BUITENLAND. BEVOLKING. KMEN8D NIEUWS. ongeluk op onbewaakten overweg. BELGIË DUITSCHLAND. PORTUGAL. VER. STATEN. JAPAN. ZANDBLAADJES ontvangen boeken, AGENDA na tegen een stilstaande auto reed en vervolgens in een sloot terecht kwam. De drie inzittenden waren spoedig op het droge. Mej. S- was er het ernstigst aan toe. Zij had een dubbeie bekken breuk bekomen en werd naar het R-K. ziekenhuis „Charitas" te Roosendaal overgebracht. Haar broer was er min der ernstig aan toe en had slechts snij- wonden opgeloopen. De chauffeur, de heer P- bleef ongedeerd .Alle drie in zittenden waren afkomstig uit Hoede- kenskerke. De politie heeft de zwaar gehavende auto, die eenigen tijd later op het droge was gebracht, in beslag genomen. Ook de stilstaande auto was ernstig beschadigd, terwijl de derde auto slechts lichte averij opliep. BRAND TE BERGEN OP ZOOM. Door een brand, welke vermoedelijk in de schuur is ontstaan, is gisternacht de boerderij van den landbouwer P. Cla- rys, in de gemeente Halsteren, in den asch gelegd. Ook de inboedel ging verloren. De brandweer, d:e spoedig ter plaatse was, kon wegens gebrek aan bluschwa- ter niets uitrichten. De landbouwer, die evenals zijn vrouw en dochtertje, op het oogenblik, dat het vuur reeds naar buiten sloeg, nog ter ruste lagen, wisten zich via een raam in veil'gheid te brengen- De schade wordt gedeeltelijk door verzekering gedekt. De oorzaak van den brand is nog niet vastgesteld. VIJFFRANCSTUKKEN VOOR RIJKS DAALDERS. Van de kermisdrukte te Ginneken, aldus de Msb., hebben eenige personen misbruik gemaakt om zilveren vijffrancstukken voor rijksdaal ders uit te geven. Vooral in café's werd de poging gewaagd en soms met succes. Zoo liepen de caféhouders M. in de Prins Hendrikstraat en V. op de marki in de val. In andere café's ging de vbe- ger niet op. De politie, inmiddels gewaarschuwd was op haar qui-vive en het gelukte haar een der personen, zekeren J. v. A. te betrappen. Hij werd gearresteerd en proces-verbaal werd opgemaakt. Later werd nog een tweede persoon als ver dacht aangehouden. Hij werd echter op vrije voeten gesteld, Intusschen wordt nog gespeurd naar een ander persoon, die zich ook aan deze bedriegerij schul dig maakte. AANRIJDING DOOR NEDERLAN DER TE ANTWERPEN. Gistermid dag tegen een uur of zes is op de Brit- sche Lei, tegenover het gerechtshof, een man aangereden door een Nederïand- schen auto en zwaar gewond. De man is naar het ziekenhuis gebracht. De auto mobilist reed pijlsnel door en trachtte te ontkomen, Toevallig echter was in de nabijheid het eindpunt van een wieler wedstrijd, waar politie aanwezig was met motorfietsen. Onmiddellijk werd de achtervolging aangevangen en op de Keizerlei slaagde de politie er in den vluchteling in te halen en aan te houden. De bestuurder, zekere A., uit Roozendaal, werd naar het politie-bureau in de achtste wijk ge leid, waar hem een verhoor werd afge nomen. Daarna is hij op vrije voeten ge steld. DE SCHANDELIJKE KINDERMIS HANDELING" TE RODEN. Over de schandelijke wijze, waarop een moeder te Roden haar vierjarig kind mis handelde weet het „Nbl. van het Noor den" nog het volgende mee te deelen. Het kind werd door de vrouw op meer d,an afschuwelijke manier behandeld. Soms stond het ergens buiten aan een lijn, dan weer was het in het varkens hok opgesloten. De kleine, die heeft kunnen praten, maar dit thans niet meer kan, heeft ook een armpje gebroken gehad, dat zonder medische hulp weer is aangegroeid. Eindelijk heeft een broer van M,, die den ernstigen toestand zag waarin het kind verkeerde, de hulp van dokter van der Velde te' Roden ingeroepen. Deze constateerde o.a. een gat in den slok darm en achtte directe opneming in het Academisch Ziekenhuis te Groningen noodzakelijk. Daar werd bij 't onderzoek een groote hoeveelheid etensresten en vuil uit het lichaampje van het kind ge pompt. Het is te begrijpen, dat de inwoners van het Drentsche dorp door het ge beurde zeer geschokt zijn. De zaak is bij de autoriteiten in onderzoek, Tot dus ver werden nog geen verdere maatrege len getroffen, maar men verwacht, dat deze niet zullen kunnen uitblijven. Motorrijder door trein gegre pen en gedood. Op den onbewaakten overweg, ter hoogte van het landgoed „Dennenroode" te B e i 1 e n (Dtenthe) is gistermiddag omstreeks half zes de 55-jarige A, O. uit Hoogeveen, die per motor den overweg wilde oversteken, door een uit de rich ting Beilen komenden trein gegrepen en op slag gedood. Vermoed wordt, dat het slachtoffer zijn aandacht had gevestigd op een uit de verte naderenden trein uit Assen en zoodoende de trein uit de richting Bei len niet heeft zien aankomen. De man, die gehuwd is en vader van een groot gezin, was onlangs uit het ziekenhuis te Amersfoort ontslagen, waar hij werd verpleegd, tengevolge van een motorongeluk, dat hem bij Harder wijk was overkomen. IN EEN WATERPUT VF Het tweejarig dochtertje van den heer B. aan de Vecht te T e u g e, ge meente Voorst, viel Woensdagmiddag spelenderwijze in e^n waterput. Hoewel spoedig hulp aanwezig was, mocht het niet meer gelukken de levensgeesten op te wekken. DE VER. STATEN EN DUITSCHLAND De gouverneur van Massachusetts heeft zich thans op zeer duidelijke wijze uitgelaten over de opvattingen, die er in de Ver. Staten bestaan over de ma nier, waarop in Duitschland wordt op getreden tegen menschen die het nu eenmaal niet eens zijn en niet eens kun nen zijn met het doen en laten van de Nationaal Socialisten tegenover men schen die er een eigen meening over po litieke geloofs- en raskwesties op na houden. Men weet, dat het Huis van Afgevaardigden van Massachusetts cm tamelijk kras gestelde resolutie had aangenomen, waarin de godsdienst- en rasvervolgingen in Duitschland worden afgekeurd. Daartegen was de Duitsche consul-generaal te Boston in verzet ge komen. Deze had in zijn protest gespro ken van „onbevoegde en onvergeeflijke inmenging in aangelegenheden van mijn land, die in geen enkel opzicht liggen binnen de rechtsbevoegdheid van de volksvertegenwoordigers van Massachu setts." De voorzitter van het Huis van Afge vaardigden te Boston heeft den consul- generaal van repliek gediend en opge merkt, „dat het hier niet ging om in menging in de binnenlandsche aangele genheden van Duitschland, maar dat een groep burgers van Massachusetts haar meening had gezegd over een on derwerp, dat overal ter wereld de be langstelling heeft getrokken." De gouverneur van den genoemden staat deed er nog een schepje op door den consul-generaal te Boston, die ge protesteerd had, te vertellen, dat de resolutie van het Huis te Boston te rechter tijd was gekomen en een eerlijke uiting was van wat de Amerikanen over het algemeen in hun binnenste denken. Het .woord is dus nu weer aan den Duitschen consul-generaal te Boston, of aan den Duitschen ambassadeur te Was hington. GRIEZELIGE VONDSTEN AAN DE NEDERLANDSCH-BELGISCHE GRENS In het dorp Wuestwezel aan de Ne- derlandsch-Belgische grens worden de gemoederen heftig in beweging gebracht door eenige griezelige vondsten op een stuk hooger gelegen boschgrond van den landbouwer De Bie in het gehucht Ach- terbrug vlak bij de Nederlandsche grens. In Juni 1933 was de voerman Lenaerts uit Wuestwezel bezig op dit perceel boschgrond zavel (een soort leem) te delven. Op ongeveer 1 m diepte stiet hij toen op een in verregaanden staat van ontbinding zijnd lijk. Onmiddellijk wer den politie en parket uit Antwerpen ge waarschuwd, die een uitgebreid onder zoek, zelfs tot in verren omtrek, instel den, doch d,at onderzoek leverde geen enkel resultaat op, zoodat het lijk op het kerkhof te Wuestwezel werd ter aarde besteld. Ruim een jaar later in September '34 was de landbouwer De Bie op hetzelfde stuk land bezig zavel te delven qn leg de hij opnieuw een lijk bloot. Ook dit maal leverde de meest nauwgezette on derzoekingen niets op, w,at tot identifi catie of vaststellen van de doodsoorzaak kon leiden. Ook bij opgravingen in de buur't werd niets gevonden. Des te geheimzinniger wordt deze zaak nu eind vorige week door den voerman Lenaerts op hetzelfde stuk grond opnieuw een lijk werd gevon den. Bij het zavel delven op eenige me ters afstand v,an de plaats waar de bei de andere lijken werden gevonden, kwam Lenaerts op een plaats waar de zavel opvallend los was en den indruk maak te omgewoeld te zijn. Hij waarschuwde daarop direct den politiecommissaris Blommaert, om samen met hem het omgewoelde stuk aan een nader onderzoek te onderwerpen. Op circa 80 c.m. diepte vond men daar opnieuw een reeds vrijwel geheel vergaan lijk. Weer kwam het parket ter plaatse, doch ook ditmaal werd niets gevonden wat eenig houvast zou kunnen bieden. Naar de politie-commissaris mede deelde, waren alle drie lijken van be trekkelijk jonge menschen, die vermoe delijk naakt in den grond gestopt zijn. Men heeft de omliggende aarde toch nauwkeurig onderzocht en gezeefd, doch daarbij is letterlijk niets gevonden van resten van kleedingstukken of van schoenen of iets dergelijks. Waren de dooden gekleed geweest, dan zouden vrij zeker nog knoopen, enz. zijn gevon den. Over den tijd, dien de lijken in de aar de hebben gelegen, bestaat geen een stemmigheid, doch naar de meening van den gerechtelijken geneesheer zou dit nog slechts enkele jaren zijn, daar lijken in zavel zeer spoedig vergaan. Men staat dan ook in ieder opzicht voor een raadsel, temeer daar de plek der griezelige vondsten op slechts 20 m afstand van het huis van De Bie is ge legen. Een kerkhof is ter plaatse nimmer geweest, zelfs niet in lang vervlogen tijden, zooals bij het nazien der oude archieven te Wuestwezel, die al van het jaar 1300 dateeren, Is gebleken. I Ook de veronderstelling, dat de lij ken van Duitsche militairen zouden zijn kan niet juist zijn, daar Wuestwezel ge heel buiten het oorlogsgewoel is geble ven. Men neemt dan ook aan, dat men in derdaad met een misdaad te maken heeft en dat de lijken 's nachts in den grond zijn gestopt om alle bewijsmate riaal te vernietigen. Op last van den procureur des Ko- nings zal thans het geheele perceel boschgrond worden afgegraven, ten ein de te onderzoeken of er nog meerdere lijken zijn te vinden of dat er wellicht iets opgegraven wordt, dat zou kunnen leiden tot identificatie der slachtoffers en wanneer het een misdaad betreft tot opsporing der moordenaars. DE ACTIE TEGEN DE KATHOLIEKEN. Havas weet te melden, dat te Schwan- dorf, een plaatsje in Opper-Beieren, graven zijn geschonden op het katho lieke kerkhof. Van meer dan veertig graven van armen werden de kruisen neergeworpen en zelfs gebroken. Te Breslau zou een optocht gehouden zijn, waarin poppen, welke priesters voorstelden, aan galgen hangende, wer den meegevoerd. Smokkelaarsbende onschadelijk ge maakt, De douane te Aken is er in geslaagd de hand te leggen op een ben de smokkelaars, die van Maart tot Juni 1935 de douane hebben misleid en be halve aan smokkelarij zich ook hebben schuldig gemaakt aan de overtreding van deviezen-verordeningen. De leider der bende, een Belg, de koopman Fritz Lintermann uit Verviers, heeft groote hoeveelheden grondstof fen voor de textielindustrie uit België naar Duitschland ingevoerd. Deze arti kelen heeft hij verkeerd gedeclareerd, Hoewel de meeste Duitsche clienten wisten, dat Lintermann buitenlander is, betrokken zij bij hem de artikelen en betaalden hem de bedragen die hij vroeg die de Belg dan naar het buitenland me de nam. Op deze wijze zou hij ongeveer 1 millioen R. M. naar het buitenland hebben overgebracht. Meer dan twintig personen zullen zich in verband met deze zaak moeten verantwoorden. Eeni ge goederen en wat geld, tezamen voor een waarde van 100.000 R.M. zijn in be slag genomen. Weer kloosterlingen wegens deviezen- overtredingen veroordeeld. In een proces te Berlijn tegen drie leden van de kloosterorde der Barmhartige Broeders is gister vonnis gewezen. De hoofdbe- klaagde, de algemeene overste Ottomar Vey werd wegens verraad aan het Duit sche economische leven en overtreding der deviezen-verordeningen in twee ge vallen veroordeeld tot in totaal vier jaar tuchthuisstraf en drie jaar eerver lies met 50.000 mark boete, subs nog 100 dagen tuchthuisstraf. De kloosterbroe der Franz Josef Bruemer werd veroor deeld tot twee jaar tuchthuisstraf en 20.000 mark boete en de Nederlandsche assistent Stefan Kok tot een jaar gevan genisstraf en 5.000 mark boete. Uit een toren van een Warenhuis ge sprongen. Groote consternatie ont stond gistermiddag in een der drukste wijken van het Zuiden van Berlijn, toen een 28-jarige vrouw uit de uitzichttoren van een Warenhuis op de Herm.anns- platz naar beneden sprong. Zij had zich met een der liften naar den daktuin be geven en wierp zich over de balustrade voor iemand haar kon tegenhouden. Met ernstige hoofd- en beenfr,acturen bleef zij liggen en overleed korten tijd later. Een jaar geslapen, In een zieken huis te Las Palmas op de Canarische eilanden wordt een 14-jarig meisje, Car men Godoy, verpleegd, dat reeds een jaar lang slaapt zonder te zijn ontwaakt. Haar voortdurende bewusteloosheid, die de doctoren voor een raadsel plaatst, zou het gevolg zijn van een schok, dien zij heeft ondervonden, toen zij er ge tuige van was, hoe haar moeder tijdens een familietwist door haar vader werd gedood. Het meisje wordt natuurlijk kunstmatig gevoed. VERKEERSVLIEGTUIG NEERGESTORT. Vier inzittenden gedood. Uit Dallas in den staat Texas wordt gemeld, dat nabij Gilmor een verkeers vliegtuig van de lijn DallasAtlanta, in den staat Georgia, is neergestort. De vier inzittenden werden gedood. Een geschenk van Hitier, Burggraaf Moesjakoji, Japansch ambassadeur te Berlijn, is gistermiddag met verlof te Tokio aangekomen. De ambassadeur heeft uit Berlijn meegebracht een onge- j veer duizend jaar oud schilderij, een portret van Keizer Saga, geschilderd door den beroemden Japanschen kun- j stenaar Kanaoka Kose. Het schilderij, (Ingez. Med.) dat geruimen tijd verdwenen was, heeft zijn weg gevonden naar een Berlijnsch museum en is korten tijd geleden door Hitier den Japanschen Keizer ten ge schenke aangeboden. - Het schilderij, waarvoor in Japansche kunstkringen groote belangstelling be staat, is tot nationaal kunsbezit ver klaard. „Het vliegtuig". Algemeene opbouw en werking, door J. H- W. v. d, Meulen. De voornaamste deelen van het vliegtuig en enkele beschouwingen over de wer king dezer deelen wordt in dit, van mooie fgto-illustraFes voorziene werkje beschxeven. Verschenen in Meu'.enhoff's Luchtvaartserie bij den uitgever J- M. Meulenhoff, te Amsterdam, In dezelfde serie verscheen bij de zen uitgever voorts: „Het Vliegtuig". Materiaal en Constructie, door J. H- W. van der Meulen, ass. bedrijfsleider K.L.M;. Eveneens met eenige foto-illu straties. In de Zomerserie „Contact" ver schenen bij de Uitgeverij Contact te Amsterdam: „Verlof", een humoristisch werkje door Melis Stoke. Bandontwerp en illu straties van Harmsen van der Beek- „De man die op Greta Garbo ver liefd werd", 'n Vroolijk verhaal door Jozef Maria Frank. Geaut. vert- uit 't Duitsch van H. Sterk. Illustraties van Fritz Bierman, „Sightseeing Car"- Een komisch verhaal door Luc Willink. Illustraties en bandontwerp van Piet Worm- „Oranje of Rood. Herstel of Revo lutie", brochure door J. B. van Heutsz. Uitgave fa- J. Herberts Uitgever te Eist (Gld.) „Zweefvliegtuigen en zweefvlie gen". Een populaire uiteenzetting, door H. Kramer. Met tal van afbeeldingen naar foto's en teekeningen. In de serie Sportbibliotheek verschenen bij N.V. Uitgevers Mij. „Kosmos' Amster dam. In dezelfde serie verscheen bij de ze uitgevers voorts: „Honkbal" (Base ball). Techniek en tactiek. Handleiding voor beoefenaren door D. J. Frügte. Met een voorwoord van E. Bleesing, voor zitter Ned, Honkbalbond. Met eenige af beeldingen en teekeningen. „Handleiding en tabellen ter bere kening van de aanslagen der rijksin komsten-, gemeentefonds-, vermogens- en verdedigingsbelasting I voor 1935/36. Bewerkt en samengesteld door P. Nas- sette. Uitgave N.V. Drukkerij P, den Boer te Utrecht, Gedurende de eerste helft van Augus tus zijn in de gemeente MIDDELBURG de navolgende personen Ingekomen: J. P. Joosse, kappersbed., Rheden, Lange Delft B 149; Th. G. Ghijsen, Delft, Korte Burg D 9-10; J. B. Mervel, huis knecht, Rotterdam, Rouaansche kade G 138; S. Besier—Von Roth, 's-Graven- hage, Zuidsingel E 477; M, F. J. Krug geb. van der Hooft, Rotterdam, Koor kerkhof A 142; H. K. Bqasson, Amster dam, Lange Noordstraat L 181; M. Krij ger geb. van Duffelen, Rotterdam, Se- geerssingel V 64a; N. de Pagter, dienst bode, Ritthem, Seisbolwerk M 212; wed C. v. d. Dorpel geb. Jacobsen, Den Hel der, Bellinkstraat G 170; P. J. Buijsen, ass. stationdienst, 's-Hertogenbosch, Noordpoortstraat M 2; P. C. Smeets. drogist, Maastricht, Noordpoortstraat M 2; F. J. Kroon geb. Sweers, Apeldoorn Turfkade H 174; A. F. A, M. de Paauw, winkelier, Breda, Lange Noordstraat C 34; G. Onderwater, dienstbode, Huissen, Lange Burg B 6-7; I. Janse, onderwijzer, Goudswaard, Veersche Singel T 219; J. Plantefeber, buffetjuffrouw, Eindhoven, Lange Geere K 321; C. Vleugel, dienst bode, Veere, Rotterdamsche kade O 240 J. Aarnoutse, dienstbode, Vlissingen. Lange Noordstraat L 114; D. Veldink, molenaar, St. Jansteen, Oude Vlissing- sche weg V 8. Vertrokken: L. Castel, van Rotterdamsche Kade O 240 naar Oostkapelle, Domburgsche weg 216; J. W. van Kerkvoort, Hoog straat I 128, Rotterdam, Raampoort 45 M. Hannaart van Pottenbakkerssingel Q 59, Rotterdam, Mattenesserdijk 52a; P. de Muijnck, Lange Singelstraat N 193, Driewegen, Dorpsstraat; P. Geertse. Loskade P 138, Rotterdam, Oostmaas- laan 70; J. W. J. Vermeulen, Loskade P 266, Arnhem, Utrechtsche weg 148a; M. van Houte, Rouaansche kade G 138, Breskens, Scheldestraat 25; H. F. Nie- meijer, Blauwendijk P 39n, Zoutelande, Molenweg 146; Aa, Kakebeeke, Loska de P 264, Borssele, Plein 51; A. H. van Wasbeek geb. Weverling, Varkens- markt I 182, Tilburg, Leijnsheike 136; N. G. Alewijnse, Brakstraat O 276, Kou- dekerke, Oude Vlissingsche weg E 239d; C. C, de Bruijn, P,ark de Griffioen, Ol- denzaal, Kerkplein 6; Wed. J. W. La- rooy, Veersche Singel S 20, Oost- en West-Souburg, Nieuwe Vlissingsche weg 361; P. M. A„ Minnaard, Veersche Sin gel S 20, Oost- en West-Souburg, Nieu we Vlissingsche weg 361; G. P. M. van Deeten, Seissingel R 195, Tilburg, Java- straat 16; C. Feijnaut, Turfkade H 171, Gorinchem, Gasthuisstraat 4; Wed. E. Achterberg, Vlissingsche straat K 32, Biggekerke A 22; G. Bek, Lange Delft H 18, Rotterdam, Rouwenhofplein 8b; Wed. A. L. Verduijn, Veersche Singel S 127, Rotterdam, Hoeksche straat 21; R, P. Brons, Oude Vlissingsche weg V 29, Soest, G. Pelsweg 28; S. de Hullu, Rouaansche kade G 142, Schoon^ijke, Tragel W 107; A. Radstaak, Lange Delft I 27, Veenendaal, Kerkewijk 183; C. Schoe, Dam G 53, Oostkapelle; M. M. Ekkebus, Stationsstraat P 268, Oost- burg, Hoogedam 18; Pa. Suurmond, Noordweg R lh, Vlissingen, „Bethesda"; P. J. Hillebrand, Noordweg S 237, St. Laurens B 58. MIDDELBURG: VR 16 Aug: Concert „Oefening na den Arbeid", Molenwater 8 uur. ZA 17 Aug ZO 18 Aug, Abdij-concert M. M. 89 h. WO 21 Aug,ZA 31 Aug, Tent. Hand., Nijv. en lnd. Z.E.Ï.O.; St. Joris DO 22 Aug.. Concert-„Excelsior" Mole- water 8 uur. Dl 27 Aug, Concert M. M. Molenwater 8 uur. WO 28 Aug. Cone. Eng. L, des H. Mu- ziekgezelsch. Nieuwe Kerk. DO 29 Aug, Ringrijderij Ver- Bev, Vreemdel. Verk., Abdij, ZA 31 Aug. Reg. Singel-Estaf., „E.M.M." ZA 31 Aug, Vlieger- en Ballon Wedstrijd, zanguurtjes, gondelvaart, concert, muzika e wandeling. „Uit 't Volk Voor 't Volk". ZO 15 Sep. Afstandsmarschen, Gymn, Vereen. „Achil es", MA 21 Oct, Lez. Natuurk, Gezelsch., spr. I, A. Aler chef VUegd, K.L.M, „De Vergenoeging". ZA 2 Nov, Verificatie verg. faillissement fa. H, C. Reyers; Gerechtsgeb. 10 ti. MA 4 Nov. Lez. Natuurk. Gezelsch-, spr. dr. Paul JuÜen, Utrecht; „De Vergenoeging". MA 16 Dec, Lez. Natuurk. Gezelsch, spr- dr. J. Sanders, Den Haag; „De Vergenoeging". Dl 17 Dec. Gen. Rep. v. Instrumentale Muz., Concertz. WO 18 Dec, le Conc. Ver. v. Instrumen tale Muz., Concertz, 1936. MA 2D Jan. Lez, Natuurk. Gezelsch., spr. Erof. dr. W. M. Docters van eeuwen, Leersum; „de Vergen." MA 17 Feb, Lez. Natuurk. Gezelsch., spr, prof. dr. W. J. Jongmans, Heerlen; „de Vergenoeging". DO 23 Apr. Gen- Rep. v. Instrumentale Muz., Concertz. VR 24 Apr. 2e Conc. Ver- v. Instrumen tale Muz., Concertz. lOESs VR 16 Aug ZA 17 Aug Dl 20Dl 27 Aug- Kermis. ZA 24 Aug"Dl 27 Aug, Paul Duvals Revue „Weet je wat te verdie nen?"; Prins van Oranje, Za en Di 19 h. Zo en Ma 20 h- Di 16 h. matinée. DO 29 Aug, Conc. Eng. L. des H. mu- ziekk.; N--H. Kerk. ZA 31 Aug. Openb. Conc. „Euphonia", Gr. Markt, 20.30 h. VR 13 Sep, Openb. Conc. „Hosanna Gr. Markt, 20.30 h. DO 3, VR 4, ZA 5 Oct. Tentoonst. Vei lings Ver. Z. Beveland. BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 16-DO 22 Aug.: „G'schichten aus dem Wiener- wald"; 20,00 h- ZO matinée 15 h. CITY, Midb- VR 16—DO 22 Aug.: „Extase" en „Master of „Men 20.00 h„ ZO matinée 15,00 h, ALHAMBRA, VÜss. VR 16—DO 22 Aug: „La Paloma" en „De Prinses en de verslaggever". Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M barf

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6