BEURSTHERMOMEÏER van Dinsdag. KIIRS- EN WISSELKOERSEN. 100RD-BEVELAND. ZEEUWSCH-YLAANDEREN O.D. AMSTERDAM, 30 Juli. Het eerste getal is de vorige note-- ring, daarop volgt de olficieele notee- ring van heden- Ned. 31 1000-4 9614—96%. Ned. 33 1000-4 96%—96%. Ned. 34 1000-4 96%—96%. Certificaten-3 79%78%. O- Indie 34 1000-4 93%—93%. Denemarken Oblig. 1926-5 77%76%. Duitschl- 100-7 18—18%. Engeland 1960-90 4 73%—73%. Zwitserl- oblig. '24-5 97% Zwitserl. Slaatssp. 1927-4% 9495 Amsterdam 1933-5 9697 Amsterdam 1934-4% 95 's-Gravenhage 1929-4% 9798% Rotterdam 1926-1930-4 90%—91 Berlijn 1925-6% 15% Zeeuws. Hyp. B-5 90— Zeeuws. Hyp. B-4% 87 Cities Service Cy. P. 1958 5 3131% len dat uitoefening van het plantrecht mogelijk blijft. De Gemeente-rekening over 1934 werd aangeboden met een bedrag in ontvang van 6.1510 en in uitgaaf van f 53478, batig slot dus v,an f 8032. De rekening van het B. A. sluit op een bedrag in ontvang van f 2833 en in uitgaaf, van 2494, batig slot f 33£. De begrooting van dit armbestuur werd vastgesteld op 3163 in ontvang en in uitgaaf met een post voor onvoorzien van 65 en een subsidie uit de gemeen tekas van f 2600. De begrooting voor den keuringsdienst van vee en vleesch in den keurings kring Heijnkenszand werd vastgesteld in ontvang op f 240 en in uitgaaf op 3147. Besloten werd met den bouw van een onderwijzerswoning te wach ten tot het volgend jaar, daar thans de bouw gedeeltelijk in de wintermaan den zou moeten plaats vinden. Met be noeming van een veldwachter zal het antwoord van den minister van justitie worden afgewacht wien is verzocht een algemeenen maatregel van bestuur te doen afkondigen waarbij het de ge meente mogelijk wordt gemaakt om de gemeentelijke politiediensten aan de Rijksveldwacht te doen opdragen. Bij de rondvraag verzoekt de heer Beaufort een beter politietoezicht op de n,aleving der verordening waarbij het verboden is Zondags met een bel den verkoop van ijs aan te kondi gen. De heer Bos vroeg of het geen aanbeveling verdient borden te plaat sen aan de Dorpsstraat voor de dreef naar de R. K. school voor automobilis ten ter bescherming van de schooljeugd. De V o o r z. zegde in beide gevallen voorziening en bespreking toe. A Amsterd. Bank 109109. C Rott. Bankver. 106%105%. A Twentsche Bank 88%88- A Pref. Gruyter Zn A. 130 A Pref. Jurgens A 97%98%. A Ned. Gist- en Spiritusfabr. 410%-412% A De Schelde N-B. 17% A Ver. Rapf. v. Gelder 46%45% C Am. Car Foundry 12%13% E Am. Smelt en Ref. 26%26% C Farbenind. I.G. 40%39% C Stand. Brands 10%10%. C U. States St. C. 25%—25%-%. C North Am. Cy. 11%11% A Born. Sum. H.M. 143%143 A Linde Teves en Stokv. 6968%. A Ned. Wol Mij. 82%82. A Singkep Tin M. 76-75. A J. C. Japan Ln. 27%26%. A Rotterd,Lloyd 3131. A S.M. Nederland 31 A Amst. Thee C.M. 39%—39%. nog niet best en het sterftecijfer is ook dit jaar weer groot. Toch lijkt het wel of de qualiteit der kleinste soorten veel beter is geworden. KLOETINGE. De burgemeester v,an Kloetinge heeft een openbare vergade ring belegd van de Commissie ex art. 158 der gemeentewet op Woensdag 31 Juli a s. des avonds te 8 uur in het ge meentehuis. Punten van behandeling: 1 Beëediging leden; 2 Bespreking voor stel Ged. Staten inz,ake grenswijziging. RAAD VAN KATTENDIJKE. RAAD VAN 's-HEER ABTSKERKE- 's-HEER ABTSKERKE. Zaterdag ver gaderde de Raad onder voorzitterschap van den burgemeester. De hr. Blok af wezig. Na de opening deed de V o o r z. me- dedeeling dat wegens ziekte van het hoofd der school, door B. en W. tijde lijk als zoodanig is aangesteld de hr. A. de Nooyer uit Goes. Ged. Staten hebben goedgekeurd het Raadsbesluit, om ten behoeve van het verkeer aan te koopen eenige m2 grond van de Kerkvoogdij ter plaatse. Door B. en W. is reeds een plan ontworpen. De aanbesteding van het 'werk zal plaats hebben waarbij beide in de gemeente woonachtige aannemers, zullen worden uitgenoodgd. De hr. J. Paardekooper had een be zwaarschrift ingediend inzake school geld. Na onderzoek werd zijn aanslag gebracht van de 10e naar de 7e klasse. De geloofsbrieven der nieuw gekozen Raadsleden werden in orde bevonden, zoodat tot hun toelating kon worden besloten. De gemeenterekening 1934 werd aan geboden: ontvangsten 19.588; uitga ven 16.838; goed slot 2.750. De rekeningen der Armbesturen over 1934 worden nagezien en goedgekeurd, 's H. Abtskerke ontvangsten 5350, uit gaven 3503, goed slot 1846. Sinouts- kerke ontvangsten 5971, uitgaven 4098; goed slot 1872. Baarsdorp': ontvangsten 2125, uitgaven f 2125, goed slot nihil. De begrootingen der armbesturen wer den als volgt vastgesteld: 's H. Abtsker ke, ontvangsten en uitgaaf f 5281 met een onvoorzien van 1621. Sinoutsker- ke: ontvang en uitgaaf 5338 met een onvoorzien van 2245. Baarsdorp: ont vang en uitgaaf 1968, met een onvoor zien van 83. Na rondvraag sluiting. IJERSEKE- Van den minister van so ciale zaken is bericht gekomen bij B. en W- dat de geldigheidsduur der steunre geling door hem is verlengd tot en met 28 December 1935 en dat voor werke- looze arbeiders, wier loon volgens de loonlijsten van het le halfjaar 1935 f 15 of meer per week bedroeg, de 8e klasse van steunregeling mag worden toege past. De anderen worden of blijven on dergebracht in een lagere klasse. IJERSEKE. De handel in mosselen met België en Frankrijk neemt met den dag toe- De qualiteit is over 't algemeen goed tot zeer goed te noemen. Men schat de hoeveelheid mosselen die in de week van 2227 Juli naar het buiten land zijn gegaan op ruim 4000 tonnen- Dat is voor dezen tijd van 't jaar niet slecht. Mét den groei der oesters is het Een verweerschrift tegen de op heffing. KATTENDIJKE. Maandagmiddag ver gaderde de Raad dezer gemeente. Voorz. burgemeester De Graaff. De v o o r 7., deelde mede, dat hij op nieuw is benoemd tot burgemeester de zer gemeente. De heer v. Kleunen feliciteerde den burgemeester met zijn herbenoeming en sprak de hoop uit, dat hij de nieuwe periode weer mag volbrengen. De voorz. dankte voor deze woor den en hoopte, dat Kattendijke niet zal worden opgeheven, zoodat hij als bur gemeester van Kattendijke mag werk zaam blijven. Hij dankte den Raad voor de betoonde medewerking en sprak het vertrouwen uit, dat dit zoo zal blijven. De geloofsbrieven der nieuw gekozen Raadsleden werden onderzocht en in orde bevonden. De voorz. dankte de aftredende leden de heeren Felius en Meijer, die voor de laatste maal in de vergadering tegenwoordig zijn, voor hetgeen ze als Raadslid hebben gedaan in 't belang der gemeente. De ouder-commissie der O.I.. school te Kattendijke verzocht den wachtgelder Pieterse, die als kweekeling optreedt- een belooning te geven boven zijn met 1 Juli verminderd wachtgeld, gezien zijn geregelde werkzaamheid aan de school. De inspecteur van het L.O. had hier tegen geen bezwaar, maar wees er op, dat Ged. Staten dat moeten goedkeuren. De Raad besloot, den heer Pieterse zoolang hij als kweekeling werkzaam is, maandelijks vanaf 1 Juli f 35 als beloo ning uit de gemeentekas toe te kennen- De heer Lindenbergh merkte op, dat het niet uitgesloten is, dat met 1 April weer een onderwijzer aan die school kan worden benoemd. Nu volgde behandeling van de grens wijziging- Voorgelezen werd het volgende con cept schrijven: De Raad der gemeente Kattendijke in zijne openbare vergadering van den 29 Juli 1935: Gezien het schrijven van heeren Ged. Staten van Zeeland van 3 Mei6 Juni j.l. no. 187-6 2e afdeeling, waarin mede gedeeld wordt dat door hem, in verband met eene door dat College te bevorde ren wijziging van de grenzen van enkele gemeenten op Zuid-Beveland, opheffing van deze gemeente wenschelijk wordt geacht, en wordt het gevoelen van den Raad schriftelijk ingewacht; waarbij zijn gezonden twee kaarten, een van Katten dijke. en omstreken en een van den Wii- Imii helrjina- en Oostbevelandpolder. Overwegende, dat door de Raad dezer gemeente in zijne openbare vergadering van den 13 November 1934 een besluit is genomen, waarbij ernstig stelling wordt genomen tot opheffing van deze gemeente, op gronden als in dat besluit genomen; dat het de Raad bevreemd, dat heeren Ged- Staten van Zeeland alsnog met verdere plannen thans aankomen en wel plannen, die het verzoek van de ge meentenaren van Wemeldinge en Ka- pelle omver werpen, daar die verzoe ken slechts inhielden uitwassen van Kat tendijke aan die gemeenten af te staan, doch dat door aan Goes toe te wijzen de ha-ven met de daarbij behoorende boord den alsmede de inlaag aan het Goesche Sas met de woningen liggende aan dat Sas een grillig loopende grens zal ko men, die heusch niet te verantwoorden is en alzoo vervalt het doel van opheffing van de gewraakte grillige grens van Ka- pel'è en een klein stukje, niet noemens waard van Wemeldinge. Dat de heer Commissaris der Koningin in Zeeland bij het eerste bezoek aan burgemeester en wethouders dezer ge meente heeft verklaard, dat de oohef- fing van Kattendijke gedacht is om Goes A Houth. Alberts 26%-r C Baltimore Ohio 7%—8% A Southern Rlw. 44% C Union Pac. Rr. 6565% I C Int. Nickel Cy. 17% Duitschl. '30 1000-5% 17%—17%-% A Koloniale Bank 37%37% A N.I. Hbk. 1000 77%—78% C Ned. H. M. 1000 118—116 A Alg. Kunstz. U. 31%— 31%-% A v. Berkels Pat. 59%57% C Calvé-Delft 61% A C. Suiker Mpij. 37%—37% A Ned. Ford A.M. 268—270. A Philips Gem. B. afg. 258—255%-3. C Unilever 103%102%-%. C Anaconda Cop. 10%—10%. C Bethlehem St. 21%22%-%. C Kennec Copper 12%12%-%. [C Un- States Leather 4%4%. A A.N.I.E.M.—N.B. 168%—168% A Kon. Petr. Mpij. 190%—189%-90%. C Contin. Oil Cy. 12%—12%-%. C Shell Union O.C. 6%6%-%. een deel van Kloetinge af te staan en om Kloetinge te bevredigen met zijn verlies aan gronden en huizen aan Goes; en Goes in hoofdzaak te helpen. Dat het uit alles blijkt, dat Katten dijke opgeofferd moet worden om Kloe tinge en Goes tevreden te stellen, voor al K.oetinge, daar die gemeente anders ernstige bezwaren zouden naar voren brengen. Dat ook nog door den heer Commissa ris der Koningin is gezegd, dat Katten dijke c.a. Wilhelminadorp landelijk moest blijven, ook Kloetinge. De fmancieelen toestand van Katten dijke staat er zeer gunstig voor en be hoort deze gemeente tot de weinige in Nederland die het hoofd boven water kunnen houden en zoo geen verdere of fers van het Rijk in de financieele ver houding geischt worden, dan kan met 1 Mei 1936 de opcenten op de gemeente fondsbelasting geheel opgeheven wor den- Schulden heeft deze gemeente niet, in tegendeel wordt beschikt over ruime geldmidde.en, en is zelfs nog nooit aan de Regeering aangeklopt om bijdrage voor de werkloozen, iets wat in Neder land wel tot de zeldzaamheden behoort; dat door de ingezetenen van Katten dijke en Wilhelminadorp als een man verzochr is aan heeren Ged- Staten deze gemeente niet te verbrokkelen of op te heffen; dat zelfs andere gemeenten die enkel gegeven worden dus er voordeel bij zou den hebben, de opheffing van Katten dijke a s nu niet bepaald moreel te ver antwoorden vinden. Voor wat betreft het maken van een zwembassin in den inlaag aan het Goes- sche Sas stelt de Raad zich op het stand punt, dat zoodanig project nimmer ter plaatse mag worden gemaakt, daar in het jaar 1856 die inlaagdijk is aangelegd om den onderzeeschen oever in dusda- nigen staat van ondergang te vrijwaren daar op den Zeedijk niet alleen kan worden vertrouwd en den Wilhelmina- polder dus gevaar van inloopen had. Welke waterstaat technicus zal met deze feiten voor oogen haar medewer king geven tot het in bedoelde inlaag doen graven als noodig zou zijn tot het maken van een zwembassin met a's ge volg een buisleiding door den Zeedijk? Dat zou men nooit aandurven en kwam daartegen een macht van protesten; dat door de door heeren Ged. Sta ten voorgesteld opheffing en verdeeling van deze gemeente aan andere gemeen ten heusch niet die voordeelen zullen komen als zoo oppervlakkig wordt ge dacht; dat dus deze gemeente heeft bewezen recht van bestaan te hebben en dus niet de minste redenen voor heeren Ged. Staten van Zeeland kan bestaan om deze gemeente op te heffen en wil zij de gemeente Goes helpen, dat zij dan hunne plannen een andere richting zul len moeten geven. Besluit met algemeene stemmen niet mede te kunnen en zullen werken aan het onzalige plan van heeren Ged- Staten om de gemeente Kattendijke op te hef fen, en dat College beleefd te verzoeken ernstige nota te nemen van de wenschen van de ingezetenen aan Uw College te kennen gegeven in hun adres om Kat tendijke en Wilhelminadorp een te la ten. De heer Z a n d e e vroeg, of baron Huissen van Kattendijke hierin niet is geraadpleegd- De voorz, antwoordde bevestigend, maar hieraan is aandacht geschonken in het advies van de commissie uit de in gezetenen. Er staan nog meer gegevens ten dienste van B. en W., maar die wor den wel gebruikt als het noodig is. De heer Lindenbergh merkte op, dat nog wel krassere uitdrukkingen had den gebruikt kunnen zijn, maar we blij ven liever netjes. Het verweerschrift werd hierna met alg. stemmen aangenomen, waarna slui ting volgt- DE PLANNEN TOT OPHEFFING VAN KATTENDIJKE. KAPELLE. De commissie ingevolge art. 158 der gemeentewet kwam gister onder voorzitterschap van burgemeester Bierens voltallig bijeen, ter behandeling van de plannen tot wijziging der gren zen. De voorz. heette allen welkom en gaf in overweging om een secretaris aan te wijzen. Benoemd werd de gem. secre taris de hr. S. J. van Dijke. C Tide Water Ass. Oil 6%6% A K.N. Stoomb. Mij. 54% A, Ned. Scheepv. U. 36%34% A H.V. Amsterdam 172%172%-% A J,ava Cult. Mij. 94 A N.I. Suiker U. 91—88% A Deli Batavia 140137% C Deli Mij. 1000 151%49%-50 A Senembah 155153%. C Chicago Milw. A Amst. Rubb. C. 108%—106%-7. A Deli-Bat. Rubb. 70%—70%-% A Hessa Rubber 9895%-6. A Serbadjadi S.R. 66%66. Prolongatie 4%4%. WISSELKOERSEN. Londen Berlijn Parijs Brussel Zwitserland Kopenhagen New-York 29 Juli 7,30% 59,55 9,74% 24,95 48,20 32,60 1,47% 30 Juli 7,32 59,55 9,76 24,97% 48,27% 32,70 1,47% Obl.Markt Philips Unilever Tabak Markt uuansscnrcewa In behandeling kwam vervolgens het adres door de bewoners van den Ouden dijk en het Schotwegje gericht aan Ged. Staten om bij de gemeente Kapelle te worden gevoegd, het gaat hier om 25 ha grond van de gemeente Schore met 32 bewoners. Scheidingslijn zou moeten v/orden de weg van de Abdijstraat tot aan den dijk bij C. Bal. De voorz. las voor het* preadvies van B. en W. waarin voor en nadeel werden uitgestippeld en waarin ook wordt be toogd dat de onderhoudskosten van de zen weg meer zouden bedragen dan is opgegeven. Op de vraag van de hr. A. Slabbe- koo^n wat de weg wel zou kosten jaar lijks om in goede conditie gehouden te worden antwoordde de voorzitter: ze ker geen 150 zooals Schore voorstel de maar wel 300. De heer P. C. van der Vliet was er te gen om dezen weg over te nemen. Spr. kon niet met het pre-advies van B. en W. meegaan de overige leden steunden het voorstel van Burg. en Weth. Ged. Staten zullen ook in kennis gesteld worden van de bezwaren van den heer Van der Vliet. Alsnu kwam in behandeling grenswij ziging KapelleKattendijkeWemeldin ge. Ook door de bewoners van den Hille- werveweg en Wem. grintweg was ge vraagd om bij Kapelle te worden inge lijfd, al deze dingen werkten mee tot het plan van Ged. Staten om ten slotte Kattendijke te verdeelen. Men kon meegaan met het plan om 117 ha te zien toegevoegd aan Wemel dinge, gronden behoorende tot de ge meente Kapelle; men krijgt hiervoor te rug 290 ha met 30 gezinnen en 132 per sonen. Het voor en nadeel werd door den voorz. toegelicht. Over het geheel werd het plan volgens pre-advies van B. en W. aannemelijk geacht. De heer Johs. Schipper juichte het streven toe van de genoemde bewoners om van Kattendijke af te raken, doch hij wilde de scheidingslijn langs de leiding trekken. Spr. kon er niet aan mee doen om het dorp Kattendijke maar te ver deelen. Ook Wemeldinge krijgt te veel van Kapelle, dit kan met minder vol staan. Wemeldinge geeft niets en ont vangt veel. De heer Q. van de Vrie wilde er niet aan meedoen om Kattendijke onder de naburen te verdeelen. De hr. Slabbekoorn zegde dat met de belangen van Kattendijke geen rekening wordt gehouden. Spr. zal er niet aan mee doen om Kattendijke te helpen af slachten. Het verwonderde hem dat er niet een in Goes is opgekomen tegen dit voor hem schreeuwend onrecht. De ge meente Kattendijke leefde „netjes" en wordt nu in eens uitgeschakeld uit de rij van de gemeenten. Spr. vernam dat er door Kattendijke wordt gepro testeerd; geen wonder. De heer C. Traas kon ook niet met de verdeeling accoord gaan. Hij wil wel meewerken aan de grondwijziging met Schore en Wemeldinge. De verkave ling van Kattendijke stuit spr, echter te gen de borst. Als Ged. Staten de geop perde bezwaren ten spijt, Kattendijke zullen opheffen, dan acht hij het plan zooals B. en W. dat adviseeren het aan- nemelijkst, waarmee ook de heeren v. d. Vliet en Klein accoord gingen. De heer M. Veerhoek achtte het in het belang van de gemeente om het ad vies van B. en W. te aanvaarden. De heeren Schipper en Van de Vrie stelden voor een kleiner gedeelte voor Wemeldinge en de lijn voor Kattendijke langs de leiding uit te stippelen en het Hooge pad. De voorzitter deelde mee de ziens wijze kenbaar te zullen maken aan Ged. Staten, waarna sluiting volgde. RAAD VAN KATS. Amerika Abu Olie Mijnen Suiker Schepen Mijnen (Wettig gedeponeerd.) WMMaBBtwpaxmwwifti UWMIQ.* KATS. Maandag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van burgemees ter J. W. A. Stute. Afwezig J. Eiken hout en Th. M,aat. Ingekomen was een schrijven van de nieuwbenoemde raadsleden dat ze hun benoeming aannemen. Ged. Staten deel den mede, dat de verordening op de heffing vergunningsrechten dient te wor den gewijzigd. De aanslag moet plaats hebben naar den omzet, en niet meer naar de oppervlakte van het pand. Met j algemeene stemmen aldus besloten, i De geloofsbrieven van de nieuw ge- S kozen raadsleden werden in orde be vonden, zoodat tot hun toelating kon worden besloten. Een voorstel van B. en W. om in be ginsel te besluiten tot bestrating van de kom der gemeente in 1936 van 't begin van den Noord lange weg fKerkweg en Voorstraat) tot aan den draai bij de Graag werd met algemeene stemmen aangenomen. Bij de rondvraag vroeg weth. Pries ter om bij werkloosheid de sloot in het Kreekpad te dempen. Besloten werd om hoofden van gezinnen en kostwin ners het werk te laten doen. WISSENKERKE. De ouden van da gen werden Maandag in de gelegenheid gesteld een rit met auto's te maken door Walcheren. De verpleegden uit de stich ting „Vrederust", waaronder een 90-ja- rige en verscheidenen boven de zeven tig, reden ook mee. Dank zij de bereid willigheid van autobezitters en de offer vaardigheid der ingezetenen, is het voor de oudjes een aangename dag geworden. Velen van hen gaven den wensch te ken nen, andermaal zulk een dag te mogen beleven. TERNEUZEN. De heer J- v. d. Peijl, teekenaar bij de gasfabriek te Goes, is benoemd tot tijdelijk opzichter-teeke naar bij de waterleiding voor O. Zeeuwsch-Vlaanderen alhier. Laag water. Men schrijft aan de N. R. Crt.: Ofschoon in dezen tijd van het jaar de waterstand in O. Zeeuwsch-Vlaande ren over het algemeen steeds laag is, heeft deze thans wel een buitengewoon laag peil bereikt. Op verschillende plaatsen ziet men de reigers de kreeken geheel doorwaden en de leidingen in de polders zijn zoo goed als droog. In de grensstreek liggen de weilanden geel en verdord. In de kleipolders is de bodem zoo hard als steen. Ook met de water voorziening voor het vee beginnen de boeren moeilijkheden te ondervinden, daar de waterputten op vele plaatsen droog staan of slechts vuil, modderig water bevatten. Ontslag bij de ammoniakfabriek. Tegen 1 Augustus is aan een groot aantal arbeiders bij de ammoniakfabriek te Sluiskil ontslag aangezegd. ZEEUWSCK-VLAANDERES! W.B. HET STREEKPLAN. Zooals we reeds meldden, heeft het bezoek van den minister van binnen- landsche zaken en van 't college van Ged. Staten onlangs aan W. Z. Vlaan deren verband gehouden met de denk beelden omtrent 't ontwerpen van een streekplan voor 't kustgebied. Bereids was door de gemeenten Bres- kens, Groede, Nieuwvliet, Cadzand en Retranchement een commissie gevormd, die de voorbereidende werkzaamheden, welke aan het ontwerpen van een plan verbonden zijn, ter hand zou nemen. Deze commissie vergaderde gisteren, Maandag, in het gemeentehuis te Bres- kens. Met voldoening werd geconsta teerd', dat het departement van binnen- landsche zaken in 't provinciaal bestuur zeer sympathiek tegenover de plannen staan. De commissie neemt thans met voortvarendheid deze aangelegenheid ter hand en zal zich voor het in kaart bren gen van het streekplan van deskundige medewerking verzekeren. Tot voorzit ter der commissie werd de heer Van Zuijen, burgemeester van Breskens, ge kozen. Het secretariaat zal waargeno men worden door den gemeente-secreta ris van Retranchement, terwijl verder tot lid van het dagelijksch bestuur de burgemeester van Groede werd geko zen. BIERVLIET. Maandagmorgen is de nieuwe burgemeester, de heer A. P- Kostense, beëedigd. A.s. Donderdag zal om zes uur de raadsvergadering gehou den worden, waarin de plechtige instal latie zal plaats hebben- Dit zal de eerste raadsvergadering zijn in het nieuwe gemeentehuis- Verleden week is het in alle stilte in gebruik ge nomen uit piëteit voor de nagedachte nis van wijlen burgemeester Verplanke, wiens belangrijkste werk de totstand koming van dit nieuwe gebouw was. Na de raadsvergadering zal er gele genheid zijn voor receptie, terwijl het

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 2