MARKTBERICHTEN. ZEELAND. MIDDELBURG. BUITENLAND. ■YEI.9" STOFZUIGER du^u^ogcn SPORT» Het droogdok. B. en W. stellen den Raad voor de overeenkomst met „De Schelde" te ontbinden. Er zal dan een nieuwe breede brug komen. Verhuring gemeentegrond. GEEN HUURVERLAGING. RIJTOER OUDEN VAN DAGEN. VOOR DE VACANTIESCHOOL. VLISSINGEN. Kunstkring „Het Zuiden". ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. RAAD VAN IJZENDUKE. CRISIS-PUBLICATIEN. STEUNREGELING KOOLZAAD OOGST 1936. De Landbouw-Crisis-Organisatie voor Zeeland. 8EMEMB NIEUWS. VROUW VERBRAND. FRANKRIJK. HET LEVEN VAN EEN AVONTURIERSTER. Mad. Hanau overleden. Buitengewone condilies.Vraag demonstratie fil. Vèio Waschmachine Mij ENGELAND. Vice-admiraal bij auto-ongeluk om 't leven gekomen. De opperbevelhebber der Britsche reservestrijdkrachten voor de zeemacht, vice-admiraal Edward Astley Rushton is Donderdagavond bij een auto-ongeluk doodelijk verongelukt. De Vlissingsche Boulevardloop. Rit door Oost-Zeeuwsch-Vlaapderen. WAAR IS WERK? Verkoopingen - Verpachtingen in Zeeland. AGENDA. MIDDELBURG: ZA 20 Jul. Athletiek-Wedstr- Gem- Sportterrein 19,00 h. ZO 21 Jul MA 22 Jul GOE& ZA 20 Jul ZO 21 Jul MA 22 Jul ELECTRO, Midb. VR 19—DO 25 Jul-! ZO matinée 15,00 h. CITY, Midb. VR 19—DO 25 Jul" ALHAMBRA, Vliss. VR 19—ZO 21 Jul-: LUXOR, Vliss, VR 19—ZO 21 Jul.: ALGEMEEN: ZA 20 Jul. Paardenmarkt te Oostburg* MA 22 Jul. Alg. Verg. N.V. Stoomtram Walch- te Koudekerke v.m. 11 u. in eigen hand genomen. Het moet ecli-de toekomst niet hoog gespannen zijn, ter blijken, of de hoogere prijs, die voorwillen B. en W. niet in twijfel trekken, de roomboter nog altijd moet worden J maar zulks kan h.i. geen motief zijn om betaald, op den duur niet zal leiden tottot huurverlaging te besluiten, een inzinking van de voorkeur voor w. n roomboter. Met het oog hierop zal een' j1 ®n, j*. V°°r j actie om te komen tot een lageren1 f k,enm£ 1934 van de Godshuizen goed tn I trr\r\f /in h hmrt iron h nr r/i_ roomboterprijs niet lang uitblijven. Reeds in 1933 zijn op verzoek van de Kon. Mij. „De Schelde" te Vlissingen onderhandelingen begonnen om te ge raken tot de ontbinding van de over eenkomst van 1895, gesloten tusschen de gemeente Middelburg en die maat schappij terzake van het droogdok „Prins Hendrik". Men kwam o.m- tot de volgende voor waarden: dat De Schelde de zgn. ba- teau-porte zou vervangen door een nieu we brug van 8 m breed (5 m rijvlak en aan beide zijden een voetpad van 1K m), met dien verstande, dat het steenen gedeelte der brugleuningen door de ge meente voor haar rekening zou worden gemaakt en geplaatst; dat aan de ge meente 500 wordt betaald, dat het dok met kaaimuren kosteloos aan de ge meente wordt overgedragen; dat het on derhoud dér kaaimuren, van het dok en van de brug voor haar rekening wordt genomen en dat het machinegebouw met schoorsteen wordt afgebroken tot 1% m onder straatpeil. De commissie van financiën uit den Raad meende, dat dit voorstel meer re kening hield met de belangen van de Mij. „De Schelde" dan met die der ge meente Middelburg. Zij zou o.a. gaarne willen weten, op hoeveel gemiddeld de jaarlijksche kosten voor onderhoud kaaimuren, dek en brug getaxeerd wer den en of, ondanks de geldelijke lasten die hierdoor op de gemeente zouden komen te drukken, toch het algemeen belang zou worden gediend. Ook in de andere raadscommissies werden enkele opmerkingen gemaakt. Een en ander is oorzaak geweest, dat de onderhandelingen werden heropend en dat de maatschappij zich nader ac- coord heeft verklaard met de volgende voorwaarden: De transactie zal geschieden „met ge sloten beurzen". De betaling der 500 vervalt hiermede; „De Schelde" zal de uitstekende deelen op of aan de kaai muren. zijnde heistellingen voor den z.g. wal, op hare kosten wegnemen; „De Schelde" zal den dokvloer zooveel mo gelijk gelijk maken, voornamelijk door het wegnemen van den z.g. wal en het steenen gedeelte der brugleuningen zal door de Schelde voor hare rekening worden uitgevoerd. Voor het onderhoud van het dok en de kaaimuren wordt 150 per jaar ge raamd, terwijl de brug, die geheel nieuw zal worden gemaakt de eerste jaren wei nig of geen onderhoud zal vereischen. B. en W. stellen thans den Raad voor deze voorwaarden te accepteeren. Voorts meenen B. en W. dat de toestand ter plaatse, alleen reeds door het maken van een nieuwe brug, die van belang is met het oog op het verkeer en het stads beeld zal verfiaaien, zoodanig verbetert, dat, ondanks de geldelijke lasten, het "belang der gemeente zeker wordt ge diend. Tot 1 Januari 1933 had J. Linden- bergh Czn. te Wemeldinge 8110 m2 ge meente-grond aan den Kleverskerk- schen weg achter de Meelfabriek in huur voor 811. Hij bleef dit gebruiken zonder nieuwe overeenkomst en betaal de over 1933 ook 811. Thans stellen B. en W. voor (na langdurige onderhan delingen met den huurder te hebben ge pleegd) om over 1934 tot 1 October 608 te laten betalen en te rekenen dat hij na dien datumT af 4000 m2 in huur heeft gehad voor 200 per jaar. Deze overeenkomst zal dan gelden tot 1 Octo ber 1937. B. en W. stellen voor afwijzend te be schikken op het verzoek van R. W. G, Piera om verlaging van den huur voor het huis „de Griffioen". Zij wijzen er op, dat de vaststelling der huursom op 1400 per jaar voor den duur van 6 ja ren gebaseerd is op de vele verbeterin gen die de gemeente heeft aangebracht tot een som van 10.000. Het is on juist, dat het gebouw anders moeilijk te verhuren of te verkoopen zou zijn ge weest, want er was destijds een plan om het in 2 deelen te splitsen. Dat zou belangrijk minder dan 10.000 gekost hebben, terwijl de in totaal te ontvan gen huur vermoedelijk niet ver onder 1400 gebleven zou zijn. Van de gelegenheid toestemming van B. en W. te verkrijgen, om het gebouw anders te bestemmen dan voor een te huis voor ojiden van dagen uit den ge goeden middenstand, is nimmer gebruik gemaakt. Dat alle onderhoud ten laste van de huurster is en tusschentijdsche opzeg ging van de huur niet is toegelaten, zijn» bepalingen, die de huurster in volko men vrijen wil heeft aanvaard. Dat de resultaten der exploitatie zijn tegenge vallen en ook de verwachtingen voor te keuren en voor dekking van het te kort ad 52.308 den post aan te wij zen op de gemeentebegrooting-1935 uit getrokken voor dit doel en groot 52385 B. en W. stellen voor goed te keu ren de rekening van het burgerlijk arm- Destuur over 1934 aanwijzend in ont vang en uitgaaf 144.170. Er heerschte gistermiddag een groo- te drukte op de Dam en de Dwarskade, waar 48 auto's bijeen waren gekomen voor den door de commissie van drie, bestaande uit de heeren W. Vermeulen, J. Verhage en P. de Vos, georganiseer den autotocht voor ouden van dagen. Er zaten 137 personen buiten de bestuur ders en enkele welwillende helpsters, in de auto's toen de stoet, die vooraf gegaan werd door de' auto van de Rijks- verkeerspolitie, zich in beweging zet te. Het ging eerst naar Veere en van daar via Vrouwepolder, Oranje-Zon, Oostkapelle naar Domburg, waar even rust werd genomen op het ruime terras van restaurant Tramzicht. De tweede étappe ging langs den Westkapelschen Dijk, door Westkapel- le, Zoutelande, Biggekerke en Koude- kerke naar Vlissingen, waar werd uit gestapt bij hotel Oosterhuis. (Hier vernamen wij van verschillen de oudjes, hoe zij, mede dank zij het prachtige weder genoten hadden van den tocht, en hoe zij de vriendelijkheid van allen, die aan de organisatie ervan medewerkten, hadden op prijs gesteld. Er waren er die aan ieder tafeltje waar autobestuurders of commissieleden, of helpsters zaten hun dank kwamen be tuigen voor dit alles. De heer P. de Vos heeft namens de commissie en namens alle ouden van dagen hartelijk dank gebracht aan de automobilisten voor hunne spontane medewerking. Er zijn er velen onder hen, die men tot de trouwe medewer kers mag rekenen. De commissie was echter zeer verheugd, dat er ook nieu we heeren bereid gevonden zijn aan den rondrit deel te nemen. Hartelijk dank bracht spreker ook hen, die finan- tieel steunden, mitsgaders de milde ge vers van versnaperingen en verschillen de lekkernijen en hen die zorgden dat er voor de oude heeren een rookertje was. Spr. meende te kunnen spreken van een geslaagden middag. Dank bracht spreker tenslotte aan de Ver keerspolitie, aan de dames, die voor het uitdeelen der versnaperingen zorg den; aan den ordonnans, en aan ieder, die verder medewerking verleende. Spr. hoopte volgend jaar weer een beroep op aller medewerking te mogen doen. Nadat de verfrisschingen waren ge bruikt en allen op de gevoelige plaat waren vereeuwigd, nam men weer in de auto's plaats en ging het langs den kortsten weg terug naar Middelburg, waar allen dankbaar en voldaan over het zoo volop genotene terugkeerden. Opgevroolijkt door muziek afwisselend van „Crescendo" en „Excelsior", speel den gisteravond de E.M.V.V.V'. en Oud Middelburg een voetbalwedstrijd, waar van de opbrengst bestemd was voor de Middelburgsche Vacantieschool. Voor het doel alleen reeds was een drukker bezoek welkom geweest, maar ook de sportieve ontmoeting had meer belang stelling verdiend. Het was een gelijk opgaand spel en de stand bij de rust, 22 en bij het einde 44, geeft de verhouding juist aan. De speldjesverkoop ten bate van het Liefdewerk voor Kinderbescher ming heeft Donderdag f 113 bruto opge bracht. Hedenmiddag heeft de voorzitter van den Kunstkring het Zuiden, burgemees ter Van Woelderen in tegenwoordigheid van verschillende genoodigden de Hj van Kringtentoonstellingen in dit sei zoen geopend, waarop ditmaal schilde rijen zijn geëxposeerd van mevr. Hen drickx, mevr. Dieleman, mevr. Van Swichem en de heeren Vaarzon Morel, Melse, De Vries, Weststrate en Maan dag. Zooals bekend is de toegang tot deze tentoonstellingen geheel vrij. KATTENDIJKE. Ged. Staten hebben benoemd tot deskundige, tot het doen van de schatting der onzuivere op brengst van de gronden in den cala- miteuzen jZimmermanpolder, den heer L. Kranenburg te Wilhelminadorp. IJZENDIJKE. Vrijdag vergaderde de Raad. Afwezig wethouder Cammaert. De geloofsbrieven der nieuw benoem de raadsleden werden in orde bevonden, waarna besloten werd hen toe te laten. Een voorstel van B. en W. om het marktplein voor alle verkeer met motor rijtuigen te sluiten werd aangehouden om het met de politie te kunnen be spreken. Het voorstel beoogt, het par keeren en het verkeer per rijwiel toe te staan. De begrooting 1935 werd gewijzigd in verband met het opknappen van school en woning in den Oranjepolder, het verharden met sintels van de paden der begraafplaats ten jde verplegingskosten der armlastigen. De V o o r z. verklaarde, dat de laatste kosten schrikbarend zijn opge- loopen en dat de gemeente op den duur verplicht zal zijn patiënten in België te doen verplegen, waar de kosten veel minder zijn. Op een vr,aag van den heer Schijve n.aar den brandput op de markt, zegde de V o o r z. dat deze nog niet be taald is en de aannemer niets meer van zich laat hooren of zien. De put zal binnenkort nog eens geprobeerd wor den. Getracht zal worden van de Z. V, T. M. toestemming te verkrijgen bij voorkomende gevallen den put van de tram te mogen gebruiken. Met betrekking tot den steun, welke zal worden verleend voor koolzaad van den oogst 1936, maakt de Landbouw- Crisis-Organisatie voor Zeeland bekend, dat telers die voor genoemden steun in aanmerking wenschen te komen, zulks onverwijld dienen aan te vragen op een daartoe bestemd aanvraagformulier. Bedoelde formulieren zijn verkrijg baar bij de L. C. O. v. Zeeland te Goes en bij de districts-secretarissen en moe ten uiterlijk 25 Juli aanstaande in het bezit der L. C. O. v. Zeeland zijn. In een schuurtje achter zijn woning aan de Wester kade 9 te Goud was de 30-jarige H. van H. gistermorgen ongeveer half twaalf bezig met het smel ten van parafine, welke hij gebruiken wilde voor het waterdicht maken van een tentzeil. Zijn 30-jarige echtgenoole w,as hem daarbij behulpzaam. Toen de parafine gesmolten was, goot de man er benzine bij. Op dat moment sloeg een groot vlam uit de pan omhoog, De kleeren van de vrouw raakfen in brand en binnen weinig seconden was zij een brandende fakkel. Luid gillend rende zij n,aar buiten, gevolgd door haar man, die trachtte de vlammen te blus- schen; dit gelukte hem niet. Wel kreeg hij ernstige brandwonden aan handen, armen en gelaat en achterhoofd. Buren snelden toe met lappen en dekens en slaagden er in de brandende kleeren van de vrouw te dooven. De vrouw bleek er ernstig ,aan toe te zijn. Over het geheele lichaam hac zij brandwonden. Met een auto van den geneeskundigen dienst zijn beiden naar het van Iterson-ziekenhuis vervoerd waar zij is overleden. De toestand van den man is zorgwek kend maar niet levensgevaarlijk. BOERDERIJ DOOR BLIKSEM GE TROFFEN. Donderdag is tijdens een onweer de bliksem geslagen in de boer derij van den landbouwer W. K. te Huis- selingen (N.-Br.) zonder evenwel brand te veroorzaken. Het voorhuis van de boerderij werd gedeeltelijk vernield Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. DOOR ELECTRISCHEN STROOM GEDOOD. Gistermiddag kwam de 38-jarige monteur G. Steketee, uit de Kleine Visscherijstraat te Rotter dam, tijdens reparatie-werkzaamheden aan de spanningsdraad over de spoor brug bij Dordrecht met den stroom in aanraking. De man werd bewusteloos opgenomen en naar het gemeentelijk ziekenhuis vervoerd, waar men door middel van kunstmatige ademhaling trachtte de le vensgeesten op te wekken, hetgeen niet mocht lukken. Het slachtoffer was gehuwd en hac drie kinderen. Mevrouw Marthe Hanau, de gewe zen hoofdredactrice van het financieele blad, de Gazette du Fr,anc, is, naar uit Parijs wordt geseind, in de gevangenis te Frêsnes overleden. Zij had enkele dagen geleden Verona ingenomen. Daaraan is ze thans gestor ven. Marthe Hanau, was jarenlang werk zaam als verkoopster in een zaak van manufacturen. In 1908 trad zij in het huwelijk met Lazarnus Bloch, een han delsreiziger. Het ging hun slecht, tot de oorlog uitbrak en Mad. Hanau, die met'haar goeden kijk op zaken van mee ning was, dat in den oorlog alles met patriottisme te maken had, een waardeloos mengsel onder den naam „Maagtroost van den soldaat" op de markt bracht. Het middel vond gewel digen aftrek, doch de autoriteiten gre pen ten slotte in en veroordeelden het echtpaar tot 1000 francs boete wegens levensmiddelenvervalsching. De „Maag- troost" had hun intusschen evenwel een vermogen opgebracht. In 1920 begon zij eerst goed met haar financieele transacties. Met het geld van een vriendin kocht zij een slecht gele'd en onbeteekend blaadje, de „Gazette du (Ingez. Mod.j Franc". Op dat oogenblik woedde de strijd om den franc op z'n hevigst en me vrouw Hanau zag de winstkansen, die in dezen strijd gelegen waren. De financieele rubrieken van de „Ga- zette du Franc" wierpen spoedig groote winsten af. Door schoone voorspiege lingen gelokt, stroomde het geld van de kleine spaarders haar toe. Zij genoot groot vertrouwen bij de massa van het volk, daar haar blad aanhoudend aan vallen richtte tegen de banken. Di: werd echter tevens haar ondergang. Op insti gatie van de banken stelde de justitie een onderzoek naar haar operaties in en op' 4 December 1928 werd Madame Ha nau gearresteerd. Onmiddellijk ging zij in hongerstaking, werd naar het gevan genishospitaal gebracht en wist te ont snappen. Zij werd echter opnieuw ge pakt en tot anderhalf jaar gevangenis straf veroordeeld. Terstond na haar vrijlating sticitte Madame Hanau een nieuwe baak en 'n nieuw blad „Force" geheeten, waarin :*ij direct haar aanvallen op de groote t an ken herhaalde. Eensklaps hield :tj net haar aanvallen op. Naar verluidde, had den de banken voor een enorme som haarstilzwijgen gekocht. In April 1932 werd zij opnieuw ge arresteerd in verband met een publica tie in de „Force" van een officieel docu ment, dat uit 't bureau van Flandin den toenmaligen minister van financiën, was gestolen. Een schandaalproces dreig de en dientengevolge werd de behande ling der zaak steeds weer uitgesteld. Eerst het Stawinsky-schandaal bracht verandering hierin. De openbare mee ning herinnerde zich plotseling, dat het proces tegen Madame Hanau nog niet ten einde was gevoerd. Gevolg hiervan was, dat in Juni 1934 een revisie-proces van het uit 1929 dateerende gev,al wijrd ingeleid. Madame Hanau werd veroor deeld tot zes maanden gevangenisstraf en 3000 francs boete wegens medeplich tigheid aan bedrieglijke bankbreuk. De dood heeft thans aan haar gevan genisstraf een einde gemaakt. Bij de Vlissingsche Sportvereeniging „Marathon" is bericht ingekomen, dat de op Zaterdag 31 Augustus te houden „Boulevardloop" namens het bestuur van de K.N.A.U. zal worden bijgewoond door den heer Van Leeuwen. Onder hen, die zich reeds voor deel neming aan dezen wedstrijd hebben op gegeven. bevinden zich de Belgische athleten B. Hermans, de winnaar van 1934 en A. Dielen de recordhouder van den Boulevardloop. De Ver. voor Vreemdelingenverkeer „Hontenisse" te Kloosterzande organi seert een rit door Oost Zeeuwsch-Vlaan deren en behendigheidsproeven voor automobielen en motoren, op Zondag 11 Aug. a s. Hieraan kan door iederen auto mobilist of motorrijder worden deelgeno men. De afstand van den rit bedraagt ongeveer 100 km. De deelnemers aan de behendigheidsproeven worden inge deeld in vier klassen, nl. wagens be stuurd door een dame of door een heer, losse motorrijwielen en motorrijwielen met zijspan. —15, Klerken 13—17, Eierkrieken 1G, Markies 12, Zoete Morellen 8—10, Zw. Vleeschkersen 810, Ronde Krieken 9 11, Roode Blance 78, Spaansche Wijnkersen 78, Porseleinkersen 79, Uitschot Kersen 4, Kruisbessen 24, Roode bessen 512, Witte idem 1011, Zwarte idem 1213, Blauwe druiven 46 47, Aardbeien 1222, Frambozen 9 22, Vroege Oranje Pruimen 12, Stam- snijboonen 711, Stoksnijboonen 12 15, Dubb. Princessen 511, Perfectboo- nen 10, Roem van Holland 910, Vroege Wagenaars 34, Zilveruien 6, Aardap pelen 3,504,50, idem bonken 33,80, idem drielingen 1,502,60, per 100 kg, Kipeieren 2,20, Bloemkool 411, idem lie soort 1,504, Andijvie 1,502,10, Kropsla 0,501,80, Meloenen 1021, Witte Komkommers 0,703, Groene id. 23, Augurken 0,100,21, per 100 st„ Rabarber 12, Kroten 12, Wortelen 25, Selderij 1,602,30, Gladiolen 2, p. 100 bos. Middelburg, 19 Juli. Op de vei ling deden: tuinboonen 12 c„ spinazie 4 c-, postelein 17 c„ moskrul 1 c„ zu ring 12 c„ augurken 515 c-, wage- naarsboonen 713 c„ suikerboonen 9 11 c„ stoksnijboonen 919 c., stamsnij- boonen 5—15 c„ stokprincessenboonen 1326 c„ stamprincessenboonen 1118 c„ doperwten 3—8 c-, capucijners 6 c„ alles per kg; peën 2-4 c„ kroten 1,5 2,5 c„ uien 12 c„ selderie 0,51,5 c„ rabarber 12 c„ rammenas 1,52,5 c., sjalotten 2—3 c-, alles per bos, savoye kool 1,54 c., roode kool 25 c„ bloem kool 112 c„ andijvie 0,52 c„ krop sla 0,51 c„ witte komkommers 14, groene idem 13 c„ alles per stuk, kun ne 811 c„ peterselie 917 c-, beide per chip, Bloemen: godens 2 c., go- dethia 2 c„ gladiolen 512 c., lelies 5 c„ margrieten 1,5 c., stroobloemen 3 c„ ridderspoor 1 c-, zinnia 2 c., dahlia 2 c„ alles per bos; coleus 4 c„ afrikanen 1 c„ asters 7 c„ begonia 3,5 c„ cactus 45 c - alles per stuk. Go e s, 19 Juli. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Exportveiling v.m. 10 uur Aardappelen 3,50, idem n.m, 12 uur Zwarte bessen 11-20, idem n.m. W? uur Dubb. Princessenboonen 7,608,40, per 100 kg. Kleine Veiling. Kersen: Hollanders 13 De Districts-Arbeidsbeurs voor de gemeenten tusschen Ooster- en Wesfer Schelde Wagenaarstraat D 78, Middel burg zendt ons de volgende aanvragen Binnenland: UTRECHT, voor gloeilampenfabriek ;een glasblazer (apparaten), spoedig, loon nader overeen te komen. ROTTERDAM, voor Ouddorp een winkelbediende, leeftijd 16 jaar, Ned. Herv., spoedig, loon nader overeen te komen, voor vast, moet met het werk bekend zijn en van goed getuigschriften voorzien zijn. Voor verschillende plaatsen in het land kappers en kapsters, moeten zelf standig kunnen werken, bekend met knippen, onduleeren, permanenten en watergolven. DOMBURG, mannelijke of vrouwe lijke hulp in de huishouding, moet zelf standig kunnen koken, loon naar be kwaamheid. DISHOEK, een dagdienstbode, moet tevens genegen zijn te serveeren, voor het seizoen. MIDDELBURG, dienstboden voor dag en nacht, voor direct en later. DEN HAAG, dienstbode voor dag en nacht, leeftijd ongeveer 18 jaar. Buitenland: FRANKRIJK. Geplaatst kan worden bij Franschen landbouwer in het de partement Nord (Noord Frankrijk), pri ma ongehuwde melker, op arbeidsover eenkomst voor een jaar, in staat on geveer 17 koeien te melken en te ver zorgen, loon ongeveer frs 350 per maand, intern. Aanbiedingen aan de organen der ar beidsbemiddeling. J uii 24 Kruiningen, Woning en land, v. Dissel en Batten. 24 Nieuwdorp, Huis en land, Jonkers- 24 Schore, Kruiningen, R.-Bath„ land en boomg- v. Dissel. 24 Kruiningen, Huis, Van Dissel. 24 Sint Laurens, Inboedel, Batten, 24 St. Laurens, Veldvruchten, v.d. Harst. 30 Serooskerke, land, v. d. Harst. 30 Veere, land, v- d. Harst. 31 St. Laurens, Inspan, v. d- Harst- 30 Koudekerke, Huis, v. d. Harst. Augs. 1 Krabbendijke, Huizen, 6 Goes, Huizen, v- Dissel en Van Dijke- Jonkers. BIOSCOPEN „Winternachtstraum"; 20,00 n.; „Hoepla en „Het Mysterie der Havenwijk"; 20,00 h,; ZO mati née 15,00 h, „De Big van het Regiment en „De Zesdaagsche' ',De Zwarte Walvisch" en „Cham pagne bij Kaarslicht".

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6