Van onze Adverteerders. SPORT. AFLOOP AANBESTEDINGEN, GEMENGD NIEUWS. BURGERLIJKE STAND. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. AGENDA. getroffen, dat het geheele dorp zelfs in de droogste periode van het jaar met een voldoende hoeveelheid water kan worden bestreken. Daarnaast zijn op verschillende plaat sen in de gemeente brandbluschappara- ten ondergebracht, n.l. een bij den op- perbrandmeester op het dorp C. van Noppen, één op het gemeentehuis, één bij den heer P. J. Terwoert Jr. gemeen te-secretaris, één bij den heer A, de Vos, één bij den opperbrandmeester van 't Zand, A. Groenenberg, en één bij den heer W, Roelse, Nieuwe Vlissingsche weg. SEROOSKERKE. Onder groote be langstelling werd Zaterdagmiddag he;t stotfelijk overschot van wijlen den heer L. Melse Jz. ter aarde besteld. Als eer ste spreker trad naar voren de heer Hoegen van Hoogelande, die den dank overbracht van de kerkvoogdij voor de meer dan 40-jarigen arbeid welke de overledene in 't belang der Ned. Herv. Kerk met zooveel toewijding heeft ver richt. Spr. voegde daarbij als vriend, zijn persoonlijken dank voor de aangename samenwerking, welke hij van den over ledene heeft mogen ondervinden. De heer A. Goedbloed wijdde enkele gevoelvolle woorden namens het bestuur der Chr. bewaarschool, voor wat de ont slapene als bestuurslid voor deze school is geweest. Hij toonde ook in dat werk zijn groote belangstelling en medeleven en verzuimde bijna nimmer het kerst feest dier kleinen bij te wonen. Hierna trad ds. Lindeboom naar vo ren, die namens de afd. van „Vrederust" waarvan de overledene ook bestuurslid was geweest, dank bracht. Verder sprak nog ds. De Kluis uit Rotterdam overgekomen, als vriend, me de namens zijn vrouw. In den heer Mel se had spr, iemand gehad, die hem ten allen tijde met zijn groote ervaring met woord en daad bijstond. Men zegt ge woonlijk, aldus spr., dat wat heden ge schiedt, is de laatste eer bewijzen aan den overledene.Ik kan mij daar niet me de vereenigen en zal steeds in mijn le ven de eer voor den overledene in her innering blijven behouden en herdenken. Ds. Hietkamp sloot de plechtigheid met het lezen van de laatste verzen van Lu cas 10 en gebed. De eenige zoon bracht dank aan de sprekers en de vele aan wezigen voor hun tegenwoordigheid. Landbouw en Maatschappij. De afdeeling „Zuid-Beveland" van den Nat. Bond „Landbouw en Maat schappij" hield dezer dagen haar eerste jaarvergadering in café „Beurs" te Goes Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat de afdeeling in den korten tijd van haar bestaan flink gegroeid is en dat het bestuur in alle opzichten actief is- De voorzitter deed een beroep op de leden een steentje bij te dragen aan het opbouwen van een eigen agrarische pers door het nemen van één of meer aan- deelen in de pas opgerichte N.V. Agra rische Pers. Door bijna allen aanwezigen werd aan dezen oproep gehoor gegeven. Na afwerking der huishoudelijke punten, hield de heer J. Welleman een rede, waarin hij de leden aanmaande te vol harden in den strijd voor de belangen van het platteland. SLUIS. De heer J. R, de Blieck, raads lid alhier heeft bedankt als opvolger op de R.K. lijst komt vaor den heer H- van de Vijver. SLUIS, Een juffrouw van de R.K. meisjesschool alhier, mej. D, kwam, daar ze een ketting niet zag liggen, zoodanig met de fiets te vallen, dat ze een her- senschudd'ng opliep. Haar overbrenging naar het ziekenhuis te Brugge was nood zakelijk. SLUIS. Het bericht over de opheffing van de Koninklijke Kantwerkschool „Ko ningin Sophie der Nederlanden" alhier behoeft in zooverre rectificatie, dat de ze school voor twee jaren gesloten wordt, dit niet zoozeer wegens gebrek aan leerlingen, maar omdat de directri ce een cursus in nijverheidsonderwijs zal volgen, waarna aan de school een cursus in dezen zin zal gegeven worden. Het bekende magazijn „De Maan" van den heer G. A. Wessels in de Lan- gedelft te Middelburg heeft een heele metamorphose ondergaan. Was de zaak oorspronkelijk er een van porce- lein, aardewerk enz., gedurende de laat ste jaren waren deze artikelen verdron gen door radio, electrische apparaten enz. en besloot de heer» Wessels zich meer te specialiseeren op deze artikelen, maar daarnaast ook Gero-artikelen en tinwerken te blijven verkoopen. De winkel is nu geheel gemoderni seerd volgens eigen ontwerp van den heer Wessels en het succes is van dien aard, dat men verbaasd staat wat in deze betrekkelijke kleine ruimte is ge wrocht. Ieder hoekje is benut en het geheel, ook de vergroote etalageruimte, maakt een uitstekenden indruk. De nieuwste Philipstoestellen en ook in de andere art'kelen 't modernste trof fen wij er aan, toen de winkel Zaterdag middag heropend werd en vele bloemen het geheel nog opvroolijkten. Vaardigheidsproeven KN.A-U. Zaterdagmiddag had op het gemeen telijk sportterrein te Middelburg het tweede deel plaats van de vaardigheids- proeven georganiseerd door het district Zeeland van de Kon. Nederl, Athletiek Unie. In het geheel hadden zich 17 athleten voor het afleggen der proeven aange meld, adspiranten en leden van E.M-M. te Middelburg A.V. '35 en R.K.A.V., beide te Vlissingen- Het diploma kon worden uitgereikt aan de volgende leden der adspirantenafdeelingen: R. Michels en A. Michels, beide le graad eerste maal; J. Douw, H. C. van Runstraat en F. J. Aerssens, allen tweede graad eer ste maal- Verder aan de volgende leden van de heeren af deelingen: C. J. Aers sens en J. Maartense, beide tweede graad, derde maal en J. H. van Run straat, derde graad, eerste maal. Aan 8 deelnemers kon het diploma niet worden uitgereikt en een lid moet nog 2 proeven afleggen, zulks wegens ziekte. o MIDDELBURG—VLISSINGEN 1—0. Slecht spel. Deze wedstrijd heeft een groote te leurstelling gebracht. Zijn de ontmoetin gen tusschen Middelburg en Vlissingen over het algemeen meer spannend dan mooi, ditmaal was het vertoonde spel al bijzonder slecht, terwijl de spanning ach terwege bleef. In de eerste helft knoei de Vlissingen er het meest op los, daar na deden beide, elftallen wat dit betreft niet voor elkaar onder- We weten wel, er waren verschillende factoren die bei de elftallen verhinderden hun gewone spel te ontplooien, maar dat kan toch geenszins als volledig excuus gelden voor hetgeen gistermiddag te zien werd gegeven. Voor de vierde maal het wordt haast eentonig heeft de regen goed voetbal belemmerd. De spelers on dervonden van den gladden bal en het modderige veld veel hinder. Er waren maar enkele spelers die zich aan deze ongunstige omstandigheden wisten aan te passen. Het spelpeil stond somwijlen op zoo'n laag peil dat men zich wel eens afvroeg of dit 2e klasse clubs waren, De bal werd bij oogenblikken zoo doel loos heen en weer ^getrapt, dat het wel leek of de spelers nog nooit gehoord hadden van combineeren of plaatsen van den bal. Kortom: het was het aankijken nief waard. Circa 2500 toeschouwers waren aanwezig. Voor de rust behaalde Middelburg reeds haar 10 voorsprong. Volkomen verdiend, want in deze periode was zij absoluut sterker dan Vlissingen. Deze voorsprong had grooter kunnen zijn wanneer de voorhoede beter geschoten had. Hesseling toonde zich dezen middag wel actief, doch de beste speler was Merk. Met Verhulst en Ploegaert vorm de dit trio het beste deel van beide elf tallen. De Middelburg-linksbuiten Bene der trapt vrije ballen wel goed 'oor doel, maar wanneer hij in duels wordt gewikkeld trekt hij bijna altijd aan 't kortste eind. De groen witte verdediging was goed zonder uit te blinken. Vijge boom heeft slechts één moeilijk schot te verwerken gehad. Dit deed hij echter zoodanig dat het een applausje ontlokte- Ook de invaller-keeper van Vlissin gen, Boogaert heeft geen moeilijk werk gehad. De groen witte voorhoede schoot, evenals deze Vlissingsche-linie steeds soms meters naast. De rood-witte verdediging had telkens haar midden linie bij zich om de aanvallen van Mid delburg te onderscheppen. Dit had ech ter tot gevolg dat de voorhoede der gasten als een losse schakel in het veld stond. Nu was deze linie al bijzonder slecht op dreef. De vleugelspelers v. Peenen en Keerssemaker gaven maar zelden een behoorlijken voorzet. Zïlfs de corners werden onvoldoende ge 10- men. Er ging van deze linie totaal geen kracht uit, en zij was dan ook geen doel punt waard. Van de inzinking van Mid delburg na de rust wisten de rood-wit- ten niet te profiteeren. De kansen zijn er wel geweest. Over het spelverloop valt niet veel te vertellen. Het zou een opsomming worden van slecht geplaatste en naast- geschoten ballen. De eerste aanvallen waren voor Vlissingen. Langzamerhand echter nam Middelburg het spel in han den en drong Vlissingen in de verdedi ging. Na 'n kwartier spelen, zette Merk 'n afgemeten voorzet naar Vogel, die den bal fraai en onhoudbaar inkop te. (10). Vijgenboom moest een paar maal door uitloopen redden, doch veel gevaarlijke momenten kwamen niet voor aan deze zijde. Schoten van Hesseling en Vogel misten eveneens doel. Vijge boom liet eenmaal den gladden bal val len, doch door hem corner te maken, redde hij in een gevaarlijke situatie. Kort voor rust miste Vogel vlak bij doel staande. Het verloop van de tweede helft' zul len we maar laten rusten. Alleen dient vermeld het harde en goed gerichte schot van Burgerhof, dat Vijgeboom op keurige wijze uit het doel stompte. Dat was mooi keeperswerk. Vlissingen zette haar elftal nog om. v. Peenen ging back staan. Verhulst midvoor en Kats links buiten. Laatstgenoemde moest kort daar op nog vervangen worden. Al met al was dit geen versterking. De eenige goede schoten die keeper Boogaart te ver werken kreeg, was een tweetal van Hes seling. De rest ging steeds naast. Tegen het einde nog een korte ople ving in het spel, maar dat kon den to taalindruk van dezen wedstrijd niet meer veranderen. Er werd wederom op het tweede veld gespeeld. Het eerste veld is deze week door den hoofdconsul Boeljon afgekeurd, hoofdzakelijk tengevolge van den toe stand van het veld bij de doelen. Het zal nu wel eenige weken duren voor dit veld weer in gebruik zal kunnen worden ge nomen. Intusschen levert dit voor de vereenigingen in verband met de te spe len wedstrijden vele moeilijkheden op, GOES—TERNEUZEN 2—3, Goes heeft, sinds haar entree in de tweede klasse, nog Weinig geluk gehad. Zij verloor van Middelburg en Baronie ongetwijfeld verdiend, doch de uitslagen waren voor de bezoekers telkens sterk geflatteerd. En dit laatste is ook nu weer het geval. Want al verloor Goes slechts met één punt verschil, een gelijk spel had zij zeer zeker verdiend en even zoo goed had zij dezen strijd kunnen winnen. Maar al werd dus nog geen punt ver overd, er is toch alle reden om ditmaal over Goes tevreden te zijn. En ,als we bedenken, dat Goes de achterliggende weken verloor met 80 van Terneuzen, 40 van Middelburg en 30 van De Baronie, dan blijkt dat ook reeds uit de cijfers van den uitslag. Daar komt nog bij, dat Goes telkens de leiding n,am, dat zij twee doelpunten scoorde die af gekeurd werden, en dat twee minuten voor het einde de stand nog 22 was. Toen scoorde Terneuzen, terwijl eer nog een doelpunt voor Goes verwacht werd, met een ver, doch zeer hard schot, waar bij de bal in den uitersten rechterbo venhoek van het doel kwam, het win nende punt. Goes kw,am met de volgende opstelling in het veld: Bruel, doel; v. d. Schraaf en De Kubber, achter; Van Hese, Daniëlse en Peels, midden; Schrijver, Leijnse, Blokpoel, Zweedijk en Torbijn, voor. Alleen Bak, wiens knie nog steeds niet te vertrouwen is, was dus vervangen door Peels, maar de indeeling der spe lers was vrij grondig gewijzigd. En die wijziging was er ongetwijfeld 'n verbete ring. De middenlinie was een betere schakel tusschen voorhoede en b,acks, en van de aanvalslinie ging veel meer kracht uit. Begrijpelijk moesten de spe lers zich even op hun nieuwe plaatsen inspelen, en één wedstrijd is daar zelfs niet voldoende voor, maar hoe verder de wedstrijd vorderde, hoe beter het bij Goes ging sluiten. Vain Hese speelde een keurige halfpartij en ook de nieuwe ling Peels zal spoedig zijn plaats wel waard blijken en deed reeds veel nuttig wterk. De linkervleugel zette telkens keurige aanvallen op, de rechtervleugel was eveneens sterker dan de voorgaan de wedstrijden, en Blokpoel zette steeds flink door en was een voortdurend ge vaar voor de Terneuzensche verdediging. De Goesche achterhoede deed nu en d;an nog gevaarlijk vooral toen het veld door den regen wat gladder geworden was maar de aanvallers stelden haar dan ook telkens voor een zware taak. Bovenal is echter te prijzen, dat door alle spelers van begin tot einde zoo hard gewerkt werd. Geeft men zich zoo ge heel in de nog volgende wedstrijden, dan behoeft Goes geen angst te hebben, dat zij haar plaats in de tweede klasse niet handhaven zal! Goes begon dadelijk met een vinnigen aanval, die de Terneuzensche keeper slechts ten kosten van een corner kon afslaan. Hierna kwamen de gasten even iets in de meerderheid. Uit een nu vol gende aanval van Goes schoot Blokpoel naast. Even later echter herstelde hij zijn fout, door na een mooien aanval van links het doel te treffen (10). Reeds kort daarop echter, maakte de rechtsbuiten der gasten, met een for tuinlijk hoog schot, via den paal gelijk (11). Goes bleef echter flink partij ge ven en we zagen Leijnse een schitteren de kans aan Blokpoel geven, doch deze miste het leder op enkele meters voor doel. Opnieuw gaf links keurig vootr doel, de keeper der gasten liet den bal glippen en Zweedijk zette daarna zui ver in (21). Het was de Terneuzensche rechtsbinnen, die uit een schermutseling met De Kubber weer gelijk maakte. (2-2). Na rust ging de strijd even vlug heen en weer, tot Goes een gevaarlijke situa tie schiep, waaruit Zweedijk den bal in doel zette. Doch daar Blokpoel datzelf de oogenblik over den keeper heen ge vallen was, gaf de scheidsrechter een vrije trap tegen. Een o.i. zeer twijfelach tige beslissing. Even daarna werkte Blokpoel den bal wel in doel, maar hij had daarbij hands gemaakt. Ook een vinnig schot van Schrijver, dat de kee per met moeite corner werkte, dient vermelding. Zoo ging het tot twee minuten voor het einde, waarna Terneuzen, gelijk reeds gememoreerd, de leiding nam. (23). De paar minuten die nog restten waren voor Goes te kort om dezen te genslag nog teniet te doen. B. en W. van K ,a p e 1 1 e heb ben het leggen en verbeteren van stra ten in het Nieuwe Bouwplan te Kapel- Ie voor de som van f 7220 gegund aan den laagsten inschrijver, den heer L. van Boven te Ellewoutsdijk. MOEILIJKHEDEN IN EEN WERK KAMP VAN DE N.S.B. Wij lezen in de N.R.C.: Aan den Leyweg onder Loos duinen is sedert geruimen tijd een werk kamp van leden van de N-S.B. gevestigd, ter voorbereiding van een door de N.S. B, te houden landdag, die oorspronkelijk op Zaterdag' was vastgesteld, maar, naar wij hebben gemeld, tot 12 dezer ver schoven is moeten worden, aangezien de in allerlei losse stukken aangevoer de meetingstent voor 35.000 personen, die opgericht moet worden, niet op tijd gereed kon zijn. Het ongunstige weer en de tegenslag daardoor en door andere omstandighe den ontstaan, schijnt een slechten in vloed te hebben op de stemming in het kamp, welks inwoners tengevolge van den regen, de drassigheid van het ter rein, enz., die voor hen verschillende ontberingen en ongemakken veroor zaakten, toch reeds gedeprimeerd schij nen geweest te zijn. Donderdagmiddag heeft de algemeene leider van de N.S.B. een bezoek aan het kamp gebracht om zich van den voort gang van de werkzaamheden op de hoogte te stellen Naar het schijnt waren de vrijwilli gers, die in het kamp zijn, bij zijn vei*' trek zeer teleurgesteld, dat hij hen niet had toegesproken, waar zij blijkbaar, bij wijze van belooning voor hun opoffe ringen, op gerekend hadden. De heer Mussert had zich echter we gens verkoudheid verontschuldigd. Kort na zijn vertrek zijn de arbeiders in het kamp te hoop geloopen en heb ben zij een betuging van ontevreden heid ten beste gegeven, waarbij zelfs, 'n paar ruiten van een der barakken inge gooid zouden zijn. De leiders van de werkzaamheden slaagden er niet aan stonds in de kalmte te doen terugkee- ren en moest de marechaussee van den nabij gelegen post ontbieden, die zich echter niet gerechtigd achtte iemand van het terrein te verwijderen, tenzij daarom werd verzocht, hetgeen niet ge schiedde. De marechaussee is daarop weder vertrokken. Het bleef daarna onrustig in het kamp. 's Avonds omstreeks elf uur kwam de secretaris van de N.5.B., de heer Van Geelkerken uit Utrecht, die telefonisch was opgeroepen, aldaar aan. Hij heeft met de werklieden gesproken en besloten, dat verschillende hunner, over wier aantal de lezingen uiteenloo- pen, uit het kamp verwijderd moesten worden en er niet opnieuw toegelaten zouden worden. Tevens heeft hij de klachten die er waren, in ontvangst genomen. Volgens inlichtingen van de zijde van de N.S.B, zijn er vijf personen uit het kamp ver wijderd die als aanstokers van de onrust werden beschouwd. Reeds eer der habben eenige van de vrijwilligers het kamp op min of meer ostentatie/e wijze verlaten, omdat verschillende toe standen, die daar bestaan, hun niet be vielen. De arbeid aan de oprichting van de tent en het in gereedheid brengen van het terrein, is Zaterdag hervat. Het terrein waarop de tent staat, is buitengewoon drassig en door de aan houdende regens is men er nog niet in geslaagd het eenigszins droog te maken. Op sommige plaatsen is het een ware modderpoel. Evenwel wordt er met al le macht aan gewerkt om het water we^ te krijgen, men schijnt nu hout te zullen aanvoeren om de paden te bedekken en begaanbaar te maken. OPLICHTERS INGEREKEND, De recherche van IJ m u i d e n is erin ge slaagd de hand te leggen op vier per sonen, van wie drie, zekere B. H„ A. G, en L, M., afkomstig zijn uit Amster dam De vierde, die zich later bij het illustere gezelschap voegde is een ze kere A. H. De vier mannen gaven voor, in staat te zijn valsch bankpapier te kunnen ver vaardigen en stelde zich natuulijk zeer in het geheim in verbinding met perso nen van wie zij vermoeden, dat deze be langstelling voor hun bedrijf hadden. On der voorspiegeling van enorme winsten trachtten zij groote sommen gelds in handen te krijgen, waarvoor zij dan hun geheim afstonden- De bedragen, die zij vroegen, liepen soms in de duizenden. Hun bankbiljetten industrie berustte echter op een handigheid. Bij de demonstratie, die met behulp van allerlei poespas geschiedde, werd een echt bankbiljet te voorschijn ge haald en getoond, wat moest doorgaan voor een product van hun industrie, Zoodra de recherche van IJmuiden had vernomen, dat zij de genoemde plaats als operatieterrein hadden geko zen, ontplooide zij al haar speurders talent. Toen de oplichtersbende wederom voor eenige belangstellenden een de monstratie gaf, werden zij op heeterdaad betrapt. De vier mannen zijn gearre steerd en de ingrediënten die zij bij hun demonstraties gebruikten, werden in beslag genomen. NOODLOTTIG ONGEVAL, Zaterdag fietste het zoontje van den heer K. uit Lemelerveld langs het ka naal ZwolleAlmelo te Ommen, Hij raakte op een gegeven oogenblik de macht over het stuur kwijt, waardoor hij te water reed. De timmermansknecht Blekkenhorst, die het kind zag drijven, haastte zich met een derde in een bootje naar de plaats van het ongeluk, doch toen hij den drenkeling wilde grijpen, sloeg het bootje om, zoodat de beide inzittenden eveneens te water raakten. Er waren op dat oogenblik geen an dere menschen in de nabijheid, zoodat geen hulp van den kant kon worden ge boden. De tweede inzittende van het bootje wist zich nog te redden, hoewel hij niet kon zwemmen, doch Blekkenhorst en de kleine wielrijder zijn verdronken. GRAFSCHENNER VERMOORD. Een ontzettend drama* heeft zich onlangs afgespeeld op een Bataksche begraaf plaats te Seriboe Tjandi in het land schap Silima Koeta (Sumatra). De „Deli Crt." meldt daarover: Reeds gedurende geruimen tijd wer den daar geregeld Bataksche graven om gewoeld en men was er tot dusver niet in geslaagd, de daders van dit gruwelijk misdrijf te ontdekken. Dezer dagen nu, waren verschillende kamponglieden er des avonds op uit ge gaan in de hoop de grafschenners te kunnen betrappen. Men had ditmaal succes, want daar was een Bataksche landbouwer, zekere Ngasi, bezig de graven te openen. Reeds vier rustplaatsen van dooden had hij om gewoeld, blijkbaar met de bedoeling, 't geld te voorschijn te brengen, dat vol gens de adat dezer streken aan de doo den voor hun laatste reis wordt medege geven, omdat zij er voedsel en dranken voor zullen koopen op hun tocht naar het hiernamaals. De man had zich, als resultaat van zijn sinister bedrijf, dezen avond reeds van een gulden en vijf-en-twintig cent mees ter gemaakt. Zoodra hij ontdekt werd, liep de kam pongbevolking, gewapend met stokken en parangs te hoop, den misdadiger om singelend, zoodat ontkomen voor hem onmogelijk was. Men viel met z'n allen den grafschen- ner aan, hem stekend en slaand totdat hij, zwaar gewond en afzichtelijk ver minkt, ter aarde stortte om kort daarop den geest te geven. Het drama kwam bestuur van politie weldra ter oore. Er wordt een uitgebreid onderzoek ingesteld. DUBBELE MOORD EN ZELFMOORD. Broeder wenschte niet dat zijn zuster huwde. In de verafgelegen kampong Grigit, op de onderneming Tanboenen (Java), heeft dezer dagen een afschuwelijk moorddrama plaats gehad. In die kam pong woonden nl. drie weeskinderen: een jongeman van 20 jaren, een meisje van 18 jaren en een jongen van 12 jaren. Eerst woonde de 20-jarige jongeman met zijn zusje en broertje in één huis. Toen zijn zuster echter den huwbaren leeftijd had bereikt, moest hij i zulks volgens de adat elders gaan wonen, hetgeen gebeurde. Hij nam zijn intrek bij enkele vrijgezellen in het dorp. Het meisje zou in het huwelk treden. Den nacht voorafgaande aan den dag waarop het huwelijk gesloten zou wor den, zag men den jongeman tegen 12 uur nog inv de „djamboer", zooals het vrij- gezellenhuis heet. Toen men hem tegen den morgen niet meer zag, ging men op onderzoek uit. Men kwam bij de wo ning van het meisje, waar men bloed onder de wand door zag stroomen. Men forceerde de deur en trof de twee broe ders en het meisje dood aan, badend in het bloed. Het onderzoek heeft uit gewezen, dat de 20-jarige jongeman, na zijn broer en zuster te hebben gedood, de hand aan zich zeiven heeft geslagen. Ierseke. Van 28 Sept.5 Oct, Ondertrouwd: J. H. Cornelisse, 33 j. jm. en A, A. Martijn, 27 j. jd. te Veere, Bevallen: D. C. de Munck, geb, van Ysseldijk, d. Overleden: G, Rijk 57 j., echtgenoote van C. Bal. (I.C.) Kruiningen, Van 27 Sept.3 Oct. Bevallen.' G. H. van Houte geb. Beversluis d. J. M. van 't Westende geb. Acda d. (I. C.) Rilland. Over de maand September. Bevallen.' J. J. Ots geb. Jansen d. P. C. Lambrechtse geb. Kloet d. G. Minnaard geb. Zeevaart d. Getrouwd.' J. van de Bovenkamp 27 j. jm. en E. A. Saman 37 j. jd. Overleden: L. van Baaien 73 j, echtg. van P. Kousemaker. (I. C.) Wemeldinge. Van 27 Sept.3 Oct. Bevallen: J. Har- tog geb. Vleugel d, (I. C.) MIDDELBURG: MA 7, Dl 8 Oct. Tent. Teek. J. C. A, Drabbe, Domburg. Inde Steen- rotse 1016,00 h, MA 7, Dl 8 Oct. Radion-week (Filmvert. goochelen, loterij enz,); Schut tershof 14,15 h. en 20,00 h- GOES: MA 7 Oct. Verg. Oranje Vereen-; Schut- tersh. 20,15 h. MA 7 Oct. en Dl 8 Oct. Winkelweek, (Taptoe). Elec. Drukkerij G, W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6