i Tandarts VAN DE H Dinsdag 20 Augustus. I N ILLM IJ 1 I SÜRGERUJKE STAND. CORRESPONDENTIE. MARKTBERICHTEN, ADVERTENTIEli I LEVENSVERZ. M IJ tm-n BALKAN. ITALIË VER. STATEN. Een beroemd vlieger verongelukt. CHINA. VAN DE BELGISCHE KUST. L. WEIJl R. WEIJL-SNUÏJF, Goes, hervat de praktijk OPEN HEM DE DEUR fl *4» kingen weer voortgezet. Dat men bij het j De tijding van den dood v,an Wiley begin van de conferentie nog ver van Post en Will Rogers maakte te Washing- een overeenstemming was, moet ook net ton diepen indruk. liet Amerikaansche de Quai d'Orsay zeer na staande blad volk koesterde groóte bewondering voor de Temps toegeven. Maar dat beteekent j hen beiden. nog niet, meent het blad, dat er geen j Men heeft mevrouw Post van hei tra uitzicht op een oplossing zou zijn. Het gisch einde van haar echtgenoot in ken- is niet aan te nemen, dat Mussolini een zeer langen en' kostbaren oorlog zou be ginnen, indien hij langs diplomatieken weg een compromis zou kunnen berei ken. Een oorlog zou voor Italië bij zijn tegenwoordigen financieclcn toestand n avontuur beteekenen, dat zijn merk- waardigen opbloei van den laatsten tijd in gevaar zou brengen en het land voor langen tijd van Engeland's sympathie zou berooven. Daarom zal Italië zich slechts dan in een oorlog storten, indien het geen anderen uitweg ziet. Als men dat in aanmerking neemt, blijft nog steeds eenige hoop op een oplossing over. DE OPSTAND IN ALBANIë. Volgens de laatste berichten uit Al banië is men er nog niet in geslaagd de orde in het opstandige gebied te herstel len. Onder de opstandelingen zouden zich volgens deze berichten een aantal officieren en ambtenaren bevinden. De onlusten zijn echter beperkt tot het Zui den des lands. De opstandelingen heb ben verklaard, dat zij het niet eens zijn met de door de regeering' gevoerde bui- tenlandsche politiek. Zuid-Sla /is she bladen melden nog, dat een groot - antal officieren gehoorzaamheid heeft gewei gerd. De leider van de opstandelingen zou de voormalige premier Tefket Pey Werlatzi, zijn. Aangezien de verbindin gen verbroken zijn is het zeer moeilijk een juist overzicht van den toestand te verkrijgen. In Noord-Albanië schijnt het echter rustig te zijn. DE DIJKBREUK BIJ OVADA. Het is nog steeds niet mogelijk be trouwbare gegevens te verkrijgen om trent het aantal slachtoffers van de dijk doorbraak nabij Ovada. Tot dusver zijn nog pas 70 lijken ge borgen, die in den loop van gistermid dag zouden worden begraven. Vele men- schen zijn kilometers ver geloopen, om zich op het dak van pen huis in veilig heid te stellen, dat dan tenslotte toch ondeif hen ineenstortte. Er worden talrijke bijzonderheden be kend, met welke opoffering en doods verachting velen, die zelf door het nood lot waren getroffen, aan de redding hun ner medemenschen hebben deelgeno men. Zoo heeft een mecanicien niet min der dan 20 personen van een wissen dood gered, door hen stuk voor stuk in veiligheid te brengen, daar zij alleen niet tegen den aandrang van het water bestand waren. Soldaten en fascisten gaan voort met het verleenen van hulp. Overal worden vrijwillige reddingsploe gen gevormd. Tegelijkertijd met het red dingswerk wordt reeds met de opbouw- werkzaamheden begonnen. Zoo stelt men in het bijzonder alles in het werk in de plaats van de vier weggeslagen brug gen voorloopige rivieroverg,angen te scheppen. Volgens de laatste berichten zouden ongeveer 170 huizen ingestort en 275 fa milies dakloos geworden zijn. Ook groo- te huizen werden verwoest, zoo b.v. te Boggo, waar 7 huizen, die door totaal 58 families bewoond werden, ineenstortten. Men schijnt niet voornemens te zijn, de ingestorte huizen ter plaatse weder op te bouwen, doch in eenigszins hooger gelegen gemeenten nieuwe woongelegen heid te scheppen. Daar het buitengewoon moeilijk is, het aantal dooden en vermisten vast te stellen, hebben de plaatselijke prefecten een beroep op de bevolking gedaan, om bij den onderzoekingsarbeid zooveel mogelijk mede te werken. Zoo moeten in het bijzonder de over levenden precies mededeelen, met wie zij tezamen gevlucht zijn,«en wie, naar zij hebben kunnen nagaan, omgekomen zijn. Wiley Post op een vlucht naar Sovjet-Rusland neergestort en om 't leven gekomen. De Amerikaansche vlieger Wiley Post, die een groote beroemdheid verwierf door m 1933 een recordvlucht om de wereld te maken en die zich den laatsten tijd bezig hield met studies over het vliegen in de stratosfeer, k tezamen met den Amenkaanschen tooneel- en film speler Will Rogers nabij Fairbanks, 15 mijl van Point Barrow neergestort en om het leven gekomen. Post was op weg naar Alaska om van daar naar de Sovjet-Unie te vliegen, waar de beide mannen verschillende bezienswaardigheden in oogen6chouw wilden nemen. Fairbanks-Point B,arrow is de meest noordelijke nederzetting van blanken in Amerika. De oorzaak van den val nog niet bekend. Nader wordt uit New-York gemeld: V olgens hier ontvangen berichten xrrïid ^en van Wiley Post en Will Rogers door soldaten onder de overblijfselen van het vliegtuig vandaan gehaald en naar het 'hospitaal van Point Barrow overgebracht. nis gesteld. Het was oorspronkelijk het plan, dat zij hem op dezen tocht zou vergezellen, doch op het allerlaatste oogenblik heeft zij dit voornemen moe ten laten varen, aangezien zij een ope ratie moest ondergaan. De dood van Wiley Post is een zware slag voor de Amerikaansche luchtvaart. Evenals Lindbergh was hij een der lei dende figuren in de luchtvaart-wereld, die wereldvermaardheid bezat. Zijn bekendheid verwierf Post, die evenals .de vlieger Hinchcliffe, maar één oog bezat, door zijn record-wereldvluch ten. In Juni 1931 maakte hij tezamen met den vlieger Gatty een vlucht om de wereld met zijn één-motorig Lockheed- vliegtuig „Winni Mae" in den recordtijd van 8 dagen, 15 uur, 15 minuten. In Juli 1933 maakte hij, eveneens met de „Win ni Mae", een solovlucht om de wereld, waarbij hij dit record met 20 uur 26 mi nuten verbéterde. Hij maakte n.l. een tijd van 7 dagen 18 uur 49 minuten en een eigenlijken vliegtijd van 186 uur 50 minuten. Op 15 Juli vertrok hij uit New-York en ruim 31 uur later landde hij te Ber lijn. Ondanks een noodlanding te Ko ningsbergen arriveerde hij in den mid dag van den 17den te Moskou. De vlucht ging verder via Novosibirsk, Irkoetsk en Chabarowski naar Alaska, waar hij bij Flat opnieuw een noodlanding moest maken. Met eenige vertraging landde hij te Fairbanks. Via Edmonton bereik te hij laat in den avond van den 22sten het vliegveld van New-York met een nieuw record op zijn naam. Post bezat een kleine vliegtuigfabriek, die zich voornamelijk toelegde op den bouw van kleine sportvliegtuigen van het type j,-Wiley Post" zooals ook de Na tionale Luchtvaartschool in Nederland eenigen tijd heeft gebruikt. Op Schiphol althans beschikte men geruimen tijd over een Wiley Post" als lestoestel. Het stratosfeervliegen heeft Wiley Post in de laatste jaren druk bezig ge houden. Hij was er van overtuigd, dat het mogelijk moest zijn, op groote hoog te met speciaal daarvoor gebouwde toe stellen zeer hooge snelheden te berei ken. Eenige malen vloog hij in record tijd van Californië naar New-York op een hoogte van 8000 a 9000 meter, wat hij echter niet als een stratosfeervlucht beschouwde. Zijn pogingen op dit gebiec zijn in de laatste maanden eenige malen door machinepech mislukt. De noodlottige vlucht met zijn vriend Will Rogers was niet als recordpoging bedoeld. De beide mannen wilden ver schillende bezienswaardigheden in de Sovjet-Unie bezichtigen en er ook ja gen. NIEUWE ERNSTIGE INCIDENTEN IN NOORD-CHINA. Zes dooden en honderd ge wonden bij een overval op een trein. Uit de gedemilitairiseerde zone van Noord-China worden twee nieuwe ern stige incidenten gemeld, die zeer ernsti ge gevolgen kunnen hebben. Op 13 Augustus j.l. hebben leden van het Chineesche politie-corps gevuurd op een gezelschap, waarvan o.a. deel uit maakten de Japansche consul te Jehol, Nakamoera, kapitein Sjiyoda van de Ja pansche militaire missie en achttien an dere burgers, die in een boot de Loean- rivier afzakten in het gedemilitariseerde gebied. Gelukkig deden zich geen per soonlijke ongevallen voor. Een incident van veel ernstiger aard heeft zich echter gisternacht voorge daan. Ongeveer 130 bandieten hebben in de gedemilitariseerde zone dicht bij Sjanghaikwan, den trein van Sjanghai- kwan naar Peking overvallen en er een waren kogelregen op laten neervallen, Een conducteur, twee soldaten van de spoorwegbewaking en drie Koreaansche passagiers werden gedood en ongeveer honderd andere passagiers gewond. De bandieten plunderden den trein en de passagiers en wisten met een rijken buit te ontkomen. De leiding van het Kwantoengleger en de Japansche militaire autoriteiten in Noord-China maken zich ernstig be zorgd over de voortdurende ordeversto ringen in de gedemilitariseerde zone. In den afgeloopen nacht heeft verder een verbitterd gevecht plaats gehad in den express MoekdenPeking tusschen de reizigers, de treihbeambten en een 70-tal bandieten, die te Sjang Hai Kwan den trein bestegen, als gewone reizigers Later toonden zij zich in hun ware ge daante en begonnen den trein te plun deren en de reizigers te berooven van hun geld en kostbaarheden. De trein- wacht bood heftigen tegenstand. Van de treinwacht werden 20 man gewond, ter wijl een Japansch reiziger en twee Chi neesche treinbeambten werden gedood DE DOOD VAN DEN BRITSCHEN JOURNALIST JONES. Omtrent den doof! van den Engekchen j'ournalist Jones, over wiens lot men den laatsten tijd in het onzekere verkeerde, omdat de verblijfplaats van de tweede groep bandieten, die Jones van zijn oor spronkelijke ontvoerders hadden over genomen niet bekend was wor den thans tal van tragische bij zonderheden bekend. Het meest schokkende' bericht is wel, dat de dood van Jones te wijten schijnt te zijn aan een misverstand. Terwijl de Chineesche magistraat, op wiens gebied de bandieten zich oor spronkelijk bevonden, met een vertegen woordiger van hen onderhandelde over den losprijs, trokken de bandieten ver der en kwamen op het gebied van een anderen magistraat, die niets wist van de onderhandelingen,. Hfij stuurde zijn soldaten op de bandieten ,af, waarop dezen den indruk kregen, dat de onder handelingen slechts een voorwendsel waren en dat zij om den tuin geleid werden. Zij wilden zich nu wreken en doodden hun gevangene. te Goes. Ondertrouwd: J. Post, j.m. 24 j. Vlissingen, en J. Scheffers, 20 j. L. Joosse, jm. 47 j. en M. Groote jd. 27 j. Bevallen: M. de Dreu, geb. Sohier, z. Ierseke. Van 1017 Augustus. Ondertrouwd: J. M. Huissoon 27 j, jm te Kapelle en J, M. C. Schot 27 j, j.d. Bevallen W. de Rooij geb. Mieras d. I. C. Kruiningen. Bevallen: M. G. Pasman geb. Bogaards d. I. c. Wemeldinge. Ondertrouwd: F. L. C. Roset 35 j. jm. en C. C. H. Smits 28 j. jd. Overleden: J. op 't Hof 63 j., echtge- noote van M. Pauwe. L C. (Van onzen eigen correspondent). Verschil van volkskarakter. Hebben wij in een vorig stukje iets ((geschreven over het verschil der kust plaatsen voor wat de bezoekers van Bel gische afkomst aangaat, er blijkt ook erschil te bestaan in het soort gasten. Wij spraken dezer dagen met een van de grootste hotelhouders, een Belg, zoo dat zijn getuigenis wel onverdacht kan genoemd worden. Het minst graag heeft hij met Belgi sche bezoekers te maken en daarente gen heeft hij 't liefst Nederlandsche en Engelsche gasten. Een Belg, zoo vertelde hij ons, trekt zich van een gemaakte afspraak niets aan. Hij zal een maand te voren kamers bestellen, doch als er iets tusschenbeide komt, hoort de hotelhouder niets van hem. Maar zelfs nog sterker: Als een Belg zijn intrek genomen heeft in een hotel en voor zekeren tijd pension be sproken heeft en het wordt na eenige dagen slecht weer, dan zet hij den eer sten dag het heele hotel op stelten, den tweeden dag is hij ongenaakbaar et weer vier en twintig uur later blijkt mijn heer zijn koffers gepakt te hebben en te vertrekken. Dat de hotelier daarmede schade oploopt, omdat toch allicht weer een paar dagen die kamers ongebruikt blijveji voordat er een nieuwe klant is gekomen, boezemt hem geen belang in en de hotelhouder kan moeilijk voor al dergelijke gevallen de politie te hulp roepen, temeer niet omdat er natuurlijk geen schriftelijke overeenkomst in goe den vorm is gemaakt. Een Nederlander daarentegen spreekt af om op zekeren datum te komen en men kan er op aan, dat hij dan ook aan wezig zal zijn. Wordt het weer slecht, dan sluit hij zich in zijn kamer en wacht op betere, zonnige dagen, maar blijft tot op den laatsten dag, omdat hij zijn ver trekken besproken heeft. Een Engelschman is wèèr anders. Ook een Engelschman houdt zijn woord komt prompt op tijd en, krijgt hij regen dagen, dan doet hij zijn overjas aan, slaat z'n kraag op en gaat er op uit alsof er geen vuiltje aan de lucht is, den eenen d,ag na den anderen, het natuurlijk be treurende dat hij niet van het mooie weer genieten kan, maar overigens goed moedig en laconiek de zaken aanvaar dende zooals ze hem overkomen. Men waardeert hier aan de kust zeer de Hollanders wegens hun correct op treden en nu er bijna geen hotel of pen sion is, of er zitten Hollanders in, iedereen in de gelegenheid ze te leeren kennen. Inderdaad, het aantal Neder landers dat aan onze kust verblijft, is buitengewoon groot, zoo groot als het nog nooit geweest is. Het gemeentelaadje. De prachtige, warme dagen, die we de laatste weken beleefd hebben, heb ben het aantal liefhebbers van zeebaden sterk doen toenemen en de gemeente kassen, die een zeker deel van de op brengst der baden voor zich opeischen, varen er wel bij. V,an elk bad, dat in verschillende plaatsen bij voorbeeld 4 frank kost, krijgt de badman de helft en de gemeente ook de helft. Als_men dan weet, dat er in sommige plaatsen enkele honderdduizenden baden geno men zijn, kan men begrijpen, dat dit een aardige sterking van de gemeentefinan- ciën is. Daarbij komt dan nog de verblijftaks, welke ook in de meeste badplaatsen geheven wordt, een uitvinding van na den oorlog en ingevoerd met de bedoe ling om ze binnen korten tijd weer af te schaffen. In de praktijk bleek even wel, zooals te voren te zien w,as, dat de gemeenten de opbrengst niet meer kon den missen. Blankenberge heeft een paar jaar ge leden den moed gehad om deze belasting af te schaffen, verwachtende daardoor 't aantal bezoekers te zien toenemen, nu de andere plaatsen deze taks moesten handhaven. Het blijkt echter wel een sprong in het duister geweest te zijn, want reeds na het eerste jaar zat de gemeente-ontvanger met de Randen in het haar, voor zoover hij dat heeft. Weer teruggaan tot de verblijftaks, die men met zooveel drukte en zooveel tantam had afgeschaft, ging moeilijk, temeer waar er ,aan deze zaak een politieke kant zat en er dus ook een kwestie van prestige aan verbonden was. Toen de verblijftaks werd afgeschaft, waren de katholieken aan het bewind en on danks de waarschuwingen van de libe ralen, hebben zij de afschaffing door gedreven. Toen nu echter na het ver loop van een seizoen bleek, dat men zich leelijk in zijn vingers gesneden had, heeft dezelfde meerderheid een andere belasting ingevoerd, namelijk die op de verhuurde kamers. Deze belasting heeft een sterk verzet bij de bevolking opge roepen en wij kunnen dan ook niet an ders dan objectief ze onrechtvaardig noemen. Of een kamer verhuurd is van het voorseizoen af tot het naseizoen toe, of dat er slechts een paar weken gebruik van gemaakt werd, of de op brengst van een kamer groot of klein was, het te betalen belastingbedrag blibf hetzelfde. En waar vroeger de verblijf taks door de vreemde gasten werd be taald en er nooit iemand eenig bezwaar tegen had om, behalve zijn verblijfkos ten in een hotel, nog een tien of twin tig frank aan de gemeente te betalen, zijn nu de rollen omgekeerd en moet de gemeentekas gevuld worden uit de zak ken der inwoners. Bij de twee jaar geleden gehouden ge meenteraadsverkiezingen hebben deze ongelukkige besluiten der katholieken dan ook een groote rol gespeeld en wa ren mede de oorzaak, dat deze partij haar meesterschap op het stadhuis moest opgeven en plaats maken voor de libe ralen. Dat neemt niet weg, dat deze laatsten nog steeds vergeten hebben deze belas ting in te trekken, want de Belgen heb ben eerbied voor de wet.soms. Kanalen te Heist. Veel Nederlanders, die een ritje per tram langs de kust maken,, zullen op gemerkt hebben, dat de tram en de spoorweg tusschen Heist en Zeebrugge twee parallel-loopende en op niet groo- ter afstand d,an een 25 meter gelegen kanalen overgaan. Omdat wij dikwijls de reizigers dan onder elkaar hooren vragen: ,,Wat zou dat toch zijn"' en ons ook uit gesprekken met verschillende Nederlanders bleek, dat er een zekere belangstelling hiervoor is, meenen wij goed te doen even te vertellen wat de bedoeling dezer vrij breede waterwe gen, zonder eenige scheepvaart, is. Het noordelijk kanaal is een afvoer kanaal voor de kleine watertjes uit Zeeuwsch-Vlaanderen en bij de Akte van Scheiding heeft België op zich moe ten nemen dit kanaal in goeden staat te houden om het water in Zeeuwsch- Vlaanderen op een bepaald peil te hou den. Het Zuidelijke kanaal dient als af- voerwater van de Brugsche reien en 't riviertje de Leie. Eiken dag worden de sluizen van bei de kanalen geopend om het zeewater binnen te laten. Bij eb laat men dan .om gekeerd het water weer wegloopen in zee, met zich voerende alle ongerechtig heden die het bij de vermenging met het zeewater heeft ontmoet. nen 511, Stamsnijboonen 45, Stok- princessen 49, Dubb. Princessen 46, Perfectboonen 46, Rentegevers 48, per 100 kg. Diversen: Blauwe Druiven 3033, Hymalaja Berries 16, Frambozen 23, Af val Pruimen 57, Tomaten 59, Augur ken 312, Postelein 2, Zilveruien 78, Sjalotten 1, Pootuien 0,601, Aardappe len 1,704,20, idem drie.ingen 11,10, per 100 kg, Wortelen 25, Kroten 1,50 3,40, Rammenas 4,10, Radijs 3, Rapen 2, Rabarber 4, Selderij 2,302,90, Bloe men 13, per 100 bos, Meloenen 1120, Witte Komkommers 11,20, Goene id, 11,10, Augurken 0,090,22, Bloem kool 717, idem He soort 26, Savoye- kool 2,203,50, Roodekool 1,50, Krop sla 1,803,20, Andijvie 12, per 100 st. 13 Kapelle, 16 Augs. Veilingsvereeni- ging „Kapeüe-Biezelinge en Omgeving". Groote Veiling. Zure Kroetappels 1,10 1,30, per 100 kg. Kleine Veiling. Pruimen: Washington- pruimen 818, Dubb. Boere Witte 13 20, Czarpruimen 1221, Belle de Lou- vain 923, Witte Wijnpruimen 915, Princepruimen 68," Kouwelijnen 45, Eldensche Blauwe 6, lAbrikoospruimen 13, Burbankpruimen 413, Roode Eier- pruimen 1012, Heronpruimen 911, Reine Victoria 13, Merbelanen 8. Diversen: Frambozen 2646, Moer beien - 2347, Bramen 2326, Roode Bessen 714, Kruisbessen 35, Blauwe Druiven 3134, Zure Morellen 1314. Appels: Madeleinen 412, Early Vic toria. 39, Codlin Keswick 17, Roode Zomer Perzikappels 413, Duch. d'Ol- denburg 4—8, The Queen 210, Zomer- aagt 35, Zoete appels 35, Jac. Le- bel 3—7, Transperante de Cronsels 2 5, Zigeunerinnen 717, Clasieappels 1 3, Ananas reinetten 6, Manks Codlin 6 10, Gansebout 12, Dominéappels 37, Nelson's Glorie 35, Tarweappels 2 5, Roode Astrakan 3. Peren: Precose de Trevoux 412, Clapps Favorite 313, Bruine Heeren peer 47, N.H. Su'kerij 13, Roode Suikerij 12, Gele Suikerij 12, André Desportes 312, Petite Marguérite 3 5, Wittebroodsperen 12, Diamantperen 12, Goudballen 12, Duifjesperen 2 4, Beurré d'Aremberg 13, idem de Merodë 23, Dirkjesperen 2, Langste- len 13, Poire Madame 25, dr. Jules Guyot 28, Tomaten 37, Dubb. Pr. z. dr. 34, Snijboonen 37, Rijnsche Spekboonen 45, Trospr- z. dr. 6, Stok- princesse z. dr. 6, Rentegevers 5, Sja lotten 1, Augurken 18, Zilveruien 10, alles per kg, Andijvie 1,50, per 100 krop, Komkommers 1, Savoye Kool 13, Roode Kool 2, Meloenen 1018, Perzi ken 36, alles per stuk, Bospeen 1,50 2,10, per 100 bos, Kaspruimen 0,804, per 100 stuks. De heffing op boter en de vervoer- vergunning voor buitenlandsche boter zijn voor de volgende week vastgesteld op f 1 per kg. P. H. Domburg. Indien Gij U wenscht te verweren tegen hetgeen in een advertentieblad geschreven wordt, dan dient Gij Uw verweer aan dat blad te zenden. Opname ervan in ons blad is ongebruikelijk. Middelburg, 16 Augs. Op de vei ling deden: postelein 111 c., augurken 317 c-, wagenaarsboonen 4 c., suiker- boonen 34 c., stoksnijboonen 710 c., stamsnijboonen 49 c., stokprincessen- boonen 411 c., stamprincessenboonen 48 c., doperwten 518 c., zilveruien 29 c-, peën 4 c., uien 23 c., alles per kg, peterselie 419 c., zuring 12 c., bei de per chip, peën 24 c., rapen 23,5 c., kroten 13 c., prei 810 c., uien 22,5 c-, selderie 24,5 c., rabarber 1 c„ rammenas 1,52 c., alles per bos, savoye kool 1,56 c., roode kool 36 c., boerekoof 0,51 c., bloemkool 414 c., andijvie 0,52 c-, kropsla 0,52,5 c., komkommers 13 c., alles per stuk. Fruitveiling, druiven: frankenthaler 2248 c., black alicant 3942 c., prui men: Washington 1020 c., witte 10 16 c., blauwe 1114 c., roode 11 c„ oranje 10 c., czaar 1016 c., gele 717 c.,. oogst 57 c-, dubbele boere witte 20 c„ reine victoria 1418 c., zwarte bes ten 9 c., kruisbessen 3 c., roode bessen 712 c., tomaten 59 c-, morellen 18 26 c., moerbeien 27 c., bramen 30 c., St. Janappel 4 c., aller per kg, netmeloenen 1427 c., perziken 310 c-, vijgen 3 c., alles per stuk. Goes, 16 Augs. Veilingsvereeniging Zuid-Beveland". Exportveiling n.m, 1 Vi uur Dubb. Princesseboonen ad 4, per 100 kg. Kleine Veiling. Boonen: Stoksnijboo- Hartelijk dank, ook namens we- derzijdsche familie, voor de blij ken van belangstelling vóór en tij dens ons huwelijk ondervonden. C. A. VAN DE KOORDE. J. J. TH. VAN DE KOORDE— DE BOER. Middelburg, 17 Aug. 1935. Dam. Z.Z. G 58. en Artsen te Middelburg, zijn tot en met ZONDAG 25 AUGUSTUS afwezig. auninmiiniiiiniiiiiiinninnimmiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiHiuiiuiiiHiie Inspecteurs: f 1 G. DE LOOZE.Molenwater N.4I Tel.6I8.MIDDELBURG f I AP.C.v.LEEUWEN,Wijngaardstr. 13 GOBS iiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiuiiiiiiiiiuiiiiiiiinuiiiiiiiiiniiiilü

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3