KERKNIEUWS. LEGER EN VLOOT. BURGERLIJKE STAND. ZUID-BEVELAND. NOORD-BEVELAND. m WAAR IS WERK? AGENDA. Verkoopingen - Verpachtingen In Zeeland. - -aHHBSMHi I' ÜM koor, beiden o.l. van den heer P. de Rooij, het kinderkoor en de Chr. Gem. Zangvereeniging „Looft den Heer" bei den o.l. van den heer M. P. Ventevo- gel. „O.K.K." voert het volgende program ma uit: Wilhelmus, bew. Walther Boer; 1, Re sidentie Marsch, Willy Schootemeijer; 2. Dans la Bruyère (ouverture), A. Go- vaert; 3. Wein Wteib und Gesang (wals), J. Strauss, arr. Eenhaes; 4. Ned. School- en Volksliederen potpourri, arr. F, Jakma; Zeeuwsch Volkslied, Jan Morks; 5. Koning Voetbal, Willy Schootemeijer; 6. Neptune, (ouverture), G. Gadenne; 7. Daar komen ze aan (Marsch potpour ri), A. Maas; 8. K.L.M. Marsch, W Schootemeijer. Tusschen de nummers 4 en 5 treden resp. op het dameskoor, het kinderkoor en „Looft den Heer." RAAD VAN SCHORE. S^HORE. Donderdagmiddag verga derde de gemeenteraad onder voorzit terschap van den burgemeester. Afwezig met kennisgeving was de heer J. G. van Nieuwenhuijzen. Van het Burgerlijk Armbestuur waren ter goedkeuring ingezonden een wijzi ging der begrooting 1934, de rekening 1934 en de begrooting 1935 van dat be stuur. B. en W. werden gemachtigd het oude lijkenhuis voor afbraak te verkoopen. Ten aanzien van de opneming van ar beidskrachten :n de landbouwbedrijven deelde de voorzitter mede, dat B. en W. in dezen advies gevraagd hebben van de plaatselijke landbouwcommissie, wel ke commissie van meening was, dat be doelde regeling voor deze gemeente van geringe beteekenis zal zijn, ook als alle landbouwers medewerken, hetgeen niet is aan te nemen. De vastgestelde normen zijn dermate hoog, dat de uitgaven aan loonen maar weinig daarboven kunnen komen, tenzij met offers van landbou werszijde 50 pet. der meerkosten blij ven voor rekening der landbouwers terwijl ook de bindende bepalingen, waaraan bij toetreding nu eenmaal niet is te ontkomen en welke ongetwijfeld van overheidswege moeten worden ge steld, een bezwaar voor toetreding voor de landbouwers zullen vormen. B. en W. blijven ter zake diligent op eenigerlei wijze. De gemeente-rekening over 1934 werd voorloopig vastgesteld met voor den gewonen dienst een ontvang van f 31,072, een uitgaaf van f 28,393 en voor den kapitaaldienst een ontvang en uit gaaf van f 1200. Goedgekeurd werd de begrooting 1935 van den keuringsdienst van vee- en vleesch met een totaal bedrag van f 5570. Aangeboden werd de gemeente-be grooting voor 1936, welke zonder belas- tingverhooging kloppend gemaakt is kunnen worden met een verhooging o.m. van de subsidie aan het armbestuur en de uitgaven voor werkloosheidsbestrij ding. Tenslotte richtte de voorzitter zich tot de Raadsleden in verband met het feit dat dit de laatste vergadering was van het zittingstijdvak 1931/35. Spreker roemde de prettige en zakelijke wijze waarop alle Raadsleden de belangen der •gemeente Schore hebben gediend, het geen ook gezegd kan worden van de wethouders bij hun werkzaamheden in het dag. bestuur der gemeente. Wan klanken werden niet gehoord en er was steeds een wederzijdsch begrijpen en waardeeren. In het bijzonder sprak de voorz. tot de Raadsleden, die niet meer in den nieuwen raad zullen terugkeeren. Ieder gaf zijn beste krachten en bracht een eigen toon met zich. De heer K a- r e 1 s e sprak hierop ook met waardee ring over den goeden toon, welke steeds de Raadsvergaderingen heeft gesierd, terwijl de heer De Vrieze den voor zitter dank zeide voor zijn waardeeren- de woorden. De overige Raadsleden slo ten zich daarbij aan. De hrn. Brui u- zeel en Van den Brink brachten dank voor de tot hen gerichte afscheids gaar eens door, maar niet in je eigen zak steken hoor". De kapitein van het Sterntje, die op het eerste gezicht een meneer geleken had en daarom met eenigen argwaan was bekeken, was nu half schipper en half humorist en had ineens een heele rij vrienden gekregen, die allemaal op zijn bootje wilden passen. Daar zou geen onbevoegde een vinger naar uit steken en daarom trokken wij gerust gesteld het dorp in om aan de andere zijde van den dijk een hotel te vinden, waar we allervriendelijkst welkom werden geheeten. Boven onze hoofden, tusschen de bladeren van een paar keurig gesnoei de lindeboomen, die een prieeltje voor het huis vormden, werden lampions en gekleurde lichtjes opgehangen. Dat was niet, omdat wij er logeerden, maar omdat wij toevallig in Wemel- dinge waren gekomen, terwijl het daar kermis zou zijn. Kermis was het eigenlijk ook niet. Dat was er vroeger, toen burgemeester Wabeke in zijn typische hoerendracht nog heer van het dorp was. Nu was er een ander en die had de kermis afge schaft, maar de dorpelingen waren niet van plan zich alles te laten ontnemen en hadden diverse attracties bedacht. woorden; zij denken met veel genoegen terug aan den tijd, dat zij in het belang der gemeente mochten werkzaam zijn en spraken de hoop uit, dat de verhoudin gen ook straks van de beste soort zullen blijven hetgeen ongetwijfeld in het be lang der gemeente zal zijn. RAAD VAN WAARDE. WAARDE. Donderdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van burge meester J. C. v. Burg. Afwezig het lie L. van Koeveringe. Ged. Staten verleenden goedkeuring aan het besluit van den Raad tot hef fing van 75 opcenten op de gemeente fondsbelasting. De rekening 1934-'35 met bescheiden is in orde bevonden. De bedragen voor den gewonen dienst zijn: inkomsten f 35.374; uitgaven f 34.310; voor den kapitaaldienst: inkomsten f 334; uitga ven f 327. Rekening van het Algemeen Burgerlijk Armbestuur voor 1934-'35: inkomsten f 3.746: uitgaven f 3.185. Bij de rondvraag wordt door het lid M o 1 gevraagd naar de eventueele rooilijn voor te plaatsen gebouwen op de wei van Overbeeke, hoek Kerkweg. Het lid M. Waterman Mz. deelt mede, dat er nog steeds aanmerkin gen gemaakt worden over de gemaak te afwatering bij het huis van C. van der Weele. Hij spaart zijn kritiek niet aangaande bedoelde verandering en hoopt dat hetzelve ter plaatse nog eens nader bezien zal worden. Hij wijst ver der op den bezinkput in de straat voor M. van Espen en ook op een paar zaken betreffende de begraafplaats. Aan het einde der agenda wijst de voorzitter er op, dat de drie leden L. van Koeveringe, (thans ziek), J. J. Mol en H. W o 1 f e r t, op de volgende raadsvergadering hier niet zullen wederkeeren. Hij voelt behoefte om hen namens de gemeente dank te betuigen voor het behartigen der ge meentebelangen. (Mol gedurende 37 jaar, Van Koeveringe gedurende 12 jaar, en Wolfert gedurende 4 jaar), Daarna dankten de heeren M o 1 en Wolfert den Voorz. vo.or de gesproken woorden. RAAD VAN WISSENKERKE. WISSENKERKE. Donderdag verga derde de gemeenteraad onder voorzit terschap van burgemeester Geuze. Af wezig met kennisgeving de heer P. G. Leendertse. Ingekomen een verzoek van M. de Regt om restitutie van een half jaar hondenbelasting omdat zijn hond door een auto is doodgereden. Het verzoek werd ingewilligd. De gemeenterekening 1934 is voor loopig vastgesteld op ontvang gewonen dienst f 109.779; uitgaaf gewonen dienst f 102.273; ontvang kapitaaldienst f 96.321 uitgaaf f 84.415. De gemeentebegrooting 1936 werd den leden aangeboden. Den heer De Ruijter werd op verzoek eervol ontslag als lid der commissie tot Wering van schoolverzuim verleend. Daarna kwam in behandeling toetreding tot de regeling opnemen in het land bouwbedrijf van arbeidskrachten. B. en W. stellen voor toe te treden. De heer Kramer vindt het jam mer dat op die manier getracht wordt de werkloosheid te bestrijden, gezien de rompslomp er aan verbonden. De heer De L o o f f informeert naar de mogelijkheid of de uienteelt als werkobject niet gesteund kan worden. De heer Van Halst adviseert, gehoord de arbeidersbonden, niet toe te treden, zijnde van geen belang als werkverruiming. De Voorz. zegt, dat één land bouwer heeft geïnformeerd om op die manier meer menschen te werk te stel len. Bij toetreden kan van de regelyig gebruik gemaakt worden door hen, die niet tegen het administratieve dat er aan verbonden is opzien. Aldus besloten met de stem van den heer Van Hjalst tegen. Adres van de bewoners van de Ooste lijke dorpsdijk om verbetering in den bestaanden toestand, daar door het vele snelverkeer voor hunne woningen het 'n Er zou een voetbalmatch gespeeld worden tusschen „Wemeldinge" en de „Veteranen", een gebeurtenis van be teekenis, die geen rechtgeaard Wemel- dingenaar zou mogen verzuimen en daarna was het fanfarekorps „Oefening Kweekt Kunst" afgehuurd om in een muziektent een concert te geven. Die tent stond vlak voor het hotel en de lampions en ballonnetjes in den voor tuin waren allemaal ter eere van het feest, waarvan ook wij nog zouden pro- fiteeren. „Nou, waar heb ik je gebracht vroeg Piet, alsof hij dat allemaal van te voren gearrangeerd had. „Dank zij de schuimkoppen van de Schelde", zei ik, „kunnen we ook hier een paar schuimkoppen laten aanruk ken". f Er kwamen er inderdaad een paar en de kastelein had gezorgd, dat er goed bier onder zat. „Proost, Piet, in dit aardsch para dijsje". „Proost", zei Piet. „Als je glas leeg is, moet je dit sigaartje eens probeeren. Je hoeft niet bang te zijn, dat ik 't uit het verkeerde kistje heb genomen." Tjeerd. I Wordt vervolgr* onhoudbare toestand is geworden met stof, waardoor alles gesloten moet blij ven bij droogte of onder den modder zit bij regen. De Voorz. zegt: B. en W. heb ben het werk doen opnemen en zij stel len voor om v,an P. A. van Damme, af, tot bij G. de Rijder te bestraten. Het andere gedeelte tot bij C. Ketelaar be hoort aan den Wissenkerkenpolder waar de adressanten naar verwezen kunnen worden. De heer Van Halst vindt zulks jammer, gezien het vele verkeer n,aar den zeedijk, maar men kan moeilijk in een anders rechten treden. Ze besloten het eerste gedeelte te bestraten; even eens om volgens vroegere berekeningen en plannen den Veerweg te K a m- p e r 1 a n d te verbeteren. Besloten wordt tot medewerking met den Thoornpolder tot rioleering van den sloot langs den dorpsdijk tot 1/3 kosten der rioleering. De Voorz. zegt tot het lid Noordhoek dat het hem spijt dat hij niet meer in den Raad terugkomt, maar gezien den hoogen leeftijd van den heer Noordhoek 't kan billijken. Spr, dankt hem voor den gezelligen omgang en betoonden ijver bij de behandeling van gemeentezaken. Tegen den heer B r e u r e zegt de Voorz. dat hij het jammer vindt, dat hij niet meer in den Raad terugkomt, temeer nu Geersdijk niet meer in den Raad vertegenwoordigd is; spr. wenscht beiden Gods zegen toe, ook voor hun ne gezinnen. De heer Noordhoek dankt voor de gesproken woorden en hoopt dat de vriendschap hier ondervonden, zal voortduren en dat de gemeente in bloei moge toenemen. De heer B r e u r e dankte even eens met de hoop op betere tijden voor de gemeente. In de rondvraag informeert de heer De L o o f f naar de vergunning ge geven tot .het gebruik v,an het verga derlokaal in de o.l. school te Kamper land. De Voorz. zegt. de vergunning is gegeven tot wederopzegging. De heer De L o o f f zegt: ver gunning voor vereenigingen, dat weet ik wel, maar het betreft hier een groep personen dïe Zondags aldaar godsdienstoefeningen hou den en indien later vuur en licht noodig is kunnen er ongemakken uit voort vloeien met andere kerkgenootschappen, die zelf hun vuur en licht moeten aan schaffen. De Voorz. zegt het lokaal is verloopen winter ingericht voor jeug dige werkloozen; de Hervormde kerk heeft toen stoelen daarvoor aangekocht en die vereeniging mag die stoelen bij haar godsdienstoefening gebruiken, dus in dit geval zullen wij maar hoopvol de toekomst tegemoet gaan ik weet ook niet of het doel van blijvenden aard is om daar godsdienstoefeningen te hou den. Ds. W. L, Weiter. Ds. W. L. Weiter, oud-hofpredikejr en emeritus-predikant der Ned. Herv. Gemeente te 's-Gravenhage wordt mor gen 1 September 86 jaar. Ds. Weiter heeft de Ned. Herv. kerk van 1874 tot 1929 als predikant gediend in de gemeenten Van Bunnik, Dedems- vaart, Heemstede, Zwolle, Arnhem en 's-Gravenhage. Maar nog gaat hij voort zooveel het hem mogelijk is de Vaderlandsche kerk te dienen. Wij herinneren er aan, hoe hij kort geleden nog aan den openingsdienst der nieuwe Duinzichtkerk te 's-Gravenhage actief deelnam. Gezond van lichaam en geest, alleen hindert hem doofheid, leeft hij nog ten volle mede met de kerk der gemeente, die hij zoovele jaren diende. Ds. Weiter bereidde als hofprediker H.K.H. Prinses Juliana voor tot het af leggen der geloofsbelijdenis en bevestig de haar tot lid der Ned. Herv. kerk. De rouwdienst voor H. M. de Ko ningin-Moeder werd in het paleis aan het L. Voorhout door hem geleid. Ned. Herv. Kerk. Ds. M. Bons te C o 1 ij n s p 1 a a t is beroepen te Streefkerk, (toez.). Titulaire Rangsverhoogingen. Bij Koninklijk besluit zijn de volgende titulaire rangsverhoogingen verleend: de titulaire rang van schout-bij-nacht aan de gepens. kapiteins ter zee A. L. Boelen en G. F. G. Gobius; de titulaire rang v,an kapitein-luit. ter zee aan den gepens. luit. ter zee 1ste kl. L. C. Carbin; de titulaire rang van luit. ter zee 1ste klasse aan den gepens. luitenant ter zee 2de klasse D. baron Mackay; de titulaire rang van luit.-generaal aan de gepens. generaal-majoors der artil lerie E. A. D. E. Carp en A. K. L. Ver schoor, alsmede ,aan den adjudant in bui tengewonen dienst van H. M. de Konin gin, den opperceremoniemeester en grootmeester van Hr. Ms. Huis J. H. F. graaf du Monceau, gepensionneerd luit.- kolonel der infanterie, aan wien sedert de titulaire rang van generaal-majoor is verleend; de titulaire rang van generaal-majoor aan den gepens. kolonel der artillerie jhr. E. H. J. Storm van 's Gravesande, alsmede aan den kamerheer in buiten gewonen dienst van H. M. de Koningin, den dienstdoend grootmeester van het Huis van Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana E. H. Juckema van Bur- mania, baron Rengers van Warmenhui- zen, eervol ontslagen reserve-luitenant kolonel der cavalerie, aan wien sedert de titulaire rang v,an kolonel is ver leend. Gisteren had de overdracht plaats van het commando van H-M, vliegveld de Kooy, hetwelk overging van ko.onel H. Ferwerda in handen van kolonel K van Aller. Zooals men weet, zal kol. Ferwerda binnenkort naar Indië ver trekken als opvolger van den huidigen commandant der zeemacht aldaar. ja*» Duivensport. Wedvlucht postduivenvereeniging „Ier- seke" telerseke v,un Noyon 224 km, los 7 uur, N.O, wind. 1. L. Schipper; 2. D. Dronkers 3, 5, 9, 11; 10. M. van Haver; 4, 13 A. Boone Azn.; 6, 7, 17 A. Boone Czn.; 8, 15 E. Everse; 10 D. van Oeveren; 12 P. Min- naard; 14, 18 P. Fuik; 16 J. Vette. Ie duif 10-44-51. Laatste 11-36-4Ö. Wedvlucht van de vereeniging „De Noordster" van Parkestone (E.) uit, los 10 uur, le duif 1-56-36, laatste 2-34-40. 1, 3 D, van Boven; 24, 26 M. de Koeyer; 5 P. Minnaard; 6, 13, 16 A Pols Azn.; 7 A. Boone; 8, 18 E. Everse; 9 H. J. Sentz, Rilland; 1017 W. E. van Kogelenberg; 11, 14 W. van Haver; 12 J, van de Vrede, Krabbendijke; 15 C. J. de Waal; 19 C. J. van Es; 20 Gebrs Blauwkamer, Rilland; 21 P. Sonke; 22 C. Schrier; 23 M, Bom; 24 P. Linden- berg; 25 Johannes Bom-v. d. Endt, j Goes* Getrouwd: J. Verhoeven jm. 23 j. en M. Houtekamer jd. 21 j.A. E. de Jonge jm. 26 j. en M. van Boven jd. 23 j.; J. Post jm. 24 j, en J. Scheffers jd. 20 j. (Z.) Vlissiagen. Van 26 tot 29 Augustus. Bevallen: G. Holst geb. Waardenburg z. Overleden: S. Slot 68 j. man van C. H. Smith. (V.C.) Oost- en West-Souburg. Van 14 tot 27 Augustus. Ondertrouwd: W. Joosse 28 j. en D. J. Wouters 21 j. J. A. Poppe 30 j. en J. C. Peeman 26 j. Getrouwd: A. J. Meeuwse 22 j. en A. L. M, Onghenae, 29 j. Bevallen: J. J. Sturm geb. de Groot z.; J. W. E. de Rijcke geb. Bal d.; W. van Leijden geb. Rensmaag z.; J. Maas geb. de Voogd d.;~A. van Galen geb. de Jonge d. Overleden: W. de Buck 69 j. man van P. Pieterse. (Nbld.) BOERDERIJ-BRAND; VIJF GEBOU WEN EEN PROOI DER VLAMMEN - De brand, die Donderdagmiddag en vanavond in het plaatsje Z e e 1 s t bij Eindhoven heeft gewoed is ontstaan in de boerderij, bewoond door den landbouwer van Oeffelen en gele gen aan het Achtereind aldaar. Door den sterken wind greep het vuur snel om zich heen en spoedig stond de boer derij dan ook in lichte laaie. Van de 11 kinderen van den landbouwer waren er eenige thuis, welke zoo snel mogelijk het huis verlieten, zoodat er geen per soonlijke slachtoffers te betreuren zijn, De brandweer kon niets uitrichten we gens gebrek aan water. Er werd geen assistentie gevraagd van de brandweer te Eindhoven, daar men zonder water toch niets kon uitrichten. Door den wind sloeg het vuur spoedig over naar één van de landbouwschuren van de boerderij en een blok arbeiders huisjes. De woningen en inboedel alsmede de voorraden graan opgeslagen in de land- bouwschuur werden geheel een prooi der vlammen. De boerderij van V. en de inboedel waren verzekerd. Dit was slechts gedeeltelijk het geval met de inboedel van de arbeidershuisjes. Om zeven uur stonden de arbeiders huisjes nog in lichte laaie. Van de reeds uitgebrande huizen heeft men de muren omvergehaald om te voorkomen, dat de brand zou overslaan naar de kapitale boerderij met schuren van den landbouwer van der H., die aan de overzijde was gelegen. Gelukkig draaide de wind in den loop van den avond, zoodat deze hofstede niet door het vuur werd aangetast. Door het draaien van de wind was de vonkenregen nu echter gericht op de tweede landbouwschuur, behooren- de bij de boerderij van Van Oeffelen. Het duurde niet lang of deze stond spoedig in lichte laaie. Het was gelukkig dat het dien dag geregend had, ZGodat de daken van de andere huizen eenigszins vochtig waren. Ware dit niet het geval geweest, dan zou de brand nog grooter afmetingen aangenomen hebben. Tegen tien uur liep het tegen het einde. Alleen de tweede landbouwschuur die het laatst in brand was geraakt, stond nog te knetteren. Honderden toe schouwers uit den omtrek waren op den vuurgloed afgekomen om het machtige schouwspel gade te slaan. Velen hielpen daadwerkelijk mee het vuur met alle middelen, die men had helaas geen water te bedwingen. JONGETJE OP ONBEWAAKTEN OVERWEG GEDOOD. Door den trein, die ongeveer half zes, komende uit de richting 's Hertogenbosch den on bewaakten overweg bij G e f f e n pas seerde is een jongetje overreden. Het ventje was op slag dood het was de 15- jarige Th. v. H. uit Oss. Middelburg. Van 2830 Augs. Ondertrouwd: C. Marissen 30 j. en J. F. M. Schot 18 j.; S. Poortvliet 30 j. en J. Plantefeber 31 j.; C. Sturm 24 j. en A. J. van Winke len 25 j.; E. P. I. Lauer 30 j. en J. A. Eiff 26 j.; J. A. Hubrechsen 24 j. en E. B. Wroblewski 23 j. Getrouwd: W. P. Wiel 30 j. en S. J. Geljon 28 jT. Florisse 27 j. en J. de Schipper 22 j. Bevallen: A. J. Vermaas geb. Gabri- ëlse z. CORRESPONDENTIE. J. J. S., Middelburg. Ons dunkt, dat „Jewannes" en de hr. J. K- Mesu Jr. beiden wel in staat zijn, hun boontjes te doppen. Zouden wij derden in hun pennestrijd mengen dan was het einde niet te voorzien! De Districts-Arbeidsbeurs voor de gemeenten tusschen Ooster- en Wester Schelde, te Middelburg, zendt ons de volgende aanvragen Binnenland. UTRECHT, dameskapster, bekend met onduleeren, watergolven, haarwas- schen enz., dad., 12 tot 15 per week, voor vast. NIJMEGEN, garenvakman voor trico tage, wollen, katoen en kunstzijde ga rens; dad., loon n.o.t.k., voor onbep. tijd. Moet Ned. zijn. AMSTERDAM, bekw. bontstikster, speciaal voor bisamwerk; dad., loon 17 tot 20, tot eipde seizoen. VENLO, bekwame parapluiemaak- sters, zoowel in naaien als in opspannen of gespecialiseerd in een van beiden, evenzoo voor tuinparasols, alleen vak- kundigen komen in aanmerking, leef tijd onbepaald, bij voorkeur ongehuwd, loon n.o.t.k. (voor pjriima vakkundige meisjes accoordsysteem, waarmede f 10 tot 15 per week kan worden verdiend, naar gelang van de bekwaamheid), voor vast, reiskosten n.o.t.k., indiensttreding dadelijk. NIJMEGEN bekwaam ankerwikke- laar, moet prima anker kunnen wikke len en andere bijkomende werkzaam heden kunnen verrichten; indiensttre ding en loon n.o.t.k.; MIDDELBURG, geplaatst kunnen worden naaisters en leerling-naaisters. Aanbiedingen uitsluitend aan de Or ganen der Arbeidsbemiddeling. MIDDELBURG: ZA 31 Aug. Tentoonstelling Hand., Nijv. en Ind. Z.E.T.O.; St. Joris. 10—17,00 h; 19,00—24,00 h- ZA Kinderf. 14 h.; 20,00 h. Oranje bal. ZA 31 Aug. Vlieger- en Ballon Wedstr,, zanguurtje (19,0019,45 h.)gon delvaart, concert (20,0021,00 h-), muzikale wandeling (m. tan toe). „Uit 't Volk—Voor 't Volk' ZO 1 Sep MA 2 Sep GOES; ZA 31 Aug, Bloemententoonstelling O.L School A, Schuttersh. Za. 14-21 h, ZA 31 Aug. Sportdemonstraties, Gem. Sportterr. 14,0018,00 h- ZA 31 Aug. Cpenb. Conc. „Euphonia", Gr, Markt, 20.30 h. ZO 1 Sep, MA 2 Sep BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 30 Aug.-DO 5 Sep; „Schön ist es verliebt zu sein! 20,00 h„ ZO matinée 15,00 h. CITY, Midb. VR 30 Aug.—DO 5 Sep.: „De Controleur v„/d. Nice Ex presse" en „Diamantsmokkelaars"; 20,00 h-, ZO matinée 15,00 h. ALHAMBRA, Vüss. VR 30 Aug.—DO 5 Sep.: „Het Jolige Weeuwtje" en „de Schaduw". ALGEMEEN: ZA 31 Aug. Afsch. Hong. Kapel Takacs Vliss. „Britannia" 20,0023,30 h- Sept. 4 Gravenpolder, Hofstede, Van Dissel. 7 Domburg, Huis, Batten. 7 N. en St. Joosland, Huizen en land, v. d. Harst. 17 Middelburg, Meubelen, Notarishuis. Arnemuiden, Hofstede, Blaupot ten Cate. 25 Biggekerke, Inspan, Loeff,

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6