8MERWUS. SPORT, GEMENGD NIEUWS. KERKNIEUWS. KUNST EN WETENSCHAP. HANDEL EN NIJVERHEID. AFLOOP VERK0CPINGEN. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. gfc^agafciaBasffii^a. Voorz, verdedigde het voorstel en zeg de dat de belastingverhooging niet noe menswaard is. Verder is Kloetinge een unicum, alle gemeenten zijn reeds ge rangschikt in de 2e of 3e klasse. Men mag op een uitkeering van 3 per aan geslagene uit het gemeentefonds reke nen als men in de 2e klasse gaat. Ver der is een -combinatie van 130 opcenten op de personeele belasting met een clas sificatie in de le klasse onjuist. De heer S t r a u b vroeg dit voor stel los van de begrooting eerst te be handelen. Ook deze spreker was tegen belastingverhooging. Door plaatsing in de 2de klasse gaat men de uitkeering van het Rijk aan Kloetinge verhoogen. Dit is parasiteeren op de Rijkskas wat jn deze moeilijke dagen niet mag. Spr. zou liever iets anders laten vallen en de 1ste klasse handhaven. De Voorz. was het hiermee niet eens. Kloetinge moet aan het Rijk dui zenden guldens opbrengen, dus van pa rasiteeren is bij deze billijke lastenver- deeling geen spr,ake. De heer Hoogstraate zeide, dat hij liever de opcenten op het personeel wat verlaagd zag. Die zijn te hoog. De Voorz. stemde dit toe en zeg de dat in de toekomst naar verlaging ge streefd zal worden. Met 5 tegen 2 stem men (die der heeren Straub en Buiten huis) werd het voorstel van B. en W. vervolgens aangenomen. De heer Blom,aard motiveer de zijn stem met de opmerking dat thans ietsmeer voor de werkloozen zal kunnen worden gedaan. Bij de verdere begrootingsbehande- ling werd op voorstel van den heer Straub de post van kosten voor ouder avond verlaagd van f 45 op f 25. Ten slotte bepleitte spr. goedkooper contract voor het huren v,an een lijkwagen. De heer Buitenhuis vroeg, of de animo voor het vervolgonderwijs grooter is geweest in de laatste jaren dan in de twee voorafgaande, anders zou hij daaraan niet kunnen meewerken. De Voorz. zegde, dat het laatste jaar het vervolgonderwijs in een be hoefte heeft voorzien. Hiern.a werd de begrooting met een eindcijfer van f 62734 en een post van onvoorzien van ruim f 1800 vastgeste' 1 WATERLANDKERKJE. Het Roede Kruisbloempje heeft alhier 9.20 opge bracht. Benoemd tot onderwijzeres aan de school op Geref. Grondslag, hoofd de hr. J. Geluk te Tholen, mej. J. Cysouw te Krabbend ij ke. ONTVANGEN BOEKEN, „Moderne schoonheids- en gezond heidsverzorging" door Anka Weiman. Met een inleiding van Kate de Ridder, Geillustreerd met vele teekeningen en foto's. Typografie van B. Mohr. De in houd van dit boek omvat alles wat met schoonheidsverzorging samenhangt. Hoofdstukken komen er in voor over gezichtsverzorging, verzorging van het haar en verzorging der voeten en bee- nen. Vervolgens massage, gymnastiek, sport, zwemonderricht, moderne voe dingsleer, storingen der spijsvertering enz. enz. Uitgave van Van Holkema en Warendorf's Uitgevers M(ij. te A m- sterdam. In de serie „Naar 't Zonlicht toe" verschenen bij de uitgevers Van Gorcum en Comp. te Assen: „Een dessajongen", een verhaal van een Javaansche dessajongen, door Marie C. van Zeggelen. Vrij naverteld door L. Gerlach. Met teekeningen van A. Boumeester. „Twee kerstverhalen", door Ida Heyermans. Deze verhalen zijn: „Het kerstfeest van oude Annemie uit het Mf" vonni5, van den koning." Met tekeningen van Gonda de Haan VOETBAL. Wedstrijdprogramma. 2e klasse A: MiddelburgVlissingen; (E. Enders); TSCZeelandia; Goes Ierneuzen; Dosko— Hero; RBC—De Ba ronie. 3e klasse A: Terneuzen 2Oostburg; •f"'®"-hoofdplaat; BreskensAxel. 3e klasse B: Vlissingen 2—Eiland Boys; De Zeeuwen-Goessche Boys; RCS- Zierikzee, Hansweert— Middelburg 2. SMZ—*RCV 00S,"«''B-Seroosk,rke, G£r2d^M-SwtH2™vIereB^- HiïL'r bo»s: ,.le kl',C: 0ostburé 2—Sasput; Bier vlietSchoondijke; Turkeije—Groede- Hoofdplaat 2Breskens 2. Overgangsklasse: Zeelandia 3RCS 2; Scheldestr.Eil. Boys 2; Domburg—1 Zeeuwen 3. 2e kl. A: Middelburg 5Vlissingen 4; Zeelandia 4Scheldestr. 2; Noormannen Zeeuwen 4. 2e kl B: Goes 3Ellewoutsdijk; Cort- gene—Kattendijke. 2e kl. D: Breskens 3—Groede 2; Oost- l'r8 Biervliet 2; SCDTurkeije 2; e kl. A: Eil. Boys 3Noormannen 2; Zeeuwen 5RCS 4; Middelburg 6 Vlissingen l, Middelburg 7Domburg 2. Hockey. j Zuid 2e kl. A: Tilburg 2Breda 2; Cadetten 2Middelburg; ForwardPeli kaan; TempoZwart Wit. Wegwedstrijd te Grcode. Woensdagmiddag had te Grccde, ter gelegenheid van de St- Bavokermis een rijwielkoers plaats over een afstand van pl.m. 80 km, waaraan door 17 ren- ners werd deelgenomen. Eerste werd Prince, te Breskens, 2e Crapé, Waar- schoot (B.), 3e de Smet, Knocke, (B.), 4e Vreeke, Wateryliet (B.), 5e Driessens, Hoofdplaat, 6e Strobbe, Hulst, 7e de Block, Schoondijke, 10e de Martelaere, Groede, 11e Versluis, Middelburg, 12e Goedbloed, Middelburg. Naast de alom bekende z.aGenever thans een nieuw type (extra droog) ZWART MERK U &ens7\ (Ingez. Med.) LOOZE POLITIE-AGENTEN. Den laatsten tijd kwam er op het politiebu reau aan de Witte de Withstraat te R o t- t e r d a m herhaaldelijk klachten over 't feit, dat op stukken onbebouwd terrein in het Museumpark door jongelui om geld werd gekaart. Telken weer trok de politie er op uit, maar het lukte nooit de jongens op heeterdaad te betrappen, om de eenvoudige reden, dat de kaar ters onmiddellijk ophielden met spelen, zoodra zij hun onbekende personen het terrein zagen opwandelen. Toen verzon de politie 'n list. Woens dagmiddag verschenen er bij het terrein vijf werklieden en een opzichter. De werklieden sloegen rood-wit-rood ge verfde piketpaaltjes, zij legden lange meetlinten uit en de opzichter schreef ijverig in een groot notitieboek. De land meters vingen hun werkzaamheden aan op de grens Van het terrein-en langza merhand trokken zij naar het midden gedeelte, waar de kaarters hun spel speelden. Toen de landmeters onder oor- bereik van de spelers waren, hielden deze met kaarten op, om vol belangstel ling de werkzaamheden van opzichter en arbeiders gade te slaan. Dezen gingen onverstoorbaar voort met meten en schrijven. Zij passeerden de groep, die daarna het spel opvatte. Toen de land meters het eind van het veld hadden be reikt, gingen zij wat zijwaarts en daarna begonnen zij in de tegenovergestelde richting aan het meten. Weer passeer den zij de spelers die opnieuw hun spel staakten en naar de landmeters keken. Deze maten voort, totdat zij weer bij het punt van uitgang waren aangekomen. Opnieuw deden zij een paar passen zij waarts, om voor de derde maal het ter rein in de lengte op te nemen. Toen wa ren de kaartspelers aan de aanwezig heid van de landmeters gewend. Zij speelden verder, maar de landmeters staakten hun werk. Eén twee drie om ringden zij de kaarters en zij maakten zich als politie-agenten bekend. De ge- heele troep van 20 kaarters werd daarop meegenomen naar 't politiebureau, waar proces-verbaal tegen hen is opgemaakt. EEN INCIDENT IN DE RECHTSZAAL. N.S.B,-er krijgt het aan den stok met kantonrechter. Voor den kantonrechter te Utrecht, mr. De Jager, verscheen dezer dagen iemand, die terecht moest staan we gens een verkeersovertreding. Verdach te droeg het insigne van de N.S.B. Rechter; „Zoo juist was hier iemand, die een speldje droeg van de Groene Kruis-collecte en ik heb dien meneer verzocht dat insigne af te doen. Ik wil dat niet in de rechtszaal zien!" Verdachte maakt geen beweging om zijn N.S.B. insigne af te doen. Rechter: „Doe dat insigne af, ik ben hier de baas en op zittingen door mij gepresideerd, worden geen insignes ge dragen; van welke richting ook! Verdachte zegt, dat hij niet inziet, waarvoor dit noodig is; het dragen van het N.S.B.-teeken is volgens hem niet verboden. Rechter: „U heeft zeker in Volk en Vaderland gelezen dat...." Verdachte valt mr. De Jager in de rede; hij zegt niets in Volk en Vader land over dit onderwerp te hebben ge lezen en zal zich krachtig verzetten zijn insigne af te doen. „Ik kom hier niet om over de N.S.B. te praten!" zegt hij. De kantonrechter roept een aanwe zigen rijksveldwachter en gebiedt hem verdachte het insigne van het revers van zijn jas af te halen. Er onstaat een worsteling tusschen verdachte en den veldwachter, waarbij verdachte tegen den rechter schreeuwt: „Ik zal u laten aanklagen!" Rechter: „U heeft niets aa.i te klagen, n heeft zich bij mijn leiding neer te leg gen! Nu kunt u in de besloten zitting terecht staan bij de kleine kinderen!" Veldwachter en deurwaarder leid en verdachte, die niet al te snel meeging, hoewel hij ook niet tot werkeliik ver zet overging, naar de deur van de rechtzaal. j Voordat hij op de gang kwam te staan, riep verdachte nog: „Ik zal hiervan nota laten nemen!" Mr. De Jager; Die meneer komt straks tusschen de kinderen op de besloten zitting. Ik laat mij hier de wet niet voor schrijven!" Het incident duurde nog geen mi nuut. (Utr. Dbl.) SERGEANT STEENSMA BIJ DE K. P.M. Toen in Augustus van dit jaar de K.L.M. de zeven candidaten, die zich voor de opleiding tot verkeersvlieger hadden opgegeven, aan de tand voelde, bevend zich onder hen ook de jeugdige sergeant-viieger C. Ch. Steensma van de Luchtvaart-afdeeling te Soesterberg. In Augustus was deze sergeant-vlie ger nog vrijwel een onbekende ondanks zijn goeden staat van dienst te Soester berg. Maar nauwelijks een maand later, op 23 September, was de naam van de zen vlieger op aller lippen. Hij toch had het bestaan, zich het leven te redden door te springen uit een vliegtuig, dat - onbestuurbaar was geworden, en hij wist door middel van zijn parachute behou den den grond te bereiken. Thans weer 14 dagen later deelt de directie van de K.L.M. den heer Steens- ma mede, dat hij als een van de 18 can didaten is aangenomen om den cursus te volgen voor verkeersvlieger, welke cur sus begon op 1 October. Of dit beteekent, dat Steensma piloot bij de K.L.M. zal worden, staat natuur lijk niet vast. Dat kan pas blijken in het voorjaar van 1936 wanneer de thans aangenomen candidaten hun examen moeten afleggen. Een feit is echter, dat sergeant Steensma overtuigend heeft bewezen, één ding te bezitten, dat groo- te waarde heeft voor een burger lucht vaartmaatschappij, en dat is dat hij zelf- beheersching paart aan durf. Toen zijn toestel op 23 September hoog in de lucht was aangevlogen wist hij in de eerste plaats nog weg te vlie gen omdat het anders waarschijnlijk juist op het kamp te Soesterberg zou zijn neergestort, en daarna nam hij het koene besluit, een sprong over boord te maken. (N.R.C.) ROOVERSBENDE VAN SCHOOL JONGENS ONTDEKT. De gemeente politie te Lutterade heeft Donder dag vijf jongens, van elf tot dertien jaar, gearresteerd. Gedurende den geheelen zomer hebben zij in kerken, scholen, kleedlokalen van sportterreinen en win kels, in de omliggende plaatsen, ingebro ken om te stelen wat van hun gading was. De veelbelovende jongens hadden on derling een club gevormd, de z.g. „Cow boy-club", waarvan een der jongens, de 13-jarige M., de hoofdman was. Bij de zen moest na een rooftocht de buit wor den gedeponeerd. De goederen waarvan zij in het bezit kwamen, verkochten zij en van de op brengst kochten de jongens revolvers, dolkmessen enz. In de laatste dagen was het de politie ter oore gekomen, dat en kele jongens overdag rondliepen met ge laden revolvers en met dolkmessen in hun gordels. De politie vond dan ook op de gistermiddag gearresteerde jongens verschillende dolkmessen, revolvers en een grooten bos met valsche sleutels en loopers. Tevens werd bij den hoofdman een lange sabel in beslag genomen. Bij hun verhoor legden de jongens al len een volledige bekentenis af. Zij zijn in verband met hun jeugdigen leeftijd op vrije voeten gesteld. Het is achteraf gebleken, dat niet iede re jongen van de Cow-boy club lid kon worden. Men moest aan verschillende voorwaarden en gestelde eischen vol doen. De jongens drongen leegstaande woningen binnen en haalden daar alle sleutels weg, om die later weer elders te kunnen gebruiken. Nog meer arrestaties en onthullingen worden verwacht. (Telg.) EEN REGENRIJKE SEPTEMBER MAAND. De weerkundige medewer ker van het Vad, schrijft: In September is buitengewoon veel regen gevallen. In elk geval in het Wes ten van het land. Nabij Den Haag be droeg de totale regenval in die maand niet minder dan 138 mm. De normale hoeveelheid is 72 mm, zoodat er onge veer tweemaal zooveel als normaal ge vallen is. Sedert 1917 is slechts driemaal een grootere hoeveelheid regen in Septem ber gevallen, n.l. in den zeer natten herfst van 1932 139 mm, in 1918 146 mm en in 1925 154 mm. De normale hoeveelheid regen be hoort op 14 regendagen te vallen. De bo vengenoemde jaren hadden resp. 24, 22 en 21 regendagen en in de afgeloopen maand kwamen 20 regendagen voor, waarvan slechts twee minder dan 1 mm neerslag opleverden. VALSCHE MUNTER GEARRESTEERD De Tel. meldt uit "Brussel. Sinds eeni- gen tijd werd geconstateerd dat er val sche geldstukken van twee en een hal ven gulden aan de Belgische en de Ne- derlandsche grens bij Limburg in omloop werden gebracht. Deze werden vooral verspreid bij handelaren uit de grens streek. De politie heeft een onderzoek ingesteld, hetwelk evenwel geen resul taat heeft opgeleverd, waarop de kwestie door het gerecht van Tongeren in behandeling werd genomen. Deze be lastte de recherche te Luik met de na- sporingen. Na veel ondervragingen slaagde deze er in een der valsche mun ters te arresteeren, nl, een zekeren Van Tulden wonende te Eysden Si. Barbara. Hij werd thuis op heeterdaad betrapt, terwijl hij bezig was nieuwe geldstuk ken te vervaardigen. Het material is in beslag genomen en v. T. is ter beschik king van de justitie gesteld. Thans blijkt dat er een medeplichtige in het spel is. Zijn signalement is aan de Nederland- sche recherche opgegeven en ook in België worden de nasporingen naar de zen man actief voortgezet. FAMILIEDRAMA TE BATAVIA. Op Goennoengsari te Batavia heeft zich een familiedrama afgespeeld waarbij twee personen zijn gedood en twee ge wond. Een zekere Van Hamwijk, hoofdagent van politie die gescheiden leeft van zijn echtgenoote (deze woont onder haar eigen naam bij haar vader) en wien door zijn schoonvader de toegang tot de vroe gere echtelijke woning was verboden, wilde gistermorgen zijn kinderen terug halen. Hiertegen verzette de schoonva der van v. H. zich, terwijl een zwager trachtte de politie op te bellen. Intusschen snelde Van Hamwijk naar de bijgebouwen, waar zijn vrouw en kin deren zich in de badkamer hadden ver scholen. Van Hamwijk trapte de bad kamer open en loste schoten op zijn vrouw, die doodelijk getroffen ineen- zonk. Hierna rende de dader het hoofd gebouw binnen, waar hij zijn zwager eveneens neerschoot. Ook de schoonva der werd door een schot gewond. Hier na trachtte de dader de kinderen mede te nemen. Een inlander die aan den kant van de rivier bezig was de wasch te doen, werd door een verdwaalden kogel getroffen. Deze kogel was uit het revolver van den schoonvader, die op Van Hamwijk terug schoot. De inlander is niet ernstig ge wond. De politie werd onmiddellijk gewaar schuwd en arresteerde den dader. De schoonvader, de heer E. B. G. Jansen, bleek een ernstige schotwond in den hals te hebben gekregen. Hij is naar de cen trale burgerlijke ziekeninrichting ver voerd. Twee predikanten te Middelburg beroepen. Het kiescollege van de Ned. Herv. Gemeente te Middelburg vergader de Donderdagavond voor het beroepen van twee predikanten. Beroepen werd in de vacature wijien ds. J. de Visser, ds. J. C. H. Romijn te Apeldoorn en in de vacature ds. L. B. Tjebbes, wien emeritaat is verleend, ds. W. H. Kelder te Breskens. De classis Goes der Ger. Kerken heeft peremptoir geëxamineerd cand. M, P. van Dijk thans hulpprediker te We- meldinge welke toegelaten werd tot den dienst des Woords en der Sacramenten. Candidaal Van Dijk hoopt zich te ver binden aan de kerk te Wemeldinge 20 October 1935 na bevestiging door ds. A. Scheele te Kapelle-Biezelinge. Wemel dinge krijgt in cand. Van Dijk haar eerste predikant, deze kerk werd 14 Juli 1907 gexnstutieerd. In de vacature van wijlen den heer D. Bruinooge, kerkvoogd der Ned. Herv. kerk te Wemeldinge, is gekozen de heer Jac. Wabeke Az. Geref. Kerk. Op het drietal te Wierden komt voor ds. Ten Hove te Goes. Chr, Geref. Kerk. Op het tweetal te Sneek komt voor ds. J. Tolsma te Zaamslag. Huldiging van Gerard Jacobs. In de opgave der namen van de leden van het eere-comité voor de huldiging van den kunstschilder Gerard Jacobs, opgenomen in het nummer van Dinsdag is verzuimd te noemen den naam van den heer C. A. van Woelderen, burge meester van Vlissingen. Oesterverzending September 1935. Van Y e r s e k e uit werden verzon den naar: Nederland 108.748; België 233.114; Duitschland 4.000; Engeland 34.025; Frankrijk 650; andere landen 9125; sa- men 389.662; vorig jaar September 445.868. Middelburg. Van 25 October. Ondertrouwd: J. R. J. v. d. Poll 42 j. en N. M. v. d. Wee- Ie 44 j.; J. Castel 31 j. en M. M. Rood 25 j. Getrouwd: J. H. Bostelaar 24 j. en J. i Roth 25 j. Overleden: E. v. d. Graft 97 j. wede. P. H. Martin. VTissingen. Van 30 Sept.3 Oct. Ondertrouwd. M. Janse, 25 j. en J- Catsman, 22 j. Getrouwd: J. F. van Hal, 29 j. en C- Jobse, 27 j. Bevallen: M. Wielhouwer, geb. Huijs- man, z„ E. J. Cracau, geb. van der Burgt, z., J, Davidse, geb. Gebraat, z., H. H. A- Verhage, geb. Kagenaar, z., J. Meerman, geb. Belok, d„ K. Bakker, geb. Cammann, z. Overleden: F. F. Vlekke, 71 j., man van C. Ova, K. M'nderhoud, 63 j„ wedn. van S. Provoost. (V.C.) O. en West Souburg. Van 25 Sept.1 Oct. Getrouwd: J. de Smit, 23 j. en J. C. Huson, 27 j. Bevallen: F. M. van Wijk, geb. Wal ker, d, (Nbld.) Nieuw- en St, Joosland. Van 1 tot 30 September, Bevallen: C. L. Bliek geb. de Vos z.; I. Vinke geb. Heijstek z.; T. van Leer dam geb. Coppoolse z.; J. P. Rijkse geb. Crucq d. Serooskerke fW.) Over de maand Sept- Bevallen: M. J. Joziasse, geb. Theune, d. Overleden: N. Maas. 71 j jd. echtge noote van G- Sturm, (te Middelburg) C. den Hollande jm. Getrouwd: A. Versluijs, 27 j. jm. en C. J. Jasperse, 29 j. jd- Ondertrouwd: A. Janse, 27 j. jm. en M. J- Dronkers, 24 j. jd„ A. Vreke, 28 j. jm. en C. Schoe, 22 j. jd. Heinkenszand. Getrouwd: A. Knuit 29 j. jm. en M. C. van den Dries 25 j. jd. Bevallen: M. M. Smits geb. Lockefeir d. T. P. Karelse geb. Dieleman d. J. Traas geb. Marits d. Overleden: C. van de Reepe 58 j., echtgenoot van N. van der Does J. Schaalje 61 j„ weduwe van G. Kuzee. (D. Z.) Kapelle. Over de maand Sept. Getrouwd: J. Dees 31 j. j.m. en C. de Jager, 25 j. j.d.; A. de Korte, 26 j. j.m te Heinkenszand en J. J. Sonke, 27 j. jd. Bevallen J. Blankenburgh geb. San- dee d.; H. van de Schraaf geb. Saaman d. Overleden: M, van Koeveringe, 68 j. (overl. te Goes). (D. Z.) Kattendijke. Van 1 tot 30 September. Getrouwd: A. J. Keukelaar 26 j. te Goes en J. J. Rottier 25 j. te Katten dijke. Bevallen:. J. K. Wisse geb. Ver Berk moes d.; D. J. van den Berge geb. Ver- meule z. Krabbendijke. Getrouwd: J. Schrijver 25 j. jm. en C. Goud 23 j. jd. Bevallen: J. M. Smits geb. Lagendijk d. E. Henneky geb. Huissen d. W. van Iwaarden geb. Klap z. W. I. Tramper geb. Rooze z. E. Sinke geb. De Rijder z. Overleden: A. de Kok 85 j. weduwn. van M. Slabbekoorn C. Meeuwse 87 j. jm. A. Nieuwenhuyse 68 j. jd. J. Krijnsen 89 j. weduwe van C. C. Wa beke. (D. Z.) Wolphaartsdijk. Over de maand Sept. Getrouwd: A. I. Bak, 21 j. jm. en P. M. Wissekerke, 18 j. jd. Bevallen D. P. van der Vliet geb. Ko- le d.; J. Rentmeester geb. Goense d.; A. Zuurveld geb. De Bokx d. Overleden: M. de Wijs, 86 j., wed. van P. Phernambucq; T. Murre, 81 j., wein. van M. Vaar. (D. Z.) Notaris J. L. van der Harst heeft Woensdag in het „Café Centraal" te Koudekerke in het openbaar verkocht: in de gemeente Koudekerke. 1. Een huis en erf, aan den Biggekerk- schen Straatweg A 2. groot 1 a. 2 c.a. In koop toegewezen aan W. Ch. Ver- heijden, arts te Middelburg, q.q. voor 1600. 2. 7 a. 85 c.a. (60 r.) tuin. liggende op den Sijters Hill. In koop toegewezen aan J. Koole Jzn., melkslijter te Koudekerke, voor f 212. 3. 76 a. 40 c.a. (1 gem. 284 r.) Wei land, aan den Breedeweg. In koop toegewezen aan P. Verhage Wzn., landbouwer te Koudekerke, voor 1180. APOTHEKEN. Te beginnen met den nacht van Za terdag op Zondag zal des nachts alsme de Zondag te Middelburg den ge heelen dag geopend zijn de apotheek van mevr. wed. J. W. v. d. Garde Hammacher, Korte Noordstraat. 469STE STAATSLOTERIJ. 5e klasse, 12e lijst. Trekikng van Donderdag 3 Oct- PRIJZEN VAN: 1000 8074 9738 15997 17331 400 1304 10631 12933 14314 f 200 5263 7093 100 1175 1262 7601 7706 9279 12465 14231 15732 16946 20138 PRIJZEN VAN f 70. 4687 4748 5644 5720 15215 15241 15251 16156 16191 NIETEN. 508 510 527 569 583 4663 4665 4724 4736 4741 5655 5688 5695 11002 11013 11037 11041 11045 11049 11075 11095 15242 16186 16189 16199 16205 15610 20065 20069

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 7