HEiEiOI IIEIIWS* BUITENLAND. BURGERLIJKE STAND. VLISSINGEN. WALCHEREN. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. DOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER. Het Italiaansch-Abessijnsch conflict. BELG!" ENGELAND. FRANKRIJK. VER. STATEN. AGENDA. FITTERCURSUS INSTALLATEURS. Deelnemers van 18 tot 68 jaar. Zaterdagmiddag vond, in de Am bachtsschool, de uitreiking der diploma's van den fittercursus plaats. Aanwezig waren hierbij de heeren ir. J. van Poel geest, directeur der waterleidingmij. Z.- Beveland, van welke deze cursus uit ging; P. Chamuleau, bestuurslid Am bachtsschool, en directeur en leeraren. De heer Van Poelgeest herinnerde, na opening met een woord van welkom, aan zijn rondschrijven van 3 Aug. vorig jaar aan de belanghebbenden, die hij uit- nooaigde tot een bespreking in den Prins van Oranje. Spr. memoreerde dat hij daar uiteenzette, dat de verhouding tus- schen hem en de fitters berust op de concessie, door de gemeenten indertijd verleend aan de Waterleidingmij. Bij deze concessie werd bepaald, dat het aanleggen van de hoofdbuis der water leiding tot 1 m binnen het gebouw, met hoofdkraan en aftapkraan, uitsluitend geschiedt door of vanwege den conces sionaris; en de binnenleiding eveneens of door de door haar gemachtigden. Vijf en twintig jaar geleden verwekte deze concessievoorwaarde een storm van ver ontwaardiging; maar alles slijt; in 1932 vond deze regeling algeheele instemming, als één die voor het geheele land moet gelden; en de erkenning van waterfit- ters wordt thans algemeen. (Eigenaardig is, dat deze hier eigenlijk al bestaat). Maar erkend waterfitter is men pas, na daarvoor gehouden examen. Dit alles, aldus spr., zette ik op ge noemde vergadering uiteen, en ik wees er op, dat het in aller belang was, dat de fitters zich „bijwerkten". Deze cursus werd gehouden met leerlingen van 18 tot 68 jaar, en niet allen zullen zich ge roepen voelen voor het examen op te gaan, doch velen .vooral de jongeren, zullen dat zeker in hun belang achten. De directeur der Ambachtsschool, al dus spr., gevoelde er veel voor, in de door mij genoemde richting te werken en slaagde er in een cursus te doen ge ven, die nu ten einde is. U hoorde op dezen cursus ongetwijfeld dingen, die u interesseerden, en die u mogelijk nog meer belang deden stellen in uw vak. Als dit bereikt is, kan de waterleidingmij tevreden zijn. En u hebt ook gezien, dat piles, wat we tot heden deden, logisch en goed was. Spr. schetste hier op geestige wijze hoe vroeger een waterleiding aangelegd werd, en noemde een voorbeeld, dat hij nog gezien had in het toenmalige rijks- landbouw proefstation. Spr. herinnerde er voorts nog aan, dat de heer Butler, van 's-Heer Arendskerke, van den aan vang der concessie af, één der erkende fitters was, en ook dezen cursus volgde. Voordeel van dezen cursus was ook, dat er fitters van plaatsen kwamen, waar tot nog toe geen door de water leiding Mij. erkende fitter was. De directeur, de heer Buthfer, wees er hiern,a op, dat de cursus met 35 per sonen begon, waarvan er, door ziekte e.d., 6 afvielen. Spr. herinnerde aan de kleine stagnatie, door de ziekte van den leeraar Gonlag, wiens groeten hij over bracht (instemming). Voorts noemde spr. eenige behaalde cijfers. Voor vaktheo rie b.v. w,as dit gemiddeld 8 Y>, wat hij een schitterend resultaat noemde. Ik vond deze cursus een buitengewoon prettige, aldus spr., die daarvoor dank aan leerlingen en leeraren bracht. Spr. besloot met speciaal de jonge ren op te wekken ook den officieelen cursus te volgen, die 1 October a.s. aan vangt, en ging daarna tot het uitreiken der diploma's over. Na deze uitreiking betuigde de oudste cursist, de hr Wielemaker van Wemel- dinge, zijn dank aan den heer Van Poel geest voor het initiatief der Waterlei ding Mij. en aan directeur en leer.aren der ambachtsschool voor de prettige wijze, waarop zij de lessen gaven. Spr. besloot met de hoop uit te spreken, dat allen in de praktijk nut van het geleer de zullen ondervinden. De diploma's werden behaald door de volgende heeren: Installateurs: M. A. v. d. Hell; W. Kerkhove; J. van den Klooster; G. van den Klooster; K. H. Koppejan; J. Kop- pejan; W. J. Moelker; C. Reyerse; H. Reyerse, allen Goes; P. A. Butler, 's- Heer Arendskerke; G. van Damme, 's- Gravenpolder; M. van Doorn, Baarland; A. Leys, W, P. Gebrpat, beiden Krab- bendijke; B. F. Koch, Heinkenszand; H. v. d. Poel, M. P. Wondergem, beiden Waarde; A. Slabbekoorn, Wolphaarts- dijk; G. Smit, Borsele; J. Wielemaker; G. Schouwenaar, beiden Wemeldinge. Werkzaam in bedrijven: P. Sloover, P. Wondergem; H. W. Woltman, allen Middelburg; D. Bolle, A. Nonnekes; P. de Munck, H. de Korte allen Goes; A,. H. Hollestelle, Kloetinge. Het 60,000ste bad. Zaterdagmiddag is in het zeebad al hier het 60.000ste bad in dit seizoen genomen. Tegen half vijf passeerde mevr- Thoden van VelzenWeijts als 60.000e baadster de controle. Door den burgemeester werd haar met eenige hartelijke woorden een sou venir aangeboden, bestaande uit een gouden schakelarmband. De heer Van Woelderen noemde het een verheugend feit dat ondanks het slechte weer en het weinige bezoek toch dit jaar zulk een hoog cijfer nog was bereikt. Het vorige jaar werd het 60.000ste bad reeds genomen op 28 Aug. Een muziekavond te Aagtekerke, Zaterdagavond gaf het Domburgsche fanfarecorps te Aagtekerke een open luchtuitvoering onder leiding van den heer M. A. Romijn. Met dit concert, een ware gebeurtenis in het stille dorpje, is een lang gekoesterd plan van vele Aag tekerkers en Domburgers verwezenlijkt. De Koninginnejaardag, ofschoon reeds voorbij, bood onder de verbeterde weers gesteldheid een mooie gelegenheid en door ijverige bemoeiingen van den heer A. Bakker met de gulle medewerking van den burgemeester en verscheidene ingezetenen, kon van het Domburgsche aanbod gebruik worden gemaakt. Om de kosten zoo gering mogelijk te houden, marcheerden de muzikanten af en toe een stukje spelend door den Roosjes- weg naar Aagtekerke. Zij konden daar op het kerkpleintje plaats nemen in een versierd en verlicht getimmerte, belan geloos opgesteld door den heer D. Over weg. De muziek opende met het „Wilhel mus" en werkte voorts een goed inge speeld programma af, waarmee „Apol lo" ook te Vlissingen pas is uitgekomen. Nimmer zagen we in Aagtekerke zoo veel menschen bijeen. Ettelijke jaren ge leden bestond daar ook een bescheiden corpsje, dat zoowaar ten teeken van bloei nog naar Domburg ten festival trok, maar helaas ras verzwakte en be zweek. De lieden toonden de muziek uit de zustergemeente zeer te waardeeren. Het mooie, stille weder heeft den avond zeer begunstigd. Aan' het slot dankte de burgemeester van Aagtekerke, de heer J. Bosselaar, de muzikanten. Spreker was bovenal dankbaar voor het voorrecht, dat wij genieten in onze vorstin. Het leven van menschen is broos; ook dat van vorsten. Het Belgische volk heeft het dezer da gen weer pijnlijk ondervonden. Moge onze Koningin aan haar jarental er nog vele toevoegen! Het publiek van Aag tekerke is erkentelijk voor dit concert. Spreker weet, dat menigeen uit dit dorp naar Domburg fietst, wanneer daar mu ziek gegeven wordt en stelt de handeling van Domburg, waarmede zijn gemeente trouwens bestendig in goede buurschap verkeert, op hoogen prijs. Hij dankte ook de kerkvoogdij voor de beschikbaar stelling van het afgesloten terrein. De heer Romijn sprak nog de hoop uit, dat deze eerste avond niet tevens de laatste zal wezen en liet eindelijk be sluiten met het „Wien Neerlandsch bloed". Saccharine smokkelen, In de afgeloopen week werden in de Belgische kustplaatsen verschillende personen aangehouden, die in het bezit waren van hoeveelheden saccharine van 1 tot 2 kilogram. Bij onderzoek is geble ken, dat deze saccharine afkomstig is uit Zeeuwsch-Vlaanderen en langs den kant van het Zwin en het Hazegras de grens over komt. Gezien de groote hoe veelheden, welke in beslag werden ge nomen, moeten verscheiden Nederlan ders in deze zaak betrokken zijn. Waar schijnlijk wagen ze zich niet ver over de grens, doch laten ze het gevaarlijkste deel van het bedrijf over aan de Belgen, waarmee zij in verbinding staan. Over 't algemeen wordt met deze smokkelarij een groote winst gemaakt. Volgens de Belgische douanen is nog geen vijf pro cent der gesmokkelde saccharine in be slag genomen. EEN ONTVLUCHTE ARRESTANT VERDRONKEN. Zaterdagmiddag is de 21-jarige J. de Bruin in het Mérwede- kanaal onder de gemeente Vreeswijk verdronken. De toedracht der zaak is als volgt: De B., afkomstig uit Rumpt, die als arbeider werkzaam was bij een boer onder de ge meente Jutphaas, werd verdacht een geldkistje met ongeveer 25 te hebben gestolen van een meisjesvereeniging. Daarom werd hij door de politie van de gemeente Jutphaas gearresteerd en weggeleid. De B. wist zich echter los te rukken en sprong over een sloot, terwijl hij dwars door weilanden en grienden in de richting Vreeswijk vluchtte. Hij werd gesommeerd stil te staan, waaraan hij niet voldeed. Daarna heeft de politie op hem geschoten. Bij het Merwedekanaal gekomen trok hij zijn jas uit en sprong in het kanaal. Halverwege riep hij: Jul lie zult me toch niet krijgen, en liet zich verdrinken. De B. bleek goed te kunnen zwemmen. Een uur nadat hij was verdronken, werd zijn lijk opgehaald en is naar het lijkenhuis te Vreeswijk gebracht. NEDERLANDER BEROOFD OP DE BRUSSELSCHE WERELDTENTOON STELLING. Gedurende zijn bezoek aan de Brusselsche Wereldtentoonstel ling werd de heer P. S. uit Lj e iden door een gauwdief beroofd van zijn por tefeuille met een inhoud van 500, een hoeveelheid Belgisch geld en verschil lende waardevolle papieren. GEVAARLIJK INDIVIDU. Zater dagnacht bemerkte de heer O., beambte van de Voorburgsche Waterleiding Mij., dat zich 'n persoon op verd.achte wijze ophield op het terrein van de waterlei ding achter de woningen aan de Rem- brandtlaan. O. ging den persoon na en verschool zich achter een boschje. De verdachte zich ontdekt bemerkende, heeft daarop den heer O. aangevallen en met een stuk hout een slag op het hoofd toege bracht, waardoor deze bewusteloos neer viel. De politie die gewaarschuwd werd, heeft onmiddellijk de buurt afgezocht, doch niets meer gevonden. KIND UIT TWEEDE VERDIEPING GEVALLEN EN ONGEDEERD GEBLE VEN. Zaterdag is een jongetje van 11 maanden uit het raam van de tweede etage van perceel Karthuizerstraat 13 te Amsterdam gevallen. Onmiddellijk werd de Geneeskundige Dienst gewaarschuwd, welke echter wonder boven wonder geen letsel con stateerde. Het 13-jarig zusje van den kleine had hem een oogenblik in de vensterbank neergezet, in de meening verkeerende, dat het raam gesloten was. Toen het kind er tegen aan leunde, sprong het venster open en is het kind naar buiten gevallen. JONGENTJE VERDRONKEN. Za terdagmiddag omstreeks half vier raak te het 6-jarig jongentje van E. op de O, Z. Voorburgwal, waar hij woonde spe lenderwijs te water. Hoewel onmiddel lijk vier mannen naar het kind doken, gelukte het niet den kleine tijdig op het droge te brengen. Toen de politie het kind had opgedregd, bleken de levens geesten reeds geweken te zijn, DE VALSCHE RIJWIELPLAATJES IN HET GOOI. In aansluiting ,aan de berichten omtrent de valsche rijwiel- belastingmerken, welke vooral in de buurt van het Gooi worden aan getroffen, kan thans worden medege deeld, dat de Larensche politie er in geslaagd is, het fabriekje, waarin deze plaatjes vervaardigd worden, op te spo ren. Zij deed nl. een inval bij den ci seleur J. W., die sinds korten tijd te Laren woonachtig is. Een uitgebreide huiszoeking werd ingesteld, waarbij in derdaad aan het licht kwam, dat J. W. een dergelijke werkplaats had. Ver schillende bewijsstukken werden in be slag genomen, o.a. een groote looden ponsplaat, waarin ponsgaatjes werden gevonden. Tevens vond de politie strookjes ko per, waarvan de plaatjes waren ver vaardigd, benevens snippers., die pre cies pasten in de uitsnijdingen der be- lastingmerken. Het is niet gelukt, de matrijzen op te sporen. Tenslotte werden nog gearresteerd I. G. Z, en J, H., beiden woonachtig te Laren. De laatste is degene, die de fietsplaatjes en gros afnam. Bij zijn aanhouding werd nog een zestigtal mer ken op hem bevonden. OPZICHTER MISHANDELD. Bij de werkverschaffing te W e n u m (on der Apeldoorn) heeft een arbeider een opzichter met een schop op het hoofd geslagen, waardoor deze een bloedende hoofdwonde en een schedelfractuur op liep. De politie heeft tegen L. proces verbaal opgemaakt. Arnhem; 1 doode. Zaterdag is de 17-jarige wielrijder A. Leusink, die den Velperweg wilde over steken, aangereden door een autobus van de Velper Tramwegmaatschappij. Ernstig gewond werd de jongeman naar het Gemeentelijk Ziekenhuis te Arnhem overgebracht, waar hij korten tijd later is overleden. Tegelen; 1 doode. Zaterdagmorgen is de 22-jarige motor rijder Bloem, vliegenier uit Soesterberg op het kruispunt Quatrebras te Tegelen, in botsing gekomen met een vrachtauto van den heer B. uit Tegelen. P. werd van den motor geslingerd en bleef be wusteloos liggen. Het slachtoffer is des avonds in het ziekenhuis aan de gevol gen overleden. Een nieuw plan van Laval De diplomatieke correspondent van de Daily Telegraph te Genève meent te weten, dat de Fransche minister La- val een nieuw plan voor een vreedza me regeling heeft ontworpen. Hij zou den Volkenbondsleden willen voorstel len een internationale troepenmacht ter beschikking van den Bond te stellen, om in Abessynië politiedienst te ver richten. Hierover zouden de gedele geerden de meeningen van hun regeerin gen moeten vragen. De correspondent zegt echter reeds vernomen te hebben, dat Italië hiermede nietonvoorwaar delijk accoord zou gaan. De Italiaansche propaganda in Egypte. Sedert eenige dagen bevatten de En- gelsche bladen berichten omtrent anti- Britsche propaganda van Italië in Egyp te, In officieele kringen te Londen wei gert men deze berichten van commen taar te voorzien, doch men geeft toe op de hoogte van de feiten te zijn. De propaganda veroorzaakt te Londen eenige ongerustheid. De mogelijkheid van een a.s, stap der Britsche regeering te Rome moet niet uitgesloten worden. De Giornale d'Italia houdt zich uit voerig met deze Londensche persbe richten bezig. Het Italiaansche blad herinnert eraan, dat Mussolini te Bol zano in allen vorm verklaard heeft, dat Italië geen rechtmatige belangen van het Britsche Rijk wil aantasten. Onder de vanzelf spreken Je v ooi waarde van wederkeerigheid geeft deze verklaring voor het oogenblik de richtsnoeren van de Italiaansche politiek weer. Het blad stelt tegenover de mededeelingen in de Engelsche bladen, dat op het oogenblik in Egypte met ongemotiveerde berich ten tegen Italië stemming gemaakt wordt. Het blad verlangt voorts een zake lijke verklaring omtrent bepaalde voor vallen in afgelegen grensgebieden van Egypte waar gewapende groepen zich verzameld hebben klaarblijkelijk om zich tegen Italië te keeren. Wie heeft de wapenen verschaft en wie staat achter deze aanvalspogingen? Zijn er afdoen de maatregelen getroffen door de ver antwoordelijke instanties om de neutra liteit van Egypte te waarborgen? Duitsche schepen aan Italië verkocht. Naar uit Berlijn wordt gemeld, heeft Italië vier stoomschepen, die gezamen lijk 40.000 ton meten van Duitschland gekocht. Van drie zijn de namen be kend: Sierra Ventana, Coblenz, en Saar- biücken. Naar verluidt zal Italië ze voor troepentransport bezigen. De Arabieren en het conflict. De leider van de Arabische Partij voor nationale verdediging te Jeruza lem verklaarde aan een vertegenwoor diger van het D. N. B., met betrekking tot het conflict, o.a.: Het is natuurlijk, dat de sympathieën van alle Arabische stammen naar Abes- sinië uitgaan, daar de Arabieren uit eigen ervaring de werking eener vreem de overheersching kennen. Mocht uit het conflict een wereldoorlog ontstaan, zoo zouden de Arabieren, niet zooals in den laatsten oorlog, hun houding door sentiment en vage beloften laten bepa len, doch zouden zij eveneens, onafhan kelijk van sentimentaliteit, zich aanslui ten bij die zijde, welke aan den strijd voor de nationale bevrijding van het meeste nut zou kunnen zijn. DE TOESTAND VAN DEN KONING. Uit Brussel wordt gemeld, dat de gezondheidstoestand van den Koning zeer bevredigend is. De Vorst draagt den gewonden arm niet meer in een doek, de kwetsuren herstellen zich goed en ook de ribbreuk is goed op weg naar herstel. De koning hervatte zijn dageltjksche bezigheden en ontving als voorheen de leiders van de verschillende paleisdien- sten. De verjaardag van den kleinen prons Boudewijn werd Zaterdag in intiemen kring herdacht. MILITAIR VLIEGTUIG VERONGELUKT. Twee dooden. Te Bierwart in de buurt van Hoey is een Belgisch militair vliegtuig, dat deelnam aan de manoeuvres, veronge lukt. De beide onderofficieren, die in iiet vliegtuig zaten, zijn om het leven gekomen. EEN HANDELSVERDRAG MET DE SOVJETS. Naar uit Brussel wordt gemeld, is er een RussischBelgisch handelsverdrag tot stand gekomen, als een gevolg van 't feit, dat de Belgische regeering onlangs is overgegaan tot de officieele erkenning der Sovjets. Volgens het nieuwe accoord verbindt Rusland zich, naar de „N. R. C." meldt, tot uitbreiding van zijn invoer uit België tot 190 millioen francs voor het eerste jaar en voor het tweede jaar tot een to taal van 200 millioen francs. De verhouding van den Belgischen uit voer tot den invoer uit Rusland zal daar mee stijgen tot ongeveer 60 pet., wat een aanzienlijke verbetering beteekent voor de Belgische handelsbalans. De Russen hebben er niet in toegestemd, vooraf een lijst te publiceeren van de Belgische pro ducten, welke zij zullen aankoopen. Tot nu toe waren het grootendeels produc ten van de Belgische staal- en metaal industrie, die door de Russen werden aangekocht, zooals ijzeren platen, staal, ruw koper, tin, buizen, ijzeren staven, machines en electrisch materiaal. Het valt te voorzien, dat ook in de toekomst voornamelijk deze producten zullen worden aangekocht. Verder is er nog een en ander be paald, waar de beide landen voordeel van krijgen, zooals uitbreiding van den transito-handel en van de scheepvaart. De Belgische socialisten en het ko ningschap. In een vergadering van het overwegend socialistisch gemeente bestuur der stad Antwerpen werd be sloten het groote Statieplein den naam te geven van Koningin Astridplein. Te vens werd besloten om midden op het plein een monument op te richten voor de overleden koningin. MERKWAARDIG VLIEGONGELUK. Vier dooden. In de vermaarde badplaats Black pool staat een circus, dat o.a. enkele nummers luchtacrobatiek met vliegtui gen op het programma had. Een der vliegtuigen, bestuurd door een Cana- deeschen ex-kapitein van het oorlogs- vliegcorps steeg met 2 passagiers op, terwijl drie andere vliegtuigen nog in de lucht waren. De Canadees raakte met zijn vleugel een grooter toestel dat zich boven hem bevond. De vleugel knapte als een lucifer af en een paar seconden later smakte het vliegtuig brandend op het dak van een kerk om vervolgens op het dak van een anaer huis te glijden, dat in brand vloog en geheel vernield werd. De bewoners van het huis kwamen met den schrik vrij. De vlieger en zijn passagiers waren op slag dood. Een vrouw op straat werd door een stuk van een schroefblad ge troffen en is ter plaatse na enkele oo- genblikken overleden. Door rondvlie gende wrakstukken zijn voorts nog 3 personen lichter gewond. De vertoo ningen van het circus zijn verder afge last. i Vliegtuigongeluk; Een waarnemer om t leven gekomen. Zaterdagmiddag is te St. Meen (bij Rennes) een militair vliegtuig, dat door een kapitein werd bestuurd, verongelukt. De waarnemer, eveneens een kapitein, werd op slag gedood, De piloot werd niet ernstig ge" wond. De vliegers deden mede aan 'n wedstrijd. Bij een noodlanding raakte het vliegtuig een boom ten gevolge w,aarvan de landing mislukte. Massa-verbranding der slachtoffers van den orkaan. Op aanwijzing van den gouverneur van Florida is op de eilanden der Florida-Keys een aanvang gemaakt met de verbranding van het stoffelijk overschot der s achtoffers van de orkaanramp, nadat tevoren de gees telijken van verschillende belijdenis hun werk hadden verricht. President Roosevelt had opdrach't ge geven, de slachtoffers te begraven, doch men is tot verbranding overgegaan, om dat het tropische klimaat de snel tot ont binding overgaande lijken een gevaar voor de gezondheid doet zijn, terwijl overigens op deze koraaleilanden geen p aats voor graven is. 7 ONTVANGEN BOEKEN, „Die Jugend des Königs Henri Quatre." Roman von Heinrich Mann, Uitgave Querido Verlag te Amster dam. Bij dezelfde uitgevers verscheen voorts: „Erziehung vor Verdun". Roman von Arnold Zweig, Der dritte Roman der Grischa Serie. „Het Astraallichaam gephotogra- pheerd" naar The intra-atomic quantity by dr. R. A. Watters. Geaut. Nederland- sche bewerking door H. P. van Walt. Met reproducties van de origineele opnamen. Uitgave N.V- Drukkerij H. P. de Swart en Zoon te Den Haag. Steek voor Steek No, 4 practische breiwerken voor iedereen. Dit nummer bevat uits uitend herfst- en wintermo- dellen. De verschillende modellen zijn volledig beschreven en duidelijk afge beeld. Uitgave Het Nieuwe Modeblad te Utrecht. Troelstra De Ziener. Keur uit zijn journalistieken arbeid jverzameld door dr. H. B, Wiardi Beekman. Verschenen bij de N.V. Em. Queridos Uitgevers Mij. te Amsterdam. Middelburg. Van 69 September. Getrouwd: J. M. Janse jm. 26 j. en P. de Klerk jd. 26 j. Bevallen: E. Kosten geb. Saman z. Kloetinge. Over de maand Augustus. Getrouwd: G. M. van Weele, 25 j. jm. te Wolphaarstdijk en M. H. de Jonge, 24 j. jd. Bevallen: P. van Wijck, geb. van Be- lois, d. E. de Jonge, geb. Goedege- bure, d. C. T. Westveer, geb. Sij- besma, z. Overleden: J. Labeur, 55 j,, man van G. Paauwe, (D. Z.) Kats. Bevallen: C. van Driel geb. Tollenaar z. (N.B.) IJzendijke. Over de maand Augustus. Getrouwd: K. van Damme, 25 j. jm. en J. M. Vercruijsse, 21 j. jd. Bevallen: A. Goole, geb. v. Daele, d. C, M. A. Minnaert, geb. Vermeulen, d. S. C. Bartelson, geb. van Hoeve, d. L. Ocké, geb. Roegiers, d. S. M. Pielaat, geb. Rookus, d. Overleden: J. P. Dellaert, 29 j., jm. A, J. Boeije, 71 j., vr. van I. Schijve. IJz.) Waterlandkerkje. Over de maand Augustus, Getrouwd: geen. Bevallen: geen. Over leden: geen. (A. S.) MIDDELBURG; MA 9 Sept Dl 10 en WO li Sept. Luth, Krans „Ta- bitha". Tent, prijzen verloting; consistorie (Bree) 15 0017.00 en 20.00—22.00 h. GOES: MA 9 Sept Dl 10 Sept FVe DrVfkHi G W, den Bo»r,

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6