ZEELAHD. LANDBOUW. BUITENLAND. SPÖRT. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERiSHTEI. MIDDELBURG. üviiJHEREN. ZUID-BEVELAND. NOORD-BEVELAND. FRANKRIJK. ENGELAND. RUSLAND. AGENDt. verwachten was, is er een stormachtige navraag naar de daartoe benoodigde permissies. Een totaal bedrag van 400,000 gulden, beschikbaar gesteld voor de maand Juli, was half Juli reeds uit geput en het lijdt nauwelijks twijfel, dat het totale bedrag yan 1 miJioen voor het beoogde doel zal worden opgebruikt. Het is duidelijk, dat in deze omstan digheden) vele Duitsche sollicitanten naar de credietbrieven werden teleurge steld, hetzij dat ze zeer lang moesten wachten dan wel geheel achter het net vischten- Van deze teleurgestelden heb ben zich sommigen afgevraagd, of de langzame behande.ing van hun verzoek om credietbrieven soms verband zou kunnen houden met een streven om het totaal bedrag niet geheel op te gebrui ken, Daartoe is, naar wij hooren, geen grond aanwezig. Misschien mag er ie dit verband nog op worden gewezen, dat naar het schijnt de meeste Duitschers die naar Nederland reizen, minder dan het maximum, dat is minder dan 500 mark, medenemen. Mis schien beteekent dat dat velen onder hen wat men noemt op een koopje reizen, Daar echter naar alle waarschijnlijkheid het totaal bedrag van 1 millioen in Ne derland zal worden verteerd, wordt het doel van deze regeling toch ten volle bereikt. (N.R.C.) DE WERKLOOSHEID. Bij de Arbeidsbeurs alhier stonden Zaterdag ingeschreven: geheel werkloos 903 mannen en 13 vrouwen, gedeeltelijk werkloos 57 mannen en 5 vrouwen, niet werkloos 17 mannen en 1 vrouw. Alge meen totaal vorige week 1018, bijgeko men 40, afgegaan 62, over 996. I0ES. De Djiguiten-kozakken. De beide voorstellingen, Zaterdag op het Sportterrein door de Djiguiten-ko- zakken gegeven, trokken een flink aan tal belangstellenden. Men deelde ons mede, dat de ondernemers tevreden waren over de opkomst en ongetwijfeld is het publiek dat geweest, over hetgeen te zien werd gegeven. De kozakken bleken beter thuis op hun galoppeerende paarden dan 'n ge woon mensch op zijn stoel. Ze stonden er op, hingen er aan, kropen er omheen, en deden er eigenlijk alles mede wat maar met mogelijkheid met een paard te doen is, Ze zijn niet ,alleen pri ma ruiters, deze kozakken, maar daar bij ook ongeloofelijke lenige en moedige acrobaten. De iruittentoonstelling. Naar we vernemen hebben de plaat selijke V.V.V. en de provinciale V.V.V, medailles beschikbaar gesteld voor de in October alhier te houden Fruit-tentoon- stelling. GRIJPSKERKE. De Zaterdag gehou den jaarlijksche ringrijderij had den vol genden uitslag: le prijs I. Cevaal Jz. 26 ringen, 2e pr. J. Cevaal Az. 26 r-, 3e pr, J. Franke Mz. 25 r., 4e pr. J. Cevaal Jz. 24 r., 5e pr- K- Dekker 24 r., 6e pr- G, Groeneberg 24 r., 7e pr. L. Jacobse 20 r., 8e pr. Jan Franke 19 r., 9e pr. J- Franke 18 r., 10e pr. A. Groeneberg 16 r., lie pr. A. Renierse 15 r-, 12e pr. K. Groeneberg 14 r., 13e pr. J. Bierens 12 r. De prijs' van den heer Henning werd gewonnen door Jan Franke. De pollepel door J. Franke. RITTHEM. Bij prachtig weer is Zater dag den geheelen dag naar den ring ge stoken. Door oud en jong werd de vreed zame strijd op de versierde paarden met spanning gevolgd. Aan het eind sprak de burgemeester de ringrijders toe en prees o.a. den ge- zelligen en vriendschappelijken geest onder hen. Daarna werd overgegaan tot het uit reiken der behaalde prijzen. Met een toepasselijk woord overhandigde de burgemeester den door hem geschonken zilveren wisselbeker aan D. Polderman, die den beker had „afgereden". De an dere prijzen waren huishoudelijke of luxe-artikelen. De eerste tien prijswinners waren: le prijs J. de Pagter met 24 ringen, 2e pr. J. D. Koppejan met 22 r-, 3e pr. Joh- de Visser met 19 r., 4e pr. D- Polderman met 17 r., 5e pr- W. Cevaal Pzfc met 17 r., 6e pr- C. Baas met 17 r, De laatste drie bij loting, 7e pr. And- Breel met 15 r„ 8e pr. J. J. Schout met 14 r-, 9e pr. W. Cevaal Jz. met 11 r-, 10e pr. A. Ba- rentsen met 11 r. De laatste twee bij loting. De prijs voor de meeste volgringen n.l- 5 werd gewonnen door Jn, de Pagter, die ook den pollepel met troostprijs wist te bemachtigen. Een taart, die als geschenk was ont vangen, werd onder de;rijders verloot. De gelukkige was Adr. van Stel. Des avonds werd de feestvreugde op een andere wijze voortgezet. De muziek- vereeniging gaf eerst eenige muzieknum mers op het dorp, waarna de gebruike lijke rondgang door de str,aten werd ge maakt. Het was een gezellige, echt Ritthem- sche feestdag. RITTHEM. De collecte (speldjesver koop) voor het Nationaal crisiscomité bracht Zaterdag op f 17. WEMELDINGE- Zaterdag gaf het fan fare gezelschap „O.K.K," een concert op de dorpstent. De stukken werden goed gespeeld. Er was een flinke belangstel ling. KORTGENE, In de zijpaden der Ned. Herv. Kerk zijn cocosloopers gelegd. Deze loopers zijn aan de Kerk geschon ken door de Chr. Meisjesvereeniging „Zonneschijn", die voor dit doel een ver loting heeft gehouden. ZEEUWSGN-VLAANDEREN W.D. RAAD VAN AARDENBURG. AARDENBURG. De Raad kwam Vrij dagmiddag voor een korte vergadering voltallig bijeen. De commissie die belast werd met het onderzoek van de ge loofsbrieven der nieuwgekozen raads leden was eenigzins in twijfel of de ge loofsbrieven van den heer De Backere wel tijdig waren ingeleverd. De commis sie besloot ten slotte ze alle goed te keuren. Voor een nieuw te benoemen gemeentebode werd een instructie vast gesteld. De benoeming en het ontslag geschiedt door den Raad, Tegen een sa laris, dat vastgesteld werd op f 150, zal door aanplakking een oproep plaats hebben. De gemeente-rekening over 1934 werd den Raad aangeboden. Eindbedra gen konden nog niet worden medege deeld. Nadat de heer Hollebrand bij de rondvraag wees op putten in den weg buiten de Kaaipoort, werden hiervoor in besloten vergadering besprekingen gevoerd. Na afloop waarvan werd beslo- om aan de noordzijde van de Kaaipoort een doorgang te maken, evenals destijds aan de Zuidzijde werd gemaakt. Zak@KdG@n in crisistijd. De heer A. E. Gelink, reclame-advi seur van den Koninklijken 'Nederland- schen Middenstandsbond, schrijft ons: Als de crisis dopr reclame, of publi citeit of hoe men het noemen wil kon bezworen worden, was ze allang ge ëindigd. Toch heeft reclame een waar de die hoog geschat mag worden. Reclame is in haar wezen een hulp middel, om den verkoop te bevorderen; de verkoop kan het best bevorderd wor den door het publiek datgene te bieden, wat het behoeft. Reclame moet dus voorlichtend werken, maar ze mag voor lichtend zijn op suggestieve manier, want zonder suggestie wordt de reclame niet gezien en niet gelezen. Reclame moet ook eerlijk zijn. Nu wil het, d,at er re clame wordt gemaakt, die, hoe eerlijk ook opgezet, hoe goed ook bedoeld, de plank misslaat, daar het verkoopmotief niet juist gekozen is. Men zoekt het ver koopmotief doorgaans te ver weg, ter wijl het soms ligt. in den winkel of in het artikel, maar altijd in het brein van de klanten. Klantenkennis is een eerste vereischte voor den zakenman. Nemen we het geval v,an den goe den plaalselijken winkel, waarin de ei genaar dag in dag uit er naar streeft zijn klanten datgene te verschaffen, wat hij op goede gronden meent te behooren tot de behoeften. Maar hoe kan de winkelier den klant duidelijk maken, waarom het bedoelde artikel tot de be hoeften behoort? De .winkelier moet, om zoo te zeggen, gedachten kunnen lezen in de eerste plaats, in de tweede plaats de manier kennen, op welke wij ze die gedachten zoodanig zijn te be ïnvloeden, dat de klant tevreden is met den koop. Datzelfde hebben wij ook bi) de reclame, met dit kenmerkende ver schil, dat nu de winkelier niet persoon lijk, van aangezicht tot aangezicht te genover den klant staat, doch onzicht baar. En daarmede zijn we beland op het gebied van den reclame-expert. Een vraag doet zich voor: kan in de zen slechten tijd de zakenman geld voor reclame ter beschikking stellen, Ons ant woord is: ja, doch we verbinden er den eisch aan: mits dat geld vakkundig wordt besteed, en mits reclame niet wordt be schouwd als een grapje voor den vrijen tijd. Gelukkig wint de gedachte terrein, dat een reclame een handelsgelegenheid is, die indien goed bedreven de renta biliteit van een zaak verhoogt. Reclame is een plaatsvervanger van den persoonlijken verkooper. Een toe- komstigen klant te bewerken door per soonlijk bezoek gaat, maar is er de geheele stad, die op een en hetzelfde oogenblik Iets nieuws moeten weten, dan zetten we het hulpmiddel in bewe ging, langs een weg, die vooraf zorg vuldig uitgestippeld is. De reclame wordt drager van een stuk der zaak, dat stuk mag niet los gemaakt worden van de rest, er moet eenheid blijven. En die eenheid bouwt op. En nu de crisis. Ondanks de crisis zijn er behoeften, is er ook nog geld voor weelde-uitingen,. want beide behoo ren den modernen mensch, die, niét, meer slaafsch als in vroegeren tijd el ders, zijh modern leven leeft, ondanks vermindering. Waar dit zoo is, is de weg open voor goede, eerlijke ver koopspogingen. Aldus geachte lezeres sen en lezers is reclame op te vatten. Open oog, open oor, en niet versaagt, voorwaarts langs goede lijnen van eer lijk koopmanschap als voorheen, mét als belooning door het publiek: een koop daad, vrijwillig en tot groote tevreden heid gedaan. VERGADERING VAN DE DRIE CENTRALE LANDBOUW ORGANISATIES. De dagelijksche besturen van de drie centrale landbouworganisaties (t.w, de christelijke boeren- en tuindersbond in Nederland, de katholieke Nederlandsche boeren- en tuindersbond en het Kon. Ned. landbouw-comité), hebben dezer dagen vergaderd. De moeilijke toestand van den eierhandel. Door de dezer dagen voor Engeland getroffen maatregelen, waarbij de im port van eieren in Engeland voor een belangrijk deel wordt afgeknepen, ver keert de Nederlandsche eierhandel in groote moeilijkheden t.a.v. djen afzet. Besloten is te bestemder plaatse aan te dringen op het treffen van de noodige voorzieningen in deze. Invoer van vleesch. In verband met den ernstigen toe stand, waarin onze veehouderij nog steeds verkeert moet alles worden ge daan, om ook de vleeschprijzen te ver beteren. Zoolang er in'ons land vleesch te veel is, bestaat er geen reden om nog vleesch in te voeren. Thans heeft lez invoer nog steeds plaats- Besloten is te bevoegder plaatse aan te dringen op maatregelen, die dezen invoer zullen kunnen voorkomen. De positie van de fruitboom kweekers. Nu de kweekers van sierteeltgewas- sensen gesteund worden, wordt het als een onbillijkheid gevoeld, dat de fruit boomkweekers aan hun lot worden overgelaten. Besloten is stappen te doen ook voor deze kweekers eenigen steun te verkrijgen. Denaturatiebijslag aardappelen. Besloten is te bestemder plaatse aan te dringen op het zoo spoedig mogelijk bekend maken van een redelijke dena- turatievergoeding voor aardappelen. Eveneens werd besloten aan te drin gen op spoedige uitkeering van het po tersfonds 1934. gel kwam, brachten de bemanningen van alle schepen, kruisers en onderzee booten hun kameraden de militaire eer bewijzen. De families van de veronge lukte mannen zijn te Kroonstad, welke stad geheel in rouw is, aangekomen. De begrafenis heeft Zondag met veel plech tigheid plaats gehad. Revolveraanslag. De secretaris van de Fransche nationaal-socialistische par tij, Dubernard, is Vrijdagavond bij het naar huis gaan in het Oosten van Parijs plotseling omsingeld door een tiental communisten, die hem uitscholden voor fascist. Ofschoon de secretaris zich uit de voeten maakte, werd hij door drie zijner aanvallers achtervolgd en in een eenzame straat aangesproken. Een van deze drie personen haalde plotseling 'n revolver voor den dag en loste een schot, waardoor Dubernard licht in de borst- streek gewond werd. De politie stelde direct een achter volging in en slaag.de er.in twee ver dachte individuen te arresteeren, waar van de een een. revolver en de andere een dolk bij zich droeg- Op het partijbureau van de nationaal- socialistische partij verklaarde men gisteravond dat de partij-secretaris se dert de laatste gemeenteraadsverkiezin gen het voorwerp van voortdurende be dreigingen was geweest en dat het hier zonder twijfel een politieken aanslag betreft. Militair vliegtuig.; neergestort en ver brand. In de omstreken van Londen is een militair vliegtuig neergestort op het spoor van den electrischen trein en bij het contact met de rails in brand gevlogen. De bestuurder en zijn metgezel wer den op slag gedood. Het treinverkeer ondervond stagnatie, daar het toestel moest worden opgeruimd en de door de kortsluiting ontstane schade hersteld. Tot het leven teruggebracht, De British Medical Journal vermeldt, een merkwaardige ervaring van een patiënt in Ancoats Hospital te Manchester. Een getrouwde vrouw van 45 jaar moest 2 maanden geleden, in den neus worden geopereerd. Na 33 minuten onder nar cose te zijn geweest „stierf" de vrouw. De pols klopte niet meer. Er waren geen hartgeluiden meer. Gedurende 2 minuten werd kunstmatige ademhaling beproefd, maar noch deze bewerking, noch injec ties van pituitrine en adrenaline hielpen. Nu werd een opening gemaakt in het onderlijf en hartmassa werd toegepast. Ook dit hielp niet, maar toen werd op nieuw een adrenaline-inspuiting gegeven in de hartstreek en na tien seconden trok het hart zich tot een harden bal sa men en begon te pulseeren. Toen de operatiewonden in den buik gehecht wa ren, was de hartslag weer zoo krachtig dat de doktoren dé operatie aan den neus konden voortzetten en voltooien. De patiënt is volledig hersteld. De Duikbootramp. De gezonken onderzeeboot B-3 heeft men in den loop van Vrijdag kunnen lichten. Aan boord van het reddingsvaartuig bevonden zich de leiders van de staats- en de partij organisaties. Toen de boot met de om gekomen bemanning boven den zeespie VOETBAL. VlissingenD.F.C. 14, Zaterdagavond had op het terrein van Vlissingen een vriendschappelijke voet balwedstrijd plaats tusschen Vlissingen en D. F. C. uit Dordrecht, DFC ver scheen met ongeveer de opstelling voor het a.s, seizoen, Vlissingen had twee invallers voor Vader en Kats, Onder leiding van scheidsrechter C. Koster, werd de wedstrijd gespeeld, Vlissingen trapte af en het begin le verde nog weinig op. DFC demonstreer de beter positiespel. Eenige hoekschop pen aan weerszijden bleven zonder re sultaat. Na ongeveer 10 minuten wist Mijnders, op den linkervleugel, de ver dediging van Vlissingen te passeeren en met een onhoudbaar schot van dichtbij het eerste punt te maken O1. Het spel ging nu vrijwel gelijk op, aan weerszijden werden goede aanvallen opgezet, doch de verdedigingen bleven voorloopig de baas. Na 20 minuten werden de pogingen van Vlissingen beloond, als na goed samenspel van den rechtervleugel, Keersemakers alleen voor het doel komt en met een kalm schot in den hoek de partijen op gelijken voet weet te brengen 11. Tot 10 minuten voor de rust bleef deze stand gehandhaafd, toen wist de middenvoor van DFC, de Smit, uit een pass van links met een vliegend schot zijn club weer de leiding te geven 12. Hiermede ging de rust in. De eerste 20 minuten na de hervat ting leverden het belangwekkendste ge deelte van den wedstrijd op. Hating, Vlis- sing's doelverdediger, wist tot tweemaal toe vallend lastige schoten te redden. Toen hij eenmaal reeds gepasseerd was, wist Dierikx het Vlissingsche doel nog schoon te houden, Vlissingen kwam toen in den aanval en kreeg een drietal kan sen. Een schot van Diesveld ging vlak voor het doel genomen, juist naast. Van Peenen kreeg twee schitterende kan sen, de eerste keer kopte hij juist over en de tweede keer miste hij toen de DFC-doelman nog juist bijtijds uitliep, DFC wist de geboden kansen beter te benutten en het is Ruisen, die den stand voor zijn club toen 14 wist op te voe ren; het eerst met een laag schot in den hoek en het laatste punt maakte hij uit een hoekschop. De belangstelling voor dezen wedstrijd viel tegen. Postduiven. Zondag hield de Postduivenvereeni- ging „Zeelandia" te Ml i d d e 1 b u r g, een wedvlucht met jonge duiven van Mons (België) uit; afstand 119 km, De duiven werden te 8 uur in vrijheid ge steld met Noordenwind. De eerste duif bereikte haar hok te 10 uur 2 min. De prijzen werden als volgt behaald: le, 2e, 3e, 7e, 10e en 13e prijs P. van Over- beeke; 4e en 5e pr. J. de Bree; 6e pr. J. J, Snoep; 8e pr. P. Streefkerk; 9e en 14e pr. P. Fantus; 11e en 12e pr. S. Vërsluijs; 15e pr. C. van Belzen. ONTVANGEN BOEKEN. „De opstandigen". Een familiero man in drie boeken, door Jo van Am- mers-Küller. Dertiende druk. In pracht band en met omslagteekening van Rie Cramer. Uitgegeven door J, M- M;eulen- hoff, uitgever te Amsterdam. In de Karavaan-serie, reeks van de beste romans uit de moderne wereld literatuur, verschenen bij de uitgevers fa. L- J. C. Boucher te Den Haag. „Aesculaap in China", door A. Ger- vais. Een relaas van avonturen geduren de een langjarig verblijf in West-China. Vertaald door N- Brunt en geïllustreerd door Léon Holman. „Kamperfoelie". Een geestig ver haal door A. A. Milne. Vertaling van Ed de Nève- „Nederlandse zwerfstenen", door P. van der Lijn. Met zeer vele foto's. Het boek bestaat uit vier afd.: de stollings gesteenten, de omvormingsgesteenten, de bezinkingsgesteenten en de fossielen. Uitgave W. J. Thieme Cie, uitgevers te Z u t p h e n. Rilland-Bath. Over de maand Juli. Bevallen: W. Leijs, geb. Van der Maas, wonende te Kloetinge, d., P- Meesters, geb, Snoeijers, d- Getrouwd: J. A. Weststrate 26 j. en J, J. M. de Hamer 24 j., J, A. Beuzen- 25 j. jm. en C, Bouwens 25 j, jd-, J, van Zweden 23 j. jm. en E, Wagenaar 21 j. jd. Overleden: J. P. Rus 41 j. echtgenoote v. M. van den Berg te Nieuwer-Amstel. (I.C.) Wemeldinge. Van 25 Juli1 Aug. Overleden: M. van Stel 70 j. wed. v. J. van Oosten. Bevallen: C. W. Dronkers, geb. de Koster, d. Ondertrouwd: M. de Jonge 27 j. jm. en M. G, de Leeuw 23 j- jd. (I.C.) Colijnsplaat. Over de maand Juli, Bevallen: G, Karman, geb. Van Gilst, z. Overleden: S- Fortuin 65 j, jd. Ondertrouwd: C. M. Versluis 23 j. jm. en M- M, Geelhoed 22 j, jd. te Wissen- kerke. Getrouwd: P. J. Bom 23 j. jm. te Wissenkerke en P, van Oeveren 24 j. jd- (N.B.) Kats. Over de maand Juli. Bevallen: P. M. Deurloo, geb. Kaas hoek, d. (N.B.) Wissenkerke. Van 29—31 Juli. Overleden: M, Boot 71 j- wed. van A. Breure. Getrouwd: J. Marcusse 33 j. jm. en M. C. de Looff 32 j. jd., P, M. J. den Boer 22 j. jm. en J. C. Dieleman 21 j. jd- Ondertrouwd: J, G. Fortuin 20 j. jm. en M. P. Barentse 20 j. jd., M. Sturm 25 jr- jm. en M, van Goudswaard 20 j. jd„ C. M. Vers'uis 23 j. jm. te Colijnsplaat en M. M, Geelhoed 22 j. jd- (N.B.) IJzendijke, Over de maand Juli. Bevallen: M. L. Veraart, geb. Goos- sens, z„ G. J. Mollet, geb. De Coninck, z., M- C. Mercy, geb. Dhaese, z., G. M. van Ooteghem, geb. Dobbelaere, d„ A. M. Bun, geb. De Witte, d-, E. C. de Rijcke, geb. Sturm, d„ S. E. Goossen, geb'. Tellier, z. Overleden: H. D, de Dobbelaere, 37 j. echtg. van C. R. Buijsse- (IJz Ierseke. Van 27 Juli3 Aug. Getrouwd: P. C, van Os 24 j. jm- en N. I. Pikaar 24 j. jd. Bevallen: Mi. A. de Koster, geb. Van Oeffelen, d„ E. v. d- Plasse, geb. Paauwe, z„ M, J. de Rooij, geb. De Waal, z- (I.C.) Kruiningen, Van 25 Juli1 Aug. Bevallen: A. M:. Netelenbos, geb. Schaap, d„ P. D. Dronkers, geb. Jero- nimus, z„ A. J. Vermeulen, geb. Lam- brechtse, z„ G, S- M- Wesdorp, geb. Kayser, z,, A. K. Everse, geb. Baaij, z. (IC) Goes, 3 Augs- Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Exportveiling n.m. 1 uur Roode bessen Duitsche Zure 10,20, idem, idem Dubb. Princesseboonen 4,50, per 100 kg. Kleine Veiling. Appels: Yellow Transparante extra 17, idem A 1317. idem B 10—12, idem C 7—9, Perzik Roode Zomerappel A 18, idem B 12 14, idem C 69, Beauty of Bath A 15, idem B 14, idem C 610, Early Victo ria A 10, idem B 9, idem C 48, mr, Gladstone 47, Zomeraagt 35, Afval- en Kroetappels 0,502, per 100 kg- Peren: Oomskinderenpeer A 1316, idem B 9—11, idem C 6—8, N.H, Suiker peer 49, Bruine Heerenpeer 47, Roo de Suikerij 2—3, Zomer Louwtjes 4, Keizerinnen 3, Langsteel 4, Kroetpeeren 14, per 100 kg- Pruimen: Early Laxton 2941, Czaar- pruim 1725, Eldensche Blauwe 1016, Engelsche Wijnkroon 2022, Engelsche Krozen 1120, Prince pruim 1120, Okkelanen 1323, Myrobolaar 1012, Kouwelijnen 1014, Afval pruimen 2 9, per 100 kg. Kersen: Klerken 1523, Eierkrieken 813, Ronde Krieken 9, Zure Morellen 919, Uitschot Kersen 47, per 100 kg. Diversen: Wymalaja Berries 2223, Frambozen 1325, Tomaten 612, Kruisbessen 25, Roode bessen 512, Witte bessen 47, Zwarte bessen 16 18, per 100 kg, Bloemen 24, per 100 bos, Meloenen 1637, Perziken 5, per 100 stuks. K a p e 1 1 e, 3 Augustus. Klerken 1523; Vleeschkersen 1617; Zwarte Kersen 17; Zwarte Blanche 1116; Ronde Krieken 13; Eierkrieken 12—14; dubb. Eierkrieken 1317; Zure Morel len 1012; Morellen 13; Roode Blan che 6; Frambozen 2126; R.oode Bes sen 810; Zwarte Bessen 15; Kruis bessen 26; Oranjepruimen 18; Pre- cose Prol. 1416; Princepruimen 19; Madeleinen 211; Early Victoria 49; Perzikappel 38; Keswick 25; Tar- weappel 14; Oomskinderen 512; N. H. Suikerij 2-4; Roode Suikerij 12; dubb. Pr. z. dr. 34; Snijboonen 810. MIDDELBURG: MA 5VR 9 Aug. Nat. Schaakkam- pioenwedstrijden; St. Joris, (Ope ning 19,00 h.) Di 6 Aug GOESs MA 5 Aug Di 6 Aug Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6