AFLOOP AANBESTEDINGEN. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERIGHTEN. BUITENLAND. INGEZONDEN STUKKEN. KAPELLE. FRANKRIJK. BELGIE. ENGELAND. DUITSCHLAND. OOSTENRIJK. ZWEDEN. RUSLAND. VER. STATEN. MEXICO. Het bestuur van het Waterschap Oud- en Nieuw Noord-Beveland, heeft hedenmorgen ten gemeentehuize te Colijnsplaat aanbesteed: Het uitbreiden 'der oeververdediging voor den zgn. afsluitdam, bestaande uit het aanbrengen van twee zinkstukken resp. van 68 m lengte bij 15 m breedte en 37 m lengte bij 13 m breedte, met te vens het maken van een verbindings- dam tusschen de dijkpalen 64 en 66 van bovengenoemd Waterschap, met daar bij behoorende werken en leverantiën. Inschrijvers: T. de Eegt, Schore 10.240; P. Dekkejr, Vetere 9414; L. J. Dekker, Veere 9140; J. D. Janse, Colijnsplaat 8760; N. v. d. Linde, Scharendijke 8590; J. v. d. Vlies, Sliedrecht 8495; J. Peijl, Zuidland 8485; J. Roskam, Sliedrecht 8285; J. 'A. v. Seventer, Dordrecht 8129; J. M. Dekker, Papendrecht 7993; B. A. Lu- cassen, Ossenisse 7949. Laagste in schrijver C. H. Hakkers^ Werkendam 7500. ABONNEMENTEN en ADVERTEN TIES voor dit blad worden aangenomen door den Agent A. VAN LIERE, Postweg B 23. DÜITSCHLAND ZIET AF VAN DEN ONBEPERKTEN DUIKBOOT OORLOG. In het Engelsche Lagerhuis heeft gis ter de minister van marine Sir Bolton Eyres-Monsell de belangrijke mededee- ling gedaan, dat Duitschland heeft ver klaard nimmer meer een onbeperkten duikbootenoorlog te zullen voeren. Deze verklaring werd met applaus van alle kanten in het huis begroet. De verklaring werd door den minis ter gegeven in antwoord op een vraag van admiraal Campbell. Diens vraag was, of tijdens de besprekingen de Duit- sche vertegenwoordigers hadden te kennen gegeven wat de politiek van de Duitsche regeering was ten opzich te van het gebruik van onderzeebooten in den oorlog. De minister antwoordde: de Duitsche vertegenwoordigers ver klaarden dat Duitschland bereid is zich ten aanzien van duikbootenoorlog te houden aan de regelen neergelegd in Deel 4 van het Londensche vlootver- drag en die regelen voor zichzelf te aan vaarden, ongeacht of zij door andere mogendheden worden gevolgd. In dat deel van het verdrag van Lon den wordt gezegd dat volgens interna tionaal recht lo. Duikbooten zich ten opzichte van koopvaardijschepen moe ten houden aan dezelfde regels van in ternationaal recht als andere oorlogs bodems; 2o. dat een oorlogsschip geen koopvaardijschip tot zinken mag bren- gen zonder eerst de passagiers, de be manning en de scheepspapieren in vei ligheid te hebben gebracht, en dat de sloepen niet als veilige plaats worden beschouwd, toenzij de weersgesteldheid die veiligheid verzekert of er andere schepen in de nabijheid zijn. Dit beteekent dat Duitschland zich heeft bereid verklaard nimmer meer een onbeperkten duikbootenoorlog te voeren. (Hbl.j EDEN'S BESPREKINGEN MET MUSSOLINI. De Engelsche Volkenbondsminister Eden is vanmiddag uit Rome vertrok ken; opnieuw naar Parijs, waar hij voor de tweede maal een onderhoud met La- val zal hebben. Omtrent Eden's besprekingen met Mussolini is vrijwel niets bekend. Van officieele zijde wil men het doen voor komen, dat het Italiaansch-Abessijnsch conflict onaangeroerd is gelaten. Het staat echter vast, dat zulks niet met de werkelijkheid overeenstemt. Het Itali aansch-Abessijnsch conflict is wel dege lijk ter sprake gekomen. Eden had zich anders trouwens zijn reis naar Rome gevoeglijk kunnen besparen. Dat een absoluut stilzwijgen over de onderhandelingen wordt bewaard, mag misschien als een gunstig teeken uitge legd worden. Voor Italië is de Oost- Afrikaansche kwestie er een van pres tige geworden. Indien Mussolini zich be reid zou hebben verklaard tot conces sies, kan het daarom niet aan de groote klok gehangen worden, doch zal dat in vervolg van tijd worden voorgesteld als een eigen en vrijwillige stap. Men zal dus hebben af te wachten, wat in de naaste toekomst Italië ten aanzien van het geschil met Abessynië, schijnbaar geheel op eigen initiatief ver der gaat ondernemen. DE 40-URIGE WERKWEEK. De Internationale Arbeidsconferentie heeft gisteren gestemd over de ont- werp-conventies voor de 40-urige werk week in de flesschenfabrieken, 't bouw bedrijf en de openbare werken. De eer ste (flesschenfabrieken) verkreeg de vec- eischte meerderheid van twee derde der stemmen. De beide anderen werden afgewezen, doch zullen het volgend jaar opnieuw in behandeling komen. Verplichte daktuinen.... De over tuiging, dat er in het centrum der groot steden parken en tuinen noodig zijn, is reeds langen tijd algemeen geworden en alle stedelijke besturen richten zich daarnaar. Moeilijk wordt echter de si tuatie, wanneer het tengevolge der be grensde ligging der stad, aan ruimte voor den aanleg van publieke parken ontbreekt. In zoo'n situatie bevindt de Fransche Alpenstad Grenoble met haar bijna 100.000 inwoners en belangrijke univer siteiten. Het gemeentebestuur heeft zijn toevlucht genomen tot een origineel plan om in het gemis van een stadspark eenigszins te voorzien. Eenigen tijd geleden werd .een besluit uitgevaardigd, dat alle nieuwgebouwde huizen voortaan een daktuin moeten hebben. Ook de reeds bestaande ge bouwen zullen zooveel mogelijk voor het jaar 1940 van een daktuin of ten minste van een tuin-terras voorzien moeten zijn: het gemeentebestuur van Grenoble heeft daarvoor reeds belangrijke subsi dies in 't vooruitzicht gesteld. ONFATSOENLIJKE BADERS? De Belgische minister van binnen- landsche zaken heeft een schrijven ge zonden aan de burgemeesters der bad plaatsen aan de kust, waarin hij er op aandringt, dat de hand moet gehouden worden aan de reglementen op het bad leven. O.m. schrijft hij: Opgemerkt dient te worden dat, in sommige gemeenten, de voorschriften van het Koninklijk Besluit van 20 April 1933 niet worden nageleefd. Dit besluit bepaalt namelijk dat de gemeenteveror deningen moeten voorschrijven dat ,,de baders een fatsoenlijk, over de schou ders vastgemaakt badcostuum moeten dragen". Het voegt er aan toe dat de ge meenteverordening moet bepalen ,,dat het den baders daarenboven verboden is op de dijken, in de duinen of op straat in badpak te wandelen, tenzij daarover een badmantel te dragen". In meer al- gemeenen zin verplicht het den baders „alle gedragingen te vermijden, waar door het publiek in zijn eerbaarheid kan gekwetst worden". „Een eenvoudige zwembroek voor de mannen, een badpak uit twee stukken voor de dames, een open badmantel, b. v., beantwoorden niet aan de vereisch- ten van het besluit. De drukte op de Brusselsche wereld tentoonstelling. Af en toe publiceert de directie van de Brusselsche wereld tentoonstelling een kleine statistiek be treffende het aantal bezoekers. Volgens de jongste opgaaf hebben Zondag 23 de zer 215,000 personen deze expositie be zocht- Zaterdag telde men er 132,000. Sedert 27 April, tot en met 23 Juni te middernacht, zijn ruim 514 millioen be zoekers geteld- TEGEN DE OVERDREVEN HOTELPRIJZEN, Met ingang van 15 Juli wordt een Koninklijk besluit van kracht, waarbij in alle hotels, restaurants, pensions, enz, de prijzen per dag en per persoon als mede het bedrag van de verblijfsbelas- ting, in het Nederlandsch, het Fransch het Duitsch en het Engelsch, op een voor ieder een goed zichtbare plaats moeten worden aangeplakt. Voor de re staurants dienen zij bij den ingang te worden aangeplakt. De politie en gendarmerie zijn belast met het waken over de toepassing van dit besluit. Overtredingen zullen ge straft worden met 8 tot 15 dagen ge vangenisstraf en geldboeten van 26 tot 500 francs. DEVALUATIE-WEE. De Belgische ministerraad houdt zich naar de Tel.-correspondent te Brussel mededeelt, nog steeds bezig met het zoeken van middelen om een snelle stijging van de prijzen der levensmidde len en der overige eerste levensbehoef ten te voorkomn. Thans valt te const,ateeren, dat de prijzen van eieren, evenals die van bier en van vleesch aanmerkelijk zijn gestegen. De broodprijs is sedert de de valuatie van den franc opgeloopen met 20 pet., de prijzen voor kleeding met 10 tot 15 pet., die voor schoeisel, met 20 pet. e^ in deze prijzen zijn nog niet verwerkt 'de loonsverhoogingen, die onvermijdelijk schijnen en spoedig zul len worden ingevoerd, ondanks alles w,at de premier Van Zeeland heeft ge meend te kunnen verklaren. Dezer dagen heeft de Belgische mi nisterraad vastgesteld dat de kosten van levensonderhoud waren gestegen met 434 pet. Dit cijfer is echter, evenmin als het voorgaande, in overeenstemming met de werkelijkheid. En daar komt thans nog bij, dat men een spoedige ver hooging heeft aangekondigd van 20 a 30 francs per ton voor kolen voor huis brand. Deze verhooging zal niet nalaten protesten uit te lokken, want alle loon- trekkenden hebben op het oogenblik in gedevalueerde francs hetzelfde loon als voor het aan het bewind komen van de regeering, waaraan België zijn devalua tie te danken heeft. De regeering vraagt zich dan ook af, of zij de invoerrechten op de buiten- landsche steenkolen niet moet verhoo- gen. De opbrengst van dit invoerrecht zou worden uitbetaald aan de steen koolindustrie, ten einde deze in staat te stellen de prijzen der huisbrandkolen niet te verhoogen. De nationale federatie van handels ondernemingen heeft een schrijven ge richt aan minister-president Van Zee land, waarin zij protesteert tegen het decreet van 6 Mei 1.1., hetwelk de han delspolitiek der regeering aanvult met maatregelen ter bestrijding van de ab normale stijging der prijzen. Onweer en storm boven Zuid-Enge- land. Boven Londen en een gedeelte van Zuid-Engeland zijn gistermiddag hevige onweders losgebarsten. Er is een man gedood, verscheidene huizen zijn beschadigd en andere vernielingen aan gericht door de hevige hagel- en regen buien. De temperatuur, die het hoog ste punt van dit jaar bereikt had, n.l. 85 graden, daalde in weinige minuten met 10 graden. Bestuurders van vliegtuigen rappor teerden hevige stormen boven Londen. Een moord uit het steenen tijdperk. Bij het bouwen van een der nieuwe autowegen in Duitschland heeft men 'n moord ontdekt, die in het steenen tijd perk meer dan 5000 jaar geleden is gepleegd. Nabij Weissenfels heeft men name lijk op slechts 70 cm diepte het geraam te van een mensch gevonden, wiens loofd in tweeën was gespleten door een steenen bijl, die nog in den schedel stak. Generaal Ludendorff zegt De „Wiener Sonn- und Montag Zei- tung" te Weenen verwijst n,aar een door Generaal Ludendorff in zijn blad gepubliceerd artikel „Aan de heilige lente der Duitsche macht". Daarin zegt hij, dat het Duitsche volk eindelijk een natie onder de wapenen is geworden; daarmede is naar zn meening echter slechts half werk verricht. Het moest worden verboden, dat in het leger de Christelijke godsdienst wordt aangehan- êf}1- Wel mag een Jood zoo schrijft hij nooit meer Duitsche soldaten commandeeren, doch zijn God Jehova is nog steeds Heer der Duitsche heir- scharen. Zoolang de Bijbel nog steeds millioenen Duitsche soldaten en tiental len millioenen van het Duitsche volk „vergiftigt" is het probleem nog niet definitief opgelost; de leer van het Christendom is het „ergste pacifisme" en het kan niet met het karakter v,an het Duitsche volk in overeenstemming worden gebracht Communiste tot 15 jaar veroordeeld. Het volksgerecht te Berlijn heeft Berta Kars, uit München, een functiona- resse van de communistische jeugd, tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld we gens hoogverraad. Berta Kars had tot haar arrestatie op 31 Januari 1934 ge werkt voor het herstel van haar orga nisatie in Thüringen, Baden en de Paliz Een raar geval. Sedert korten tijd moet ieder, die als tooneelspefer of tooneelspeelster in Oostenrijk werkzaam wil zijn, een examen afleggen voor een speciaal voor dit doel in het leven ge roepen examencommissie. Thans doel zich, nadat deze commissie nauwelijks haar ambt heeft begonnen uit te oeie nen, het absurde en burleske geval voor dat een jonge actrice, Leddihis, wie: spel den directeur van het Burgtheater te Weenen zoo goed bevallen heeft, da hij haar onmiddellijk als lid van het en semble van dezen vermaarden schouw burg engageerde, voor het examen ge zakt is! Met andere woorden: zij mag in Oostenrijk voorloopig niet optreden, maar Rübbeling, de directeur van het Burgtheater stoort zich daar niet aan en zal haar toch laten spelen. Zijns in ziens was het heelemaal niet noodig ge weest, dat ze examen deed. Om op te mogen treden, wendde zij zich tot den dramaturg van het Burgtheater, Busch- beck, met de vraag, of zij ook voor die commissie een proeve van haar kunst moest laten zien, doch deze antwoord de, dat dit heelemaal niet noodig was. Maar de ,*Ring der O'esterreichischen Bühnenkünstler", de nieuwe vakorgan; satie, zei het tegendeel. Maar, zoo voeg de men eraan toe, het was alleen maar een formaliteit en anders niet en er zou hoegenaamd geen gevaar voor haar be staan, daar zij reeds een contract met het Burgtheater, den grooten staats- schouwburg, had. Desalniettemin heeft men haar zes maanden gegeven, zooals dat in de academietaal heet. Met haar is een acteur gezakt, die al dertig jaren in verschillende schouw burgen is opgetreden. Hij was voor dc examencommissie verschenen, omdat hij al drie jaren werkloos is en hij nu de aandacht op zich hoopte te kunnen vestigen. Hij zal nu wel nergens meer een engagement kunnen vinden. Dertig menschen bij het baden ver dronken, Bij het zwemmen en baden zijn de laatste dagen in Zweden talrijke ongelukken gebeurd. In totaal zijn 30 personen verdronken. Een bijzonder tragisch geval deed zich voor bij Kalmar, waar een roeiboot met 4 meisjes omsloeg. Alle vier verdronken. GESMOORDE PALEIS-REVOLUTIE Naar aanleiding van de opzienbarende arrestatie van den commandant en 20 manschappen van de wacht van het Kremlin (zie 2e blad) schrijft het Han delsblad: Dat is geen kleinigheid: de lijfwacht van Stalin, Molotov en andere bolsje wistische leiders van contra-revolution- naire gezindheid, van heulen met den vijand beschuldigd! Het puikje van de G. P. Oe, op hun betrouwbaarheid dubbel en dwars geëxamineerde en gecontro leerde leden van de politieke politie, die den staat voor dreigend gevaar moet hoeden en het in de kiem smoren. Dat wil dus zeggen: het apparaat, waarvan het bestaan der dictatuur afhangt, tot in de kern onbetrouwbaar! Dit is in de historie der dictatuur nog nooit vertoond. Bij alle partijgeschillen, die in den loop van den tijd uitgevochten zijn, heeft de lijfwacht, eerst van Lenin, later van Stalin, zich volkomen betrouw baar getoond. Lenin had geen behoefte aan zeer scherpe slectie: alle meenings- verschilien zwegen voor zijn gezag, iede re „soldaat der revolutie" stond met zijn eigen leven in voor de onkwetsbaarheid en veiligheid van den dictator. Maar Stalin heeft zooveel gekuipt, zoo Oos- tersch meedoogenloos zijn weg ge baand, de opposanten in de partij zoo genadeloos afgemaakt en vernield, dat hij in de keuze van zijn lijfgarde de uiterste behoedzaamheid moest betrach ten om zeker te zijn van haar toegewijd heid. De afvalligheid van den comman dant van de wacht van het Kremlin en twintig zijner manschappen, op 's lands traditioneele wijze door spionnage aan het licht gebracht, openbaart opnieuw en zeer evident, dat er in de communis tische partij stroomingen en stemmingen zijn, die met de politiek der dictatuur in conflict zijn. Er is een aantal punten waarlangs men de lijn al sedert geruimen tijd kon trekken en waarop wij reeds de aan dacht gevestigd hebben. De moord op Kirov te Leningrad, de arrestatie van Zinowjev en Kamenev, de vervolging in 't geheele land van Trotskisten, de ont binding van het Genootschap der Oude Bolsjewisten, de arrestatie en veroor deeling van Jenoekidze, het lid van het centraal executief comité der Sowjet- regeering. Thans rebellie onder Stalins lijfwacht. Als het uiteindelijk gevolg van Stalins politiek tegenover zijn eigen par- tijgenooten? Niemand geeft daarop ant woord, maar het heeft er veel van weg. Het laatst gesignaleerde verschijnsel is op zichzelf en in verband met de voor afgaande gebeurtenissen van buitenge wone interesse. Wellicht was het wel inderdaad het begin van een paleisrevolutie, die het op de dictatuur gemunt had. Noodlottige brand in een jachthaven. In een jachthaven bij Fort Bauder- dale in Florida is een groote brand uit gebroken, tengevolge van de ontploffing van een benzinetank van een jiacht, waardoor 72 kruisjachten, motorbooten enz. werden vernield. De waarde dezer vaartuigen wordt geschat op 134 mil Hoen dollar. Men vreest, dat bij den brand drie menschen om het leven zijn gekomen. Een man met twee magen, die den hongerdood dreigt te sterven. Het lichaam van mr. Seth Stratton uit Chi cago is op een zeer eigenaardige wijze gebouwd. Hij bezit namelijk twee ma gen en niettegenstaande deze speling van de natuur staat het toch vast, dat hij langzamerhand dood zal hongeren, omdat hij telkens opnieuw verzuimt zijn geneesheer regelmatig te bezoeken. De thans 72-jarige grijsaard, werd 21 jaar geleden geopereerd en tot hun groo te verbazing constateerden de behande lende chirurgen, dat de patiënt behalve op de gewone plaats ook nog een maag in de borstholte bezat. Deze was weliswaar slechts een ver lenging van het spijsverteringskanaal, doch verrichtteverreweg den meesten verteringsarbeid. Door een bijzondere samenstelling van zijn slikspieren kon Stratton het voedsel van maag no. 1 naar maag no. 2 brengen. Bij de eerste operatie bemerkten de artsen tevens dat de verbinding tusschen beide magen was verstopt geraakt en na veel moeite gelukte het hun met be hulp van luchtpersing het verbindings kanaal weder goed te laten functionee- ren. De geneesheeren drukten hun pa tiënt echter op het hart, om de zes maan den terug te komen om den maagwanc en het verbindingskanaal te laten ver wijden. Dit heeft de grijsaard al sedert jaren geweigerd, zoodat het verbindingska naal zich opnieuw heeft gesloten. Hij kan op het oogenblik geen voedsel meer opnemen en zal dus langzamerhand den hongerdood moeten sterven, want de artsen vreezen hem wegens zijn hoogen leeftijd niet meer te kunnen redden. (Msb. Een epidemische blindheid. Sinds jaren heerscht in het stadje Tultepek een epidemische blindheid. De kwaal is de laatste maanden zoozeer toegenomen dat vrijwel alle inwoners met uitzonde ring van de kleine kinderen volslagen blind zijn. De Indianen uit de omgeving zijn van meening, dat de blindheid veroorzaakt wordt door het stuifmeel van de Ver' kuenza, een cactus die veelvuldig in deze streek wordt aangetroffen. Een oogarts, die een onderzoek ter plaatse heeft ingesteld, heeft evenwe' bevonden, dat de epidemische blindheic niet veroorzaakt kan worden door het stuifmeel van deze cactus. Volgens zijn meening moet het raadselachtige ver schijnsel worden toegeschreven aan den beet van een insect, dat evenals de bijen loning verzamelt, en zijn nest verdedigt niet door de steken, maar door in oogen, neus en ooren der jagers te kruipen. DE MIDDELBURGSCHE V AC ANTIESCHOOL EN WAFELTJES. Willen de zomerplannen van de Mid- delburgsche vacantieschool voor 1935 door gaan,d,an zal men in Mido*N- jurg eerst wafeltjes moeten eten! Ja, het klinkt wat eigenaardig wel licht, maar toch is het zoo. Een groot aantal kinderen willen wij in de zomer- vacantie eenige fijne dagen bezorgen door hen naar 't strand te brengen en d,aar te doen genieten van al datgene wat op zulke uitstapjes te genieten valt: tram, melk, spel en wedstrijden. Maar voor dat al is geld noodig en voor velen zeer velen zelfs dit jaar kan niet de volle bijdrage worden betaald, ïn ook al doet men het zóó bescheiden en zuinigt men uit wat k,an, 't kost toch altijd nog meer dan men dacht. Maar onze stadgenooten hebben ons voor dit doel nog nooit in den steek gelaten. Tenten zijn in eenige dagen bij eengebracht, spelmateriaal kregen wij, kortom altijd heeft men ons nog ge holpen. Zou men het nu niet. doen? De huishoudschool bakt duizenden wafeltjes voor ons werk, op een ande re centrale plaats worden er ook ge bakken. De grondstoffen daarvoor wor den voor 't grootste deel gratis be schikbaar gesteld door de melkfabriek de twee coöperaties en de firma Schulte en Thieme. 't Muziekkorps Crescendo zal Vrijdag avond ter aanmoediging, een wandel tocht organiseeren. Een staf van dames staat klaar om te bakken, in te pakken, te suikeren en huis aan huis en op straat te verkoopen. Het centraal punt zul worden gevormd door de nieuwe vacan tieschool tent, die op de Markt wordt opgeslagen en waarvan de M. V. S. en de Roode Kruisvlag zullen wapperen. Stdagenooten, ouderen en jongeren, of U meer of minder met de crisis te kampen hebt, de minimumprijs van 10 cent vogr een zakje w,ufeltjes haalt het uit Uw beurs, Uw zak of in welke ver loren hoek U ook nog een dubje zitten hebt; maar haalt het te vocrschijn a.s. Zaterdag, stelt onze verkoopsters niet te leur, eet wafeltjes bij de koffie en bij de thee en Gij en de kinderen allen zullen er wel bij varen. Kct bestuur van de Midd. Vacantie School- LIEFDADIG GOES. Met toestemming v,un het college van B. en W., zal er binnenkort aan de in woners van Goes gevraagd worden aan een verloting deel te nemen. De zaak is deze. Mej. Homburg, jongste zuster van ds. Homburg, zij is al van haar twintig ste jaar lijdende heeft onlangs ge maakt, hoe zullen we 't noemen een zandbak, een strandbak, of hoe ook, zooals de kinderen spelen aan het strand, met schoppen en emmertjes, zandheuvel met vlag er op geplant, wa gentjes met schelpen enz. enz. enfin, een stukje strandleven van kinderen, in 't klein natuurlijk. Zij wil dit produc tief maken voor 't een of ander liefda dig doel zelf lijdende iets doen voor andere lijdenden, dus bv. voor Crisis comité, Zeeuwsche Beker, tegemoetko ming in anderer lijden. Het lot maar f 0.10 ter algemeene deelneming. De zandbak zal te zien zijn in de eta lagekast van de grossierderij van de Firma Van Melle, Opril Groote Markt. De verloting zal plaats hebben uiterlijk 1 Augustus.. Het Comité van voorbereiding: Mevr. Van Dusseldorp. Mevr. Van Balegoyen de Jong. Mevr. Dr. Looyen. Mevr. PilaarDe Groot. Mej. E. Brouwer. Mej.. J. J. Donner. Mej. N. de Graaff. Zuster Van Melle, Ziekenhuis Oostwal. Mei, E. J. Potter. Mej. H. Th. Rosket. Mej. Weststeijn, Directrice Vakschool. Goes, Juni 1935. Middelburg. Van 2124 Juni. Bevallen: E. M. Jobse geb. Grünbauer d.; J. A. de Klerk geb. Loomans z.; C. M'. Groenewegen, geb. Behage d-, N. Meliefste geb. Meijers d. Goes. Bevallen: L. Kesselaar geb. Van Ee- kelen d. Middelburg, 26 Juni Op de ex portveiling deden aardbeien 716 c. Kleine veiling aardbeijen 1124 c., frambozen 7288 c., frankenthaler 73 c., kruisbessen 2 c., alles per kg. perziken 311 c. per stuk.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3