>-!■ i icpir ^LltDlb KERKNIEUWS. RECHTSZAKEN. ONDERWIJS, CEMENGD NIEUWS. LANDBOUW. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERICHTEN. GOES. WALCHEREN. ZillD-BEVELAND. ZEEUWSGH-VLAANDEREN O.D. 25 AGENDI. toe aan den heer A. G, van Meeren donk, inspecteur van politie te Zuilen voordien te Middelburg, de derde prijs viel toe aan den heer A. J. Luikinga te Den Haag. De jury bestond uit den heer A. G Rochat, journalist te Utrecht en lid van het hoofdbestuur van de Nederl. Ver tot Bescherming van dieren, J. Freme- ry Kalff en J. F. Berkel, resp. voorzit ter en secretaris van den Bond. Laatst genoemde was vroeger hoofdinspecteur van politie te Vlissingen en is thans commissaris te Culemborg. De puinplaats brandt weer. Vermoedelijk door kwaadwilligheid ontstaat er af en toe weer brand op de puinplaats. Woensdagavond was dit op vier plaatsen zoo erg, dat de brandweer er met een motorspuit aan te pas moest komen en het vuur bluschte. Naar het huis van bewaring. De beide personen A. en V., die ver leden week zijn aangehouden in verband met verschillende diefstallen, en die voor den officier van justitie geleid wa ren, zijn naar wij vernemen, maar het huis van bewaring overgebracht. Als de wijn is in den man De politie werd ter hulp geroepen voor een vechtpartij in de Beddewijk- straat. Het bleek, dat een man, die on der drankinvloed was, door een ander mishandeld was en nu bloedend ver wond was. Hij kon echter niet vertel len, wie het gedaan had. De vogel gevlogen. De politie alhier kreeg uit Domburg bericht, dat een net gekleed persoon al daar in een hotel gedineerd had, maar zonder betaling was verdwenen, ver moedelijk met de bus naar Middelburg. Hier is echter niemand die aan het sig nalement voldoet aangetroffen, De collecte voor het Plaatselijk Crisis Comité heeft deze week f 59 op gebracht. WESTKAPELLE. Voor de vacante betrekking van ambtenaar ter secretarie en agent bij de Arbeidsbemiddeling al hier hebben zich 32 sollicitanten aange meld, waarvan 29 voor beide betrekkin gen en 3 alleen voor agent bij de Ar beidsbemiddeling. DE VOORGESTELDE GRENSWIJZI GINGEN DER ZUID-BEVELANDSCHE GEMEENTEN. Men schrijft ons: Nu tenslotte ook de gemeenten Ka' pelle en Schore hun commissie uit de burgerij voor de voorgenomen grenswij- ziging tusschen die gemeenten zullen krijgen bij enkele candidaatstelling zal in alle bij de aanstaande grenswijzigin gen op Zuid-Beveland betrokken ge meenten Goes, Kloetinge, Wiblphuarts- dijk, Kattendijke, Wemeldinge, Kapelle en Schore stemming achterwege blijven. Alle gemeenteraden en commissies zullen nu zeer spoedig hun meening be treffende deze aangelegenheid kunnen kenbaar maken voor zoover zulks nog niet heeft plaats gehad. Wat komt van een en ,ander tot stand? Reeds komt er eenige teekening in de kwestie, doordat op enkele kies- vereenigingen, die bij de samenstelling der commissies zijn geraadpleegd, een meening naar voren kwam, welke niet bepaald gunstig tegenover het plan van grenswijziging staat. Het meest naar voren komt de opheffing van Katten dijke. Zoo spraken de gemeenteraad en de commissie te Wolphaartsdijk zich reeds uit in dien zin, dat zij het plan uit moreele overwegingen niet sympa thiek vinden en dat zij, als Kattendijke dan toch moet verdwijnen, met het plan accoord gaan. Op enkele kiesvereeni- gingen te Kloetinge kwam een meening naar voren, waaruit bleek, dat men liefst zag dat de toestand bleef zooals deze thans is. En toch is vooral Kloetinge bij de op heffing van de buurgemeente gebaat daar niet alleen de kom van Kattendijke maar ook die te Wilhelminadorp hij Kloetinge zullen worden gevoegd En ook te Goes stelde de Gemeenteraad het op prijs te verklaren, dat het plan tot opheffing van Kattendijke geen bak sel was uit de Goesche keuken. Voor een buitenstaander bleef het tot nu toe te Kattendijke merkwaardig stil. Maar dat wil heusch niet zeggen, dat men daar niet op zijn qui vive is. En men kan er van verzekerd zijn, dat men ter plaatse winst zal weten te doen met de houding der buurgemeenten ten aan zien van het plan van opheffing. De strijd is begonnen en niemand zal kun nen zeggen, hoe deze zal verloopen of eindigen. Ongetwijfeld is de opheffing eener gemeente, welke nog in goeden doen verkeert en welke zich door lig ging of anderzins niq.t bepaald leent voor verdeeling onder de buren, een heel teere kwestie. Echter mag deze kwestie niet alleen bezien worden van het standpunt der op te hef fen gemeente, omdat hier ook het algemeen belang zich laat gelden. Er zitten in en om Goes belangrijke vraag stukken, welke om een oplossing vragen en ongetwijfeld zullen Ged. Staten van Zeeland hun plan, waarin heel veel goeds zit, op goede gronden kunnen ver dedigen, ook tegenover de inwoners van Kattendijke. KRUININGEN. Donderdagavond ver gaderde het comité ,,De Ronde van Kruiningen" bij den hr. C. v. Strien. Ge zien het goede verloop van de drie ge houden wedstrijden was de vergadering van meening, dat men nu wel een ver- eeniging kon oprichten. Deze werd ook opgericht met aanvankelijk 22 leden en draagt den naam: „De Ronde van Krui ningen". In het bestuur werden gekozen de volgende heeren: P. Wondergem. C. Karelse, M. Ie Clefcq, J. Provoost, G. Duindam. RAAD VAN WEMELDINGE. Voorstel tot opheffing van ket bouwverbod verworpen. WEMELDINGE. Woensdagnamiddag vergaderde de Raad onder voorzitter schap van burgemeester Keyzer. Afwe zig wegens ziekte de heer Bruinooge. Een viertal verzoekschriften om ont heffing van hondenbelasting worden in gewilligd. Naar aanleiding van de rekening 1934 van den keuringsdienst voor vee en vleesch in den keuringskring Kruiningen informeert de heer Lindenbergh naar de resultaten van den dienst, waar op de v o o r z, de noodige inlichtingen verstrekt. Medegedeeld wordt, dat het verlies minder bedraagt, dan over vori ge jaren. Aangeboden wordt de reke ning 1934 van het B. A. Als leden der commissie voor het nazien dezer re kening zullen fungeeren de heeren Wa- beke, Cysouw en De Jonge. De commis sie voor het nazien der gemeente-reke ning, dienst 1934, die vervolgens werd aangeboden, zal bestaan uit de heeren Lindenbergh, Cysouw en De Jonge. Be sloten werd bij de Coöp, Boerenleen bank een leening aan te gaan tot dek king van het restant van het kapitaal benoodigd voor het bekostigen van het ondergrondsch laagspanningsnet. Ver volgens werden onderzocht de geloofs brieven van de nieuwbenoemde raadsle den. In behandeling kwam een voorstel van B. en W. tot wijziging van het in 1925 genomen Raadsbesluit tot vast stelling van een bouwverbod. B. en W stelden voor uit dit plan den geprojec- teerden weg van de Danielstraat naar den Westelijken kanaaldijk te schrap pen, aangezien deze weg in verband met. de opheffing van de tramdiensten in de toekomst geen zin heeft. Bovendien is de behoorlijke ontwikkeling van de be bouwing van het bouwplan niet meer mogelijk, nu door de oprichting van wo ningen aan den Bonzijweg en aan de Dorpsstraat, de gelegenheid tot het aan leggen van een nieuwen weg is afgesne den.* De voorz. deed in verband hier mede voorlezing van een schrijven van den inspecteur der Volksgezondheid, die mede tot deze schrapping adviseert. De heer Lindenbergh merk te op, dat de aanleg van den spoorweg niet de directe aanleiding is geweest tot het vaststellen van een bouwver bod, doch het feit, dat het in de naaste toekomst wenschelijk zal zijn de Wilhel- minastraat te ontlasten door een pa rallelweg aan te leggen naar den ka- naalweg. Dit zou ook in het belang zijn van de bouwondernemers van het bouw plan. Spr. ziet veel grooter belang in het opheffen van het bouwverbod op de perceelen voor een. weg van het kruispunt OranjeboomstraatBonzijweg naar Zwaak. De Voorzitter zegde, dat juist door de afsluiting van geprojec teerde wegen naar den Bonzijweg en de Wilhelminastraat de bouwonderne mers zijn teleurgesteld in hun plannen. Een bouwverbod beoogt in hoofdzaak het belang van de gemeenschap en dat van de belanghebbenden. Van deskun dige en tevens belanghebbende zijde vernam spr., dat het bouwverbod op de hierbedoelde perceelen onpraktisch is. De heer Lindenbergh zeg de dat het bouwverbod juist op advies van den inspecteur van de Volksge zondheid is vastgesteld en dat op de noodige aansluiting aan gemeentewe gen of straten is gelet. De heer J. A. Dominicus deelde mede, aanvankelijk voorstander te zijn geweest van dit bouwverbod. Nu de inspecteur tot wijziging adviseerde op grond van de omstandigheid dat de uitbreiding in die richting niet van dien aard s, dat de handhaving van het be sluit gewenscht is, kon spr. zich met het advies van den inspecteur vereeni gen, temeer waar Ged. Staten zich mo gelijk zullen gedragen naar de opvat ting van den inspecteur. De heer W a b e k e stelde de vraag, of de geemeente belang heeft bij opheffing van dit bouwverbod. Spr. meende dat zulks niet het geval is. Het particuliere belang is hier overheer- schend. Men kan in de toekomst nog voor allerlei mogelijkheden ten opzich te v,an dit bouwverbod komen te staan. De Voorz. handhaaft zijn meening dat een juiste ontwikkeling van de be bouwing in het bouwplan is belemmerd door den bouw aan den Bonzyweg en de Wilhelminastraat, welke destijds is toegestaan door het gemeentebestuur. Het voorstel van B. en W- in stemming gebracht, werd verworpen met 4 tegen 2 stemmen; tegen de heeren Wabeke, Lindenbergh, Cysouw en De Jonge; voor de heeren Adr. Dominicus en J. A. Do minicus. De Voorz. deelde mede, dat bij Ged. Staten in bewerking is een plan tot verbreeding van den Wemeldingschen Zandweg. In de kosten van dit ontwerp zal de gemeente voor 25 pet hebben bij te dragen. De heer Wabeke vroeg hieromtrent nadere inlichtingen, die werden verstrekt. Eveneens werden me- dedeelingen gedaan aangaande de voor genomen ruiling van perceeltjes grond. Tenslotte wees de heer De Jonge oo den ongewenschten toestand Van den Noordelijken Achterweg, die na een op graving niet behoorlijk is gedicht. De Voorz. zegt voorziening toe. Twee maanden op straat gehuist. Begin Mei meldden wij het op straat zetten van een tweetal lieden uit een totaal verwaarloosde en tot ruïne ver vallen hofstede van de Gentsche Gods huizen onder Boschkapelle. Beiden, broer en zuster R. hebben van begin Mei af tot Woeensdag nabiji Boschkapelle aan den slootkant gehuisd langs den nieuwen weg van Terhole naar Terneuzen- Thans hebben zij een huisje betrokken onder Axel, meldt de Zeeuw. De classis Goes der Geref. Ker ken heeft na prae-pratoir examen met algemeene stemmen toegelaten tot de Evangelie bediening, den heer B. Tim mer, theol. cand, ,aan de Vrije Univer siteit. In hooger beroep. A. B., 18 jaar, kantoorbediende, te Goes heeft Hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis d.d. 28 Juni j.l. der Rechtbank te Middelburg, waarbij hij wegens diefstal is veroordeeld tot een maand gevangenisstraf. Idem Ca. de V., huisvr. van J. J., 43 jaar, zonder beroep te Vlissingen tegen het vonnis der Rechtbank van 28 Juni j.l., waarbij zij wegens overtreding van art. 251 bis van het Wetboek van Straf recht is veroordeeld tot zes weken ge vangenisstraf. Idem J. d. B., 24 jaar, veekoopman te 's Heer Arendskerke en J. P. van E, Pzn., 25 jaar, veekoopman te 's Heeren- hoek tegen het vonnis der Rechtbank van 28 Juni jl. waarbij zij wegens valsch- heid in geschrifte zijn'veroordeeld tot 6 weken gevangenisstraf. tlngez. Med.) Aan de universiteit te Leiden slaag de voor doctoraal rechten, mej. A. P. J. Gregory, vroeger te Vlissingen. Eindexamen R,H,B«S. Vlissingen. Aan de R.H.B.S. te Vlissingen slaag den voor het eindexamen afdeeling A: P. Amelunxen, W- Baars, P. Beenhou wer, J. den Broeder, P. van Driel, W. Goedbloed, J. R. Meekels, G. Pennock, P. Plouvier en C- Westland. Afgewezen twee candidaten. R.H.B.S. te Oostburg. Toegelaten tot de le klasse, de leer lingen: Adriana Klompe, Marian de Bruijne, Johanna de Roos, F, van Daa- len, S. Maas, J. Schippers en J. Cau- wels te Aardenburg; P. van de Sande te Biervliet, Iz, Cambier, J. Brugge, J. de Pree, P. Verboven en J. Lijk te Breskens; Nelly Brevet, Jozs. Dees en Iz. Cijsouw te Cadzand; Iz. de Hullu en J. Schippers te Groede; J. Pateer en E. Dierikx te Hoofdplaat, Debora van Dalsum, Jozin,a Allaart, Suzie Krijnen, R. Belderok, P. Hontelez en A. de Mil- liano te Oostburg; A. Verhage te Nieuwvliet; Tannetje Huisman, Êmmy Pastoor, G. Dobbelaere, A. van Lare en E. Huisman te Schoondijke, Mi,a van Mazijk. en Corry Verschoore te Sluis; H. Corthals te IJzendijke. - Rijkskweekschool te Oostburg, Geslaagd voor 't eindexamen: J. van Male te Breskens, D. Meeuse te Water landkerkje, W. Stoel te Stavenisse, P. Termont te Hoofdplaat en J. Verschoore te Groede; afgewezen 1 candidaat. DROEVIG AUTO-ONGELUK. On der de gemeente G i 1 z e-R ij e n reed Donderdagmiddag een auto van den groentenhandelaar J- L., uit Breda, in vrij groote vaart over den weg, toen plotseling een band sprong. Een van de passagiers, de 50-jarige mevrouw L. wars van meening, dat de wagen in brand vloog en sprong uit het rijdende voer tuig. Zij werd overreden en zoo zwaar gewond, dat zij na eenige oogenblikken is overleden. De auto reed tegen een boom en werd geheel vernield. De be stuurder, de 21-jarige zoon van mevr. L. liep zware verwondingen en kneu zingen op. In ernstigen toestand is hij naar het ziekenhuis te Breda overge bracht. Mevr. L. was moeder van 9 kin deren. VERDRONKEN. -Donderdagmiddag is de 58-jarige gehuwde schipper S. ten C., die op zijn Rijnaak in de Vulkaan haven te Vlaardingen eenige werk zaamheden verrichtte, te water geraakt. De man verdween onmiddellijk in de diepte. Spoedig werd hij opgehaald, doch de man was reeds bewusteloos en hoe wel langdurig kunstmatige ademhaling werd toegepast, bleken de levensgees ten reeds te zijn geweken, MISDADIGER UIT DEN TREIN GE SPRONGEN. Donderdagmiddag heeft J. H., die eenige jaren geleden tot levenslange gevangenisstraf is veroor deeld wegens moord, gepleegd op de verpleegster T. KoperRerg te Benne- kom, een poging tot ontsnapping ge daan. H., die zijn straf in de gevange nis te Leeuwarden ondergaat, mo.est gister in een familiekwestie worden gehoord. Op de terugreis naar Leeuw arden is hij gistermiddag omstreeks half vijf via een deurtje van de W. C-, na dat hij zijn boeien had weten los te maken, uit den in volle vaart zijnden trein gesprongen. De trein, welke zich op dat oogenblik tusschen Nijeveen en Steenwijk bevond, werd dadelijk tot stilstand gebracht, waarna de twee rijks veldwachters, die H. begeleidden en eenige reizigers onmiddellijk de achter volging zijn begonnen. H. schijnt na den sprong een oogenblik versuft te zijn ge weest, doch hij had het weldra op een loopen gezet, was over een sloot ge sprongen en trachtte toen de weilan den in te vluchten. Nad,at eenige scho ten op den vluchteling waren gelost, kon hij weer worden gepakt. De trein had ongeveer een kwartier vertraging. BIJ HET PAARDRIJDEN GEDOOD. Mevrouw De K.B„ van het landgoed Gadok, te Buitenzorg (Java), is door een op hol geslagen rijpaard afge worpen, Zij is aan de bekomen verwon dingen overleden. E. Peijpers, geb. Van Beek, d. E. M. de Bilde, geb. De Rijcke, z. J. Heinsius, geb. Roos, z. J. van der Hoeven, geb. Dekker d' (V.C.) De Nederlandsche Vereeniging van hoofden van land- en tuinbouwscholen houdt op 19 Juli haar rilgemeene ver gadering te Amsterdam. Op die verga dering zal de heer L. van Dijk, hoofd der landbouwschool te Schoondijke een inleiding houden over: „Landbouw- oeconomie en bedrijfsleer, als leervak bij het landbouwonderwijs." ONTVANGEN BOEKEN. „Het A. B. C. van de moderne vliegtuigtechniek" een populaire ver klaring van de moderne vliegtuigtech niek door H. Kramer, Het boek is aan trekkelijk verlucht met vele teekenin- gen en foto-illustraties. Uitgave N.V. Uitgevers Mij. „Kosmos" te Amster dam, Bij dezelfde uitgevers verscheen voorts: „Twee nieuwe staatsvormen" Fascistische en Sowjetstaat. Overeen komst en verschil door dr. J. Valkhoff. „De veensoldaten", door Wolfgang Langhoff. Een onpolitiek feitenrelaas van 13 maanden concentratiekamp. Met een situatieteekening van het kamp Börgermoor. Geaut. vertaling uit het Duitsch van Nico Rost. Uitgave van de Uitgeverij Contact te Amsterdam. „Het wetsontwerp tot verlaging der openbare uitgaven en het nijver heidsonderwijs". Een verweer. Uitgave van het comité van actie tegen ver slechtering van het nijverheidsonderwijs, gevestigd te Utrecht. APOTHEKEN. Te beginnen met den nacht van Zater dag op Zondag, zal des nachts alsmede Zondag den geheelen dag te Middel- bu r g geopend zijn de apotheek van mevr. wed. J, W. v. d. Garde-Ham- macber, Korte Noordstraat. Middelburg. Van 10 tot 12 Juli. Ondertrouwd: J. Koole 22 j. en T. Sohier 20 j. Getrouwd: L. Vuyk 24 j. en S. Nijssen; 23 j. Bevallen: T. Castel geb. De Buck z. Overleden: S. P. Melse 77 j. geh. met J. M. Schut; F. C. Struijk 2 j. dochter. S. M. Krug 53 j. geh. met H. P. Winkster. Souburg. Ondertrouwd: A. Vreeke, 24 j. en C. J, Jacobse, 22 j. Getrouwd: L. S. Dorleijn, 24 j. en M. Verhagen, 25 j. Bevallen: M. G. Daalhuizen, geb. Len selink, d. (Nbld.) Vlissingen. Van 811 Juli. Ondertrouwd: C. A Bikker, 32 j.. en T. C. van de Sande, 36 jN. N. Dijkstra, 24 j. en C. C. Broeke 24 j. Getrouwd: J, C. Beumer, 35 j. en J. B. W. W. te Roller, 23 j.; A. W. Luit- wieler, 39 j. en P. J. Leijnse, 22 j.; L. J W, Schouten, 25 j, en M. C. Dierikx, Bevallen.' C. H. de Nooijer, geb. Priem z.; W. Bostelaar, geb. Montanari, z.; C. Goes, 11 Juli. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Exportveiling v m. 11 uur Jucunda Aardbeien 20,80, idem, id. Mad. Moutöt 20, idem n m. 1 uur Zwarte bessen 10,90, idem, idem Zwarte bessen lie soort 8,10, idem n.m. 4 uur Aardbei en Jucunda 18, idem, idem Aardbeien Mad. Moutót 18,60, per 100 kg. Kleine Veiling. Kersen: Hollanders 11 16, Meikersen 1217, Zoete Morellen 613, Bruine (Bïance 1013, Roode Suikerkersen 511, Zwarte Vleeschker- sen 12, Roode Vleeschkersen 9, Vroege van Werden 14, Markus 1214, Early River 6, Roode Blance 69, Zuurtjes 4, Uitschot Kersen 46, Kruisbessen 25, Roode bessen 817, Witte idem 58, Aardbeien 1420, Frambozen 22'31, Afval appels 56, per 100 kg, Meloenen 1428, per 100 stuks, Gladiolus 6, per 100 bos. Kapelle, 11 Juli. Kleine vei ling 1 uur n.m. Meikersen 1015; Morellen 1013; Markiezen 1115; Hollanders 1317; Klerken 1217; Vol gers 1215; Bruine Blanche 1214; Roode Blanche 78; Porceleinkersen 68; Suikerkersen 1012: Vleesch kersen 1416; Witte Vleeschkersen 13; Zwarte Kersen 14; Krieken 13; Jaap Kostenkersen 1011; Limburgers 15; Ronde Krieken 13; Frambozen 16 43; Roode Bessen 614; Witte Bessen 810; Zwarte Bessen 11; Kruisbessen 45; Madeleinen val 26; Gele Boon tjes 15; Aardappels 55,40; Augurken 10 alles per 100 kg. Blocveiling 4,30 uur n.m. Jucunda 16,60—18. Naleveringen: Jucunda 19,10; Mad. Moutöt z.d. 16,50. Zierikzee, 11 Juli. Kipeieren (groothandelprijs) f 1,80, idem (klein- handelpr.) f 1,802,30, Eendeieren f 1,601,80, per 100 st,, Boter f 0,70 0,80, per 5 hg. MIDDELBURG: VR 12 Jul. Alg. Verg. Roode Kruis, afd. M'burg; Stadhuis 17,00 h. ZA 13 Jul. Zwemwedstr. „Luctor et Emergo"; Gem. zwemsch, 14-00 h. WO 17 Jul. Tijdrede prof. Wisse. VR 19 Jul. Molenwater concert M. M. 20.00 h. VR 19 Jul. Rijtoer Ouden v. Dagen. VR 19 Jul. Alg. Verg. „Achilles" 20.15 h. DO 25 Jul. Alg. Verg. Z. Bakkersb. DO 25 Jul. Verg, Prov. Staten 10 h. ZA 27 Jul. Nat, Singelloop, „E.M.M.". ZO 28 Jul, Abdijconc. M. M. 1213.00 h. MA 29 Jul.ZA 3 Aug. Kermis. MA 5ZA 10 Aug. Nat. Schaakkam pioenwedstrijden. WO 21 Aug.ZA 31 Aug. Tent. Hand., Nijv. en Ind. Z.E.T.O.; St. Joris. WO 28 Aug. Cone. Eng. L, des H. Mu- ziekgezelsch. Nieuwe Kerk. ZA 31 Aug. Reg. Singel-Estaf., „E.Mi.M." ZA 14 en ZO 15 Sep. Afstandsmarschen, Athletiekve'r. „E.M.M.". ZA 2 Nov. Verificatieverg. faillissement fa. H. C. Reyers; Gerechtsgeb. 10 h. GOES: VR 12 Jul, Verg. Alg. Ned. Verbond; Schuttershof. ZA 13 Jul. Alg. Verg. Landb.mpij. „De Bathpolders", Hotel Centr. 14 h- Dl 16 Jul. Openb. les, Toonkunst, Prins van Oranje; 19.00 h- VR 26 Jul. Openb. Conc. „Euphonia', Gr. Markt, 20.30 h. ZA 27 Jul. Demonstr. Eng. L. d. H. Padv. Prins van Oranje 20.00 h- ZA 27 Jul, Zwemwedstr. „B.- en Zwem- club 't Sas". DO 8 Aug. Openb. Conc. „Hosanna", Gr. Markt, 20.30 h. DO 29 Aug. Conc. Eng. L. des H. mu- ziekk.; N.-H. Kerk. ZA 31 Aug. Openb. Conc. „Euphonia", Gr. Markt, 20.30 h. VR 13 Sep. Openb. Conc. „Hosanna", Gr. Markt, 20.30 h. DO 3, VR 4, ZA 5 Oct. Tentoonst. Vei lings Ver. Z. Beveland. BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 12—DO 18 Jul.ï „De magere man" en „Say it with music"; 20.00 h.: ZO matinée 15 h- CITY, Midb. VR 12DO 18 Jul.: „Der stahlerne Strahl"; 20.00 h: ZO matinée 15.00 h. ALHAMBRA, Vliss. VR 12—DO 18 Jul.: „De Big van het regiment" en ,,"de Zesdaagsche". LUXOR, Vliss. VR 12—DO 18 Jul.: „De Zwarte Walvisch" en „Cham pagne bij Kaarslicht". ALGEMEEN: ZA 20 Jul, Paardenmarkt te Oostburg« MA 22 Jul. Alg. Verg. N.V. Stoomtram Walch. te Koudekerke v.m. 11 u. ZA 27 Jul, 2e Ned. Scheldevlucht, Vlieg veld Vlissingen. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6