RECHTSZAKEN. SP0S1. 1 GOED HELPEND GOED smakend ZUii-ÜEMELAHD. ZEEUWSGH-VLAANDEREN O.D, ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. De gevaren van de N.S.B. Loop der bevolking. &mm nieuws. syiTEüum DUITSCHLAND. ZWEDEN* BALKAN. RUSLAND. AGENDA. n ri N N N C 0 D E Z J A A 1 s B Z C -A C A A heer De Graaf, die reeds na ieder onderdeel zijn groote waardeering had uitgesproken, heeft ten slotle nogmaals mevrouw v, d, Broecke en dr. Deering dank gebracht voor hetgeen zij brachten. Tol zijn voldoening kon spr. mededeelen, dat de oprichting van een afdeeling te Vlissingen en te Middelburg verzekerd is. RILLAND-BATH. Zaterdagmiddag had onder groote belangstelling de be grafenis plaats van het stoffelijk over schot van wijlen den heer M. N- v. d. Linden, die vele jaren onderwijzer was aan de o.l. school alhier. Aan de groeve werd het woord gevoerd door den bur gemeester. Spr. herdacht den overledene als een man van nauwgezette plichtsbe trachting, en een onderwijzer, wien ve len, veel hebben te danken. Bovendien was hij een vriendelijk humaan mensch op wiens hulp men nooit tevergeefs een beroep deed. De heer W. C. v. d Werff, herdacht den overledene als secretaris van de land- bouwver, welke functie hij vele jaren met ijver en trouw heeft vervuld. Ds. Sickesz N.H. predikant sprak namens de kerkvoogdij, woorden van dank en waar deering voor den prettigen omgang en de waardevolle adviezen door hem in dat college telkens gegeven. Een zoon van den overledene bracht dank voor de gesproken woorden, en de laatste eer, den overledene bewezen. OUDELANDE. Met ingang van den datum der infunctiestelling is aangesteld tot Rijksveldwachter in vasten dienst G. H. van der Tholen, korporaal bij de le Compagnie Politietroepen te Gorinchem, met aanwijzing van Oudelande als stand plaats. Lijkschouwing. De justitie uit Middelburg heeft Vrij dag j.l. te Terneuzen alsnog een gerech telijke lijkschouwing laten houden door den sectiearts dr. Hulst uit Leiden, op het lijk van den stoker D,, dat bij het boven water brengen van de dezer da gen gekapseisde sleepboot, in die boot .nog werd aangetroffen. RAAD VAN OOSTBURG. OOSTBURG. Vrijdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van bur gemeester P. Erasmus. Met het gebruikelijke jaaroverzicht 1935 en een Nieuwjaarswensch voor 1936, opende de Voorzitter deze verga dering. Een verzoek van het bestuur der R.K, bijzondere school om gelden uit de ge meentekas voor gordijnen in een lokaal, werd in handen gesteld van B. en W. Op voorstel van dit college werd met algemeene stemmen besloten de gas installatievoorschriften van de vereeni- ging van gasfabrikanten voor de ge meente van toepassing te verklaren. Tot onderwijzer, vacature-Versprille, werd benoemd met 5 stemmen, de heer M. I. Hoste, tijdelijk onderwijzer te Zuid- zande. Aan den heer Blomme te Maldegem, werd 20 per ha of hoogstens 124 toe gezegd wegens toeslag op ruim 6 ha vlas, geborgen te Oostburg, mits de bewer king te Oostburg en door Oostburgsche werklieden plaats vindt. Druk bezochte vergadering te Oostburg, OOSTBURG. Zooals reeds in 't kort gemeld, had Vrijdagavond in de Beurs alhier een openbare anti-fascistische vergadering plaats, die druk bezocht was door mannen en vrouwen uit alle rangen en standen, behoorende tot alle partijen. Als sprekers waren aangekon digd dr. H. Faber, mr. Boon en de heer Lockefeer, beiden lid der Tweede Ka mer. Dr. F. C. A. Philips opende de bij eenkomst met de mededeeling, d,at deze vergadering niet uitging van een be paalde politieke partij, maar eigenlijk van de vereeniging: Eenheid door De mocratie. De besturen der partijen wa ren hier niet gekomen voor hunne ei gen partij, maar voor het behoud der Democratie, Het woord werd het eerst verleend aan den heer Lockefeer, die, hoewel de uitnoodiging laat tot hem gekomen was, niet geaarzeld had te komen. Hij zei ge komen te zijn om als katholiek te ge tuigen voor de democratie, tegen de N. S. B. Hij waarschuwde tegen fascisme als plant van vreemden bodem. Hij toon de aan, dat 'de slechte toestanden niet aan het parlementarisme te wijten zijn. De N. S. B. is gevaarlijk voor 't onder wijs, den godsdienst en de pers, Spr. richtte speciale waarschuwingen tot zijn geloofsgenooten en haalde Russi sche en Duitsche toestanden aan, wij zende op de fascistische levensbeschou wing volgens de door Hitier verkondig de beginselen. Spr. zeide te gelooven, d,at de Zeeuwen, die altijd hadden ge streden tegen de elementen ter verde diging van hun grond, even hard zullen strijden voor het behoud hunner vrij heden. De katholieken laten zich niet uit- maar ook niet wegschakelen. Hij wekte de katholieken op tot den strijd tegen de N. S, B. en hun verderfelijke beginselen. Daarna sprak dr. Faber als voorzit ter van „Eenheid door Democratie". Spr. begon met te zeggen, dat hij en de zijnen hier niet waren gekomen om te zeggen: wij kunnen den toestand voor U beter maken, „Neen, wij kunnen U niets beloven, maar wij komen om U iets te vragen en dat is Uw geestdrift en Uw belangstelling. De 19e eeuw was i de eeuw van den vooruitgang en van de groote ontdekkingen, die het mensch- i dom tot een ongekende welvaart heeft1 gebracht. Een harde les evenwel was de wereldoorlog; toen kwam nog wel even een opleving, maar spoedig kwamen de moeilijke tijden en de onzekerheid; thans is die onzekerheid nog grooter geworden. De maatschappij is als een schip, dat worstelt tegen de elementen, alles wordt gedaan wat mogelijk is om het boven water en bestuurbaar te houden, maar dan zijn er die het water naar de vuren brengen, waardoor het ge heel stuurloos wordt: dit zijn de men- schen, die roepen: Hou zee!" We zijn hier nu bij elkaar niet voor ons zelve of voor de partijen, maar voor ons volk. „Eenheid door Democratie" is geen politieke beweging, maar wil zich bewegen door de partijen heen, boven de partijen uit. Het is wel te betreuren, iat die beweging er moet zijn, maar het is tegen een andere geest, dat moet wor den gestreden. Deze beweging' zoekt al leen de menschen van goeden wille, zij is jong, maar groeit. Democratie kan al leen bestaan als ze gedragen wordt door allen, we moeten schouder aan schouder staan, solidariteit moet er zijn als vrije burgers onder elkaar. Maken we het el kaar moeilijk dan komen we er niet, 't Laatst sprak de heer Boon, die be gon met een herinnering aan de woor den van wijlen oud-minister Heemskerk, die als kenmerkende eigenschap van ons Nederlanders noemde, dat we het nooit eens zijn, wat ook wel blijkt uit het groot aantal partijen en partijtjes- Spr. kon niet voor een partij spreken, maar wilde zich tot Nederlanders richten. Hij behandelde den wereldoorlog als oor zaak van den tegenwoordig'en ellendigen toestand, toonde- aan dat de N.S.B. niet niet noodig is tegen het communisme. Zooiets laten we ons niet wijs maken. Nationaal-socialisme draait op hetzelfde uit. Sor. haalde tal van voorbeelden aan uit het Duitsche fascisme, waarvan het Nederlandsche een trouw afgietsel is, en die aantoonden hoe ellendig de toestand daaiginds is- Het recht ginder is een aanfluiting, niemand durft er zijn mee ning te verkondigen. Bij de minst z.g. verdachte uiting zit men in een concen tratiekamp, of Je gevangenis. Een rech ter tof wien men zirh wenden kan is er n:et, de Staatspol.'zei neemt U onder ziin „hoede". Hoe het met het recht gesteld is bleek wel bij de Juni-beweging van verleden [aar, die aan 1100 tot 1200 bur gers het leven kostte en dan de gods dienstvrijheid? Vraagt het in vertrouwen maar eens aan een Duitsche bekende. Spr, toonde aan, hoeveel goeds reeds door den Volkenbond tot stand kwam en die wordt toch maar door dé N.S.B verguisd. Spr, besloot met te zeggen: wij gaan weg, maar Nederland blijft. Laten wij het aan onze kinderen nalaten vrij van communisme en fascisme. Alle drie sprekers verwierven daverend ap plaus. Voor debat meldde zich niemand, waarna de vergadering' gesloten werd. WESTKAPELLE. De bevolking de zer gemeente bedroeg op 31 Dec. jl.: 2225 personen (1169 m. en 1056 v.) Er werden in 1935 geboren 25 jongens en 12 meisjes; vestigingen 9 m. en 15 v. pers.; overleden 9 m. en 11 v. pers.; vertrokken 11 m. en 15 v, pers, (Bevol king einde 1934: 2210 personen). YERSEKE. De bevolking dezer gemeen te bedroeg op 31 Dec. jl.: 4289 personen (2140 m. en 2149 v.) Er werden in 1935 geboren 34 jongens en 32 meisjes; ves tigingen 40 m. en 53 v. pers.; overle den 20 m. en 22 v. pers.; vertrokken 67 m. en 90 v. pers. (Bevolking einde 1934: 4329 personen). BRESKENS. De bevolking dezer ge meente bedroeg op 31 Dec. jl.: 3291 personen (1671 m. en 1620 v.) Er werden in 1935 geboren 24 jongens en 26 meis jes; vestigingen 84 m. en 85 v. pers.; overleden 14 m. en 17 v. pers,; vertrok ken 65 m. en 78 v. pers. (Bevolking ein de 1934: .3246 personen). IJZENDIJKE. De bevolking, dézer gemeente bedroeg op 31 Dec. jl.: 2764 personen (1441 m. en 1324 v.) Er wer den in 1935 geboren 23 jongens en 24 meisjes; vestigingen 81 m. en 62 v. pers,; overleden 11 m. en 12 v. pers.; vertrokken 87 m. en 110 v. pers. (Be volking einde 1934: 2794 personen). De paardensmokkelarif. Zooals destijds gemeld, eischte de of ficier van justitie bij de rechtbank te Middelburg op 4 October tegen den 35- jarigen paardenhandelaar J. de H. uit Cadzand twee maanden gevangenisstraf wegens het uitlokken van verboden in- voer van paarden uit België. Tegen den 32-jarigen knecht D. A. D. werd 6 weken gevorderd wegens invoer van paarden; een en ander met ver beurdverklaring van 4 paarden. De rechtbank veroordeelde D. tot 50 boete of 20 dagen hechtenis en sprak De H. vrij. Daarbij werden 2 paar den verbeurd verklaard. De officier van justitie en ook D. gin gen in hooger beroep. Voor het gerechtshof in Den Haag luidde de eisch tegen De H. 100 boete en tegen D. 50 boete, en verbeurd verklaring van vier paarden. Ook nu was mr. P. C. Adriaanse uit Middelburg de verdediger en bepleitte hij o.a. niet-verbeurdverklaring der paarden. Bij de uitspraak van het Hof is De H. thans weder vrijgesproken en D. tot 50 boete veroordeeld, maar de paarden werden geen van allen verbeurd ver klaard. Men heeft dus bij beide rechtscolleges de verzachtende omstandigheden en het niet beroepssmokkelaars zijn van ver dachten, in aanmerking genomen. 35 ct. per doosje. (Ingez. Med.) DRIE-STEDEN TURNWEDSTRIJD. Zaterdag vond te Vlissingen de j.aar- lijksche ontmoeting plaats tusschen de vertegenwoordigende turnsters en tur ners van Vlissingen, Goes en Middel burg. Des middags werden in het gym nastieklokaal der school in de Bouwen Ewoutstraat de nummers ringen, paard, paardsprong voor dames en heeren en rek voor dames afgewerkt. Des avonds werd het programma voortgezet in Bri tannia voor een geheel bezette zaal. De aanwezigen volgden met groote aan dacht de verschillende oefeningen en beloonden meermalen met luid applaus een goede prestatie. Terwijl Vlissingen in 1935 met slechts een minimum verschil winnares werd van den wisselbeker de cijfers waren toen Vlissingen 783, Goes 782)4 en Mid delburg 771 thans was de zege groot. Reeds bij het eerste nummer, rin gen, nam Vlissingen een voorsprong van 614 op Goes en zij wist dit geleide lijk op te voeren. De uitslag van den middagwedstrijd was Vlissingen 441, Goes 424J4 en Middelburg 383 p. Mid delburg had toen reeds een groeten ach terstand, welke gedurende den avond nog steeds grooter zou worden. Ook Goes slaagde er niet meer in haar ach terstand in te loopen. Zij heeft echter waardig partij gegeven en als zij op den zelfden voet voort gaat, zal zij Vlissin gen een volgende maal zeer bedreigen. In hooge mate spannend was de strijd, welke Melkman van Vlissingen en De Keijzer van Goes om de hegemonie voerden en de spanning bereikte wel haar hoogtepunt, toen zij resp. 82 en 80% hadden behaald, en De Keijzer zijn magnifiek werken aan het rek zag be loond met 19 punten. Melkman liet zich echter aan het rek van zijn -beste zijde zien en zag zich ook 19 puriten toege kend, waardoor hij het hoogste aantal punten 101, van den geneelen wadstrijd behaalde. Bij de dames was dit mej. Peeman uit Vlissingen, met 100% punten, zij gaf ook uitstekend werk te zien en stak verre boven haar concurrenten uit. Bij Goes waren de hoogst geplaatsten mej. G. J. Swart met 80% en de heer De Keijzer met 99% p. bij Middelburg mej. A. Acda en K. Vermeulen beiden met 80% en de heer Louwerse met 70% p. Na afloop kon de jury, die voor de dames bestond uit de heei'en K. Ver- kooyen te Breda en K. de Vries, Mid delburg en voor de heeren uit de hee ren L. v. d. Steen te Vlissingen en C. F. J. v. d. Zilver te Tilburg, den vol genden uitslag bekend maken: 1. Vlis singen, 5 best geplaatsten dames 424%, idem heeren 396%, totaal 820%; 2. Goes resp. 390%, 394%, 784%; 3. Middelburg resp. 398, 318%, 716%. Hierna vereenigden alle deelnemen- den zich met hun leiders op het too- neel. De heer F. G. Lemmers, voorzitter der V.T.V., die ook een opwekkend woord had gesproken, complimenteerde de winnende ploeg en verheugde er zich over, dat de prestaties zooveel verbe terd waren. Vlissingen heeft den beker nu 2 keer achtereen gewonnen en zal hem 't volgende j,aar weer moeten win nen om hem te kunnen behouden. De medaille, welke was uitgeloofd voor de ploeg, die de meeste zorg aan kleeding en optreden had besteed, kon spr. niet uitreiken, daar zonder onder scheid aan alle eischen was voldaan. De heer J. J. Th. Bakker, voorzitter van de Zebra, overhandigde vervolgens den beker met toepasselijke woorden aan den leider van Vlissingen. De burgemeester van Vlissingen had een medaille beschikbaar gesteld voor de best geplaatste turnster, die de heer Bakker aan mej. Peeman overhandigde, evenals een medaille voor den best ge plaatsten turner aan den beer Melkman. Deze zeide, dat hij reeds vele me dailles ontving en, ware het niet, dat hij voor deze zoo zijn uiterste best had moeten doen, dan zou hij haar aan zijn rivaal, den heer De Keijzer, schenken. De heer Bakker dankte V.T.V. nog voor haar uitstekende organisatie, en de heer Lemmers sloot den avond met dank aan alle medewerkenden, in het bijzonder aan de zustervereeniging „Li chaamsontwikkeling", als mede aan de juryleden en den hoofdleider, den heer Molhoek. Wil Middelburg in de komende jaren een ernstige mededinger naar den beker zijn, dan zullen de Middelburgsche Ver- eenigingen meer aandacht moeten schen ken aan de verschillende onderdeelen der nummers, en vooral de afwerking beter verzorgen. Een geanimeerd bal besloot de zeer geslaagde en op hoog peil staande ont moeting. MOORD TE ROTTERDAM. Zaterdag is in een pand aan den Schie- damschen dijk te Rot e r d a m de 36-jarige vrouw E, G. B, vermoord ge vonden. De dader, de 36-jarige J, B., heeft de vrouw met 'n scheermes den hals afgesneden en heeft daarna met dit scheermes getracht zelfmoord te plegen, door zich aan de polsen te verwonden. De man is in vrij ernstigen toestand in het ziekenhuis aan den Coolsingel op genomen. Omstreeks half twaalf werd de politie gewaarschuwd, dat in het pand een dra ma moest zijn gebeurd. Onder leiding van commissaris J. P. Rosbach werd on middellijk een onderzoek ingesteld. In de voorkamer van de eerste etage vond men een vrouw op bed liggen; haar hals vertoonde een wond van 18 cm breed en 6 cm diep. In de achterkamer vond men op den grond een man liggen, J. B. die aan beide polsen was gewond. De geneeskundige dienst was eveneens spoe dig ter plaatse; de vrouw leefde toen nog, maar men achtte het niet moge lijk haar naar het ziekenhuis te ver voeren. Dr. v. d. B. verleende haar de eerste hulp, maar tien minuten later overleed zij aan de gevolgen van ver bloeding. Het verdere onderzoek wees uit, dat B. in het begin van deze maand bij de vrouw was komen inwonen. Vrijdag heb ben zij ruzie gehad en is de man ver trokken. Zaterdagmorgen kwam hij te rug om zijn kleeren te halen. Bij de klaargelegde kleeren bevond zich ook een doosje, waarin een scheermes zat. Dit scheermes heeft de man geopend; hij greep de vrouw, drukte haar neer op een stoel en sneed haar den hals af. Daarna begaf hij zich naar de achterka mer, waar hij de poging tot zelfmoord pleegde. De dader heeft reeds bekend den moord te hebben gepleegd. LIEFDESDRAMA TE EINDHOVEN. Vrouw schiet haar man uit min nenijd dood. Zondagmorgen is op een zandpad na bij de tweede kanaalbrug het lijk gevon den van een zekeren Van Baar, wonen de op het Eindje te Eindhoven. Het lijk vertoonde geen uiterlijke teekenen van verwonding, althans niet op het mo ment, toen de politie het vond, doch bij onderzoek op het politiebureau, waar heen het lijk per brancard was vervoerd, werd in de borst een schotwonde vast gesteld. Een geneesheer stelde vast, dat de man tengevolge van een revolver schot in de borst vermoedelijk op flin- ken afstand gelost, gedood was. De ko gel schijnt het hart geroffen te heb ben. Op de plaats waar het lijk gevonden werd, vond men afdruksels van dames schoenen. Dit gaf de politie aanleiding om de vrouw van het slachtoffer, mej. v. B.S. in verhoor te nemen. Naar de politie aan „De Maandagmorgen" me dedeelde, zou zij een volledige bekente nis afgelegd hebben haar man vermoord te hebben. De motieven hiervoor moe ten gezocht worden in een liefdesge schiedenis; het slachtoffer schijnt n.l. langen tijd met een andere vrouw in re latie gestaan te hebben, zoo zelfs, dat er van echtscheiding sprake was. Dit schijnt de vrouw tot haar daad te heb ben gedreven. De vrouw is in arrest ge steld. SCHIP GEZONKEN OP HET IJSEL- MEER. Zaterdagmiddag is op 2 a 3 km ten Zuidwesten van Kornwerder- zand, 100 m bewesten de gasboei, het motorvaartuig Trio uit Giethoorn, bij een hevigen Noordwesterstorm gezon ken. De bemanning is door twee kust vaarders, die het schip te hulp waren gekomen, overgenomen en te Makkum aan wal gezet. De Trio is een kustvaartuig van 250 ton, geladen met kunstmest, dat op weg was van Vlaardingen naar Wanswerd. Aan boord waren de schipper Wilde- boer, een dochter en een knecht. Bij den hevigen N.W. wind heeft het vaartuig ongeveer om 10 uur Zaterdagmorgen een quadrant van het roer gebroken, waar door het stuurloos werd en vastliep. DE ZACHTE WINTER. In Zuid- Limburg bloeien reeds overal de haze laars. In de omstreken van Maastricht staat de magnolia overal in knop. In Stamproy staat reeds een perzikboom in bloei. SCHIPBREUK BIJ TERSCHELLING. Bij De Griend, een zandplaat tusschen Terschelling en Harlingen, is een vis- schersvaariuig uit Harlingen, vergaan. De drie opvarenden werden door de mo torreddingboot Brandaris van Terschel ling overgenomen en naar Harlingen overgebracht. MINISTER KERRL DEN HAND SCHOEN TOEGEWORPEN. De evangelische kerken in Prui sen erkennen de „kerkregee- ring" niet. In alle Evangelische Pruisische ker ken hebben de predikanten gisteren een proclamatie tot de geloovigen gericht, waarin o.m. gezegd wordt: „De staat heeft kerkcommissies ingesteld, belast met de leiding van de kerk. De Broe- derraad van de Oud-Pruisische Unie acht deze instelling funest. Bijgevolg erkent de Broederraad de door den staat ingestelde kerkregeering, verte genwoordigd door de commissies, niet. De Raad gaat voort in de kerk als voor heen zijn hiërarchieke functies uit te oefenen. Hij herinnert de predikanten aan de verplichting, die zij voor God, voor de gemeenschap der geloovigen op zich hebben genomen en geeft hun de opdracht de hiërarchieke functies in heel haar uitgestrektheid uit te oefe nen". VERSTERKING VAN DE WEERMACHT. De gewone zitting van den Zwedschen Rijksdag is Zaterdag door koning Gus- taaf op plechtige wijze geopend. In de troonrede kondigt de koning aan, dat de regeering bij den Rijksdag een wetsontwerp zal indienen, dat een versterking van de landsverdediging be oogt. Het ten behoeve van de landsverdedi ging gevraagde crediet beloopt 126 mil- lioen kronen, tegen 120 millioen voor het loopende dienstjaar. Onder meer zullen de versterkingen op het eiland Gotland worden uitgebreid. Wat de marine betreft, zullen twee duikbooten op stapel worden gezet en één torpedo jager en vier verkenningsvaartuigen wor den voltooid. Voorts zal bij het parlement een wetsontwerp worden ingediend tot re organisatie en versterking van de lucht macht en van den luchtafweerdienst. Honderdachttienjarige overleden. In den leeftijd van 118 jaar is te Boeka rest (Roemenië) overleden George Strazza, een van de oudste inwoners van Europa. De man had nog als soldaat dienst gedaan bij de revolutiebeweging van 1848, terwijl hij later nog gediend had in het Oostenrijksche leger. Wegens verduistering ter dood ver oordeeld. Te Swerdlowsk, het voor malige Jekaterinenburg is een verduiste ring ontdekt, welke groot opzien heeft gebaard. Het gaat om twee ambtenaren van den pelstrust, die in den loop van twee jaren ruim een millioen roebel staatsgelden te eigen bate hebben ge bruikt. Zij ziin tot den kogel veroor deeld. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Mantelband, Wondergem, N. Poort straat P 246; Parapluie, W. de Kam, Vlasmarkt L 23; Belastingmerk, Den Hollander, Tramsingel (dokter Simons); Scheurkalenderblok, Stokman, P enn. singel L 67; Belastingmerk, Dijkstra, Bu reau van politie; Witte Muts, Pieterse, Korte Noordstraat L 108; Capé, Caljouw, N. Vliss. weg E 99; Leerboekje (piano), Joosse, Jacob Catsstraat W 90; Dames handschoen, A. Sturm, Werfstr. Sou burg 8; Port, met inh„ A. Fondse, K. Geere K 363; Overhemd, Sandberge, Vliss. weg E 115; Kinderhandschoen, J. Krijger, Noordsingel R 64; Avro Vlag getje, Verduin, Nederstr.aat O 186; Bruine Riem, Brugman, Pluimstraat E 159; Damesmuts, A. Dibbelaar, 't Zand, Breeweg D 172; Bezem, Taeelaar, Wal B 107; Rozenkrans in etui, J. M. Boer, Segeerstraat H 70; 3 Bankbiljetten, W, Bostelaar, Jasmijnstraat W 138; Cen tuur, A. J. Roskam, Noordweg, B 138; Port. met inh., J. Bliek, Stadswegje R 151i; Handschoen, Van Hilst, Korte Delft G 15; Dameshandschoen, B. Walraven, Segeerssingel V 60; Belastingmerk, J. Tollenaar, Leliestraat S 149b. MIDDELBURG. MA 13 Jan Dl 14 Jan. Ver, Voor de Kunst en Ver. v- Huisvr. spr. mr. W. C. Feit kamp; St. Joris 20,00 h. GOES. MA 13 Jan, Dl 14 Jan Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6