RECHTSZAKEN. KUNST EN WETENSCHAP. SPORT. OEIIENBO NIEUWS. ■ARKTBEU0NTEN. Van onze Adverteerders. BURUERLMKI STAND. Eischt BOOG Azijn Goedkoop,;, maar fijn JONGEN DOODGEREDEN. Op den Barendrechischen weg te R o t t e r- d a m is een daar fietsende 11-jarige jongen aangereden door een vrachtauto. De aanrijding was van dien aard, dat 't jongetje onmiddellijk is overleden- AGEMD&. Besloten werd de borgstelling van den nieuw te benoemen ontvanger vast te stellen op 7000, zijnde Vis van den ontvang. De hr. S a n d e r s e vond het nog ,al een beduidend kapitaal. Is het geen be zwaar voor minder kapitaalkrachtige personen. De V o o r z. zeide hierop in de ge heime vergadering te zullen antwoorden. Verder werd een ijnstructie vastge steld voor den nieuw te benoemen ge meente-ontvanger, ingaande op 1 Novem ber 1935. De hr. D e K r o o wilde in de in structie bijvoegen, dat de ontvanger geen andere bijbaantjes op zich neemt. De V o o r z. antwoordde dat zulks in het ambtenarenreglement is geregeld. Na eenige opmerkingen van de hrn. Lorier en Sanderse zeide de V o o r z. nog dat deze kwestie niet in de instructie gesteld behoeft te worden. De hr. De K r o o betoogde dat er voor gezorgd moet worden d,at de eene kas niet. door een andere gedekt kan worden. De hr. S a n derse meende dat de Raad er toch altijd nog op terug kan komen. Als het voor den eenen amb tenaar geldt, dan moet het ook voor den anderen gelden. De Vo o rz. meende dat B,en W. toch altijd het heft in handen houden. De instructie werd daarna z.h.s. vastge steld. Reorganisatie gemeentesecretarie. De post welke jaarlijks gevoteerd wordt ten behoeve van het administra tief personeel dezer gemeente, achten B. en W. veel te hoog. B. en W. zouden nu de functie van gemeente-ontvanger willen combineeren met die van eersten ambtenaar ter secretarie en dezen we gens meerdere verantwoordelijkheid een toelage van 180 per jaar geven. Daar naast wilden B. en W. een nieuwen amb tenaar ter secretarie aanstellen op een jaarwedde van 1040. Zulks zou een voordeel van 40 per jaar beteekenen. Wanneer in 1938 de 2e ambtenaar ter secretarie den pensioengerechtigden leeftijd bereikt heeft, zal de ontstane va cature niet worden vervuld. De jaar wedde van den nieuwen ambtenaar wordt dan gebracht op 1600. Dit zal een blijvend voordeel van 1392 per jaar beteekenen, waarbij binnen enkele jaren nog 120 kindertoeslag komt, dus in totaal een voordeel van 1512. De hr. Sanderse betoogde dat hij niets las in verband met een mogelijke pensioneering van den gemeentesecreta ris. Spr. vroeg wanneer in de toekomst de secretaris zal gaan of dan met de aan stelling van een nieuwen secretaris mo gelijk meer werkprestatie zal plaats kun nen vinden. De hr. Lorier deed het goed dat deze bezuiniging in de maak is. Ook de hr. Mo ens was verheugd over deze reorganisatie. Zal het nu toch niet voor komen, dat men mettertijd personeel te kort komt? De v o o r z. zegde dat het logisch is dat er niets staat omtrent den secreta ris. Met een eventueelen jongeren secre taris zal het werk zoo blijven. De secre taris is nog fit en frisch genoeg. Het voorstel tot reorganisatie werd z. h. st. aangenomen. Benoeming gemeente ontvanger. Tot gemeente-ontvanger werd daarop, ter voorziening in de komende vacatu re, met algemeene stemmen benoemd de heer W. A. Kaan, eerste ambtenaar ter secretarie. De rekening van het Burgerlijk Arm bestuur over 1934 werd goedgekeurd met aan uitgaven 6401 en aan ont vangsten 6117, zijnde een nadeelig sal do van 284. Eveneens werd goedge keurd de begrooting van het B. A. voor 1936. De door de gemeente toe te ken nen subsidie is geraamd op 5500. Comm. wering schoolverzuim. Reeds in een vorige vergadering was een schrijven ingekomen van de com missie tot wering van schoolverzuim, waarin gemeld werd dat niemand bereid was het secretariaat op zich te nemen nu de geldelijke vergoeding van 25 was geschrapt. B. en W. zijn overtuigd, dat dit besluit tot schrapping door den Raad ontijdig genomen is. Zij stelden daarom voor, in ieder geval nog voor de zittende periode van genoemde com missie de vergoeding te handhaven, en het bedoelde besluit in te trekken. Voor een volgende zittingsperiode kan deze zaak dan opnieuw onder het oog worden gezien. Den hr. Sanderse speet het dat over een genomen besluit opnieuw ge sproken moet worden. Spr. moest zijn stem tegen het voorstel bepalen. Men staat hier als het ware voor een werk staking. De positie van den betreffenden persoon wordt door de intrekking van de 25 niet geschaad. De hr. De R ij k e onderschreef het geen de hr Sanderse betoogde. De hr. De K r o o meende dat het prestige van den Raad niet geschaad mag worden. Spr. kon zijn stem niet aan het voorstel geven. Evenmin de hr Mofens. De hr. Lorier zag het zoo, dat de commissie zich achter haar secretaris schaart om dezen te dekken. Het presti ge van den Raad komt in gedrang. De v o o r z. meende dat de heeren de zaak wel wat te zwaar nemen. Van werkstaking kan geen sprake zijn, want ieder jaar treden de secretaris en de voorzitter periodiek af. 1 -7 «e De hr. Sanderse meende dat wan neer de 25 was blijven staan op de begrooting, de secretaris geen ontslag zou hebben genomen. De leden hebben zich solidair verklaard met deze werk staking. Is het niet mogelijk dat B. en W. den secretaris verzoeken deze func tie alsnog op zich te nemen. Er is "hier niet bedoeld iemand te treffen. De v o o r z. voelde er niets voor drang op de commissie uit te oefenen Wel zal haar de meening van den Raad kenbaar gemaakt kunnen worden. De voorz. was overtuigd dat het wel in or de zal komen. Het voorstel van B. en W. werd ver worpen met 8 tegen 2 stemmen (Contant en Verhage). Bij 't aanbieden van de gemeente-re kening dienst 1934 waren aan de beurt om in de commissie van onderzoek voor deze rekening zitting te nemen, de hee ren P. de Rijke, J. Verhage en A. de Lange. De hrn. Sanderse, Lorier en Moens werden belast met het onderzoek van de geloofsbrieven der nieuw benoemde raadsleden. Zij adviseerden tot toelating. Aldus besloten. Rondvraag. Naar aanleiding van vragen van de hrn. De Rijke en Sanderse, zullen B. en W'. onderzoeken of eenige vergoeding gegeven kan worden en hoeveel kosten dit met zich zal brengen, voor het ex tra bestelloon van expresse brieven, te legrammen enz. in de verschillende wij ken. De hr. Sanderse betoogde dat de wagen voor het ophalen van huisvuil niet <aan de eischen die gesteld mogen worden, voldoet. Het huisvuil komt meermalen op de straat terecht. Voorts had spr. nog eenige opmerkingen over de straatverlichting. B. en W1. zullen het eerste onder oogen zien, terwijl de V o o r z. t.a.v. d.e ver lichting zeide dat het bedrag op de be grooting hiervoor vastgesteld geen uit breiding toestaat. Begin Augustus zul len echter de lantaarns weer aanga.an. Na in geheime vergadering te zijn ge weest keurde de Raad z.h.s. goed, B. en W. te machtigen tot een maximum be drag van f 200 gar,antie te verleenen voor den aanleg van een electr. kabel in een gedeelte van den Middelburg- schen weg. Aanschaffing motorbrandspuit. Eveneens werd z.h.s. aangenomen 'n voorstel tot wijziging van de gemeente- begrooting 1935,, om. een bedrag van f 2000 uit. te trekken voor de aan schaffing van een motorbrandspuit. Het bedrag zal worden gedekt door eer; vermoedelijk batig saldo op de begroo ting. De Voorz. hééft tenslotte, wijl het de laatste vergadering van den ouden Raad was, als tolk van de ingezetenen den leden dank gebracht voor hetgeen in de afgeloopen 4 jaar is gedaan, als mede voor de goede verstandhouding en prettige samenwerking. In 't bijzon der bracht spr. dank aan het niet terug-j keerende lid, den hr. A. M. Goote, wien spr. de verzekering gaf dat zijn zacht aardig optreden, voortspruitende uit een zelfde karakter, groote waardeering heeft gewekt. Het speet spr. dat' de hr. Goote niet meer in de vergaderingen aanwezig zal zijn. De hr. S a n d e r s e onderschreef dit laatste en sprak even eens zijn waardeering uit voor de sa menwerking met den hr. Goote. De hr. Goote dankte den voorz. en alle raadsleden voor de ,aangename en leer zame vergaderingen die hij mocht mede maken en wenschte hun Gods zegen toe. - Kantongerecht te Middelburg. De kantonrechter te Middelburg ver oordeelde wegens: verkeersovertredingen: M. H. T., Goes f 1 b. s. 1 week tuchtschool; H. S. Schie- broek, f 1 b. s. 1 d. h,; H. V. Synghem (B.); H. v. O., Goes D. F'. N., Mid delburg; J. J. N„ A. v. E., beide Vlis- singen; J. M., Nieuwdorp, allen f„2 b. s. 2 d. h.; J. A. J. V., Rotterdam; L. P. B. v. d. R.;, J. A. D„ Goes; A. G. A., Halsteren; P. de W., Borsselen; J. K,, Grootebroek; P. B. V., Oudelande; H, G., Middelburg allen f 3 b. ,s. 2 d- h,; Ca. Fa, v. H., Goes f 0,50 b. s. 1 d. h.; Ma. W. Middelburg; F. W. Ai., Souburg ieder f 3 b. s. 3 d. h.; S. de B., Hulst f 5 b. s. 3 d. h.; A. de F,, St. Laurens J. O. Zandvliet (B.), Ch. M. B., Kruis land, ieder f 5 b. s. 5 d. h.; G. G. M,, Zaamslag, F. W. A. Oost- en West-Sou burg, P. L., Zoutelande, ieder f 15 b. s. 10 d. h.; loopen op een anders grond: Ja. de J., St. Laurens f 0,50 b. s- 1 wee.k tucht school; overtreding drankwet: L. W., Vlissin- gen f 15 b. s. 10 d.h-; gedurende den tijd, dat een winkel voor het publiek gesloten moet zijn, in de onmiddellijke nabijheid van dien win kel iemand bedienen: L, W., Viissingen f 3 b. s, 3 d-h. een vuurwapen binnen het Rijk in Europa afleveren: J. B-, 's Heer Arends- kerke f 10 b. s. 5 d.h., J. de W., te Goes niet ontvankelijkverklaring van het O-M. een vuurwapen voorhanden: C. O Heinkenszand f 0,50 b- s. 1 d.h., met last tot teruggave van het vuurwapen (buks); overtreding Veiligheidswet: M. W., 's Heer Arendskerke f 25 b- s. 10 d.h,; als gezagvoerder een aerodya», welke land op een luchtvaartterrein, niet tegen den wind in doen landen: P. J. K., Kou- dekerke f 50 b. s. 5 d.h.; overtreding Leerplichtwet: E. de B., Goes f 1 b- s. 1 d.h, te Viissingen tegen ramen van een ge bouw staan: J. L., Oost- en West Sou burg f 3 b. s- 2 d.h; op den openbaren w;eg voorwerpen voortschoppen: P. M. v- d. L. en P. K. M., beiden te Heinkenszand: Ieder: Be risping; zonder vergunning van B. en W. een brandgang bezigen tot bergplaats van voorwerpen: J. S., Goes f 5 b. s. 3 d.h.; overtreding regeling beurtbevrachting: G. V-, Werkendam f; 20 b. s. 10 d-h., J. D,, Sliedrecht, A. V., Sliedrecht, T- J. V., Tiel, ieder f 15 b. s. 10 d.h-; niet den naam van den schipper aan de buitenzijde van het schip vermeld hebben: P. R., Antwerpen, L, v- E,, Zwartsluis, F. L. S., Schooten ieder f 3 b. s- 3 d.h.; overtreding Jachtwet: A. D., Goes f 10 b. s. 5 d.h. INSECTENBESTRIJDING. Men schrijft ons: Het zomersche jaargetijde, dat ons allen zooveel schoons en sterkends biedt, is een keerzijde van de me- dai.le! ook de tijd van de muggen en vliegen, van motten en mieren en van duizenden andere ihsecten en spinnen, sommige zoo weinig bemind, dat hun naam in gezelschap nauwelijks genoemd mag worden. In huizen, gebouwen, stal len. in tuinen en boomgaarden, op den akker en in het bosch, veroorzaken in secten en hun larven telken jare een schade, die veilig op enkele millioenen geschat mag worden. De bestrijding van schadelijke insec ten heeft dan ook allerwegen de aan dacht: niet alleen in land- en tuinbouw wordt op dit gebied goed werk gepres teerd, maar ook de insecten, die „in de beste families voorkomen" worden tegen woordig meer dan vroeger met hand en tand bestreden. Vliegen en muggen, motten en mieren, stofluisjes en kakkerlakken en tallooze andere soorten schadelijke en onhy giënische insecten, zij alle vormen een bron van ergernis en zijn vaak de ver stoorders van deze gemoedsrust. Ook het gevaar, dat zij voor den mensch vormen is zeker niet gering te noemen. Vliegen b.v-, zijn veelal over brengers van ziekten'als dysenterie, cho lera, tubercu'ose, ltepra enz. De mug, d.w.z. het wijfje, want alleen dit steekt, veroorzaakt bulten en ^builen die voor al bij kinderen licht ontstoken raken. Eén lid van de muggenfamilie, de anopheles maculipenttis, is bovendien de overbrenger bij uitstek van de malaria- De mot is ook al een insect, dat zich niet bepaald in de vriendschap van de huisvrouw mag verheugen. De schade, die onze onaanzienlijke diertjes aan richten, is weliswaar zuiver materieel, maar dan ook zeer belangrijk. Het schijnt dat er momenteel in sommige deelen van ons land een ware mottenplaag heerscht en de gevolgen hiervan heeft menige huisvrouw reeds in kleeding, ta pijten en meubilair fnoeten ontdekken. De vliegende motvlindertjes, waar ieder een op jaagt, zijn echter vrij onschade lijk. De boosdoeners zijn juist de larven, die niet zoo gemakkelijk te vinden zijn en rustig verborgen in de p'ooien van kleeren of in de bekleeding van stoelen zich te goed doen aan wol, bont, ka toenen draden, enz. en zelfs paardenhaar doorbijten. Men heeft wel eens beweerd, dat één mot met zijn nakomelingschap in één jaar 46 kg wol kan consumeeren! Het ligt voor de hand, dat de huis vrouw al het mogelijke doet om deze ge vaarlijke, lastige en Schadelijke insecten kwijt te raken en eeh middel, dat voor al de laatste jaren bij de bestrijding van insecten wordt toegepast is de vloeibare insecticide, welke door middel van een speciaal daarvoor geconstrueerde spuit wordt verstoven. Deze insecticiden be vatten een speciaal gif, pyrethrum ge naamd, hetwelk absoluut doodelijk werkt voor alle insecten, doch volkomen onschadelijk is voor menschen en warm bloedige dieren. Een goede insecticide d.w-z. een, die afdoende werkt, is tame lijk duur hetgeen zijn oorzaak vindt in de beperkte hoeveelheid 100 pet. werk zame pyrethrum, die aan de markt is. De goedkoopere soorten insecticiden be vatten óf te weinig pyrethrum of een ander gif, dat voor mensch en huisdier niet onschadelijk is eii het gebruik daar van moet daarom worden ontraden. Dames athletiek-wedstrijd te Middelburg of Viissingen. In de j.l. Vrijdag gehouden spoed- eischende bestuursvergadering van het district Zeeland van de K.N.A.U. werd in principe besloten in te gaan op een voorstel van de C.D.A, (commissie voor damesathletiek) tot het organiseereh van een damesathletiek-wedstrijd te Middelburg of Viissingen op 24 cf 25 Augustus a.s. Een fraai Te Werve-schild zal daarvoor beschikbaar zijn, terwijl de C.D.A. toezegde te zullen zorgen voor deelname van ezeer bekende dames- athleten. (Ingez. Med.) DE ZUIVERING VAN OSS. Twee arrestaties in verband met een roofoverval, welke in 1933 is gepleegd. De gemeente-politie heeft Dinsdag na der licht gebracht in den op den avond van 23 December 1933 gepleegden roof overval op het bejaarde echtpaar Van Berkel, aan den Berghemscheweg te O s s Op dien avond drong een drietal ge maskerde mannen aan de achterzijde de woning binnen, waarbij door twee van hen de oudjes in bedwang werden ge houden, terwijl de derde op rooftocht uitging. Na alles doorzocht te hebben moest men, daar hulp uit den omtrek kwam opdagen, de vlucht nemen. De spaarduitjes, waar op men het gemunt had, waren juist twee dagen tevoren naar de spaarbank gebracht. De broer van Van B,, die naast hem woonde en het onraad bemerkte, achtervolgde met eenige buren de onverlaten. Deze losten hierop enkele schoten, zoodat de achter volgers hun pogingen den inbrekers te vatten, moesten opgeven. De gemeente-politie, welke toen een onderzoek instelde, mocht er niet in sla gen den daders te arresteeren. In verband met dezen roofoverval zijn thans gearresteerd en naar Oss overge bracht, een zekere Van U. uit de straf gevangenis te Breda en Van der O,, momenteel woonachtig te Maastricht, beiden Ossenaren. Zij zijn aan een streng verhoor onder worpen, doch blijven hardnekkig ont kennen. HET ONGELUK OP DEN HAAR LEMMERWEG BIJ AMSTERDAM. De heer J. G. M. Strack van Schijndel uit Haarlem, die Dinsdagmorgen bij het verkeersongeluk op den Haarlem merweg zwaar werd gewond, is gister avond in het Wilhelmina gasthuis aan de gevolgen daarvan overleden. IN KOKEND WATER GEVALLEN. Het 3-jarig zoontje van den fabrieks arbeider B. Viveen te Woudrichem is gistermiddag in een onbewaakt oogen- blik in een teil met kokend water geval len. Overdekt met hevige brandwonden aan het bovenlicfe-aam is het kind naar het ziekenhuis te Raamsdonkveer ge bracht, waar het is overleden. EEN NIEUWSGIERIGE BRIEVEN BESTELLER. Tegen den kantoor houder-brievenbesteller der posterijen, den heer R. N. te S 1 o t e n (Fr.) is, naar de „„Tel." meldt, proces-verbaal opgemaakt wegens schending van het briefgeheim. Een ingezetene van Sloten, de heer R. v. d. G., ontvangt op geregelde tij den een buitenlandsche chèque, welke steeds in een venster-envelop met be geleidend schrijven wordt toegezonden. Dit gebeurde ook dezer dagen. De briet werd hem in het hulpkantoor door den kantoorhouder ter h,and gesteld. Toen de heer v. d. G., op straat gekomen, den brief wilde openen, bleek hem, dat zijn naam niet op den brief stond. ?Op de envelop stond alleen: Friesland. De brief bleek geopend en het schrij ven met de adreszijde naar achteren gekeerd, weer in de venster-enveloppe gestoken en vervolgens weer dichtge plakt te zijn. De directeur van het post- en tele graafkantoor te Sneek, waaronder het hulpkantoor Sloten ressorteert, werd met een in ander in kennis gesteld. Bij het ingestelde onderzoek bleek te vens, dat verd.achte meer brieven open de. Zoo bezorgde hij eens 'n brief zon der enveloppe, waarbij hij als verklaring gaf, dat de envelop vuil geworden was. De heer N-, die nog maar enkele maanden geleden van hulpbesteller tot kantoorhouder bevorderd is, doet nog dienst, in afwachting der gerechtelijke beslissing. ARM VERPLETTERD. Maandag namiddag even voor het beëindigen van den werktijd op de drukkerij der N. V, Em. Smeets te Weert (Limburg) had de 17-jarige arbeidster A. Z. het onge luk, met haar linkerarm tusschen een cartonnage-degeldrukpers te komen. De arm werd tot aan de elleboog ver pletterd. De ongelukkige werd per auto naar het gasthuis aldaar overgebracht, waar het lichaamsdeel werd geampu teerd. Zij was nog slechts enkele weken bij genoemde firma in dienst. FRAUDE. Uit een door de politie ingesteld onderzoek is komen vast te staan, dat J. C. tot voor korten tijd vrij gestelde van de centrale van werkne mers in het mijnbedrijf, een mijnwerkers- bondje met nog geen 200 leden, ver duisteringen heeft gepleegd, tot een be drag van minstens 2000 aan rijksgel- den. Er zijn gefingeerde boekingen ge schied, terwijl verschillende bescheiden zijn verdwenen. Een groot deel der boe ken is in beslag genomen. I""III I GEWELDIGE BRAND. Dinsdag morgen is brand uitgebroken in de boer derij van den heer J., gelegen aan den Heerlerweg teKunrade (Limb.) De boerderij stond spoedig in tichte laaie en, aangewakkerd door den wind, sloeg het vuur over n,aar twee aangrenzende perceelen en een limonadefabriek. De plaatselijke brandweer was niet bij machte, het vuur te bestrijden en riep de hulp in van de brandweer te Heerlen, die weldra met groot .materieel uitrukte en den strijd tegen het vuur aanbond. Het huis van den heer J. is geheel in de vlammen opgegaan. Niets kon wor den gered. De twee aangrenzende boe renwoningen zijn eveneens uitgebrand. Het huisraad en het vee heeft men evenwel in veiligheid gebracht. Het ach tergedeelte van de limonadefabriek werd ook door het vuur vernield. De oorzaak van den brand is onbe kend, Verzekering dekt slechts gedeel telijk de schade. Goes, 30 Juli, Veiungsvereeniging „Zuid-Beveland". Exportveiling n-m. 1 uur Zwarte bessen 16, idem, idem Roode bessen Duitsche zure 13,1013,40, idem, idem Dubb. Princessenboonen 6, p. 100 kg. Kleine Veiling- Appels: Yellow Transparante extra 1623,'idem A 14 18, idem B 1117, idem C 511, Beauty of Bath A 18, idem B 14, Early Victoria extra 12, idem A 12, idem B 11, idem C 510, Perzik Roode zomerappel 812, mr. Gladstone 6, Afval Appels 0,504, Oomskinderenpeer extra 22, idem A 18 19, idem B 1416, idem'C 511, N.H- Suikerpeer 57, Zomer Louwtjes 36, Langstelen 35, Janbaaspeer 36, Uit schot peren 14, per 100 k.g. Kersen: Klerken 1621, Eierkrieken 913, Limburgers 18, Zwarte Vleesch- kersen 1015, Zwarte Biance 1115, Zoete Morellen 1013, Zure idem 9 15, Markiezen 12, Meikersen 1116, Zuurtjes 47, Uitschot Kersen 48, p. 100 kg. Pruimen: Eldensche Blauwe 57, Vr- Oranjepruimen 1522, Engelsche Krozen 1521, Okkelanen 1523, Prin ce Pruimen 1316, Citroenpruimen 13, Czarpruim 20, Early Laxton 2432, Af val Pruimen 412, per 100 kg. Diversen: Kruisbessen 27, Roode bessen 716, Witte idem 1112, Zwarte idem 18, Frambozen 1625, Blauwe Druiven 37—45, Tomaten 11—14, per 100 kg. Perziken 16, Meloenen 15—27, Kipeieren 3,20, per 100 stuks, Eenden 0,21, per stuk, Bloemen 2—6, per 100 b. DE KERMIS. Meyer Hamei's Revue 1935. Van Lach tot Lach. Meyer Hamel's groote succes revue „Van lach tot lach", welke met enorm succes meer dan 6 maanden voor uit verkochte zalen werd opgevoerd in Amsterdam, Den Haag en Rotterdam, zal Donderdag, Vrijdag en Zaterdag a.s. in de schouwburgloge „Dassi" (stand plaats Dam) te Middelburg te zien zijn. In deze revue werken o.a, mede, de bekende „sterren" Louisette en Sylvain Poons, Jan Blok, Sophie Köhler, de radio-zanger Arn. Stanowsky en de sou brette Betty Boda. Dan zijn er nog Alex. Ludowsky met zijn 12 uitstekend getr.ainde girls en Tatjana Tamarova, solo-danseres van de Kon. Vlaamsche Opera (de laatste als gast). De .aankleeding van de revue voldoet, aan zeer hooge eischen. Viissingen. Van 2529 Juli. Getrouwd: C, in 't Veld, 25 j. en M. C. van der Hoeven, 18 j. Bevallen: C. Pauli, geb. Kokelaar, d- A. C. van de Putte, geb. Wisse, d. Overleden: S. de Groot, 38 j., man van M. Jozfasse. (V. C.) Westkapelle. Van 2229 Juli. Getrouwd: R, Min- derhoud 31 j. en B. Hengst 29 j. MIDDELBURG- WO 31 Jul.—ZA 3 Aug. Variëte-pro- gramma „Tempo! Tempo!" (Kees Pruis e.a.j. Schuttershof 20 h.; Wo en Za matinée 14,00 h. WO 31 Jul. Gezelsch. Saalborn—Parser. „De Andere Wereld". Schouwb. loge Dassi. Dam 20,15 h- WO 31 Jul,, DO 1 Aug. en ZA 3 Aug. Kermis Bal; „de Vergen. 20 h. DO 1 Aug. Kermisbal; St. Joris- DO 1 Aug. Prop. Avond Nat. Chr- J. Geh. Onth,; Bogardz. 20,00 h. GOES: WO 31 Jul- DO 1 Aug. Eiec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6