mnwMm, LAATSTE BERICHTEN. De oorlog in Oost-Afrika* BURKRLUKE STAWfl BEKENDMAKINGEN. ADVERTENTIEN. SEIEIÜ NIEUWS. AFLOOP VERKOOPMEE MARKTBERICHTEN. VER. STATEN. D00DENDAGB0EK VAN HET VERKEER. TE HOUDEN AANBESTEDINGEN GEMEENTERAAD VAN GOES. U VERSLIJT BEKENDMAKING. Plaisier onder zich had gehad, om in on- derpand te geven in verband met grond aankoop. De officier van Justitie eischte 2 Y« jaar gevangenisstraf. DUITSCHLANB SCHEEPSRAMP. 17 personen verdronken, In den nacht van Donderdag op Vrij dag jl- is naar eerst thans bekend wordt tijdens een zwaren storm op de Noordzee een Duitsche logger uit Emden gezonken. Een in de nabijheid varende logger kon wegens de ruwe zee geen hulp bieden. Tegen het aanbreken van den dag werden twee mannen, drij vende op een plank aangetroffen. Men slaagde er in de mannen aan boord te halen. Een der geredden gaf evenwel vier uur na zijn redding den geest. Van de 16 overige opvarenden van den Duit- schen logger was geen spoor te ontdek ken, zoodat zij als verdronken moeten worden beschouwd. De eenige overle vende is te Emden aan wal gezet. VIJF BANKIERS DOOR MEXICAAN- SCHE ROOVER5 ONTVOERD. Vijf bekende New-Yorksche bankiers, die sedert 8 October in de Mexicaansche provincie Sonord op jacht waren, zijn door een Mexicaansche rooversbende overvallen en ontvoerd. Men maakt zich ongerust over het lot der ontvoerden, aangezien de roovers voor niets zouden terugdeinzen. Een tijdje geleden over- viellen ze het stadje Santa Aua, waarbij de chef van de politie en een aantal agenten werden doodgeschoten. Een New-Yorksche uitgever, die in 't gezelschap der bankiers was, wist te ontkomen. Hij deelde het gebeurde mede. Elf millioen werkloozen, Het maan- delijksch overzicht van de Amerikaan- sche arbeidersfederatie bericht, dat niet tegenstaande de verbetering in het za kenleven, het aantal werkloozen groo- ter is dan verleden jaar. Het aantal be draagt thans 11 millioen, terwijl het to taal aantal werkloozen van Frankrijk, Engeland en Duitschland tezamen, dat verleden jaar nog 8.400.000 bedroeg, tot 7.400.000 is gedaald. GASVERSTIKKING. In de Lek straat te Amsterdam is een vrouw bij een vergastoestel in slaap gevallen en bewusteloos geraakt. In het ziekenhuis, waarnaar zij ver voerd is, is zij overleden.' Verdronken. Zondagmiddag geraakte het 4-jarige jongetje Nico v. d. H. spelenderwijs te water bij de Mariniersbrug te A m- sterdam. Een burger, die het onge luk zag gebeuren, sprong gekleed te water en slaagde er na eenigen tijd in den drenkeling op het droge te brengen. De 'evensgeesten waren echter reeds geweken. ONDANK IS 's WERELDS LOON. Een uit Frankrijk komende werklooze Pool kwam te Brunssum terecht en werd bij een landgenoot gastvrij ont vangen. Toen de familie met hun land genoot Zondagavond uitging, om een bezoek te brengen bij andere bekenden, wist de gast zich op behendige wijze aan dat bezoek te onttrekken. Groot was de verbazing van den gul len gastheer, toen hij bij zijn thuiskomst ontdekte, dat door verbreking van een ruit toegang tot zijn woning was ver kregen en men uit een kleerkast een viertal costumes had gestolen. De verdenking viel direct op den af wezigen Pool. De politie werd met een en ander in kennis gesteld, doch de ver dachte Pool was nergens meer te vin den- (Tel.) MISDAAD? Zooals bekend is Donderdagavond bij Nigtevecht een auto in het kanaal gereden, waarbij een vrouw en haar 10- jarig" dochtertje jammerlijk zijn ver dronken. «De bestuurder van den wagen J. O. wonende te Bloemendaal, was op onverklaarbare wijze met zijn auto van den weg' afgeraakt en in schuine richting in het Merwedekanaal gereden. Het on derzoek dat naar dit ongeluk is inge steld, heeft er toe geleid dat O. op last van den officier van justitie te Amster- dain is gearresteerd, op vermoeden dat hij het ongeluk opzettelijk heeft veroor zaakt. Bi, het onderzoek is o.m. geble ken dat de verstandhouding tusschen O. en zijn echtgenoote veel te wenschen overliet. Laatstgenoemde had daarom besloten echtscheiding aan te vragen- Gesprekken van buurtbewoners over 't ongeluk waarbij allerlei feiten en gis singen ter sprake kwamen, hadden den burgemeester van Weesperkarspel die door de Bloemendaalsche recherche op de hoogte was gebracht, aanleiding ge geven een nader onderzoek te doen in stellen. Nadat dit geschied was is de subst. off. van justitie te Amsterdam ge waarschuwd, die het verdere onderzoek ter hand heeft genomen. Na het verhoor van O. achtte de off- het noodzakelijk dat de man in arrest werd gesteld.Hij is in het huis van be waring te Amsterdam opgesloten. LIJK AANGESPOELD. Op den w estwal aan het Noorderstrand te T e r- schelling is het lijk aangespoeld van een ongeveer 28-jarigen man, lengte 1,82 m, met lichtbruin haar. De doode was gekleed in een licht bruine overall. Hilversum: 1 doode. Op den Laarderweg te Hilversum kwam Maandagmorgen een wielrijder in botsing met een motorrijder. Laatstge noemde sloeg over den kop en kwam be wusteloos op den weg te liggen vlak voor een auto, die hem vervolgens over reed. De man is korten tijd later overle den. Delft: 2 dooden, Gisteravond waren op den nieuwen rijksweg tusschen Delft en Rotterdam eenige personen bezig met het reparee- ren van een band van een vrachtauto. Uit de richting Rotterdam naderde een personenauto waarvan de bestuurder verblind werd door het licht van een te genligger. Op het allerlaatste oogenblik bemerkte hij twee personen die op den grond lagen voor het repareeren van de vrachtauto. Beide personen, de 22-jarige kolenhandelaar U. uit Voorburg en de 44-jarige expediteur K. uit Rotterdam, die U. hielp, werden door de personen auto- meegesleurd. U was bijna op slag dood. K. gaf nog teekenen van leven en werd naar het gasthuis te Delft ver voerd. Hedenmorgen is ook hij aan de verwondingen overleden. Terwijl men bezig was hulp te verlee- nen, botsten wederom twee auto's tegen elkaar. Een dame werd hierbij over den weg geslingerd, doch bleek bij onder zoek niet ernstig gewond. Hillegom: 1 doode. Te Hillegom had gistermiddag een bot sing plaats tusschen twee zwaar beladen vrachtauto's. Een man, die op een van de vrachtauto's meereed, werd van den wagen geslingerd en bijna op slag ge dood. De chauffeur van een der wagens bekwam voorts snijwonden. Raalte: 1 doode. Het 6-jarig zoontje van de familie W. te Raalte, sprong van een wagen en stak plotseling den weg over. Het knaapje werd door een juist passeerende auto ge grepen en ernstig gewond. In het zieken huis is hij aan de bekomen verwondingen overleden. Het Bestuur van de N.V. Water leiding Maatschappij „Zeeuwsch-Vlaan deren", heeft hedenmiddag te Ter Neuzen in het openbaar aanbesteed: het bouwen van een Pompstation. Laag ste inschrijver L. F. Groosman te Mid delburg voor de som van 83.500 le perceel en 77.500 2e perceel. Woensdag 23 Oct. voorm. 11 uur, prov, bestuur te Middelburg: 't uitvoeren baggerwerk, onderhoud bodemdiepte buitenhaven, kanaal door Walcheren te Vlissingen, met bijk. werken gedurende 1935 en 1936. Zie Staatscrt- 23 Sept. 1935. hem een verhoor werd afgenomen. Er bleken toen geen termen aanwezig den verdachte vast te houden; hij werd op vrije voeten gestold Later twam men op dit besluit terug, toen het lijk van K. werd gevonden. Uit verboor van verd. bleek heden, dat hij met K. over het opkoopen van al zijn huisjes had gesproken, en dat' er een worsteling was ontstaan, taa afloop waarvan hij ontdekte, dat zijn tegen stander ,,slap was geworden". Hij had hem daarna een lap in den mond gestopt en vervolgens het lijk eenigen tijd later in een put geworpen. De officier van justitie bleek van oor deel, dat verdachte met de vooropge zette bedoeling K. te bestelen en van 't leven te berooven naar Schiermon nikoog was gekomen. Spr. eischte tien jaar gevangenisstraf. MARKTBERICHT. Goes, 15 Oct. Op de graanmarkt was tame.ijk aanvoer. Goudgerst f 55,10, kookerwten f 88,75, schokkers f 911, bruine boonen f 1214, karwijzaad f 24 —24,25. HET DRAMA OP SCHIERMONNIKOOG. Een gevangenisstraf van 10 jaar tegen den verdachte geëischt. De rechtbank te Leeuwarden behan delde heden de zaak tegen den 20-jarigen Georg Anne Riddering, zonder beroep te Utrecht, thans gedetineerd, verSacht van doodslag op den heer H. J. Kenst- holt te Groningen, die tijdelijk op het eiland Schiermonnikoog vertoefde. De heer K. die 34 jaar oud was, en die in Groningen een groote bekendheid bezat en eenige zomerhuisjes op Schiermonnik oog had, welke hij gedurende het bad seizoen verhuurde, werd Zaterdagavond 13 April van dit jaar vermoord gevon den in een put, welke op ongeveer 100 m afstand van een der zomerhuisjes was aangelegd. Deze doodslag werd reeds gepleegd in den nacht van 6 op 7 April, en pas een week later ontdekt. Op 6 April was op het eiland aange komen, een 21-jarig jongmenscfr, dat voorgaf Ridder te heeten, en ingenieur van beroep te zijn. Hij trad met den heer K. in verbin ding, in verband met aangelegenheden in een faillissement van een bakker op Schiermonnikoog die goederen en ande re zaken aan K. in bewaring zou 4ieb- ben gegeven. Een jongen die voor den heer K. vaak boodschappen deed en ook op den bewusten Zaterdagavond daartoe opdracht had gekregen kreeg van den pseudo-ingenieur 's- Zondags bericht, dat deze boodschappen niet meer noodig waren, daar hij alle bezittingen van K. had overgenomen. De burgemeester die van de zaak hoorde kreeg argwaan en stelde een on derzoek in. De jseudo-ingenieur werd op transport gesteld naar Leeuwarden, waar 10.000 Abessijnen in Ogaden gesneuveld? Velen zouden aan gifgas ten offer zijn geval len. De corr. van de Daily Tel. te Dire- daua verklaart dat een Italiaansch le gercorps onder generaal Graziana, langs de grens van Britsch Somaliland oprukt in de richting van Harrar, doch op zijn linkerflank wordt bedreigd, door naar schatting 160.000 Abessijnen, die uit het Zuid-Westen komen. Wat de situatie in Ogaden aangaat, meldt dezelfde corr. dat hier een Itali aansch leger oprukt, dat bestaat uit drie Europeesche en twee inheemsche divi sies. De troepen worden vergezeld van 250 tanks en 20 vliegtuigen. Zij zijn on geveer 30 mijl verder gekomen in de buurt van Gerlogoebi. Het totaal aantal dooden en gewonden aan Abessijnsche zijde in deze streek wordt geschat op 10.000 van wie velen zouden zijn gegast met een mengsel van chlorine. Damot, (vlak bij de grens tusschen Britsch Somaliland, Itl. Somaliland in Abessynië) bekend om zijn zeven mos keeën, is door luchtbombardementen geheel verwoest; 200.000 man Abessijn sche troepen zijn geconcentreerd bij Jijiga en Sasabaneh. Door de inneming van Aksoem en het verraad van Ras Koeksa is naar de Ita lianen meenen, de mogelijkheid gescha pen voor 'n nieuwen opmarsch naar het Zuiden, waarbij men op weinig tegen stand denkt te stuiten. De bezetting van Aksoem geschiedde na een week van zorgvuldige voorbereiding. De stad was vrijwel geheel omsingeld. Er is geen en kel schot gevallen, daar de Italianen het heilig karakter der stad wilden ontzien. Bemiddelingspogingen van La- ▼aL j. Laval heeft gisteren een onderhoud gehad met de It,aliaansche en Engelsche ambassadeurs te Parijs. De „Oeuvre" ge looft, dat Laval, voor de sanctiemaat regelen in werking zullen worden ge steld, een laatste stap heeft gedaan om te komen tot minnelijke regeling van het conflict. Welk plan hij daarvoor zoü hebben is het blad niet bekend. Men kan echter aannemen, dat Laval van de Engelsche regeering de belofte tr,acht te krijgen, dat de sanctiemaatre gelen in den aanvang slechts met de grootste voorzichtigheid zullen worden toegepast, terwijl hij den It al. ambassa deur zou hebben verzocht de laatste voorstellen zijner regeering, waarop zou kunnen worden onderhandeld, bekend te maken. Zieke soldaten. De Excelsior meldt, d,at ongeveer 10.000 Italiaansche soldaten, die ziek van het Afrikaansche front terugkeeren, het Suezkanaal zijn gepasseerd. Het meeren- deel dezer zieken zou lijdende zijn aan malaria De opgewonden stemming in Egypte. De president v,an het Egyptische co mité tot hulpverleening aan Abessynië, prins Ismal Daoea, die zich ter beschik king van Abessynië heeft gesteld ,is gis- I teren van Port Said naar Djiboeti ver trokken. Zijn vertrek van het staton van Cairo was aanleiding tot een groote pro- Abessijnsche demonstratie. Ook prins Omar Toessoen en de Koptische patri arch van Cairo waren op het station verschenen. Een groote menschenmenig- te uitte voortdurend haar sympathie voor Abessynië en juichte den vertrek- kenden prins geestdriftig toe. Avenol naar Parijs. De secretaris-generaal van den Vol kenbond, Avenol is onverwacht en in het geheim uit Genève naar Parijs ver trokken. De Engelsche voorbereidingen. 700 Officieren en manschappen zijn uit Southampton naar Egypte scheep ge gaan. houders om vermindering der per- soneele belasting op biljarten. 5. Voorstel tot definitieve vaststelling der vergoeding aan de bijzondere scholen, bedoeld in art. 101 der Lager-Onderwijswet 1920, over het jaar 1932. 6. Bezwaarschriften tegen aanslagen in de straatbelasting. 7. Voorstel tot het aanwijzen van ge machtigden tot verdediging van het standpunt van den Raad met be trekking tot de aanhangige grens wijziging in de te dier zake door Gedeputeerde Staten te houden openbare vergadering. 8. Voorstel tof wijziging der gemeen te-begrooting voor het dienstjaar 1935. 9. Voorstel tot wijziging der Verorde ning op de Monumenten. 10. Aanbieding der gemeente-rekening over het dienstjaar 1934. 11. Aanbieding der gèmeente-begroo- ting voor het dienstjaar 1936. Goes, den 14 October 1935. De burgemeester, VAN DUSSELDORP. Goes. Bevallen: G. L. Auerbach geb. Pijnen burg z. Overleden: A. J. Rooze 23 j. echtge noote van D. B, Breas te Colijnsplaat. (Z.) Vlissingen. Van 10 tot 14 October. Ondertrouwd: J. G. Roerdomp 34 j, en G. J. M. Reidsma 25 j.J. Vos 24 j. en J. Vleugel 19 j. Getrouwd: J. Oosterling 22 j. en P. C. Jonckman 17 j.; A. Kooien 19 j. en J. Murk 20 j.; M. Meulmeester 22 j. en J. de Nooijer 19 j. Bevallen: M. Hurkmans geb. van Kol lenburg 2 d.; J. C. Laporte geb. Bom d.; M, H, J. van Gemert geb. Schroevers 2 z. Overleden: P. Krul 69 j. man van J. Klees. (V.C.) Westkapelle. Van 714 October. Getrouwd: Levs. Lievense jm. 26 j. en Joha. Minderhoud jd. 26 j. HWSMSWIK'WïitW Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Donderdag, den 17 October 1935 des namiddags twee uur. Punten van behandeling: Vaststelling der notulen van de ver gadering van 3 September 1935. 1. Ingekomen Stukken. 2. Verzoeken om afschrijving van be lasting. 3. Benoeming van Leden in het Be stuur van het Gasthuis. 4. Verzoek van een aantal koffiehuis Goes, 14 Oct. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Blauwe Druiven Black Alicante 1418, idem Frankenthaler 15, Bramen 15, Tomaten 36, Spinazie 12, Uien 1,903, Wijnpeen 14, Aardappe len 3,20, idem Poters en Drielingen 1 2,30, per 100 kg. Boonen: Stokprincessen 2330, Per- fectboonen 19, Dubb. Princessen 22, Groene Boonen 16, per 100 kg, Bloem kool 614, idem He soort 27, Witte Kool 3,60, Roode Kool 4,406,10, Gele Savoye kool 6.70, Groene idem 4.50 6,60, Andijvie 1,202, Kropsla lie soort 11,70, Meloenen 7, Witte Komkom mers 1, per 100 stuks, Prei 48, Wor telen 3, Kroten 4, Bloemen Gladiolus 4, idem Gynerariumpluimen 4, idem Chry- santhiums 0,26 per pot, Hazen 1,25- 1.30, Fazanten 0,55, Patrijzen 0,17, Een den 0,25, per stuk. Goes, 15 October. Op de veemarkt waren heden aangevoerd: 1 loopvarken en 53 biggen. Eierenverkoop VPZ. Aanvoer 2397 ei eren, 4.70 per 100. Gewone markt officieele noteering: Fabrieksboter f 0,95 boerenboter f 0,85; winkelprijs f 0,95; 2e soort f 0,75; afwijkende kwaliteit f 0,60 Eieren f 4,50; winkelprijs f 5,50; eendeie ren f 4,50; poeljeeieren f 3,00. Handelaren noteering: boter f 0,75 eieren f 4.50; kleine f2,50. K a p e 11 e, 14 Oct. Veilingsvereeni ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving" Groote Veiling. Zure Kroetappels 1 per 100 kg. Kleine Veiling. Appels: Jac. Lebel 3 6, Manks Ccdlin 6, Transp. de Cronse 311, Cox Oranje Pippin 213, Sier appels 518, Goudreinetten 413 Fransche Reinetten 310, Zure Belle fleuren 36, Groninger Kroon 214 Lanes Prince Albert 37, Bramley Seedling 36, Court Pendu 26, LTdo appels 510, Notarisappels 617, Rem bours Mortier 46, Pomme d'Orange 210, Hollands zoet 26, Armgaarc 48, Zoete Bellefleur 37, Lindenap denappels 25, Bouwmansreinetten 1 4, Ganzebout 25, Blanke Courtpendu 36, Valappels 17. Peren: Conférence 10, Doyenne du Comice 827, Nouveau Poiteau 313 Comtesse de Paris 49, Soldat Labou reur 214, Jodeperen 28, Beurré Du- randeau 312, idem Clairgeau 616, id. Alex, Lucas 616, idem Capiaumont 3 6, Leg'iponts 1328, Pondsperen '2 5, St- Remy 25, Gieser Wildeman 2 7, Kleiperen 26, Wintersuikerij 25, Bergamotten d' Esperen 4, Karbonkel peren 28, Duch. de Bfabant 49, Groene Chaumontel 36, Le Curé 35. Diversen: JBIauwe Druiven 1221. Tomaten 45, Dubb. Prins, z- draad 12 —22, Ajuin 1, alles per kg, Roode Kool 34, Savoyekool 37, Witte Kool 2 7, Bloemkool 417, alles per stuk, An dijvie '2,10, per 100 krop, Prei 8,50, per 100 bos. Rotterdam, 14 October. Op de j veemarkt van heden was de aanvoer in totaal 5292 dieren. Ongeveer verdeeld als volgt: vette runderen 792, magere runderen 2146, vette kalveren \10, gras kalveren 549, nuchtere kalveren 918, varkens 2, paarden 193, veulens 7, scha pen of lammeren 526, bokken of geiten 43. Vette koeien: le kw. 48, 2e kw. 44, 3e kw. 2832- Vette ossen: le kw. 46, 2e kw. 42, 3e kw. 3436. Stieren: ie lew. 44, 2e kw, 40, 3e kw. 3436. Vette talveren: le kw. 75, 2e kw. 65, 3e kw. 4045. Graskalveren: le kw. 38, 2e kw. 30. Slacht nuchtere kalveren: le kw- 27, 2e kw. 20. S achtpaarden: le kw. 40, 2e tw. 36, 3e kw. 32. Schapen: le kw. 40, 2e kw. 38, 3e kw. 32. Lammeren: le kw. 39, 2e kw. 37, 3e kw. 32, alles per kg. Stieren: le kw. 200, 2e kw. 150, 3e tw. 100 Graskalveren: le kw. 30, 2e tw- 20, 3e kw. 14. Slacht nuchtere kal veren: le kw. 7, 2e kw. 5, ,3e kw. 4. oknuch. kalveren: le kw. 15, 2e kw. 12, 3e kw. 8, Slachtpaarden: le kw- 160, 2e tw. 120, 3e kw- 90. Werkpaarden: le tw. 250, 2e kw. 140, 3e kw, 80. Hitten: le kw. 100, 2e kw. 70, 3e kw. 60. Schapen: le kw. 19, 2e kw- 15, 3e kw.10. ammeren: le kw. 12, 2e kw, 10, 3e kw. 8. Kalfkoeien: le kw. 195, 2e kw. 145, 3e kw. 95. Melkkoeien: le kw- 205, 2e tw. 145, 3e kw, 90, Vaarzen: le kw- 110, '2e kw. 75, 3e kw. 60. Pinken: le kw. 85, 2e kw. 80, 3e kw. 60, alles per stuk- Vette koeien en ossen iets korter aan gevoerd, met tragen handel. Prijzen: Pri ma koe tot 52 cent, prima os tot 48 ct. 'rijzen der koeien waren hetzelfde als vorige week, prijzen van de ossen als gisteren. Stieren aanvoer korter, ma tige handel en prijzen iets hooger. Vet te koeien aanvoer als vorige week met tamelijke hande', prijzen als gister. Pri ma stieren tot 80 cent. Graskalveren aanvoer als vorige week, handel kalm en prijzen onveranderd. Nuchter, slacht en fokkalveren iets ruimer aangevoerd redelijken handel. Fokkalveren prijzen onveranderd en voor de slacht iets lager- Paarden kor ter aangevoerd, handel stil, prijzen le soort slacht iets lager, 2e soort stabiel, 3e soort iets hooger. Schapen en lamme ren ruimer aangevoerd, matigen handel, prijzen iets minder. Kalf en melkkoeien onveranderd, ruim. Handel kalm. Kalfkoeien prijzen prijshoudend, melk koeien iets stijver- Vaarzen en pinken. Groote aanvoer, handel sleepend, de prijzen iets duurder. Eieren. Rotterdamsche veiling: Aangevoerd 120,T)00 stuks. Prijzen voor: Kipeieren f 34,90, Eendeieren f 2,602,95- Heden overleed, na een langdurige ziekte, onze ge liefde Echtgenoote, Moeder en Grootmoeder CORNELIA BESTMAN Echtgenoote van N. Kievit, in den ouderdom van ruim 69 jaren. Uit aller naam N. KIEVIT. Arnemuiden, 15 Oct. 1935. 2 goedkoope lampen tegen é4n VT rijwiellamp I Prijzen thans 5.90 en f7Jt Verlangt daarom 'n m Imp. Heerengr. 308 - A'dom. ONTSLAG BUITENGEWONE DIENSTPLICHTIGEN, Met ingang van 1 October van dit jaar zijn wegens geëindigden dienstplicht uit den dienst ontsla gen de buitengewone dienstplichti gen, die dit jaar 40 jaar oud wor den of zijn geworden. De buitenge wone dienstplichtigen, die als on der-officier of als officier tot de marine-reserve behooren, zijn ech ter met ingang van dien datum ont slagen, voorzoover zij dit jaar 45 jaar oud worden of zijn geworden. Met betrekking tot dit ontslag wor den korporaals niet als onderoffi cier beschouwd. Zij, die een bewijs van dit ont slag wenschen te ontvangen, kun nen dit aanvragen ter secretarie van de gemeente, waar zij wonen of, indien zij aldaar niet in het re gister van dienstplichtigen inge schreven staan, van de gemeente, waar zij voor den dienstplicht zijn ingeschreven. Behooren zij als dienstplichtige tot de sterkte van een onderdeel der landmacht of behooren zij tot de sterkte van de zeemacht, dan moet het bewijs van ontslag worden aangevraagd bij de daarbij betrokken militaire autori teit. Welke autoriteit dit is, kun nen belanghebbenden ter gemeen te-secretarie vernemen. Middelburg, 12 October 1935 De Burgemeester van Middelburg, M. FERNHOUT.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3