ALGEMEEN NEDERLANDSCH PERSBUREAU „A. N.P." Pijnlijke Voeten. KERKNIEUWS. LANDBOUW. ONDERWIJS. SPORT. I ZEEUWSCH-VLAANDEREN O.D. ZEEUWSCH-VLAAMDEREN W.D. .^SsggK38<Mggg iSSS wijl alle werkzaamheden aan den ge meente-werkman tevens havenmeester, zonder verhooging van jaarwedde zullen worden opgedragen. Een nieuwe verordening op de hef fing van leges ter secretarie werd vast gesteld. Men zal nu alleen nog in enkele gevallen gratis ter secretarie terecht kunnen. Een voorstel van den heer Meulenberg om aan het Water schap vrijstelling te verleenen van het heffen van rechten voor het inzien der kadastrale stukken werd verworpen met 4 tegen 2 stemmen- Tegen stemden de heeren Goetheer, Platschorre, Jere- miasse en Stouthamer. In de begrooting voor 1935 werd de f 450 verwerkt, die de gemeente dit jaar reeds ten goede komt door de combina tie van het gemeentelijk politietoezicht met de gemeente Driewegen. Een verzoek van Johs. Witte te Hans- weert om een standplaats ter gelegen heid van de najaarskermis werd ingewil ligd. Bij de rondvraag drong de heer Meu lenberg er op aan het herstraten voortaan op te dragen aan een vakman. Dit zal volgens spr. op den duur voor- deeliger zijn, dan dat de gemeentewerk man het doet. B. en W. zullen dit over wegen. Verder vroeg hetzelfde lid, met wiens toestemming eenige schutwerken van de kleedcabine van den burgemees ter gedurende den winter opgeborgen geweest zijn in het havenkantoortje, en of daarvoor ook betaald is. De Voorz. antwoordde, dat dit met toestemming van B. en W. kosteloos is geschiedj evenals de uitneembare cabines van de zwemvereeniging. De heer Meulen berg zegde van meening te zijn dat het hier ingebruikneming van gemeente- eigendommen betreft, waarvoor toestem ming van den Raad vereischt wordt. De voorz. ontkende dit ten stelligste, om dat de gemeente ten volle de beschik king blijft houden over het havenkan toortje. Van ingebruikneming van der den is hier geen sprake. Den heer Stouthamer werd op zijn verzoek medegedeeld, dat voor het luiden van den torenklok tijdens be grafenissen een recht geheven wordt, doch dat daarvoor een vervanger be taald moet worden, aangezien de klok luider tevens grafdelver is, BORSSELE. Uit vijf sollicitanten is bij de Geref. Gemeente benoemd tot koster de heer Jacob Walhout Tz. J. K. de Putter, f \XEL. In den ouderdom van ruim 64 is Woensdagavond overleden de Tan de Putter, wonende op d" hoe eenbosch", alh'-er. Gfscnoon door zijii uJnder gunstige gezondheidstoe stand den laatsten tijd minder op den voorgrond tredend, was hij vóór dien een in landbouwkringen bekende figuur. In tal van vereenigingen bekleedde hij een bestuursfunctie en heeft o.a. in 1926 als secretaris van de afd. Axel van de Z.L.M. nog vrijwel geheel alleen de Landbouwtentoonstelling georganiseerd, voor zoover den administratieven arbeid op hem rustte. Op het gebied van de paardenfokkerij was wijlen de heer De Putter eveneens een voortvarend strijder voor het goe de ras en mocht meermalen met zijn fok- materiaal hooge prijzen behalen, zoowel hier als elders. Verdronken, ZAAMSLAG- Toen 5e bijna 30-jarige Jac. H., wonende te Reuzenhoek, alhier, die met zijn beide broers C. H- en P. K. en de heer C. v- d. W., in den Eendragt- polder bezig was met het maaien van het gras aan den zeedijk, zich aldaar Donder dagmiddag tijdens den schafttijd bij hoog water voor de aardigheid in een onder den wal liggende kano, toebehoorende aan laatstgenoemde, begaf, is hij, na te voren door den heer v. d. W. te zijn ge waarschuwd, met de kano omgeslagen en op jammerlijke wijze verdronken. De heer v. d. W-, die een uitstekend zwem mer is, bedacht zich geen oogenblik en sprong onmiddellijk te water, waarna hij den heer H., die onder de kano was verdwenen, poogde te redden- Daar laatstgenoemde in het geheel niet zwem men kon, had de heer V. d. W. een zeer zware taak, en nadat hij eenige malen succes had gedoken, moest hij zijn po gingen opgeven vanwege het feit, dat hi] zelf groot gevaar liep te verdrinken. Na veel moeite en ingespannen arbeid is het tenslotte na ongeveer een uur na het on geval gelukt, den heer H. uit het water te halen, doch de pogingen om de levens geesten weer op te wekken, bleken vruchteloos. De ongelukkige was ge huwd en laat een vrouw met een één jarig dochtertje achter, SLUIS. Met ingang van 1 Juli wor den de volgende marechaussees over geplaatst naar de brigade te Sluis: Goethals van Hontenisse; P. C. Babijn van Philippine; A. Francke van Aar denburg. Reeds enkele dagen zijn alhier een paar renners bezig zich te trainen voor de a.s. kermiskoers. Deze training wordt niet alleen buiten Sluis maar ook in de gemeente zelf gehouden. Dit laatste is natuurlijk zeer gevaarlijk. Het geen reeds bewezen werd. Een der ren ners reed op een jonge dame in, welke tuigenis aan de rechterzijde der Oude Kerkstraat liep. De dame kwam te val len en werd bewusteloos in een na- bijzijnde woning gedragen. De renner liep een verwonding op aan de handen. De politie heeft de zaak in onderzoek- IJZENDIJKE. De collecte voor het Nationaal Koningin Moeder Herden kingsfonds heeft f 324 opgebracht. Bij vermoeide, branderige, transpiree- rende en stukgeloopen voeten, of wan neer U last hebt van zonnebrand, door zitten, smetten en schrijnen der huid, zijn Purol en Purolpoeder de meest af doende middelen daarvoor. Purol in doozen vanaf 30 ct. met gratis busje Purolpoeder ter kennismaking. Alleen bij Apothekers en Drogisten. (Ingez. Med.) N. H, Gemeente Biezelinge en Eversdijk Onlangs hebben wij een bericht van een onzer correspondenten over den toestand der Ned. Herv. gemeente van Biezelinge en Eversdijk opgenomen, hetwelk niet met die mate van zakelijk heid was opgesteld, welke in het alge meen reeds wenschelijk is, doch die bij omstandigheden als te Biezelinge wel zeer noodzakelijk is. Derhalve zij het hier verbeterd en aangevuld. Het college van kerkvoogden en no tabelen der N. H. gemeente te Bieze linge en Eversdijk heeft zich met een circulaire tot zijn leden en doopleden gewend, waarin van alle stemgerech tigde leden, meerderjarige doopleden en belangstellenden een bijdrage van f 1. per jaar gevraagd wordt; later zal dan nog van de daartoe in aanmerking ko menden een vrijwillige bijdrage ge vraagd worden. Deze aanvrage motiveeren kerkvoog den en notabelen door te wijzen op de sterk verlaagde inkomsten en de hoog gerezen meerdere uitgaven. De inkom sten, zoo schrijven zij, zijn voor 1935 ge lijk aan die in 1912, dus voor den oor log; de inzinkingen land- en tuinbouw en de crisispachtwet hebben de na den oorlog aanmerkelijk omhoog gegane pachten aanzienlijk verlaagd, zoodat ze bij de nieuwe verpachting geheel tot het vooroorlogsche peil van 1912 gedaald waren. Uac: tegenover stelt het college de verhoogde uitgaven. De grondbelasting, in 1912 f 145, steeg nu tot f 400; de polderlasten van 550 op 750; de doodehandbelasting, toen nihil, bedraagt nu fl. 100. Het quotum, toen fl 25-is nu fl 753, thans den predikant werd toen fl 753, thans fl 1753 betaald, aan den raad van beheer toen nihil, thans fl 1070. Alleen reeds op deze posten, aldus de circulaire, een vermeerdering van fl 2650 per jaar. Tot zoover de circulaire. Wij vertrouwen door deze zakelijke publicatie ook degenen, die wellicht niet geheel zonder reden ontstema waren over het eenigermate tendentieuze be richt van onzen correspondent, te gerie ven. Ds. H. J. Barnouw, Ned. Herv, predikant te Zierikzee, voordien te Aardenburg, hoopt 11 Augustus a.s. in de Nieuwe Kerk .afscheid te ne men van zijn gemeente, wegens vertrek naar Assendeflt (N.H.), waar hij den 18 Augustus d.a.v. zijn intrede hoopt te doen, DS. G. VAN YPEREN. Wenscht als rechtzinnig be kend te staan. Ds. G. van Yperen, Ned. Herv. pre dikant te Waterlandkerkje, schrijft .aan de „Nederlander", dat hij zich wenscht te scharen aan de zijde der „rechtzinnige" predikanten in de Nederlandsch Herv. Kerk en beslist wei gert ingedeeTd te worden bij de partij van de Vrijzinnigen. Noch in politieken noch in godsdienstigen zin wenscht hij bekend te staan of te blijven staan als „vrijzinnig", als hoedanig hij somtijds in de kerkelijke wereld wordt be schouwd. parasieten te bestrijden. In het bijzonder wordt het optreden van blad- en bloed- luizen gemeld. De hagelschade van 10 Juni heeft zich beperkt tot de veenstre- ken en Zeeland, alwaar plaatselijk 50 pet. der vruchten beschadigd werd. Appelen. De vruchtzetting bij de goudreinette is bevredigend. De ver wachting van deze appel is nog beter dan die van bellefleur. In het algemeen is de stand goed. Peren. Een goede oogst mag worden verwacht, al leden sommige variëteiten als Triomphe de Vienne van het ongun stige weer, waardoor veel vrucht kwam te vallen. Clapp's Favorite en Maagde peer vertoonden weer sterke rui in de provincies Gelderland en Utrecht. Late en vroege kersen vertoon en ten vrij slechten tot matigen stand. De late soorten beloven het meest. Engelsche krozen vertoonen een slechten stand. Het gewas is practisch mislukt. Andere pruimen hebben even eens geleden van de vorst, terwijl ook de pruimenzaagwesp in ernstige mate optrad. Druiven en perziken onder glas staan er goed voor, al leden in sommige kas sen de druiven ernstig door nachtvorst. Roode en witte bessen vertoonen, evenals zwarte bessen, frambozen en kruisbessen, een goeden stand. Plaatse lijk hebben de nachtvorsten van Mei schade toegebracht. De warmoezerijgewassen. In ernstiger mate dan de gewassen der fruitteelt hebben die der warmoc- zerij van de weersomstandigheden gele den. Het koude en natte weer heeft den groei tegengehouden, terwijl vorstscha- de alom optrad. Ernstige hagelschade werd veelal waargenomen in de veen- streken, in Katwijk en omgeving, de Haarlemmörmeerde Zuidhollandsche eilanden en het Westland. Komkommers en meloenen een vrij goeden stand. Tomaten hebben aanvankelijg slecht gezette trossen vertoond. Vroege sluitkool is achterlijk; bloem kool staat er goed voor. Vroege aardappelen vertoonen een achterlijken stand en lijden algemeen aan het „onderzeeër" verschijnsel. Voor al treedt dit op bij Eerstelingen. Wan neer de weersomstandigheden verbete ren, kan de opbrengst nog vrij goed wor den. Boonen kunnen, wannneer de weers omstandigheden verbeteren, nog een goede opbrengst geven. Wortels staan er goed voor. Aardbeien zullen een goeden oogst geven. Zij herstelden zich volkomen van de nachtvorstschade. Erwten hebben plaatselijk ernstig van ragelschade geleden. DE TREKPAARDENTENTOON STELLING TE DEN BOSCH. Karei van Hengstdijk kampioen Op de te Den Bosch gehouden 11e Nationale trekpaardententoonstelling van het Stamboek voor het Ned. trek paard zijn nog de volgende bekroningen toegekend: Hengsten van de groote maat, 5 jaar en ouder. 1. Karei van Hengstdijk K 1517 V Mon Gros de Mon Souhait K 1331 van mr. M. C. v. d. Minne te Middelburg, fokk. Wed. Ed. Verschuere te Hengstdijk (Z.) Kleine maat: 1. Primera de Petit- Enghien K 1589, V Avenir d' Herse, Bel gische afstamming, van Gebr. Aernaudt§ te Sluis. 2. Lion, K 1512, V Lion d' Or van Ge br. Boonen te Neer en Gebr. Bruijn en te Kessel (L.), fokker Ach. Haverbeke te Biervliet. Vierjarige hengsten, groote maat. 1. Cesar van Mars, K 1545 van G, Buysse te Biervliet. Kleine maat: 1 Solon van Certain K 1567 V Certain van Lamswaarde, f.c. Wed. Ed. Ed. Ver schueren te Hengstdijk. Oude merriën groote maat: 2 Lien, K 14368 v Fair K 1186, fokker eigenaar ir J. Nortier te Oostburg. STAND VAN HET FRUIT EN DE WARMOEZERIJGEWASSEN. Het onderstaand overzicht betreffen de den stand van het fruit en de war moezerijgewassen op 22 Juni is, onder medewerking der Rijkstuifnbouwconsu- lenten, samengesteld naar gegevens verstrekt door de correspondenten der Directie van den Landbouw. Het fruit, Over het algemeen vertoonden de vruchtboomen een rijken bloei. Door de beerschende weersomstandigheden in het voorjaar, welke zich kenmerkten door nachtvorsten, regens en lage tem peraturen, verliep de vruchtzetting on regelmatig. Algemeen is de verwachting dat herstel van den stand der gewassen zal optreden. In verscheidene gebieden werden nog vele aantastingen door scha delijke insecten waargenomen, hetgeen met de fiets aan de hand, volgens ge-l wijst op onvoldoende pogingen om deze Karei van Hengstdijk is kam pioen geworden. Boter. De heffing op boter en de vervoer vergunning voor buitenlandsche boter zijn voor de volgende week yastgestelc op f 1. Te 's Gravenhage slaagde voor hat notarieel examen eerste deel de heer A. Janse de Jong te Middelburg. Geslaagd te 's-Gravienhage voor het voorloopig machinisten diploma, de heeren M. van der Linde en H. Hoze van Middelburg,^ H. Vee nink van Doetinchem, A. Timmerman v,ajn Vlissingen, allen leerlin gen van den cursus ter opleiding van scheepswerktuigkundigen verbonden aan de Ambachtsschool te M i d d e burg. Benoemd tot tijdelijk hoofd aan de openbare lagere school te 's Heer Abtskerke, de heer A. de Nooijer te Goes. Aan de Technische Hoogeschool te Delft slaagden voor het cand- examen werktuigkundig ingenieur de heeren C. Jonker te Goes en J. S- Wemelsfelder te K 1 o e t i n g e. Aan de Leidsche Universiteit slaagde voor het doctoraal examen me dicijnen de heer L. Zandijk te W a a r- d e. Vanwege de F.N.Z. (Federatie Ned. Zuivelbond) afgenomen examen te Nij megen, slaagde voor het diploma boter- maken de heer Fl. J. J. de Veth te IJ z e n d ij k e. Aan de Universiteit te Utrecht slaagden voor het examen tandarts mej. H. Vaandrager en de heer C. J. van Liere- A. Rienks 70 jaar. De heer- A. Rienks oud-hoofd-inspec- teur bij het L.O., thans wonende te s Gravenhage, wordt morgen 70 jaar. Geboren 30 Juni 1865 te Warffum, be zocht de heer Rienks aldaar de lagere school en de 3-j. H-BS. Daarna ontving hij zijn verdere opleiding aan de Rijks kweekschool voor onderwijzers te Gro ningen. In 1884 werd hij benoemd tot onderwijzer te Utrecht. Hij studeerde aar Duitsche taaal en letterkunde, en jehaalde achtereenvolgens voor dit vak de akte L.O. en die voor M-O.A. In 1902 begint de werkzaamheid van den heer Rienks bij het Rijksschooltoe zicht. Op 1 December van-dat jaar wordt lij benoemd tot schoolopziener in het arrondissement Hengelo (O.); in 1908 wordt deze jubilaris Districtsschoolop ziener in het district Tiel, en in 1912 volgt zijn overplaatsing in dezelfde func tie naar het district Deventer. Vervol gens komt de benoeming tot Inspecteur van het L.O. in de 3e inspectie, omvat tende de provincies Groningen, Fries land, Drenthe en Overijsel, waar de heer Rienks tot 1921 blijft. De wet op het L.O. van 1920, aan wel ker voorbereiding de heer Rienks een groot aandeel l eeft gehad, riep hem naar s Gravenhage. waar hij in 1921 werd be noemd tot Hoofd insp ecteur In de toen malige 2e Hoofdinspectie (later 3e). Prof. L. A- Wenckebach. Bij Kon. besluit is benoemd tot buiten gewoon hoogleeraar in de afdeeling der bouwkunde aa,n de Technische Hooge school te Delft, om onderwwijs te geven in het boetseeren en de beeldhouw'kui. de, L.O. Wenckebach te Noordwijker- lOUt. Voor het gerestaureerde raadhuis te Vee re vervaardigde de heer Wencke bach op voordracht van de Rijkscommis sie voor de monumentenzorg de zeven gevelbeelden in steen, waarvan de laat ste twee nog onderhanden zijn. Eindexamen H.B.S.A. (Hoogere Handels school te Middelburg. Heden slaagden voor het eindexamen der H.B.S.A. met 5-j. c. te Middelburg: Da. Groffen A. Hamelink, J. v. d. Harst, A. Heystek, Ja. Huijsman,, Ma. v. Loo, Wa. Schippers, C. Tjaarda, A. Visch, allen te Middelburg; A. Bakker, J. Bakker, C. Groendijk, Ja. Minder- houd, J. v. d. Vies, allen te Vlissingen; J. Brakman te N.- en St. Joosland, P. Hendriks te Souburg, F. van Hoorn te Kapelle, B. Koene te Oostkapelle, A. v. Liere te Kapelle, P. Mulder te Arn hem, M. van Oosten te Yerseke, J. v. d. Putte, te Ritthem. Afgewezen: 5 De uitreiking der diploma's had plaats bij monde van Ir. H. C. Ghijsen, voor zitter van gecommitteerden. Vangt 1 juli zijn werkzaamheden aan. Het persbureau Vaz Dias, te Amster dam en het Nederlandsch (Haagsch) Correspondentie-Bureau voor Dagbla den, te 's-Gravenhage, eindigen Zon dagnacht hun nieuwsdiensten ten be hoeve van de nieuwsbladen in binnen- en buitenland. Het Algemeen Nederlandsch Persbu reau „A.N.P." neemt Maand.ag de taak van deze bureaux over en verspreidt tevens, in samenwerking met Reuter en met Aneta het voor de Nederland- sche pers bestemde nieuws uit het bui tenland en uit de koloniën. Het zal tevens van dien datum af de nieuwsvoorziening voor de omroepver- eenigingen verzorgen. Men wordt dringend verzocht van 1 Juli .,af alle berichten, voor de pers en voor de radio bestemd, te richten aan de redactie A.N.P.Heerengracht 467, postbus 267, Amsterdam-C. Haagsch nieuws kan (als voorheen aan het Ne derlandsch Correspondentie-Bureau) worden doorgegeven ,aan het Haagsche kantoor van het A.N.P., Achterraam straat 8, Den Haag. (Ing. Med.) VOETBAL. E.M.V.V.V.V-V.V,VV. 3—1. Het is zoo langzamerhand gebruike lijk geworden, dat de Veteranen clubs gedurende de zomermaanden enkele z g. liefdadigheidswedstrijden spelen. Zij de den dit reeds ten bate van het Middel- burgsch Muziekkorps, den Rijtoer voor Ouden van Dagen enz. Gisteravond deed de E.M.V.V.V. dit om haar sportbroeders van het natte element, de Middelburgsche Zwemver eeniging „Luctor et Emergo", instaat te stellen haar jaarlijksche zwemwedstrij den te organiseeren. Dit streven moet ten zeerste toegejuicht worden; het is alleen maar jammer dat niet meer voet balliefhebbers acte de présence gegeven haddea. Het was alleszins de moeite waard de Vlissingsche en Middelburg sche Veteranen bezig te zien. Van tijd tot tijd werd werkelijk aardig voetbal te zien gegeven, met de E.M.V.V.V. mees tentijds in de meerderheid. Voor de rust slaagde zij er dan ook in een 20 voor sprong te behalen. Na de rust ging de strijd gelijk op. V.V.V.V.V. wist herhaal delijk aardige aanvallen op te zetten, doch aan de afwerking mankeerde nog al eens wat- Toch gelukte het haar, na dat eerst de E.M.V.V.V. haar voorsprong tot 30 had vergroot, De Bruin te pas- seeren, waarmede de eer was gered. Internationale Wielerwedstrijden op de Schengelsche weide aan den Polderschen weg te Goes- Op 6 Juli a.s. zullen aan den Polder schen weg te Goes internationale wieler wedstrijden worden gehouden- De inrichters, die op geen kosten heb ben gezien, om een eerste klasse pro gramma te geven, hebben beslag gelegd op 'n aantal bekende renners- Frans Dic- tus, de overwinnaar van de ronden var Roosendaal, Hoensbroek, Ossendrecht, enz., zal hier een koppelwedstrijd rijden met C. Moerman, die zulk een mooie prestatie leverde in de wedstrijden om het kampioenschap van Nederland. Ver der C- Boogaert, de algemeene kam pioen van Nederland 1934, die met V. d. Hiele, een opkomende kracht uit Mid delburg, een koppel zal vormen- Lee mans, de sterkste Belgische renner, zal met Smit, eveneens uit Middelburg, een koppel vormen. Verder wordt deze wed strijd aangevuld met sterke Brabantsche en Belgische renners en zullen ook de „nieuwelingen" van de partij zijn. De we'dstrijden, waarvoor mooie prij zen beschikbaar zijn, worden met mu ziek opge'uisterd- DE RONDE VAN KRUININGEN. Vrijdagmiddag is te Kruiningen een wielerwedstrijd verreden, genaamd „de ronde van Kruiningen", uitsluitend voor nieuwelingen. Er moesten 18 ronden ge reden worden, een afstand van ongeveer 65 km. Om 4 uur loste de burgemeester van Kruiningen het startschot voor de 75 jonge renners. In flink tempo werden de rondjes gedraaid. Verschillende ren ners moesten door valpartijen en velen ook door lekke bandjes den strijd sta ken. Het rijden van den 17-jarigen Ch. v. d. Voorde uit Clinge viel weer bijzon der op. Veertien van de 18 ronden was hij de kern of leider van het hoofdpeleton, dat met de regelmatigheid van een uurwerk even 6 minuten over elke ronde deed. Toen echter begon v. d. Voorde te spur ten en nam in de vijftiende ronde 1 mi nuut voorsprong. In de zestiende ronde was dit 2 min en in de zeventiende ron de 3 min. Onbedreigd ging hij over de eindstreep, en, wat meer zegt, minder vermoeid dan de andere deelnemers. Van de Voorde, wiens bouw hem wel bijzonder geschikt maakt voor de wie lersport, rijdt soepel en rustig en is één met zijn rijwiel. Het is nu de vierde ach tereenvolgende maal dat deze jeugdige renner een overwinning in een wegwed strijd in de wacht sleept. Naar men weet, werd hij Dinsdag ook kampioen der nieuwelingen te Hoogerheide. De uitslag is als volgt: 1. Ch. v. d. Voorde te Clinge, in den tijd van 1 uur 51 min. en 56 sec. Als no. 2 volgde op ongeveer 2500 m Jack de Coninck uit Goes; 3. G. B. Gijzel, Bieze linge; 4. N. Huige, Nieuwdorp; 5. G. Ba ke, Bergen op Zoom; 6. J. Meijer, Kru.- ningen; 7. J, Sandee, Kapelle; 8. P. van Huffel, Bergen op Zoom; 9. C. Flips, Hansweert; 10. Th. Hagenaars, Bergen op Zoom; 11. M. Hoogesteger, Goes; 12. C. v. Gent, Bergen op Zoom; 13. G. Dek ker, Goes; 14. Bas Pols, Ierseke; 15. C. A. Verboom, Ierseke; 16. L. Versluis, Middelburg; 17. P. Koster, Middelburg; 18. L. Bernaarifè, Bergen op Zoom; 19. P. C. v. Caam, Oud-Gastel; 20. L. J. B. Kloeck, Rilland-Bath; 21. L. C. Koole, Ierseke; 22. M. J. Pluijmers, Middel burg; 23. A. Hopstaker, Oud-Gastel; 24. C. Knuist, Goes; en verder: A. Verstrae- ten, Hansweert; K. Goedbloed, Middel burg; J. Volmer, Middelburg; C. Dörin- ger, Hansweert; J. Jongepier, Middel burg; P. Verheijen, Bergen op Zoom; W. Willems, Middelburg; J. Komejan, Kruiningen; J. Gerritse, Kruiningen; P. J. Robbe, St. Maartensdijk; A. v. Driel, Terneuzen; M. de Vries, Terneuzen. Duivensport. Wedvlucht vanwege den Z. VI. Bond te Oostburg met jonge duiven van Mouscron uit. De prijzen werden als volgt behaald: Iz. Misilje le en 24e; P. van Grol te Retranchement 2e, 6e, 13e, 15e en 26e; Iz. van Grol te Cadzand 3e, 14e en 33e; W. Leenhouts te Oostburg, 4e; P. van Hee te Cadzand, 5e, 7e, 12e en 18e; W. Brevet te Cadzand 8e, 9e, 35e, 36e en 41e; J. van Hoorn te Retran chement 10e, 11e, 17e, 21e, 23e en 27e; W. van Acker te Cadzand 19e; Iz. de Neef aldaar, 16e en 25e; A. Risseeuw Az. te Oostburg, 20e en 39e; F. Yntema, aldaar, 22e, 29e, 30e, 32e en 38e; G. Verstraete, aldaar, 28e; Aug. Coens, al daar, 31e; Jac. Simpelaar, aldaar, 34e; Joh. Lucieer te Retranchement, 37e; Iz, Y ^3*

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 2