ZEELAND. LANDBOUW. SPORT. d h w De saneering van het mossel- bedrijf werpt goede resultaten af. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. AIENDA. a ru N N N C 0 D E Z J. A A 's R Z< C A C A |A H 1? la m d< VI a« 01 d< ti ni le I d. d< fv k m ui B S( di P' H ri dt d. 0 s1 t« N h a o t< 6 •w o v ti a h winkeliers die hunne beste krachten in vetten tot behoud, voer zooveel moge lijk, van hetgeen eenmaal moeizaam en met inspanning werd opgebouwd. V reemdehngen verks er. Een aantal neringdoenden en met hen de gemeente Middelburg in het alge meen was en blijft geïnteresseerd bij den stand van het Vreemdelingenverkeer, het jaar 1935 heeft wat het bezoek aan Middelburg betrof, de verwachtin gen niet overtroffen, maar is ook niet daarbeneden gebleven. Behalve de algemeene ongunst der tijden, hebben ook de lage geldkoers in België en de daar gehouden Wereldten- toonsteJ.ng hun invloed ten onzen na- deele doen gevoelen, waarvan behalve winkelzaken, hotels en pensions de schade ondervonden. De krachtige propaganda thans ge boerd voor het reizen in het eigen land, zal ook het bezoek aan onze stad kun nen ten goede komen en voor 1946 wor den dan ook geen slechte verwachtingen gekoesterd. Al wordt met name veel verwacht van de ingestelde Regeeringscommissie, aan wier hoofd staat de bekwame en ent housiaste voorzitter van de Alg. Ned- Vereen. voor Vreemdelingenverkeer, zoo zal het vreemdelingenbezoek den omvang van voor enkele jaren nog wel niet aanstonds weer bereiken. Het belang van deze zaak wettigt on ze voortdurende belangstelling. Met waardeering zal ieder wien de schoonheid van stad en land ter harte gaat, hebben kennis genomen van het, op voorstel van Gedeputeerden, door onze Provinciale Staten genomen be sluit, tot instelling eener Provin. Zeeuw- sche Schoonheidscommissie. Voorts valt er, nü gelukkig in meer dere mate dan ten vorigen jare, ook een en ander te vermelden dat onze gemeen te en hare naaste omgeving vreugde heeft bereid. Keuringsdienst voor Waren. Met bijzondere ingenomenheid ver meld ik het behoud van den te Goes ge- vestigden Keuringsdienst voor Waren. Verheugen we ons daarover allereerst omderwille van onze levenskrachtige en actieve Zustergemeente, ook voor ons en voor vele andere Zeeuwsche gemeen ten is het behoud van den Goesschen dienst, wiens bestaansrecht uit het jong ste verslag ten overvloede nog eens zoo overtuigend is gebleken, van belang te achten. Armenraad. Dat aan den Middelburgschen Armen raad het lot der opheffing bespaard zal blijven, verzekert ons de bestendiging voor het door toedoen van dien Raad bereikte en algemeen gewaardeerde contact tusschen de talrijke instellingen van weldadigheid, dat zoozeer ten goede komt aan de rechte en oordeelkundige armenverzorging. Raad van Arbeid. Aan het einde des jaars gewerd ons de zekerheid, dat de Raad van Arbeid te Middelburg gevestigd blijft. Onze vreugde daarover werd getem perd door de wetenschap, dat deze be slissing aan de gemeente Goes een ge voelig verlies heeft moeten brengen. Wij leven'in de stellige overtuiging, dat aan het genomen besluit volstrekte objectie ve overwegingen ten grondslag liggen en het zal mij wel geoorloofd zijn, mijn vreugde er over uit te spreken, dat de deprimeerende ervaring èn de schade, die de wegneming van dit Instituut zou beteekend hebben, onze stad zijn be spaard gebleven. Dat er zelfs van eenige winst sprake mag zijn, zal Raad en burgerij tot dank baarheid stemmen. Opdrachten aan „De Schelde", Met de gemeente Vlissingen verheu gen we ons oprecht over de aan de Kon. Mij. „De Schelde" ten deel gevallen belangrijke opdrachten. We zouden dat doen, ook indien die enkel zouden strekken tot verlichting van de zorgen van het ons zóó genabuur- de, energieke Vlissingen en van het be drijf, dat zich eene zoo voortreffelijke reputatie heeft mogen verwerven. We doen het te gereeder, omdat, naar we hopen, de herleving van de Vlissing- sche industrie ook eenigermate van gun- stigen invloed zal zijn op den omvang van de werkloosheid in Middelburg. Een bloeiend Vlissingen is voor ons, gelijk vóór gehéél Walcheren, van zoo groote beteekenis. Reorganisatie Ziekenhuis. De reorganisatieplannen van de Com missie Frederiks, hebben ten opzichte van de ziekenhuisexploitatie de ver wachting gewekt van zeer beduidende vermindering van de ongeveer 50.000 subsidie uit de gemeentekas ter dekking van het Ziekenhuistekort. Er zijn er zelfs, die eene sluitende Zie kenhuisexploitatie durven voorspellen. Ziekenhuisbestuur en gemeenteraad zullen stellig met elkaar wedijveren in de hoop, dat het waar moge blijken en voorts in den toeleg t.d.a. ook inderdaad te bereiken wat er slechts te bereiken valt. Voortgaande versobering noodzakelijk. Ook bij het gunstigst denkbare resul taat zal het noodzakelijk zijn, voortdu rend en met kracht te staan naar ver dere aanpassing van het niveau der ove rige gemeentelijke uitgaven, aan de eischen, door de benarde financieele po- sitie der gemeente en door de verander de tijdsomstandigheden, ons gesteld. Zoo zullen we ons ook dit jaar in be sprekingen en beslissingen herhaaldelijk door de harde werkelijkheid moeten la ten leiden. Er zijn er, die voor wat het economi sche leven aangaat, meenen dat er hier en daar kleine lichtpunten zijn aan te wijzen en sfeeren waarin men het diep ste punt te boven zou zijn. Hoe hartgrondig verblijden we ons reeds over een wolkje „als een mans hand". De macht, de wijsheid en de invloed van de grooten onder de rftenschen heb ben veelszins gefaald. En ze zullen blijven falen, indien de Souvereine God, aan Wiens recht en liefde beide vlekkeloos en stralend als de zon! een egoïstische en in ver- hoovaardiging en machtswaan te hoop geloopen wereld zich heeft willen ont trekken, Zijne oordeelen niet keert. En juist zóó, zal er naar mijne innige overtuiging voor de toekomst van Land en gemeente en voor de vruchtbaarheid van onzen arbeid, weinig goeds te ver wachten zijn, als we ons niet uitheffen boven de eigen kracht en de eigene wijs heid. Het betaamt ons wel, bij den aanvang van deze zitting over den Raad en zijne handelingen, over onze stad en hare bur gerij Gods onmisbaren zegen af te smee- ken. Dat doende, mogen we met afwijzing van de alle veerkracht verlammende moedeloosheid en van het alle energie en initiatief doodend pessimisme, hoop vol en moedig vóórtarbeiden. Mevrouw, Mijne Heeren, ik wensch U en de Uwen en de vertegenwoordigers van de Pers, die van onze besprekingen de zwijgende, maar aandachtige en ac tieve getuigen plegen te zijn, een ge zegend en voorspoedig jaar. Moge Uw en mijn werk strekken tot het waarachtig belang van de gemeente Middelburg en van hare ingezetenen. ZQ.GENevER ROOO-6N ZWART MERK. (Ingez. Med.) Maar er zijn nog grieven in overvloed. Men schrijft ons uit Ierseke: Er zijn dit seizoen uit Zeeland onge veer 500.000 ton mosselen naar binnen- en buitenland verzonden. De prijs was 1.75 en hooger en de kweekers heb ben bijna een ton gouds moeten storten in de kas van het centraal verkoopskan toor te Bergen op Zoom. Rekent men daarvan 20.000 af aan diverse onkos ten voor kantoor en administratie, dan blijft er nog een mooie kluif over om te verdeelen. Reeds hebben zich verschei den mosselkweekers, die hun product nog niet hebben kunnen verkoopen we gens pokken gewend tot het bestuur om een toelage uit die prachtige kas, opdat zij hun bedrijf in staat zouden kunnen houden en zaad kunnen aankoopen teneinde hun perceelen weder te bevol ken. Men mag het een zegen achten, dat de mosselkweekers die hun product verkochten, op deze manier in staat ge steld worden om hun minder gelukkige collega's te helpen. Dit is een der grootste voordeelen die het Centraal Verkoopkantoor biedt. Dit beteekent echter niet dat er geen andere voordeelen meer zijn. Al komen die weinig te voorschijn. De mossel kweekers moeten slechts even geduld hebben. Tot heden zijn geholpen alle mosselkweekers, die eerste klas product hebben en die daar dichtbij komen. Nu zijn de mindere soorten mosselen aan bod. Wel wordt er geklaagd, dat de een alles ten volle 100 pet. en de andere slechts 30 h 40 pet. van zijn opgave mocht leveren, maar het is moeilijk een regeling te vinden, die iedereen zou te vreden stellen; en men weet, dat aan den weg timmeren veel bekijkers heeft. De kweekers zijn nog nooit georgani seerd geweest, ze hebben als ze goede mosselen hadden hun product verkocht, waren ze handige verkoopers dan ver kochten ze ook nog hun slechte mosse len en hun pokmosselen. Met dezen particulieren verkoop is 't nu uit. De kweekers willen dat het Verkoopskan toor niet alleen hun goede maar ook hun slechte mosselen verkocht. Niet iedere kweeker kan goede mosselen kweeken, dit houdt naast besten grond ook verband met •vdje on naspeurlijke spelingen der natuut. Hoe komt het dat het eene jaar de mosselen op denzelfden grond best, 't andere jaar minder of slecht zijn? Dat weet men niet van te voren. Daar kan niemand iets aan doen. Maar de mosselen moe ten weg, verkocht worden. De menschen redeneeren nu, dat het heelemaal geen kunst is om goede mosselen te verkoo pen, dat kan een klein kind wel. Maar om slechte of minder goeie kwijt te ra ken, dat is de kunst, dat is mannenwerk, j zegt men. Een aanzienlijk percentage is dan ook afkecrig van het Verkoopkan toor om deze en nog meer redenen. Indien bv. te Ierseke moest gestemd worden over de vraag: Weg met de staatsbemoeienissen of niet, dan geloo- ven we, dat 1/3 voor, m,aar 2/3 tegen zou zijn. Wat de kweekers-handelaren ook steekt is de overbodige bemoeiing van boven af met den handel zelf. Zoo werd bv. verleden week een paar hande laren aangezegd, dat hun geen uitvoer- consenten meer worden verleend: uit met hun handel. Tegen deze machts wellust richt zich hun toorn. Dit soort van dingen maakt staatsbe moeienissen zoo onsympathiek. Als één man zegt: je krijgt geen mossels ineer, dan krijg je er ook geen meer. Onze Oostelijke buren kunnen dergelijke din gen slikken, dat gaat voor Nederlan ders echter niet. Veel goede dinrfen zijn door Centra lisatie in den mosselhandel in het leven geroepen. De misstanden die er zijn moe ten en kunnen verdwijnen. De levering moet niet alleen op papier maar ook in de praktijk ponds-pondsgewijze gaan, opdat niemand zich daar (terecht) aan kan stooten. Men kan toch levendig begrijpen, dat er geen grooter ergernis is, dan dat de een alles en de ander heel weinig mag leveren. Dit werkt als een roode lap op een stier. Waarom laat men de mosselen, die het bestuur niet kan verkoopen, niet aan de kwee kers zelf over om te verhandelen. Die weten er meestal wel raad mee. ONTSLAG BIJ DE Z. VL. TRAM. Met ingang van nader te bepalen da tum zullen aan de Zeeuwsch-Vlaamsche tram een twintigtal personen van het personeel in de verschillende bedrijfs groepen worden ontslagen, terwijl een afdeelingschef met vervroegd pensioen gaat. Dit ontslag houdt verband met be zuiniging zoowel als met den gewijzigden exploitatievorm, o.a. het vervangen van stoomtractie door automobielen voor vracht- en personenvervoer en ook door motorwagens. AAGTEKERKE. De collecte voor de vereeniging tot werkverschaffing aan hulpbehoevende blinden Plantage Mid- 'denlaan Amsterdam bracht alhier op de som van f 25. VEERE. De collecte voor de vereeni ging De Macht van het Kleine, de ver eeniging voor on- en minvermogende lijders aan vallende ziekte, heeft alhier 16 opgebracht. OOSTKAPELLE. Op initiatief van de tuinbouwcommissie der Z.L.M, werd Dinsdagavond alhier in het vergaderlo kaal van den heer S. den Hollander een vergadering gehouden van groente- en fruitkweekers met het doel een vereeni ging te vormen, waarin en waardoor zij hun belangen kunnen behartigen in den ruimsten zin des woords. Leider dezer bijeenkomst was de heer M. Wattel te Middelburg, secretaris der bovengenoemde commissie. Het resultaat der besprekingen was dc vorming eener vereeniging met aan vankelijk 10 leden, De naam is „Samen werking", zetel Oostkapelle. Ook van Serooskerke, Vrouwenpolder en Dom burg waren tuinders aanwezig. Deze ge meenten worden in de vereeniging be trokken. Bestuur: P. Brand (Domburg), voorz.; P. de Kam (Oostkaoelle), secr.; I. den Hollander; C. W. Bommeljé (bei den Oostkapelle); J. Warners, (Dom burg). PACHTREDUCTIE VOOR DE KREEFTENVISSCHERS. IERSEKE. De pachters van kreeften- perceelen in de Schelde en Zeeuwsche stroomen hebben tot hun verheugenis bericht ontvangen van het bestuur der visscherijen, dat hun over het afgeloopen jaar een reductie van 50 pet. op hun pacht is toegestaan. IERSEKE. Van den kreeftenhandelaar A. N. zijn een paar kreeften gestolen, die hij in het zoogenaamde Haventje ter verwatering had opgehangen. De politie is de daders op het spoor. Bij den stoker aan de gasfabriek M. N. is Zaterdagnacht een konijn ge stolen. De rijkspolitie heeft de zaak in handen. Naar wij vernemen, hebben enkele pachters van perceelen op den zooge- naamden „Bol" bericht ontvangen, dat ze hun perceelen niet meer terug kun nen krijgen, daar ze door den Staat zul len worden gebruikt voor het uitzaaien van de aangekochte Fransche zaai- oesters. RETRANCHEMENT. In deze gemeen te is een werkverschaffingsobject ge vonden. Het fietspad, dat naar de dui nen loopt krijgt weer een grondige beurt, zoodat een aantal werkloozen uit deze gemeente voor een heelen tijd werk zal hebben. RETRANCHEMENT. In het café „de Zon" eigenaar de heer J. F. de Voldere werd een uitvoering gegeven van de pl. afdeeling van de S.D.A.P., welke door een groot aantal belangstellenden werd bezocht. De diverse tooneelstukjes, welke wer den opgevoerd, werden afgewisseld door muzieknummers, ten beste gege ven door enkele muzikanten uit het mu ziekkorps. Een gezellig bal besloot de ze goed geslaagde uitvoering. SLUIS. In deze gemeente heerscht in I hevige mate de griep. Vooral bij de leer lingen van het pensionaat „Sint Joseph" Het kan bijna een epidemie genoemd worden, daar er niet minder dan 150 ziek zouden zijn. Gelukkig hoorden we nog niet van doodelijke gevallen. STAMBOEK VOOR HET NED. TREKPAARD. Alg. vergadering van de afdee ling Zeeland. Maandagmiddag h<eld de afdeeling Zeeland van het Stamboek voor het Nederlandsch Trekpaard (B T.), in em der zalen van het „Schuttershof" te Goes, haar algemeene vergadering, wel ke door 68 leden werd bijgewoond De heer Hanken, voorzitter heette allen hartelijk welkom, inzonderheid de heeren Van Vredenburch en Bom, resp algemeen voorzitter en secretaris der Vereen., die door hun tegenwoordigheid blijk geven met de fokkers en hunne belangen mede te leven. In korte trek ken gaf spr. een overzicht van het jaar dat achter ons licht, dat weliswaar ver betering bracht, doch nog steeds niet datgene, waarnaar onze leden met ver langen uitzien, namelijk, een volledig herstel. Helaas, zegt spr. moesten wij in 1935 ook twee onzer beste leden voor altijd missen. Het was H. de Dobbelaere, wiens stal tot tweemaal toe een Neder- landsche kampioenmerrie voortbracht en juist overleed in den tijd dat Duches- se d'Hermine zijn stal voor de tweede maal naar een nationale overwinning had gevoerd! En dan Jan de Putter, wiens laatste levenswensch het is ge weest, al zijn stamboekpaarden, zooals hij ze zoovele malen ter overwinning had gevoerd, nog eenmaal aan hem te laten voorbijtrekken; hij nam afscheid van ze, en enkele uren daarna ook van het leven. Het is hun groote toewijding aan en hun oneindige liefde voor ons trekpaard, dat ons in de toekomst den weg moet wijzen. Dat zij in vrede mogen rusten. Ingekomen was een verzoek uit Wes telijk Zeeuwsch-Vlaanderen, waarin werd verzocht: 1. Ingevoerde hengsten streng te keu ren, aan welk verzoek de voorzitter zegde dat bij de jongste keuring reeds is voldaan. 2. Fr op aan te dringen, dat Neder- landsche stamboekpaarden, bij invoer ir> België, aan de grens niet zullen wor sen gebrand, waarop werd medege deeld, dat reeds een schrijven hierover aan het hoofdbestuur is gezonden. 3. De Rijkscommissie ook bij de ua- jaarskeuringen te laten optreden, met welk verzoek de voorzitter zegde zich niet te kunnen vereenigen, ten eer ste omdat het stamboek dan de kosten van twee jury's zou hebben te betalen, terwijl men bovendien streeft naar op heffing der rijkscommissie, Wanneer daar gegronde klachten zijn over al te streng keuren door de stamboekjury, dan kan en dient dit te worden onder vangen door tegemoet te komen aan het verlangen in vraag 4 neergelegd. 4. Te willen bevorderen, dat bij de najaarskeuringen meer hengsten worden uitgesteld, inplaats van directe afkeu ring. waardoor den fokkers veel schade is toegebracht, Unaniem ging de ver gadering accoord met het in deze vraag neergelegde verlangen der fokkers, en zal hiermede rekening worden gehou den. 5. Te willen bevorderen dat Zeeland, gezien het aantal ingeschreven fokma- teriaal, door twee leden in de jury zal 'worden vertegenwoordigd, waarop de voorzitter antwoordde, dat dit onmoge lijk is, daar hierdoor in de andere af- deelingen een actie zou ontstaan, waar van de Zeeuwsche fokkers weinig ple zier, noch voordeel zouden hebben. 6. Er bij de Red. van „D.N.V." de aandacht op te vestigen, dat afbeeldin gen in het Kerstnummer velen aanstoot hebben gegeven, terwijl ook de onge- teekende keuringsverslagen en stukken, met veelal ongemotiveerde critiek, wre vel opwekten, waarop de voorzitter me dedeelde wat in deze reeds is gedaan, doch blijkbaar zonder eenig resultaat. Spr. zegde dat het de bedoeling is om zich, voor wat de verdediging van en de reclame voor ons trekpaard, geheel onafhankelijk van dit blad te maken, welke mededeeling met instemming werd begroet. 7. Te willen bevorderen, dat op alle keuringsplaatsen en in alle afdeelingen zoo gelijkmatig mogelijk zal worden ge keurd, waarop de voorzitter antwoordde dat de jury dit steeds betracht, doch dat keuren tenslotte óók menschenwerk blijft. Dan waren ingekomen verzoeken van de leden Anth. Dees, H. de Regt en J. Koster, om medewerking te willen ver- leenen, opdat zij hun in België aange kochte anderhalfjarige merries alsnog kunnen invoeren. Ook meenden verzoe kers, dat het hoofdbestuur in deze had behooren te waarschuwen. Uit de door den heer Bom gegeven toelichting bleek evenwel, dat niet het stamboek, doch de Nederlandsche Veehouderijcentr.ale de bevoegdheid tot het afgeven van in voervergunningen heeft verkregen. Men heeft zich op het standpunt gesteld, dat s'echts fokpaarden mogen worden inge voerd, waaronder moeten worden ver staan, paarden van minstens 2)4-jarigen leeftijd. Iiier werd eerst aangekocht en daarna aanvraag gedaan, doch juister is, eerst informatie in te winnen en daar na aan te koopen. Niettemin zal nu ge tracht worden de gedupeerden voor 1936 aan een invoervergunning te hel pen, indien men zulks verlangt. Tenslotte was er van de vereeniging „Hippos" een aanvraag om een extra subsidie, in verhand met de plannen tol hel houden van een fokdag, naar aan leiding waarvan de voorzitter voorstel de hiervoor f 100 te voteeren, hetgeen met alg. st. werd goedgekeurd. Uit het jaarverslag van den secretaris stippen wij aan: dat de handel in oude paarden en jonge ruinen nog niet dh t was, doch goedscortig jong en volwas sen fokmateriaal goed aan prijs is ge weest; dat het buitenland te weinig af neemt, waardoor de handel in hoofdzaak op het binnenland is gericht; dat velen het vertrouwen in de fokkerij hebben teruggekregen, doord,at het ledental klom van 1164 tot ruim 1300; dat 35 hengsten en 432 merriën in het keorstarn- boek werden opgenomen, terwijl 1750 veulens voor inschrijving in het stam boek werden aangeboden; dat de gehou den keuringen zonder uitzondering we der een succes zijn geweest, en dat de financieele toestand der afdeeling ge zond mag worden genoemd. De rekening over het afgeloopen dienstjaar werd, vergezeld van het rap port van den accountant, goedgekeurd. Het nadeelig saldo van f 982 werd in hoofdzaak veroorzaakt, doordat een be drag van f 1520 voor de nation,ale ten toonstelling werd besteed. Bij de bespreking der agenda voor de algemeene vergadering lokte punt 10 een nogal breedvoerige bespreking uit. Men achtte het gevaarlijk zich vast te leggen op 't principe, dat „vos" X „vos" ook „vos" geeft. Algemeen voelde men er voor, om, bij ,afwijkingen op dezen regel, een nauwkeurig onderzoek te doen instellen en het veulen dan die af stamming te geven, welke bij onderzoek de juiste is gebleken. De begrooting werd, sluitende op een bedrag van f 4530 (post onvoorzien f 240) zonder eenige opmerking goedgekeurd. In alle vacatures werd bij acclamatie voorzien en de door het bestuur aanbe- volen candidaten herkozen, hetgeen wel wijst op een prettige samenwerking. Een voorstel van 't bestuur, om de contributie in December te doen innen, werd na een opmerking van den heer Bom teruggenomen en deze kwestie ter regeling overgelaten aan den algemee- nen secretaris en den heer Lako. Bij de rondvraag werden nog eenige onderwerpen besproken, waarop wij in een volgend nummer terugkomen. DAMMEN. De Maandagavond gespeelde compe titiewedstrijd voor den Zeeuwschen Dambond tusschen Vlissingen 2 en Aag- tekerke 1 gaf den volgenden uitslag. G. v. HoornA. Willemse 02, J. F. de KrijgerL. Bosselaar 02, A. v. BlokpoelD. Trieller 02, G, Luwema L. Trieller 02, J. KlaasseP. de Visser 02, W. LuwemaS. Bosselaar 02, J. DommisseS. Blaas 02, P. v. d. BroekeJ. de Visser 0-2, P. Geel hoedC. Jobse 20, L. de Nooyer A de Visser 02. Uitslag Vlissingen 2 punten, Aagte- kerke 18 punten. DE KWESTIE-B.V.V. Een vermanend schrijrven van den K. N. V. B. Omtrent de vermeende overtreding der amateursbepalingen door het Bos sche BW meldt de Tel. dat het boek- onderzoek door den K'.N.V.B. heeft uitgewezen dat er een BW-lid was, die een vergoeding genoot van tien gulden per week en die deswege in de beroeps klasse werd geplaatst. Dit lid was. de oud-kwitantielooper van BW. De commissie voor amateurisme heeft thans het volgende aan het BW-bestuur be richt: „Spelers, reserves en leiders mogen overeenkomstig het bepaalde bij art. 6 der amateursbepalingen uit de kas van de vereeniging alleen voor de werkelijk door hen uitgegeven kosten restitutie ontvangen. Vergoeding van vaste bedra gen, ak door u aan spelers, reserves en leiders wordt uitgekeerd, zal derhalve voor het vervolg niet meer door u mo gen worcen voldaan. Wij vertrouwen, dat met het tot op heden gevolgde systeem zal worden gebroken, daar herhaling v,an de overtreding zal moeten worden gestraft." MIDDELBURG. WO 5 Feb. Lez. N.C.V.B, spr. mej. W, Vermaat, Bogardz. 20,15 h. WO 5 Feb. Speldjesdag „Valken'neide". DO 6 Feb*- GOES. WO 5 Feb DO 6 Feb- Elec. Drukkerij C. W. den Boer, M'burg»

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 8