KERKNIEUWS. SPORT. naï ROOKEN TTnTfrissche apemT HANDEL EN NIJVERHEID. Wanneer U Gelukkig Nieuwjaar Plaats een advertentie in de Prov. Zeeuwsche Middelburgsche en Goesche Courant! ZEEUWSCH-VIAANDEREN W.D GEMEENTERAAD VAN VLISSINGEN. AGENDA. Cliëntèle, Vrienden en Bekenden, straks een wilt wenschen, dan is het toch niet noo- dig Uw tijd en geld te geven aan het schrijven van tientallen adressen, wan neer er een eenvoudiger weg is. U bereikt dan iedereen en het is een voudig. Zoo duur is het ook niet. Want voor 80 cent bent U klaar. Geelt U meer dan 4 regels op, dan kost elke regel extra 20 cent. Bovendien is er nog een Naamlijst en daarvoor is de prijs 15 cent per naam en per regel. Alles a contant. Gaarne wachten wij Uw opgave spoe dig in elk geval vóór 30 Dec. in aan onze bureaux te Middelburg en Goes of bij de agentschappen. RAAD VAN WESTKAPELLE. WESTKAPELLE. Vrijdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van bur gemeester jhr. mr. De Casembroot, vol tallig. Besloten werd het verzoek van Adr. Kaland om ontheffing van de honden belasting over het 2e halfjaar in te wil ligen, ofschoon opgemerkt werd, dat dit verzoek wat laat ingediend werd. Bij aanplakking zal bekend gemaakt wor den, dat zij, die meenen aanspraak te kunnen maken op ontheffing, een daar toe strekkend verzoek moeten indienen binnen de maand, nadat zij geen hond meer hebben. Een verzoek van J. Westerbeke om een stukje gemeentegrond te pachten in de nabijheid van het voetbalveld, werd op voorstel van B. en W. van de hand gewezen. Een verzoek van J. Minderhoud om korting van vroongeld, daar één koe slechts W2 maand op het vroon heeft geweid, werd eveneens van de hand ge wezen, op grond van het feit, dat de vroonrekening reeds is goedgekeurd en het verzoek te laat is ingediend. Op een schrijven van het polderbe stuur Walcheren om aankoop van 1300 ca gemeentegrond, benoodigd voor de aan te brengen verbetering van den WestkapelleDomburg, werd gunstig beschikt, tegen den prijs van 10 cent per ca. In zake de gewijzigde verordening, regelende de bezoldiging van het per soneel van den keuringsdienst van wa ren te Goes, was men unaniem van oor deel, dat de salarissen, ondanks de kor ting, met de kindertoeslagen, nog aan den hoogen kant zijn. Op voorstel van B. en W. werd be sloten de beide lokalen van het slacht huis van tegels te voorzien, wat op ee* bedrag van 320 komt te staan, dat betaald kan worden uit het batig saldo van den vleeschkeuringsdienst Op voorstel van B. en W. werd beslo ten ook dit jaar aan steuntrekkende werkloozen boven hun steunuitkeering een kerstgave toe te kennen, n.l. 25 van het bedrag, dat de betrokkene over een week 'aan uitkeering krijgt. Zij, die de week in werkverschaffing aan 't werk zijn, ontvangen deze gave een week la- ter. Na eenige wijziging in de begrooting van het Burgerlijk Armbestuur 1935 werd deze goedgekeurd. De v o o r z. herinnerde aan de vroe ger reeds besproken regeling met de ge meente Middelburg, betreffende de toe lating van leerlingen bij het U.L.O. al daar. Thans is van Ged. Staten een schrijven ontvangen, dat deze regeling vóór 1 April a.s. getroffen moet zijn. De kosten worden geraamd op 25 a 30 per leerling per jaar. Op voorstel van B. en W, ging de Raad met deze regeling accoord. Daarop kwam in behandeling een ver zoek van J. Roelse e.a. om vermindering van het vroongeld 1935. Dit verzoek lokte een breedvoerige discussie uit. De v o o r z- deelde mede, dat B. en W. voorstellen het verzoek niet in te willigen, ook op grond van 't feit, dat de vroonrekening reeds is vastgesteld en door Ged. St. is goed gekeurd, en het aldus te laat is ingediend. De heer L, Minderhoud merkte op, dat het vorige jaar wel reductie toegekend is door den Raad uit eigen beweging, door dat de kwaliteit van het gras door de be werking van het vroon en werkver schaffing was verminderd. Daar spr- de meening deelde van adressanten, dat ook dit jaar de kwaliteit van het gras nog niet was, zooals zij moest zijn, stelde hij voor aan het verzoek te voeldoen. Dat adressanten hun verzoek niet vroeger bij den Raad hebben ingediend, komt, door dat zij meenden, dat ook dit jaar reduc tie zou worden verleend, Spr. merkte ook nog op, dat hij in de vorige vergadering1 bij de behandeling van de vaststelling der vroonrek. had voorgesteld voor dit jaar 7% pet. reduc tie toe te kennen, zijnde de helft van die van het vorige jaar. Dit voorstel werd verworpen. Het speet spr., dat dit niet in het verslag in de courant vermeld was dan hadden belanghebbenden zich kun nen beraden. (Het is wel gemeld, corr Spr. vroeg, of bij afwijzing van hun ver zoek, adressanten in beroep kunnen gaan. Wethouder Huibrgtse vroeg, hoe in deze in beroep kan gegaan wor den, daar de begrooting reeds is vast gesteld en goedgekeurd. Bovendien be greep spr. niet, dat de vroonbeweiders zoo gedupeerd zijn, als de heer L, Min derhoud beweert. Met een kleine f 2, zijn ze toch niet gered? De heer L. Minder houd: 2 voor den kleinen boer is thans veel De heer H. C ij s o u w merkte nog op, dat door de bewerking van het vroon, de graszoden nog niet goed be zet zijn. zoodat het gras van mindere kwaliteit moet zijn. Opgemerkt werd nog, dat als op en kele gedeelten het gras wat minder van kwaliteit mocht zijn, op vele andere plaatsen het beter is. De heer L. Min derhoud zou het billijk achten, indien aan het verzoek van adressanten werd voldaan, en deed alsnog het voorstel, aan de vroonbeweiders 7% pet. reductie op hun vroongeld te verleenen. Dit voorstel werd verworpen met 4 tegen 3 stemmen. Vóór de heeren L. Minderhoud, J. Polderman en H. Cij- souw. Daarop ging men in besloten verga dering over ter bespreking van de baat- be'asting, in verband met de uitspraak van den Raad van Beroep te Middel burg. Na heropening deelde de v o o r z. mede, dat J. Moens door den Raad van Beroep in het gelijk is gesteld, en alzoo niet in de baatbelasting (Schooneweg) kan aangeslagen worden. Op voorstel van de meerderheid van B. en W. werd thans met 4 tegen 3 stemmen besloten niet in cassatie te gaan. De heer L. Minderhoud meende, dat ook thans aan de winnende partij alles moet terug betaald worden. Ook wethouder Huibregtse was deze meening toegedaan. Na ingewonnen in lichting daarover, zal de Raad daarover later beslissen. Daarop deelde de v o o r z. mede, dat enkele posten op de begrooting 1935 een meevaller gaven van 1000 a 1100. B, en W. zullen later in den Raad met een voorstel komen tot verharding en ver breeding van het Noorderkerkepad. Bij de rondvraag vestigde de heer L. Minderhoud de aandacht op het fietsen langs het Zuidkerkepad. Mag dat? De v o o r z. zeide, dat na de be strating besloten is, dit pad niet te doen gebruiken door fietsers; de politie zou opdracht gegeven worden daarop te let ten. Later zal een regeling getroffen worden, als de ligger op voetpaden en wegen opnieuw is vastgesteld. De heer Louwerse vroeg, of de voorz. reeds een onderhoud heeft gehad met de P.Z.E.M. De voorz.: Nog niet. Daarop deelde de heer K. C ij s o u w mede, dat hij zich genoodzaakt ziet, zijn ontslag te nemen als lid van den Raad, met het oog op den gezondheidstoestand van zijn vrouw. De voorz. drukt daarover zijn spijt uit. Op zijn verzoek zal de heer Cijsouw a^nog de volgende vergadering zoo mo gelijk bijwonen. AFSCHEID IR. VAN DALSUM. OOSTBURG. Vrijdagmorgen had in het gymnastieklokaal der R.H.B.S. een bijeenkomst plaats van leeraren, com missie van toezicht en leerlingen, om een hartelijk afscheid te nemen van ir. J. Ph. van Dalsum, als directeur, die met 1 Januari a.s. in dezelfde functie is over geplaatst naar Middelburg. Hij had van de leeraren een vaas en van de leerlin gen een bijpassende schaal in ontvangst te nemen. De commissie van toezicht schonk hem een ets. OOSTBURG, Vrijdag had de jaarlijk- sche tooneeluitvoering van de H.B.S. vereeniging plaats. De plaatsvervangen de voorzitter heette allen en er wa ren er wel 300 in de Beurs van harte welkom, in 't bijzonder den directeur en de leeraren. Spr. hoopte, dat het den directeur in zijn nieuwe standplaats Middelburg wel zou gaan. Voorts riep hij het welkom toe aan den nieuwen di recteur met de hoop, dat het hem in Oostburg goed zal bevallen. Opgevoerd werd daarna ,,Esmoreit een abel spel uit de 14e eeuw, een stuk dat in zijn lastige zeer oude spelling wel eenigszins vreemd aandeed, maar dat door goed spel en spannenden inhoud allen van begin tot eind wist te boeien. ,,H,aar andere man" was een modern blijspel in 3 bedrijven en 4 tafereelen en werd zeer vlot gespeeld. Wegens allerlei onverwachte gebeurtenissen en grappige wendingen, barstten voortdu rend lachsalvo's los. Met een welver diend applaus werd de uitvoering be sloten. f Ned. Herv. Kerk. I. Schipper, cand. te Oud-Beijerland heeft bedankt voor het beroep naar Stavenisse. In de vacature van Jac, de Zeeuw is de heer P. J. Keijzer gekozen tot kerkvoogd bij de Ned, Herv. kerk te Wemeldinge, Het college van notabelen Nederl. Hervormde Gemeente te Oostburg heeft tot kerkvoogden herbenoemd de heeren I. J- van Houte en J. H. van Kam pen; in de vacature Brakman als ver tegenwoordigend den kerkeraad, werd gekozen de heer J. van de Sande. VLISSINGEN—MIDDELBURG 0—2. Een wedstrijd zonder enthousi asme en zonder spanning. De ontmoetingen tusschen de eerste elftallen van Middelburg en Vlissingen zullen wel immer veel belangstelling blijven trekken al was het nu min der dan vorig jaar wijl ze toch steeds een bijzonder cachet dragen. Aantrek kelijk en op goed peil staand voetbal moet men echter bij deze ontmoetingen niet verwachten. In dit opzicht zal men dikwijls teleurgesteld worden. De riva liteit legt hiervoor te veel gewicht in de schaal. Want de overwinnaars van de kampen tusschen Vlissingen en Mid delburg hechten aan hun zege een an dere, meer voldoening schenkende waarde dan aan een overwinning op overige klassegenooten. Voldoening schenkt het spel meestentijds niet. _Ook iu was het meer afbrekend dan opbou wend spel. De speelwijze der-beide middenlinies leidde daartoe; de mid- ienlinie van Vlissingen brak de aanval- en van Middelburg herhaaldelijk af. De kanthalfs Burgerhof en Dierikx stel den zich den geheelen wedstrijd naast of even voor de backs op. Daardoor hepen de Middelburg-aanvallen steeds vast op vier rood-witten; daartegen over stond, dat de opbouw van de Vlis- singen-aanvallen te veel tijd in beslag nam. Deze steun van de Vlissingen kant- halfs aan het achtertrio had gerusï min der kunnen zijn, want de backs kee per Harting waren voor hun taak be rekend. Dat de opbouw der aanvallen zooveel tijd in beslag nam bij de rood- witten was voorts te wijten aan den middenvoor, die het spel onnoodig op hield. Het spel opengooien naar de vleugels dient vlug te geschieden om effect te sorteeren, maar ook dient het afwisselend te zijn. Nu ging de bal steeds naar rechtsbuiten Rlupper, die dank zij zijn snelle start en handigheid er nog wel eens iets goeds mee wist te doen. Zijn hooge schoten op doel waren nog de meest lastige voor Viirfeboom. De linkervleugel werd weinig in het spel betrokken. Wat dezen keer nu niet zoo erg was, want v. Peenen bracht er heelemaal niets van terecht. Hard en onbesuisd schieten mag wel eens indruk maken maar het sesultaat is veel al nihil. Dit schieten was dezen mid dag bij de Vlissingen voorhoede verre van zuiver. Meest werden er van te verren afstand schoten gelost en kee per Vijgeboom, een enkele maal uitge zonderd, had daar geen last mede. Een schot van Kats en een v,an Keerssema- ker .voor de rust waren het vermelden waard; de rest ging over of naast. Zelfs miste Kats een penalty, door naast, te kogelen. Het bleek dat deze rood witte voor hoede nog niet de ware is. Dat ze nu en dan nog op den voorgrond trad was in hoofdzaak het gevolg van het jnin- der betrouwbare spel van de Middel- burg-backs. Leijnse en Geelhoed speel den onzeker. Evenals verleden week traden ze niet zoo doortastend op als we van dit backstel gewoon zijn./Hun spel deed mat en weifelend aan. Een schotvaardige voorhoede had dit zeker met een doelpunt afgestraft. De groen witte middenlinie scheen dan ook min der vertrouwen in de backs te hebben en legde zich meer op de verdediging dan op den aanval toe. Een uitzondering maakte Dirkse op de spilplaats die een tfroote s+eun was voor de voorhoede. Zijn voeden dezer linie en zijn opbouw der aanvallen was weer zeer goed. Hij goochelde met den bal en meermalen ook met.... de rood-witfen. 't Ging alles zoo rustig, zoo kalm overlegd. Echter de door hem opgezette aanval len, door de voorhoede overgenomen, liepen tegen de versterkte Vlissingen verdediging dood. Van Vogel ging wei nig uit. Eén mooi schot van hem be zorgde keeper Harting last. Ook Bene der bezondigde er zich veel aan, 't spel dood te laten loopen, Hesseling wis selde goede met slechte momenten af, al waren de eersten misschien talrijker. Het vaP van hem te loven dat hij met onverwachte schoten den keeper tracht te te verrassen. Ook Verhulst viel niet op. Zijn doelpunt. 5 min. voor rust was er een ^an goed gehalte (01). Mis schien was het een handicap voor hem dat reeds na 20 min. Merk uitviel en door Lohman vervangen werd. Evenwel toonde laatstgenoemde zich een waar dig plaatsvervanger. Zijn voorzetten en rennen langs het lijntje gaan hem niet zoo vlot af als Merk, doch hij weet een goed schot te lossen. En dat is al een heel voornaam iets. Het tweede doel punt, een half uur na rust was uitste kend 102). Ook van de eerste goal was hij de grondlegger, terwijl een doel punt van henrdnor buitenspel niet werd toegekend. Tn^else, die het laatste kwartier Verhulst verving schoot min der zuiver. Znn viel er dus rfeen fraai voetbal te Genieten en snanning was er evenmin. En de stem ui+ het nubb'ek: ..wanneer <*aan we voetballen?" t-'neerrle het wel zoo ongeveer. Een tegenpunt had Vlis- pir>a»n zeker verdiend. Scheidsrechter Enders leidde op pret tige wijze en correct. Verzachten de keel. Hebben een frissche smaak en geven pug. mcu.j Handelsregister, Aan de in Ned. Handelsberichten op genomen wekelijksche openbaarmakin gen i.z. „Het Handelsregister", betref fende Zeeland, ontleenen wij het volgen de: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). Nieuwe inschr ij vingen' „De Schakel", Vlissingen, Walstr. 101, handel in verfwaren en aanverwante artikelen. Eigenaar: P, de Landmeter. G. Timmerman, Vlissingen, Korte Zei- ke 10, fabricatie van schoenen. W ij z i g i n g e n: H. G. Cujé, Middelburg, Lange Noord straat L 124, handel in goud en zilver, horlogemaker. Uitgetr. E.: H. G. Cujé. Zaak omgezet in een vennootschap on der firma. Handelsnaam gewijzigd in: firma H. G. Cujé en Zoon. Venn.: H. G. en H. F. G. Cujé. N.V. Financierings Maatschappij „Zee- landia", Goes. Beestenmarkt 8, terleen verstrekken van gelden onder zekerheid van roerende goederen. Uitg'etr- comm.: mr. M. R. Krans, Goes en M. Meulen- berg Czn., Ellewoutsdijk. Nieuwe Comm. J. Pouwer, Goes en J. J. van den Berg, Goes. Firma F. P. D'huy, Lange Burg B 10, boekhandel en handelsdrukkerij. Filiaal Vlissingen, Badhuisstraat 15, opgehe ven. Firma F. P. D'huy, Vlissingen, Bad huisstraat 15, boek- en kunsthandel. Zaak als filiaal van firma F. P, D'huy, Middelburg opgeheven. Uitgetr. E.: W, de Jong. Beh.: C. A. Bikker, ontslag verleend. Zaak op denzelfden voet en onder denzelfden handelsnaam voortge zet. Nieuwe E.: C. A. Bikker. N.V. Stoomdrukkerij, voorheen onder de firma Lakenman en Ochtman, Zierik- zee, Lange Nobelstraat A 171. Uitgetr. dir.: A. J. Waale. Nieuwe waarn. dir.: J. Catshoek. J. F. A. Timmerman, Vlissingen, Bel- lamypark 54, handel in schoenen. Overl. E.: J, F. A. Timmerman. Zaak op den zelfden voet voortgezet. Handelsnaam luidt thans: Schoenhandel J. F. A. Tim merman, Nieuwe E,: Mevr. J. Th. Tim mermanDossaer. Proc. aan: Th. P. A. Timmerman, Opheffing: H. Verhulst Co., Lange Geere K 373 fabricage van bakkerij-grondstofen. In de voltallige vergadering van den Gemeenteraad van Vrijdag werden het voorstel tot het aangaan van een ge meenschappelijke regeling met de ge meenten Oost- en West-Souburg en Koudekerke omtrent de toelating van kinderen op de openbare school voor U.L.O. en dat inzake van een extra uit keering, te verstrekken aan werkloo zen over de week van 15 tot en met 21 December, zonder discussie of h. s. aan genomen. Het voorstel om afwijzend te beschik ken op het adres van de afdeeling Vlis singen van „Nienebokos om intrekking van het tapverbod, deed den heer PAAP voorstellen, het voor 1936 eens buiten werking te stellen. De VOORZITTER zag daarop niet veel kans. De heer RORIJE had groote bezwa ren tegen het tapverbod, met het oog op de café's aan den Boulevard. Spr. wilde den Boulevard van het verbod uit sluiten. De heer SOREL verdedigde het tap verbod, dat z. i. medewerkte aan het verminderen van het drankgebruik. De heer VAN DER BEKE CALLEN- FELS waarschuwde zeer tegen gedeel telijke drooglegging. De heer MARIJS was krachtig voor het onverminderd van kracht blijven van het tapverbod. De heer VAN OORSCHOT sprak in gelijken geest. Hij stelde het alternatief handhaven of opheffen. De overheid heeft moreele verplich ting ten deze. De heer RORIJE zeide men practisch er niet te fel moet zijn. De Boulevard ligt ver van de kermis. De heer DE MEIJ zette de z. i. ze genrijke werking van het verbod uiteen. Als het werd opgeheven, dan zou spr voor afschaffing der kermis zijn. De heer PAAP trok zijn amendement in; dat van den heer Rorije werd ver worpen met 14 tegen 5 stemmen. Het voorstel werd z. h. s. aangenomen. I Gediscuseerd werd nog even over het opnieuw vaststellen van de verordening betreffende de politie-ambtenaren. Het voorstel werd z, h. s. aangenomen. Begrooting 1936. De begrootingen 1936 van het gast huis, het weeshuis en Maatschappelijk Hulpbetoon, werden z. h. s. goedge keurd. De heer VAN HAL hield een rede over den toestand, en speciaal het over dreven aan banden leggen der gemeen- te. Spr. zeide, dat nu de S.D.A.P. een wethouder heeft, de voorstellen meer en meer in haar richting gingen en de gas- CS&- en waterleidingkwesties werden opge lost. Het plan had moeten worden uitge voerd, om één rechtschen wethouder te benoemen. Helaas is het niet gebeurd. De vooruitzichten zijn wat minder somber dan verleden jaar, gezien o.a. het werk aan de Schelde en het plan tot bouwen van „Gemeenschappelijk Be lang". Het uitbrengen van het rapport over het uitbreidingsplan is wel zeker urgent. De heer SOREL zeide, dat reeds voor de S.D.A.P.-uitnoodiging besloten was inzake de wethouders om te laten zitten wat zat. Spr. wees er op, dat links toch ook vertrouwen stelde in den anti rev. wethouder. De heer VAN DER BEKE CALLEN- FELS constateerde, d,at de leden geen bewijs geven van waardeering van het gevoelen van anderen en kwam op te gen bepaalde hatelijkheden. De VOORZITTER zeide o.a. dat de Woningbouw de volle aandacht heeft van B. en W. Het uitbreidingsplan ligt B. en W. na aan het hart. De heer P. G. LAERNOES wilde ook antwoorden. Het blijkt, dat men nog niet zooveel verkeerd heeft gedaan. De heer DE MEIJ zeide o.a. dat de positie van de gemeente niet dezelfde is als voor enkele jaren. Zoowel wat het g,as als het water betreft, moet men zich onderwerpen aan de meening van Ged. Staten. B. en W. zijn overtuigd dat er gebrek is aan arbeiders- en ook andere woningen. De heer EDELMAN zeide, steeds te trachten de belangen van Vlissingen te bevorderen. Na re- en dupliek werden de alge- meene beraadslagingen gesloten en de vergadering geschorst tot des avonds 8 uur. In de avondvergadering kwam de ar- tikelsgewijze behandeling der begroo- ling aan de orde. Bij den post burgerwacht werd stem ming gevraagd en werd deze gehand haafd met 10 tegen 9 stemmen, die van de S.D.A.P. de heeren Harts (vd) en Andriessen (rk). Bij de post. openbare 'leeszaal kwa men de tongen weer los, mede in ver band met het besluit van verleden jaar en stelde de heer VAN OORSCHOT 'n motie voor, waarin de Raad zich uit spreekt voor bevordering van het vrije denken in de openbare leeszaal, maar aan het bestuur verder op te dragen hoe dit op te vatten, dit werd aange nomen met 10 tegen 9 stemmen, zuiver links tegen rechts. De post openbare leeszaal werd daar na gehandhaafd met 11 tegen 8 stem men.. De heer Andrieslsen stemde nu met links mede. Bij de kermis stelde de heer RORIJE voor den laatsten dag het sluitingsuur te bepalen op 2 uur in plaats van 12 uur, doch vond bestrijding bij de hee ren Af.idriessen en Paapt, waarop hij zijn amendement in trok.. De post kermis werd aangenomen met 12 tegen 7 stemmen, die der a.r. en c.h. De begrooting is ten slotte goedge keurd. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Dameshandschoen, Jeras, Gravenstraat 1 261, Zilv. broche, Damman, L. Noord straat C 42, 2 p. roomboter, v.d. Meer, Rouaanschekaai G 154, Een loupe, J. Janse, Segeersweg V 131, Glacé hand schoen, Fiierenburg', Schuitvlotstraat N 168, Kinderport., De Munck, Arm.pad r 144, Dameshandschoen, Roskam, Noordweg B 138, Kinderport., v. Kerk- voort, Hoogstraat I 128, Handmof, v. Putten, Lazerijstr. Q 85, Wollen hand schoen v. Hoepen, Brakstraat Q 253. Be- lastingmerk, M. P. Roose, Biggekerksche- weg, Koudekerke 232, Collier, De Vos, Wagenaarstr. D 93, Portemonnaie, v. Nederveen, Heerenstr .H 149, Kinder- taschje, Snoep, Veerschesingel S 48, Handbeschermer, Daane, Spanj.straat JE 65. Wollendas, Bassie, Nieuwstraat G 208, Muts, Wielemaker, Seissingel R 209, Bos sleutels, Schou, Dokstraat P 178, 1 p. Gymnastiekschoenen en muts, Post kantoor, alhier, Kinderhandschoentje, J Verhage, Stadwegje R 15ld, Autokrik, Simpelaar, Werfstraat P 150, Kinder handschoentje, Mannie, Oude Vliss. weg V 27, Turnpakje en paar schoenen, Fond- se, K. Geere K 363, Heerenport- met inh. A. de Visser, 't Zand. Breeweg D 167, Belastingmerk, Philipse, Jacob Catstr,, W 88, Belastingmerk, Voorhans, B, -v. P-, Eind touw met haak, G. Janse, Achter singel Q 156, Duitsch boekje, H. Jansen, Noordplein M' 220, p. handbeschermers, Carol, L. Viele K 233, Eind touw, S. Leempoel, Arm.pad T 97, 2 schoenma kersmessen, Eikelenboom, N. Vliss. weg E 209, Deken, Hubergtse, Schuitvlotstr. N 165, Belastingmerk, v. Riet, Oost Kerkplein Q 161, Boodschaptasch, B- v. P., Sleuteltje, B. v. P., Dameshandschoen. B. v. P. MIDDELBURG. MA 23 Dec Dl 24 Dec GOES. MA 23 Dec Dl 24 Dec Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M burg

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6