ZEELAND. SPORT. HANDEL EN NIJVERHEID. GEÜEHGD NIEUWS. BUITENLAND. BURGERLIJKE STAND. MIDDELBURG. FRANKRIJK. ENGELAND. VER. STATEN. JAPAN. AGENDA. MIDDELBURG: STICHTING VREDERUST. Maandag heeft de vereeniging tot christelijke verzorging van krankzinni gen in Zeeland haar 31ste jaarlijkscbe vergadering gehouden te Bergen op Zoom in het kerkgebouw der stichting dier vereeniging, Ds, A, B. W. M. Kok van Zaamslag leidde in de morgenuren den bidstond. De algemeene vergadering stond onder leiding van oud-minister J. J. C. van Dijk. Uit de jaarverslagen van secretaris en penningmeester teekenen wij aan, dat het aantal verpleegden eind 1934 761 bedroeg, 42 patiënten verlieten de stich ting geheel hersteld en 49 verbeterd. De exploitatie-rekening 1934 sloot met een ontvangst van 689.484, een uitgaaf van 681.736, en een batig slot van 7748. Op de balans komen de be zittingen en schulden met 1.173.420 voor. Tot bestuursleden zijn gekozen ae heeren C. de Jonge te Yerseke, J. W. van 't Hoff te St. Laurens, E. van der Slikke te Poortvliet, J. van Strien te An na Jacobapolder, ds. J. J. Hietkamp te Serooskerke (W.) en M. Krijger te Brui- nisse. Na het huishoudelijk gedeelte hield dr. J. van der Spek van Poortugaal een re de over: Het sterven des menschen. Mede in verband met het feit, dat de voorzitter de heer J. J. C. van Dijk voor eenigen tijd naar het buitenland ver trekt, zong de vergadering hem staande Psalm 121 4 toe, zulks op verzoek van den vice-voorzitter ds. J. de Vries te Wilhelminadorp. VEREENIGING TOT INSTANDHOU DING VAN OUDE GEBOUWEN. De Vereeniging tot Instandhouding van Oude Gebouwen te Middelburg, hield Maandag haar algemeene verga dering in een der lokalen van „de Gou den Sonne" taan de Lange Delft, onder voorzitterschap van den heer WL Ber denis van Berlekom. De secretaris-penningmeester, dr. W. S. Unger, bracht het jaarverslag uit, waarin hij dank brengt aan mr. R. M. van Dusseldorp, die wegens zijn ver trek naar Goes ontslag nam als be stuurslid en die zich als een belangstel lend medewerker heeft doen kennen, zoodat voor de vereeniging zijn vertrek een verlies is. In het afgeloopen jaar is de mede werking der vereeniging ingeroepen voor den molen op het Vlissingsche Bolwerk, waarvan de kap voorziening behoefde. Wegens het groote belang, dat deze molen, die overigens, niet meer zal kunnen draaien, door zijn ligging in het stadsbeeld inneemt, was het be stuur bereid een bijdrage in de kosten te verleenen, doch hieraan behoefde geen gevolg te worden gegeven daar de eigenaars de herstellingswerkzaam heden ten slotte geheel voor eigen re kening namn. Ook voor de verankering van het een voudige trapgeveltje St. Janstraat M 194 stelde de vereeniging een kleine subsidie beschikbaar, die echter niet uitbetaald behoefde te worden, daar het huisje wegens te groote bouwvallig heid is afgebroken. Het bestuur volgde met groote be langstelling het verloop van den ver koop van „de Gouden Sonne", en steunde de pogingen om obligaties der Vereeniging „Hendrick de Keijser" te plaatsen, die ten slotte eigenares werd v,an het bijzonder belangrijke huis. De Vereeniging droeg door het nemen van een 3 pet. obligatie het hare bij tot het bereiken van dit resultaat. Vermeerderde „Hendrick de Keijser" zijn reeds aanzienlijk Middelburgsch be zit met 'n fr,aai specimen van 17e eeuw- sche bouwkunst, Middelburg mag aan den .anderen kant deze vereeniging dankbaar zijn voor haar initiatief. Hierdoor is gevaar voor verlies van dezen fraaien gevel, al werd hij door de monumentenverordening beschermd, thans wel uitgesloten. Genoemde monumentenverordening deed ook haar werking gevoelen toen het gemeentebestuur, op advies der ge meentelijke monumentencommissie, af wijzend stond tegenover het voornemen om het hoogst zeldzame fragment van den Gothischen gevel aan de Lange Delft B 116 met zijn merkwaardige hoek torentjes te doen afbreken. Ten slotte aanvaardde de eigenaar de hem aan de hand gedanje oplossing, den gevel te doen verankeren, èen bijdrage, die de vereeniging zoo noodig gaarne had ver leend, behoefde niet te worden gevo teerd. Ook het lot van de fraaie poort, da teerend van 1642, die het terrein van het Schuttershof aan den Molenberg af sloot, en die tengevolge van de veran deringen in dit terrein moest worden af gebroken, trok de aandacht van het be stuur. Het gelukte ten slotte gedaan te krijgen, dat de poort aan een anderen uitgang van het Schuttershofcomplex, nl. aan de Beddewijkstraat, werd her bouwd. Dit geschiedde met toestemming van de eigenaars door gemeentewerken in werkverschaffing. Het jaar 1934 was dus voor de werk zaamheden der vereeniging een goed jaar. De ongunst der tijden bleef haar echter overigens niet gespaard en slechts de overweging, dat geen enkele corporatie hieraan ontsnapt, geeft den moed voort te gaan op den ingeslagen weg. Hefr verslag werd goedgekeurd met dank aan dr. Unger voor alles wat hij steeds voor de vereeniging doet. De vergadering herkoos tot bestuurs leden de heeren J. C. Blaupot ten Cate, mr. A. M. Meerkamp van Embden en dr. W. S, Unger en koos in de vaca ture-Van Dusseldorp, wien de voorzit ter ook dank bracht voor hetgeen hij voor de vereeniging heeft gedaan, den heer J. L. A. baron van Ittersum, met wien was aanbevolen de heer ir, A. A. Brevet. Na goedkeuring der rekening 1934 sloot de voorzitter de vergadering. Op heeterdaad betrapt. De politie heeft procesverbaal opge maakt tegen een man, die op heeter daad werd betrapt bij het plegen van openbare schennis der eerbaarheid. Zondag voer een inwoner van deze gemeente met zijn jachtje op het kanaal ter hoogte van de Arne- Vermoedelijk doordat de vlam uit den motor sloeg ontstond een begin van brand. Toen de eigenaar met een minimax den brand wilde blusschen hanteerde hij dit toestel verkeerd en kreeg daardoor de lading in zijn gezicht. Intusschen had men door het onder water zetten van den motor erger voorkomen. Verkeersongevallen. Een vierjarig kind, dat plotseling de straat over stak is door een wielrijdster tegen den grond gereden. Een 68-jarige inwoner van St. Lau rens deed aangifte, dat hij met zijn rij wiel op den hoek van den Seisweg en den Seissingel was aangereden, doch vermoedelijk krijgt hij zelf een verbaal wegens het niet voor laten gaan van het verkeer, dat van rechts komt. Op het Stationsplein had een botsing plaats tusschen een vrachtauto en een personenauto met alleen materieele schade. De oorzaak was verkeerd ma- noevreeren. lederen dag vermeldt het politierap port weer verschillende personen, die zondigden tegen de eerste regelen van het verkeer. Hondendressuur-demonstratie. De eerst drie maanden geleden op gerichte politiehond- en dresseerver- eeniging „Middelburg", aangesloten bij de Kon. Ned- Politiehond Ver., geeft op Zaterdag 6 Juli a.s. op de weide bij de Griffioen een hondendressuur-demon stratie. De dresseer-vereeniging „Wal cheren" te Vlissingen verleent hieraan haar medewerking. Niet alleen het nut v,an een politiehond zal worden gede monstreerd, doch ook wat men door eenvoudige dressuur met een hond kan bereiken. Wedstrijduitslagen Z.V.B, Zaterdag. Afd. 1 WaardeIerseke 2 30; RillandWemeldinge 85. Afd. 2 Goes 4Colijnsplaat 25. Zondag: Bekerwedstrijden: Goesche BoysEiland Boys 12; Hoofdplaat Oostburg 26; E.M.M.Scheldestroom 1—5. HET 89-JARIG JUBILEUM VAN DE KOLFSOCIETEIT „DE PRINS VAN ORANJE". De Goesche Kolfsocieteit „De Prins van Oranje" herdacht Zaterdag en Zon dag op feestelijke wijze haar 80-jarig be staan. Aan deze feestelijkheid waren wed strijden verbonden tegen de Kolfclub „Utrecht", met welke zeer oude vriend schapsbanden bestaan. Zaterdagmiddag half twee werden de ze wedstrijden geopend met een wel komstrede van den voorzitter van „De Prins van Oranje", den heer H. Mol hoek, De burgemeester Van Dusseldotp, die bij deze opening aanwezig was sprak nog een kort woord. Nadat nu de eerewijn aangeboden was, vingen te twee uur de wedstrijden aan die des avonds, na een gemeenschappe lijk diner in hotel „Centraal" voortge zet werden. Zondagiporgen werden de wedstrijden beëindigd met het volgende resultaat: 1. „De Prins van Oranje" met 835 pnt-, 2. „Utrecht" met 777 pnt, Van elke club hadden 9 spelers"" aan de wedstrijden deelgenomen, -die elk 3 series sloegen. Hoogste was de hr. F, X. Mannhardt, Goes, met 138 pnt-, met één serie van 55 pnt. Voor Utrecht was hoogste de hr. A. N. Rapis met 124 pnt. w.o. één serie van 47 pnt- „De Prins van Oranje" werd hierdoor winnaar van den wisselbeker, die zich in het bezit van Utrecht bevond. De korpwedstrijd gold tevens als per- sontele wedstrijd. Hiervan was de uil slag: 1 F. X. Mannhardt, Goes, 138 pnt., 2- A. N. Rapis, Utrecht 124 p., 3. H. Bliek, Goes 112 p., 4- H. C. Verloop, Utrecht 106 p., 5. M'. Veenis, Goes 105 p-, 6. J. J- van Liere, Goes 103 p., 7, C. A. van Donnelaar, Utrecht 101 p., 8. T. Koolhaas, Utrecht 90 p., 9. C. Sinke, Goes 89 p., 10- P. A. C- Schrijver, Goes 86 p. Zondagmiddag vond de prijsuitreiking plaats waarna #het geheele gezelschap een rondrit door Walcheren maakte. Te vijf uur was men weer te Goes terug. Alle deelnemenden waren opgetogen over organisatie en gezellig verloop van deze jubileumdagen. Zuidelijke Fordtoer. Vrijdag, Zaterdag en Zondag is de Zuidelijke Fordtoer, georganiseerd door de N.V. Nederlandsche Fordfabrieken gehouden. De animo hiervoor bleek zeer groot. Ongeveer 800 automobilisten namen aan den toer deel- De Fordtoer is allerminst een wedstrijd. Er zijn nl. een aantal plaatsen aangewezen welke men taan kan doen,, terwijl dan tevens twee gebouwen naar hun schoonheid beoordeeld dienden te worden. Het eindpunt was Tilburg, waar Zondagavond de uitslag bekend gemaakt werd. Er waren twee klassen met als hoofdprij zen een Ford auto. In klasse I was de gelukkige P. Schol te Tilburg; in klasse II H. Knoop te Vlissingen. Postduiven, Vrijdag hield de Postduiven Vereeni ging De Telegraaf te Middelburg een prijsvlucht van Chateauroux (Fr.) 540 km, uit, Daar ter plaatse was het erg mistig, zoodat de duiven niet volgens program gelost konden worden. Des mid dags om 14 uur was de lucht zuiver en gingen de vogels de lucht in met kalmen noorden wind. De eerste duif bereikte haar hok des Zaterdagsmorgens om 8 uur 56 min. 51 sec. met een snelheid van 822.46 m per minuut. Laatste of 17e prijsduif werd om 9 uur 24 min. 14 sec. geklokt. Snelheid der duif 725.90 m per minuut. De prijzen werden behaald als volgt: R. Dirven le en 10e, J. H. de Kok 5e, E. A. Polvliet 6e, A. van Loenhout 8e en 14e, W. Hendriks lie, Dy M. Klaassen 12e en 16e, Jac. van Maaren 17e prijs, allen wonende te Middelburg; Gebr. Sturm, Colijnsplaat, 2e en 15e, J. Sturm 3e, 7e en 13e, S. Kodde 4e en 9e prijs, beiden te Veere. Handelsregister. Aan de in de Ned. Handelsberichten opgenomen wekelijksche openbaarma kingen i-z. Het Handelsregister betref fende 'Zeeland ontleenen wij het vol gende: Zeeuwsche Eilanden. (Middelburg). Nieuwe inschrijvingen: W- N.-Brabant (Breda). De Ambachtsheerlijkheid van Oud- en Nieuw-Vossemeer en Vrijberghe N.V-, Oud-Vossemeer, Kalisbuurt B 142, Voorz, raad van beheer: E, A. von Brucken Fock, Aerdenhout (gem. Bloe- mendaal). Leden raad van beheer: jhr. mr. J, W. Quarles van Ufford, Middel burg; mr. G- Fr. baton thoe Schwartzen- berg en Hohenlausberg- W ij 5. i g i n g e n- Zeeuwsche Eilanden. (Middelburg). Coöp. Voorschofver. en Spaarbank, G.A., Gees, J. Valckestraat 1. Statuten gewijz gd- N.V. Kon Mij. „De Schelde", Scheeps bouw- en Werktuigenfabriek, Vlissin gen, Glacisstraat 165. Proc. onder-dir- A. Smit benoemd tot directeur. N.V. Oestercultuur Maatschappij voor heen P- Vlaming Zoon, Ierseke, Burg. Sinkelaan 4, Oesterkweekerij en handel. Uitgetreden directeur: B. Vlaming. Uit getreden comm.: P. Vlaming. Nieuwe comm.: mevr. J. A. Vlamingde Koek. Filiaal gevestigd te Arnemuiden, Tuin dorp E 30/1. Soort van bedrijf, uitgebreid met: garnalenhandel, pellerij, drogerij en visscherij. N.V. Zaadhandel en Boomkweekerijen Wed- P. de Jongh, Goes, Stationsweg- Overleden comm.: W. F. K. Lenshoek- SCHIPPER OVERBOORD GESLA GEN EN VERDRONKEN. De 29- jarige schipper J. C„ uit Nieuw- w e n d ij k (N.B.), varende op het motorschip „Wilhelmina", is Zaterdag avond in de haven van Antwerpen over boord geslagen en verdronken. ONEERLIJKE PENNINGMEESTER, Een bewoner van de Pieter Nieuw- landstraat te Amsterdam w,as eenigen tijd pennigmeester van een ontspannisngsvereeniging, waarvan ver scheidene buurtbewoners lid waren. Toen dezer dagen de leden met een autobus een dagje naar buiten zouden gaan bleek, d,at de penningmeester ner gens te vinden was en dat ook de kas duizend gulden bevattende, was ver dwenen. De ontrouwe pennigmeester bleek echter berouw van zijn daad te hebben gekregen, want kórt na zijn vlucht heeft hij zich bij de politie aangemeld. Hij bekende, dat hij het geld der vereeni ging te eigen bate bad gebruikt. De man is daarop in bewaring gesteld. Fa milieleden hebben inmiddpls het ver duisterde bedrag aangezuiverd, zoodat het thans van de justitie zal afhangen of tot vervolging v,an den penningmees ter zal worden overgegaan. MEER GELUK DAN WIJSHEID. De autobestuurder J. de R. te Se 1- 1 i n g e n, gem. Vlachtwedde*, zag Za terdagavond te half elf te laat, dat de afsluitboomen bij den spoorwegover gang in de Kielsterstraat te Hoogezand reeds gesloten waren, waardoor hij, hoewel nog uit alle macht remmend, den afsluitboom ramde. Deze brak en stort te neer op de rails. De bewaker H. P. wist grooter onheil te voorko men door met een roode lantaarn den uit den richting Groningen naderenden goederentrein te doen stoppen. De be stuurder van den auto en zijn twee me depassagiers kwamen er goed af, doch de auto was ernstig beschadigd. De trein kreeg eenige minuten vertraging. Proces-verbaal is door de marechaus see opgemaakt. HET WEER IN JUNI. Het meteorologisch instituut te De Bilt deelt mede: Gemiddeld over de vijf hoofdstations was de gemiddelde temperatuur in Juni 1 gr. boven normaal. In de eerste deka- de was de temperatuur ongeveer nor maal, in de tweede een y2 gr. beneden normaal en in de derde 4 gr. boven nor maal. De grootste afwijkingen kwamen voor op den 16en en den 24en respect. 2% gr. beneden en 7 gr. boven normaal, De gemiddelde dagelijksche maximum temperatuur was 1 y2 gr,, de gemiddelde minimum 2 gr. boven normaal. Het aan tal dagen met een maximum tempera tuur boven 25 gr. bedroeg te De Bilt 8 tegen 4 normaal. De grootste afwij kingen kwamen voor in Zuid-Holland, Utrecht en Groningen, waar ongeveer 't dubbele viel van de normale hoeveel heid. Ook elders was de regenval over het algemeen 50 pet. boven normaal. Herhaaldelijk kwamen zware on weersbuien voor, b.v. op den lOen toen door hagelslag in het Westen o.a. in het Westland veel schade werd aangericht. Het aantal uren zonneschijn bedroeg te De Bilt 209 tegen 207 normaal. NEDERLANDER TE OOSTENDE DOOD INEENGEZAKT OP HET STRAND. De 50-jarige J. L. uit Amsterdam, die op het strand te Oost ende een wandeling maakte, werd daar door een beroerte getroffen, waaraan hij onmiddellijk overleed. DE WERKLOOSHEID IN DE WERELD. Weinig bemoedigende statis tiek. Het Internationale Arbeidsbureau heeft wederom de flriemaandelijksche opgaaf over den stand der werkloosheid in de wereld bekend gemaakt. Evenals drie maanden geleden zijn de cijfers over het algemeen iets geringer dan verleden jaar op hetzelfde tijdstip doch het verontrustende verschijnsel dat zich reeds drie en zes maanden geleden heeft voorgedaan heeft zich thans herhaald, n.l. dat de vooruitgang vergeleken met den stand der werkloosheid op hetzelf de tijdstip een jaar geleden minder groot is dan in het vorige kwartaal. Dit bevestigt den indruk dat de ongeveer een jaar geleden ingejtreden verbete ring niet duurzaam is gebleken. In en kele staten is de werkloosheid thans zelfs wederom grooter dan bij den aan vang van den zomer 1934. Dit is het ge val in Bulgarije, Frankrijk, Ierland, Ne derland, Polen, Spanje en Zuid-Slavië waar ook reeds drie maanden geleden de werkloosheidscijfers hooger waren dan op het overeenkomstige tijdstip van 1934. Bij deze groep van landen met hooger werkloosheidscijfers hebben zich" thans nog Hongarije en Zwitserland ge voegd. Daarentegen is in België de toe stand thans ongeveer hetzelfde als een jaar geleden, terwijl drie maanden ge leden de werkloosheid in België groo ter was dan in het voorjaar van 1934. De fortuinlijke slagersknechts. Te Parijs zijn Zondag de groote wedrennen van Longchamps gehouden, waaraan voor het eerst een sweepstake was ver bonden. Vier-en-twintig slagersknechts hadden te zamen het lot, waarop drie millioen frank is gevallen. OUD-STRIJDERS VAN ALLE LANDEN KOMEN SAMEN. Naar uit Parijs wordt gemeld, zijn voor het eerst de oud-strijders van alle landen, die aan den wereld-oorlog heb ben deelgenomen, samengekomen. De federatie van oud-stijders, die /Bel gië, de Vereenigde Staten, Frankrijk, Engeland, Griekenland, Italië, Polen, Portugal, Roemenië, Tsjechoslowakije, Zuid-Slavië omvat, had de vereenigin- gen van Duitsche oud-sitrijders uitge- noodigd op 1 Juli te Parijs de vertegen woordigers van alle afdeelingen van de federatie op 1 Juli te te ontmoeten. De Duitschers hebben aan de uitnoodiging gevolg gegeven. Zes dooden bij vliegongeluk. Op het vliegveld Ronaldsay op het eiland Man is gister een vliegtuig gevallen. Zes passagiers zijn levend verbrand. Moord opgehelderd. In café Indi ana te Detroit is Zaterdag de recidivist Lee Ferris gearresteerd, dije bekende den moord op den New Yorkschen ad vocaat Dickinson, 'den neef van den voorzitter vain het Hoog-gerechtshof Hughes, te hebben gepleegd. Het stof felijk overschot van Dickinson werd in een park te Detroit gevonden op 27 Juni, met twee schotwonden. De moor denaar verklaarde, dat hij Dickinson uit wettige zelfverdediging had gedood tij dens een autorit met drie ballet-meis jes. De drie meisjes zijn eveneens gear resteerd. Gratis kunstarmen en beenen. De vpreenigitig voor menschlievend hulp betoon te Osaka heeft besloten aan al len, die bij de taifoenramp in Septem ber jl. een arm of een been hebben ver loren, gratis nieuwe kunstledematen ter beschikking stellen. Het aantal aanvragen, dat op deze aanbieding is binnengekomen, bedraagt tot dusver reeds 1160. Aagtekerke. Gedurende de maand Juni Getrouwd: C. Minderhoud 26 j. jm. en S. Kesteloo 27 jaar jd. Overleden A. Maas 35 j„ echtgenoot van N. v. Kleven; J. P. Leijnse 26 j. jm. beiden wonende te Middelburg. Domburg. Gedurende de maand Juni Getrouwd: A. P. J. Westenburger 28 j. j.m. en A. J. Fokker 24 j. j.d.G. Wis se, 29 j, j.m. en M. Kesteloo 33 j. j.d. Overleden: J. Houmes weduwe L. Geertse 81 j. Westkapelle. Van 24 Juni tot 1 Juli. Bevallen: L. Minderhoud geb. Wou ters z.; J. Cijsouw geb. Minderhoud z. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Bolhoed, Mondeel, Vrouwestraat, Vlissingen; Das (grijs), Bureau van Po litie; Zilv. Kettinkje, Zakdoekje, paar Kousen en Badmuts, Gem. Zwemschool; Blauw Deksel, G. Janse, Achtersingel Q 156; Duif, Buijs, Dampoort T 160; Goudsche Kaas, J. van Ëelzen, Airne- muiden, Noordstraat A 27; Manchet knoop, de Graaf, Oostkerkplein O 5; Dameshoed, Boone, Nieuwland B 30; Belastingmerk, F. Start, Nieuwepoort- straat P 196; paar Dameshandschoe nen, E, van Driel, Winterstraat Q 112; Zwemkaart, Brugman, Nieuwstraat G 208; Kindertaschje, J. Hendrikse, Korte Giststraat A 130; Heerenrijwiel, Tim mermans, Domburgsch Schuitvlot Q 290; Taschje met inhoud, Bureau van Poli tie; Kistje met inhoud, Mej. Verhulst, Langeviele K 382; Badpak met Hand doek, mej. Adam, Beenhouwerssingel K 77; Zwempak, Badmuts en Handdoek, A. de Visser, Winterstraat Q 108; Bol Touw, J'. Louws, Nieuwe Poortstraat P 165; Veldflesch, L. Klercq, Vlasmarkt L 21; Schilpad, Franchimont, Veersche.- singel S 46; Damesport. met inhoud, J. Leeuwen, Korte Geere; Zakkammetje in etui, N. Jongepier, Nederstraat O 202; paar Kousen, M. de Koning, Kareis- gang T 44; Huissleutel, P. Pieterse, Seisweg R 171; Port. met inhoud, Ka- meraard, 't Zand D 124; Ceintuur, Step, Dwarsstraat T 6; Maatstok en Schaar, F. Klaver, Nieuwe Oostersche straat N 103; Port. met inhoud, Poulisse, Bas tion N 69; Kinderport; met inhoud, Van Roeijen, Zandstraat Q 191; Parasol, Pluimers, BellinkstriUat G 169; Centi meter, 2 Meter, Dronkers, Pottenbak kerssingel Q 55; Damesport. met inhoud, A. Paauwe, Oude Vlissingsche weg E 241; Port, met inhoud, E. Rotte, Grijps- kerke A 55; Badpak met Handdoek, Kentink, Jacob Catsstraat S 98; Wan delstok, Bureau v,an Politie; Badpak met Handdoek, M. Overweel, Bree- straat O 151; Sleuteltje, Ja Moens, Breestraat O 165; Kinderschoentje, Më- liefste, Vlissingsch Bolwerk Q 300; Badpak, Handdoek en Gordel, Hubiigt- se, Sleeperssingel Q 75; pak Rijwiel banden, Van Luijk, Spanjaardstraat E 75; Dameshorloge, W. Barendse, Kou- dekerke, Middelburgsche weg; Belas- tingerk, J. Taal, Markt C 2; Auto band, Stadsschuur; Doublé Ring, Gem. Zwemschool, Zwemmeester. GEVONDEN VOORWERPEN TE GOES. In de maand Juni 1935 zijn aan het bu reau van politie te Goes onderstaande voorwerpen als gevonden aangegeven en zijn aldaar verdere inlichtingen te beko men betreffende deze voorwerpen: Vijf rijwielbelastingmerken 1934/1935, vijf portemonnaie's met inhoud, een me daille, twee zilveren broches, twee zak- kammen, een vulpenhouder, een ringetje, drie rozenkransen in étui, een zilveren vulpotlood, een auto-nummerplaat, dr'e zakmessen, een padvinderspet, een muts, een rijwielsleutel, drie gulden en twee dubbeltjes, twee huissleutels, een dames- handschoen, twee jasjes, een motorbril, twee oorbellen, een doosje boorden en zakdoeken, twee regenjassen, een vul potlood, een postduif, twee sleuteltjes, twee hengels, een handtaschje met in houd, een kinderwagen dekentje, een sleutel van een melkbus en een dop van een radiateur. Dl 2 Jul. Alg. Ledenverg. Concert Ver. conc-z- 20.15 h. Dl 2 Jul- Opening Prov. Staten 19.30 h. WO 3 Jul. Prov, St., verk. G. S. 10 h- WO 3 en DO 4 Jul. Jaarverg. Bond Loodg. en fitterspatr, in Ned- GOES: Dl 2 Jul WO 3 Jul Elec. Drukkerij G, W. den Boer, M'burg-

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6