LANDBOUW. LAATSTE BERICHTEN. GEMENGD NIEUWS. TSJECHO-SL0WAKIJE. BALKAN. Griekenland roept zijn koning terug. 8 CHINA, DE BERECHTING DER OSSCHE MISDADIGERS. IN DE VAL GELOOPEN. De D00DENDAGB0EK VAN HET VERKEER. 11 in slaat stelt om ons bommen, vliegtui- kent. slechts Grieken, wien hij onbeperk- gen en kanonnen te verschaffen. te gerechtigheid en gelijkheid wil waar- j Wanneer eenmaal het uur van het borgen. Overigens houden heden de po«: noodlot slaat, hebben wij materiaal en litieke partijen gelukkig op te bestaan, granaten noodig, want wij zullen slechts Het Grieksche volk dat gedurende de levensmiddelen kunnen krijgen, indien volksstemming een blok vormde heeft wij kanonnen hebben. ze verpletterd. Op 3 November begint Aan de boorden van de Saar moet een nieuw tijdperk voor ons Grieken-; men meer dan overal elders in Duitsch- land. j land al deze- overwegingen begrijpen. Van welingelichte zijde verluidt dat Mogen de Franschen zich thans het koning George een proclamatie tot het woord van den Führer herinneren, aldus Grieksche volk zal richten waarin hij Goering, dal er tusschen onze twee lan- mededeelt, dat hij overeenkomstig den den geen probleem meer zou bestaan, wil van het volk zijn plichten als koning dat verdeeldheid tusschen hen zou bren- van Griekenland weer op zich zal ne gen, van het oogenblik af, waarop de men en op den troon zal terugkeeren. Saarkwestie geregeld zou zijn. j Leger en vloot zullen Woensdag a.s. Van Frankrijk willen wij niets anders te Athene den eed van trouw aan den w/" 6u e' koning afleggen. Na afloop van de plech- Wi) hebben geen behoefte aan roem tig'heid die in het Stadion zal plaats vin- en meer militaire sucessen. Onze twee deni ZSL\ een gr0ote parade worden ge- volken hebben zich met elkaar gemeten houden in een strijd, grootscher dan de historie Een 'delegatie van het leger, de ma- ooit heeft gekend. Wij willen den vrede, en wij zijn overtuigd, dat de groote meer derheid der Franschen denkt als wij. Mijn eenige wensch is, dat het grootst mogelijk aantal Franschen ons in Duitschland komt bezoeken om ons be ter te leeren kennen. TEGEN KLOOSTERZUSTER 12 JAAR GEëlSCHT. Na een proces van twee dagen heeft het O.M. te Berlijn tegen zuster Anna Schroers van de orde van Onze Lieve Vrouwe te Mühlhausen aan den Rijn, wegens overtreding van de deviezenver- ordeningen, in totaal 12 jaar gevan genisstraf, 10 jaar eerverlies en een boe te van 750.000 mark geëischt. DE POSITIE VAN DE JODEN. De rijksminister voor economische za ken heeft de rijkskamer voor econ. za ken het volgende schrijven doen toeko men inzake de positie der Joden in het economische leven na de besluiten van de rijksdagzitting te Neurenberg. De Neurenbergerwetten en de daaruit vloeiende uitvoeringsbepalingen zullen ook bepaalde nieuwe regelingen van de positie der Joden in het economische le ven tengevolge hebben. Zoolang deze wettelijke regeling niet is afgekondigd dienen alle maatregelen van onderge schikte autoriteiten tegen Joodsche za ken achterwege te blijven. SPIONNAGE TEN GUNSTE VAN DUITSCHLAND. 28 arrestaties. Te Praag zijn Zaterdag 28 personen, onder wie vijf vrouwen, in hechtenis ge nomen, onder verdenking van spionnage. Het meerendeel hunner is lid van of staat in betrekking tot de Siideten Duit- sche partij van Henlein. Dekmantel voor hun bedrijf was een reclame-kantoor, dat in werkelijkheid echter een spion- nagehureau was. De eene eigenaar Gla- ser blijkt niet alleen militaire inlichtin gen aan de Gestapo-centrale in Dresden te hebben verstrekt, maar ook zich met oeconomische en industrieele spionnage te hebben afgegeven. De ander, Witte, stond in nauwe relatie met den beken den Duitschen Gestapo-commissaris Hell- mann. Voor het goed functioneeren de zer verbinding zorgde de vertrouwde en een vriendin van Hellmann mej. Dienel, die onder de gearresteerde vrouwen be hoort. Eén van de hoofdpersonen was verder een ambtenaar van den burger lijken stand uit de grensplaats Cheb (Yeger), waar men ook 'n stapel bezwa rend materiaal heeft gevonden. (N. R. C.) Gisteren heeft in Griekenland de volksstemming plaats gehad over de vraag, of koning George II, die in 1923 tot ,aftreden werd gedwongen, moet te rugkomen, dan wel, of de republiek in stand dient te blijven. Van te voren stond reeds vast, dat de republikeinen den strijd zouden verliezen. Eenige we ken geleden heeft zooals men weet, een staatsgreepje plaats gehad, die de voor standers der monarchie aan het bewind bracht. Zij zorgden er voor, dat de re publikeinen geen propaganda voor hun denkbeelden konden maken. De uitslag heeft niettemin een nog veel grooter meerderheid voor den te rugkeer van den koning opgeleverd, dan zijn getrouwden hadden verwacht, zoo dat men mag aannemen, dat de volks stemming ook zonder dat de politieke bodem van te voren een beetje was be werkt, gunstig voor de monarchisten zou zijn uitgevallen. Meer dan 95 pet. van 't totaal aantal stemmen, werd voor de monarchie uitgebracht. In de provincie zou de bevolking zich vrijwel met algemeene stemmen voor koning George hebben uitgesproken. Te Athene, waar het totaal aantal kiezers 141.457 bedroeg, hebben 138,785 voor de monarchie en 1930 voor de re publiek gestemd. Te Piraeus stemden van de 52.858 kiezers 51.551 voor de monarchie en 1228 voor de republiek. Te Saloniki bedroeg het aantal kiezers 68.343, waarvan 67.114 voor de monar chie stemden. De regeering Kondylis heeft een op roep tot het Grieksche volk gericht waarin hij er op wijst dat koning George II van nu af heerscher over alle Grieken is. De oproep luidt: Wij kun- nen niet weten hoe Z.M. de politieke situatie zal regelen ,doch wij kunnen verzekeren dat George II als koning al ler Grieken komt. Hij kent noch par tijen noch politieke standpunten, hij rine en de luchtvaart alsmede een ver tegenwoordiger van de stad Athene zul len zich naar Londen, waar koning Georgej vertoeft, begeven, evenals de ministers van binnenlandsche zaken en verkeerswezen, die met den koning naar Athene zullen terugkeeren. Uit Londen wordt nog gemeld: Koning George van Griekenland, die te Londen het resultaat van de volks stemming heeft afgewacht, verklaarde aan zijn vrienden zeer verrast te zijn over de overweldigende meerderheid waarmede het Grieksche volk zich voor zijn terugkeer heeft uitgesproken. Hij is van plan op 16 November naar Athene te vertrekken om den troon te bestijgen, welke hem door den uitslag van het plebisciet is aangeboden. Koning George II is voor zijn abdi catie slechts een jaar koning geweest. In 1922 volgde hij, zijn vader Constan- tijn op, toen deze zich tot aftreden ge noopt voelde in verband met een ne derlaag, die de Grieksche legers in Klein-Azië (in een oorlogje met Tur kije) hadden geleden. De toestand in Griekenland bleei ook na de verdwijning van koning Con- stantijn echter rumoerig. Revolutionnai- re leuzen vonden steeds meer ingang en in December 1923 kon George II zich niet langer staande houden. Hij ver dween met zijn gemalin, prinses Elisa beth van Roemenië uit Athene, Den 25en Maart van het volgend jaar werd officieel de republiek uitgeroepen. Op den 13en April d.a.v. vond nog een volksstemming plaats, welke de uitroe ping der republiek bevestigde met ruim 758.000 stemmen tegen 325.000. Herhaalde malen doken er berichten op omtrent pogingen tot herstel van de monarchie. Steeds weer waren er te Athene invloeden die koning George II weer op den troon wenschten te brengen, waarvan hij trouwens nimmer formeel afstand heeft heeft gedaan. De koning heeft zich steeds op het stand punt geplaatst, dat hij nog altijd de recht matige souverein van Griekenland is. Koning George werd den 7en Juli 1890 geboren, in 1921 huwde hij met prinses Elisabeth van Roemenië. Na zijn afzetting verbleef hij doorgaans in Roe menië of Engeland. DE MOORDAANSLAG OP WANG TSJING-WEI. Een communistisch complot. Het onderzoek naar den aanslag' op den Chineeschen premier, Wang Tsjing- Wei, brengt sensationeele onthullingen. Het is gelukt een uitgebreide en wijd vertakte organisatie te ontdekken die tot doel had maarschalk Tsjang Kai Tsjek de „dictator" van China, te ver moorden. Daar men tengevolge van de door de omgeving van den maarschalk aan den dag gelegde waakzaamheid en het ontbreken eener geschikte gelegen heid dit plan niet kon doorvoeren, koos men den minister-president als tweeden slachtoffer. De voornaamste medeplich tige van den dader, redacteuren van het agentschap Tsjin Kwang' vluchtten tij dens den communistenoorlog uit Kiang Si naar Nanking. Zij stelden het plan tot den moordaanslag in nauwe samen werking met de communistische centrale samen. De organisatie strekt zich uit tot ver in de kringen van Kwomintang en de ministeries. Wang Tsiing-Wei heeft een rustigen nacht gehad. De doktoren gelooven, dat de minister-president na de ondergane operatie, een goede kans heeft om van zijn verwondingen te herstellen Later wordt nog gemeld, dat men ook een kogel uit de linkerwang van Wang Tsjing-Wei heeft kunnen verwijderen en dat de doktoren thans alle gevaar ge weken achten. Wel zit er nu nog een kogel in zijn rug, doch de verwijdering daarvan is niet dringend noodzakelijk De d,ader van den aanslag, Soeng Feng ming, is overleden. Men heeft alle moeite gedaan, om hem in het leven te houden, doch mocht daarin niet sla gen. Men heeft hem niet kunnen onder vragen over de motieven van zijn daad. NED. CHR. LAND ARBEIDERSBOND District Walcheren. Dit district hield onder voorzitter schap van den heer P. Vreeke te Sou burg een vergadering te Middelburg. Besproken werd de propaganda in den a.s. winter. Besloten werd in de eer ste helft van December een groote pro- paganda-vergadering te houden. Ook kwam in bespreking de ministe rieele regeling betreffende het in diens! nemen van extra-werkkrachten in den landbouw. Mén waardeerde de goede bedoeling, welke aan deze regeling ten grondslag ligt, nl. om den landarbeider weer te brengen in het bedrijf, waarin hij gewoon is te arbeiden. In de practijk blijkt echter, dat de regeling nog heel wat zal moeten verbeteren, wil dit doel ook inderdaad bereikt worden. Ook zal de medewejking van de patroons nog heel wat grooter dienen te worden. De vergadering was van oordeel dav aan werkverruiming nog wel wat mee? kon worden gedaan en betreurde hel dat de Polder Walcheren een bagger machine heeft aangeschaft voor de ver betering van den waterafvoer. Bij de betrokken instanties zullen pogingen worden aangewend bij bepaalde werken het machinewerk door handenarbeid te vervangen. Ten slotte werd het afsluiten cn het naleven ^an collectieven contracten be sproken. Het bleek daarmee nog lang niet overal in orde te zijn. Hier en daar stuit men op onwil van patroonszijde. 1000 moorden op mijn geweten. I vangenisstraf van 6 jaar met ,aftrek van Rechter Schroder zeide tegen den ver- voorarrest. VERVROEGDE PENSIONNEERING BIJ DE SPOORWEGEN. De directie der Ned. Spoorwegen heeft besloten, in verband met overcom pleet van personeel bij: den dienst van vervoer en handelszaken, het personeel van dien dienst met ingang van den eer sten v,an de maand, volgende op die waarin betrokkene den 60-jarigen leef tijd heeft bereikt, te ontslaan onder toe kenning van wachtgeld of vervroegd ouderdomspensioen en wel te beginnen met ingang van 1 Febr. 1936 en voorloo- pig tot 1 Juli 1936. DE OORLOG IN OOST-AFRIKA. Het Abessynsche hoofdkwartier deelt mede dat zoowel aan het Noordelijk als aan het Zuidelijk front, een groote acti viteit wordt ontplooid door de Italianen en dat gevechten zijn begonnen die ge steund worden door artillerie en vlieg tuigen. In het Noorden rukken de Italia nen in de richting van het ontruimde Makalle dat ondanks de sterke forma ties die men hiervoor gebruikt, en de zwakke Abessijnsche verdediging nog niet is bereikt. Langs de bergpaden voeren de Italianen bouwmateriaal, ge schut van klein caliber en voornamelijk water mee. Aan het Zuidelijk front is de nieuwe Italiaansche opmarsch begonnen in de uiterste Westhoek van Dolo. Ras Kassa overgeloopen? Volgens geruchten is Ras Kassa naar de Italianen overgeloopen. Er zou reeds een geldelijke belooning door de Abes- sijnen in uitzicht zijn gesteld voor den- gene, die Ras Kassa gevangen neemt. De moord op Gerardus van Galen. Hedenmorgen heeft de Bossche recht bank de zesde zitting ter berechting van de Ossche misdrijven aangevangen. Het eerst kwam voor het hekje de 35-jarige Ossche arbeider J- J. van Berne, wien ten laste is gelegd dat hij op 11 Dec. 1929 te Oss opzettelijk Gerardus van Galen van het leven heeft beroofd door hem met een mes een steek in den rug toe te brengen, tengevolge waarvan het slachtoffer spoedig overleed. Subsidiair is hem mishandeling met doodelijk ge- gevolg ten laste gelegd. Na de voorlezing der dagvaarding vraagt de president aan den verdachte Is dat zoo? Verdachte: Als ik het ge daan heb, dan heb ik het niet opzette lijk gedaan, daar ik toen dronken was. Pres. U weet toch wel dat U zelf ge wond werd? Verd. Ik geloof ook wel dat ik het ge daan heb, maar zeker weten doe ik het niet. Pres. U hebt toch eenige verklaringen afgelegd, waaruit vaststaat dat U er alles van afweet. Getuige Soethout, opperwachtmeester der marechaussée had een onderzoek ingesteld in het café waar de vechtpartij plaats had. Alles lag er overhoop en de caféhouder had hem direct verklaard dat er een pies werd vermist. Volgens get. staat verdachte ongunstig bekend. Get. v. Kempen, inspecteur van poli tie te Oss, gaf ook inlichtingen omtrent verdachtes reputatie. Hij heeft alle me dewerking verleend om deze zaak tot klaarheid te brengen. Get. Soethout verklaarde nog dat ook Van Galen geen gunstige reputatie had. Na het verhoor van den deskundige werd als get. verhoord mej. J. de Bie Van Maaren. Zij zegt dat de verd. haar een bezoek heeft gebracht toen hij uit het Huis van Bewaring te Den Bosch was ontslagen. Koosje heeft toen veel verteld van de vechtpartij in het café van de Louw. Aarzelend vertelde de vrouw, dat Koosje tegen haar heeft gezegd: Ik heb een groot mes genomen en ik heb Van Galen er mede aan den grond vastge- stoken. Ik kan wel 1000 moorden op mijn geweten hebben. De verd. sprong op en zegde, dat de verklaringen door deze vrouw afgelegd, haar door wachtmeester De Gier zijn afgeperst. De pres.: U moet hier zulke taal niet spreken. Verdachte zegde dan dat alles is ge logen. Een boer kan dat zelf wel snap pen en wie gaat er nu zeggen; Ik heb dachte: Ik vind je houding hier zeer on gepast. Je weet goed of je Van Galen al dan niet hebt vermoord. De verd. zeide dat wachtmeester De Gier alle getuigen heeft bang gemaakt. Get. mej. J. M. Arts, zeide dat de verd. met een bebloed gezicht de keu ken van 't café was binnengekomen en van de tafel een groot broodmes heeft weïSdenomen. Get. W. Kooien verklaar de dat de verd. ruzie had gemaakt met Van Galen. Verd. bloedde aan 't gezicht. Hij is daarna weggeloopen, maar kwam eenige oogenblikken later terug. Wat er precies gebeurde weet get. niet doch Van Galen zakte plotseling ineen. Nu werd als getuige gehoord De Louw, in wiens café de vechtpartij heeft plaats gehad. Pres.: U bent nu geen kastelein meer. Ik hoop dat U thans geen kasteleinsverklaringen zult afleg gen, Wat hebt U van de vechtpartij ge zien? Get. zegde van de vechtpartij niets gezien te hebben daar hij juist bezig was de glazen te wasschen. Pres.: Er is met een broodmes gesto ken. Hebt U dien avond geen mes ver mist? Getuige gaf dit toe. Pres.: Dit mes is des morgens na den moord weer bij U teruggebracht. Wat hebt U met dat mes gedaan? Getuige zegde dat hij het mes heeft weggeworpen. De pres. vroeg hem waar om hij dit heeft gedaan. Getuige: Ik weet het niet. Pres.: Zat er geen bloed aan 't mes? Get, Ik weet het niet, ik heb het mes niet bekeken. De off. van justitie waarschuwde den getuige zich niet aan meineed schuidig te maken. De getuige bleef echter bij zijn verklaringen. Get, Van Rooy, in het Huis van Be waring te Breda gedetineerd, verklaar de dat Van B., nadat hij uit het H. v. B. was ontslagen, met hem over v. Galen had gesproken. Van B. zeide toen te gen hem: Als ik hem niet gestoken had, dan zou hij het mij hebben gedaan. De gedetineerde arbeider uit Oss, M. de Reuver verklaarde met Van B. over de vechtpartij te hebben gesproken. Van B. heeft toen gezegd: Van Galen had mij driemaal met een mes gestoken. Ik ben toen naar den keuken gevlucht en heb daar een broodmes weggenomen en toen heb ik Van Galen gestoken. De verdachte ontkende zooiets tel gen De R. te hebben gezegd. Ik heb ai- les bekend wat ik heb misdaan zeide hij, en als ik dit feit zou hebben misdre ven, dan zou ik het ook hebben bekend. De officier: U hebt een groote wasch- lijst: 50 misdrijven. U kunt er dubbel en dwars voor gestraft worden De off. van justitie noemde in zijn re quisitoir de houding van verdachte zon derling. Hij heeft zich aan een geheele reeks van misdrijven schuldig gemaakt, waarbij er vele zijn van ernstigen aard Hij heeft deze alle bekend, en daarom vindt spr. het eigenaardig dat hij dit misdrijf niet wil bekennen. Spr. achtte bewezen dat verd. zich aan doodslag heeft schuldig gemaakt Daar de verdachte zich aan tal van in braken, roofovervallen en 50 andere kleinere misdrijven heeft schuldig ge maakt, moet hem een groote straf wor den opgelegd. Spr. requireerde tegen hem een gevangenisstraf van 10 jaar met aftrek van het voorarrest. Deverval met berooving te Lith Vervolgens werd behandeld de in den nacht van 30 op 31 Mei 1932 te lith ge pleegde roofoverval in de woning van de gezusters van Eldijk, die door de daders op ergerlijke wijze zijn mishan deld. De buit bestond hier uit een be drag van ongeveer f 10 aan geld, een paar medailles, sigaren en sigaretten en een pot met sterken drank. Verdachten in deze zaak zijn: de 36-jarige arbeider J. J. van Galen en de 32-jarige arbei der J. A. van den Akker die ervan be schuldigd worden dat zij het misdrijf te zamen en in vereeniging met een ob meer anderen hebben gepleegd. De laat ste wordt subs, beschuldigd van mede plichtigheid door op den uitkijk te heb ben gestaan en van heling. Verd, van Galen legde een volledige bekentenis af en zeide dat. hij met den Dikken Toon de Soep, Bijs de Sijp en v. d. Akker naar Lith was gegaan. Aangekomen bij de woning van de gezusters van E. heeft hij v. d. Akker bevolen op den uitkijk te gaan staan Zij hebben toen maskers voorgedaan Verd. heeft een raam opengeschoven waardoor zij met hun drieën zijn binnen gegaan. Hij heeft een der zusters vast gehouden en een kussen op haar hoqfc geduwd. Met de twee anderen heeft hij het huis doorzocht. Het geld is onder ling verdeeld. De medailles hebben zi weggeworpen. De verdachte van den Akker geeft toe met 3 andere personen te hebben afgesproken, om te gaan inbreken in het café van de gezusters Van Eldijk. Zelf heeft hij slechts op den uitkijk gestaan Verd. weet niet meer, of hij geld of si garen heeft ontvangen De officier van justitie acht het aan beide verdachten ten laste gelegde be wezen. Beiden staan ongunstig bekend De verdachte van Galen heeft reeds 8 jaar in de gevangenis doorgebracht en in 1933 is hij nog tot 3 jaar gevangenis straf veroordeeld. Beiden moet een zwa re straf worden opgelegd, Spr. eischte tegen van Galen een gevangenisstra" van 9 jaar zonder aftrek van voorar rest exi ie£en van dëQ Akker een ge- Nadat de uitspraak bepaald wa6 op 18 Slovember werd de zitting tot 2 uur ge schorst. NAGEKOMEN BERICHT De Nederlandsche Bank verlaagt met ingang van 5 Nov. haar tarieven over de geheele linie met 54 pet. Jelftsche politie heeft de hand weten te leggen op een drietal inbrekers, die reeds eenige vonnissen achter den rug lebben. Nadat de vorige week was be merkt, dat eenige jongelui zich verdacht ophielden bij een houten gebouw aan de HijnbouwsÜraat welk gebouw vroeger in gebuik was bij de Techn. Hooge- school, werd er gedurende enkele avon den door rechercheurs in dit gebouw post gevat. Gisteravond te omstreeks half zeven hoorden de rechercheurs eenig lawaai en eenige oogenblikken la ter bemerkte zij dat in de kelder ge zaagd werd. Een der rechercheurs vroeg om assistentie waarna het gebouw dooi de politie werd afgezet, In den kelder trof men twee jongemannen, den 16-ja- rigen v. d. B. en den 19-jarigen S. Later op den avond werd nog aangehouden den 18-jarigen S. Het drietal bleek reeds eerder uit den kelder een aanzienlijke ïoeveelheid lood te hebben gestolen. Tijdens de overbrenging naar het bu reau van politie gaf een der gearresteer den een agent van politie een slag in het gezicht, waarop beide dieven werden geboeid. KIND DOOR PAARD GEDOOD. - iet 11-jarig zoontje van den landbou wer J. B. te Asten (N.B.) is bij 't naar de weide brengen van een paard onder dit paard geraakt en gedood. Hillegom: 1 doods. Te Hillegom is het 19-jarige dienst meisje M. B., uit Noordwijkerhout. toen zij achter den electrischen tram den straatweg wilde oversteken, door een personenauto gegrepen en een eind- weegs meegesleurd Het meisje werd bijna op slag gedood. NEDERLAND—DENEMARKEN 3—0. Matige wedstrijd. Het Nederlandsche elftal heeft giste ren in een matig gespeelden en niet hoogstaanden wedstrijd met 30 van Denemarken gewonnen. Ondanks deze flinke overwinning heeft de wedstrijd geen bevrediging geschonken. Het was een tamme wedstrijd waarbij het spel der Denen zeer is tegengevallen, ter wijl de Oranjemannen niet op hun sterkst behoefden te spelen om de zege te behalen. De Nederlandsche aanvallen waren veel gevaarlijker dan die der Denen, die wel aardig veldspel te zien gaven, doch in onze Nederlandsche achterhoede een onoverkomelijke struikelblok ontmoet ten. Na een kwartier spelen kwam het eer ste doelpunt voor de Nederlanders. Bak- huijs gaf op den grond liggende den bal naar Smit door, die met een hard schot den Deenschen keeper passeerde. Een vrije schop werd door Bakhuijs juist over de lat geschoten. Overigens bleef het voor de rust een matte wedstrijd, waarbij van beide voorhoedes weinig kracht uitging. Na de hervatting greep Halle, die, evenals de beide backs, een uitsteken den wedstrijd speelde, enkele malen re soluut in. In het Hollandsche spel zat weinig geestdrift. Na ruim een kwartier bemachtigde Wels den bal, gaf hem door naar Bakhuijs, die het leder onhoudbaar inkogelde (20). Enkele minuten latei- zette Wels den bal kalm langs den uit loopenden Deenschen doelverdediger in doel (30). Daarmede hadden de Oranje mannen alle kruit verschoten. Verder was het lusteloos spel, waarbij niet meer gescoord werd. De spil Anderiessen speelde gisteren zijn laatsten internationalen wedstrijd. Te Zürich hééft Zwitserland een ver diende 20 overwinning op Noorwegen behaald. Te Boekarest won Roemenië met 41 van Polen. Wedstrijduitslagen Z. V. B. Zaterdag: RCVArnemuiden 25; Oostkapelle—SMZ 3—1; Serooskerke— LVV 4—2. Zondag: le kl. A: Zeeuwen 2Vlis- singen 3 11. Overgangski.: Eil. Boys 2—(Zeeuwen 3 34; Scheldestr.Domburg 20; 2e kl. A: Zeelandia 3Noormannen 0—8; Zeeuwen 4—EMM 2 2—5; RCS 3 Middelburg 5 6—4; Vlissingen 4— Nieuwland 33. 3e kl. A: RCS 4Vlissingen 5 43; Middelburg 7Zeeuwen 5 13; Mid delburg 6Eil. Boys 3 63. HOCKEY. Zuid 2e kl. A: Zwart WitCadetten 2 1ilPelikaanMiddelburg 16; ForwardZw,art Wit 2 51; Breda 2 Tempo 32.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3