De oorlog in Oost-Afrika. BUR8EMJJXE STAND. AFLOOP VERKOOPINGEN. ADVERTENTIEN. MARKTBERICHTEN. MIDDELBURGSCHE ÜEi£iOSI NIEUWS, LAATSTE BERICHTEN. EGYPTE. anti-engelsche onlusten. D0QDENDAGB0EK VAN HET VERKEER. VER. STATEN. CHINA. Geen opcenten op de Omzetbelasting. Nederland en de sancties tegen Italië. AARDENBURG. DE COURANT ISngez. Med.! In verschillende Egyptische steden hebben gisteren onlusten plaats gehad, die tegen Engeland gericht waren. De oorzaak hiervan moet men zoeken in een uitlat.ing van den Engelschen mi nister van buitenlandsche zaken, Sir Samuel Hoare, die dezer dagen zoo ongeveer zeide, dat Engeland er voor- loopig niet aan denkt de Engelsche in vloed in Egypte te verzachten. Zooals men weet is Egypte een Engelsch pro tectoraat. Een deel van het Egyptisch volk, georganiseerd in de z.g. Waidpar- tij wil echter volkomen onafhankelijk heid. Betoogingen, die gisteren te Cairo en te Kasra bij Alexandrië door de Wafd- partij op touw waren gezet, hebben tot de ongeregeldheden geleid. Te Caïro ontwapenden betoogende studenten de politie. Eenige agenten werden over een hoogen muur in den tuin van het Engelsche consulaat geworpen. De rui ten van dit consulaat werden ingeslagen. Na een groote vergadering gister avond is het opnieuw tot relletjes geko men. Nahas pasja, de leider van de Wafd-partij heeft een felle anti-Britsche rede uitgesproken voor een menigte, die men op 30.000 schatte. De menigte wierp naar de politie met flesschen en steenen, zoodat er moest geschoten worden. Alle ziekenhuizen waren sedert halfacht bezig met het verzorgen van ge wonden. De vergadering nam een reso lutie aan bestaande uit drie punten: 1. geen enkele samenwerking met En geland zal meer plaats vinden; 2e. de regeering Nessim pasja moet af treden; 3. iedere regeering, die onder den huidigen toestand wil samenwerken met Engeland moet door de geheele natie worden geboycot. Volgens de laatste berichten uit Caïro zijn bij onlusten aldaar een persoon ge dood en 102 gewond, waarvan een aan tal ernstig. De botsingen vonden meest al plaats tusschen politie en studenten, die het aftreden van de regeering Nes sim Pasja eischten en het herstel van de grondwet, wat in 1934 bij de ontbinding van het parlement was toegezegd. Te Tantah op 120 km van Alexandrië is 1 persoon gedood en 3 zwaar gewond. Ook deden zich incidenten voor te Beni Suef, een belangrijke stad aan den Nijl, 125 km ten Zuiden van Caïro. Ook hier vuurde de politie op de menigte. VERDRONKEN. - De politie van W a a 1 r e, nabij Eindhoven, heeft uit den Dommel het lijk opgehaald van den 86-jarigen P. Kr., die alaaar sedert en kele weken uit het Liefdegesticht ver mist werd, en vermoedelijk door de duisternis misleid te water is geraakt en verdronken. DE FRAUDE TE BARNEVELD. Tegen het kassierskantoor van den hr* J. G. K. te B a r n e v e 1 d is een klacht ingediend. Velen die zaken met de firma deden konden geen gelden meer beko men. Nadat de kassier de heer K. eeni- g'e dagen onder politiëteewaking had ge staan is hij thans te Utrecht, waarheen hij zich begeven had, gearresteerd. Alle boeken en bescheiden van het kassiers kantoor zijn in beslag genomen. De vrees bestaat dat velen gedupeerd zijn. DE AANGETEEKENDE BRIEF TE RECHT. Uit Rotterdam wordt ge- meldt, dat de gisteren als vermist op gegeven aangeteekende brief met 500 op zijn bestemming is aangekomen. Ver keerde bezorging was oorzaak, dat de blief zijn bestemming zoo laat bereikte BRANDSTICHTING. Maandag morgen ontstond te Nieuweschans brand in een pand aan de Hoofdstraat, waarin behalve de woning tevens een kruideniers- en groentewinkel gedre ven werd. Dank zij het snel en krachtig optreden van brandweer en politie, kon het pand voor het grootst gedeelte be houden worden. Alleen de zolderverdie ping brandde uit. Daar dit reeds de tweede brand is binnen een maand tijds, werd onder leiding van den officier van justitie te Groningen door deskundigen ter plaatse een grondig onderzoek ingesteld. Dit had tot resultaat, dat de bewoners, het echt paar K., gearresteerd werd en gevanke lijk naar Groningen werd overgebracht om voor den officier van Justitie geleid te worden. Landsmeer: 1 doode. In het Noord-Hollandsch kanaal bi} de Vlugterbrug en het Kruithuis, onder de gemeente Landsmeer, is eert auto met drie inzittenden tegen het hek langs het kanaal gereden, en daarna te water geraakt. De auto verdween geheel onder de oppervlakte van het water. Twee van de inzittenden zijn er in geslaagd op 't droge te komen. De derde, een inwoner van Purmerend, W. L., had ook uit den wagen weten te komen, maar is daar onder geraakt. Geruimen tijd later is hi} levenloos opgehaald door personeel van de brandweer en de politie te Amster dam, welker hulp ingeroepen was. ONDERWIJZERES LEVEND VERBRAND. De leerlingen van de dorpsschool van West Frankton bij Ellesmere hebben 'n afschuwelijke ervaring beleefd. Mevrouw Jeffreys, hun onderwijzeres, stond leshte geven met haar rug naar de kachel, toen plotseling haar kleeren vlam vatten. De verschrikte kinderen holden de school uit. De andere onderwijzers kwamen op het gegil van de vrouw toeloopen en rukten haar de kleeren van het lijf. Zij had echter reeds zulke brandwonden bekomen, dat zij later in het ziekenhuis is overleden. AdSft kinderen verbrand, Nabij Alexis in Noord-Carolina is een boer derij in vlammen opgegaan. De acht kin deren van den eigenaar, van 3 maanden tot 22 jaar, kwamen allen in de vlammen om. De vader werd zwaar gewond bij een poging zjjn kinderen te redden. De vrouw bleef ongedeerd. De lijken wer den later geborgen, zij waren volkomen onherkenbaar. Bandieten. De boekhouder van 'n brouwerij te Newark (New-York) is op den drempel van zijn kantoor overval len door bandieten, die daarop binnen drongen en zich meester maakten van 10,000 dollar in contanten en 28,000 dol lar in geldswaardige papieren. Wedstrijd met den dood. Drie pas sagiers van een verkeersvliegtuig, dat op weg was naar Bakersfield in Calï- fornië, zijn ternauwernood aan den dood ontsnapt. Hoog in de lucht kreeg de pi loot, captain Donald Buckman, plotse ling een hevigen hartaanval. Mfet in spanning van zijn laatste krachten wist de vlieger nog e.en 150 km te vliegen en zijn machine behouden op den grond te zetten. Toen zijn passagiers kT vei ligheid waren, gaf Buckman eenige mi nuten later den geest. Maarschalk doodgeschoten. Uit Tientsjin wordt aan de bladen gemeid, dat maarschalk Sun Chu,an Fang door een Chineesche vrouw is doodgeschoten tenvijl hij in een Boeddhistischen tempel zijn gebed verrichtte. De Chineesche vrouw zou wraak hebben genomen we gens de terechtstelling van haar vader, een magistraat, in 1925 te Sjantoeng. COMMISSARIS POLDER WALCHEREN. Bij de heden gehouden verkiezing van een commissaris van den Polder Wal cheren voor den gebouwden eigendom, vacature L. F. Groosman, is bij enkele candidaatstelling gekozen de heer J. Osté te Middelburg. De motie-Ter Laan verworpen. De Tweede Kamer heeft heden met 52 tegen 27 stemmen de motie-J. ter Laan, de regeering verzoekende af te zien van haar voornemen tot verlaging der salarissen van jeugdige personen in 's rijks dienst, verworpen Voor stem den de soc.-democraten, de communis ten en de heeren Artz (r.-k. Volksp.), Van Houten (c.-d.) en Sneevliet (r. s.j. Wetsontwerp inzake verhooging van sommige belastingen. Aan de orde was vervolgens het wets ontwerp tot heffing van 20 opcenten op de omzetbelasting, de successie-rechten, de zegelrechten, de registratie-rechten en de dividend- en tantième-belasting, ter versterking van de inkomsten van het werkloosheids-subsidiefonds. De heer v. d. Tempel (s. d.) zeide, dat de soc -dem. voor zullen stemmen, uitgezonderd wat betreft de omzetbelas ting, ook al moet dan de voorgenomen verlaging van de bier- en gedistilleerd- accijns worden teruggenomen. De heer De Geer (c.-h.) betoogde, dat niet de meerdere werkloosheidsuit gaven doch de tegenvallers in de rijks middelen en uitgaven in het algemeen (en daaronder 7 millioen werkloos heidsuitgaven) dit wetsontwerp moeten motiveeren. Spr. fractie zal voor stemmen als de verhooging der omzetbelasting wordt teruggenomen en de opbrengst aan de algemeene middelen wordt toegevoegd. De heer T e u 1 i n g s (r.k,) achtte de ze voorstellen tot belastingverhooging in strijd met de algemeene regeerings- politiek en verwachtte dat het gestelde doel niet zal worden bereikt. Sprs. frac tie zal tegen de verhooging der omzetbe lasting stemmen. Tijdelijke verhooging der succesiebelasting achtte spr. onbil lijk. (Daar de soc. dem., christ. hist, en kath. unaniem tegen zijn, staat nu reeds vast, dat het voorstel inzake opcenten op de omzetbelasting zal moeten worden teruggenomen. Minister Oud verklaarde reeds bij voorbaat, dat hij daartoe zoo noodig bereid is. De heer De Visser (comm.) betoogde, dat de bezittende 'klasse moet opkomen voor de gevolgen van haar productiesysteem. Spr's fractie zaï tegen stemmen. Met een hedenavond te verwachten afkondiging in het Staatsblad van de algemeene maatregelen van bestuur, in zake de toepassing van de uitvoerver- bodenwet en de toepassing van de daar bij aansluitende sanctiewet 1935 zal Ne derland voor zijn deel voldoen aan de tenuitvoerlegging van de sanctiemaatre gelen tegen Italië, welke te Genève door het coördinatiecomité waarin ook ons land zitting heeft, zijn voorgesteld. Zoo als men zich herinnert is op 22 October het K. B. afgekondigd waarbij met in gang van dien dag in overeenstemming met het eerste voorstel van het coördi natiecomité de uitvoer van wapenen, munitie en oorlogsmaterieel uit het Ko ninkrijk der Nederlanden naar Italië en zijn bezittingen werd verboden. Van de thans afgekondigde nadere maatregelen, resp. betreffende de cre- dieten, het verbod van invoer van goe deren uit Italië en het verbod van uit voer van bepaalde goederen naar Italië, zullen de eerstgenoemde overeenkom stig het voorstel van het coördinatie comité van 14 October, hetwelk op een zoo spoedig mogelijke inwerkingtreding aandrong, reeds den dag na afkondiging in werking treden, laatstgenoemde op 18 November, den door het coördinatie comité in zijn laatste samenkomst be paalden dag. Morgen zal een Nederlandsch „wit boek" verschijnen, nopens het ïtali- aanschAbessijnsch geschil. Dit zal o.m. den tekst bevatten van de Neder- landsche uitvoeringsmaatregelen inzake de sancties. HET ONGELUK BIJ DE VELSERPONT Arrest: 2 maanden hechtenis. Het Amsterdamsche Gerechtshof be vestigde heden het vonnis van de recht bank te Haarlem waarbij de gezagvoer derpon twachter van de Velserpont, we gens het veroorzaken van dood door van het vorig jaar had een ernstig on schuld is veroordeeld tot een hechtenis- straf voor den tijd van 2 maanden. Ook de proc. generaal had bevestiging van het vonnis gerequireerd. Op 10 Aug. van het vorig jaar had ees ernstig on geluk plaats waarbij twee personen het leven verloren. Een door den heer Hey- m,an uit Amsterdam, bestuurde gesloten personen auto stortte van de pont in he kanaal doordat het vaartuig reeds vertrok, vóór de klep, waarop de auto nog gedeeltelijk stond, was opgetrok ken. Van de zes inzittenden wisten zich vier te redden. Een 20-jarige doch ter v,an H. en een Duitsche dienstbode konden echter niet worden gered. Den verdachte werd tenlaste gelegd dat hi) zich niet overtuigd had, of voor de af vaart van de pont ailes in orde was. STEUNVERGOEDING ERWTEN, Van officieele zijde wordt medege deeld, dat de steunvergoeding voor groene erwten en schokkererwten ge denatureerd in het tijdvak van 27 Oct. tot en met 2 November 1935 voor de kwalieitsklassen C en D, respectievelijk f 3 en f 2,50 per 100 kg z,al bedragen. De teelt vergoeding voor in datzelfde tijdvak gedorschte gele erwten voldoen de aan de standaardmonster C en D zaï achtereenvolgens f 3 en f 2,50 per 100 kg bedragen. DE TEELTPREMIE VOOR VLAS. Ten vervolge op de reeds eerder dien aangaande gepubliceerde berichten wordt van officieele zijde medegedeeld, dat de teeltpremie voor vlas van den oogst 1935 hetwelk met inachtneming van de te dien aanzien gegeven voor schriften is verkocht in het tijdvak van 22 Aug. tot en met 20 Oct. 1935 is vast gesteld op gemiddeld 87,50 per ha. LEEUWARDER BOTERNOTEERING. De Leeuwarder boternoteering is he den vastgesteld op 60 cent per kg. Bezuinigingsmaatregelen in Italië. Met ingang van heden zal in geheel Italië op de kantoren aan één stuk door worden gewerkt. Vcorloopig zullen alle openbare bedrijven werken van 9 tot half vijf met een half uur middagpauze. Er is thans reeds een strooming om de ze regeling ook op de particuliere on dernemingen te laten toepassen. Te Tu rijn hebben ook de niet-staatsbedrijven besloten deze regeling te aanvaarden. De ononderbroken werkzaamheden op kantoren zullen niet alleen tengevol ge hebben dat de eigenlijke bureaukos ten. zooals vei'warming en licht, lager zullen zijn, doch zal ook belangrijke be sparing op het gebied van verkeer ge ven, De ambtenaren en employées zul len dan slechts eenmaal naar en van kantoor behoeven te gaan. Op deze wijze zullen de electrische autobussen en de trams minder stroom verbruiken, terwijl eveneens benzine voor auto's wordt bespaard. In het Palazzo Venezia (het regeeringspaleis) zal de nieuwe maatregel eveneens wor den toegepast. Mussolini zal naar ver luidt stipt om half vijf zijn regeerings paleis verlaten. De nieuwe regeling wordt tegelijkertijd in het Italiaansche ministerie voor post en propaganda in- Idem van den handelaar: Boter f 0,90, gevoerd, waar het tot nu toe in den Kipeieren f 6,35, poeljeeieren f 5,20, laten avond na aankomst van de laat- Eendeieren f 5,25- ste berichten over den diplomatieken- en militairen toestand zeer druk placht te zijn. Voortaan zullen na 4 uur de journalisten evenwel geen informaties meer ontvangen, aangezien alle ambte naren op dat tijdstip hun bureaux zul len verlaten. De Italiaansche tegenmaatre gelen tegen de sancties. Uit Parijs wordt gemeld: Laval heeft een onderhoud gehad met den Italiaanschen ambassadeur De Ma- tin vernam daarover, dat de Italiaansche ambassadeur geruststellende verzeke ringen heeft gegeven omtrent de Itali aansche tegenmaatregelen tegen de sancties. Aanvankelijk had men te Ro me tot een onmiddellijk invoerverbod van alle Fransche waren besloten, doch men had daarvan afgezien nadat de han delsattaché der Fransche ambassade te Rome daartegen had geprotesteerd. Ook de houding der Italiaansche pers tegenover Frankrijk is minder scherp geworden. De Romeinsche corr. van de Matin becijfert het totaal bedrag der van Fransche zijde van Italië gevorderde handelsdeposito's op 150 millioen francs. Berichten van het front. Volgens Abessijnsche mededeelingen zou zich te Westen van Makalle een slag ontwikkelen. Voornamelijk zou worden gevochten bij de Cheva, een zij rivier van de Takazze tusschen Makal le en Antalo. De aanvallende Abessijn sche troepen behooren tot het leger van Ras Seyoem. Zij zouden goede vorderin gen gemaakt hebben. Van het Zuidelijk front wordt gemeld dat de Italiaansche troepen ten Noorden van Gorahei langzaam blijven oprukken. Een démenti. Hedenmorgen werd door het ministe rie van pers en propaganda te Rome te gengesproken, dat er onder de Italiaan sche troepen in Oost-Afrika een épide mie zou heerschen. Eveneens werd het bericht ontkend dat een opperhoofd uit Erithrea, naar de Abessijnen zou zijn overgeloopen. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent J. BRUIJNOOGE, Langstraat. Goes. Ondertrouwd: A. T. van Weele, jm- 30 j. en M. T. L. Taelman jd. 19 j. te Cruyshoutem (Z.) Woensdag heeft notaris E. C. van Dissel te Goes in Hotel „Hanson" te Ka- pelle verkocht: woonhuis, schuur, erf, boomgaard, bouw- en weidelanden on der Kapelle, Kattendijke en Kloetinge ten verzoeke van de familie Jacomina van Weele. Perceel 1. Woonhuis, schuur en erf onder Kapelle op het dorp, grool 5 a 55ca. Kooper P. Zegers te Kapelle voor 2460. Perceelen 2 en 3, bouwland a. d, Vroonlandschen Weg, samen groot 1 ha. 22 a 10 ca. Kooper L. Eversdijk te Kapelle voor 1160, per 39.24 a of den hoop 3609.46. Perceel 4. bouwland in Bette Boo- gaardshoek a. d. Biezelingschen aarden- weg, groot 64 a 20 ca. Kooper Jacob Nijssen te Kapelle, voor 750 per als- voren of den hoop 1194.30. Perceel 5 bouwland a. h. Verloren Wegje, groot 31 a 40 ca aldaar. Kooper Johs. Schipper Dz, te Kapelle voor f 905 per alsvoren of den hoop 724.20. Perceel 6. Bouwland aan het Verlo ren Wegje, groot 85 a 45 ca aldaar. Kooper Adr- van der Have te Ka pelle voor f 1410 per alsvoren of den hoop f 3070,45. De perceelen 7, 8 en 9, bopwland aldaar aan den Wemelding- schen Zandweg, samen groot 2 ha 08 a 40 ca, kooper J. L. de Jager te Kapelle voor de som van f 1135 per alsvoren of den hoop f 6027,87. Perceel 10. Boomgaard ,,de Lange Hals" in Hoek voor Maalstee aan het Steenpad, groot 1 ha 81 a 98 ca. Koo per D. Rouw Senior te Kapelle voor f 930 per alsvoren of den hoop f 4313,40. Perceelen 11, 12, 13 en 14 bouwland onder Kattendijke aan den Steenweg naar Kapelle, samen groot 1 ha 43 a 75 ca. Kooper C. Zegers te Kapelle voor f 1145 per alsvoren of den hoop f 4165,30. Perceel 15. Weiland onder Kloetinge aan den Oostweg, groot 69 ,a 90 ca. Koo per M. Hoogesteger te Kapelle voor f 1005 per alsvoren of den hoop f 1788,95 Middelburg, 14 November. Op de eierveiling waren heden aangevoerd 10,000 stuks. Witte Kippeneieren 44- 46 kg f 3,99; 46—48 kg f 4,17—4,21; 48 —50 kg f 4,43—4,56; 50—52 kg f 4,68— 4,80; 54—56 kg f 5,33; 56—58 kg f 5,22; 58—60 kg f 5,53; 60—62 kg f 5,78— 5,88; 62—64 kg 5,80—5,81. Bruine: 4850 kg f 4,55; 5860 kg f 5,60; 60—62 kg f 5,76-—5,81. Eendeneieren f 4,43. Middelburg, 14 November. Op de graanmarkt was de aanvoer redelijk. Schokkers 9.5010.70; Kroonerwten 89; kleine groene Erwten 8 9; Witte Boonen 1517.50; lange Bruine Boonen 11.5012.50; ronde Bruine Boonen 17f\ 20. Goes. 13 Nov. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland", Blauwe Druiven: Black Alicante 17, idem, idem uitschot 10, Kassnijboonen He soort 18, Spruiten 14 -15, idem lie soort 512, Witlof 14— 15, idem uitschot 3, Spinazie 36, Schorseneerea 3, Koolrapen 3, Wijnpeea 0,70—2,20, Kroten 1,40—1,50, U'en 1,20 L70, Kleine Uien 0,80, Stekuien 0,60, Tomaten 28, Aardappelen 1,20 2*80, idem poters 1,101,60, per *100 kg. Prei 29, Rapen 7, Rammenas 3, Selderij 22,90, per 100 bos, Bloemkool 712, idem He soort 1,506, Roode- kool 4,90, Groene Savoyekool 1,70 6,20, Breedblad Andijvie 0,601,90, Krul idem 1,00-2,30, Kropsla 2,10, id. uitschot 0,600,90, per 100 stuks, Bloe men 116, per 100 pot. O Kapelle, 13 Nov. Veilingsvereeni ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Groote Veiling- Zure Kroetappels 70 cents per 100 kg. Kleine Veiling: Goudreinetten 526- Sterappels 316, Zure Bellefleuren 2 13, Fransche reinetten 413, Jacq. Le- bel 58. Hondsmuil 27, Court Pendu 26, Rembours Mortier 26, Notaris appels 10, Landsberger reinetten 912, Blanke Court Pendu 35, Bramley Seedling 68, Bouwmanreinetten 57, Keien 28, Bismark 37, Gqjd Permain 28, Reine Tulpa 27, Tuinzoet 38, Pomme d'Oranje 213, Campagnezoet 310, Hollandsch zoet 28, Bijenkorf 27, Ermgaard 314, Roode Ribbeling 46, Comtesse de Paris 417, Zwijndr. Wijnperen 610, Jodenperen 36, Sou venir du Vacheur 37, Bruine Chau- montel 411, Le Curé 6, Beurré Alex. Lucas 917, Pondsperen 36, St. Remy 39, Kleiperen 28, Gieser Wildeman 213, Winterlouwtjes 38, Wintersui- kerij 26, Blauwe Druiven 1626, Mis pels 7, Tomaten 610, Spruiten 612, Breekpeen 12, Kroten 12, per kg, Roode Kool 18, Witte Kool 16, Sa voyekool 27, Bloemkool 38, Andij vie 1,501,70, Kropsla 0,70, Prei 5-50 9,50, Chrysanten 1619, per pot, idem 14, per bos. Middelburg, 14 Nov- Aangevoerd door Walchersche boerinnen (officieele prijsnoteering): Boter f 0,82^, Kipeieren f 6, Poelje f 4,50, Eendeieren f 5,50, Kal koeneieren f 7. Aangevoerd door handelaren: Boter f 0,82^, Kipeieren f 6, Poelje f 4,25, Eendeieren f 5. Particuliere prijs van den marktze+ter der Z.L.M.: Boter f 0,90, Kipeieren f 7, Poelje f 5,50, Eendeieren f 6,50. Heden overleed in het Gasthuis alhier, onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Mejuffrouw P, C. CAROL DE FOUCHER, in den ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam, A. CAROL. Middelburg, 13 Nov. 1935. Bogardstraat D 38. Algemeene kennisgeving. De Officier van Justitie bij de Ar- rondissements-Rechtbank te Mid delburg, doet aankondiging, dat in de onteigeningsprocedure van den Burgemeester der gemeente Drie wegen, ten deze optredende inge volge artikel 19 der Onteigenings wet, wonende te Ovezande, Eischer, verschijnende door den procureur Mr. J. F. van Deinse, te gen CORNELIA BURGER, land bouwster, wonende te Baarland, weduwe van* Jan Bruggeman, Ge daagde, verschijnende door den procureur Mr. H. C. J. Zaaijer, door den in die zaak bij vonnis van genoemde Rechtbank van 6 No vember 1935 benoemden Rechter commissaris, den Heer Mr. J. H. F. Bloemers, bij beschikking van heden is bepaald, dat het onder zoek van de bij voormeld vonnis benoemde deskundigen zal plaats hebben op het te onteigenen ge deelte van het perceel, kadastraal bekend gemeente Driewegen Sec tie B No. 363, op Donderdag 12 December 1935, des voormiddags om 10 uur. Middelburg, 13 November 1935. De Officier van Justitie voornoemd, d. FELTZ.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3