Bok, 27 j. W. Geldof, 27 j. en P. P. van Loenen, 23 j. P. J. Louws, 27 j. en C. J. A. de Brabander, 21 j. Bevallen: A. Moerland, geb. Braat, d. C. H. Kokelaar, geb. Timmerman, z. M. M. de Hooge, geb. Ekkebus, d. J, Janse, geb. Catsman, z. Overleden: E. M. Evers, 73 j„ ongehjj J. P. Scheers, 66 j„ man van R. Man- naart. B. Naaktgeboren, 33 j„ man van J. C. Arnoldus. (V. C.) Souburg, Van 1825 Maart. <c Ondertrouwd: J. van de Velde, 34 j. en P. Minderhoud, 24 j. Getrouwd: G. P. Sturm, 24 j. en P. Bolier, 23 j. (Nb!.) Middelburg, 26 Maart. Op de fruitveiling deden: Zoete Ermgaarde 12 20 c., Zoete Bellefleur II 89 c. Cam- pagnezoet III 79 c„ Roodbakker III 78 c„ Huismanzoet 1011 c„ peren: Kleiperen 1820 c alles per kg. Middelburg, 26 Maart Aardap pelveiling: Late Blauwe I 4660 c., id. poters 4043 c. poters II 1824 c., al les per 25 kg. Zierikzee, 26 Maart. Chevalier- gerst f 5,205,40, schokkers f 9,50, Aardappelen; bonte f 2,602,90, blauwe f 2,50—2,90, bevelanders f 2, per 100 kg, Stroo (ongeperst) f 6 per 1000 kg, Kip eieren (grooth.pr.) f 1,90, idem (kleinh.- prijs) f 1,702,10, Eendeieren X 1,70 2, Ganseieren f 6,206 40 per 100 st„ Boter f 0,630,69, per pond. MIDDELBURG. WO 1 Apr. Prop. Av. Alg. Ned. Verbond spr.. Z. Exc. dr. H. D. van Broek huizen; Schuttersh. 20,00 h. VR 3 Apr> Jubil. Uitv. 10 j. best. Mid- delb. Dilett. Toon. met „Chateau de Bersac 12", Schouwb. 20,15 h ZA 4 Apr. Revue ,,'t Is O-ké", Schut tershof. MA 6 Apr. Jaarl. Alg. Verg. Aandeelh. Z. Confectiefabr,Houtk. 14,00 h. MA 6 Apr. Gener. Rep. Kon. Zangrer. „Tot Oef. en Uitspann.", Concertz. Dl 7 Apr, 2e Uitv. Kon. Zangver. „Tot Oef. en Uitspann.", Johannes Pa»- sron"; Concertz. WO 8 Apr. Alg. Ledenverg. IJsfabr. Walcheren", „De Vergen." 20,30 h. DO 9 Apr. Kunstfilmavond: City 20; 15 h. ZA 11 Apr, Uitv. muz. Ver. „Crescen do". Tooneel en muz.. „St Joris", «1,00 h. DO 16 Apr. Filmav. N.R.V., spr. de hr A. Pieters, „City" 20 15 h. VR 17 Apr. Uitv, Middelb. Mannenkoor, Concertz. MA 20 Apr. Ballet Jooss; Schuttersh. DO 23 Apr. Gen, Rep. Instrum. Muz., Concertz. VR 24 Apr. 2e Conc. Ver. v. Instruat. Muz., Concertz. DO 3.0 Apr. Uitv. „De Ruijtercantate", Volkszangsch Uit 't Volk-Voor 't Volk; Conc.z. Dl 5 Mei. Fritz Hirsch Operette; Schut tersh. 20,00 h. DO 7, VR 8, ZA 9 Mei, Mimuco, Schuttershof. ZA 16 Mei. Luchtbeschermingsoefening, (overdag en 's avonds), WO 20 Mei. Zangspel „Lentebloemen", Cath, van Rennes, t b. T.B.C. Schuttersh. DO 28. VR 29 en ZA 30 Mei, Verkeers- dagen V.V.V.V, WO 17 Jun. Alg'. Zomerverg. der Z.L.M. MA 3—ZA 8 Aug. Kermis. WO 5, DO 6, VR 7 en ZA 8 Aug. Re vue Gezelschap met Buziau; Schuttershof. DO 27 Aug. Jubileum feesten t. v, 45 j. best. „Medioburgum". ZA 28 Mrt. Uitv. Gymnast. Ver. „Vol harding", Schuttersh. 20,00 h. MA 30 Mrt. Boekenweek. Spr. dr. P., H. Ritter; Schuttersh. 20,15 h. MA 30 Mrt. Verg. voor opr. van 'n „Brokkenhuis"; Bovenz. Lunch room Wattez Gr,. Mrkt 20,00 h. Dl 31 Mrt. Uitvoering Chr, Gymn. Ver O.K.K."; Prins van Oranje 20 h. Dl 7 Apr, Propag. verg. „Volksonder wijs"; Prins van Oranje 20,00 h ZA 11 en MA 13 Apr, Huisvlijttent. ZA 18 Apr, Openb. Les Tamminga. Dl 18Dl 25 Aug Kermis. BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 2? Mr't-DO 2 Apr. .Stradivarius" en „Le gong de dans der Maagden", 20,00 h., ZO matinée 15,00 h. CITY, Midb. VR 27 Mrt.—DO 2 Apr.: „Een Midzomernachtdroom" en „Agent van den Geheimen Dienst", 20,00 h ZO matinée 15,00 h, ALHAMBRA, Vliss. VR 27 Mrt.-DO 2 Apr.: „De groene Domino" en „Blossom Time". LUXOR, Vliss. VR 27 Mrt.-DO 2 Apr.: De Winston-affaire-geheimen" en Hollywood-Party". ALGEMEEN: WO 1 Apr. Uitv. Chr. Zang ver. ,Soli Deo Gloria" te Koudekerke; Ger. Kerk 20,00 h.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 7