mmnmnmn KERKNIEUWS. Voor kleine tuinen. STATEN-GEHERAAL. LEGER EN VLOOT. DUITENLAND. ENGELAND, Belgisch verkeersvliegtuig verongelukt. Alle elf 'inzittenden omgeko men. DUITSCHLAND. BALKAN, UALIë. CANADA. AfiENDA. en faam bekend ingezetene, die een geregelde klant van den grossier was en vroeg namens zijn lastgever 400 Karei I sigaren van 8 cent, mede te mogen nemen. Hoewel de persoon den grossier onbekend was, gaf deze zijn personeel last de sigaren in te pakken, waarmede de onbekende verdween. Toen later de kwitantie ,aan den be steller te Terneuzen gepresenteerd werd, bleek dat de grossier door een handigen oplichter was opgelicht. Aan gezien onlangs ook bij een sigarenhan delaar te Oostburg zich een dergelijk geval heeft voorgedaan, wordt vermoed dat hier dezelfde persoon zijn truc heeft uitgehaald. Fietsendief. Door de marechaussee te IJ z e n- d ij k e is een zekere V. aangehouden, die aldaar een fiets heeft gestolen, ter wijl uit een nader ingesteld onderzoek bleek dat hij zich ook op andere plaat sen in ons land aan dergelijke praktij ken heeft schuldig gemaakt. SINT KRUIS. Zaterdag vergaderde de Raad voltallig. Adhaesie werd be tuigd met een ingekomen stuk van den Raad van IJzendijke om.aan Ged. Sta ten de wenschelijkheid te kennen te ge ven om de salarissen van burgemeesters en secretarissen met 10 pet. te verla gen. Aan J. W. v. Helden uit Aarden burg werd de gevraagde vergunning voor het exploiteeren van radiodistribu tie verleend, op nader door B. en W. te bepalen voorwaarden. Dinsdag 17 Dec. a.s. n.m. plm. 5 uur zal de inwerking stelling van de electrische verlichting op eenigzins feestelijke wijze plaats vin den, waartoe de voorz. van de P.Z.E.M. zal worden uitgenoodigd. Daar er verschil van meening onder de Raadsleden bestond, dat zich nog al op scherpe wijze uitte, over de plaat sing en sterkte van de lichtpunten voor de straatverlichting, zal de technische ambtenaar der P.Z.E.M. met de oppo santen nogmaals verzocht worden de ze kwestie te onderzoeken. Op verzoek van den heer De Smet zal nagegaan worden, of de R. K. armen voor steun terecht kunnen bij de besturen van Vin- centius en Sint Jan te Aardenburg; daar Sint Kruis kerkelijk daartoe behoort. Het kiescollege bij de Ned. Herv. Kerk te Biggekerke heeft herkozen tot ouderling den heer M. Caljé en tot diaken den heer C. Caljé. Planten die beschutting noodig hebben tegen strenge vorst. Onder de vaste planten die buiten overwinteren zijn er toch verschillende die gedurende den winter eenige beschut ting noodig hebben, hetzij tegen vocht of tegen koude. Deze beschutting kan voor alle soorten niet gelijk zijn, daarom zullen we hier even aangeven hoe we de verschillende soorten moeten behande len- Sommige soorten planten we op een hoog gedeelte van den rotstuin of aan den bovenkant van 'n stapelmuurtje. Deze verlangen veel licht en vooral in den winter weinig vocht. Dit is het geval met edelweis of Leontopodium alpinum, Mansschild. of Androsace, reigersbek of Erodium, leimkruid of Silene acaulis, alpenklokje of Soldanella, Papaver alpi num en Adonis amurensis, een reeds in Februari bloeiende composiet, We leg gen boven deze soorten een glasruit, ge dragen door een paar stukken steen, zoodat er een handbreedte tusschen- ruimte is. Sommige grootere vaste plan ten, vooral die met vleezige wortels, verlangen eveneens gedurende den win ter een droge voet. Dit is het geval met: herfstanemoon of Anemone japonica, Bocconia cordata, californische klaproos of Remneya coulteri, alpenkruisdistel of Eryngium, Helianthus sparcifelius en Anchusa en Eremurus. Deze soorten dekken we met een laag droge turfmolm ter dikte van 5 tot 8 cm. Ook bij vuur pijlen of Kniphelia en Crinum Powellu brengen we aan den voet een dikke laag droge turfmolm aan. Van de bol- en knolgewassen dekken we Montbre- tia, Ixia, bol-iris en Hyacinthen even eens met een laag droge turfmolm ter dikte van 5 tot 8 cm. Van het pamp cis gras of Gynerium argenteum binden we het loof in een wrong te samen waarna de voet bedekt wordt met een dikke laag droge turfmolm. Sommige planten verlangen wat hun bovenaardsche dee- len betreft eenige beschutting tegen scherpe winden en ijzel. Dit is het geval met de pekanjer of Lychnis viscaria, Primula denticulata, de baardige schild- padbloem of Chelone barbata, de volle grondsoorten van Chrysanthemum in- dicum en de atlasvaarn of Aspidium angulare proliferum. Over deze soorten leggen we een licht rijsdek waarvoor we het beste dennentakken kunnen gebrui ken. Men zorge verder dat de bloemen tuin een goede afwatering heeft opdat vooral geen plassen blijven staan. Snij bij het schoonmaken van den bloemen tuin alleen van de hoog groeiende vaste planten de doode stengels af; voor lage soorten is het dikwijls gewenscht, dat het loof als natuurlijke beschutting op de plant blijft. Snij vooral geen groene dee- len van de planten af, dit is altijd ver keerd. o BEGROOTING VAN ECONOMISCHE ZAKEN AANGENOMEN. Be heer Brees neemt zijn motie terug. De Tweede Kamer zou gisteren stem men over de motie-Drees tot het nemen naast maatregelen ten opzichte van woningwetwoningen en tot aanbouw van goedkoope woningen, van wettelij ke maatregelen tot verlaging der huur van woningen in particulier eigendom. De heer D r e e 6, (s.d.) betoogde dat deze aangelegenheid urgent is, doch in verband met het vaste lasten-ont- werp trok spr. de motie in. Verschillende kleinere wetsontwerpen werden z.h.s. aangenomen; o m. dat be treffende contingenteering alsook de be grootingen der staatsmijnen in Limburg en het staatsvisschershavenbedrijf te IJmuiden voor 1936. Voortgezet werd de behandeling van de begrooting van het dep. van handel, nijverheid en scheepvaart voor 1936. De heer Sneevliet (rev. soc.) kwam op tegen het betoog van den heer Engel om industrieën over te brengen naar het platteland. De heer Wendelaar (lib.) bepleitte de wenschelijkheid van vrij ruilverkeer in de eerste plaats in het belang van den consument. Spr. bepleit te veidere maatregelen voor den ern- stigen toestand van de Nederlandsche havensteden. Spr. wilde ruimere contingenteering van giondstoffen voor de confectie-in- dustrie. De keer v. d. Bilt (r.k.) verklaarde, dat de binnenschipperij vol vertrouwen is in dezen minister. Minister Gelissen verdedigde de splitsing van het dep. van Economi sche zaken. De economische politiek is kabinetspolitiek. Spr. erkende het nut van een goeden voorlichtingsdienst, waarin economische en technologische instituten zijn inge schakeld. Naar een zoo goed mogelijken dienst, binnenslands en buitenslands wordt gestreefd. De voorwaarden in zake verbindend verklaren van ondernemersovereen komsten worden binnenkort gepubli ceerd. De ordening' moet niet worden be schouwd als een crisismaatregel- Spr. zal haar zooveel mogelijk bevorderen. Het stelsel van contingenteering zul len we de eerste jaren niet kunnen mis sen. Decentralisatie van industrieën onder vindt vele moeilijkheden; spr. zou haar onder de oogen zien. Er zal een doelbewuste kapitaalbe- leggings-politiek moeten worden ge voerd. Spr. zal gaarne te zijner tijd een over zicht van de contingenteeringspolitiek ter beschikking van de Kamer stellen. Zooveel mogelijk moeten orders van de overheid bij de Nederlandsche in dustrie worden geplaatst. Spr. was doordrongen van den ernst der moeilijkheden van den middenstand en is voortdurend op maatregelen be dacht. De concurrentie door ambtenaren den middenstand aangedaan, had spr.'s aandacht. Met de organisaties van marktkooplieden en venters is overleg gaande over wat voor hen kan worden gedaan. Omtrent het cadeaustelsel is nog geen beslissing genomen. Met belanghebbenden is overleg ge voerd om te komen tot verlaging van havengelden te Amsterdam en Rotter dam. De concurrentie met Antwerpen en de Rijnvaartpremies zijn een onderwerp van interdepartementaal overleg. T. a. v. het personeel van den Kon. Holl. Lloyd had spr. zich tot niets ver plicht. Spr. hoopte bij de reorganisatie diens belangen zooveel mogelijk te be hartigen. Verbetering der wet op de evenredi ge vrachtverdeeling wordt overwogen; ze moet niet worden ingetrokken zoo lang er geen betere regeling is. Bij afd. I (departement) betoogde de heer L o v i n k (c.h.) dat aanstelling van nieuw personeel behoort te geschie den onder controle van de Kamer. De heer S m e e n k (a.r.) sloot zich hierbij aan. De minister wees op de omvang rijke taak van zijn departement, dat de aangevraagde ambtenaren noodig heeft. Bij afd. II (handel en nijverheid) be sprak de heer v. d. Tempel (c.s.) de toegezegde steunverleening aan kleine middenstanders. Spr. hoopte dat men daarbij niet teveel zal aanleunen bij ar menzorg. Daar van voorschotbanken ge bruik zal worden gemaakt, moeten voor kleinere plaatsen de gemeentebesturen worden ingeschakeld. De heer Stumpel (r.k.) achtte de medewerking der organisaties onmis baar. Spr. vroeg of de voorschotten wei rentedragend moeten zijn. De minister stelde de sociale zaak dezer regeling op den voorgrond, overigens is ze nog in wording. De Kamer keurde de begrooting z.h.s. goed, met aanteekehing dat de heeren Sneevliet (r.s.) en Wijnkoop (c-p.h.) te gen waren. Bescherming tegen luchtaan vallen. In de avondvergadering was aan de orde het wetsontwerp tot bescherming van de bevolking tegen luchtaanvallen. De heer v- d. Heide (s.d.) verklaar de dat zijn fractie voor het ontwerp zal stemmen. Het is onverantwoordelijk niet te doen tegen luchtaanvallen, wat men kan. Het ontwerp richt zich tot de bur gerlijke diensten en de burgerlijke over heid, Het had spr.'s instemming dat de uitvoering der maatregelen aan de bur gemeesters is opgedragen. De heer T i 1 a n u s jc-h.) bestreed ver schillende ingekomen adressen. Spr. wees er op dat dit ontwerp den burger lijken passieven afweer regelt. Het wets ontwerp. dat een eerste stap kan zijn naar een algemeene luchtbescherming had spr.'s instemming. De heer K o o i m a n s (v.d.) vroeg zich af wie tegen de voorgestelde re geling bezwaar kan hebben. Algemeene voorschriften verdienen de voorkeur boven een toestand, waarbij elke ge meente op eigen houtje te werk gaat. De heer Van Houten (c.d.) had eenige bezwaren tegen het wets ontwerp. De burgerbevolking is naar spr.'s meening niet te beschermen tegen luchtaanvallen. Maatregelen daartoe wekken de suggestie van veiligheid, 't Ontwerp is een stap op den weg der inschakeling van de burgerbevolking in de militaire maatregelen. Met gewetens bezwaren is geen rekening gehouden. Ook de heer Sneevliet (r.s.) had vele bezwaren tegen het wetsont werp, terwijl de heer A m e 1 i n k (a.r.) zijn instemming met het ontwerp betuigde. Spr. kwam op tegen den^zin in het voorl, verslag als zou de regee ring de bedoeling hebben, den weerztn tegen een luchtoorlog te verminderen. Tegen een dergelijke voorstelling pro testeerde spr. (stemmen: zeer juist). De heer W ij n k o o p (comm.) was niet tegen het ontwerp, omdat geen militaire propaganda wordt gemaakt, en het aan de bevolking ten goede komt. Minister De Wilde betoogde dat de overheid mede heeft te werken aan de bescherming der bevolking tegen ge weld. Er wordt voorlichting en leiding gegeven aan burgemeesters. De ge meenten worden naarmate van hun lig ging in gevaren-klassen verdeeld. De gewone kosten komen voor rekening der gemeenten; ze zijn gering. De bui tengewone, voor gevaarlijke plaatsen enz., komen voor rekening van het rijk. Hoeveel dat zal kosten, wist spr. niet; men is nog pas aan de voorbereiding. Spr. vroeg zich af hoe men gewetens bezwaren kan hebben om iemand zoo veel mogelijk te beschermen. De heer T i 1 a n u s achtte de alinea: „Wij kunnen voor de uitvoering van dit artikel de noodige voorschriften geven bij in het Staatsblad te plaatsen be sluit" overbodig. De minister verdedigde deze alinea, doch de heer Tilanus handhaafde zijn bezwaren. De vergadering werd daarna gesloten tot hedenmiddag. Bij Kon. besluit zijn met ingang van 1 Jan. a.s. benoemd bij het reser ve personeel der landmacht, bij1 het wa pen der infanterie: tot reserve eerste luitenant bij hun tegenwoordig regiment de reserve tweede luitenants I. A. Brak man van het 3e; J. A. Welleman van het 2e; H. Bouman, J. Latermans, J. de Nobel, P. Oom, A. F. Visser, J. C. de Werd, J. T. Esmeijer, J. N. A. A. Verloop allen van het 14e reg. infante rie; bij het wapen der artillerie, tot re serve eerste luitenants bij tegenwoor dig regiment of korps de reserve twee de luitenants J. R. van der Laan van het korps luchtdoel artillerie; mr. H. Winkel; J. Haamstr.a, C. J. Carrière; D. C. Stam allen van 't reg. kustartill,; jhr, M. L. Quarles van Ufford en R. J. Ver schoor van Nisse beiden van het 3e reg. veld; bij het dienstvak der militaire administratie: tot reserve eerste luite nant bij zijn tegenwoordig regiment de reserve tweede luitenant F. J. A. Pan- tus van het- 14e reg. infanterie. Gistermiddag is boven Zuid-Engeland een vreeselijk vliegongeluk gebeurd, dat elf menschen het leven heeft gekost. Te gen vijf uur is een drie-motorig ver keersvliegtuig van de Belgische lucht vaartmaatschappij Sabena, op weg van Brussel naar het Londensche vliegveld Croydon, door tot nog toe onbekende oorzaak nabij Tatsfield in het graaf schap Kent neergestort. Alle elf inzit tenden, nl. de vierkoppige bemanning, bestaande uit den eersten piloot Schroonbroodt, den tweeden piloot, een radio-telegrafist en een hofmeester, en zeven passagiers, werden gedood. Van de 7 passagiers waren twee van Engel- sche, één vermoedelijk van Belgische en vier van Duitsche nationaliteit. Onder de vier Duitschers die allen uit Keulen kwamen, waren twee vrouwen. Tengevolge van de duisternis, die reeds was gevallen toen het ongeluk geschiedde, was het zeer moeilijk een onderzoek naar de oorzaak in te stel len, hoewel deskundigen en hulp-ploe gen van het op niet zeer grooten af stand gelegen vliegveld Croydon zich onmiddellijk naar de plaats van de ramp hadden begeven. De lijken van enkele slachtoffers zijn zwaar verminkt, en van een der beide vrouwen is het hoofd ge heel van de romp gescheiden. Het vlieg tuig is geheel in elkaar gedrukt, doch brand is in he wrak niet uitgebroken. Het verongelukte toestel, dat te 3 uur van het Brusselsche vliegveld Haren was vertrokken, is een in Italië gebouwd Savoiavliegtuig, dat verleden jaar door de Sabena is aangekocht. Nader wordt gemeld: De om het leven gekomen beman ning van het toestel, dat de registratie letters 00AGM droeg, bestond uit den piloot J. Schoonbroodt, den radio telegrafist J. Desmet, den boordwerk tuigkundige Verbinnen en den hofmees ter Strechfuss. De namen der drie niet- Duitsche passagiers waren Samun, Sam- ny en Varden, vermoedelijk alle drie van Britsche nationaliteit, alhoewel hier omtrent geen zekerheid bestaat. Een der beide vleugels is van het Savoia-toestel afgebroken en ligt op den weg, die van Tatefield naar Biggen Hill leidt, terwijl de vernielde romp op het land terzijde van den weg ligt. Aan gezien de ramp tegen 5 uur, toen het reeds volkomen donker was, geschied de, neemt men aan, dat het vliegtuig door nog onbekende reden laag heeft gevlogen en een boom heeft geraakt met een der vleugels. De slag van de bot sing was tot twee mijl in den omtrek te hooren. DE WERKLOOSHEID, Den eersten November waren er 45.000 menschen meer te werk gesteld dan op 1 October en vergeleken bij 1 November van het vorige jaar bedroeg de vermindering der werkloosheid ruim 315.000 personen. Er was vooruitgang in de scheepvaartindustrie, in de mijnen en de ijzer- en staalnijverheid en een geringe vooruitgang in de katoennijver heid in Lancashire, maar de cijfers in de transportbedrijven en de iaxtielin- dustrie waren niet veel verbeterd. Het totaal aantal ingeschreven werkljozen bedroeg op 21 October 1.918.562, waar in nog 80.000 mannen begrepen waren, de transportbedrijven en de textielin- ren, maar spoedig werk in het vooruit zicht hadden. Britsch onderdaan in vrijheid gesteld. De „Daily Herald" meldt, dat de hr. R. E. Charlewood, een bekend Britsch schrijver over spoorwegaangelegenheden, die bijna 2 maanden in een Duitsche ge vangenis heeft doorgebracht onder be schuldiging teekeningen te hebben ge maakt van spoorwegwerken, in het ge heim in vrijheid is gesteld, zonder dat men hem voor een rechtbank had ge leid. Maandag is hij te Londen terugge keerd waar hij direct in een kliniek moest worden opgenomen. Hij was voor de eerste keer gearre steerd in begin October. Dat was in het Saargebied. Bij gebrek aan bewijs heeft men hem toen moeten loslaten. Vervol gens reisde hij naar Frankfort aan de Main, waar hij opnieuw werd gearre steerd, doch ook wederom werd losge laten. Tenslotte nam de geheime staatspoli tie hem gevangen, die zijn zaak in han den stelde van de procureur-generaal te Berlijn. Charlewood werd ingesloten in de gevangenis in Moabit. Zaterdagavond j.l. is hij door twee Duitsche politie-beambten over de grens geleid. Storm en overstroomingen in Grie kenland. Geheel Griekenland is door zware stormen en overstroomingen ge teisterd, welke ernstige schade aanrich ten. Te Itea bij Delphi werden 130 hui zen beschadigd. Te Angada in Thessa- lië werden de bewoners door een plot seling opkomenden vloed verrast, zco- dat zij in de boomen moest vluchten. Men vreest, dat hier ook menschen- levens te betreuren zijn. De Simplonexpres moest bij Thebe terugkeeren, omdat een grondverschui ving bij Brallo de lijn versperd had. Een aardmassa van 1500 kub. m bedekte de lijn. Op de lijn Serres-Sidirokastro- Athene is een brug ter lengte van 20 m weggeslagen;. De spoorwegverbinding Athene-Saloniki is verbroken. Daar ook bij Krivol in Zuid-Servië een brug vernield is, zullen de Spoor wegverbindingen met verder Europa wel eenige dagen gestoord blijven Koude en sneeuw. Naar uit Milaan wordt gemeld, heerscht strenge koude in Noord Italië. In het Icrivia-dal staat de thermometer 8 tot 10 gr- Fonder nul, in Lombardije en Piemonte 5 tot 6 gr. onder nul. Te Milaan heeft het langdurig ge sneeuwd. Mijnramp. Bij een ontploffing in de mijn Lethbridge bij Coalhurst in den Canadeeschen staat Alberta zijn 16 doo- den te betreuren. Alle lijken zijn ge borgen. ONTVANGEN BOEKEN. „Bij de firma G W. den Boer, uit gever te Middelburg is versche nen: „Een pleidooi voor Natuur- en Menschelijkheid", door Lize Deutmann, arts, Den Haag. Door het geheele werk komt als achtergrond de liefde tot de zwakken en weerloozen tegemoet- Te rug tot de natuur en natuurlijke midde len, zoo roept zij den lezer toe. Schen ding van natuurlijke en vooral van gees telijke, moreele wetten, kan nooit tot het ware geluk en de gezondheid van den mensch leiden. Schrijfster neemt den weer- en rechtloozen mensch den van krankzinnigheid verdachte in bescher ming, zooals zij het de zwaksten en weerloosten van alle schepselen, de dieren, doet. Zeeuwsche en Veluwsche boe ren. „Verdwijnend volk", door Roel Houwink. Foto's van Hans Gilberg. Omslagteekening van Dick Jansen. Dit boek gaat uit van de veronderstelling, dat het boerentype bezig is te verdwij nen. De boer begint hoe langer hoe meer van „landbouwer" te worden tot „fabrikant van naturalia" meent de de schrijver. Het boerentype is thans be zig te verdwijnen. Fotograaf en schrijver meenden een poging te moeten doen, althans iets van dit verdwijnend men- schelijk schoon vast te leggen. Zoo zijn in dit werk 'n aantal reproducties bijeen gebracht naar foto's van voornamelijk Zeeuwsche (allen bekende nog levende personen) en Veluwsche boeren, uit wier trekken fotograaf en beschrijver meenden dat 't sterkst den eigen ,a'ard van boer als verdwijnend menschentype naar voren komt. De schrijver heeft niets anders gedaan dan met zijn beschrijving van deze portretten, den fotograaf op den voet te volgen, trachtende hierdoor iets weer te geven van den geestelijken achtergrond, waartegen deze koppen zich afteekenen. Het boek verscheen bij de Uitgevers Mij. Holland te A m- sterdam. Een Roman uit het land van Walcheren. „Wier", Roman door Jan Cam- pert. Band en omslag naar houtsneden van J, Franken Pzn. Deze roman speelt zich af op Walcheren in een kust plaats (Westkapelle). Als voornaamste figuur teekent de 'schrijver ons een! boerenzoon, Gabe Vader, die buiten zijn schuld tot armoede vervalt. Slechts 'n stuk grond rest hem nog. Hij is nog al tijd boer, een man van het land. Als de oogst vernietigd wordt en hij de pacht niet meer kan opbrengen, tracht Gabe op allerlei manieren zijn brood te ver dienen. Hij is echter te trotsch om zich als knecht te verhuren. En zoo komt hij geleidelijk aan in een .ander mi lieu. Hij raakt in nauw contact met een beruchten strooper en strandjutter. Het land heeft hem losgelaen en hij laat het land los. Daarvoor in de plaats komt nu het water. Tusschen de beide man nen in staat een vrouw, de weduwe van een vroegeren lichtwachter. De onderlinge verhouding tusschen de drie menschen groeit in de diepe eenzaam heid van duinen en stranden tot een conflict, dat een noodlottig einde neemt. Uitgave H. P. Leopold's Uitg. Mij. te Den Haag. «.INI..».11.11 ,1 Middelburg. 10 Dec. Op de vei ling deden: Veldsla 718 c., Spinazie 1119 c., Postelein 68 c., Spruiten 6 16 c., Witlof 1015 c-, Schorseneeren 1316 c., Koolrapen 12 c.. Wijnpeen 22,5 v,, Peën 23 c., Uien 1,52,5 c. Kroten 1,53 c., alles per kg, Peterselie 313 c-, per chip, Peën 2,54 c„ Rapen 24 c., Kroten 13 c., Prei 3—6,5 c„ Selderie 1,54,5 c., Rammenas 23,5 c., alles per bos; Savoye Kool 1,56 c., Roode Kool 2,5—6,5 c„ Boerekool 24 c., Witte Kool 56 c-, Bloemkool 216 c„ Andijvie 0,51,5 c., Kropsla 0,51 c. alles per stuk; Chrysanten 610 c., Cyclamen 2122 c., beide per bos. MIDDELBURG. WO 11 Dec. Ouderav. U.L.O. School; Molenstr. 20,00 h. WO 11 DEC. Caus. lichtb. N. S. O. Spr, de hr E. Visscher, M'burg. WO 11 Dec, Uitv. Kerstoratorium, Chr. Zangver. „Soli Deo Gloria"; Con- certz. 20,00 h. WO 11 Dec, Gem. Zends-raad Suriname- film: Bogardz. 20,15 h. WO 11 Dec- Ledenverg. Dierenbescher ming; Ned. Koffieh. 20.30 h. WO 11 Dec. Clubav. N.R.V., De vergen. DO 28 Nov.DO 12 Dec. Tent. Graf- Werk-aquarellen, Dolf v. d. Haar, Veere; In de Steenrotse, 1016 h. DO 12 Dec. Kunstfilmavond: City 20.15 h. DO 12 Dec. Lez. Comité Nat. Veiligh., spr. vice-adm. jhr- G. L. Schorer; St. Joris 20.15 h. GOES. WO 11 Dec- DO 12 Dec ALGEMEEN: DO 12 Dec. Lez. 't duizenj. Vredesrijk.; te N. en St. Joosland „de Roode Leeuw" 19,30 h. Elec. Drukkerij G. W. den Boer. Mburg-

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6