RECHTSZAKEN. BURGERLIJKEN STAND. INGEZONDEN STUKKEN. BEVOLKING. MARKTBERICHTEN. N.V.Zeepfabriek v/h. De Haas &v.Brero, Apeldoorn AiENDA. DOOR HET OOG VAN DE NAALD. Woensdag heeft zich aan den vroegeren zeedijk onder Hoorn een merkwaardig ongeluk voorgedaan. De heer J. G. Kors uit Hoogkarspel slipte met zijn fiets ter hoogte van het stoom gemaal en kwam in het diepe bassin te vallen dat voor het gemaal is gegraven. Dit bassin staat door middel van een riool, dat onder den vroegeren zeedijk, doorloopt, in verbinding met het IJsel- meer. Doordat het gemaal in werking was werd de man door de zuiging in het ri ool getrokken. Gelukkig werd het on geluk bemerkt door menschen, die den man zagen verdwijnen. In een drogen put aan de andere zijde van het riool werd een ladder ingela ten en met touwen gewapend begaf men zich naar beneden. Daar vond men den man, hangend aan een der dwarsbalken, welke in het riool zijn aangebracht. Met zeer veel moeite is hij uit zijn netelige positie bevrijd, en in het gemaal van droge kleeren voorzien. MALVERSATIES DOOR AMSTERDAMSCH NOTARIS? Justitie gelast onderzoek. Naar wij vernemen, zijn bij de justitie klachten ingekomen van personen, die aan den Amsterdamschen notaris K. gel den toevertrouwd hebben en die ver moeden, dat met het beheer van deze gelden onregelmatigheden zijn gepleegd. In dit verband heeft de officier van justitie te Amsterdam, de centrale re cherche opdracht gegeven, een onder zoek in te stellen. Notaris K. heeft kort geleden, wegens financieele moeilijkheden surséance van betaling aangevraagd en zijn ontslag uit zijn functie verzocht. DE MALVERSATIES TE GILSE RIJEN. Omtrent den omvang der fraude ge pleegd door den gemeente-ontvanger van Gilse Rijen, den heer J. J. B., die zichzelf de vorige week bij den officier van justitie te Breda aanmeldde en in het Huis van Bewaring werd ingesloten, verneemt de N. R. C. van welingelichte zijde, dat deze zich wat de gemeentekas betreft, beperkt tot ongeveer f 4000, welke door den heer B. verduisterd zijn van ontvangen school- en legesgelden. Deze verduistering was bij den burge meester van Gilse Rijen reeds eenige weken bekend, doch daaraan was geen ruchtbaarheid gegeven, daar de familie van den heer B. zich bereid verklaard had het tekort aan te zuiveren, terwijl de heer B. zelf eervol ontslag uit zijn functie zou aanvragen. Naast gemeente-ontvanger was de heer B. echter penningmeester van een groot aantal vereenigingen en ook uit de kassen van die vereenigingen bleken verschillende bedragen verdwenen te zijn. Dit kon tenslotte al evenmin ver borgen blijven en is de directe aanleiding geweest, dat de heer B. zich bij de justi tie aanmeldde. Voor kermislievend Gilse is de fraude van den heer B. een strop, omdat ook het geld uit de z.g. „dubbeltjespotten" een soort kermisspaarpot door hem is verduisterd. Groote verwondering heeft in Gilse vooral het feit gewekt, dat de heer B. reeds eerder op een belangrijke fraude was betrapt, doch toen als ontvanger is gehandhaafd gebleven, nadat de va der van den heer B. het tekort had aan gezuiverd. KIND DOOR EEN VALLEND SCHOOL BORD GETROFFEN EN OMGEKOMEN Ernstig ongeluk in een school te Maastricht. In de openbare lagere schooi aan de Herbenusstraat te Maastricht is gisteren het 12-jarige meisje M. C. Gijbeis door een van den muur vallend schoolbord in de klas gedood. Het meisje was bezig het bord schoon te maken, toen het bord plotseling van den muur losschoot en boven op het kind terecht kwam. Het meisje is vrijwel onmiddellijk aan de gevolgen overleden. De recherche heeft een onderzoek in gesteld en het lijkje in beslag genomen. ONWEER. Een vreemd verschijnsel in Fe bruari. Omstreeks kwart voor zeven is Woens dagavond boven Rotterdam 'n on weer losgebarsten, hetgeen voor dezen tijd van het jaar stellig een zeldzaamheid is. Er vielen een paar felle slagen en 't onweer ging gepaard met een korte maar hevige regenbui. De oorzaak van de onweersbui moet vermoedelijk gezocht worden in een se condaire depressie, die koude lucht van zee gevoerd heeft naar de warme lucht boven het land. (N. R. C.) EEN FIETS, PLUS f 5400 GESTOLEN- Gisterochtend heeft de 47-jarige bank- looper A. v. V., wonende in de Rose- straat te Rotterdam aangifte ge daan dat zijn fiets, waaraan een acte- tasch met f 5400 was bevestigd, in de Weste Wagenstraat is gestolen. De banklooper die reeds 30 jaar bij de firma S. in dienst is, was voor zijn firma een aantal boodschappen gaan doen Bij de firma Mees en Zoonen in casseerde hij een bedrag van f 5400. Hij deed hét geld, bestaande uit bankbil jetten en zilvergeld in zijn actetasch en bevestigde de tasch aan zijn fiets. In de Weste Wagenstraat moest v. V. bij een een boterhandel eenig'e inkoopen voor heeren van zijn kantoor doen Hij liet toen zijn zijn rijwiel onbeheerd en niet op slot, even buiten staan. Toen hij weer op straat kwam, was de fiets en daar mee de tasch met geld, verdwenen. Onmiddellijk heeft de banklooper aan gifte gedaan bij de politie. Bij het geld bevonden zich drie bankbiljetten van f 100 en verder een aantal kleine bank biljetten en specie. Het vermoeden be staat, dat de dief het alleen voorzien had op het rijwiel en niet heeft geweten, dat in de actetasch zoo'n aanzienlijk bedrag zou zijn geborgen. In hooger beroep. S. van D., 34 jaar, werkman te Zierik- zee, gedetineerd, heeft hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der Mid- delburgsche rechtbank, waarbij hij we gens ontucht is veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf met aftrek van de pre ventieve hechtenis en met voorwaarde lijke ter beschikkingstelling van de re- g'eering voior den tijd van 2 jaar, met een proeftijd van drie jaar. De rijksadvocaat en de officier van justitie te Middelburg hebben hooger beroep aangeteekend tegen een vonnis der rechtbank, waarbij I. B., 32 jaar, koopman en caféhouder te Cadzand en F. B. 43 jaar, arbeider te Cadzand zijn veroordeeld resp. wegens verboden ver voer van gedistilleerd, en verboden ne- derlage van gedistilleerd tot f 25, f 50 en f 25 of 10, 20 en 10 dagen hechtenis, laatstgenoemde tot f 25 of 10 dagen hechtenis. Idem in de zaak tegen W. v. d. L., 73 jaar, zonder beroep te Cadzand wegens verboden vervoer van gedistilleerd en verboden nederlage veroordeeld tot f 25 f 75 en f 50 of 10, 30 en 20 dagen hech tenis Idem tegen een veroordeeling van P. S., 39 jaar koopman te Baarland, we gens verboden vervoer van gedistilleerd veroordeeld tot f 50 of 25 dagen hechte nis. W. K., 49 jaar, werkman te 's Heer- Arendskerke, heeft hooger beroep aan geteekend tegen een vonnis van de Middelburgsche rechtbank waarbij hij wegens het voorhanden hebben van een distilleerketel en gebruikmaking daar van is veroordeeld tot vier maal twee wgken gevangenisstraf. Kantongerecht te Middelburg, De kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: overtreding verkeersregelingen: J. L., Middelburg P. L., C. H. v, D, beide Hoedekenskerke; Ca. v. d. W-, 's-Heer Abtskerke; H. L., Oostkapelle allen f 0,50 b. s. 1 dh.; J. A. B., W. F. L. H., Vlissingen; C. M. J. J., Breda; J. A. V., Berg'en op Zoom; C. J. Th. G. Oost- en West Souburg allen f 1 b. s. 1 dh.; R. K., Hoofddorp; G, P. S., Wemeldinge; C. J. A., Goes; N. B., Vlissingen; S. P. Bres- kens; Da. H., Borssele, ieder f 2 b. s. 2 dh.; A. C. M., K. v. d. G., Vlissingen, A. W., Nieuw- en St. Joosland; C. W- J. K., Tilburg; J. G., Oostkapelle; J. v. K., Vrouwenpolder; P. L., Krabbendijke, C. P. Ierseke; M, J. de V., Kortgene allen f 3 b. s. 3 dh.; W. A. v. 't H., Din- teloord; P. D., Nieuwdorp ('s-Heer Arendskerke), ieder f 5 b, s. 5 dh.; A. A. W., Wolphaartsdijk; E. N. T., Mid delburg; C. J. P. M. N. en M. F., beiden Vlissingen, ieder f 10 b. s. 10 dh., laatst genoemde met toewijzing der civiele vor dering van J. P. H. tot een bedrag van f 49,75; A. iJ„ Meliskerke, teruggave aan zijn ouders zonder toepassing van straf; H. C. W., Goes, vrijspraak; Puin vervoeren in een wagen welke daarvoor niet ingericht is: W. M. v. d. V., Vlissingen: 2 b. s. 2 d. h.; Op den openbaren weg een trekdier laten staan zonder de noodige voor zorgsmaatregelen tegen het aanrichten van schade te hebben genomen: J. K., Domburg 2 b. s. 2 d. h.; Overtreding jachtwet: L. B., Koude- kerke: vrijspraak; Een vuurwapen voorhanden hebben: M, K., 's H. Hendrikskinderen: 5 b. s. 5 d. h. verbeurdverklaring van de inbe- slaggenomen buks; Handelen in strijd met een voorwaar de als bedoeld in artikel 9 der Land- bouw-Crisiswet 1933: L. R. Kwaden- damme: Geen straf in verband met de in casu geringe beteekenis van het feit; Overtreding Arbeidswet J. C. B., Vlissingen: 2 b. s. 2 d. h.; Zonder toestemming van den burge meester gelegenheid tot dansen geven: J. N., Yerseke: f 0.50 b. s. 1 d. h,; Als schipper een Rijkskanaal beva rende niet voorzien zijn van de voor schreven reglementen: K. L. A., Gent 2 m. 1.50 b. s. 2 m. d. h.; G. S., Hoo- geveen: 2 m. 2 b. s. 2 m. 2 d. h; Op den openbaren weg vechten: J. de N., W. v. O., Vlissingen ieder 15 b, s. 10 d.h.; f Venten zonder vergunning van B. en W. Ma. Ca. M. te 's H. Arendskerke: Teruggave van verdachte aan hare ouders zonder toepassing van straf; M. M. zonder bekende woon- en verblijf plaats ƒ2 b. s. 2 d. ,h. Middelburg. Bevallen: J. van Tuinen-Meines, z. Overleden: L. C Wisse 75 j. geh. met M. C. W van Tiel; J. de Hamer 89 j. wedn. J. E. Verwer. Ondertrouwd: F. F. Konraad 44 j. en F. J. Schuijt 36 j. Vlissingen. Van 1720 Febr, Getrouwd: J. J. Florusse, 30 j. en W. F. Helm, 29 j.; A. van Griethuijsen 29 j. en C. J. Lampers, 24 j. Bevallen: M. J. van de Vijver, geb. Meeusen, z.; M ter Wal geb. Dam, z.; Van de Velde, geb. Belfroid, d.; A. L. Ruizendaal, geb de Kam d.; J. Boellen, geb. van Eenennaam, z.; J. Bakx, geb. Schipper, z. Overleden: F Kipperman 83 j., wedn. van C. Snoep; K. F. Kokelaar, 67 j., man van H. Termond; M, Gilde, 64 j., vrouw van J. F. Briars. (V.C) Souburg. Van 1219 Febr. Ondertrouwd: H. W. Kolijn, 30 j. en •E. Roelse, 24 j. Overleden: G. de Meijer, 29 j., ongeh. (Nbld.) BUX9I komend onweer der 'Yansche revolutie opstijgt. Het zijn de piepjonge en erfe lijk belaste Deensche koning Christiaan. laler een ongeneeselijk zielszieke, zijn k'nderbruid, de prinses Mathiide van En geland, die op zal groeien tot een ver moeide, en later tot een weelderige en overspelige vrouw, de in Altona vege- teerende vrijzinnige dokter Struensee, bezield door de nieuwe idealen van den tijd, weldra de geneesheer en vriend des konings, die hem door zijn karakter kracht en eerzucht overheerscht, en de minnaar der koningin wordt; tenslotte de schrale en afwachtende spin in het web, de koninginweduwe Juliana van Brunswijk met haar zoon uit een tweede huwelijk, dé mismaakte erfprins, en me nig minister en edelman met wisselvalli ge avonturen. Uitgave N.V. Em. Queri- do's Uitg. Mij. te Amsterdam. APOTHEKEN. Van Zaterdagavond 9 uur af is des nachts en Zondag den geheelen dag te Middelburg geopend de apotheek Nonhebei, Korte Delft. 35 jaar geleden deed ze de wasch voor een heel gezin met een pak Edelweiss-Zeep- poeder en ze waren met z'n tienen. Ze begrijpt alleen niet, dat Edelweiss nu nog goedkooper is dan toen, terwijl ze er nu nog vlugger en schooner mee wascht. (Ingez. Med.) ONTVANGEN BOEKEN. „Bloemenhel aan den Jacinto'' (Blumenhölle am Jacinto). Avonturen in het oerwoud, door Ernst F. Löhndorff Vertaald door Th. vart Berkel, Band ontwerp D. van Luyn. Uitgave N.V. We reldbibliotheek te Amsterdam. Nieuw werk van Sjolochow. Eveneens bij de Wereldbibliotheek te Amsterdam verscheen „Nieuw land onder den ploeg" (Podnjataja Toe- lina), door Michail Sjolochow. Uit het Russisch door S- van Praag. Bandont werp OorthuysVoskuyl, titelplaat van J. J. Voskuyl. De schrijver van „De stil le Don" behandelt in zijn „Nieuw land onder den ploeg" de collecturisatie in Rusland. Kleine, zelfstandige boertjes, die tot dusver nog met zeer primitieve landbouw-werktuigen arbeidden, worden nu gedwongen zich bij een kolchos, een landbouw-collectief, aan te sluiten, waar met de meest moderne machines wordt gewerkt en dus ook een geheel andere geestelijke sfeer heerscht. Dit geweldi ge conflict tusschen oud en nieuw vormt den eigenlijken inhoud-van het boek. Een gids voor tuinarbeid. „Van dag tot dag in den tuin",'door J. F. Ch. Dix. Dit boekje is bedoeld als een gids bij de werkzaamheden, welke van dag tot dag in den tuin gedaan moe ten worden. Derde, verbeterde druk. Ge ïllustreerd met nieuwe foto's en teeke- ningen. Uitgave N.V. Uitg. Mij. „Kos mos" te Amsterdam. In de Libellenserie verschenen bij de uitgevers Bosch en Keuning te B a a r n: „Jezus Christus en de moderne we reld", door prof. dr. W. J. Aalders, en „Levensgeloof en geloofsleven", door ds. A. A. Wildschut. Koning, Koningin en Dictator. „Koning, Koningin en Dictator" is een nieuwen historischen roman van Robert Neumann, in het Duitsch ver schenen onder den titel „Struensee, Doc tor, Dictator, Favorit". De Hollandsche vertaling is van J. W. F. Werumeus Bu- ning. De roman speelt in het Denemar ken der 18e eeuw, een machtig Konin krijk, dat zich uitstrekt van zijn Noor- weegsche Noordelijke kusten tot diep in Duitschland. De spelers komen ten too- neele, tegen een achtergrond waarin het SCHOOLREIZEN. Geen land ter wereld, waar naar ver houding zooveel schoolreisjes worden gemaakt, als in Nederland. Ongeveer 600,000 leerlingen van lagere- en mid delbare scholen trekken er in den zomer voor één of meer dagen op uit onder leiding van een onderwijzer of leeraar. Het sparen voor deze uitstapjes is op vele onderwijsinrichtingen reeds be gonnen. Schoolbestuur en Ouder-com- missies bieden in dezen crisistijd de be hulpzame hand om de „pot" te doen groeien, opdat er op den grooten dag geen achterblijvertjes zijn. De Gids voor Schoolreizen, een boek je, dat alle gegevens bevat, welke voor deze uitstapjes noodig zijn, wordt op 1 Mei a.s. wederom aan alle onderwijsin richtingen in ons land gratis toegezon den. Het bevat alle gegevens om de reis volkomen te doen slagen. Behalve de scholen zijn er in den lan de honderden vereenigingen, die ielken- jare een gids voor schoolreizen aanvra gen en ook profiteeren van den rijken inhoud. Ook dat reizen van ouderen in groepsverband wenschen wij gaarne aan te moedigen. Daarom bieden wij ieder, die als leider van zulk een groepreis denkt te fungeeren en aan iederen ver- eenigingsbestuurder, die het reizen in groepen wenscht te bevorderen, een „Gids voor Schoolreizen" aan. Zendt een briefkaart, waarop U dui delijk naam en adres vermeldt en tevens mededeelt voor welke groep of vereeni- ging de aanvrage is bedoeld, aan de Re dactie van den Gids voor Schoolreizen, Thomsonlaan 109a, 's-Gravenhage. Wij zenden U dan op 1 Mei a.s. gratis en franco, den Gids 1936. Indien pr nog niet voldoende van doordrongen zijt, zal het boekje U bewijzen, dat wij het bui tenland niet noodig hebben, waar in eigen land zooveel te genieten valt. De Redactie van den Gids voor Schoolreizen, J. H. Boon. Jac. Dam. Onderwijzers. Goes. Ingekomen: C. P. Vermeulen, dienstbode, van Hein- kenszand, Kloet, weg 5a; M, Smallegan- ge, huishoudster, Driewegen, Wijngaard straat 12; G. Verhoef, vertegenwoordi ger, Gouda, Groote Markt 1; J. W. Zan dee geb. op 't Hof, zonder beroep, 's-H. Arendskerke, 's-H. H.kinderendijk 10D; N. M. Dijkema geb. Tuinman, zonder beroep, Burgh, Oude Singel 86; M. Moer- mond en gezin, chef Bataafsche, Ter- neuzen, Oostwal 81; R. M. Verheule, zonder beroep, Bloemendaal, Wilhelmi- nastraat 16D; J. Oom, zonder beroep Kattendijke, Stalstraat 7; G. J. Post, leerl. verpl., Den Haag, Oostwal 81; M. Preining, buffetjuffrouw, Zijpe, Groote Markt 1; M. J. Paauwe, dienstbode, Waarde, Nieuwstraat 62. V e r t r o k.k e n:. K. E. Rooze, dienstbode, naar Kloe- tinge, Villa „Paulina"; L, Eversdijk, ver pleegster, Yerseke, Breeweg 78; J. Buijsrogge, onderwijzeres, Etten en Leur C 95; A. M. Hillebrand, hulp huish., Ier seke, Grintweg 8; N. v. Iwaarden geb. Faasse, zonder beroep, Krabbendijke B 130A; J. J. Schouwenburg, zonder be roep, Rotterdam, Borsselaarstraat 441; M. Boutens, kantoorbediende, Utrecht, Bucheliusstraat 1 Ibis; J. de Graaff, leerl. verpleegster, Bergen op Zoom, Vrede rust; J. de Jonge, verpleegster, id.; H Boogaard en gezin, groentenhandelaar, Rotterdam, Talmastraat 90B; J. Drink - waard, zonder beroep, Dordrecht, Lom bardstraat 24; C. E. de Causmaecker, dienctbode, Voorburg, Kon. Wilhelmina- laan 548; J. van Zweden en vrouw, zonder beroep, Kloetinge B 31. (D.Z.) Z i e r i k z e e, 20 Febr. Chevalier- gerst f 4,905, haver f 6,25 bruine boo- nen f 1010 50; schokkers f 1010,50, per 100 kg. Aardappelen: bonte f 2,602,70, bi. f 2,60; bevelanders f 22,15, per 100 kg. Uien, groote bruine-witte f 0,901, per 50 kg Stroo (ongeperst) f 5,50 idem (geperst) f 7, per 1000 kg, Kipeieren (grooth pr.) f 2,50 idem (kleinh.pr.) f 2,40—2,70, per 100 st. Boter f 0 61— 0,65 per pond. MIDDELBURG. VR 21 Feb- Centr, Tooneel „Oude Lief de"; 2e Abonnements TooiweJ- voorstelling, Schouwburg 20,15 h. ZA 22 Feb, Bijeenk. Friesche Ver. „Fier fen Hüs"; de Vergen. 20,00 h. ZA 22 Feb. Eindsoirée dansclub „ïee- landia", St. Joris 20,00 h. ZA 22 Feb, Uitv. H.B.S. Club „Rhetori- ca", opv. van „Haar andere Mam"; Schuttershof 20,00 h. ZO 23 Febr.ZO 1 MrL Ver. voor de Kunst". Exp. Holl. Kunstenaars kring; Kunstm. (Schuttershofstr.) werkd. 13,00—17,00 h; Zo 10— 16,00 h. MA 24 Febr. Lez. Ver. v. Huisvr., spr. mevr. Boldingh-Goemans; t.h. mevr. Bonthuis 20,00 h. DO 27 Feb. Lez, m. lichtb. „Land en Volk", sp.r. Lubineki, Schouovb. DO 27 Feb. Gemaskerd Bal „Medio"; Schuttersh. Int. Gemask. 21,00 h. ZA 29 Feb Uitv. Gymnastiekver. „Achil les", Junioressen, Schuttersh, 2©h. MA 2 Mrt. Louis Davids, Kleinkunst- avond; Schuttersh. 20,00 h. Dl 3 Mrt. Lez. Inst. Arb. Ontw., spr. dr. H. Brugman. VR 6 Mrt. Dansavond: Eric Sandrow, Schuttershof. WO 11 Mrt. Voordr. Av. Ned. Prot. Bond, spr- mevr. E. J. v. cL Broecke-de Man, Aardenburg; Doopsgez, Kerk. DO 12 Mrt. Kunstfilmav.: City 20,15 h. VR 13 Mrt- Lez. Gesch. en Letterk. Ver. spr. mej. M. Kluit, Den Haag; St. Joris 20,00 h. ZA14 Mrt. Bonte Lachav. Cabaret groep 't Overschotje", St. Joris 20 h, MA 16 Mrt. Lez. Natuurk. Gezetech., spr. prof. dr. W. J. Jongman», Heerlen; „de Vergenoeging". WO 18 Mrt. Uitv. Zangver. „Looft den Heer" 't Zand, Conc.zaal. VR 20 Mrt. 4e conc. Middelb. Conc Ver., Kamerork. Van der Pas; Goneertz. 20,15 h. ZA 21 Mrt, Prop. avond Ver. t. bev. der Gezondh. in de Graf. vakken. St. Joris 20,00 uur. VR 3 Apr- Jubil. Uitv. 10 j. best. Mid delb. Dilett. Toon. met „Chateau de Bersac 12", Schouwb. 20,15 b- MA 6 Apr. Gener. Rep. Kon. Zangver. „Tot Oef. en Uitspann.", Cpncerte. Dl 7 Apr. 2e Uitv, Kon. Zangver. „lot Oef. en Uitspann.", Johannes Pas sion"; Concertz. DO 9 Apr. Kunstfilmavond: City 20,15 h. DO 16 Apr. Filmav. N.R.V., spr. de hr A. Pieters, „City" 20 15 h. DO 23 Apr. Gen.. Rep, Instrum. Muz„ Concertz. VR 24 Apr. 2e Conc. Ver. v. Instrum. Muz„ Concertz. Dl 5 Mei. Fritz Hirsch Operette; Schut tersh. 20,00 h- DO 7, VR 8, ZA 9 Mei. Mimiico, Schuttershof. MA 3—ZA 8 Aug. Kermis. DO 27 Aug. Jubileum feesten t.v. 45 j. best. „Medioburgum". GOES. VR 21 Feb, Galavoorstell., medew. Kon, Mar, Kapel. Film „20,000 mijlen over zee"; Gr. Theater. VR 21 Feb. Demonstr. Drainreeksen Z.L.M.; 13,30 h. VR 21 Feb. Operette „Het Witte Paard is te koop", Schuttersh. 20,00 h. VR 28 Feb, Lezing en film Abessynië, Kurt Lubinsky. DO 5 Mrt. Gezelsch. Louis Davids-Jan Musch. Pr. van Oranje 20,15 h. Dl 10 Mrt. De Schouwspelers: „Rijk en geen geld", Schuttersh. 20,15 h. WO 18~ Mét. Chr. Gem. Koor: Matthaus Passion; Schuttershof 20,00 h BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 21—DO 27 Feb.: ,,De Graaf van Monte Cristo 20,00 h„ ZO matinee 15 00 h. CITY, Midb. VR 21— DO 27 Febr.: „De Winton Affaire" en „Variété' ZO matinée 15.00 h. GRAND THEATER, Goes. VR 21—DO 27 Feb.: „20 000 mijlen over Zee 20,00 h. Matinée ZO 15,00 h.' Di 14 00 h. ALHAMBRA, Vliss. VR 21—DO 27 Feb.: „Hjeldenkermis". lederen Zaterdag 15,0018,00 b. doorl. Cineac Voorst, LUXOR, Vliss. VR 21—DO 27 Febr.: „De Orkaan-express ALGEMEEN. VR 21 Feb. Zuiveldemonstr. uitg. Cnsiis- zuivelbur., te Vbss. „De Oude Vriendschap s<20,00 h. VR 21 Feb' Prop. Lez. Verzorg v. h. Kind; te Domburg „Rehoboth i9,30 h. VR 21 Feb, Uitv. Chr. Zangver. den Heere", te DonJMlfc helmina" 19,30 h. Dl 25 Feb. Carnavalsfeest, te Vliss., „Bri tannia" 20,30 h. Elec. Drukker»* O. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 8