Zoo'n Migraine? BURGERLIJKE STAND. ONDERWIJS. HANDEL EN NIJVERHEID, RECHTSZAKEN. KUNST EN WETENSCHAP. BUITENLAND. DUITSCHLAND. 1EÜENRD NIEUWS, RUSLAND. AGENDA. sche overwegingen is ingevoerd, doch dat deze gegrond is op de bepaling der werkelijkheid van den eigendom, op de noodzakelijkheid, dat de wil om iets te hebben of te houden zich uit. In dit ge val berust de verjaring derhalve op het vermoeden gestaafd door het feit, dat de eischer zich niet meer om zijn eigendom bekommert dat de eigenaar heeft opgehouden een zaak of recht als het zijne te beschouwen en zijn rechten daarop heeft laten varen. Daar het onderhavige geval een zaak van burgerlijk recht geldt, zullen de Staten van Zeeland zich genoopt zien zich van een uitspraak te onthouden. De Diaconie' rest niets anders d,an de gemeente Veere in rechten aan te spre ken, doch deze weg is lang en kostbaar, terwijl een toewijzing ten gunste van eischeres als twijfelachtig moet worden beschouwd. VEERE. Donderdag heeft de Arm. 29 schipper Van Belzen, op het Noordlund, dwars van Domburg, een groot kabel anker op 414 vadem diepte opgevischt. Daar deze vaargeul vroeger veelal als ankerplaats werd gebruikt, is het te begrijpen, hoe het komt, d,ut er meer dergelijke voorwerpen te dier plaatse worden gevonden. Te oordeelen naar het model het anker heeft een schacht van ongeveer drie meter lengte en een kabelring met een diameter van ongeveer een voet en het feit, dat het op sommige gedeel ten door roestinvreting ten halve ver teerd is, kan men opmaken, dat het een heel oud stuk moet zijn. Menige garna- lenvisscher zal aan dit anker en andere, die op het Noordland liggen, zijn. netten gescheurd hebben. Er was al dadelijk een kooper voor dit stukje verroest antiek. Geslaagd te Den Haag voor de akte boekhouden M. O. de heer J. Mon- deel te Middelburg. Geslaagd te Utrecht voor het exa men Fransch L. O, de heer A. Ludik- huize te Middelburg. Te Amsterdam slaagde voor het examen Nijverheidsonderwijs, akte N m (boekdrukken) de heer J. Kaashoek te V1 i s s i n g e n. De heer W. M. Snoep te S c h o r e is geslaagd voor de akte handelsweten schappen M. O. (K XII en Q). Ml.» ..III Ml F aillissementen. Het faillissement van M. B. Sche ij- beier, timmerman, wonende te Mid delburg, is geëindigd met de verbindend geworden eenige uitdeelingslijst zonder eenige uitdeeling aan de crediteuren. Curator was mr. W. H. T. C. baron thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg. In hooger beroep. W. L., 50 jaar, arbeider te Hoedekens- kerke heeft hooger beroep aangetee- kend tegen het vonnis van den politie rechter te Middelburg waarbij hij we gens mishandeling is veroordeeld tot 25 of 10 dagen hechtenis. Kantongerecht te Oostburg, Veroordeeld wegens: Verkeersovertredingen: W. v. M. te Zuidzande f 3 s. 3 d.h.; A. D. te Axel f 2 s. 2 d.h.; E. v- R. te Hoofdplaat, I. G. v. d. B. te Breskens, J- F. A. te IJzen- dijke, a.len f 3 s. 1 week tuchtschool; G. M. L. S- B. te Hoofdplaat f 2 s. 1 d.h.; P. de H. te Sluis f 5 s. 3 d.h.; G. A, D- te Breskens f 5 s- 5-d.h.; G. G, de M. te Breskens f 5 s. 5 d.h.; I. K. te Groede f 2 s- 2 d.h.; G, S. te Breskens f 2 s. 2 d.h.; A. G„ W. te Aardenburg f 5 s- 5 d.h-; C- A. C. te IJzendijke f 10 s. 5 d.h.; G. C. G. te Eede f 5 s. 5 d.h.G. G. P. te Aardenburg f 2 s. 2 d-h-F. G. v, H. te Biervliet f 10 s. 5 d.h,; A. G. V. te Breskens f 10 s- 5 d.h-; M. D. te Bres kens f 1 s. 1 d.h.; K, G. S- te Terneuzen f 2 s. 2 d-h.; C. de C, te Eede f 4 s. 4 d.h.; C. V. G. te Aardenburg f 4 s- 4 d-h.; C. D. te Biervliet f 4 s. 2 d.h.; A. de L. te Zuidzande f 4 s. 2 d.h.; G. L. F, te Cadzand f 4 s- 2 d-h.; J. O. te St, Kruis f 2 s. 1 d.h.; A, V. te IJzendijke f 2 s- 2 d-h.; A. v. d. B. te Schoondijke f 2 s. 2 d.h,; overtreding Jachtwet: G. P. de V. te Aardenburg f 40 s- 20 d.h., met bevel tot uitlevering van het geweer of f 10 s. 5 d.h.; straatschenderij: F. A. Ml. M. te Hon- tenisse: vrijspraak; dronkenschap: A. B. te Biervliet f 10 s. 10 h.h.; M. Q. te Breskens f 5 s. 5 d.h.; C. de S- te Waterlandkerkje f 10 s. 10 d.h.; C, D. v. d. V. te Breskens f 15 s. 15 d.h.; in het openbaar een voor de eerbaar heid aanstootelijke toespraak houden: P. M. te Breskens f 3 s. 3 d.h.; vee laten loopen op bouwland: M, Ca. G. te Cadzand: vrijspraak; verkeersovertreding: W, G. H. B. te Oostburg f 1 s- 1 d-h.j te Breskens visch verkoopen zonder dat deze tevoren gemijnd is: I. P. V,, aldaar f 0,50 s. 1 h.h.; overtreding Drankwet: M- G- v. d. B. te Sluis f 30 s. 10 d.h,, met verbeurdver klaring van den sterken drank; straatschenderij: A. L. C, te Schoon dijke f 3 s- 3 d-h. Concert-avond Grand Hotel „Britannia". (-§-) Gisteravond heeft in het Grand Hotel „Britannia" te Vlissingen het tweede concert in dit zomer-seizoen plaats gehad. De artiesten waren: Maar- tje Offers (alt), Jaap Stotijn (hobo) en R. Boer (piano). Het programma bestond uit werken v. Bach, Handel, Aug. Klug- hardt, Schubert, Th. Akimenko, Chr. Ersfeld, Richard Strauss, Ottorino Res- pighi, J. W. Kaliwoda, BrandtsBuys, Zweers, Wagenaar en Catharina van Rennes. Een ietwat bont en heterogeen gezelschap dus, waarvan de keuze niet veelszins gelukkig mag heeten. De op pervlakkige muziek van een Aug. Klug- hardt (Jaap Stotijn speelde een con certstuk op. 18 van dezen componist) was onmiddellijk na Bach en Handel nauwelijks verteerbaar, hoe voortreffe lijk het dan ook werd gespeeld. Heel wat pittiger en boeiender hoewel evenmin bijster oorspronkelijk klonk de hobo-solo na de pauze: een Concer tino van Kalliwoda. Bij het helaas weer veel te schaarsche publiek sloeg deze prestatie van Stotijn dermate in, dat hij zich genoopt zag tot een herhaling van het laatste deel. Technisch werd dit be wonderenswaardig uitgevoerd. Stotijn, die een van de knapste hoboïsten ter wereld is, beheerscht zijn instrument vrijwel volkomen. Men voelt zich naar hem luisterend, soms ademloos worden van verbazing over zijn ademhalings techniek. Prachtig speelde hij een „her dersgedicht" van Akimenko, weliswaar geen compositie van wereldschokkende beteekenis, maar wel een stuk, waar men ontroerd naar kan luisteren. Maartje Offers heeft ons het meest geboeid met twee liederen van Respighi: „No, non morto", en „Io sono la ma- dre", beide met begeleiding van hobo en piano. Uitstekend werden deze mooie stukken gezongen: met een nobele een voud, die diepen indruk maakte. Ook „Gott ist unser Sonn' und Schild" van Bach(eveneens met hobo en piano) en „Where e'er you walk" van Handel (met piano) werden gevoelig en in den juisten stijl verklankt. De overige liederen, die op het programma stonden: van Schu bert,- Strauss, Zweers enz., gaven zeer zeker veel te genieten, maar zooveel ontroeren als de eerstgenoemden konden ze niet. De pianist-begeleider voldeed ons niet altijd even goed. Zijn spel was soms vrij slordig (in 't Concertino van Kalliwoda en in „Ungeduld" van Schubert b.v.). Daartegenover echter kon men bijwijlen ook een mooi accompagnement beluiste ren, als in „Where e'er you walk" van Handel en „Ecloque" van Alimenko. HET CONFLICT TUSSCHEN POLEN EN DANTZIG BIJGELEGD. Gisterenmiddag is een overeenkomst tusschen de regeeringen van Polen en Dantzig geparafeerd, waarbij de Pool- sche regeering de douane-verordening van 17 Juli intrekt en Dantzig den naar aanleiding van deze verordening afge- kondigden vrijen invoer van bepaalde goederen opheft. Tusschen den Poolschen minister van buitenlandsche zakzen Beek en den voorzitter van den Senaat van Dantzig Greiser heeft te Gdynia een onderhoud plaats gehad. Het onderhoud duurde geruimen tijd en naar verluidt zou men geheel in de lijn der goede persoonlijke en politieke betrekkingen tusschen de beide staatsvertegenwoordgers tot vol- ledge overeenstemmng zijn gekomen. Generaal Ludendorlf aan het woord. Naar uit München wordt gemeld, heeft generaal Ludendorff in zijn week blad een artikel gepubliceerd, waarin hij zijn vreugde uit over het feit, dat het aantal afvalligen van de Christelijke kerken in het Derde Rijk, volgens hem, toeneemt. Generaal Ludendorff pleit er verder voor de kinderen te onttrekken ,aan den invloed der Christelijke kerken en scho- len. „Uw eerste plicht", zoo schrijft hij, „bestaat erin uw kinderen te vrijwaren tegen de christel/jke invloeden, die slechts goed zijn voor joden en pries ters en die ons ras en volk vernietigen." Nieuwe maatregelen tegen den Stalen Helm. De leiding der geheime staats politie deelt mede, dat de landelijke or ganisaties voor Berlijn, Brandenburg, Pommeren en de Oostmark van den Stalen Helm met inbegrip van alle on derorganisaties met directen ingang ont bonden zijn verklaard. Tegelijkertijd- is 't vermogen dezer organisaties en onder- organisaties voorloopig in beslag geno men. In de motiveering wordt o.m, ver klaard dat de politieke ontwikkeling van genoemde organisaties in de afgeloopen maanden, doch in het bijzonder in de laatste weken vormen heeft aangeno men welke de autoriteit van den natio- naal-socialistischen staalt in discrediet zouden kunnen brengen, Zestien reuzenvliegtuigen. Offici eel wordt medegedeeld, dat de voorbe reidende werkzaamheden voor het bou wen van de zestien reuzenvliegtuigen volgens het model van den verongeluk ten „Maxim Gorki" ten einde zijn ge bracht. De verschillende opdrachten zijn reeds aan de fabrieken gegeven. De toe stellen zullen worden uitgerust met 6 motoren van 1650 pk, en een uursnel heid kunnen ontwikkelen van 275 km, terwijl zij zullen kunnen stijgen tot 6000 m hoogte. De actieradius zal 3000 km bedragen, en er zal plaats zijn voor 60 tot 70 man. Dus weer een ellendige dag in het voor uitzicht. Heusch niet noodigl Neem een "AKKERTJE" en binnen 'n kwartier voelt Ge U weer frisch en opgewekt en zijt Ge Uw hoofdpijn kwijt. AKKER-CACHETS helpen verrassend snel bij Hoofdpijn, Kies pijn, Zenuwpijn, Rheumatiek, Griep. Per 12 stuks slechts 52 cent. Overal verkrijgbaar. Vraagt ooki „Laxeer-Akkertjes", de nieuw# vinding van Apotheker Dumont tegen ver stopping, hardlijvigheid, enz.Werken zacht (Ingez. Med.) APOTHEKEN. Te beginnen met den nacht van Za terdag op Zondag zal des nachts en ook Zondag den geheelen dag te Middel burg geopend zijn de apotheek v,an mevr. Wed. J. W. v. d. GardeHam- macher, Korte Noordstraat, LUGUBERE VONDST. Werklie den van de Radio Centrale Onderneming te Den Helder, werkzaam bij het Timorpark, hebben een lugubere ontdekking gedaan. Men stootte name lijk op een diepte van circa 6 a 7 de cimeter op twee skeletten, welke daar reeds vele jaren gelegen zouden heb ben. Verder vond men hoegenaamd niets in den omtrek. Na medisch onderzoek bleek het een mannelijk en een vrouwelijk geraamte te zijn, waarschijnlijk van nog jonge menschen. Op de plaats v,an de vondst is steeds weiland geweest. Later op den dag zijn de overblijfselen naar de Algemeene Begraafplaats te Huisduinen vervoerd. SLAAPWANDELAAR OP STRAAT GESPRONGEN. Te 's-H e e r e n- b e r g is de zoon van den heer R. bij het slaapwandelen uit het raam ge sprongen en van 8 meter hoogte op een steenen vloer gevallen. De jongen kreeg een armbreuk en verschillende inwendi ge kneuzingen en hoofdwonden. De jon gen kan zich van 't voorgevallene mets herinneren. VROUW VAN EEN TRAP DOOD GEVALLEN. Gstermorgen was de woning van de 50-jarige vrouw M. Abs- hoven, die aan den Provincialen weg- onder Hazerswoude een handel in kruidenierswaren drijft, gesloten. Aan vankelijk werd dit niet opgemerkt, maar toen later op den dag eenige klanten zich tevergeefs aan de woning vervoeg den, kreeg men argwaan. Een melkboer forceerde de deur en vond de juffrouw onder aan den trap op den steenen v'oer liggen. Het bleek, dat zij van den trap was gevallen en daarbij ernstige ver wondingen aan hoofd en beenen had opgeloopen. De vrouw is later aan de bekomen verwondingen bezweken. ONDERWIJZER VERDRONKEN. Gistermiddag omstreeks half vijf is de ongeveer 30-jarige P. v. D„ onderwij zer aan de Christelijke school te C u- 1 e m b o r g, bij het zwemmen in de Lek verdronken. Nog geruimen tijd heeft men, nadat hij: was opgehaald, de levensgeesten trachten op te wekken, hetgeen niet mocht baten. De heer V,an D. laat een vrouw en een kind achter. VERDDONKEN. Gistermiddag is te Helmond uit het Eindhovensch Kanaal het lijk opgehaald van een naar schatting 50-jarige vrouw. Nabiji het lijk werd een taschje drijvende gevonden met eenig klein geld erin. De gemeente politie van Mierlo en Helmond heelt dadelijk een onderzoek ingesteld, doch is er nog niet in geslaagd de identiteit van de vrouw vast te stellen. MONTEUR OM 'T LEVEN GEKO MEN. Bij het monteeren van machi nes in de nieuwe centrale van de Pro vinciale Geldersche Electriciteits Maat schappij te N ij m e g e n is een ongeluk met doodelijken afloop gebeurd. De 48- jarige monteur M. Niessing, gehuwd en vader van vier kinderen, verrichtte werkzaamheden op een steiger. Plotse ling brak een balk met het gevolg, dat Niessing van een hoogte van tien meter naar beneden viel. Zwaar gewond en met inwendige kneuzingen bleef hij lig gen. Hij is naar het Canisiusziekenhuis gebracht, waar hij aan de gevolgen is overleden. HEVIG AVONTUUR VAN EEN CHAUFFEUR, DIE VERLIEFD WAS. Een Monstersche chauffeur, gehuwd en vader, had liefdebetrekkingen aan geknoopt met een nog jeugdige schoone van den Maasdijk, in de gemeente Naald wijk. Van zijn amoureuze slippertjes had vrouwlief echter lucht gekregen. Haar vrouwelijke scherpzinnigheid had uitge- vischt, dat haar echtgenoot een auto tochtje zou gaan maken met zijn tweede geliefde- Zooals nood, maakt ook liefde vin dingrijk, want de minnekozende echtge noot bezat geen auto, maar toog naar een garagehouder in Monster, waar hij een akeüg verhaal deed over een zieke en een ziekenhuis, waarop de garage houder een auto afstond- De minnaar-echtgenoot reed naar den Maasdijk, waar hij in de buurt van het huis van zijn geliefde een tijdje heen en weer reed. Meisjes laten nu eenmaal altijd wach ten. Toen de chauffeur dan een tijdje heen en weer gereden had, ontwaarde hij tot zijn grooten schrikt plotseling zijn echt- genoote, die in de buurt van de woning van het meisje had post gevat. De echtgenoot schrok op het zien van zijn echtgenoote zoodanig, dat hij hevig op de rem van den auto trapte; zóó he vig, dat het voertuig slipte, en met een stevig vaartje den dijk afreed, daarbij driemaal over den kop sloeg, en in een aardappelveldje bleef liggen. Deze eerste gevolgen van de ontdek king van zijn uitspatting liepen nogal goed af; op handen en voeten kwam de chauffeur uit den auto kruipen, waar zijn vrouw hem in „ontvangst" nam, en van welk feit de bedrogen Maasdijksche kennis kreeg. De auto is later door een kraanwagen weggesleept.... (Av. post.) UIT DE SPAANSCHE GEVANGENIS VERLOST. De jongens H. v. d, K. uit Naarden en Joh. v. d. Berg uit Bussum, wier avon turen in de Spaansche gevangenissen wij hebben vermeld, zijn plotseling thuis gekomen. De jongens hadden van den consul in Barcelona ondanks 4 brieven niets^ge- hoord, wel van den consul-generaal te Madrid, die hun verleden week bericht te, dat hij den consul in Barcelona last had gegeven hen te helpen en alvast 5 peseta's opstuurde. De hulp van onzen consul te Barcelona bleek te bestaan in een brief, waarin hij mededeelde dat zij landloopers waren als er zoovelen zijn en die zich bovendien tegen de politie verzet hadden, zooals hij in een Spaan sche courant had gelezen. Hun hoop was dus vervlogen, doch herleefde weer toen zij zagen, dat er telkens transporten vreemdelingen en gevangenen werden weggebracht. Een Éulgaarsche medegevangene, die goed Spaansch en Duitsch sprak, hield hen op de hoogte. Zondagochtend kwamen beambten met knuppels en ge'.astten hen om vlug hun boel in te pakken- Zij, de Bulgaar en een Italiaan, werden naar een taxi op de binnenplaats gebracht en moesten vlug instappen. Hier zeide een gendarme, dat ze de bagage en fietsen niet mee moch ten nemen. Eindelijk werd toegestaan dat deze in een tweede taxi geladen zou den worden, waarvoor 5 pesetas moest worden betaald. Zij stapten om half tien in den trein, zonder bagage en zonder fietsen. Begeleid door twee agenten kwamen zij om 1 uur aan een grensplaatsje en werden overgegeven aan twee politie agenten. Deze brachten hen naar een uitgedroogde rivier, ze waadden door de modder en kwamen zoo in Frankrijk. Na 100 meter werden zij aangehouden. Hun papieren zaten in de achtergelaten ba gage. Ze hadden alleen Fransch geld bij zich, wat ze van de heenreis hadden overgehouden. De douanen geleidden hen weer naar de rivier. Hier bleven zij tot het donker was in een korenveld- Zij hadden niets anders dan een broek en een overhemd aan en het regende, dat het goot- 's Nachts trokken ze met hun vieren over weilanden naar de Pyre neeën, waar de Bulgaar en de Italiaan van vermoeidheid achterbleven. De Ne- derlandsche jongens trokken de berg passen in, een dag en een nacht zijn zij onderweg geweest, waarbij zij de dor pen vermeden uit angst teruggestuurd te worden. Van der Keur viel een keer van een rots, doch kon zich aan een struik ophijschen. Bevuild en doorweekt kwa men ze in de laagvlakten en namen den trein naar Toulouse. Zij zochten hier een auto, die hen mee zou nemen- Iemand, die beweerde, dat hij Fransch vlieger officier was, vervoerde hen naar Parijs, doch verte'de onderweg, dat hij 300 francs moest hebben- Zij hebben hem dit gegeven en hoorden later dat de trein reis maar 200 francs kost. Hij zette hen af ditmaal letterlijk bij den Neder- landschen consul te Parijs, die hen zeer vriendelijk behandelde en ,reisbiljetten voor Nederland gaf. Zij bleven Dinsdag middag te Parijs en zijn met den nacht trein naar Roosendaal vertrokken, waar ze hun biljetten met een briefje van den consul wisselden voor kaartjes naar Naarden-Bussum, Vlissingen. Van 58 Augustus, Getrouwd: J. J. van Elsacker, 32 j. en M. Sohier, 35 j. J. W. Kuijper, 23 j. en G. Rosier, 21 j, H. de Boo van Uijen, 23 j. en W. Looisen, 22 j. Bevallen: N. D. Leeuwenburg, geb, Besuijen, d. C. J. I. Hollaers, geb. Verberkt, z. S. Kerkhove, geb. Fi scher, z. Overleden: J. Jobse, 82 j., wed. van J. de Ridder, G. Goedhart, 65 j., vr. van H. A. J, van Hoepen. J. de Croo, 73 j., wedn. van G. van den Berge. (VI. Ct.) Souburg. Van 31 Juli7 Aug. Getrouwd: L. Kasteleijn, 35 j. en M. C. Arendse, 29 j. P. Eiff, 22 j. en M. de Priester, 19 j. Bevallen: M, Poppe, geb. Joziasse, z. L. M. van der Wart, geb. van Ge- mert, d. Overleden: P, van den Broeke, 87 j., vrouw van P, Schout. A. J. van der Mussele, 85 j., wed. van T. L. Ballast. J. Kasse, 64 j., vrouw van P, Maas. (Nbld.) Driewegen. Overleden: M. van Houte, 71 j,, man van J. J, Verburg, (Z.) 's-Heerenhoek, Bevallen: P. Huige, geb. van Ars, d. C. de Hond, geb. van den Dorpel, d. Overleden: H. van Gessel, (Z.) Waarde. Bevallen: C. J. de Leeuw, geb. van Bremen, z. C. Franje, geb. Mol, z. (Z.) Wolphaartsdijk, Bevallen: P. H. Reinhoudt, geb. Zuur- veld, d. C. A. Welleman, geb. Keuke- laar, z. M. N. de Regt, geb. Tramper, d. G. Nijsse, geb. van Geresteijn, z. J. Boonman, geb. de Jonge, d. J. H. I. Noteboom, geb. Mol, z. J. B. Schipper, geb. Versluis, z, Overleden: A. Huisson, 35 j., echtgen, van C, Tolhoek, (Z.) MIDDELBURG- VR 9ZA 10 Aug, Nat. Schaakkam pioenwedstrijden; St. Joris- ZO 18 Aug, Abdij-concert M. M. 89 h. WO 21 Aug.ZA 31 Aug. Tent. Hand,, Nijv. en Ind. Z.E.T.O.; St. Joris. WO 28 Aug. Cone. Eng. L. des H. Mu- ziekgezelsch. Nieuwe Kerk. DO 29 Aug. Ringrijderij Ver- Bev. Vreemdel. Verk., Abdij. ZA 31 Aug. Reg. Singel-Estaf., „E.M.M." ZA 31 Aug, Vlieger- en Ballon Wedstrijd, zanguurtjes, gondelvaart, concert, muzika.e wandeling. „Uit 't Volk —Voor 't Volk". ZO 15 Sep, A'fstandsmarschen, Gymn, Vereen. „AchiLes", MA 21 Oct. Lez. Natuurk. Gezelsch., spr. I. A. Aler chef Vüegd. K.L.M, „De Vergenoeging", ZA 2 Nov. Verificatie verg, faillissement fa. H. C. Reyers; Gerechtsgeb, 10 h. MA 4 Nov. Lez. Natuurk. Gezelsch., spr, dr. Paul Julien, Utrecht; „De Vergenoeging". MA 16 Dec. Lez, Natuurk. Gezelsch, spr. dr. J. Sanders, Den Haag; „De Vergenoeging". BI 17 Dec. Gen. Rep- v- Instrumentale Muz., Concertz. WO 18 Dec. Ie Conc- Ver- v. Instrumen tale Muz., Concertz, 1936. MA 20 Jan. Lez. Natuurk. Gezelsch., spr. prof. dr. W. M. Docters van Leeuwen, Leersum; „de Vergen." MA 17 Feb, Lez. Natuurk. Gezelsch., spr, prof, dr. W. J. Jongmans, Heerlen; „de Vergenoeging". DO 23 Apr. Gen- Rep. v. Instrumentale Muz., Concertz, VR 24 Apr, 2e Conc- Ver- v. Instrumen tale Muz., Concertz. GOES: VR 9 Aug Dl 20Dl 27 Aug. Kermis. DO 29 Aug. Conc. Eng. L. des H. mu- ziekk-; N.-H. Kerk. ZA 31 Aug. Openb. Conc. „Euphonia", Gr. Markt, 20.30 h. VR 13 Sep. Openb. Conc. „Hosanna Gr. Markt, 20.30 h. DO 3, VR 4, ZA 5 Oct. Tentoonst. Vei lings Ver. Z. Beveland. BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 9—DO 15 Aug.: „Noodlottige begeerten". 20,00 h: ZO matinée 15 h. CITY, Midb. VR 9—DO 15 Aug.: „Flying Down To Rio" en „Stin- garee"; 20,00 h-: ZO matinée 15 h. ALHAMBRA, Vliss. VR 9— DO 15 Aug.: „12 Ambachten-13 Ongelukken" en „De Witte Adelaar". ALGEMEEN: Tot 10 Aug. Schilder Tent. Kunstkr. „Het Zuiden" Pavilj. te Vlissingen; 10,30 —12,00 h en 14,00—17,00 h. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6