KERKNIEUWS. ftECHTSZAKER. AFLOOP AANBESTEDINGEN. SNDERWUS. OOSTBURG. LMTSÏE BERICHTEN. Duiischiand's politieke bedrijvigheid. Frankrijk bereid militaire maat regelen tegen Italië te nemen? Samenzwering in Bulgarije. RfARKTBERIOHTFN. .bi. i».uiu O- derzoek ingesteld, met het gevolg, dat drie bekende communisten zijn gear resteerd, terwijl ook het gemeente raadslid B. naar het hoofdbureau van politie werd overgebracht, doch later weer werd losgelaten. Als gevolg van het voortgezette po litieonderzoek is echter het raadslid B. weer gearresteerd en vermoedelijk zul- j len nog enkele andere personen worden aangehouden. I De drie aanvankelijk aangehouden verdachten zijn reeds ter beschikking van de justitie gesteld als verdacht van bedreiging. -lm Ook de Duitgcher, die zich M. noemt is op grond van de Vreemdelingenwet voorloopig ter beschikking van den commissaris van politie gebleven. TEGENWOORDIGHEID VAN GEEST VAN EEN DEURWAARDER. Het doortastende optreden van een deur waarder en zijn helpers heeft Dinsdag middag zeer waarschijnlijk een schiet partij voorkomen. Genoemde ambtenaar had opdracht beslag te leggen op huis raad en inventaris van een kleinen win kel aan den Overtoom, tusschen de 2e Constantijn Huygensstraat en Anna Vondelstraat te Amsterdam. Toen hij zich om ongeveer 1 uur onder hevig protest van den eigenaar van deze taak kweet, haalde laatstgenoemde, een on geveer 50-jarige man, plotseling een re volver voor den dag, welke hij op den deurwaarder richtte. Deze bedacht zich geen oogenblik, maar wierp zich op zijn tegenstander, die na een hevige worste ling, waaraan ook de helpers van den ambtenaar te pas kwamen, overmees terd werd. Onmiddellijk werd de politie gewaar schuwd, die den winkelier naar het bu reau Leidsche Plein heeft gebracht. Hij zal wegens poging tot doodslag ter be schikking van de justitie worden ge steld. De revolver, die met 6 scherpe pa tronen geladen was, is in beslag geno men. EEN WERVELSTORM. Te N i f- t r i k, gemeente Vlijmen, waar het juist kermis was, heeft Zondagmiddag naai de „Geld." meldt, om 4 uur een wer velwind gewoed die slechts 2 secon den duurde, doch zeer groote schade heeft veroorzaakt. Op de uiterwaarden aldaar stonden een danstent, een zweefmolen en enke le kleinere kramerijen. Van de danstent werden alle zeilen opgenomen en honderden meters mee gesleurd, terwijl de vloeren werden op gelicht. Alles is hierdoor onbruikbaar geworden. De zweefmolen werd geheel opgeno men en een eind verder neergesmakt en totaal verwoest. Een nieuw Radio toestel van 500, dat daarin aanwezig was, werd mede geheel vernietigd. Gelukkig waren in beide inrichtingen op dat moment geen bezoekers aanwe zig, zoodat alles zonder persoonlijke on gelukken afliep. Dat de wervelwind een reuzenkracht, ontwikkelde blijkt alleen wel hieruit, dat de zweefmolen een gewicht had van 4 ton. NOG TWEE LIJKEN AANGESPOELD. Op Texel. Op de punt van Vliehors is gistermid dag het lijk aangespoeld van een om streeks 25-jarigen man. Vermoedelijk be treft het hier weer een schepeling af komstig van het in de Eierlandsche gronden liggende wrak. Dit is thans het vierde lijk dat in enkele dagen tijds is aangespoeld. Nog steeds is niet bekend welk schip het is, dat in de Eierlandsche gronden ligt. Nader wordt gemeld: In den afgeloopen nacht is op den Vliehors wederom het lijk van een man aangespoeld, vermoedelijk ook afkom stig van het in de Eierlandsche gronden vergane schip. Leeftijd circa 22 jaar, rond vol glad gezicht, stompe neus, rossig haar, gaaf gebit, waarvan in de onder- en boven kaak een kies ontbreekt, zwarte wenk brauwen, donkerbruine oogen. In den kraag van de jas bevinden zich op wit katoen de letters E.H. Tevens was de verdronkene in het bezit van een on- gemerkten kurken reddingsgordel. In de nabijheid werden nog gevonden een zwart laken pet, waaromheen een band, bestaande uit een gouden lauwerkrans waarop de letters F. L. en witte vlag. ONSMAKELIJKE RECLAME. Wij lezen in het „Vad.": Het zijn niet alleen de wapenfabrikanten, die goed zaken maken door met den dood handel le drijven. Dezer dagen toonde ons een boekhandelaar n offerte van een gros sier in pi entbriefkaarten en aanverwan- te artikelen, die een bepaald weerzin wekkende speculatie inhield op den dood van koningin Astrid van België De eir culaire luidde aldus: „Drommen belangstellenden voor uw etalage en den geheelen dag aanloop in uw winkel kunt u bereiken door kaarten bidprentjes en platen van de Belgische Koninklijke familie in uw etalage en te gen uw ruiten aan te brengen. Nimmer in onze ruim 10-jarige ervariing, met welke speciale étalage ook, hadden wij zoo n belangstelling voor onze zaak. H, H. collega's buit ook gij deze belangstel ling uit. Wij stellen u daartoe in sfaat met onderstaande offerte: „Bidprentjes Koningin Astrid. Verk. 0,05. Netto f 0.02)4. Per 100 f 2. Met kroon iets duurder." (Etc.; volgt een opsomming van alle beschikbare soor ten plaatwerk). „Collega's, grijpt nu deze gelegen heid aan om op uw slofjes dik geld te verdienen. De laatste zin is werkelijk niet ie overtreffen. Onsmakelijker kan het moeilijk. Wie zooiets leest verbaast zich niet ,al te zeer over de dingen, die „in het groot" gebeuren. NOODLOTTIG. Hedenmorgen is op een werk te Zaandam, door het breken van een touw, een hooge heistelling omgevallen. De 55-jarige G. J. uit Haarlem die in den top van de heistelling bezig was de staaldraden te bevestigen viel naar beneden. J. kwam met het hoofd terecht op een betonnen paal. Hij werd zoodanig verwond, dat ernstig voor zijn leven wordt gevreesd. Het slachtoffer is over gebracht naar het ziekenhuis te Zaan dam. Een touw van de stelling was over de Prins Hendrikkade gespannen met een klein rood vlaggetje er aan verbonden. Een chauffeur van een vrachtauto schijnt dit niet bemerkt te hebben. Hij is tegen het touw gereden dat afknapte. Hier door schijnt de stelling omgevalleii te zijn. VERDUISTERING. De Alkmaarsche politie heeft een kantoorbediende aan gehouden, die zich gedurende een reeks van jaren had schuldig gemaakt aan ver duistering van gelden ten nadeele van een handelskantoor te Alkmaar tot 'n bedrag van f 3800. VALSCHE SIGARETTEN-BANDE ROLLEN. Gisteravond heeft de Gro- ningsche politie in samenwerking met ambtenaren van de belasting, een inyal gedaan in een drukkerij in de David- straat te Groningen, waar val- sche banderollen voor sigaretten wer den vervaardigd. In verband hiermede werden gearresteerd de 48-jarige B. Z. en de 59-jarige J. S. Deze laatste was de drukker, die juist bezig was met het afdrukken van banderollen. Beiden zijn in arrest gesteld. Cliché's en andere be scheiden werden door de politie in be- slag genomen. NEDERLANDSCH RESERVE OFFICIER IN DUITSCHLAND GEARRESTEERD. Wegens verdenking van steun verleening aan illegale commu nistische partij. Een afdeelingschef van een bekende firma in de hoofdstad was in het begin van de maand September voor een par ticulier bezoek naar Duitschland ver trokken, doch sindsdien heeft men niets meer van den man gehoord. Thans blijkt, dat hij is aangehouden en ingesloten te Diisseidorf. Hij wordt ervan verdacht, een geldbedrag aan een instantie van de illegale communistische partij te hebben overhandigd. De directie van de zaak, waar hij werkzaam was, is echter niet bekend dat de man betrekkingen zou hebben onderhouden met de communis tische beweging. De gearresteerde is bovendien re serve-luitenant-waarnemer te Soester- berg en heeft daar nog deelgenomen aan de herhalingsoefeningen in de maand Augustus. Binnenkort zal hij zich voor de Duit- sche rechtbank hebben te verantwoor den. Het misdrijf valt volgens het Duit- sche wetboek van strafrecht onder „hoogverraad." DE „ROTTERDAM" OP HET RIF. In de s:tuatie van het gestrande stoom schip „Rotterdam" van de H.A.L. is geen verandering gekomen. Het Sichip zit vast op het rif, .zoodat voor zinken geen gevaar bestaat, hoewel de boot op verschillende plaatsen water maakt. Aan boord bevinden zich op het oogenblik nog slechts ruim 50 leden der beman ning. De sleepboot „Indus" van L. Smit Co.'s internationalen sleepdienst is uit Curasao vertrokken voor eventueele hulpverleen;ng, ofschoon de reederij niet om assistentie heeft verzocht. IN EEN LIFT DOODGEDRUKT. In de aardewerkfabriek de Sphynx te Maastricht bevond zich de 16-ja- rige J. de J. uit Limmel op de eerste verdieping van een der hoofdgebouwen. Hij wilde met de electrische lift naar bo ven gaan- Hij stelde de lift in beweging vóór dat hij er zelf was binnenge gaan. Het gelukte hem niet meer in de lift te springen. Hij werd tegen het plafond van de tweede ver dieping doodgedrukt. gensinternaat var, de Groen van Prin- stererschool te Doetincnem. In 1929 nam hij voor de derde maal het predikambt in de Ned. Herv. Kerk op en werd pre dikant te Breedevoort, welke stand plaats hij 4 Dec. 1933 met zijn tegen woordige verwisselde. Ned. Herv. Kerk. Cand. H. J. Greeven is benoemd tot hulpprediker te Terneuzen. •WUVWUU/MlM Ds, D. van Maanen, te Hoenderloo (gemeente Apeldoorn) herdenkt heden den dag dat. hij 25 jaar geleden verbon den werd als hulpprediker aan de Ned. Herv. Gemeente te Wolvega. Na daar twee jaar gearbeid te hebben, was hij achtereenvolgens predikant te Burg (Sch.), te Waarde, te Terwinselen (L.) en sinds 2 Aug. 1931 te Hoenderloo, Heden staat ds. J. J. H. Visch, Ned. Herv. predikant te Zaltbommel 25 jaar in het ambt. Hij werd in 1883 geboren en werd 2 Oct. 1910 te S t. K r u i s in zijn eerste gemeente bevestigd. Daar legde hij in 1914 de bediening neer om predi kant te worden bij de Ev. Prot Kerk in België, n.l. te Maria Hoorebeke. In 1920 kwam hij weer in Nederland terug en werd predikant te Gent (Geld.). In 1927 verkreeg hij eervol emeritaat wegens zijn benoeming lot leicler van het Jon HET GEVERFDE PAARD. Het Haagsche Gerechtshof wees heden arrest in de zaak van de beide trainers J. K. uit Scheveningen en J. D. M. S. uit Rotterdam, beiden betrokken in de frau dezaak, welke tijdens de herfstwedren- nen te Groningen aan het licht kwam, waarbij het eerste-klasse paard Olym- pia, bereden door K., uitkwam in de vierde klasse, onder den naam „Wees kind". Beide verdachten waren door de Rotterdamsche rechtbank terzake van poging tot oplichting respect, medeplich tigheid aan poging tot oplichting, ver oordeeld ieder tot 2 maanden gevange nisstraf. Het Hof heeft het vonnis van de rechtbank bevestigd. Aan de Technische Hoogeschool te Delft is geslaagd voor het prop. examen voor scheepsbouwkundig ingenieur de heer B. Koens te Souburg. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door de Agente Firma A. J. BRONSWIJK. PRINSES JULIANA NAAR HET LOO. Prinses Juliana is in den loop van van daag per auto uit Den Haag naar Het Loo vertrokken, TWEEDE KAMER. (Vergadering van heden). Mr. L. A. Donker, gekozen in de va cature Brautigam, legt de vereischte be loften af en neemt zitting. Voortgezet wordt de behandeling van het bezuinigingsontwerp. Het amendement Duymaer van Twist om aan de aanwijzing van capitulanten voorwaarden te verbinden inzake be zwaren tegen Zondagsarbeid, wordt met 48 tegen 30 stemmen verworpen. De invoering van het capitulantenstel- sel wordt aangenomen met 56 tegen 26 stemmmen. Tegen de soc. dem., de com munisten, Steinmetz en IJsselmuiden (beiden r. k.) en Van Houten (Chr. dem.) Het voorstel tot wijziging der dienst plichtwet wordt aangenomen met 59 te gen 23 stemmen. Tegen de soc. dem., de comm. en Van Houten Bij de afdeeling Waterstaat betoogt de heer Van Braambeek (s.d.) dat we nog in het duister verkeeren over wat de minister ordenen wil inzake het verkeersvraagstuk. Met het beginsel, den minister te machtigen tot invoering van een vergunningsstelsel voor het ver voer van personen en goederen, kan spr, zich vereenigen. De coördinatie van het verkeer blijve geen theoretisch we tenschappelijk vraagstuk. De heer E b e 1 s (v.d.) vraagt zich af of bij een belangrijke aangelegenheid als de regeling van het verkeerswezen de Staten-Generaal goeddeels mogen wor den uitgeschakeld. De heer V. d. Heuvel (a.r.) zegt dat deze materie eigenlijk niet in het bezuinigingsontwerp thu's behoort. UITVERKOOP EN OPRUIMING IN HET WINKELBEDRIJF. De wet in het staatsblad. In het staatsblad is afgekondigd de wet van 13 Sept. 1935 houdende rege ling betreffende het uitverkoopen en op ruimen in het winkelbedrijf. Deze wet treedt in werking op een nader door den Kroon te bepalen tijdstip, LUITENANT WYTEMA. Naar wij vernemen is de Iu; tenant ter zee tweede klasse, M. S. Wytema die eerste officier was aan boord van de K XVIII, voornemens binnenkort den zeedienst te verlaten en zich naar Indië te begeven om een betrekking bij de Kon. Paketvaart Mij. te aanvaarden. DE TOOGDAG VAN DE A.R.J.A. In het „Hof van Holland" te Hilver sum werd hedenochtend de 7e toogdag der Anti Revolutionaire Jongeren Actie (A.R.J.A.) geopend door den voorzitter dr. Joh. Scheurer uit Amersfoort. In zijn inleidend woord: „Een heldenzwaard in 's Heeren hand" deed spr. uijtkomen, dat de studie die de toogdag beoogt niet moet blijven staan bij bevrediging van weetgierigheid en /dat men niet klaar is met enthousiasme en geroep over gezagshandhaving of nationale idee. Wij zullen, aldus spr., kinderen van Gods Sion blijven, ons niet verlie zen in de breedte van een prachtorgani- satie alleen, maar de kennis van 's Hee ren wet vermeerderen. De voorzitter heeft vervolgens het overlijden van oud-minister A. W. F. Idenburg herdacht. VON HINDENBURG IN DE GRAFTOMBE VAN HET TANNENBERGGEDENKTEEKEN. Heden is het stoffelijk overschot van wijlen veldmaarschalk Von Hindenburg overgebracht naar de graftombe in het Tannenberggedenkteeken te Hohenstein. Bij de plechtigheid waren o.a. aanwezig rijkskanselier Hitier, generaal-veldmaar- schalk Von Mackensen, generaal majoor Von Hindenburg, een zoon van den overledene, en andere familieleden. Veldbisschop dr. Dohrmann hield een toespraak. Geruchten over een herzie ning van de betrekkingen met Oostenrijk. Uit Berlijn wordt gemeld, dat de Duit- sche regeering van plan zou zijn om de betrekkingen met Oostenrijk op een nieuwen leest te schoeien. De Duitsche gezant te Weenen, Von Papen, moet daartoe zekere voorstellen hebben ge daan. Van gezaghebbende zijde verluidt, dat deze zwenking het gevolg is van de be sprekingen die te Berlijn, tijdens het be zoek van den Hongaarschen premier Gömbös zijn gevoerd. De bedoeling zou zijn Oostenrijk op te nemen in een even tueel Duitsch-Poolsch-Hongaarsch blok. Von Papen stelt voor ter bereiking hier van o.m. aan te bieden de heffing die in gesteld is op reizen van Duitschers naar Oostenrijk af te schaffen, waardoor het touristenverkeer van Duitschland naar Oostenrijk zou kunnen worden hervat. Voorts zou Von Papen volkomen alle nationaal-socialistische propaganda in Oostenrijk willen doen staken. Dit zou ontbinding met zich meebrengen van de illegale nationaal-socialistische organi satie in Oostenrijk, Voorts zou Duitsch land formeel en plechtig een verklaring afleggen betreffende de erkenning van de onafhankelijkheid van Oostenrijk, zooals dit kort geleden door Starhem berg is geëischt, als voorwaarde voor 't openen van onderhandelingen met Duitschland. Tenslotte zou een niet-aan- valsverdrag voor den tijd v^n vijf jaar gesloten moeten worden. Als tegenprestatie zou Hitier willen eischen, dat de nationaal-socialisten zou den worden opgenomen in de leiding van het Oostenrijksche Vaderlandsche Front en dat in een gereorganiseerd Oostenrijksch kabinet nationaal-socialis ten zouden worden opgenomen. (Men zie in verband hiermee de Kro niek v. d. Dag.) Von Ribbentrop en Goering naar Warschau. Uit betrouwbare bron verluidt dat de Duitsche ambassaduer Von Ribbentrop een bezoek aan Warschau zal brengen begeleid door minister Goering. Mor gen, Donderdag zullen zij reeds in Po len aankomen. Een jachtpartij, die het officieele doel van de reis zou zijn, zal worden gehom- den in het staatsbosch nabij Posen, in de nabijheid van de Poolsch-Duitsche grens. Uit Parijs wordt gemeld, dat op het departement van buitenlandsche-zaken heden een antwoord is uitgewerkt op de vraag van de Engelsche regeering, of Frankrijk bereid is, ook eventueele militaire maatregelen te gen Italië te steunen. Het zou de verzekering bevatten, dat de Fran- sche regeering vast besloten is zich te houden aan de verplichtingen die vastge legd zijn in art. 16 par. 3 van het Vol kenbondshandvest. (Dit artikel schrijft militaire maatregelen voor bij een niet- uitgelokten aanval). De Fransche regee ring zal zich echter het recht voorbe houden in vrijheid te beslissen over de vraag of een eventueele aanval van de Italiaansche op de Britsche vloot al of niet uitgelokt moet heeten. Daartegen over zal zij tegelijkertijd Britschen mili tairen steun vragen voor het geval van het uitbreken van vijandelijkheden op het vaste land. De formuleering van de ze punten is nog niet bekend, en de re geering moet het ontwerp nog goedkeu ren. Complot ontdekt om een op stand te verwekken en den Ko ning te onttronen. Uit Sofia, de hoofdstad van Bulgarije, wordt gemeld, dat in het geheele Bul- gaarsche land vanmorgen den staat van beleg is afgekondigd. Zulks in verband met een ontdekking van een gevaarlijk revolutionnair complot. Vandaag of mor gen had een opstand moeten uitbreken, waarvan de leider, een reserve-kolonel zou zijn, die (als politieke vluchteling) reeds jaren in het buitenland vertoefde. Hedenochtend arriveerde hij per auto te Sofia, waar hij onmiddellijk werd in ge rekend. Verder zijn een groot aantal per sonen gearresteerd o.w. de oud-minister van financiën, Todorof. Het complot zou zijn op touw gezet met behulp van de links radicale (com munistische) boerenpartij. De beruchte communistische emigran ten-leider Oesoenof moet met een bende politieke vluchtelingen l(lieden, die bij een vorigen mislukten opstand de wijk hadden genomen) Bulgarije binnengerukt zijn, om in de grens-districten de bevol king tot deelneming aan de revolutie op te ruien. De bedoeling der samenzweer ders zou niet alleen geweest zijn, om de regeering ten val te brengen, maar ook om Koning Boris te onttronen. ZAL MUSSOLINI VANDAAG HET BESLISSENDE WOORD SPREKEN 7 Uit Rome: Mussolini zal heden een toespraak houden tot het Italiaansche volk. Men verwachtte, dat hij definitieve mededee- lingen zou doen en de gelegenheid aan grijpen om de proef-mobilisatie te ge lasten van alle fascistische troepen, ten einde de eenheid en de macht van Italië te demonstreeren. De officieele woord voerder van de regeering verklaarde Dinsdagavond, dat Italië zich ongerust maakt nu de mobilisatie in Abessynië steeds verder gaat, al heeft dan ook de algemeene oproep tot de wapenen nog niet geklonken. De woordvoerder wei gerde commentaar op de Britsch-Fran- sche besprekingen te Parijs, doch merk te op: „vijandige daden zullen Italië's plan van actie niet wijzigen." STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Op onderstaande nummers vielen he den de volgende prijzen: 5000 903 1000 1193 3083 5328 5420 13381 20384 400 3911 7259 8309 8681 8919 14862 100 412 518 1288 1700 3542 3951 9242 9348 10907 12416 14974 18819 Namens Ged. Staten is hedenmor gen aanbesteed het uitvoeren van ver beter ngswerken aan twee gedeelten van het op Koudekerksch gebied gelegen deel van den weg van Koudekerke naar Vlissingen, no. 16 van het Provinciaal wegenplan met bijkomende werken. Inschrijvers waren: Th- Cambier, Breskens f 81800, P. Broeke, Breda f 79500, W. v. d. Linde, Kattendijke f 78981, C. Verwater en Co-, Teteringen f 78800, Jos. de Maagd, Hontenisse en P. Dees, Terneuzen f 78414, L. J. Dek ker, Veere f 75380, P. F- Voet en P. F. de Waal, Hontenisse f 75180, P. Dekker, Veere f 74780, E G. Lindenberg, Vlis- singen f 74100, J. Haringman, Colijns- plaat f 72990, P. J- v. d. Sande, Bres kens f 71977, G. Hoeke en Co., Nieu wen dijk f 71950, P. de Regt, Schoorl f 71900, L. P. Korsltanje, Wemeldinge f 71640, L- Timmer, Dordrecht f 71600, J. Verheijke, Ellewoutsdijk f 71350, J. J. Jansen, Colijnsplaat f 71000, C. v. d. Klippe, Vlissingen f 70835, A- J. Ver- jaal, Dreischor f 70600, M. v. d. Hulle, Oosterland f 70400, Firma F. Duinhouwer Sr., Goes f 69949, C. Wiskerke, Nieuw- dorp f 69900, M- v. d. Velde, Bruinisse f 69,800, Iz. la Gasse en Zoon, Koude kerke f 69000, J. den Oude, Zierikzee f 68724, J. H, vv. d. Ven, Vlissingen f 68568, A. M. Kuiper,, Middelburg f 68100, L. F. Groosman, Middelburg f 67600, L, G. J. v. d. Ven, Koudekerke en M. Wandel, Schoondijke f 67349, M. Andriessen, Scherpenisse f 66000, W- van 't Vossen, St. Annaland f 65900, M. W. Knuist, Goes en J. Knuist, 's Heer Arendskerke f 65682, N.V. Noord-Neder- landsche Wegenbouw, v-h. firma D. van Drooge en Zoon, Harlingen f 62372. Goes, 1 Oct. Veilingsvereeniging „Zu:d-Beveland". Groentenveiling. Bl. Druiven Frankenthaler 16'21idem, idem lie soort 1315, idem Black Ali cante 1721, idem, idem 1415, Toma ten 27, per 100 kg. Boonen: Dubb. Princesseboonen 16 19, Perfect 1016, per 100 kg, Bloem kool 511, idem He soort 1,505, Roo- de Kool 4—4,50, Witte Kool 1,20—2,80, Groene Savoyekool 4, Andijv'e 1,80, Witte Komkommers 11,20, Augurken 0,14, Meloenen 36, Vijgen 0,90, Noten 0,63. per 100 stuk, Patrijzen 0,270,35, Eenden 0,27, per stuk. Oostburg, 2 Oct. Op de graan markt was de aanvoer matig. De no teering is als volgt Gerst f 5.005,25, haver 6.006.50, erwten 8.008.50, bruine boonen 12.5013.00, maanzaad 14.50—15.00. 469STE STAATSLOTERIJ. 5e klasse, 10e lijst. Trekking van Dinsdag 1 Oct. PRIJZEN VAN: 1500 10035 1000 5369 11023 13156 20907 400 5781 12530 16367 20296 200 8154 15452 17658 17695 17970 18011 20840 100 219 4405 5354 6474 12572 14451 15418 17232 17593 18114 18393 19531 19554 19573 20905 PRIJZEN VAN f 70. 502 4719 4745 5633 5729 11020 15213 NIETEN. 536 538 544 548 552 553 595 4651 4653 4671 4678 4698 5642 5661 5736 11039 11050 11053 11062 11073 11085 15240 15243 15253 16268

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3