9&mmr-CUikertfes ZEELAND. ONDERWIJS. LANDBOUW. GEMENGD NIEUWS. <fL' JbbA Zorg er dus voor, dat Uw ingewanden zich dagelijks geheel ledigen. De vinding van Apotheker Dumonl zal U Zf; weet raad: helpen? „Laxeer-Akkertjes". BEVOLKING. MARKTBERICHTEN. MIDDELBURG. GOES. VLISSINGEN. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. NOORD-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. Een zonderlinge smokkel-affaire. ïïla/<j&rt Schooft Schip AGEMDA. MIDDELBURG: BIOSCOPEN VERPLICHTE ARBITRAGE. De minister van oeconomische zaken heeft aan de landbouwers op het eiland Tholen, die georganiseerd zijn bij de Landbouw-crisis-organisatie voor Zee land, op grond van artikel 3, lid 1 der Crisis-organisatjie-beschikking 1934 II, arbitrage opgelegd inzake de vaststelling van de arbeidsvoorwaarden der bij hen werkzame landarbeiders. Tot arbiter is benoemd de heer J. Schouten, te Rotterdam, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De bedijking van Zuiderschor te St. Philipsland. Dinsdagmiddag heeft in het bijzijn van enkele autoriteiten van den wa terstaat en polderbesturen een plech tigheid plaats gehad, die weer een pol der aan de vele die Zeeland telt, heeft toegevoegd, nl. de inpoldering van het Zuiderschor van het waterschap Ru- moirt, gemeente St. Philipsland. Dien middag werden met spoed, bij dood tij, de laatste twee gaten gedicht in den dijk, die nu het buitenwater af sluit. Een polder groot plm. 60 ha met 1050 m zeedijk werd hiermede aan de lijst van polders toegevoegd. De totale kosten van dit werk bedroegen f 150,000 waarv.an f 100,000 aan weekloon werd uitgegeven. Begonnen met 25 werkloo- zen uit de gemeente Bruinisse, groeide dit aantal tot 350 man uit verschillen de gemeenten uit den naasten omtrek. De hoofdingenieur van den Provincia len Waterstaat in Zeeland, ir. Van Leeuwen, was bij de plechtigheid tegen woordig. Aan de bevoegde .autoriteiten zal aangevraagd worden den nieuwen polder den naam te geven van „Abra ham Wisse Polder", naar den dijkgraaf van den polder Rumoirt. De rechtbank alhier heeft in vrij heid gesteld zekeren J. d. O., schip per te Terneuzen, die eenigen tijd ge leden werd aangehouden als verdacht van het opzettelijk doen stranden van een schip. Aan de telefoniste bij den inter- localen dienst A. C. Crucq v,an het P. en T. kantoor alhier is op haar ver zoek non actief verleend, van 16 Juni tot en met 15 September 1935. De Harmonie St. Caecilia, direc teur de heer André J. Geijsen, geeft Vrijdagavond te 8 uur een concert op den boulevard Evertsen. VEERE. Doordat de kabel van het halfuur slagwerk was aangevreten., is kort geleden het gewicht omlaag geko men op den zolder van het stadhuis, boven de secretarie. Gelukkig is de schade beperkt geweest tot een ge bat sten balk en een dosis stof in het vertrek daaronder. Voer alle zekerheid heeft men ook het slagwerk van het heele uur stilgezet en een onderzoek doen instellen. Daar de mogelijkheid niet is uitgesloten, dat de hierdoor ont stane schade betaald kan worden uit het restauratiefonds, hebben B. en W. zich met een aldus luidend verzoek tot den heer H. van Heeswijk, den Rijks architect, gewend. RAAD VAN VEERE. Kleine landbouwers met meer dan 2 ha grond, kunnen niet meer bij de werkverschaffing te werk worden gesteld. VEERE. Woensdag vergaderde de Raad onder voorzitterschap van burge meester D, Huinink. Afwezig de heer Wouters. De voojrz. feliciteerde d;e herbe noemde raadsleden, en hoopte, dat de heer Blind, die zich niet meer candi- •daat had gesteld, met belangstelling den verderen gang der gemeentezaken zou volgen. De V o o r z. hoopte, dat de onkosten verbonden aan het herstellen van het slagwerk der stadhuisklok uit het fonds der restauratie betaald zou kunnen worden. Te dien einde is een schrijven gericht tot den rijksarchitect, den heer Van Heeswijk. De heer VanBeveren meende, dat het niet aan het mechanis me ligt, doch aan het slechte gehalte van den kabel, die van Duitsche makelij is. Men had beter een Engelschen kabel kunnen nemen. Meegedeeld werd, dat de belasting op openbare vermakelijkheden op 1 Juli in werking treedt. Van het hoofd der O. L. school was een verzoek ingekomen voor de aan schaffing van een minimum aantal lees boeken, met name door hem genoemd, ter aanvulling van zijn sobere collectie die bovendien zeer slecht is. Re- questrant meende hierom te mogen ver zoeken, daar de bijz. school indertijd ook een dergelijk verzoek heeft inge willigd gekregen. Kosten: 112. B. en W. stelden voor, het verzoek in te wil ligen. Aldus met alg. st. besloten. In de commissie voor het nazien der rekening van het Godshuis, dienstjaar 1934 werden benoemd de heeren Wou ters, Simonse en Dekker. Van den Ned. Aannemersbond as ecu schrijven binnengekomen v*arin deze op een besluit van den min' i.er we zen, waarin deze zich bereid nad ver klaard, ten aanzien der werkverschaf fing, die in eigen beheer was genomen door de gemeenten, deze uit te voeren met inschakeling van het gewone be drijfsleven. Deze zaak werd aan het beleid van B. en W. overgelaten. Er was verder een circulaire, waarin de minister uitlegt hoe gehandeld moet worden inzake het feit, dat een werkne mer ook wel eens een gedeelte van het jaar werkgever is. Hoofdzakelijk gaat het er hier om dat sommige eigenaren van een boerderijtje een gedeelte van 't jaar werknemer zijn en dus bij de werk verschaffing zouden kunnen komen. Voor Veere is vastgesteld, dat allen, die een boerderijtje met 2 ha. grond hebben niet meer als werknemer kunnen wor den beschouwd. De Commissaris van de Koningin had een rondschrijven gezonden, waarin er op aangedrongen wordt zoo noodig te gen te gaan dat vinken worden gevan gen en blind gemaakt. De bliksemafleider op den stadhuis toren is nagezien en in orde bevonden. Een verzoek van den heer J. de Nood werd met alg. st. afgewezen. De heer De Nood maakte bezwaar tegen 't bord van den A-N-W.B., dat tegen zijn gevel staat bij den ingang van den Boschweg, te Zandijk, en verzocht verplaatsing daar van. De V o o r z. lichtte toe, dat B. en W. een onderzoek hebben ingesteld en dat gebleken is, dat de bezwaren over dreven zijn. Bovendien is verplaatsing niet bevorderlijk voor het verkeer, daar het bord dan op een ongunstige plaats zou komen, waar men het ook zette. Een verzoek van den heer Wallen burg om ontheffing van zijn hondenbe lasting over de maanden April tot en met December, omdat zijn hond weg is werd afgewezen. Een andere zaak, te weten het verwisselen van aanslagbil jetten van twee dames, die beiden sa men wonen en honden hebben, zal wor den onderzocht. Een verzoek van mevr, Von Bernuth om een plaats in het Godshuis te krij gen voor mej. E. de Ridder, thans te Den Haag, is door het bestuur dier in stelling goedgevonden onder voorwaar de o.m., dat 400 's jaars betaald zal worden voor verpleging en dat de toe lating alleen geschiedt als er plaats over is. Komt men plaats te kort, dan zal mej. De Ridder 't gesticht moeten verlaten ten behoeve van een ingezetene. Aldus m alg. st. goedgekeurd. De slotrekening van den Middelburg Veerschen straatweg is binnengeko men en toont aan in ontvangsten en uitgaven 5194 met een saldo van 1915. Met alg. st. goedgekeurd. KRABBENDIJKE. Met ingang van 17 Juli a.s. wordt naar hier overgeplaatst de kommies bij de directe belastingen M. L. Markusse thans te IJzendijke. KLOETINGE- De collecte voor den Gewapenden Dienst heeft in deze 'ge meente opgebracht de somma van f 5. COLIJNSPLAAT. Dinsdagavond hield generaal-majoor Seijn uit Breda op de raadzaal een voordracht over het insti tuut der burgerwachten. De opkomst voor deze bijeenkomst was gering. Een 12-tal personen gaf zich op als lid. Het voorloopig bestuur werd samengesteld uit de heeren: dokter L. P. Maas, P- Dourleijn, A. Verburg en P.,van Gilst Pz, Autodief aangehouden, BRESKENS. De marechaussee alhier heeft aangehouden zekeren C. wonende te Hoofdplaat die er van verdacht wordt een auto ten nadeele van zekeren B. al hier te hebben verduisterd. Twee Nederlanders over de Belgische grens gelokt en gear resteerd. Men schrijft ons uit Zuidzande: Eenige dagen geleden zijn op den weg van IJzendijke naar Watervliet (België) door de Belgische douane twee perso nen gearresteerd en vervolgens in voor loopig arrest genomen, wegens 't smok kelen van saccharine. Het zijn een ze kere de S. en een zekere de V., beide uit deze gemeente. De V. is vader van 4 kinderen. Dit feit zou op zich zelf niet zoo ern stig zijn, daar toch iedereen wel weet dat het verboden is deze artikelen in België in te voeren. Doch aangezien de ze zaak een zeer eigenaardigen onder grond schijnt te hebben, is het wellicht wel gewenscht hierop de aandacht te vestigen. Blijkens inlichtingen, verscheen enke le weken geleden in deze gemeente een Belg, wiens naam niet bekend is en die zich niet bekend wenschte te maken, die speciaal de arbeiderswijken bezocht om de arbeiders over te halen saccharine over de grens te brengen. Mooie voor spiegelingen werden gedaan. Men hkd zoo goed als niets te doen en men kon er veel geld mee verdienen. Zelfs wer den door hem de adressen opgegeven waar men de saccharine kon koopen. Door de mooie voorspiegelingen aan gelokt, wist hij een paar menschen te bewegen, zich hiervoor beschikbaar te stellen. Op een bepaald uur moest men UIX1 L. c brug zijn tusschen IJzendijke en Wat er vi. Awaar clan de lading, be staande u. een gordel van doosjes met saccharinedoor een zwarte auto zou worden o ergenomen. Tegelijk zou afge rekend worden en de auto zou verdwij nen. Bovengenoemde menschen zijn inder daad naar de afgesproken plaats gegaan met de verboden waar en ook kwam op het afgesproken uur de zwarte auto. Maar wie verklaart hun verbazing toen er uit die auto vier Belgische douane ambtenaars kwamen en de vraag stel den: „Zijn jullie die Hollanders met sac charine?" Aan ontkomen viel natuur lijk niet te denken. Thans zitten ze ge vangen in Gent. Eindexamen R.H.B.S. te Goes. Voor de Afdeeling B werden geëxa mineerd: 12 candidaten. Geslaagd: M. C. van Strien, Goes, J. Bom, IJerseke, J- J. de Koeijer, IJerseke, M. S. Eversdijk. Kortgene, S. Schuilwerve, Kortgene, C. v. d- Broeke, 's Heer Arendskerke, P A. de Graag, 's Heer Abtskerke, L. Nieuwenhuijse, Nisse, N. v. d. Schraal, Ellewoutsdijk, J. W- Smit, Wemeldinge, Aa. Ja. Meulpolder, Kloetinge. In de examencommissie land- en tuinbouwkunde, 1935, werden o.m. be roemd lot leden, de heeren ir- B. Bos nia te Goes en C. Zwagerman te Middelburg. Deze examens zul len te Wagiiingen worden afgenomen Geslaagd te 's-Gravenhage voor het voorloopig machinisten diploma, de heer K. Siera van Koudekerk e, leerling van den cursus ter opleiding der scheepswerktuigkundigen verbonden aan de Ambachtsschool te Middel burg. ONBETROUWBARE PENNINGMEES TER. Bij de Leidsche politie heeft de 35-jarige H. H. uit Leiden aangifte gedaan, dat hij uit de kas van den Alg. Ned. Stucadooisbond, waarvan hij pen ningmeester was, een bedrag van f 400 heeft verduisterd. DE LIJSTER HEEFT PECH. Men meldt aan de N.R.Crt. uit Amster dam: Woensdagmorgen is het K.L.M.-vlieg tuig de Lijster, bestuurd door Sillevis, op zijn thuisreis, na normaal te Boeda pest opgestegen te zijn, daarheen we gens een motorstoring moeten terugkee- ren. Na de landing bleek het euvel niet onmiddellijk te herstellen. Daarop is van Schiphol De Kwak naar Boedapest ge dirigeerd, om de passagiers en den post te halen. Bestuurder van de Kwak was Scholte, die gisteravond tegen half elf met den post en de passagiers van de lijster te rugkeerde. Wij waren niet in de gele genheid van hem iets naders omtrent hetgeen er precies met de Lijster aan de hand was, te vernemen, daar hij onmid dellijk na aankomst moest overstappen op de Papagaai, die hij nog met passa giers naar Londen moest vliegen. Wij vernamen echter dat het motor defect van de Lijster niet van ernstigen aard is. Men hoopt het zoo spoedig her steld te hebben, dat het toestel vandaag in den loop van den dag op Schiphol te rugverwacht kan worden. INSLUIPING. Tijdens afwezigheid der bewoners hebben tot nu tóe onbe kende personen in de woning van een winkelier in het Fred. Hendrikplant- soen te Amsterdam, een onge- wenscht bezoek afgelegd. Zij haalden alles overhoop en hebben uit een lin nenkast een bedrag van ongeveer f 1000 meegenomen, benevens eenige sieraden en papieren. ZIEKTE VAN WEIL. Bij: een zoontje van den heer van S., wonende aan de Westerstraat te Zwolle, is d,e ziekte van Weil geconstateerd. Zijn toestand is gunstig. De jongen had gezwommen in het zwembad te Hat- tem. DOOR DE WARMTE BEVANGEN EN OVERLEDEN. Tengevolge van de warmte is de ruim 45-jarige arbeider J. B. uit Vinkeveen, die Dinsdagmiddag in een hooiland langs de Zuwe werk zaam was, onwel geworden. De man is in den loop van Dinsdagavond overle den. MEISJE VERDRONKEN. Het 6- jarig dochtertje van de familie vaq W. te Wateringen, is Woensdag in een onbewaakt oogenblik in een sloot, nabij het ouderlijk huis geraakt, en verdronken. WERPT GEEN BLOEMEN! Wij lezen in den „Völkischer Beobachter onder het opschrift: „Werpt geen bloe men!" De leider en Rijkskanselier en ook andere leidende mannen van het rijk en van de beweging hebben reeds herhaaldelijk in het openbaar verzocht af te zien van de slechte gewoonte („Unsitte") van het bloemenwerpen bij feestelijke gelegenheden, daar deze wij ze van bijvalsbetuiging gevaren in zich sluit. De rijks- en Pruisische minister van Binnenlandsche zaken verzoekt derhalve in een rondschrijven vóór sa menkomsten waaraan op den voorgrond tredende ^"-soonfijkheden deelnemen, de bevolking voor de herhaling van der gelijke bijvalsbetuigingen te waarschu wen en zoo noodig mejt strafmaatregelen op te treden. (Hbld.) DE UITVOER VAN GROENTEN EN AARDAPPELEN. Eenige verbetering. Men schrijft uit 't Westland aan de N.R.C. Nu tengevolge van het warme weer de aanvoer ter veiling van groenten snel toeneemt komt het voor de tuin ders zeer gelegen, dat er middelen ge- vónden zijn om den uitvoer, in het bi zonder naar Duitschland zoo veel mo gelijk op gang te houden. Het is moge lijk gebleken van de, voor den uitvoer naar Duitschland op de claenng be schikbare middelen voor het derde kwartaal, dat met 1 Juli begint, een gedeelte naar het tweede kwartaal over te brengen. De rekening voor het derde kwartaal is, moet men weten, om dat in dit kwartaal de maanden van de grootste productie vallen, hooger opge zet dan die voor het thans loopende kwartaal. Dientengevolge kon er, zen der dat men voor moeilijkheden of on- billijkhehden jegens de in het derde kwartaal aanvoerende tuinders behoef de te vreezen, een zeker percentage van afgenomen worden, dat aan den uitvoer in het thans nog loopende kwar taal is ten goede gebracht. Een en ander heeft ten gevolge ge had, dat met ingang van gisteren en tot 30 dezer het percentage van te ter veiling aangevoerde komkommers, die voor uitvoer naar Duitschland mogen worden geveild, van 50 op 80 is ver hoogd en voor de tomaten, ten aanzien van welke een oogenblik, met het oog op de claering een uitvoerverbod heeft gedreigd, het bedoelde percentage op 50 gehandhaafd is kunnen worden, ter wijl de prijs iets verbeterd is. De maxi mumprijs, die tot dusver f 15 per 100 kg. was, is nl. met ingang van heden tot f 18 verhoogd kunnen worden. Dit laatste houdt mede verband met tame lijk flinke vraag uit Engeland. Voor uit roer komen alleen de soorten a en c in aanmerking. Soort b (de grovere exemplaren) gaan nog vrij goed weg naar Zwitserland en België, soort d (de kleintjes) wordt hier te lande zelf voor soep gebruikt of wel in fabrieken tot puree verwerkt. Voor wat de vroege aardappelen uit Noord-Holland betreft, is onze regee ring er in geslaagd het betalingscontin gent voor de maanden Juni en Juli met 50 procent verhoogd te krijgen. Hier door kan er deze maand een groote hoe veelheid vroege aardappelen over de Duitsche grens. Voor Juli is het Zollkon- tingent (de hoeveelheid, die tegen het verlaagde invoerrecht van 1.50 mk. mag worden ingevoerd) 323 wagons. Wat daarboven uitgaat, valt onder het invoerrecht van 6 Rm. en wordt dan voor de Duitsche markt te duur. Het is niet te verwachten, dat het Zollkontin- gent zoo gauw zal' verhoogd worden, omdat Duitschland iets dergelijks dan ook tegenover Italië en België zou moe ten doen. Alleen bizondere groote vraag zou tot teeltverhooging kunnen leiden. g ..—AgJLT7.'« jrr* Is Uw gelaatskleur bleek f Geen eetlust? Slechte spijs vertering? Vaak hoofdpijn? Maak dan „Schoon Schip". ^Geaa trek" Als de darmen traag werken, blijven daarin afvalstoffen die Uw bloed verontreinigen Uw organen aantasten. en taxeer-Akker ties. „Laxeer-Akkertjes" zullen Uw geheele gestel verbeteren en hebben 'n blijvend gunstige werking op Uw ingewanden. Ze bevallen plantaardige laxeerende stoffen en bovendien: gal-exlraclen voor de lever, melkzuur-fermenten legen de gisting, chlorophylle voor den bloeddruk en den bloedsomloop. Ze werken zacht, veroorzaken géén krampen, géén overmatige ontlasting. Per 12 stuks 60 cent. Overal verkrijgbaar. NEDEBLANDSCH PRODUCT „Verjongd" Vingez. Med.) GOES. Ingekomen: J. Lcuisse, dienstbode, v,an Hoede- kenskerke, Westwal 5; C. A. M. Koo- ter, liefdezuster, Laren, Kloetingsche weg 5a; C. G. Jorna, liefdezuster, Zwol le, Kloetingsche weg 5a; J. M. de Kok, zonder beroep, Haarlem, Scheldestraat 28; C. W. Luijks, zonder beroep, Ber gen op Zoom, Pr. Julianastraat 7; C. I. Snoep, leerl. verpleegster, Arnhem, Oostwal 31; J. Oppemeer, venter, Krui- ningen, Korte Nieuwstraat 14; C. Cox, buffetjuffr., Maastricht, Groote Markt 30; A. Kousemaker, muziekleeraar, Amsterdam, Kleine Kade 35; M. de Ko ning, dienstbode, Ovezand, Kloetingsche weg 5a; M. Schot en echtg., zonder be roep, Tholen, Leliestraat 48; J. Tram per, dienstbode, Krabbendijke, Nieuw straat 43; W. J. de Nijs, winkelbedien de, 's-Hertogenbosch, Ganzepoortstr. 12; D. J. Dirks, insp. A.P.C., Leiden, Middelburgsche straat 32; B. Bosma en echtg., rijkstuinbouwconsulenjt, Zwolle, Tulpstraat 44. Vertrokken: J. de Pagter, leerl. kok, n,aar Dom burg A 105; C. van 't Westende, lief dezuster, Maastricht; C. M. J. A. Kla ver, liefdezuster, Nijmegen; J. Sinke, dienstbode, Den Haag, Gentsche straat 219; F. J. Janssens, schoenmaker, Ovezand A 49; C. L. Kallemein, dienst bode, N. en St. Joosland; N, van den Berge, dienstbode, Kloetëinge, School straat 14.9; M. W. Boorsma, stuurman, Vlissingen, Badhuisstraat 95; G. S. P. van Proosdij, zonder beroep, Amster dam, Gaapschestraat 37; L. J. Crucq, leerl. verpleegster, Bakkum, Duijn en Bosch": J. Delzenne, dienstbode, Ka- pelle, Biezelinge; C. W. de Kruijter, zonder beroep, Arnhem, Eusebiussingel 42; E. J, Driedijk, dienstbode, Maas tricht, Onder de Bogen; W. van Ges- sel, dienstbode, Ovezand, Molenaars- weg; C. Mol, dienstbode, Rilland Bath A 9*4; M. J. Scheffers en gezin, arbei der, Zierikzee, B 455-56: L. P. v. d. Gruiter, bankwerker, Andijk, Molenweg 8; J. v. Schaik, slagersknecht, Zoute- lande, Noordstraat 154; C. v. d. Putte, dienstbode, Middelburg, Groote Markt K 6; J. F. de Coninck en gezin, rijwiel hersteller, Yerseke, Paardenmarkt 6; A. Jansen, .zonder beroep, Haarlem, Spruij- tenboschstraat 10. Middelburg, 26 Juni. Op de vei ling deden: spinazie 36 c-, postelein 17 c., peulen 311 c., wagenaarsboo- nen 2640 c., stoksnijboonen 2039 c„ stamsnijboonen 2431 c„ tüinboonen 3 6 c., stamprincesseboonen 2948 c-, doperwten 49 c-, alles per kg, kunne 9—11 c., peterselie 78 c„ beide per chip, bloemkoolplanten 2 c„ spruitkool- planten 45 c., roode koolplanten 6 c., alles per 100 stuks, peën 24 c., kro ten 24 c., selderie 1 c-, rabarber 1 2 c., radijs 1 c„ rammenas 1 c., sjalot ten 12 c„ alles per bosj bloemkool 1 3 c„ andijvie 12 c., kropsla 0,51 c-, witte komkommers 47 c., groene idem 35 c„ alles per stuk, Bloemen: pioenen 49 c., papaver 14 c., anje lieren 13 c., lathyrus 34 c., lelies 5 c„ rozen 6 c., spirea 15 c., gladiolen 21 c alles per bos, begonia 23 c., petunia 10 c„ vetplant 20 c-, alles per stuk, as- terplanten 25 c„ per 100 stuks- O G o e s, 26 Juni. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland"- Groote Veiling van: Kruisbessen 2,502,70, per 100 kg. Kleine Veiling: Aardbeien 1122, BI. Druiven 3645, Tomaten 1013, Ker sen: Luikenaars 58, Porseleinkersen 6 7, Hollanders 2425, Postelein 79. Spinazie 2, Peulen 36, Doperwten 3 11, Dubb. Princessen 37," Tüinboonen 5 6, Nieuwe Aardappelen 68, idem drielingen 4,50—5, Oude Aardappelen 0,50, per 100 kg, Perziken 14, Meloe nen 3335, Witte Komkommers 36, Groene idem 35, Bloemkool 1,504, Groene Savoyekool 12, Kropsla 0,50 I,50, per 100 stuks, Wortelen 24, Kro ten 5, Korenbloemen 3, Anjelieren 1, per 100 bos. K a p e 11 e, 26 Juni- Veilingsvereeni ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Blocv. van 9,30 uur v.m. Mad. Lefébre II,60, Mad. Moutöt <13, beiden per 100 kg. Groote Veiling van 1 uur n-m- Kruis bessen 2,502,60, per 100 kg. Blocv. van 1 uur n.m. Mad. Lefébre 10,40, Mad. Moutót 13,70, beiden per 100 kg- Kleine Veiling: Aardbeien 819, Vr- Kersen 58, Hollanders 2530, Spietjes 7, Early Rivers 18, Meikersen 2333, Suikerkersen 12, Limburgers 2526, Frambozen 3256, Doperwten 710, Tüinboonen 5, Tomaten 1213, Gele Boontjes 2931, Postelein 68, alles p. kg, Aardappels 6,207,40, per 100 kg, Bospeen 55,20, per 100 bos, Kropsla 0,600,80, per 100 krop, Bloemkool 3 5, Komkommers 6, Kasperziken 312, alles per stuk, Savia's 6, per pot, Blocv. van 4,30 uur n.m. Mad. Lefébre 19,40d9,80, Jucunda 20,20, Mad- Mou töt zonder dop 18,20, alles per 100 kg. DO 27 Jun. Ouderav. U-L.O.S- v. Jong; Molenstr. 20.00 h. VR 28 Jun. Wandelt. Crescendo, t- a- M.V.S- en Wafeltjes. VR 28. ZA 29 en ZO 30 Jun. Zuidelijke Ford Toer. GOES: DO 27 Jun VR 28 Jun. Openb- Conc. „Euphonia", ELECTRO, Midb. VR 28 Jun DO 4 Jul: „Mannen in 't Wit" en „de Film ster"; 20.00 h. ZO matinée 15 h. CITY, Midb. VR 28 Jun.—DO 4 Jul: „Heideliefde" en ,,Het Raadsel van den Indischen Express"; 20.00 h; ZO matinée 15,00 h. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burf*

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6