'ammm DE ONBUIGZAMEN. Slaapt U slecht? P. M. D. Mergan, schiettent, 35; H. Alberge, nougatkraam 10; R. Vinke, idem, 60; G. Theuns, idem, 132.50; I J. Theuns, idem, 131.50; P. Bos, idem, 140; J. Visser, zuurkraam, 25; H. Warnar, palingkraam, 20; firma Wed. Visser, wafelkraam, 60; C. Leemhorst,! gebakkraam, 30; Wed. C. J. Evert- sen, idem, 160; A. Leenhorst-Harms, I idem, 116; M. Evertsen, idem, 30; I mej. Riemens, patates frites plus ijskar I 25; C. Janvier, gebakkraam, 135; C.l de Haan, beignetkraam, 380; L. van| Bever, patates friteswagen, 60; M. Ko- nincke, acrobatentent, 112.50; C. Jan-I vier, oliebollenkraam, 46; Roels v. d. f Boom, kinderdraaimolen, 100. Totaal voor de van 3 tot 8 Augustus te houden kermis 4039.50. EEN AFSCHEID. Toen gisterenmiddag de lessen aan de Rijks Hoogere Burgerschool alhier wa ren geëindigd, trokken de leerlingen van de derde, vierde en vijfde klassen naar het gymnastieklokaal om tegen woordig te zijn bij het afscheid van den hr J. H. Hoogesteger, den amanuensis aan wien met ingang van 1 Februari we gens het bereiken van den pensioenge rechtigden leeftijd eervol ontslag is ver leend. Met den directeur en leeraren woon de ook de inspecteur van het M. O., dr. E. H. Renkema uit den Haag, de plech tigheid bij. Toen de heer Hoogesteger met zijn echtgenoote, afgehaald door een com missie de zaal binnenkwam werd hij met applaus begroet. Het eerste nam het woord de direc teur der school, Ir. J. Ph. v. D a 1 s u m, die er op wees dat de scheidende een langen tijd ruim 40 jaar, als amanuensis werkzaam is geweest. Spr. heeft maar kort met den scheidende samen gewerkt maar dit was voldoende om hem te leeren waardeeren. De hr Hoogesteger heeft heel wat leeraren en directeuren zien komen en gaan. Spr. bracht dank aan inspecteur Renkema voor zijn aan wezigheid. De directeur hoopte, dat de heer Hoogesteger nog langen tijd van zijn rust zal mogen genieten. De heer A. F. Troll sprekende na mens de commissie uit de leeraren, zei' de het in de eerste plaats op prijs te stellen, dat ook mevrouw Hoogesteger aanwezig was. Op 1 April 1895 kwam Hoogesteger aan de school, na reeds 1 jaar aan de gemeentelijke H.B.S. te Goes te hebben gewerkt. Hij had als amanuensis het meest te maken met de leeraren in natuurkunde, scheikunde en plant- en dierkunde. Maar vast staat dat alle leeraren steeds aangenaam met den heer Hoogesteger hebben samen gewerkt. Altijd zette hij alles goed ge reed, hij kende alle instrumenten. Jam mer was het dat er aan de school geen g'elegehheid was om instrumenten te repareeren. Deze moesten vaak als zijn de verouderd op zij worden gezet. Ook administratief en wat de zorg voor de financiën der school betreft, heeft de scheidende alles goed beheerd. Namens leeraren en oud-leeraren bood spr. als herinnering een schilderstukje van D. v d. Haar aan. Zich richtende tot mevrouw Hoogeste ger onder het aanbieden van bloemen, wees spr. er op, dat ook voor haar een ander leven zal aanbreken nu haar man niets meer te doen heeft. Spr. hoopte, dat het voor beide een prettig leven zal zijn. Dr. H. J. B 1 i k s la g e r zeide als leeraar in de scheikunde 6% jaar met Hoogesteger te hebben gewerkt en hij heeft daarbij leéren waardeeren diens groote stiptheid, groote bereidwillig heid, groote kennis van zaken en groo te belangstelling voor alles, wat op school voorkwam. Als persoonlijke herinnering bood spr. een boekwerk aan en namens den ver vaardiger een vergrooting van een por tret. Namens de leerlingen sprak Joh. Wag envoorde en zeide, dat ook zij den heer Hoogesteger niet zoo maar konden laten vertrekken na zulkeen langeh diensttijd. Zij hebben hen leeren kennen als een hoogstaand mensch, die ook de leerlingen steeds met raad en daad heeft bijgestaan. Zij wenschen hem met zijn vrouw nog ve le jaren van goede gezondheid toe, zulks onder aanbieding van een boekwerk als souvenir. De inspecteur, dr. E. H. R e n k e m a stelde het op hoogen prijs aanwezig te kunnen zijn bij het afscheid van iemand, die zoovele jaren zijn taak heeft ver richt op een wijze, die van de zijde van het Rijks schooltoezicht ten zeerste is gewaardeerd. Spr. was gerechtigd mede te deelen, dat het H. M. de Koningin behaagd heeft den heer Hoogesteger den gouden eeremedaille van de Orde van Oranje Nassau toe te kennen. Deze mededeeling werd met uitbun dig applaus begroet. De heer Hoogesteger zeide, dat voor hem de tijd van gaan is aangebro ken. Eerst bracht hij dank aan H. M de Koningin voor de hem toegedachte onderscheiding, vervolgens aan den in specteur, wiens aanwezigheid en woor den hij zeer op prijs stelde en daarna aan de verschillende andere sprekers, mede natuurlijk voor de aangeboden ge schenken. Tenslotte hebben allen met een hand druk van den heer en mevrouw Hooge steger afscheid genomen. VLISSINGEN. RAADSVERGADERING. De Raad heeft gisteren den heer M. J, Hemmekam, op zijn verzoek, eervol ont slag verleend als gemeente-ontvanger en daarna de heeren E. Bouwsma, J. J. Laernoes en A. C. de Baare herbenoemd tot lid van de commissie van toezicht op het L. O. Verschillende kleinere voor stellen werden z. h. s. aangenomen, waarna bij de rondvraag de heer Van Oorschot zijn ongerustheid uitte in ver band met geruchten dat de schoolartsen- dienst met wijziging of verdwijning wordt bedreigd. De voorzitter zeide, dat deze kwestie nog maar eenmaal bij Ged. Staten ter sprake is gekomen. DE AANKOMST VAN GENERAAL BOOTH TE VLISSINGEN. Er heerschte Vrijdagmiddag een groo te drukte in den hal bij de buitenhaven tegen de aankomst van de mailboot „Meckelenburg". MHet den comandant van het Leger des Heils in Nederland, den heer B. Vlas, waren aanwezig vele officieren van het leger, speciaal de Zeeuw- sche corpsen en ook een groot muziek korps bestaande uit heilssoldaten uit Vlissingen, Middelburg, Goes en Ierse- ke. Dit alles gold de verwelkoming van de opperste leidster van het leger, ge neraal Evangeline Booth. Toen de Mecklenburg meerde, heelt commandant Vlas met enkele officieren de generaal aan den ponton verwelkomd. Het gezelschap wandelde naar den hai aldaar, begroet met hoerah geroep. Het allereerst traden het meisje Steutel en de jongen Heijnsdijk gekleed in boeren- pakjes met witte klompjes aan, naar vo- voren en terwijl het meisje een bouquet aan bood, sprak de jongen de welkomen gast in het Engelsch toe en heette haar namens alle jongens en meisjes hartelijk welkom, de hoop uitsprekend, dat zij prettige dagen in Nederland zal mogen doorbrengen. Hierna nam kapitein mep. M. Kroc, uit Middelburg het woord om eveneens in het Engelsch namens alle officieren uit Zeeland een woord van welkom te spre ken. Spreekster was verheugd als eer ste de generaal te mogen toespreken. Duizenden zullen komen op de bijeen komsten om haar te hooren en velen, die het moeilijk hebben, zullen in haar zien de verpersoonlijking vfan den steun, die het leger uit Gods naam brengt. Generaal Booth, heeft bijgestaan door een tolk, de aanwezigen dank gebracht voor de verwelkoming, Zij wenschte de Zeeuwsche korpsen geluk met kinderen, zooals de twee die haar verwelkomden, maar ook met zulk een goed korps of ficieren. Spr. was dankbaar weer in Hol land te zijn na zoovele jaren. Zij heeft alle landen van de wereld bereisd, maar nooit heeft zij het bezoek aan Neder land vergeten. Onder den hal werd een breed doek uitgespannen met de woorden: Dear General, Welcome in Holland. Na de verwelkoming begaf het gezel schap zich naar het perron, waar de generaal met haar gevolg plaats nam in den voor Amsterdam bestemden D wa gen. Tot het vertrek van den trein te 17,38 stonden de heilssoldaten voor den spoor wagen en brachten met muziek en z,ang hulde aan hun algemeene leidster, haar toewuivende, toen de trein zich in beweging stelde. WALCHEREN. INBRAAK OP KLAARLICHTEN DAG. BIGGEKERKE. Donderdag is op klaarlichten dag ingebroken in de wo ning van den alleenwonenden landbou wer J. van K, op het gehucht Krommen- hoeke alhier. Toen de bewoner des mid dags thuiskwam, kwam hij tot de ontdek king, dat in zijn woonkamer alles over hoop was gehaald, terwijl het hem niet weinig verwonderde, dat de ongenoode gast(en) de brutaliteit hadden gehad 't radio-toestel aan te zetten. Het bleek, dat een geldsbedrag van ongeveer f 20 was ontvreemd, benevens een aantal si garen. Sieraden e.d. waren onaange roerd gebleven. De politie heeft een onderzoek inge steld, doch heeft nog geen resultaat be reikt. NIEUW- EN ST. JOOSLAND. Don derdagavond hield de afd. Nieuw- en St. Joosjand van de vereeniging Volkson derwijs" een gezelligen avond voor le den en genoodigden in één der lokalen van de openbare school. Het lokaal was goed bezet. De voorz. de hr F. P. Pol derdijk, opende met een woord van wel kom en gaf daarna het woord aan mej J. Hegberg, onderwijzeres aan de open bare school. Spreekster gaf in verteltrant een over zicht van. het boek „C/ijsje", een aan grijpend verhaal van e'en arm gezin in een armoedige steeg wonende in een groote stad, hetgeen onder diepe stilte werd aangegord. Vervolgens werd ge pauzeerd en thee met een versnapering aangeboden. De heer C. Brakman, hoofd der o.l. school, liet vervolgens een col lectie mooie lantaarnplaatjes zien uit de Ardennen in België, uit Walcheren en uit deze gemeente, die alle zeer in den smaak vielen. Hierna droeg mej. Hegberg eenige lui mige en ernstige gedichten voor die met groote aandacht werden gevolgd. Uit 't daarop volgende applaus bleek dat de aanwezigen volop hadden genoten. On der aanbieding van een c,adeau bracht de voorzitter dank aan mej. Hegberg voor hetgeen zij ten gehoore had ge bracht en aan den heer Brakman voor de vertoonde lantaarnplaatjes, terwijl hij hun een tot weerziens toeriep. Ook dankte de voorzitter nog den heer V Boekhout, die als penningmeester vee, voor dezen .avond had gedaan en zich ook in verbinding had gesteld met hei bestuur van „Volksonderwijs" in Mid delburg. Dit heeft tengevolge gehad da' op 12 Februari a.s. 50 schoolkinderen gratis een avondvoorstelling kunnen bij wonen in Middelburg, terwijl ook voo de leden eenige kaarten beschikbaar zijn gesteld. ZUID-BEVELAND. ELLEWOUTSDIJK Donderdagavond had alhier in de herberg van den heer J. Verheijke de algemeene vergadering plaats van het musschengilde „Ons Be lang". Als bestuurslid werd herkozen A. Smallegangem terwijl in de vacature D. Zoeter werd gekozen P. J. v. d. Bliek. In 1935 werden 595 musschen in geleverd. Hierbij werd de eerste prijs behaald door E. Priester en de 2e door G. J. Verheijke. De vergadering were besloten met een koffietafel. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. RAAD VAN IJZENDIJKE. IJZENDIJKE. Donderdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van den burgemeester. Afwezig de heer Cam- maert. Een voorstel van B. en W. om toe te treden tot de arbeidsbeurs voor W, Z. VI, gemeenten te Oostburg vooi 10 jaar tegen 4'/-> cent per inwoner werd aangenomen. Het afstandsgeld vooi schoolkinderen volgens art. 15 L.O. werd op voorstel van B. en W. van f 22,50 op f 10 per kind gebracht. De heei Van Bortel zou het geheel willen afschaffen, gezien de slechte wegen van vroeger en de prachtige wegen van thans. Verder werden de pensioengrond slagen van den burgemeester, secretaris, ontvanger en ambtenaar van den burger lijken stand vastgesteld. Bij de rondvraag werd gewezen op slechte paden en we gen. De heer Van Bortel stelde voor 's Zaterdags v,asfe parkeer plaatsen tegen kleine vergoeding vas: te stellen, daar nu de gansche gemeen te als parkeerplaats gebruikt wordt. uffBioro, ONTSMETTING VAN BIETENZAAD TEGEN BIETENBR AND De plantenziektekundige dienst te Wageningen schrijft ons: Bietenbrand, waaronder verstaan wordt het zwart worden der jonge plantjes aan den voet, waardoor deze kunnen wegvallen, kan door meer dan een schimmel veroorzaakt worden. Een van deze, Phoma betae, die in verreweg de meeste gevallen de oorzaak is, gaat met het zaad over en kan door zaad ontsmetting bestreden worden; tegen de in den grond overblijvende en van daaruit de plantjes aantastende schim mels helpt zaadontsmetting natuurlijk niet. Het kan dus wel voorkomen, dat, niettegenstaande ontsmet zaad is uitge zaaid, de opkomst te wenschen over laat, of dat er toch nog vele plantjes wegvallen. Toch mag dit geen reden zijn de ontsmetting van het bietenzaad ach terwege te laten. Op grond van de door den Planten- ziekttenkundigen Dienst genomen proe ven verkregen resultaten kan alleen de aanwending van de hieronder aangege ven middelen worden aanbevolen De verbouwer, die zelf zijn bietenzaad ont smet, gebruike dus uitsluitend één van deze middelen, terwijl zij, die ontsmet Uï<a£ Ls dis rüeuAite HONIG'5 KALFSSOEP (Ingez. MedJ MIJNHARDT'S ZENUW-TABLETTEN Wat MUnhardt maakt is goed (Ingez. Med.l door J. S. FLETCHER. 41). Met een sleutel opende de opzichter het hek v.un zijn tuin en terwijl hij het licht van zijn lantaarn op het pad, dat naar de huisdeur voerde, liet schijnen, bleef hij aandachtig staan luisteren. „Daar komt iemand te paard de stad uitgereden", zei hij. „Dat z,al meneer Washington wel zijn.... Ik verwacht hem al den heelen avond." „Dat is de voorzitter van het comité voor de waterwerken hier", bemerkte Oliver half fluisterend tot Rawlinson. „Dus die weet er dan toch al wat van af. Crabtee?" wendde hij zich op eens tot den opzichter en vroeg beve lend: „Wat dan? Waarom heb je aan anderen niets laten wetenaan mij bijvoorbeeld?" Crabtee gaf niet terstond antwoord. Luisterend bleef hij staan wachten, tot de ruiter nader kwam en ten slotte de laatste kromming van den weg inreed. „Ik heb voor alles mijn orders, mijn heer Carsdale", zei hij eindelijk. „U moest dat dus liever aan mijnheer Was hington vragen. Hij heeft van vanmor gen zes uur af alles geweten, wat er te weten viel en hij heeft strikt bevel ge geven, dat er geen woord tegen wien ook mocht worden uitgelaten. Als een van de werklui toch zijn neus voorbij gepraat heeft. nou, dan zal hem dat z'n baantje wel kosten., als ik er tenmin ste achter kom, wie het is. Wat er ge beurd is, mag niet ruchtbaar worden., dat zal mijnheer Washington u zoo da delijk wel heel duidelijk maken". Intusschen was de ruiter naderbij ge komen en voordat Oliver nog iets verder tegen den opzichter zeggen kon, was hij uit den zadel gesprongen. Het was een jonge, lenige man met een verstandig uiterlijk, die de metgezellen van Crab- tree onderzoekend opnam en niet met hun gezelschap in zijn schik scheen te te zijn. „Zoo.. mijnheer Carsdale!" zei hij. „Hebt u iets hooren verluiden soms? Ik had anders orders gegeven, nietwaar, Crabtree. „Ik kan er niets aan doen, mijnheer", viel de jonge opzichter hem in de rede. „Ik heb ook heel strikte orders gege ven heb ik iederen man op het werk goed ingeprent! Maar toch schijnt een of anders iets 'losgelaten t,e hebben L „Als u het weten wilt, meneer Was hington", zei Louis, tusschenbeiden kó mend. „Ik heb het nieuws aan mijn va der verteld. Mijn knecht Bew had het gehoord. van wien komt er nu minder op aan. Zulke dingen laten zich nu een maal niet stil houden. En omdat vader met zijn huis in de vallei er nog al eenig belang bij heeft, nietwaar?., daarom.." Oliver drong zichzelf naar voren. „Kom, nou! geen gezwam in de ruim te!" zei hij bruusk. „Dat duld ik niet., zelfs niet van den heelen gemeenteraad van Halfirth! Als er iets met den dam niet in orde is, dan moet ik het weten. En alles wat er mee aan de hand is! Kom, voor den dag er mee!" „We doen beter in huis te gaan, Crab tee", zei Washington. „Ik zal mijn paard bij je in de schuur zetten. Er zijn ge wichtige redenen voor om de zaak stil te houden, mijnheer Carsdale", vervolg de hij, den tuin doorloopend. „Wat er gebeurd is, moet liever niet in 't open baar besproken worden., vooral niet, omdat we er nog niet met zekerheid achter zijn, wat het eigenlijk is. In elk geval is het een nogal onplezierig en geheimzinnig geval. En omdat er geen oogenblikkelijk gevaar dreigtdaar zijn we wel volkomen zeker van.vond ik het nog niet bepaald noodig u te waarschuwen. Maar., wie is die heer, die u daar bij u hebt?" ,,'n Gast!" bromde Oliver. „Die is te vertrouwen". Hij bleef wachten, tot het paard op stal was g'ezet en ging dan mee naar binnen, waar hij, bij het licht der lamp, de gezichten van den voorzitter en den hoofdopzichter aandachttig bestudeerde „U doet maar het beste, me ronduit te vertellen, wat dat praatje inhoudt!" zei hij, „Ik moet het nu eenmaal weten!" „Wat hebt U voor geruchten gehoord?" wendde Washington zich tot Louis. „Dat er een scheur in den dam was gekomen", hntwoardde dezte terstond. „En het bericht was afkomstig Van een van uw menschenik weet ook van wien. maar dat ben ik niet van plan te vertellen". „Is dat waar?" vroeg Oliver. Washington gaf Crabtree een knikje. „Vertel dan maar, wat er te vertellen valt", zei hij. „Veel is het niet., maar dat komt er ook niet op aan!" „Wat komt er dan wel op aan?" vroeg Louis, die de beide mannen aandachtig had gadegeslagen. Washington haalde de schouders^ op en knikte nogmaals tegen den opzich ter. t „Wel", zei Crabtree, bijna wantrou wend naar Oliver kijkend. „Het is een vreemd gevallastig' te verklaren, mijn heer Carsdale. Hebt u misschien van morgen een vrij zwaren slag gehoord? juist toen het licht werd?" Oliver keek hem verschrikt aan. „Jazeker., dat heb ik gehoord!" riep hij uit. „Net of er iets werd opgeblazen. Ik dacht ook niet anders of ze lieten ergens in de steengroeve.daar aan den anderen kant, iets springen", „Dat dacht ik ook!" zei Crabtree. „Ik heb precies hetzelfde gedacht en ik be greep al niet, waarom ze zoo vroeg' aan den gang waren. Maar het was niet in de groeve van Dibbs.het was in wer kelijkheid een ontploffing in onzen dam!" „Een., ontploffing?" herhaalde Oliver langzaam. „Je wilt toch niet zeggen, dat iemand dat.met.opzet gedaan zou hebben?" De vijf mannen keken elkaar een poosje zwijgend aan. „We weten niet, wat we er van moe ten.; denken", zei ide voorzitter. „Het eenige, wat ik weet. is, dat er hier van - morgen een ontploffing heeft plaats ge-1 had. Hoe kan dat anders dan met opzet i zaad aankoopen, goed zullen doen zich ervan te vergewissen met welk middel het zaad is of zal worden ontsmet, Natontsmetting. De ontsmetting kan geschiedden door het bietenzaad 2 uur onder te dompe len in een oplossing van (in alphabeti- sche 'volgorde genoemd): Ceresan-nat- ontsmetter of Germisan ter sterkte van K procent kg ontsmettingsstof op 100 1 water) of 4 uur in Vu procentop lossing (H kg ontsmettingsstof op 100 1 water). Per kg zaad heeft men ongeveer 3 a 4 1 van de oplossing nóodig. Dezelfde oplossing kan meerdere malen achter een gebruikt v/orden, mits na elke be handeling zooveel nieuwe oplossing wordt toegevoegd als door het zaad wordt weggenomen. Mén kan aannemen dat 1 kg zaad ongeveer OjS a 1 I oplos sing neemt. Het los storten van het zaad in" de vloeistof is voor de bevochtiging beter dan onderdompeling in een zak. Na de behandeling' wordt het zaad zoo duo mogelijk uitgespreid. Vaak omzetten be vordert een snelle droging. Met het zaai en behoeft niet gewacht worden, tot het zaad volkomen droog is. Uitzaaien van iets vochtig zaad bevordert zelf de kie ming en de opkomst. Bij hef zaaien met dë machine dient er rekening mee ge houden te worden, dat het zaad door vochtopname is uitgezet. De ontsmetting kan ook geschieden voigens de machinale omschepmc-ihodc Hierbij wordt het zaad ontsmet in de apparaten, die gebruikt worden voor de droogontsmetting. Een goede ontsmet ting wordt verkregen door per 20 kg zaad, 4 1 van een 3 procentige oplossing van bovengenoemde middelen te ge bruiken. De resultaten, die bij toepassing van deze werkwijze worden verkregen, zijn doorgaans iets minder dan bij onder dompeling van het zaad Hier tegenover staat echter, dat het zaad spoedig na de ontsmetting zaaidroog is, terwijl de duur van de behandeling kort is. Het zaad wordt n.l. 4 a 5 min. in den trommel rondgedraaid. Bij de toepassing van de machinale omschepmethode is het ten zeerste ge- wenscht gebruik te maken van ma chines, die zoodanig zijn ingericht, dat de vloeistof tijdens het draaien tot het zaad toevloeit. Wordt de vloeistof in één keer aan het zaad toegevoegd, dan gaat het samenkoeken. Droogontsmetting. Als droog'ontsmettingsmiddel voor de ontsmetting van bietenzaad wordt aan bevolen U.T. 685. Per kg zaad wordt 8 gram van dit middel aangewend. De ontsmetting moet, met het oog op mogelijk inademen van ontsmettingsstof en ook voor het verkrijgen van een goede menging, geschieden in de voor dit doel in den handel zijnde droogont- smettingsapparaten. Met U.T. 685 be handeld bietenzaad kan niet woiden voorgeweekt, daar de ontsmetting dan onvoldoende wordt Nadere inlichttingen worden gratis verstrekt door den Plantenziektenkun- dig'en Dienst te Wageningen en de bij dien Dienst werkzame ambtenaren, als mede door de Rijkslandbouwconsulen- ten. gebeurd zijn?" „Jawel.maar waar het op aan komt, is., wat is er precies gebeurd?' mengde zich Louis in het gesprek. „Dat is op het oogenblik het allervoornaam ste!" „Juist", mompelde Oliver. „Dat is t voornaamstevoor het oogenblik dan altijd!" „Tien minuten nadat ik het geluid ge- Koord. heb, is een van onze menschen langs de plek gekomen. Hij kwam me dadelijk vertellen, dat hij op weg naar zijn werk bijna aan het einde van het reservoir gekomen was, toen hij opeens een felle vlam zag, vlak bij de groote borstwering midden op den dam. In een oogwenk was die verdwenen en even later hoorde hij het gedonder der ont ploffing en een groot lawaai van vallen de steenen en brokken metselwerk. Hij holde er heen, bekeek alles zoo goed mogelijk en rende toen hierheen om het mij te vertellen Ik ging er natuurlijk da delijk met hem heen. Een gedeelte der borstwering is opgeblazen en er i« een scheur., maar niet erg., dieper in het inwendige van den dam, aan den kant van het reservoir. Het is geen schade, die niet heel gauw hersteld kan worden en er is eigenlijk weinig aan te Wat ze ook met den aanslag voor had den, hij is gelukkig mislukt!" „Maar luister eens!" zei Oliver, zijn grooten wijsvinger waarschuwend tegen den opzichter opstekend. „Vertel nu eéns allereerst, watje van plan bent te doen. Kom, zeg op!" Kokei 40 en 75 ct 11 (Wordt vervolgd).

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6