AKKERTJES ONDERWIJS. SPORT. aüüMO NIEUWS. BUITENLAND. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERICHTEN. Weer onprettig? DUITSCHLAND. AGENDA f vrouwen zijn op gezette tijden hel nachtoffer van pijnen. Denk niet, dat le gen dit lijden weinig te doen is, want »AK^peTTPq«Uren udiS, geIeerd hebben AJsJS-fcKlJfcb te gebruiken, weten beter. AKKERTJES" bestrijden vrouwenpijnen sn zijn een uitkomst in de donkere dagen der vrouw. In plaats van neerslachtig zult Ge U opgewekt en rustig voelen. AKKERTJES" zijn een nieuwe zeer werk zame vinding van Apotheker Dumont. Ze hebben geen enkele nadeelige werking, De cachet-vorm is de meest ideale manier van innemen. "AKKERTJES" hebben in korten tijd bewezen een geneesmiddel bij uitnemendheid te zijn. Haal nog heden aen doosje. Ook U zult tevreden zijn. j Overal verkrijgbaar. Per 12 stuks 52 cent, Volgens recept van Apotheker Dumont AKKER.CACHETS (Ingez. Med.) jdJeSK2Ö5E gunninghouder ook in de gevallen, waarin met de uitvoering van de werken niet kan worden gewacht, verplicht zich schriftelijk te verbinden alle schade te vergoeden. Hij zal zeker voor de uit voering van het werk, tenzij daarmede niet kan worden gewacht, aandringen op een regeling van de schadeloosstelling, eerder dan een blanco verbintenis om trent de te betalen schadeloosstelling te tcckonctif N.V. Waterleidingmaatschappij „Midden-Zeeland." Het voorstel tot opri.c.hting van een deelneming in het maatschappelijk ka pitaal van een N.V. Waterleidingmaat schappij „Midden-Zeeland" heeft in de afdleelingen verschillende opmerkingen uitgelokt, die in die afdeelingen n,amens Ged. Staten zijn beantwoord. O.a. meende men, dat dit omvangrijke voorstel de leden zeer laat is toegezon den en is aanvankelijk over uitstel ge dacht, maar is men daarop teruggeko men. Een lid meende, d,at de meeste leden der Staten niet voldoende tech nisch onderlegd zijn om dit. voorstel te kunnen begrijpen en hij betwijfelde ook Ged. Staten het voorstel wel vol doende beheerschen. Op een desbetreffende opmerking, luidde het antwoord, dat Ged. Staten niet beweerd hebben, dat de Z. B. Wa terleidingmaatschappij veel voor fusie gevoelde. Op een vraag of ook andere deelen der provincie met name Zeeuwsch Vlaanderen geholpen zal worden, deel de men van de zijde van Ged. Staten mede, dat er onderhandelingen met het Rijk plaats vinden voor het verkrijgen van een bijdrage in; de kosten om, met den aanleg van de leidingen in Ooste lijk Zeeuwsch-Vlaanderen, dadelijk de aansluiting van Westelijk Zeeuwsch- Vlaanderen te bewerkstelligen. Verder kon geen toezegging worden gedaan. Terwijl een lid bezwaar had tegen 't feit, dat de meerderheid van de aan- deelen in handen der Provincie komt en de gemeenten van boven af een be stuur opgelegd krijgen en Ged. Staten te yer gaan in hun voogdijschap, wa ren er verschillende leden, die betoog den, dat de Provincie te weinig zeggen schap heeft. In het bijzonder achtte men daardoor het risico, aan de kapi taalverstrekking verbonden, te groot. Men vreesde voor te weinig invloetl, indien het meerendeel van de voorloo- pig ,aan de Provincie toegewezen aan deden aan inmiddels aangesloten ge meenten zal zijn overgedragen. Als ce gemeenten noodlijdend worden, is het risico zeker niet uitgesloten. Van de zijde van Ged. Staten wees men er op, dat juist de verdeeling van het aantal Commissarissen een der pun ten was, w.aarop moeilijk overeenstem ming kon worden bereikt. Daarom zijn meer Commissarisplaatsen gevorderd, wijl Ged. Staten van oordeel zijn, dat de invloed van de Provincie groot moet zijn. Het is niet de bedoeling van Ged. Staten voogdijschap uit te oefenen over de gemeente, doch voorloopig zal de Provincie moeten optreden als verte genwoordigende het platteland* Ged. Staten zullen toezien, dat niet tot uitbreiding van het voorzienings- gebied wordt overgegaan, indien daar door de rentabiliteit in gevaar komt. Blijkt dit ten opzichte van een bepaal de gemeente het geval, dan zal daar ook geen overdr,acht van aandeelen kunnen plaats vinden. Uiteraard zal de waarde van een gemeentelijke garan tie worden beoordeeld in verband met haar fin.ancieelen toestand. Bovendien verleent de „Drinkwaterleidingverorde ning voor Zeeland" aan Ged. Staten bevoegdheden, welke zoo noodig kun nen worden gehanteerd. Een lid twijfelde of de rentabiliteit wel verzeke.rd is, een lid is verheugd, dat Ged. Staten ingrijpen en een lid verklaarde zich voor een goede drink watervoorziening, en kon zich met het voorstel vereenigen. Van wege Ged. Staten wordt opge merkt, d,at deze zaak urgent is, gehoopt mag worden, dat de gemeenten op Wal cheren zoo spoedig mogelijk zullen kun nen worden geholpen, ook Vlissingen heeft zeer groote behoefte aan water. De vrees, dat de onderneming niet ren dabel zou zijn, kunnen Ged. Staten niet deelen. Naar aanleiding van opmerkingen over de waterwinplaatsen, waarbij het wa ter uit Ossendrecht geprezen werd bo ven dat van Walcheren en enkele ge stelde vragen, merkten Ged. Staten ten slotte nog op, dat zoo noodig de pro vincie ook op wijziging der statuten voldoenden invloed zou hebben; dat zij verplichte aansluiting niet Toejuichen, doch ieder geval op zichzelf moet be schouwd worden; dat de winplaats te Biggekerke noodig blijft, doch het daar te winnen water te verbeteren is en dat het de bedoeling is de distribute door de op te richten maatschappij te doen verrichten. De Abdijtoren te Middelburg. Het voorstel om aan de gemeente Mid delburg voor herstel van den Abdijtoren ten hoogste f 3350 toe te kennen, deed in een atdeeling vragen welk aandeel de gemeente Middelburg zelf in de kosten zal dragen, Ged. Staten antwoorden, dat dit bepaald wordt door het bedrag van het subsidie van Rijk en Provincie- Het bedrag van het rijkssubsidie is nog niet bekend; in verband met den zeer on- gunstigen toestand van de gemeente- financiën hebben Ged, Staten den mi nister van O. K. en W. dringend in over weging gegeven de bijdrage van het Rijk zoo groot mogelijk te doen zijn. Het Gothische Huis te Goes. Het voorstel om ten hoogste f 700 be schikbaar te stellen aan de Vereeniging „Hendrick de Keyser" voor herstel van het „Gothisch Huiste Goes, deed een lid in een der afdeelingen verbaasd staan over de vrijgevigheid van Ged. Sta ten. De gemeente Goes geeft geen cent heeft toch zeker belang bij de instand houding van dit gebouw. Verschillende leden lieten zich in dien geest hooren. Een ander lid wees er op, dat men moet bezuinigen. Gaat men echter in deze richting voort, dan zal er weinig van ko men. Ook dit iid wenschte dat de ge meente Goes zal bijdragen. Van wege Ged- Staten werd het evenzeer billijk geoordeeld, dat de gemeente Goes een bijdrage verleent. Een lid vond het vreemd, dat men nu niet hoort er geen geld is, terwijl het verzoek van Prum- mel van vroegeren datum is dan die van Hendrick de Keyser en van de gemeente Middelburg. Vanwege Ged. Staten werd geant woord, dat aanneming van de voorstel len tot het verleenen van subsidie voor het herstel van het Gothisch Huis en den Abdijtoren niet ompliceert, dat het geld dit jaar nog moet worden betaald. Men heeft hier te doen met een vereeniging, welke voldoende waarborgen biedt, wat bij de restauratie te Renesse niet het geval is. Het wapen van Zeeland. fegen het voorstel om af te wijzen het verzoek van J. L, Prummel te Renesse om subsidie in de kosten van herstel van zijn hotel- „Het wapen van Zeeland" hadden in alle afdeelingen leden be zwaar. Het hotel komt voor op de lijst der Nederlandsche monumenten en dit brengt dikwijls groote financieele moei lijkheden met zich, als de eigenaar ge dwongen is, tot herstel van zijn eigen dom over te gaan- en niet vrij is, hoe hij het zal 'aten herstellen. Het Rijk geeft in dezen f 500 of meer dan de gebruike lijke 40 pet- en dan ligt het ook op den weg der Provincie zulks te doen. Enkele leden kunnen het onderscheid tusschen eigendommen, die aan overheidslichamen en die, welke aan particulieren behoo- ren, niet zoo sterk voelen. Men kan spe ciale bepalingen maken om goed onder houd te verzekeren. Waar de mogelijk heid bestaat ook volgens Ged. Staten om voor restauratie van gebouwen, en particulieren behoorende, Provinciaal subsidie te geven, wordt gevraagd in welke gevallen zulks kan gebeuren. Andere leden konden zich vereenigen met het standpunt van Ged- Staten, door subsidie zal de eigenaar iets van de Provincie verkrijgen, waardoor de waarde van zijn eigendom wordt ver hoogd, terwijl de gemeenschap daaraan niets heeft en de eigenaar elk oogenblik kan verkoopen. Deze mogelijkheid be staat niet bij panden, die in handen van een vereeniging als „Hendrick de Key ser" zijn. Een lid van Ged- Staten onder schreef dit en wees er nog op, dat, wan neer aangevangen wordt met het jsubsi- dieeren van particulieren te dezer' zake, men wel weet waar men mede begint, maar niet waarmede men zal eindigen. Wellicht zou de Provincie door het ne men van een hypothecaire inschrijving kunnen zorgen, dat zij in voorkomende gevallen haar geld terug krijgt. In een andere afdee'.ing zeide een lid van Ged. Staten op, dat de voor dergelijke subsi dies bestemde post reeds is gebruikt of althans voor de e.k. jaren toegezegd, zoodat voor dit subsidie geen geld be schikbaar is- Zaterdag slaagde te Dordrecht voor het voorbereidend examen ge meente-administratie de heer B. Kra mer te Wissenkerke. Te Rotterdam slaagde voor het examen nuttige handwerken de dames W. M. M. Korvas te Vlissingen en L. H. S. Bierm,asz te Z i e r i k- z e e. „De Ruijterschool" te Vlissingen. Overgangsexamen 2-jarige cursus voor stuurmansleerling. Van de le naar de 2e klasse zijn bevorderd: F. van An- raad; J. M. M. Dielis; H. L. A. Diks; P. L. Meyboom; A. D. Mookhoek; D. J. v. d, Wiel; J. F. Wieneke. Niet be vorderd drie leerlingen. Duivensport, Zaterdag 20 Juli hield de Postdui venvereniging „de Telegraaf" te Mid delburg een prijsvlucht met jonge duiven van Vilvoorde (België) uit, af stand plm. 86 km. De lossing had plaats om 13 uur 30 min. met Z. W. wind; de eerste duif werd geconstateerd om 14 uur 45 min. 14 sec.; snelheid per minuut 1105,08 m. Laatste of 29ste prijsduif werd geconstateerd om 15 uur 21 min. 50 sec.; snelheid 765,50 m per minuut. De prijzen werden behaald als volgt: K. Schroevers, Arnemuiden le, 3e, 5e, 12e en 25e prijs; S. Kodde 2e, 4e, 11e, 22e en 23e; J. Sturm 6e, 7e, 10e, 21e en 24e, beide te Veere; Jac. van Maa ien 8e en 13e; W. Hendriks 9; C. Blok .14e; H. Hoofdman 15e en 26e; R. Dir- ven 16e, 20e en 28e; D. M. Klaassen i7e en 19e; J. Lamain 27e en J. H. de Kok 18e, 29e en 30e prijs alle wonende te Middelburg. Zondag 1.1. hield de duivenvereeniging „Recht voor Allen" te Sluis, prijs- vluchten van Moescron en Breteuil uit.' Aan vlucht van Moescron over een afstand van 64 km namen 100 jonge dui ven deel. Prijswinnaars waren: Osc- de Meijer 1, 16, W. du Fossé 2, 17, 19, 26, 34, A- Clijncke 3, 7, J. Dubois Zuidzande 4, R. van de Voorde 5, 15, 27, 28, Iz. Sanders 6, 12, 13, R. van Weijns- berghe 8, P. de Smit 9, 21, 22, 24, R. de Baere, Retranchement 10, 32, P- Baas 11 en overduif, P. Louwagie 14, L. Dhondt 18, 23, F. Nieskens 20, J. de Zutter 25, J. Maas 29, F. Verheije 30, R. Timmer man 31, M- van de Bussche 33. Snelheid eerstaankomende duif 1056,01 m, laatste 945,69 m. Los om 8,28 uur, Uitslag van Breteuil met 26 oude dui ven over een afstand van 200 km. R. van de Voorde 1, 3, P. Baas 2, A. Clijncke 4, O- de Meijer 5, W- du Fossé 6. Jonge duiven: P. Visser 1, 2, 3. Los om 6,15 uur. Snelheid eerstaankomende 1124,06 m, laatste 1037,14 m. ONWEER. Tijdens een hevig on weer is Zaterdagavond de bliksem ge slagen in de boerderij van den landbou wer G. v. d, W. aan den provincialen weg bij Reek. In een oogwenk stond de boerderij in lichte laaie. De vrouw van v. W., die te bed lag, kon slechts met de grootste moeite worden gered. Boerderij, stalling en schuren brandden tot den grond af. Landbouwin- ventaris en inboedel gingen mede ver loren. Eenige varkens en ander vee kwamen in de vlammen om. Een juist passeerend vrachtrijder werd eveneens getroffen. Hij werd licht ver wond. Het paard sloeg op hol en werd een eind verder gegrepen. De wagen werd zwaar beschadigd. De korenmolen van den heer H. Dorst te T h o 1 e n werd Zaterdag middag, tijdens een onweer, getroffen. De bliksem vernielde een der wieken, waarvan de stukken werden weggeslin gerd. Verdere schade werd niet aange richt. OUDE DAME UIT EEN RAAM DOODGEVALLEN. Hedenmorgen is de 75-jarige mevrouw de wed. F, v. d, L. te Gr o n i n g e n, bij 't openen van een raam naar beneden gevallen en om 't leven gekomen. GESTIKT IN 'N STUKJE VLEESCH. De landbouwer W., wonende te Deldenerb oek (Twente) had Maandagmiddag het ongeluk bij het nut tigen van het middagmaal, een stukje vleesch in de luchtpijp te krijgen. Hij is gestikt. EEN REIS MET EMOTIES. De Johan van Oldenbarnevelt, die Zondag in Sabang (Sumatra) is aangekomen, heeft een veel bewogen reis gehad. Twee dagen, na hel vertrek uit Port-Said moest in volle zee gestopt worden, daar de, op dat moment ernstig ongestelde scheeparts dr. Groenendijk, naar de thuisvarende Marnix moest worden over gebracht. (Later is'dr. Groenendijk te Port-Said overleden). Een kalme zee be- gunstige deze manoeuvre. De functie van dr. Groenendijk werd overgenomen door dr. de Priester, arts van de K.P.M-, die zich als passagier aan boord bevond, Na Kaap Guardafui ontmoette men zwaar weer, hetgeen echter geen ern stige gevolgen had. Ten slotte deed zich nog, den dag vóórdat het schip te Colombo aankwam, bij het slot van het bal masqué dat voor eerste en tweede klasse gecombi neerd werd gegeven een ernstig in cident voor. Tijdens het spelen van het Wilhelmus dat door ,allen staande werd meegezongen, sprong de luitenant der infanterie A. C- V. over" boord, hetgeen een geweldige consternatie veroorzaak te. Door de uitstekende organisatie van het reddingswezen aan boord wist men erger te voorkomen. Terwijl het schip bijdraaide, kon een reddingboot worden uitgezet, welke ondanks het zware weer den drenkeling spoedig kon oppikken. De heer V. werd verder onder perma nente militaire bewaking gesteld, het geen mogelijk was door de aanwezig heid aan boord van een detachement suppletie-troepen. Te Sabang is hij ter beschikking ge steld van de militaire ^lutoriteiten in Atjeh. Hij werd met het gewestelijke vaartuig Sabang-baai naar Koetaradja vervoerd. DERTIEN DOODEN BIJ EEN MOD- DER-BANDJIR. Dertien personen, welke vermist werden na een modder- bandjir in de kampong Simoeeng in de buurt van T a r o e n a (Sumatra's oostkust) worden als omgekomen be schouwd. PRAUW OMGESLAGEN; NEGEN SLACHTOFFERS. Op de reede van Den Pass,ar onder den wal van Bali, is een prauw, bemand met 24 personen, omgeslagen. Drie mannen, drie vrou wen en drie kinderen zijn verdronken. EEN KIND ALS GIJZELAAR. De heer Mogens Phiil, magister scien- tiarum te Kolding in Denemarken, schrijft aan de „N. R. C.": Een studie makker vertelde mij dat een tweejarig kind, wiens moeder uit Duitschland naar Denemarken was geëmigreerd, bij de Duitsche politie in bewaring was. Daar de moeder zelf het kind niet kon halen, besloten mijn vrouw en ik het te doen. Van de moeder hoorde ik dat zij haar zoontje: Karl Ernst Frankel, aan de zorg had overgelaten van een vriendin, wier adres ik kreeg. Bovendien kreeg ik een gelegaliseerde volmacht den jongen af te halen. Ik wendde mij dadelijk tot het adres van de vriendin der moeder, die te Ber lijnCharlottenburg woont' en vernam daar dat de politie het kind n,aar een weeshuis had gebracht Bij informatie aan dat weeshuis bleek mij dat op de identiteitskaart van het kind was aange- teekend dat men de moeder moest aan houden als zij het kind opvroeg. Ik wendde me daarop tot het Raad huis te Charlottenburg, waar men mij verwees naar de Gestapo. Daar ontving een commissaris me, die mijn verzoek afwees en zei dat de moeder zelf haar kind maar moest halen. Het toonen van de volmacht hielp niets. Men kan hieruit de conclusie trekken dat het kind als gijzelaar wordt vastgehouden om de moe der te bewegen naar Duitschland terug te keeren, ten einde haar dan te kunnen aanhouden. Voor 't overige heb ik zeer onaange name uren bij de Gestapo doorgebracht. Men trok daar mijn Deensche nationali teit in twijfel, ontnam me mijn pas en onderwierp die aan een grondig onder zoek, onderwijl politiebeambten in mijn aanwezigheid luide verkondigden dat communisten zoo handig zijn in het ver- valschen van passen (ik ben lid der Deensche socialistische partij). Men blijft dus het kind vasthouden, omdat men de hand wil leggen op een vrouw, wier eenig vergrijp is dat zij te gen het nationaal socialisme gekant is. ONHANDIG. De Duitschers hebben den naam in po- liticis niet altijd even bedachtzaam te zijn. Dat was voor den wereldoorlog al zoo, en 't is nog niet" veel veranderd. Een typeerend staaltje van politieke on handigheid wordt thans uit Londen ge meld. Men heeft Zaterdag de Engelsche oud strijders, die in Duitschland op bezoek zijn, een krans willen laten leggen op het gedenkteeken voor de 9 opstandelingen, die in 1923 werden gedood bij de mis lukte putsch. (Men zal zich herinneren, dat dit toen reeds een poging was, om een nationaal-socialistisch bewind in te voeren). De Engelschen hebben echter geweigerd zich voor deze demonstratie te leenen. Zij verklaarden, niets met po litieke betoogingen van doen te willen hebben. Dit geval is des te pijnlijker, daar in de Duitsche pers van te voren melding van de kranslegging had ge maakt. Gebleken is dat de Duitsche autoriteiten het programma voor deze demonstratie hadden vastgesteld, buiten medeweten der gasten om. Zoo begin gen zij een leelijken blundgr. In Engeland heeft het geval uit den aard der zaak een onprettigen indruk gemaakt, Men had zich daar toch al ge- stooten aan het feit, dat de Engelsche oud-strijders niet met den Stahlhelm in contact mochten treden, Of op deze wijze 't bezoek veel vrucht zal dragen terzake van 'n betere verstandhouding, lijkt eenigzins twijfelachtig. Oostkapelle. V,an 12 tot 19 Juli. Overleden: A. van Doesburgh 37 j„ vrouw van A. H, Kuipers, Vrouwenpolder. Van 14 tot 20 Juli. Getrouwd: M. van Zweeden jm. 32 j. en J. de Bue jd. 25 j. Overleden: L. Maas Jr., ongeh. z. 25 jaar. Westkapelle. V,an 15 tot 22 Juli. Overleden: P'. Verhage 68 j. ongeh.; P. Roelse 93 j. wed. van J. Lievense. Wissenkerke. Ondertrouwd: P. J. Bom, 23 j. jm. en P. van Oeveren, 24 j. te Colijnsplaat. Bevallen: J. J. Korshuize, geb. Dinge- manse, z. Middelburg, 22 Juli- Op de vei ling deden: spinazie 912 c., postelein 816 c., tuinboonen 27 c„ augurken 510 c., wagenaarsboonen 59 c-, sui- kerboonen 79 c,, stoksnijboonen 14 26 c., stamsnijboonen 712 c., stokprin- cessenboonen 1619 c-, stamprincessen- boonen 1017 c., doperwten 46 c., capucijners 7 c., alles per kg, peën 2 4 c-, rapen 1,5 c., kroten 23 c„ uien 1,5 c., selderie 12 c,, rabarber 1,52 c-, radijs T c., rammenas 12,5 c., sja lotten 22,5 c., alles per bos, savoye kool 23 c., roode kool 45 c., bloem kool 1,510 c-, andijvie 12 c„ kropsla 0,51 c., witte komkommers 14 c., groene idem 12 c„ alles per stuk, pe terselie 1012 c-, per chip, Bloemen: anjelieren 1 c., gladiolen 37 c., rozen 1 c.,| godethia 3 e., margrieten 2 ,c-, dahlia 3 c., goudsbloem 3 c,, alles per bos, begonia 3 c., per stuk- Goes, 22 Juli- Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Exportveiling v.m. 10 uur Aardappelen 3,50, idem n.m. 12 uur Zwarte bessen 11,30, idem n.m. 1% uur Dubb. Princessenboonen 7,308,30, per 100 kg. Kleine Veiling. Kersen: Hollanders 14 15, Klerken 1520, Zw. Vleeschker- sen 1315, Zw. Suikerkersen 14, Eier- krieken 14, Ronde Krieken 1012 Zw. Blance 1314, Zoete Morellen 1014, Zure Morellen 6—8, Spaansche Wijnker sen 9, Roode Blance 10—13, Abesse de Moulin 1819, Uitschot Kersen 45, Kruisbessen 26, Roode bessen 511, Zwarte bessen 12, Aardbeien 1921, Tomaten 916, Frambozen 822, Zil veruien 4, Boonen: Stoksnijboonen 12 20, Stamsnijboonen 712, Roem van Holland 10, Perfectboonen 13, Dubb. Princessen 510, Vroege Wagenaars 3 4, Gele boontjes 3, Aardappelen 3,50 4, idem drielingen 1,503,40, idem bonken 3—3,50, per 100 kg, Rammenas 4,40, Rabarber 1, Wortelen 3—4, Kroten 12, Bloemen 2, per 100 bos, Meloenen 1223, Witte Komkommers 12,80, Groene idem 1,703, Augurken 0,13 0,20, Kropsla 0,50—1,30, Andijvie 0,50— 3,30, Bloemkool 517, idem He soort 1,50—5, Roode kool 2—3,80, Groene Savoyekool 1,702,40, per 100 stuks. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Sleutel Melkbus, M. Schout, Graven straat I 85; Zakmesje, Davidse, Noord singel R 50; Damestaschje, F. Bliek, Noordplein M 221; Belastingmerk, Den Hollander, Segeersweg V' 118; Taschje met inhoud, Boone, Segeerssingel V 63; Ring, Wijnsberge, Lange Giststraat; Be lastingmerk, C. J. Vogel, Segeerssingel V 46; Bril, Kakker Blok, Lange Delft; Bloknota met enveloppen, Postkantoor, Middelburg, Zegelloket; Belastingmerk, de Jager, Lange Delft; Damesmuts, A. de Ruijter, Reigerstraat A 117; koste loos Belastingmerk, C. Gilde, Lange Delft B 128; Hondje, W. Griep, Achter singel Q 162; Duimstok, Langebeeke, Arnemuiden A 128; 2 Kraagjes en rolle tje Zij, Mej. Goeman, Veersche weg S 17; Busje Alminiumverf., Blokpoel, K. Geere K 253a; Lot eener loterij, Cal- jauw, Volderijlaagte M 84; Kolenzak, A. van Schaik, Dampoort T 206; Da meshandschoen, Keersemaker, Brande- rijmolengang M 245; Mantelband, Kla ver, Korte St. Pieterstraat A 83; Port. met inhoud, M. Blokpoel, VerwerTjistr. N 133; Jekker, Biondina, Rozenstraat W 213; Kinderport. Wiltenburg, Noord- weg, St. Laurens B 183; Bril, Laviënne, Korte Burg D 14; Regenjas, Belasting merk, Gem. Veldwachter, St. Laurens; Bankbiljet, W. de Vos, Kalvermarkt. K 279; Bril, Heijstek Bure,au van Politie; Kanarie, v. Winkelen, Noordsingel S 158. MIDDELBURG: Dl 23 Jul. Dem. Kinderw. Leger d. H. 20,00 h. WO 24 Jul. Alg. Verg. T. O. en U. Concertz. 21,00 h. GOES: Dl 23 Jul WO 24 Jul ALGEMEEN: Tot 10 Aug. Schilder Tent. Kunstkr. „Het Zuiden" Pavilj. te Vlissingen; 10,30 —12,00 h en 14,00—17,00 h. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6