I sport. buitenland* RECHTSZAKEN. KUNST EN WETENSCHAP. KERKNIEUWS» FINANCIEELE BERICHTEN. LEGER EN VLOOT. Is Italië den oorlog reeds begonnen? BEURSTHERM9METER »an Dinsdag. I ONDERWIJS. iEURS- U WISSELKOERSESI. VLISSINGEN, WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. a Kon. Petr. Mpij. 186%186%-85% C Contin. Oil Cy. 12%12%-11%. C Shell Union O.C. 5%5%-5%, Een groote troepen macht zou Abessynië in het Noorden bin nengerukt zijn. DUITSCHLAND. ENGELAND. VER. STATEN. verJ AMSTERDAM, 1 October. Het eerste getal is de vorige notee ring, daarop volgt de officieele notee ring van heden. Ned. 31 1000-4 95%—97. Ned. 33 1000-4 95%—97. Ned. 34 1000-4 95%—97, Certificaten-3 8282. O. Indie 34 1000-4 94%—94%. Denemarken Oblig. 1926-5 71%71%, Duitschl. 100-7 19%—19%. Engeland 1960-90 4 67%—67%. Zwitserl. oblig. '24-5 97% Zwitserl. Staatss. 1927-4% 93 Amsterdam 1933-5 96%98%. Amsterdam 1934-4% 9595. 's-Gravenh,age 1929-4% 99-<99%. Rotterdam 1926-1930-4 8989. Berlijn 1925-6% 16%16%. Zeeuws. Hyp. B-5 8585%. Zeeuws. Hyp. B-4% 84 Cities Service Cy. P. 1958 5 30%31% Bij Kon. besluit van 24 September is, met ingang van 1 October benoemd tot bureelambtenaar 1ste klasse, chef de bureau, van het loodswezen, de beton ning, bebakening en verlichting te Vlis- singen in vasten dienst, de bureelamb tenaar bij het loodswezen de betonning, bebakening en verlichting, aldaar, C. Reus. OOSTKAPELLE. Gevonden voorwer pen: pijp, te bevragen gemeenteveld wachter; fietsplaatje, bij J. J. Abraham- se, A 37. 's HEER ARENDSKERKE. Voor de betrekking van weger aan de weeg iruig, Plaaisendijk, hebben zich 18 sollicitanten opgegeven. Benoemd werd J. Kuzzee te Heinkenszand. KLOETINGE. Donderdag a.s. is er raadsvergadering. O.a. wordt een nieu we steunregeling voorgesteld, in hoofd zaak overeenstemmende met die van 't vorig seizoen, met dien verstande dat in ziekenfonds en ziekenhuispremie zal worden bijgedragen en dat alle steun trekkers lid moeten zijn van de Ver- eeniging voor Ziekenhuisverpleging. Verder zal men 1 jaar in de gemeente gewoond moeten hebben alvorens onder- steun:ng te kunnen genieten. Verder zal de gemeentebegrooting worden behandeld. Deze is sluitend ge maakt door een kleine belastingverhoo- ging n.l. door plaatsing van de gemeente in de 2e klasse voor de Gemeentefonds- belasting (thans le klasse). Politierechter te Middelburg. In de zitting van 1 October werden de volgende personen gedagvaard: Ma. S., huisvr. van J. W., 58 jaar, zon der beroep, Bruinisse, wegens beleedi- ging van J. Westdorp en E. Blok. Eisch en vonnis f 10 b. s. 5 d.h. De verdediger mr. Le Mair, achtte het ten laste gelegde niet bewezen en vroeg vrijspraak. P. V„ huisvr. van L. K., 35 jaar, zon der beroep, Wissenkerke, wegens bele diging v,an Adriaan de Smit. Eisch en vonnis f 5 b. s. 2 d.h. K. A. S., 44 jaar, Groede, wegens mis handeling van J. Wille. Eisch en vonnis f 10 b. s. 5 d.h. P. P., 33 jaar, visscher, wonende te Yerseke, wegens diefstal van een acten- tasch met inhoud, toebehoorende aan L, Snoodijk te Vlissingen, op 4 Juli. Eisch 1 maand voorw. met 3 jaar proef tijd en f 25 of 10 d. h. Vonnis zelfde ge vangenisstraf en 20 of 10 d. h. Mr. Kuipers, verdachte's raadsman, vroeg clementie. J. S., 24 jaar, landbouwersknecht te Oudelande, wegens het zonder redelijk doel een paard pijn aandoen, door een brandenden bos stroo tegen het lichaam van het paard te houden, waardoor het paard ernstige brandwonden kreeg, te Oudelande, op 14 Augustus. Eisch en vonnis 25 of 10 d. h. L. G., 25 jaar, arbeider, wonende te Ovezand, wegens diefstal van een rij- wielbelastingplaatje, toebehoorende aan Cornelis Westdijk te Ovezande op 8 Augustus. Eisch 1 maand. Vonnis 14 d. gev. F. M. v. Z., 59 jaar, landbouwer te Bruinisse, wegens beleediging van R. Köingsdorfer. Eisch en vonnis 10 of 5 d. h. Th. F. S., 33 jaar, marconist, wonen de te Zierikzee, wegens mishandeling van P. J. Dekker te Zierikzee op 20 Aug. Eisch en vonnis 10 b. s. 5 d. h. J. S., 39 jaar, scheepsbevrachter, wo nende te Wemeldinge, wegens beleedi ging van de Veldwachters van Hoorn en Smit te Wemeldinge op 28 Augustus. Eisch en vonnis 25 b. s. 10 d. h. A. I. B., 21 jaar, landbouwersknecht, wonende te 's H. Arendskerke, wegens diefstal van een hek, toebehoorende aan J. Harthoorn, te 's Heer Arendskerke op of omstreeks Maart. Eisch: 20 b. s. 10 d. h., vonnis 15 b. s. 10 d.h. A. T., 37 jaar, koopman, wonende le Rotterdam, wegens mishandeling van J. A Amsterd. Bank 103%104%. C Rott. Bankver. 102100%. A Twentsche Bank 8382. A Pref. Gruyter Zn A. 107%-103ex div A Pref. Jurgens A. 94%94%, A Ned. Gist- en Spiritusfabr. 394%-387. A Ver. Papf. v. Ge.der 41 C Am. Car Foundry 12%12% C Am. Smelt Ref. 28%29. C Farbenind. I.G. 29% C Stand. Brands 8%8%. C North Am. Cy. 11%11%. A Born. Sum. H.M. 133- A Linde Teves en Stokv. 6565%. A Ned. Wol Mij. 88-^87%. A Singkep Tin M. 8385. A J. C. Japan Ln. 29 A Rotterd. Lloyd 33 A S. M. Nederuand 32 A Amst. Thee C.M. 44%43%. A Houth. Alberts 20,20%. Ch. de Bruijn te Goes op 23 Juni 1.1 door hem te slaan. Eisch: 15 b. s. 10 d. h., vonnis 10 b. s. 5 d. h. Door L. I. L., 32 jaar, ijsventer te Kou dekerke, wegens vernieling van een glasruit in de woning van A. Zeevaart op 14 Juli 1.1. door den politierechter te Middelburg, veroordeeld tot 3 weken gevangenisstraf, was verzet gedaan te gen deze veroordeeling. Eisch en vonnis: behandeling van het verstekvonnis. Wreed. Wegens dierenmishandeling heeft zich voor den politierechter in Den Haag moeten verantwoorden de losse werk man G. L. Verdachte zou van een duif de kop van den romp hebben getrok ken. Verdachte ontkende. Eenige getui gen bevestigden echter het aan ver dachte ten laste gelegde. Een dierenarts verklaarde, dat een dergelijke wijze om een duif te dooden, wel een der wreedaardigste is. De officier noemde 't een zeer erger lijk feit en vorderde een week gevan genisstraf. De politierechter veroordeelde ver dachte tot een gevangenisstraf van drie weken. Huldiging van Gerard Jacobs. De schilder Gerard Jacobs te Vlis singen wordt op 29 October a.s. 70 jaar. Om hem op dien dag te huldigen, is een eere-comité opgericht, waarvan de Commissaris der Koningin in Zeeland, jhr. mr. J. W. Quarles van Ufford, eere voorzitter is, terwijl verder zitting heb ben mevrouw M. Evers-Keg, voorzitster van de Vereeniging „Voor de Kunst" te Middelburg, en de heeren mr. R. M. van Dusseldorp, burgemeester van Goes; P, Erasmus, burgemeester van Oostburg; M. Fernhout, burgemeester van Middel burg; mr. J. J. Heijse, voorzitter van de vereeniging „Het Kunstmuseum" te Middelburg; J. Pilaar, oud-notaris te Goes; A. D. F. van der Wart, lid van Ged. Staten, te Goes, en D. H. van Zuij- en, burgemeester van Breskens. Het nieuwe kerkgebouw der Geref. Kerk te 's-G ravenpolder zal Don derdag 10 October in gebruik genomen worden. De consulent van deze vacante gemeente, ds. Gijsb. Leene, van Baar land, zal in dezen dienst voorgaan in de prediking des Woords. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken. Naar wij vernemen zal door commis sarissen der N.V. Philips' Gloeilampen fabrieken aan de jaarlijksche algemeene vergadering van aandeelhouders wor den voorgesteld, over het boekjaar 1934- 1935 uit te keeren een dividend van 11 pet. op de gewone aandeelen en een van 7 pet. op de preferente aandeelen. Bij Kon. besluit van 24 Sept. is, op het daartoe door hem gedaan verzoek een eervol ontslag als zoodanig ver leend uit den militairen dienst aan de reserve-eerste-luitenant F. A. Hendrik- se, van het 14de regiment infanterie. Dammen. Maandagavond werd door de Sou- burgsche damvereeniging een simultaan- wedstrijd gespeeld tegen den heer W. Boogaard uit Middelburg, waarvoor van de zijde van het publiek veel belang stelling bestond. 22 spelers waren hier voor opgekomen. Winnaars waren: J. v. Eenennaam, S. Teeuwen, A. Blok, J. Jagt, L. Labruyere, A. Caljouw, J. Jan- se, J. Koch, A. M. Pluijmers, J. Maring. Remise werd gespeeld door: L. Leijn- se, P. v. Eenennaam, M. Bakker en E. Bronsema. C Baltimore Ohio 9%9%. A Southern Rlw. 5%5%. C Union Pac. Rr. 60%62. C Int. Nickel Cy. 18%18%. Duitschl. '30 1000-5% 18%—48%-%. A Koloniale Bnk. 3534%. A N.I. Hbk. 1000 72%—72%. C Ned. H. M. 1000 113—111%. A Alg. Kunstz. U. 26%25%. A v. Berkels Pat. 48%52. C Calvé-Delft 5858.. A C. Suiker Mpij. 34%34%. A Ned. Ford A.M. 278%-,275. A Philips Gem. B. afg. 236%242%-40 C Unilever 97%96%-97%. C Anaconda Cop. 12%42%. C Bethlehem St. 22%22%-%. C Kennec Copper 14%14%-15. C Un. States Leather 4%4%. C U. States St. C. 27%—27%. A a.N.I.E.M.—N.B. 152—151% Voor hei - vergelijkend examen voor candidaat Indisch ambtenaar te 's Gravenhage is geslaagd, de heer M. Sanderse te Vlissingen. Een Engelsch blad „Evening Standard" meldt, dat de Italiaansche troepen 32 km over de voorloopige Abessijnsche grens in de buurt van Fransche Soma- liland zouden zijn opgerukt. De Italiaan sche troepen zouden 'n gebied tusschen het Abessijnsche bergland en Fransch Somaliland hebben bezet. Men ver moedt dat het doel der Italiaansche ac tie is de stad Doeanle De grens in 't gebied is niet nauwkeurig bepaald, zoo dat de Italianen wellicht zullen bewe ren, dat ze zich nog op hun eigen ge- bie_ en niet in Abessynië bevinden. Ook te Genève zijn berichten ontvan gen, volgens welke Italiaansche troepen de Abessijnsche grens zouden zijn ge passeerd. Er is echter geen enkele of ficieele bevestiging van te verkrijgen. Van officieele Volkenbondszijde wordt in verband met deze geruchten ver klaard, dat de voorzitter v,an den Vol kenbondsraad, Guinazu, den Raad in spoedzitting bijeen zal roepen, zoodra een bevestiging zekerheid geeft, dat de Italianen de vijandelijkheden inderdaad hebben geopend. Een nader bericht uit Rome bevestigt het vermoeden,, dat de Italianen zouden beweren, zich nog op eigen gebied te bevinden. Hier is het: De woordvoerder van het Italiaansche dep. van buitenl. zaken heeft gisteren avond in verband met de geruchten om trent een overschrijding van de Noorde lijke Abessijnsche grens door Italiaan sche troepen, aan vertegenwoordigers van de pers de vraag gesteld: Wie weet waar Erithrea eindigt, en waar Abes synië begint? Een vaste grenslijn is daar nooit vastgesteld. Berichten over een oprukken van Italiaansche troepen op Abessijnsch gebied kon de woordvoerder daarom niet bevestigen. Maar hij sprak ze ook niet tegen. Op een vraag, of de opmarsch eventueel tot staan gebracht zou worden, wanneer ook in Italiaan sche oogen Abessijnsch gebied zou zijn bereikt, kon de woordvoer der geen antwoord geven. Men mag hieruit afleiden, dat inderdaad een veldtocht door een deel van het Ita liaansche leger is ingezet en dat de vij andelijkheden dus feitelijk zijn geopend. Engeland en Frankrijk, Uit Parijs wordt gemeld, dat de En- gelsche regeering thans op haar beurt een vraag aan de Fransche heeft ge steld. N.l. deze, of Frankrijk eventueel bereid zou zijn, om een actie van de En- gelsche vloot in de Middellandsche Zee te steunen; b.v. voor het geval,, dat En- gelsche schepen door Italiaansche zou den worden aangevallen, indien de eer sten vgrvoer van goederen naar Italië zouden willen beletten (zulks natuurlijk nadat de Volkenbond tot een economi sche en financieele boycot tegen Italië heeft besloten). Donderdag schijnt te Pa rijs een kabinetsraad te zullen plaats vinden, om over deze vraag te beraad slagen. Emil Ludwig over Abessynië Hij acht de houding van Engeland bedenkelijk Het rijk van den Negus had nooit lid van den Volkenbond moe- f ten worden. De bekende (uitgeweken) Duitsche schrijver Emil Ludwig heeft gisteravond in de kleine zaal van het Concertge bouw te Amsterdam voor een aandach tig publiek over Abessynië gesproken. Doeanle ligt vlak bij de grens tus schen Abessynië en Fransch Somaliland aan de spoorlijn Djiboeti—Addis Abeba. De Italianen zullen om het Fransche ge bied heen moeten marcheeren, om deze stad te veroveren. Red. M. C. i C Tide Water Ass. Oil 5£i5%. A K.N. Stoomb. Mij-. 6% A Ned. Scheepv. U. 39%39-38, A H.V. Amsterdam 173%473-72%. A Jav/i Cult. Mij. 89%,89. A N.I. Suiker U. 84% A Deli Batavia 136133-32. C Deli Mij. 1000 150%—149-48. A Snembah 154%154. C Chicago Milw. A Amst. Rubb. C. 98%—98-98%. A Deli-Bat. Rubb. 6160. A Hessa Rubber 85% A Serbadjadi S.R. 56%54%. Prolongatie 66. WISSELKOERSEN. 30 Sept. 1 Oct. Londen 7.26 7.25% Berlijn 59.45 59.45 Parijs 9.73 9.74 Brussel 24.97 24.96 Zwitserland 48.06 48.10 Kopenhagen 32.42% 32.40 New-York 1.47% 1.47^ Hij begon met een karakterschets van land en volk te geven; hij is zelf op een van zijn reizen in het gebied van de bronnen van den Blauwen Nijl geweest. Voor een groot deel is het land een na tuurlijke vesting, moeilijk te veroveren, maar ook moeilijk te regeeren! Abessynië is een merkwaardig land; aldus Ludwig negen maanden loopt men gevaar te verdorsten, drie maanden heeft men alle kans om te verdrinken. Op zijn reis van Engelsch-Egyptisch Soe dan naar het Tana-meer had spr. vele merkwaardige ontmoetingen, die hij schetste op zijn plastische, duidelijke wijze. De staat is te vergelijken met een pyramide; op den top bevindt zich de Keizer, de alleenheerscher. De zeden achtte spr. volkomen bar- baarsch. De slavernij bestaat nog, de slavenhandel echter is afgenomen. Deze slavernij ongeveer de helft van de inwoners zijn slaven vormt het grond vlak van de staatspyramide, zoo zeide spr.. De afschaffing van deze slavernij zou de ineenstorting van den staat ten gevolge hebben. Vele volken zijn naar Abessynië ge lokt door de sprookjes over de gewel dige bodemrijkdommen van het land. Merkwaardig echter is, dat geen enkel Europeesch volk het in Abessynië uit hield; en in den loop der tijden trokken zij weer naar het oude Europa terug. Spr. noemde het een groote fout, dat Abessynië in den Volkenbond is op genomen; het land was hiervoor .tiet rijp. Een land, waarvan de instellingen voor een groot deel gebaseerd zijn op de slavernij, behoorde niet opgenomen te worden in de rij van beschaafde na ties. Komende tot het dreigende conflict tusschen Abessynië en Italië, merkte spr. op, dat Engeland een geweldige verantwoordelijkheid op zich zou ne men, wanneer door zijn ingrijpen een wereldbrand zou ontstaan. In verband met Engeland's rol besprak de heer Ludwig de Nijlkwestie. Volgens spr. is het een sprookje, dat de Engelschen po litieke belangen hebben bij zeggenschap over het Tana-meer, immers slechts 4 pet,, van het Nijlwater komt uit dit meer. Afsluiting van deze bron zou geen merkbaren invloed hebben op den stand van het Nijlwater. Engelands grootste zorg is de mogelijkheid, d,at bij 'n daad werkelijk conflict in Abessynië een op stand onder de tien millioenen kleurlin gen van het Britsche Rijk zou kunnen uitbreken. De gevolgen van dezen veroverings oorlog, die de Italianen gaan voeren, zijn nog niet te overzien; zeker is ech ter, dat de expeditie te laat komt. Mus solini is verre van een hystericus, doch een staatsman van groote beicekenis. Nog onlangs heeft men hem mei Napo- ,1eon vergeleken. Daarmee deed men Mussolini onrecht, meende spr. Musso lini is een dictator, bij wien geen terug gang mogelijk is; hij moet voorwaarts. Mussolini kent Afrika niet, doen zeker is, dat hij de expeditie tot in de kleinste bijzonderheden heeft voorbereid. Een vreeselijke guerilla-oorlog wacht hem in de ondoordringbare bergvesting, waar het klimaat aan de zijde van de bevol king staat, een bevolking, die voor haar vrijheid vecht,. Het merkwaardige is echter, dat bij een overwinning van de Italianen niet minder dan vijf mil- lioen slaven de vrijheid zouden krijgen. Zonder aanval van buiten, meent spr., is voor Abessynië geen vooruitgang mo gelijk Italië heeft volkomen gelijk, wan neer het zich te Genève niet op een lijn met Abessynië geplaatst wil zien Als pacifist is spr. tegen iederen oor log, doch deze expeditie zou naar zijn meening ook haar voordeelen hebben voor de humanitaire verbeteringen in Abessynië. 1914 en 1935 Wij vinden in de Daily Express van Zaterdag de volgende aanhaling: 1914. Keizer Franz Jozef zei op 24 Juli den dag, dat Oostenrijk den oorlog aan ber- vië verklaarde, in een bekendmaking tot zijn volken: „Ik wensch geen oorlog.... Maar ik heb goed nagedacht. Ik heb alles bere kend, ik heb ieder ding overwogen. 1935. i Mussolini zei Vrijdag in zijn interview met de Petit Journal: „Ik heb goed nagedacht, ik heb alles berekend, ik heb ieder ding overwo- gen Philips j Rubber Aku Suiker Amerika Schepen Unilever Obi.markt - Industrie Markt Olie I— Tabak Wettig gedeponeerd.) DE VERKIEZINGEN IN HET MEMELGEBIED. De tweede dag van de verkiezingen in het Memelgebied is in het algemeen behoudens een enkele plaatselijke uit zondering, zonder incidenten verloopen. Maandagavond te 6 uur hadden nog niet alle kiezers gestemd, en stonden neg honderden te wachten voor sommige stembureaux. Te Memel zelf was des avonds te 8 uur nog slechts 1 stembu reau gesloten. Het werd 11 uur, voordat alles was afgeloopen. Men kan wel aannemen dat over het geheele Memelgebied ruim 90 pek van alle kiezers hebben gestemd. Definitieve cijfers worden eerst in den loop van vandaag verwacht, Nader wordt nog gemeld, dat met de telling der stemmen vermoedelijk zal worden gewacht tot de nieuwe verkiezing in het district, waar de stembussen zijn kapotgeslagen, gehouden zal zijn. Voor 17 September gesloten gemeng de huwelijken geldig. In verband met de wet op „de bescherming van het Duitsche bloed en de Duitsche eer" van 15 September 1935 waarbij gemengde huwelijken tusschen Joden en staats- onderdanen van Duitsch of verwant bloed wordt verboden, is veelal het ver moeden uitgesproken, dat ook reeds be staande gemengde huwelijken onder de ze wet zouden vallen. Deze veronder stelling is onjuist. De wet is niet van toepassing op ge mengde huwelijken voor zoover deze voltrokken waren voor 17 September 1935, den dag, waarop de wet van kracht is verklaard. IN EEN HINDERLAAG GELOKT. Britsche troepen lijden ernstig verlies in het N. Wvan Britsch- Indië. Maandagochtend hebben Britsche troe pen, die een strafexpeditie ondernamen tegen opstandige stammen aan de noord westgrens van Britsch-Indië, een neder laag geleden. Nabij den Nahakki-pas in het Mohmand-gebied geraakte een af- deeling in een hinderlaag; naar tot nu toe werd gemeld, bedragen de verliezen 130 man, o.w- twee Engelsche officieren. De pas was ongeveer 10 dagen gele den door het tweede bataillon van het regiment lichte Hooglanders-infanterie bezet. In totaal namen 15,000 man aan de expeditie deel met vliegtuigen, vecht- wagens, artillerie en cavalerie. De op perbevelhebber van de Britsche strijd macht is brigade-generaal Auxhinleck. Een nader bericht meldt, dat een deel der Mohmands naar het Engelsche kamp was gekomen waar de stamhoofden hun onderwerping hadden aangeboden. Er zijn echter ook eenige stammen uit het gebied der z.g. Opper-Mohmands meegekomen, die volstrekt qaet van plan waren zich te onderwerpen en die in den nacht van Zondag een overval op het Engelsche kamp hebben gewaagd- Ook de verliezen die de aanvallers ge leden hebben, moeten zeer zwaar zijn, want binnen een half uur zijn de stam men in wilde vlucht naar hun op ten minste 30 mijl noordelijker gelegen grensgebied teruggetrokken. Revue-danser bekent moord op zijn vrouw. Te Worcester in den staat Massachusetts arresteerde de politie den revue-danser Newell Paige Shermann, wiens vrouw onder verdachte omstan digheden verdronken was. Na een lang durig verhoor heeft de man Zaterdag avond bekend, dat hij een betrekking had met een ander meisje en van zijn vrouw afwilde. Hij had haar onder water gehou den tot zij was verdronken. Ontploffing in een huurkazerne; acht dooden. Een ontploffing in de bene denverdieping van een huurkazerne te Chicago heeft tot gevolg gehad, dat het drie étages hooge gebouw binnen enkele seconden in lichter laaie stond. Acht menschen, o.w. vier kinderen uit een gezin, zijn in de vlammen omgekomen. Acht andere bewoners, die uit de ven sters waren gesprongen, werden ge wond. De oorzaak van het ongeluk is niet bekend. Bï Middel -dorp T J weg Bil avond gehad. I de 80-ja bemidde was haai was alle heeft zij om aan ramen tl steltenis I een geml de: je g| Toen huis te donkere: de ooger en wierf sloeg de het gela De ou kast, wa houdgeh borgen, nog 2 bl te werpt f5 ae Deze na| eischte De vr| halen gaan, de te sluite de straa ter tijdig De bc kom va stelde a: wachter uitgebre avond n veldwac politiehe hond lie ting, wa gevonde MaanJ gezet er arrestee! zoon AJ woning en dus hoogte trokken avond 1: Prince^il ven aan zijn. SCHli boerderij te D vroeg, naar het ken, iné achter gl de onraf toen zij zij een schot ui sloot or wist koJ ten te v| Toen werd ci Zij blee| in, om het one werden De dadJ portemc nemen. DE TERD; Britschi Kingston passagi{ Nederla aan boe Een Bij d dam isl dat alle „Rotter zijn ontl manninj laten, te bergl te deell Sept. vermist blijkt tl genoeml schoonz is gera zoeken I der gra| WEEÏ WedJ op De thans Men vJ van hel zonken! nog st{ water van ve Het gespoe persoo braken slechts meent dronke kust te Op

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 2