RECHTSZAKEN. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERICHTEN. Resultaten. P. P., 20 jaar, slager, Kloetinge, werd ten laste gelegd dat hij op 13 Februari 1934 te Goes op een handkar heeft ver voerd een hoeveelheid onafgehakt rund- vleesch, zonder voorzien te zijn van een geldige kwitantie van betaalden accijns, Eisch: 40 boete. flngez. Med.) Vlissingen. VAAR IS WERK? Verkoopingen - Verpachtingen In Zeeland. AGENDA. GOES: lang buiten zicht, strijken twee motor sloepen met mariniers en machinegewe ren, die tot taak hebben de zoeklich ten ongezien te naderen, en onder vuur te nemen en zoo mogelijk te landen om ze bij verrassing te nemen. Het zoek licht op het fort Kijkduin is natuurlijk voor hen onbereikbaar en waarschijnlijk z,al het de „Gelderland" wel in zijn stra- Iengebied vangen, als deze tenslotte het Schulpengat binnenstoomt. Dan wordt het vuur op de „Gelder land" geopend, maar ook door haar beantwoord. Daarbij richt de „Gelder land" haar voorste zoeklicht op het fort, om goed te kunnen richten, maar haar achterste zoeklicht zal zij langs de „Hertog Hendrik" leggen. Daar men met een zoeklicht niet door een even sterk licht heen kan kijken, zal de „Hertog Hendrik" voor blauw onzicht baar blijven, wel zal blauw begrijpen, dat het tweede roode schip achter den stralenbundel ligt maar het weet niet op hoeveel honderden meters en kan dus niet richten. Op deze wijze loopt volgens bereke ning Vian onzen commandant, de „Qel derland" veel kans om zwaar gehavend te worden maar de „Hertog Hendrik" zal Nieuwe Diep dicht genoeg kunnen naderen voor een succesvolle beschie ting. Zoodra er wat te zien is zullen we gepord worden en daarom gaan we zoo lang maar naar kooi. Vrijdagmorgen half drie. Dat porren blijkt niet noodig. Als er aan dek wilde varkens gevangen of handgebal met de kanonnen gespeeld werd kon 't lawaai niet oorverdooven- der. Lang voordat er wat te beleven valt zijn we dan ook wakker en daar we in de kleeren gebleven zijn duurt het op staan maar kort. Het is drukkend warm en hevig benauwd aan boord, daar alle openingen licht- en dus ook luchtdicht zijn afgesloten- Voor allen, die aan deze nachtelijke expeditie deelnemen is het een zacht genot te weten, dat dezen keer ook de thuisblijvers te Den Helder in het diepst van hun slaap gewekt zul len worden. Zij weten het zelf nog niet, maar zoodra de roode scheepsmacht verkend wordt volgt' generaal alarm: de sirene zal loeien, minuutschoten zullen knallen, tamboers en pijpers per rijwiel zullen op alle hoeken van straten hoorn signalen geven en allen, die bij land- of zeemacht behooren, zullen uit de veeren worden getrommeld. Gedeelte smart is halve smart! Op jacht naar zoeklichten. Er zijn drie zoeklichten waarvan de motorsloep van de „Gelderland" het zoeklicht, dat het dichtst bij den Helder staat, de motorsloep van de „Hertog Hendrik" het verste en een motorvlet van de „Gelderland" het middelste voor haar rekening zal nemen. Het is kwart voor vier als luitenant ter zee 2e klas Kempees mij over het stikdonkere schip naar het tentdek loodst. Mijn oogen wennen aan het duister en nu onder scheid ik een smalle plank waarover ik voetje voor voetje naar de in de davits hangende vlet schuif. Twee mariniers met geweer, twee matrozen, een sto ker, een kwartiermeester en meneer Kempees zijn me daar heel wat vlugger voorgegaan. De bemanning is nu com pleet, door mijn aanwezigheid zelfs over compleet, en zoo wiegen we .zachtjes heen en weer tot de motorsloep is ge streken- Dan daalt ook onze vlet op het water, de motor slaat aan en met volle kracht gaat het kustwaarts. Terwijl een matroos mij in een oliepis helpt, merk ik, dat de zee, hoewel woelig, niet zoo onstuimig, is als het van boord af ge zien lèek. Maar het water phosphori- seert prachtig en zoo lijkt iedere golftop lichtend schu'm te dragen. Een eindje touw, dat even door het water sliert, wordt een lichtende slang. Door het schuim langs den boeg en in het kielzog springen vurige vonken. De twee buitenste zoeklichten van de kust speuren rustig draaiend het zeeop pervlak af. Telkens liggen we er mid den in, het sterke schijnsel is verblin dend, maar blijkbaar ziet men ons van den wal niet, want men doet geen po ging om ons in den bundel te houden. Na een uur varen zijn wij ongemerkt op 400 'meter van de kust gekomen, ter hoogte van het middelste zoeklicht, dat tot nu toe echter geen teeken van leven heeft gegeven. Hier moeten we wachten en dus keert het vletje den kop in den stroom, ter wijl de motor zoo langzaam draait, dat we voor noch achteruit gaan. Maar we steigeren flink en een enkel zeetje komt over. De zoeklichten dwingen ons tot snel uitwijken en een enkele maal worden we even nader bekeken, maar denkelijk voor een juttersvletje gehouden en weer losgelaten. Bij al dat manoeuvreeren schieten we rakelings langs boei 6. Nog blijft het middelste zoeklicht, dat waar schijnlijk defect is, gedoofd. Het buiten ste licht pakt eensklaps de motor sloep van de „Hertog Hendrik" en blijft er aan kleven. Die is er bij! Maar ais ons even later hetzelfde lot treft heb ik een vaag vermoeden, dat fictief vuur van den wal ons afdoende vernietigt. Dit be let ons vletje niet trouw op zijn on- rustigen post te blijven. Doffe knallen, afkomstig van de „Gelderland", die een bewakingsvaar tuig in den grond boorde, kondigden de komst van de nog onzichtbare groote schepen aan. Het eerst verscheen de G 13 in het schijnsel der zoeklichten en niet veel later domde de „Gelderland" op, die met zijn beide stralenbundels de lichten van den wal beantwoordde. De „Gelderland" nam met 'n serie scho ten de vijandelijke batterijen onder vuur, die een beetje laat toch antwoord ga ven. Daar het blauwe zoeklicht, waar wij op loerden, nog niet present was dobberde ons vlet werkeloos op de ba ren tot veel later dan de bedoeling was, de „Hertog Hendrik" verscheen. Weer het zoeklichtenspel, waaraan nu ook het middelste deelnam. Van twee kanten bewezen de knallen, dat wal en schip elkaar over onze hoofden heen op fictieve kanonskogels onthaalden. Op dit oogenblik werd ook aan onze twee mariniers het commando tot schie ten gegeven. Verwoed openden zij met hun geweren een levendig „mitrailleur- vuur" op het vijandelijke zoeklicht, dat aan scherven gaat en rustig doorschijnt. Ze zijn fanatiek, onze schutters, en ver oorzaken een hevig strijdgeweld. De korte vlammen steken onophoudelijk uit de geweerloopen en de kruitdamp waait in mijn oogen, Tot hun spijt, maar niet tot de mijne, zijn de 60 losse patro nen gauw verpaft. Om den vijand te la ten zien, dat ze toch nog steeds schie ten, maken de mariniers heftige bewe ging met hun gloeiende sigaretteneindjes. Hoog boven het strijdgewoel uit maalt de Lange Jan, de vuurtoren, zijn vre- deslicht, dat in oorlogstijd natuurlijk ge doofd zou worden. De „Gelderland" en de „Hertog Hendrik" stoomen nu door en beschie ten Nieuwe Diep. Maar ze hebben be loofd de telefooncel van hotel Den Burg te laten staan. De oefening is afgeloo- pen. Meneer Kempees deelt met mij den inhoud van zijn thermosflesch met cho colade. Flesch en sloep hollen de „Gel- derlad" achterna, waar we langs de dronkemansladder naar boven klaute ren en gauw droge kleeren aantrekken. Uit het communiqué van den alge- meenen leider bleek, dat de roode tor pedobooten G 15 en Z 5, die door het Molengat binnenkwamen, vernietigd zijn. Het blauwe bewakingsvaartuig in 't Schulpengat en het zoeklicht bezuiden Falga zijn eveneens vernietigd. De „Gel derland" is beschadigd maar toch met een zes mijlsvaart doorgestoomd. Forceering en beschieting van Den Helder zijn gelukt. Blauw heeft dus ten derden male ver loren. Maar dezen keer is de uitslag voor rood geflatteerd, daar in oorlogs tijd de lichten worden gedoofd en de bètonning weggenomen, terwijl er dan mijnenvelden zijn gelegd. In hooger beroep. De ambtenaar van het O. M. bij het kantongerecht te Middelburg heeft hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den kantonrechter waarbij J. W„ 51 jaar koopman te Hansweert is veroordeeld tot f 10 of 10 dagen hechtenis, terzake van handel drijven op een Rijkskanaal zonder verg mning. Eveneens tegen een vonnis van den kantonrechter waarbij W. S„ hoender parkhouder te Oostkapelle terzake van overtreding van de woningwet is ver oordeeld tot 5 of 5 dagen hechtenis. Verder tegen een vonnis van den kan tonrechter waarbij A. de P., eiectricien te Serooskerke wegens overtreding vain de motor- en rijwielwet is veroordeeld tot 1 of 1 dag hechtenis. Arr.-Rechtbank te Middelburg, Zitting van Vrijdag 27 September. De volgende zaken werden nog be handeld: J. J„ 41 jaar, beurtschipper, Breskens, werd ten laste gelegd dat hij op 13 Juni 1934 van Breskens naar Vlissingen met het schip „Krina Sara" heeft vervoerd een kist met 2296 boekjes sigarettenpa pier. Eisch: 50 boete, C. W. C„ 35 jaar, arbeider, Schoondij- ke, werd ten laste gelegd dat hij op 12 Juni 1934 te IJzendijke en te Hoofdplaat heeft vervoerd op een fiets ongeveer 2200 boekjes sigarettenpapier en die hoeveelheid sigarettenpapier op 12 Juni 1934 op een door hem gebruikt erf heeft aanwezig gehad. Eischen: 50 boete en 200 boete. J. L„ 36 jaar, breifabrikant, Clinge, werd ten laste gelegd dat hij op 21 Juni 1934 in het door hem bewoond worden de perceel te Clinge bij een visitatie door de ambtenaren der Belastingen een verboden nederlage van 732 stuks pul lovers en slipovers heeft gehad, terwijl verdachte wist of kon vermoeden dat deze goederen in strijd met de wet wa ren ingevoerd, Eisch: 50 boete. A. J. R. P., 30 jaar, landbouwer, Se- veneken (B.), werd ten laste gelegd dat hij op 23 Juni te Koewacht met een door hem bestuurd wordende kar heeft ver voerd, komende van de Belgischef grens, twee paarden, zonder daarvoor docu ment te bezitten. Eisch: 50 boete. J. G. van R., 72 jaar, landbouwer, Koe wacht, werd ten laste gelegd, dat hij op 23 Juni 1934 te Koewacht op zijn hof stede, bij een visitatie door ambtenaren een verboden nederlage van goederen, zijnde 2 paarden, heeft gehad. Eisch: 100 boete. W. K., 47 jaar, commissionnair, Koe wacht, werd ten laste gelegd dat hij op 23 Juli 1934 te Koewacht eenzelfde overtreding heeft gepleegd als A. J. R. P. voornoemd. Eisch: 50 boete. C. B„ 52 jaar, W. G. F. B„ 29 jaar, J. A. B„ 25 jaar en S. B„ 21 jaar, slagers te Goes, werd ten laste gelegd, den eer sten drie, dat zij op 13 Februari 1934 te Goes het waardeermerk van een stuk vleesch hebben weggenomen, althans niet gezorgd hebben dat dat merk daar ongeschonden op bleef; en allen, dat zij een ambtenaar, die kwam visiteeren de visitatie en aanhaling hebben belet door hem vast te grijpen en met geweld bui ten de slachtplaats te duwen. Eisch: le feit 25 boete; 2e feit 25 boete. W. C. de J„ 31 jaar, winkelier, 's-Hee- renhoek, werd ten laste gelegd dat hij op 13 Juli 1934 te 's-Heerenhoek een dis tilleerketel, althans onderdeelen in voor raad heeft gehad, zonder machtiging van den directeur der accijnzen te Breda; te vens werd hem ten laste gelegd dat hij in de maand Juli 1934 te 's-Heerenhoek gedistilleerd, acthylalcohol, likeur, gist en water ter verkrijging van alcoholische vloeitsof in gisting heeft gebracht. Eisch: le feit 100 boete; 2e feit 50 boete. C. W,, 54 jaar, koopman te Axel, werd ten laste gelegd dat hij omstreeks December 1934 te Axel in een schuld bekentenis een vervalsching heeft ge pleegd door daarin het woord „voordat" te veranderen in „nadat", waardoor hij 100 kon ontvangen, hebbende hij de vervalsching gepleegd om deze schuld bekentenis als echt te gebruiken. De officier van justitie persisteerde bij zijn reeds gedane eisch. Mr. Dijkhuis, verdachte's raadsman, vroeg vrijspraak. In de zitting van 27 Sept. werden de volgende vonnissen uitgesproken: overtr. Motor- en Rijwielwet: W. J, v. U„ 39 j„ rijwielhandelaar, Vlissingen, bevestiging vonnis van den Kantonrech ter, 10 of 10 d. h,; A. L„ 50 j„ kleer maker, Oostburg, bevestiging vonnis kantonrechter, 10 of 5 d. h.; overtreding Arbeidswet: N. P. M., 36 j„ uitvoerder, Terneuzen, bevestiging vonnis kantonrechter, ontslag van rechts vervolging; overtreding Winkelsluitingswet: C. B., 61 j., winkelier, Vlissingen, 10 of 5 d. h.; vervalsching rijbewijs: B. J. B„ 27 j„ chauffeur, Aardenburg, 1 maand gev. voorw., proeftijd 3 jaar; het niet aanhouden van een koop- mansregister: J. K„ 30 j„ opkooper, Hansweert, 30 of 14 d. h.; overtreding Wapenwet: C. K., 37 j., landbouwer, Arnemuiden, 2 x 2.50 of 2 x 1 d. h., verbeurd verklaring geweer; overtreding bepalingen opzichtige on derscheidingsteekenen: A. de W., 25 j., varensgezel Middelburg, bevestiging vonnis kantonrechter, ontslag van rechts vervolging oplichting: J. C. S„ 20 j„ koopman, Rotterdam, 1 maand gevang, voorw., proeftijd 2 jaar, -F J. P., 27 j., koopman, Middelburg, 6 maanden gevangenisstraf. «6 HET VLIEGONGEVAL TE VLISSINGEN. De Middelburgsche rechtbank behan delde gister in hooger beroep, zooals reeds in 't kort gemeld, de zaak tegen P. J- K., 22 jaar, zonder beroep, wonen de te Koudekerke, wien ten laste werd gelegd, dat hij op 9 Juni 1935 te Vlissin gen als gezagvoerder van een vliegtuig is geland op het luchtvaartterrein Vlis singen met den wind mee, althans niet tegen den wind in, met als gevolg, dat zijn vliegtuig werd vernield. Bij vonnis van den kantonrechter te Middelburg was verdachte veroordeeld tot f 50 boete of 5 dagen hechtenis. Als getuigen werden gehoord A. J. Valk, havenmeester v,an het vliegveld Vlissingen en R. Gast, stationchef vlieg veld Vlissingen, terwijl voorts als ge- tuige-deskundige werd gehoord D. L- Asjes, instructeur van de Nationale Luchtvaart school, wonende te Baren- dracht. Get. Valk verklaarde op 9 Juni j.l. op het vliegveld aanwezig te zijn geweest. De windzak wees duidelijk de wind richting aan. Get. had verdachte's vlieg tuig zien dalen, naar zijn oordeel veel te stijl. Ook bij zwakken wind is 't niet mogelijk, dat de windzak een andere richting aangeeft, dan de windrichting is. Verdachte landde met den wind in den rug. Verdachte verklaarde tegen den wind in geland te zijn. Er was vrijwel geen wind. Hij heeft op den windzak gelet alvorens te dalen. Get. Gast verklaarde, ten tijde van het ongeval op het vliegveld aanwezig te zijn geweest. Er woei een Z.O. wind, niet sterk. Het vliegtuig was snel en stijl naar beneden gekomen. Het kwam met den wind mee. Op dat moment was er geen ander verkeer in de lucht. Get. desk. Asjes verklaarde, dat een piloot behoort te landen tegen den wind in. Bij geringe windsterkte of windstilte zal geland moeten worden in de langste richting van het vliegveld. Het landen met den wind mee of tegen den wind in behoeft bij geringe windsterkte geen in vloed op 'n neerstorten te hebben. M--~ rens te landen zal een piloot letten op de richting van den rook uit schoorstee- nen, op boomen en op water, en alvo rens te dalen ter controle ook op den windzak. Een piloot mag landen op de wijze, die hij voor het neerkomen van het vliegtuig het beste acht, ook in ,af wijking van de windrichting. Geen vlie ger zal evenwel landen met den wind in den rug. Verdachte is tijdens zijn leer tijd bij de N.L.S. een goed leerling ge weest. Hij ging bij de landvluchten im mer zeer concientieus te werk. Get. had hem opdracht gegeven de vlucht van Waalhaven naar Vlissingen te ma ken. Verdachte heeft momenteel nog volledige bevoegdheid tot het besturen van een vliegtuig. Get.-desk. verklaarde voorts, dat het op Waalhaven meermalen voorkomt dat over het veld de windstroomingen in verschillende richtingen zijn. Wan neer de windsterkte 7 tot 12 km snel heid per uur bedraagt wordt zulks ge rangschikt onder windstilte. De officier van Justitie, requisitoir ne mende, zegde, dat deze zaak slechts betreft het landen in een verkeerde richting. Blijkens de verklaringen van de getuigen Valk en Gast is verdachte geland met den wind in den rug. Van 'n vliegenier mag verwacht worden, dat hij zich te voren overtuigt van de windrich ting, wat hem kan blijken uit schoor- steenrook, boomen, water, den windzak óp het terrein. Spr, was van meening, dat verdachte heeft gehandeld in strijd met de voorschriften der luchtvaartwet en eischte bevestiging van het vonnis van den kantonrechter. De verdediger, mr. Van Traa, merkte op, dat er op den dag van het ongeval slechts een zeer zwakke wind was, 9 km per uur gemiddeld en dat zulks als windstilte is aan te merken. Landen met harden wind in den rug zou gelijk staan aan zelfmoord. Met dez'p zaak kan het zijn, dat verdachte's carrière ge schaad wordt. Verdachte heeft de dure lessen van het N.L.S. gevolgd, ten einde te beproeven geplaatst te worden bij de militaire luchtvaart te Soesterberg. De verdediger achtte de mogelijkheid niet uitgesloten, dat de getuigen de richting van den wisdzak anders gezien heb ben, dan verdachte van zijn vliegtuig uit. Verdediger bepleitte voorts de noodza kelijkheid van het bestaan van schuld om te kunnen komen tot het opleggen van straf ter zake van een eventueele door verdachte gepleegde overtreding Verdachte is tweemaal rond het vlieg veld gevlogen, en heeft na zijn eerste ronde naar den luchtzak gezien- Ver dachte heeft getracht voorzichtig te landen. Van eenige schuld kon hier geen sprake zijn. Sprake van het uithalen van een bravourstukje is hier geens zins. De mogelijkheid bestaat, dat de ge tuigen en verdachte ieder voor zich de windrichting hebben bepaald in dien zin, dat beide partijen gelijk hebben. Te meer kan die observatie aanleiding hebben gegeven tot verschillende meeningen, omdat de snelheid var, den wind zeer gering was. Waar de wind zak op kogellagers loopt, is deze zeer gevoelig en zal bij een juist functi- oneeren van den windzak deze precies reageeren op elke verandering van windrichting. De verdediger bepleitte vernietiging van het vonnis van den kantonrechter en vrijspraak van den verdachte. Na re- en dupliek werd de uitspraak bepaald op 11 October a.s. ONTVANGEN BOEKEN. „Typen van religie". Een beschou wing over Ooslersehe, Joodsche, Chris telijke en Germaansche religie in hun eigenaardigheid en beteekenis in het hé den, door dr. G. tl van Senden. Uitgave Van Loghum Slalertis' Uitgevers Mij- te Arnhem, „De bikkel", door Diet Kramer (schrijfster van „Begin" en „Bloesem") Verschenen bij de Uitgevers Mij. Hollanc te Amsterdam. „Fascisme en Christendom" cause serie van mr. A. van Doorninck, voorz. der afd. van de Christelijk Staatkundige Partij te Palembang, (Uitgave Boekhan del Ebeling, P a 1 e mb a n g). Van 2326 September, Ondertrouwd: A. Kooien 19 j. en J. ^iurk 19 j. C. J. de Nooijer 22 j. en 5. Puijpe 27 j. Getrouwd: J. Flink 24 j. en M. Robers 24 j. J. Dobbelaar 25 j. en H. Burger- ïoff 22 j. Bevallen: P. J. Huibregtse geb. Roose d. C. J. Poppe geb, de Bree z, H, Bouwman geb. Hekhuis d. Overleden: A. Verschuren 69 j. wed, van J, A. Slootmans J. C. Scheers 3d. P. Sinke 24 j. ongeh. J. J. de Vfunck 74 j. wed. van Q. A. Harder A. J. van Vlaanderen 8 j. (V. C.) Middelburg, 27 Sept, Op de vei ling deden: Spinazie 29 c„ Postelein 7 14 c., Augurken 39 c-, Wagenaars- soonen 415 c., Suikerboonen 15 c., Stoksnijboonen 9—42 c., Stamsnijboonen 58 c,, Stokprincessenboonen 1025 c., Stamprincessenboonen 1322 c„ Spruiten 717 c., Koolrapen 1,5—2 c„ Peën 23 c,, Uien 1 c., Kroten 1,52 c., alles per kg, Selderij 47 c„ Peter selie 36 c., alles per chip, Peën 24 c„ Rapen 24 c., Kroten 12 c„ Prei 3—6 c., Selderie 0,51,5 c., Knolselde- rie '2,5 c„ Rammenas 1,53 c., alles per bos, Savoye kool 14 c., Roode kool 1,54 c„ Boere kool 0,51 c-, Witte kool 36, Bloemkool 322 c., Andijvie 12 c„ Kropsla 12 c., Komkommers 1 c., alles per stuk. Bloemen: Gladiolen 0,53 c., Asters 0,5—2 c„ Chrysanthen 4—5 c., Dahlia 1 c., Anjelieren 1 c„ Goudsbloem 1,52 c„ Stroobloemen 1 c., alles per bos, Adriantikums 7 c„ per pot, Narcisbollen 34 c., Tulpenbollen 6 c„ alles per Eg- Fruit: Meloenen 310 jfc., Perziken 2 c„ Vijgen 0,5 c„ alles per stuk, Toma ten 15 c„ Bramen 911 c., Druiven: Witte 1214 c-, Frankenthaler 1620 c„ Black Alicante 15—23 c., alles p- kg. De Districtts-Arbeidsbeurs voor de gemeenten tusschen Ooster- en Wester- Schelde, zendt ons de volgende Aanvragen Binnenland. TILBURG: lederslijper, moet grondig bekend zijn met het aanbrengen van ve lours op de vleeschzijde der vellen, het betreft hier de vervaardiging van een speciaal artikel f 22 tot f 23 per week. EMMEN: bekw- kapster, moet met het geheele vak bekend zijn, loon nader overeen te komen, intern, dadelijk. BREDA: 2 bekw. motorbreiers, bekw. breisters, overlockster, 2e meester knecht bekend met alle voorkomende machines in de tricotage-industrie, loon nader overeen te komen, dadelijk. BUITENLAND. FRANKRIJK. Gevraagd voor Frankrijk (omstreken Parijs) een deelbouwer, groot gezin met medewerkende kinderen. Bedrijf is 73 ha groot, waarvan ruim 40 ha goede kleigrond. Aanbiedingen uitsluitend aan de or ganen der arbeidsbemiddeling. Oct. 1 Arnemuiden, Inboedel, v. d. Harst. 2 Koudekerke, Huis en erf, v. d. Harst. 4 Aagtekerke, land, Blaupot ten Cate. 4 Kapelle, Inboedel, Kram en Oele. 4 Vlissingen, Afbraak, v. d. Harst. 5 Domburg, land, v. d. Harst. 8 Terneuzen, land, Hoving. 9 Westkapelle, land, Batten. 15 Goes, Villa en land, Verbist. MIDDELBURG- ZA 28 Sep. Vliegerwedstrijd „Uit 't Volk- Voor 't Volk"; Molenw. 13,30 h. ZO 29 Sep MA 30 Sep ZA 28 Sep.Dl 8 Oct. Winkelweek. ZA. 28 Sept. Prov Toogdag Arja clubs; Schuttershof. MA 30 Sep. Mondharm. conc. „Kunst vrienden"; Gr. Markt. BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 27 Sep.—DO 3 Oct.: „Abschiedswalzer"; 20,00 h.; ZO matinée 15,00 h. CITY, Midb. VR 27 SepDO 3 Oct.: „Scandals" en „Punks komt uit Amerika"; 20,00 h.; ZO matinée 15,00 h. ,.ALHAMBRA"-THEATER, Vliss. VR 27 Sep.DO 3 Oct.: „De kampioen der Vrouwen" en „Drie dagen bij de levenden", „LUXOR"-THEATER, Vliss. VR 27 Sep. Dl 3 Ofct.: „Boerenbedrog" em „Meisjes aan Het roer". Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 8