KLEEDEHAKEMJ I. HOOFTMAN Ir. onderwijs. kerknieuws. ümmm nieuws. LANDBOUW. BUITENLAND. IETS APARTS! ~W*k sm ARNEMUIDEN. BELGIE. FRANKRIJK. DUITSCHLAND. ITALIë. OOSTBURG. Se knoeierijen bil ds farwi- cenfrafi in Gelderland. men, auto leeren rijden, terwijl men het al jaren kan, dat is niet geheel en al in den haak. Maar toch is het wel begrij pelijk, als men weet, dat de lessen ge geven worden door de knappe instruc- trice Gerte (Renate Müller) Doug (George Alexander) is dan ook spoedig verliefd en geheiratet. Oma beschikt echter anders. Niet Doug, maar zij zal de bruid aanwijzen. Nu is Leiden in last, want met Oma valt niet te onderhan delen, laat staan dat men haar zou over reden. Hier kan slechts het toeval hel pen. Wat dan ook gebeurt. Gerte is de eenige die de deftige oude dame weet te overtroeven en in haar gunst te komen. Veel plezier heeft zij daar niet van, want haar Doug blijkt niet de ware voor Gerte te zijn, maar wel een ander. Het is een amusante geschiedenis, vlot en met tempo op het doek gebracht. In haar genre is deze film uitstekend. Zij brengt gezelligheid en vroolijkheid, en men zal zich er best mede amuseeren. Adèle Sandrock, Renate Müller en Georg Alexander zijn geen onbekenden op het gebied van de amusementsfilm. Bij het te 's-Gravenhage gehouden examen voor het verkrijgen van certi ficaten als radiotelegrafist le en 2e klas se en het certificaat als radiotelefonist zijn geslaagd voor het certificaat le kl.: P. Louwerse, Middelburg! voor het certificaat 2e kl.: C. van Baa- ren, Vlissingen, A. Schuit, Middelburg- De voordracht voor Hoofd der Openbare school te B u r g h bestaat uit de heeren A. J. de Ruijter te Geersdijk en J. D. v. d. Weide te Oosthuizen. Te Zetten is aan de Chr- Normaal school voor nuttige handwerken ge slaagd mej. K. E. A. Goetheer te Wol- fa a r t s d ij k. Bij Kon. besluit is benoemd lot leerares in tijdelijken dienst aan de R. H. B. S. te O o s t b u r g, mej. C. K. M. Elenb,aas, wonende te Amsterdam. Aan de St. Gerardus Kweekschool te Bergen op Zoom slaagde voor het examen akte L. O. mej. P. M. Lecluijze te Oostburg. Eindexamen R.H.B.S. te Vlissingen. Geslaagd voor het eindexamen afdee- ling B: J. D. Berghuys en N. Berghuys te Middelburg enP. van den Bergen, J, van Blerkom, C. J. Buissing, C. Dekker, C. van Dijk, C. J. Gillissen, G. Laeijendekker, J. M. van der Made, A. J. Ouborg, Th. A. Pennock, A. C. Vader en J. Vader allen te Vlis singen. Afgewezen 4 candidaten. „De Ruijterschool" te Vlissingen. Geslaagd voor diploma B. M. Assi stent-machinist (opleiding K. P. M.) J. A. Grotegoed; J. A. Koning's; W. M. F. Landheer; H. J. Moeskops; P. Panne- koek; H. J. Raterink; J. Schuiling; A, Spruijt; G. Teeuwsen; P. A. de Vlieger; R. J. de Vries; J. M. Willemsen. Afgewezen geen. Gerei. Gem, Ds- J. D. Barth te Borssele heeft het beroep naar Dordrecht aangenomen. ABONNEMENTEN en ADVERTEN TIES voor dit blad worden aangenomen door den Agent A. ZEIJGER, Geitenkeuring te Aagtekerke. Vrijdagavond had te Aagtekerke de jaarlijksche geitenkeuring plaats onder leiding van de heeren Sietema en Ver sluis. De belangstelling was groot, niet minder dan 40 geiten en 23 lammeren waren aangevoerd. De uitslag luidt: Lammeren le prijs: A Wouters 2e J. Vos, 3e L. Hugense, 4e J. Kwekkeboom, 5e A. Bakker, 6e J. de Hollander, 7e W Kodde, 8e L. Hugense, 9e J. Wijkhuijs, 10e J. Jobse, lie B. Dekker en 12e P. de Visser Az. 1-jarige geiten: le prijs P. Boone, 2e J. Kwekkeboom, 3e Je Wijkhuijs, 4e J. Flipse, 5e A. Jobse, 6e P. Wisse, 7e J. Vos en 8e J. Boogaard. .2-jarige geiten: le prijs J. Wijkhuijs 2e P. Wisse. Oudere geiten: le prijs P. Boone, 2e J. de Hollander, 3e W. Wisse, 4e J. Wijkhuijs, 5e A. Bakker, 6e J. Flipse, 7e J. Jobse, 8e J. Boogaard en 9e P. Boone. Voorts werden nog 12 troostprijzen aan andere geitenhouders uitgereikt. Vier lammeren werden in het volbloed- register ingeschreven, en 12 stuks ver wierven een aanbevelingskaart voor de fokkerij. HET ITALIAANSCH-ABESSIJNSCH CONFLICT. Frankrijk in een netelig parket In een beschouwing over het Itali- aansch-Abessijnsch conflict in de Nw. Rott. Crt. wordt er op gewezen, dat al moge Engeland zich dan in de vin gers gesneden hebben met zijn aanbod van een offer Frankrijk toch ook in een netelig parket is geraakt door de Oost-Afrikaansche aangelegenheid: Frankrijk komt voor de verleiding te staan, den Volkenbond te verloochen, terwille van de nieuwe vriendschap met Italië, Engeland herinnert Rome aan zijn plichten, maar Parijs houdt zich Oost- Indisch doof, ofschoon het allang zelf had moeten spreken. De positie van Pa rijs is vernederend. Na zooveel jaren van ijveren voor den Volkenbond, na zooveel jaren van pathetische verzeke ringen van aanhankelijkheid, duikt een geval op, dat den Volkenbond ondub belzinnig tot plicht maakt, in actie te treden. Engeland is tot alles bereid, vraagt de samenwerking van Frankrijk. Gaat Frankrijk mede, dan volgen van zelf ook Rusland en de Kleine Entente, Beter is de situatie om den Volkenbond iets tot stand te laten brengen, sedert het Italiaansch-Grieksche geschil van 1923 nooit geweest; en zie, Frankrijk houdt zich gedekt, uit vrees tegenover Duitschland den steun van Italië le ver liezen. Maar Engeland gaat verder aldus be toogt de schrijver verder, Het dreigt nu, een luchtpacht met Duitschland te slui ten. Dat zou heel veel erger zijn voor Frankrijk dan het Engelsch-Duitsche vlootaccoord. Dit laatste had voor Frankrijk wel degelijk voordeelen* of bood in ieder geval de mogelijkheid tot het scheppen van voordeelen. Dit lucht- pact zou alleen ten nadeele van Frank rijk strekken. Italië is begonnen met de Duitsche troef uit te spelen, teneinde Frankrijk te dwingen, het in Afrika zijn gang te laten gaan; Engeland speelt nu een troef in dezelfde kleur uit, maar waarschijnlijk hooger. De Franschen zit ten er leelijk tusschen. Zij hebben zich al gecompromitteerd, doordat zij onte genzeggelijk reeds blijk hebben gegeven, te aarzelen in het opkomen voor de na leving van het statuut van Genève, waar voor zij steeds zoo hartstochtelijk, ook tegenover Engeland, hebben gepleit. Het beroep van Abessijnië op Amerika. Het heeft vrijwel opzien gebaard, dat de Abessijnsche keizer een beroep op de regeering van de Ver, Staten heeft gedaan, met verwijzing naar het Kel- logg-pact, dat den oorlog moreel voor onrechtmatig verklaart. Men zal dit door een Amerikaan ontworpen verdrag, dat zoowel door Italië als door Abessijnië is geteekend, in Amerika niet zonder meer naast zich kunnen neerleggen. Overigens valt moeilijk te verwachten, dat de Ver. Staten er veel voor voelen, hun hand in een Europeesch wespen nest te steken, temeer niet, daar zij geenerlei belang bij de zaak hebben. De Amerikaansche minister van buiten- landsche zaken heeft gister verklaard, dat de Abessijnsche nota nauwkeurig onderzocht zal worden. Het waarschijn lijkst lijkt 't ons, dat de Ver. Staten den negers van Abessijnië wel met een of ander kluitje in het riet zullen sturen. WEER EENS EEN JAPANSCH- CHINEESCH INCIDENT. In een te Sjanghai (China) verschij nend tijdschrift heeft dezer dagen een beleedigend artikel gestaan over den Japanschen keizer. Dat heeft ,aanleiding gegeven tot omvangrijke diplom, stap pen van Japansche zijde. Nadat de bur gemeester van Sjanghai het betrokken tijdschrift reeds in beslag had genomen en de zaak in handen van de justitie had gegeven, heeft de Japansche consul te Nanking thans geëischt, dat de pers chef van de Kwo Min Tang (de nationa listische partij in China) uit zijn functie zou worden gezet omdat de censuur der partij het artikel had laten passeeren, Nader wordt gemeld, dat het centraal publiciteits-comité van de Kwo Min Tang de eischen van de Japanners reeds heeft ingewilligd en de leden van de censuur-commissije te Sjanghai ontsla gen, in afwachting van een reorganisa tie. De burgemeester van Sjanghai, gene raal Woe Te Tsjen, heeft zijn veront schuldiging aangeboden aan de Japan sche autoriteiten. CONTROLE OP DE BANKEN. Naar uit Brussel wordt gemeld, is de ministerraad gisteravond gereed geko men met haar plan, om op de banken een controle uit te oefenen, ten einde bedenkelijke financieele manupilaties te gen te kunnen gaan. De Brusselsche cor respondent van de N. R. C. meent te weten, dat deze controle uitgeoefend zal worden door een speciale commissie, waarvan de voorzitter en de leden door den Koning zullen worden benoemd. De banken zullen wel voor deze commissie candidaten kunnen voordragen. Deze candidaten mogen evenwel geen ban kiers zijn. Aan deze commissie is het, dat de bij de banken te benoemen be- eedigde accountants verslag zullen heb ben uit te brengen over de fouten, wel ke eventueel zullen worden begaan door de colleges van commissarissen of de raden van beheer. De controle zal voor al loopen over de financieele betrekkin gen tusschen de banken en de pers, over zekere financieele verrichtingen als het emitteeren en plaatsen van leeningen enz. HET LEGERCOMMANDO. Het aantal generaals beperkt. Een Koninklijk besluit is verschenen waarbij een nieuwe principieele regeling wordt getroffen voor wat betreft de pro motie tot den rang van generaal-majoor en luitenant-generaal. Deze laatste is, naar men weet, de hoogste rang in het Belgische leger. Er zullen voort,aan, in vredestijd, niet meer generaals mogen worden benoemd dan strikt noodig. De chef van den generalen staf, de com mandanten van de legercorpsen en de militaire districten, de commandant van het korps cavalerie, de commandant van de grenstroepen in Namen en Lu xemburg, de inspecteur van de artillerie en de infanterie, de commandant van de luchtvaart enz. zullen den rang van luitenant-generaal mogen hebben. De commandanten van infanterie- en cava- lerie-divisies, van de militaire academie, den mobilisatiedienst, enz. krijgen of be houden den rang van generaal-majoor. In totaal mogen er niet meer dan 22l"ii- tenants-gener,aal en 38 generaals-majoor in vredestijd, op de kaderlijsten van het actieve leger voorkomen. (N.R.C.) Een brutaal stukje. In een drukke winkelstraat te Parijs hebben gisteren drie mannen, die zich voordeden als glazenwasschers in een juwelierswinkel ingebroken. Terwijl twee van het drie tal de glazen wieschen brak de derde, gedekt door een houten schot, dat hij meegebracht had, een winkelruit en stal uit de étalage voor 300,000 franken ju- weelen. D,aarna gingen de drie in een naburig koffiehuis een biertje drinken en lieten er toen zij vertrokken, hun werktuigen achter. Toen de eigenaar van de juwelierszaak terugkeerde van zijn middagmaal ont dekte hij de inbraak. De daders zijn nog zoek, maar op de winkelruiten zijn tal van vingerafdrukken gevondjen. Zijn verloofde een stuk van den neus gebeten. Het hof van appèl te Cham- béry heeft het vonnis bevestigd, waar bij de Abessyniër, Haya Hail Selassie, neef van den Negus v,an Abessynië is veroordeeld tot twee jaar opsluiting, omdat hij zijn verloofde het puntje van den neus had afgebeten. Zelf de explosie veroorzaakt De geheimzinnige explosie in de villa te Le Vésinet, (nabij Parijs) waarbij een vrouw om het leven is gekomen, schijnt thans te zijn opgehelderd. Het ingestelde onderzoek heeft aan het licht gebracht, dat de omgekomen bewoonster, die zich voor haar sterven nog het slachtoffer noemde van een aan slag, waarschijnlijk zelf de meubels in haar woning met een brandbare vloei stof heeft gedrenkt, met de bedoeling het huis in brand te steken. De dampen dier vloeistof en de lucht vormden samen een explosief mengsel dat ontploft is en de eigenaresse heeft geen tijd gehad om te ontkomen. DE FINANCIEELE MOEILIJKHEDEN- Bezwaren tegen den omslag op de industrie. De correspondent van de N.R. Crt. te Berlijn meldt: Terwijl er gisteren w.eder een nieuwe heffing op de industrie van 3 per dui zend is bijgekomen terwille v,an de Hit- lerspende der deutschen Industrie 1935, gaat het met de inning van de bekende „Umlage" voor den export volgens de wet van 28 Juni nog niet zeer vlot. Al thans hebben 40 pet. van de firma's, die tot dusver mededeeling hebben ontvan gen van de bedragen welke zij zouden hebben te storten, bezwaar gemaakt en er op gewezen dat zij deze bedr,agen alleen van hun kapitaal zouden kunnen afnemen of anders werkkrachten zou den moeten ontslaan. De hoegrootheid van de afgedragen sommen wordt na melijk berekend n,aar den omzet en niet naar de winst en de winst is nu eenmaal niets steeds recht evenredig aan den omzet. De redeneering, welke aan dezen ont slag ten grondslag ligt, is gelijk bekend deze, dat de industrie veel verdiend heeft door de maatregelen der regeering tot werkverschaffing en nu van die winst moet afstaan ter wille van den export om de regeering te helpen in st,aat te stellen, de grondstoffen te koo- pen, noodig om het werk aan den gang te houden. In het bijzonder heWben ver diend de chemische industrie, de tex- tiel-indust.rie en de ijzer- en staalin dustrie. Dr. Schacht, die tot de voorstanders van den omslag behoort, wil echter de oeconomische gezichtspunten daarbij scherp in het oog gehouden zien. In 'n redevoering van dr. Goebbels kwamen echter aanduidingen voor, welke er op wezen dat de elementen, die den omslag tevens beschouwen als een soort straf expeditie tegen het kapitalisme of een schatting op het kapitaal, aan invloed hadden gewonnen. He doel van deze schatting is om de voor het buitenland te calculeeren prij zen van de door hun duurte moeilijk uit te voeren Duitsche veredelingsproduc ten met ongeveer 30 pet. omlaag te krijgen. Op papier is natuurlijk streng verbo den den omslag op de verbruikers te verhalen, maar dit in de praktijk tegen te houden is moeilijk omdat het nauwe lijks te controleeren valt. Dat geforceer de verhooging van den export tenslotte door de eigen bevolking wordt betaald is een oeconomische wet, die wel te verwringen, maar niet buiten werking te stellen is. DE LIEVELINGSMARSCH VAN HITLER. Mag niet langer „gedegradeerd" worden. De nieuwe nationale muziekkamer te München, is van oordeel, dat Hitler's lievelingsmarsch, de „BadenweLler Marsch" niet overal te pas en te onpas gespeeld dient te worden. De „Badenweiler Marsch" is geschre ven door een onbekenden componist- kapelmeester tijdens den wereldoorlog. De Führer hoorde de muziek voor het eerst tijdens de Duitsche pverwinning aan het Westelijk front en sindsdien is het steeds zijn lievelingsmarsch geweest.; bij iedere hetooging, waar de Führer verschijnt, wordt deze marsch gespeeld. De muziekkamer heeft thans bepaald, dat deze marsch niet langer „gedegra deerd" mag worden door hem ten ge- hoore te brengen in koffiehuizen, amuse mentsgelegenheden of café's- HET VLIEGONGELUK BIJ BERLIJN. Omtrent het vliegongeluk bij Berlijn wordt nog het volgende gemeld: Het vliegtuig, dat op slechts geringe hoogte boven Britz, een voorstad van Berlijn, vloog, werd plotseling door een bui overvallen. Het begon te schomme len en stortte daarop omlaag. Het viel met volle kracht op den ach tergevel van een vijf verdiepingen hoog perceel in de Jahnstrasse. Daarbij ont plofte de benzinetank, waardoor alle woningen in genoemd perceel, alsmede in belendende huizen gedeeltelijk zwaar werden beschadigd. Zooals bekend, wer den de zes inzittenden en twee bewo ners van het eerste huis, een echtpaar, gedood. Brandweer en eerste hulp waren spoe dig ter plaatse om den brand te blus- schen en de bewoners der huizen te red den. Dit laatste geschiedde met goed succes in korten tijd met behulp van me chanische ladders en springzeilen. De door die ontploffing ontstane brand was binnen een uur gebluscht. De „Graf Zeppelin" een vliegboot te hnlp gekomen. Naar eerst thans be kend geworden is, heeft de „Graf Zep pelin" tijdens den laatsten overtocht over den Atlantische Oceaan zijn koers moeten wijzigen, om hulp te kunnen bieden aan een vliegboot van den DuitschZuid-Amerikaanschen lucht- maildienst die midden op zee had moe ten dalen. De vliegboot was op de thuisvlucht en had de „Schwabenland" het drijven de station voor watervliegtuigen, voor anker liggende nabij het eiland Fernan do Noronha, midden in den Atlantischen Oceaan, verlaten en koers gezet naar de „Westfalen", het schip, dat nabij Bathurst aan de Afrikaansche kust ge- stationneerd is. Eenige uren later ontving de „Schwa benland" draadloos bericht, dat de vliegboot wegens motorstoring op zee had moeten dalen, waarop het schip on middellijk de ankers lichtte, om hulp te gaan bieden. Ook de „Westfalen" en de „Graf Zeppelin" hadden het draadloos bericht opgevangen en direct naar de opgejig- ven plaats koers gezet. De „Graf Zeppelin" kwam het eerst bij de vliegboot aan en bleef daar in de buurt, totdat de „Westfalen" in het zicht kwam. Dit schip had de vliegboot met zijn speciale installatie spoedig aan boord geheschen. De m,ail werd overge laden iij een reserve-vliegtuig, dat zoo spoedig mogelijk naar Bathurst vertrok. De „Graf Zeppelin" zette daarop zijn reis voort, terwijl de beide vliegtuig moederschepen zich weer naar hun ba ses begaven. Groot aantal typhus-patiënten. Ieder jaar, in het begin van den zomer, neemt in Italië het aantal gevallen van typhus toe. In verband met de buitengewone weersomstandigheden van dit jaar nu is ook het aantal typhuspatiënten grooter geworden dan normaal. Tusschen 1 Juli en 2 Juli kwamen te Rome op een totale bevolking van 1.156.000 personen 1170 gevallen voor, waarvan 22 met doode- lijken afloop. Het eigenaardige van dit verschijnsel nu is, dat ditmaal hoofdzakelijk de ge goede kringen door de ziekte worden aangetast, terwijl de volkswijken en de kazernes, scholen etc. vrijwel geheel ge spaard blijven. Men is er nog niet in geslaagd de oor zaken hiervan op te sporen, doch meent wel te kunnen aannemen, dat deze ge zocht zullen moeten worden in 't drink water en de melk, die gebruikt worden. Uiteraard zijn door de overheid de noo- dige bestrijdingsmaatregelen genomen. Uok voor Heerenkleeding steeds iets aparts, iets nieuws. Vraagt in de VLASMARKT MIDDELBURG naar de moderne schaduwdessins. (Ingez. Med.) Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door de Agente Firma A. J. BRONSWIJK. Thans zijn ook de technische leider van de centrale en de boekhouder gearresteerd, Het rijk voor groote bedragen opgelicht. Het parket te Arnhem, de controleurs van den crisisopsporingsdienst en de rijksveldwacht hebben Vrijdag hun on derzoekingen naar de knoeierijen bij de tarwecentrale te Eist en omgeving voortgezet. O.a. werden huiszoekingen gedaan in verschillende opslagplaatsen van tarwe te Arnhem, die werden ver zegeld, waarna eenige arrestaties wer den verricht. In den loop van den avond werden gearresteerd ir. W. A. V., technisch lei der der gewestelijke tarwecentrale in Gelderland, te Arnhem en A. R., boek houder bij deze instelling. De heer V. is op het politiebureau in bewaring gesteld, terwijl de heer R. naar het huis van be waring is overgebracht. Beiden zijn he den ter beschikking van de justitie ge steld. Wij vernemen dat bij 3e laatste on derzoekingen feiten aan het licht zijn gekomen waaruit blijkt dat knoeierijen zijn gepleegd tot zeer aanzienlijke be dragen, Omtrent het verloop van deze sensa- tioneele zaak meldt men ons nader, dat ze een viertal weken geleden reeds aan het rollen is gekomen. De majoor der rijksveldwacht, Van den Berg te Eist en twee controleurs van den rijkscrisis- contröledienst, de heeren Vermeulen en De Voies, ontdekten toen, dat er iets niet pluis was met de tarwe-afleverin- gen in de Betuwe. Hun onderzoek had tot gevolg, dat weldra kon worden over gegaan gelijk reeds gemeld tot de arrestatie van het gemeenteraadslid G. W. te Eist en een tweetal andere verdachten. Tevens kreeg men draden in handen, die aan het licht brachten, dat de fraudes nog veel grootere afme tingen moesten hebben aangenomen. Een onderzoek bij de gewestelijke cen trale te Arnhem had tot resultaat, dat werd aangehouden gelijk ook reeds gemeld de taxateur en keurmeester A. F, J. aldaar. Sinds de oprichting dier centrale is A. F. J. daarbij werkzaam. Aan zijn graanpakhuizen en kantoren, gelegen aan de Korenmarkt te Arnhem, werd door de verbouwers uit den verren omtrek van het gewest en door de re geering overgenomen tarwe afgeleverd, na gewaardeerd en geclassificeerd te zijn. Ten huize en in de kantoren van de zen ambtenaar nu heeft gisteren het par ket uit Arnhem een huiszoeking ver richt. De geheele administratie is daarbij in beslag genomen. Wat men daarin ont dekte leidde tot een vijfde en zesde ar restatie, n.l. van den bovengenoemden A. R„ boekhouder van A. F. J. en van den technisch leider van de gewestelijke tarwe-organisatie voor de provincies Gelderland, Utrecht en Overijssel, den landbouwkundig ingenieur W. A. V., die op het politiebureau te Arnhem werd ingesloten. Ook ir. V. was taxateur en keurmees ter van de door de boeren ingeleverde tarwe. Hij was de rechterhand van den secretaris der crisisorganisatie in Gel derland, het lid van de Eerste Kamer H. Ruyter, bij wien als secretaris van den A. B. T, B. voor genoemde provin cies alle gegevens voor den crisisakker- bouw binnenkwamen. In verband met een en ander is de tijdelijke leiding van de gewestelijke tar wecentrale in Arnhem direct overgedra gen aan den rijkscontroleur. Het veelomvattende onderzoek is hiermede allerminst als geëindigd te be schouwen. Waarschijnlijk zijn nog meer verrassende gebeurtenissen te wachten. Behalve met de aflevering van goed- koope buitenlandsche tarwe van eigen verbouwd inlandsch koren schijnt ook geknoeid te zijn met denaturatie van tarwe en rogge waarbij ambtenaren van de crisisinstellingen hun medewerking hebben verleend. LANDGOED GRATIS TER BEWO NING AANGEBODEN. Aan dne Zui derzeestraatweg, bij het aardige oude plaatsje E 1 b u r g, staat het kasteel I.,De Zwaluwenburg". Driehonderd ha bosch strekken zich achter de statige behuizinge uit. Hoorngeschal van weL- gemoede jagers heeft hier dikwijls ge klonken. De sfeer die alleen de historie kan geven hangt om en in dit gebou#. Vijftig kamers; dienstgebouwen, stallen. Een verzameling oude schilderijen, voor- stellende de vroegere heeren van Zwa luwenburg. Tuinen, bosschen, betimmer de schouwen, oude meubelen. De mu ren zijn met klimop begroeid. Het zon licht wordt gebroken door lommerrijke boomen. Deze tijd aldus de Tel. kenmerkt zich onder meer door de vlucht uit de groote huizen. Hoeveel kapitale gebou-

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 2