ZEELAND, Griep, Influenza. L POOS ZO CT.—TUBE 40 ew 60~CT: 1 MIDDELBURG GOES. VLISSINGEN. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN 0.0, jongen speelde met kruit. ZEEUWSCH-VLAANDEREN WJD, raad VAN CADZAND. rust over het lot van den franc opnieuw doen oplaaien en ook in het koersver loop van den gulden spiegelde zich eeni- ge bezorgdheid. Zoowel de dollar als het pond sterling zijn weer ten opzichte van den franc en den gulden gestegen; dat de koersstijging van het Pond geen grooteiren omvang heeft ^aangenomen, moet worden toegeschreven aan inter venties van het Engelsche Valuta-Ega lisatiefonds, hetwelk een voortdurende controle op de markt heeft uitgeoefend. Over het toekomstige koersverloop van den franc valt weinig te voorspellen. Het tijdstip van de inschrijving op de nieuwe Nederlandsche staatsleening viel samen met de nieuwe onrust op de valuta-markt en dit is aan het resultaat van de uitgifte niet ten goede gekomen. Onder deze omsandigheden viel het nog mee, dat een bedrag van ruim 59 mil- lioen door het publiek is ingeschreven; het resteerende bedrag der leen.ng ad 45 millioen wordt door de Rijksinstel lingen overgenomen, die naar men weet de plaatsing van 50 millioen hadden gegarandeerd. Natuurlijk zou het gun stiger voof de schatkist zijn geweest, wanneer niet of siechts voor een klein bedrag een beroep op de Rijksfondsen had behoeven te worden gedaan. De bij deze instellingen beschikbare middelen hadden dan voor een eventueele volgen de uitgifte kunnen worden gereserveerd, eveneens ter consolidatie van vlottende schuld. Hoewel de uitgifte der nieuwe leening dus ondanks de minder gunstige invloe den van buitenaf geen mislukking is ge worden, is het resultaat toch niet zóó bemoedigend, dat binnenkort van de zijde van den Staat opnieuw een be roep op de markt zal worden gedaan. Ook de kans op een voortzetting der uitgiften van provinciale en gemeente- leeningen is veel geringer geworden. De 4 pet. leening Gelderland ad f 4,38 mil lioen kon trouwens reeds niet geheel worden geplaatst, mede doordien met den emissie-koers van 99% pet. de markt-positie wel wat was overschat, Met de aankondiging eener 4 pet. con versie-leening der gemeente Utrecht a 98 pet. heeft men eveneens niet in vol doende mate rekening ermede gehou den, dat de verhoudingen op de obliga- tiemarkt nog al te zeer afhangen van den labielen toestand op de valuta markt. De noteeringen zoowel van staats- als van provinciale en gemeente- leeningen zijn in de afgeloopen week vrij scherp teruggeloopen. Op de aandeelenmarkt was de koop lust in de eerste dagen der week tot staan gekomen en leidden winstnemin gen zelfs tot een verlaging van het koerspeil. Later deed zich echter de in vloed gevoelen jvan de oplevitng der vraag naar buitenlandsche aandeelen van Fransche zijde, waarvan uitteraard weer voornamelijk die Nederlandsche fondsen profiteerden, die op de Parij- sche beurs officieel worden verhandeld. Behalve aandeelen Koninklijke, Philips en Amsterdam-Rubber behooren hier toe sinds kort ook aandeelen Handels ver. „Amsterdam", die onlangs tot de officiëele noteering te Parijs zijn toege laten. De vraag naar H. V. A. werd nog gestimuleerd door de berichten betref fende verdere belangrijke afdoeningen door de N.I.V.A.S., die in den loop van deze maand meer dan 100.000 ton sui ker heeft verkocht, die aan de voorra den op Java konden worden onttrokken. Ook de rubbervoorraden bij de produ centen nemen gestadig af, dank zij de gunstige ontwikkeling van de vraag van de zijde der verbruikers, zoowel in Ame rika als in Europa. Verwacht wordt, dat het rubberverbruik in Januari een re cord-hoogte zal vertoonen. In verband hiermede is de rubberprijs na een Kort stondige inzinking opnieuw opgeloopen en hierdoor is de stemming voor rubber- aandeelen gunstig beinvloed. Tabaksaandeelen waren na eenige re actie later eveneens in herstel: het con tingent voor tabaksinvoer in Duitsch- land is thans weliswaar officiéél vastge steld op 20 millioen mark, wat slechts een klein deel is van het bedrag, dat an ders aan Ned. Indische tabak in Duitsch- land wordt geïmporteerd, maar het con tingent is reeds op grond van de plaat sing van de scheepsbouworder in Duitschland door de Kon. Paketvaart Mij. met Mk. 5 millioen verhoogd en de mogelijkheid van verdere dergelijke compensatie-transacties is niet uitgeslo ten. Aandeelen Kon. Petroleum werden behalve door de Parijsche aankoopen ook gunstig geinfluenceerd door berich ten over verdere prijsverhoogingen van petroleum en benzine in Amerika en een aanhoudende verbetering der sta tistische positie voor deze producten. Industriëele aandeelen en scheepvaart fondsen trokken minder belangstelling, doch ook hier trokken de koersen in de tweede helft der week aan. Hieronder volgt een overzicht van het koersverloop: 4 Nederland 993/1(.97% 4 Ned. Indië 98S/Jn96% Handelsv. „A'dam" 243240% 247%—246 Kol. Bank 55%—60%—59% Amsterd. Rubber 120118%125% Deli Batavia Mij. 189187%191 Deli Mij. 206—203—207 Kon. Petroleum 230227%235% Philips' 220%— 218%-221. Unilever 105%—104%—106% Aku 26%—28% Ned. Scheepv. Unie 53%5553% fiefledw&ndsclwfaridfmta (Ingez. Mbu., DE UITVOERING VAN MEDIOBURGUM. De zaal van het Schuttershof was gisteren zeer goed bezet, toen de heer Chr. J. Mazure voor de zooveelste maal de jaarlijksche uitvoering van Medio- burgum opende met een hartelijk woord van welkom. In de eerste plaats tot den heer W, de Graaf, vice voorzitter van het K.N.G.V.; tot vrienden van Medio uit Zierikzee; tot vertegenwoordigers van de Zebra en van zusterverenigin gen. Spr. stelde de leidster, mej. Ver meulen en de leiders, de heeren Cap- pon en De Bruin voor en deelde mede, dat in het afgeloopen jaar Medio o.a. heeft medegewerkt aan den avond in Britannia ter eere van den burgemees ter van Albury, waarover in de Australi sche bladen zeer symphatiek is geschre ven en waarmede spr. meent, dat pro paganda voor Walcheren is gemaakt. Nog herinnerde hij er aan, dat Medio in Augustus 45 jaar zal bestaan en dit feit feestelijk hoopt te herdenken als Be aanwezigen het daarbij steunen. Hierna konden de jongens eerst hun kunnen aan het rek en daarna op het tremplin toonen. Het was een goede in troductie van het gymnastisch deel van het programma. De vrije oefeningen van de meisjes voldeden evenals de daarna volgende van de damesafdeeling. Bij het nummer „Keitsanmyg" vroeg men zich af of de gemaskerde gym- nastjes meisjes of jongens waren, maar het bleek dat deze poppen tot de toe komstige mannen behoorden, het was een vroolijk troepje, dat onder den mom van losheid toch een goede orde hand haafde. De meisjes kwamen nu terug aan het paard, waarna de dames op dit toestel een mooien groep lieten zien en daarna ook persoonlijke oefeningen. De beide dames, die onlangs aan den drie steden- wedstrijd te Vlissingen hebben deelge nomen, herhaalden de oefeningen, die zii daar gaven wat zeer op prijs werd gesteld. De jongens en vervolgens de meisjes lieten goed brugwerken zien en eindig den beide met een mooien groep. Het kleine clubje heerenleden toon de ook aan de brug goede krachten te hebben. Met vrije oefeningen der jongens was het turngedeelte afgeloopen en kwam de pauze. Na de pauze had de heer Mazure zelf geheel de teugels in handen, want het ging nu om de bij Medio zulkeen belang rijke plaats innemende rhythmische af- deeling. Het mag zeker gewaardeerd worden, dat de heer Mazure steeds zoekt naar iets nieuws op dit gebied. Dit heeft hij gisteren zeker gebracht in „Orpheus in dér Unterwelt". Hierbij werkten dans, muziek en tooneelschikking weer vol komen samen om wat de samensteller bedoelde tot uiting te doen komen. Het was in alle onderdeelen af en maakte een diepen indruk op de aanwezigen, die daarvan in een welverdiend harte lijk aplaus blijk gaven. De tweede choreografische voorstel ling was een „Boschsprookje" eveneens !,van Muzure zelf. waarbij de Elfen lie deren zongen. Het waren hier de adspiranten, die medewerking verlee- nen. Ook ditmaal goed tooneel, goede belichting, aardige muziek en zang en door veel oefening een passend geheel van de koren, zeker komt ook lof toe aan de kleinen, die een persoonlijke rol hadden. Medio kan dankbaar op deze uitvoe ring terugzien, die als gebruikelijk met een dansje op de muziek van de Jesays Band werd besloten. Naar wij vernemen heeft de minis ter van defensie den dienstplichtigen van de lichting 1927, Jan Swart en Marinus Everaard, vrijstelling, vóór één jaar, ver leend van den militairen dienstplicht, wegens opleiding tot een geestelijk ambt. Donderdagavond werd hier een vingvergadering gehouden van den Chr. Nat. Werkmansbond onder voorzitter schap van den heer F. Walhout te Borsselen Alle Zuid-Bevelandsche af- deelingen, behalve HansweerL waren vertegenwoordigd De voorzitteif lever de 'n referaat over: „Jezus, de zoon van Jozef, den timmerman". Verder stond de avond in het teeken van afscheid van den aftredenden Bonds- propagandist, den heer Broen en van kennismaking met den nieuwen functio naris, den heer Straling. Beiden voerden het woord en spraken de vergadering een bemoedigend woord toe. De heer Broen drukte er zijn blijd schap over uit, dat de Bond bij zijn af scheid frisch en gezond is, Ds. J. A. Raams van Kloetinge dank te namens den ring den heer Broen voor zijn jarenlangen arbeid. Ook ds. Elen- baas van Borssele sprak een persoon lijk afscheidswoord. JAARVERGADERING „HOSANNA". Het muziekgezelschap „Hosanna" hield Donderdagavond zijn jaarvergade ring. De voorz. de hr. A. M, Duyvewaardt, wees in zijn openingswoord op de groo- te activiteit die „Hosanna" in 1935 aan den dag legde. Hij bracht daarbij hulde aan de leden, die er vaak loonderving voor over hadden om de vergoedingen voor muzikale medewerking geheel aan de kas ten goede te doen komen. Uit het verslag van den penningmees ter bleek, dat de donatiën eenigermate stegen. Aan giften kwam 73, w.o. één van 50. Hierdoor sloot de rekening zonder tekort. De begrooting voor 1936 werd vastgesteld op 929.53 w.o. een post onvoorzien van f 33.18 en aan op genomen gelden van 250 De aftredende bestuursleden, de hrn D. Glerum en J. H. Slabbekoorn, werd m. alg. st, herkozen. GOES IN 1934. Volgens het Gemeenteverslag' We kregen toegezonden het, berede neerd verslag van den toestand der ge meente over 1934". In afwijking van vorig jaar is het ver slag ditmaal weder gedrukt en maakt een weiverzorgden indruk. Uit den aard der zaak bevat dit ver slag nog' slechts weinig, dat niet tezijner- tijd in ons blad vermeld werd. De bevolking was 1934 naar de ver schillende godsdienstige gezindten als volgt verdeeld. (Tusschen haakjes den toestand in 1933): R. Katholiek 1867 (1866), Nederl. Herv. 4892 (4882), Geref. Kerken 1055 (1058), Chr. Geref. 30 (26), Remonstrant 16 (17), Doopsgezind 41 (40), Luthersch 25 (20), Israëliet 13 (8), Andere gezind ten 589 (596), Geen kerk, gezindte 1014 (1010). De aanvoer van vee op de veemarkt ging achteruit van 3710 naar 3168 stuks. De uitgifte van toegangsbewijzen voor de Beurs ging achteruit van 7850 naar 6911. Het aantal abonnementskaarten steeg van .820 op 870. Het Burgerlijk Armbestuur verleende aan 276 personen of gezinnen steun. Het totale bedrag voor zuivere armenzorg uitgegeven bedroeg 61.438.30, waarbij nog komt een bedrag uitbetaald op grond van de gemeentelijke steunregeling ad 22.196.71. De politie maakte 373 processen-ver- baal op. Het verslag besluit met een uitvoerige weergave van het afscheid van burge meester Hajenius en de installatie van burgemeester Van Dusseldorp. ONTSLAG GEMEENTEONTVANGER. In verband met het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd verzocht de heer M. J. Hemmekam tegen 1 Mei, eervol ontslag als gemeente-ontvanger, controleur der gemeentebedrijven en se cretaris der raadscommissie van bijstand in het beheer van het gemeentelijk grondbedrijf. B. en W. stellen den Raad voor het verzoek in te willigen. BIGGEKERKE. Donderdagavond hield de kolenvereeniging „Helpt Elkan der" haar 14e jaarvergadering. In zijn openingswoord wees de voorzitter op de vele moeilijkheden, die voor de ver eeniging ontstaan zijn, door de conven tie, prijzencommissie enz. Uit de jaar verslagen bleek, dat het ledental met 6 vermeerderde en 141 bedraagt; dat in 1935 werd aangekocht: 7200 kg noten kolen; 74480 kg stukkolen; 135300 kg eierkolen, 14400 kg antraciet, 6930 kg bruinkool, 2650 stuks turf. De ontvang sten bedroegen f 1169, de uitgayen f 981, goed slot f 188. De aftredende bestuurs leden A. de Witte, en J. Jobse, alsmede de bode A. de Witte werden herkozen. De voorzitter deed hierna verschillende mededeelingen over het werk van de kolenvereenigingen en hoe door de groo- te organisaties wordt getracht, dit werk te beknotten of onmogelijk te maken. Medegedeeld werd, dat het omzetten van de vereeniging in een coöperatie misschien noodzakelijk zal zijn om de vereenigin.g te kunnen laten voortbe staan. Een drukke bespreking volgde hierop. ST. LAURENS. Donderdagavond ver gaderde de Burgerwacht, onder voorzit terschap van den commandant P. Boon. Uit de verslagen van den secretaris penningmeester bleek, dat het aantal le den tot 46 is gestegen en dat op 31 Dec. j.l. een saldo van 15 aanwezig was. Tot lid van het bestuur werd herkozen de heer P. Boon. De begrooting voor 1936 werd vastgesteld op een bedrag van 101 in ontvang en uitgaaf. De wis selbeker werd op grond van het in 1935 behaald hoogst aantal punten voor 1936 gewonnen door K. Wouterse. OOSTKAPELLE. Donderdagavond hield de geitenfokvereeniging „Ons Be lang" haar 10ejaarvergadering, onder voorzitterschap van den heer F. Boone Pz. Uit het jaarverslag bleek, dat de vereeniging 75 leden telt. De penning meester sloot zijn boekjaar met een klein batig saldo. Als bestuurslid werd herkozen de heer F. Boone. Als boek houder werd herbenoemd de heer J, Melse en als bode W. Vos. Besloten werd om weder f 4 te sionen n pensioenfonds van den secretaris der provinciale vereeniging. De heer J. Versluis uit Serooskerke hield een lezing, getiteld „Voorheen en Thans", waarop eenige bespreking yolg- de. SOUBURG. Donderdagavond verga derde de vereeniging „Bethesda" alhier, in „Concordia", onder voorzitterschap van ds. Bavinck. De penningmeester deelde mede, dat in 1935 van 44 leden was ontvangen 11, de uitgaven bedroe gen 3, zoodat er een batig saldo is van 7. Het ledental bedraagt thans 46. Hierna werd een definitief bestuur gekozen, zijnde de heeren ds, Bavinck, W. van Soelen en J. J. Huijsman, die resp, als voorzitter, secretaris en pen ningmeester zullen fungeeren. Hierna werd met algemeene stemmen aangeno men dat getracht zal worden de Bethes- da-film, die inmiddels uitgebreider en dus interessanter is geworden, nogmaals te vertoonen. Zoo mogelijk in het najaar. VEERE. Vrijdagavond gaf de Veersche muziekvereeniging „Veere's Genoegen" in de zaal van den heer Ekker haar jaar lijksche uitvoering. Burgemeester D. Hui- nink opende den feestavond, heette al len welkom en memoreerde, dat dit het veertiende jaar was, dat de vereeniging bestond. Spr. hoopte, dat allen zouden medewerken om het cferde lustrum tot slagen te brengen, want het lange be staan der vereeniging werkt mede tot de saamhoorigheid der gemeente. De muziekuitvoering ving aan met 'n viertal welgekozen stukken van beken de componisten, waarna gepauzeerd werd. Na de pauze voerden de leden een alles zins geslaagd kluchtig één-actertje op, dat bijzonder in den smaak viel, getui ge het gulle applaus. De uitvoering werd beëindigd met een vijftal muziekstukjes. De burgemeester dankte na afloop en wekte allen op lid der vereeniging te worden. Donderdagavond hield de Geref. Meisjesvereeniging „Tabitha" op eenigs- zins feestelijke wijze haar 17e jaarver gadering. Deze werd door ds. D. J. van de Guchte geopend en geleid. Het jaarverslag werd in den vorm van een samenspraak in Zeeuwsch dia lect gegeven, hetgeen door de aanwezi gen zeer werd gewaardeerd. Het programma, dat gegeven werd in den vorm van inleiding en samenspraak, voldeed geheel aan het drievoudige doel, dat beoogd werd, namelijk dank te brengen aan God, de vereenigingsband te sterken en propaganda te maken. De vergadering werd besloten met 't gemeenschappelijk zingen van „Mijn schilt ende betrouwen zijt Gij, o God, mijn Heer." 't ZAND, Uit Indië is vertrokken met de Johan van Oldenbarneveld naar Den Haag om zitting te nemen in de commissie voor de pensioen-regeling, de heer W. P, Marinissen kolonel-inten dant van het Ned. Ind. Leger. KRABIBENDIJKE' Donderdagavond vergaderde onder voorzitterschap van den heer J. Frelier, de pl. afd. van het Groene Kruis in het veilingsgebouw al hier De voorz. g'af een algemeene be schouwing over het jaar 1935, waarbij werd opgemerkt, dat het Groene Kruis alhier zich in aller belangstelling mag verheugen. Er is bijna geen enkel gezin of het is aangesloten. Het aantal leden einde 1935 bedroeg 680. Nog altijd wordt met voldoening op de stichting van het Groene Kruisgebouw gezien, daar wei eens de vrees werd uitgesproken of de exploitatie kosten nadeelig zou kunnen zijn, doch het afgeloopen jaar laat zien, dat het g'ebouw ruimschoots de onkos ten heeft gedekt met zelfs een voordee- lig saldo van ruim f 89. Ondanks de ver minderde gemeentelijke subsidie van f 800 op f 750, werd verder nog kans gezien om f 200 af te lossen op rente- looze aandeelen. Een schrijven was in gekomen van den kerkeraad der Ger. Gem. te samen met de kiesvereeniging „Trouw aan ons beginsel" waarin leed wezen werd uitgesproken dat op de be grooting een post brandverzekering voor 't Groene Kruisgebouw voor kwam. Het bestuur besloot echter met groo- te meerderheid dezen post niet te schrappen, daar de belanghebbenden, die gelden verstrekt hebben om den bouw mogelijk te maken daar geen ge noegen mee zou nemen. De penning meester de heer Jacobusse bracht ver slag uit van de ontvangsten en uitgaven over 1935, waarbij bleek, dat de ont vangsten bedroegen 2390 uitgaven 2420, nadeelig saldo van 30. De wijkverpleging bedroeg aan ontvangsten en uitgaven 2034. De T.B.C.-bestrij ding 802. De begrooting van het Groe ne Kruis werd voor het jaar 1936 vast gesteld op een ontvangst van f 2135 te gen een uitgaaf van 2880 waarbij nog een nadeelig saldo ongedekt bleef van 745. De begrooting wijkverpleging be draagt aan ontvangsten en uitgaven 2011 en de T. B. C.-bestrijding werd op een ontvangst en uitgaaf van 740 bepaald. Tot bestuurslid werd gekozen de heer J. Vader in de plaats van wij len M. Nieuwenhuyze. Herkozen werd de heer J. Frelier. Het aantal ziektebe- zoeken van de pleegzuster bedroeg over 1935 te Krabbendijke en Waarde in te tieiiieueu, zrjo een paor Mijuhaidt's Poeders, her stuk 8 ct,doos 45 et» Bij Uw Drogist. (Ingez. MecLjl totaal 2034; voor zuigelingenzorg wer den afgelegd 321 bezoeken; voor t. a C.-besctrijding 222 bezoeken; totaal 2597. Het aantal consulten op het consultatie bureau voor zuigelingen bedroeg te Krabbendijke 372 en te Waarde 103 totaal 475. Het gebruik van de hoogte- zon was te Krabbendijke: 9 patiënten aantal bestralingen 140 te Waarde 5 pa tiënten met 56 bestral.ngen. De kosten hiervan bedroegen per bestraling 0.50 uitgegeven aan onderhoud ligtenteB 99 aankoop materiaal 25. Den heer J. Welleman werd dank gebracht voor de bereidwilligheid wegens gratis afstaan van een gedeelte van zijn tuingrond voor plaatsing ligtent. Het aantal leden van de Ver. tot uitzending van kinderen en T. B. C.-bestrijding bedroeg te Krab bendijke 18 te Waarde 34; de ontvan- sten hiervan bedroegen f 56. Geschon ken werd aan de afd. Groene Kruis te Waarde een hoogtezon voor 300, ver dere uitgaven bedroegen 15 totaal 315. De stand van de kas in dezen bedroeg op 1 Jan. 1936 in totaal 302. Besloten werd om dit jaar weer een ba zar te houden ten bate van het Groene Kruis. De vergadering werd door 142 le den bezocht. WOLPHAARTSDIJK. Donderdag avond hield de pl. afd. van de N S B, ©en openbare propaganda-vergadering, Als spreker trad on ds. Bosscvain, vroeger predikant te Wilhelminadorp, met het onderwerp: „Kerk en staat". Spreker zette uiteen, hoe de N.S.B. in Neder land tegenover de kerk staat. Van de gelegenheid tot het stellen van monde linge vragen werd geen gebruik ge maakt. Wel werden een 3-tal schrifte lijke vragen gesteld. De zaal was goed bezet De avond werd besloten met het zingen van het le couplet van het „Wil helmus". En de gevolgen. AXEL. Gistermorgen was een 18-ja- rige jongen A, H. aan het spelen met kruit. Hij had eenige jagerspatronen en verzamelde den inhoud daarvan in een blikken bus, om die vervolgens met een lucifer aan te steken. Een hevige ex plosie volgde en de jongen kreeg het goedje in het gelaat. Geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. CADZAND. Donderdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van den burgemeester. Afwezig wethouder P M. van Iwaarden. Met algemeene stem men werd aan een comité, dat zich ter plaatse heeft gevormd, om een bazaar te organiseeren op 2e en 3e Paaschdag een bazaar, waarvan de baten ten goede zullen komen aan de kas der kerkvoogdij en aan die van „het Her vormd jeugdwerk te Cadzand' toe gestaan op de genoemde dagen gebruik te maken van een paar lokalen der'open bare school. Ten einde het aandeel der gemeente in de kosten van vernieuwing van den weg CadzandZuidzande, alsmede den afkoop der jaarlijksche bijdrage in Het onderhoud van dien weg te kunnen vol doen werd besloten een geldle.ening aan te gaan van hoogstens f 15,000, tegen; een rente van 4 pet. in obligatie's van f 500. Met het van den directeur van den rijksdienst der werkloosheidsverzekering en arbeidsbemiddeling ontvangen ont werpregeling inzake een te Oostburg op te richten arbeidsbeurs in samenwer king met twaalf andere gemeenten werd goeddeels accoord gegaan Alleen had de Raad overwegend be zwaar tegen het in het ontwerp -ge noemde tijdvak van tien jaar, waarvoor de regeling in eersten aanleg zou moe ten gelden; in de plaats daarvan werd tot vier jaar besloten. BRESKENS. Woensdagavond had al hier de jaarlijksche algemeene vergade ring plaats van het Ziekenfonds, welke tamelijk goed bezocht was. Uit het verslag bleek dat het maat schappelijk kapitaal bedroeg J 4638, zoodat de kas was achteruitgegaan met een bedrag van 279. De aftredende leden de heeren g. PleijteSeen, Iz- de Jonge en J. Frelier werden herkozen. Besloten werd de contributie, alsook de uitkeering té handhaven als het vo rige jaar. De leden welke boven de 70 jaar zijn, worden vrijgesteld van con tributie, doch zullen voortaan 6 per week aan ziekengeld uitgekeerd wor den. Na afloop der algemeene vergadering werd de heer G. PleijteSeen met al gemeene stemmen herkozen tot voor- zitter. De voorzitter sloot de vergadering met de opwekking zooveel mogdttk nieuwe leden aan te werven.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 8