O+O NIETS AKKERTJES KUNST EN WETENSCHAP. SPORT. OXO ALLES BUITENLAND. INGEZONDEN STUKKEN. BURGERLIJKE STAND. ■ARKTBERIOHTEH. p-'' v BELGIË. BALKAN. Neem toch 'n "AKKERTJE" WALCHEREN. CRISÏS-PÜBLICATÏEN. AGENDA. In den Raad keeren niet terug: A. iSlabbekoord (Anti-Rev.), F. Daalman (r.k.) en H- Dane (Herv.) die voor een candidatuur had bedankt. Nieuwe leden: A. Vette, G. Nieuwen- huijze, en Chr. Almekinders- ARNEMUIDEN. He vereeniging tot Christelijke verzorging van Krankzinni gen in Zeeland „Stichting Vrederust", afdeeling Arnemuiden vergaderde o. 1. van den heer J. J. C. van der Graaff in de christelijke school. Medegedeeld werd dat het ledental thans 40 bedraagt. Het financieel ver slag over 1934 sloot met een goed slot. Door de heeren Iz. van Belzen en C. de Jager was de boekhouding gecontro leerd van den penningmeester welke in orde bevonden was. Naar de op 1 Juli te houden jaarvergadering der Stichting Vrederust te Bergen op Zoom werden de heeren ds. H. Scholing en J, J. Wijk- huys afgevaardigd als secundus P. van Belzen en C. de Jager. Besloten werd in de winterperiode Januari of Febru ari een spreker voor de afdeeling op te laten treden ditmaal een Herv. predi kant. Acte 1. o. Aan de Rijkskweekschool te Middel burg slaagden voor het eindexamen J. G. Brugman, A. H. L, J. van der Burg, J. Luwema, A. de Nooijer, allen te Vlis- singen, J- W. den Hollander te Middel burg en S. J. de Korte te Tholen- Nuttige handwerken. Aan de Chr. Kweekschool te Middel burg slaagden voor nuttige handwerken de dames M. A- Harinck, en H- C. Loo- dewijk, Middelburg, J. P. W. Oggel, Axel, P, Verheul, Souburg, E- de Visser, Vrouwepolder en M. de Vos, Seroos- kerke. Bij Kon. besluit is, met ingang van 1 September 1935, benoemd tot leeraar in vasten dienst aan de R.H.B.S. te Oostburg D. van de Schaft, thans tij delijk leeraar aan die school. Kunstkring het Zuiden, Onder voorzitterschap van den heer C. A. van Woelderen, vergaderde Don derdagmiddag ten Stadhuize te Vlissin- gen de Kunstkring het Zuiden. De secretaris, de heer Van Dijk, bracht het jaarverslag uit over 1934 1935, waaruit bleek, dat de vereeniging telt 5 eere, 4 gewone en 29 buitengewo ne leden. Er zijn 3 tentoonstellingen ge houden, terwijl bijna de geheele maand Augustus de tentoonstelling „Kunst in Nood" het gebouw in gebruik had. Op de eerste tentoonstelling waren alle Zeeuwsche schilders uitgenoodigd, 10 zonden in, maar van de andere meen den verschillende maar niet eens te moeten antwoorden. Het aantal bezoe kers aan de 3 tentoonstellingen bedroeg 1750 tegen 4231 in 1933-1934, maar men moet niet vergeten, dat „Kunst in Nood" in het volle seizoen viel en deze tentoon stelling was alleen tegen entree toe gankelijk, waarvan ongeveer 600 per sonen gebruik maakten. In Mei 1934 kreeg de Kring toestemming tot het hou den van een verloting met 2000 prijzen. In Maart 1935 waren 1527 loten ver kocht voor 758, Er zijn 11 schilderijen aangekocht voor 690. De kosten wa ren totaal 769, zoodat een tekort van 11 is, dat op de vereenigingsrekenintf is gebracht. Het jaarverslag werd goedgekeurd en ook de rekening van den heer Van Dijk als penningmeester, welke aanwijst 176 in ontvangst en 122 in uitgaaf, dus met 54 goed slot. De vergadering herkoos mevrouw Evers Keg en de heer G. Jacobs met algemeene stemmen tot bestuurslid. Besloten werd in verband met het feit, dat de heer Jacobs, de ziel der ten toonstellingen, op 29 October 70 jaar wordt, een groote tentoonstelling spe ciaal van zijn werken te organiseeren. Verder staan enkele groepstentoonstel lingen op het programma waarvan de eerste half Juli zal beginnen. Er zullen maatregelen genomen worden om aan het gebouw zelf en ook in hotels enz. meer te wijzen op de tentoonstellingen en vooral ook op het feit, dat deze gra tis toegankelijk zijn. Het idee kwam naar voren, dat het bezoek verleden jaar er ook wel onder geleden heeft, dat men wist, dat er loten werden verkocht. Dit jaar zal^ echter geen aanslag op de portemonnaie der bezoekers worden ge daan. Zeeuwsch-Brabantsche Turnkring van het K. N, G, V. Voor de uitvoering, die 29 Juni te Kapelle gegeven wordt ter gelegenheid v,an het 25-jarig .bestaan van de ver eeniging „Olympia" aldaar, hebben zich ruim 750 turnsters en turners voor deel name opgegeven. Om 13.50 heeft een officieele ontvangst op het gemeente huis plaats. De Landbouw-Crisis-Organisatie voor Zeeiand vestigt er den aandacht op dat, ter voorkoming van het opmaken eener tuchtrechterlijke verklaring de met aardappelen bebouwde oppervlakte in overeenstemming moet zijn met de op de teeltvergunning vermeldde opper vlakte. Mond- en klauwzeer. Het aantal gevallen van mond- en klauwzee gedurende de maand Mei 1935 bedroeg in de provincie Groningen 2, Friesland 8, Drenthe 5, Overijssel 1, Gelderland 1, Utrecht en Noord Holland geen; Zuid Holland 2, Noordbrabant 1, Limburg geen. De cijfers duiden het aan tal eigenaars aan onder wier vee deze ziekte werd geconstateerd. ZEEUWSCHE LANDBOUW MAATSCHAPPIJ. Bezwaren tegen de rigoureuze beperking van den Zeeuwschen varkensstapel. Kort verslag v,an de vergadering van het dagelijksch bestuur, gehouden op 17 Juni j.l. te Middelburg, onder voor zitterschap van mr. P. Dieleman. Zaadteelt. De drie centrale land bouworganisaties hebben bij den minis ter van Economische zaken een voor stel ingediend tot het steunen van de teelt van radijs-, spinazie-, blauwmaan- en kool- 'of raapzaad. Met de voorgestelde regeling wordt het mogelijk geacht de uitvoer van deze zaadsoorten in stand te houden door middel van eenvoudige regeeringsmaat- regelen, welke geen kosten behoeven mede te brengen. In het kort komt de regeling hierop neer dat genoemde zaden worden ge steund met een bepaald bedrag per 100 kg, waardoor het mogelijk wordt con- curreerend te exporteeren. Het dagelijksch bestuur heeft zich met deze voorstellen vereenigd. Uitvoercontrole Uien. De directeur- generaal van den Landbouw heeft aan de drie .centrale landbouworganisaties medegedeeld, overtuigd te zijn. dat in de uitvoercontrole op uien, welke door het Uitvoer-Controle-Bureau (U.C.B.) wordt geregeld, de belanghebbende telers niet voldoende medezeggenschap hebben. Om te voldoen aan den z.i. billijken wensch van den georganiseerden land bouw heeft de directeur-generaal voor gesteld de uitvoercontrole voor uien op te dragen aan een Commissie, waaraan de vorm van een stichting zal worden gegeven- Deze commissie zou dan bestaan uit 4 leden-exporteurs en 1 lid-producent, welke worden aangewezen door het U.C.B., terwijl de lanbouworganisaties 3 producent-leden zullen aanwijzen. Met voldoening heeft het dagelijksch bestuur van de Z.L.M. van dit voorstel kennis genomen, daar met de belangen der landbouwers-uientelers bij de nieu we regeling ongetwijfeld meer rekening zal worden gehouden, dan tot heden het geval was. Invoer vleesch. In verband met de huidige zeer moeilijke positie van de veehouderij in ons land werd de invoer van vleesch inzonderheid uit Denemar ken en Argentinië opnieuw in bespre king gebracht. Medegedeeld werd dat de invoer van vleesch de laatste jaren wel sterk is afgenomen, doch nog altijd van beteekenis mag worden genoemd. Hoewel tegenover de invoer van Deensch vleesch, in ons land een niet onbelangrijke export van landbouwpro ducten uit Nederland naar Denemarken staat, was het dagelijksch bestuur van oordeel dat maatregelen tot beperking van de invoer van vleesch noodzakelijk moeten worden geacht, gezien het groo te overschot aan vleesch dat Nederland reeds heeft zonder den bedoelden invoer. Besloten werd het Landbouw-Comité te verzoeken krachtige pogingen in het werk te stellen om den invoer van vleesch te doen verminderen, vooral uit die lan den, waarheen wij geen of vrijwel geen producten exporteeren. Nieuwe regeling van 'de pacht. Het dagelijksch bestuur heeft het nieuwe ontwerp-Pachtwet besproken en nader in studie genomen. Tevens werd besloten het ontwerp in de eerstvolgende hoofd bestuursvergadering te behandelen. Uitkeering schapenfonds. Met in stemming werd vernomen dat de drie centrale landbouworganisaties zich tot den minister van Economische zaken hebben gewend met het verzoek de uit betaling van het z.g. Schapenfonds 1933 zoo spoedig mogelijk te doen plaats hebben. Beperking varkensstapel, Bij de ge wijzigde crisisbeschikking 1933, II Zijn aan de provincie Zeeland slechts 37.810 varkens zwaarder dan 20 kg. toegewe zen, tegen het vorige jaar 55.000.' Het dagelijksch bestuur was van oordeel, dat deze beperking van 31 pet. voor Zee land onaanvaardbaar is. In een uitvoe rig gedocumenteerd schrijven heeft het dagelijksch bestuur in samenwerking met de andere landbouworganisaties in deze provincie zich tot den regeerings- commissaris voor den Akkerbouw en de Veehouderij gewend om de onmogelijk heid van deze beperking aan te toonen, daar alleen reeds voor de huisslachtin gen ongeveer 40.000 varkens noodig zijn, Met de meeste aandrang werd dan ook verzocht het aantal varkens boven de 20 kg. voor de provincie Zeeland zoo danig te verhoogen dat het toewijzen van varkens aan de individueele var kenshouders mogelijk wordt. Besloten werd namens de Z.L.M. een tweetal le den af te vaardigen, die bij het Land bouw-Comité een wijziging van de ge nomen maatregelen zullen bepleiten. Verlaging vaste lasten, Kennis werd genomen van het schrijven van de drie centrale landbouworganisaties aan den Raad van Ministers inzake het nieuwe bezuinigingsontwerp. In het schrijven betuigen de organisaties haar leedwezen dat de verlaging der vaste lasten in het nieuwe bezuinigingsontwerp niet is op genomen. Zij dringen er op aan zoo spoedig mogelijk voorstellen in te die nen tot verlaging der vaste lasten, daar verlichting voor verschillende bevol kingsgroepen dringend noodig is. Tuinbouwcommisse der Z.L.M, In verband met de aansluiting van ver schillende tuinbouwvereenigingen bij de Z.L.M. werd besloten een reorganisatie van de Tuinbouwcommissie voor te be reiden. Elke toegetreden vereeniging zal worden verzocht een lid in de commis sie aan te wijzen. De commissie zal op geregelde tijden vergaderen en kan voor stellen bij het Dagelijksch Bestuur in dienen. Door deze regeling wordt aan de Z.L.M. een afdeeling Tuinbouw toe gevoegd, welke inzonderheid de belan gen der leden-tuinbouwers zal beharti gen. Algemeene Vergadering Z.L.M. Be sproken werd de regeling der te houden hoofdbestuurs- en algemeene vergade ring, welke op 9 en 10 Juli a.s. te Axel zullen worden gehouden. Ongetwijfeld zal het op de algemeene vergadering waar de heer Smid, oudreferendaris bij de directie van den landbouw een inlei ding zal houden, niet aan belangstelling ontbreken. Medegedeeld werd dat de opgave voor den rijtoer de gestelde verwachtin gen reeds overtreft. MAAR WANT HET IS VAN LIEBIG (Ingez. Med.) HET ITALIAANSCH-ABESSIJNSCH CONFLICT. Een incident. Naar aanleiding van een incident, waarbij een onbekende 't Italiaansche vlaggetje van de auto van den Italiaan- schen zaakgelastigde heeft afgerukt, wordt meegedeeld, dat de dader niet tot het Abessijnsche leger behoort. De Itali aansche gezant heeft een officieele ver ontschuldiging geëischt. De Abessijnsche regeering onderstelt, dat men te doen heeft met een provoca teur, Er wordt weinig beteekenis aan 't incident toegekend, al zijn aangelegen heden van deze soort heel geschikt, om ernstige gevolgen te krijgen bij een zoo gespannen verhouding als tusschen Italië en Abessynië. Een geheime kolenmijn. Verschei dene Belgische bladen maken gewag van de ontdekking te Gilly-Sart-Cul- part, bij Charleroi, van een geheime kolenmijn. Een arbeider, thans het be roep van chauffeur uitoefenend, had op gemerkt dat ingenieurs van de mijn Noël-Sart-Culpart, dicht bij zijn wo- ining, boringen hadden gedaan welke niet zonder resultaat waren gebleven. De man liet een garage bouwen boven de plaats waar een dezer boringen was verricht en begon er, bij nacht, te del ven. Weldra ontmoette hij een kool ader van 1 m. 20 dikte. Het graafwerk werd geleidelijk voorgezet en zoo be reikte de clandestiene mijn weldra een diepte van 7 meter. Zij bestond reeds uit verscheidene gangen, electrisch ver licht en geventileerd, toen dezer dagen, bij een huiszoeking, de gendarmerie het zaakje ontdekte. De man heeft be kend reeds vele duizenden kilogrammen steenkolen te hebben uitgegraven en verkocht. Zes kinderen levend verbrand. Bij het dorp Opowe (Zuid-Slavië) had een boer, terwijl hij met zijn vrouw op het land werkte zijn drie kinderen onder gebracht in een zomerverblijfje, dat uit riet was opgetrokken. Plotseling be merkte hij, dat dit huisje in lichterlaaie stond. Ondanks wanhopige reddingspo gingen is men er niet in geslaagd de kinderen te redden. In het dorp Novo-Banowitsj in Zuid- Slavië is een dergelijk ongeluk gebeurd. Ook hier had een boer zijn drie kinde ren opgesloten in een rieten hut, waar zij moesten slapen. Door onbekende oorzaak is deze hut in brand gevlogen, zoodat de kinderen levend verbrand den. Bij beide ongelukken hebben de ou ders ernstige brandwonden bekomen. De vrouw van den eerstgenoemden boer is zoo ernstig gewond, dat men voor haar leven vreest. In haar wanhoop wierp zij zich in den brandende riet- hoop. (N.R.C.) ^lELOOS tv *oO' °^6*s en al die klachten en bezwaren zullen verdwijnen, dank zij de buitengewone samenstelling van Apoth. Dumont, waarmede de "AKKERTJES" zijn gevuld. En.... "ze zijn onschadelijk. Ge proeft niets. Uw maag rookt niet van streek, ze glijden naar binnen. Volgens recept van Apotheker Dumont Metalen zak-etui met 3 stuks 20 cent. Glazen kokertje met 12 stuks 52cent. (Ing. Med.) ALWEDER EEN. Speldjes; bloempjes; vlaggetjes, olie bollen, vlinders, enz., énz. Deze alle moe ten afwisselend, praktisch bijna iedere week Uw mildadigheid prikkelen. Zoo ook weder a.s. Zaterdag. Nu voor een oude bekende. Ik geloof gaarne dat een ieder niet alle aangeboden voorwerpen kan of wil koopen, deels omdat daar voor de koopkracht ontbreekt, deels omdat men niet genoeg sympathie ge voelt voor het te steunen doel. Zooals gezegd dezen Zaterdag doen wjj weder een aanslag op Uw goedgeefsheid voor een oude bekende. Hoeveel jaren wordt al niet reeds gecollecteerd voor Zonnestraal het sanatorium waarin tu- berculose-lijders niet alleen hun gezond heid terug vinden, doch ook hun arbeids vermogen kunnen terug krijgen. Het sanatorium toegangkelijk voor een ieder, onafhangkelijk van godsdienst of poli tieke richting. In verband met de tijdsomstandighe den vloeien de bronnen van inkomsten traag en toch de behoeften blijven even groot, dreigen zelfs hooger te worden, U kunt U slechts onttrekken aan onze aanvraag wanneer werkelijk Uw koop kracht daarvoor te gering is. Dat U niet sympathiseeren zult met het doel is bijna ondenkbaar. Niet te kunnen arbei den als men zulks gaarne zou willen is erg; door ziekte niet te kunnen werken is erger, doch te weten dat de mogelijk heid bestaat zijn door ziekte te loor ge- gane werkkracht terug te kunnen krij gen, doch dat door gebrek aan geld dit onmogelijk is is aller verschrikkelijkst. Zijn medeburgers dit lot te besparen is Hooge Plicht. Hiertoe wordt U Zaterdag opgeroepen en in de gelegenheid ge steld. Ik ben overtuigd dat het resultaat der collecte aantoonen, dat niemand zon der hooge noodzaak zich aan dezen plicht heeft onttrokken. Namens het Zonnestraalcomité. arts. D. N. van Gelderen. Middelburg- Oost- en West Souburg. Van 12 tot 18 Juni. Getrouwd: J. van de Vrede 23 j. en M. J. van der Wart 26 j.P. A. van de Putte 26 j. en C. M. Polderman 22 j.; M. Sturm 28 j. en J. Meijer 24 j. Bevallen: P. van Soelen geb. Marijs d.; L. Brouwer geb. Kaljouw z. Overleden: L. Kervink 31 j. ong.; C. J. Cleeren 22 j. ong,; C. E. Plugge 70 j, man van A. A. Korteweg. (Nwbld.J Heinkenszand. Van 10 tot 15 Juni. Bevallen: J. Rijk geb. van den Dries z. Getrouwd: J. Tr.aas jm. 23 j. en J, Marits jd. 21 j. te Kapelle. Overleden: M. N. Claeijs 68 j.. vrouw van P. Bek; M. Pieters weduwe van C. Rijk, 70 j. (D.Z.) ONTVANGEN BOEKEN. „Patriciërs", door Jan H. Eekhout. Verschenen bij de Uitgevers Mij. Hol land te Amsterdam. „Anitra's dans", roman door Fannie Hurst. Geaut. bewerking van Jeanne van Schaik-Willing- Uitgave H. P. Leopold's Uitgevers Mij. te Den Haag, „Christus en Japan", door Tojohiko Kagawa. Geaut. vertaling van J, Henzel. Verschenen in de Libellen-serie bij de uitgevers Bosch Keuning te Baam- In dezelfde serie verscheen bij deze uitgevers voorts: „De beide Blum- hardts". Een strijd om het Koninkrijk Gods, door ds. J. J. Buskes Jr- „Wereldcrisis. Is er een uitweg?" door L. J. Breman- Wegwijzer bij de be studeering van de huidige problemen. Deze uitgave verscheen in de serie „In de branding", bij de uitgevers Van Gor- cum Comp. te Assen. „....En daarom boeren, blijft pa raat", brochure door ing. A. O. Rijsdijk- Uitgave A. W. Sijthoff's Uitgevers Mij. te Leiden- Vlissingen. Van 13 tot 19 Juni. Ondertrouwd: E. W. Bleijenberg 20 j. en W. Huiszoon 20 j.; G. J. Stam 26 j. en A. J. Verseput 25 j.; H. P. Verkroost 29 j. en P. L. Versluijs 31 j.; L. A. Pie- terse 24 j. en E. J. van der Heijdt 24 j. Getrouwd: D. Cracau, 28 j, en S, Ephraïm 24 j. Bevallen: C. S. de Puijt geb. Ie Bleu d.; H. C, van Belzen geb. de Louw d.; M, van Hoorn geb. van Schijndel (1.) Overleden: S. C. de Lijser 75 j. wed. van L. van Dilst; M. J. Walrave 51 j. vrouw van F. van de Velde. (V.C.) Middelburg, 20 Juni. Op de aard appelveiling deden: oude bonte 1,01 1,17, Zeeuwsche blauwe 251,01, bra- vo's 86 c., nieuwe: I 1,501,98, II 1,34 1,70, III 1,17—1,46, alles per 25 kg. Mi i d d e 1 b u r g, 21 Juni- Ochtend veiling: aardbeien 2942, frankenthaler 7176 c,, beide per kg, perziken 411 c-, per stuk. Goes, 20 Juni. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groote Veiling van: Kruisbessen 22,10, Nieuwe Aardappe len 9, per 100 kg. Kleine Veiling: Aardbeien 2229, id. lie soort 1315, Doperwten 15, Poste lein 78, Tomaten 913, Nieuwe Aard appelen 6, Oude idem 1,204, per 100 kg,Bloemen 12, per 100 bos. ft Z i e r i k z e e, 20 Juni. Kipeieren (groothandelpr.) f 1,80, idem (kleinhan- delpr.) f 1,80—2,20, per 100- MIDDELBURG: VR 21 Jun, Rek. en Verantw- Comm. Spijsuitd. minverm.; Simpelhuisstr- 16—15.00 h. VR 21 Jun. Veulenk. „Hippos" Molenw- 10.00 h. VR 21 Jun. Lez, Nijverh. Onderw,, spr. G. N. Meurs, Leiden, St- Jor. 20 h. VR 21 Jun. Molenw.conc. M. M, 20.00 h. ZA 22 Jun. „Nat- Zonnestraaldag". ZA 22 Jun. Int. Athl.wedstr., „E.M'.M."- ZO 23 Jun, Abdijconc. M. M.; 12-13.00 h. ZO 23—WO 26 Jun. Réunie Waalsche Kerken; consist. Kam- Waalsche K. DO 27 Jun, Alg, Verg- „Pro Juventute", Gerechtsgeb. 16-00 h. ZA 29 Jun. Verg- Polder Walcheren Abdij 10.00 h. MA 1 Jul. Verg. Ver- Oude Gebouwen; „de Zon", (L.D.) Dl 2 Jul- Opening Prov. Staten 19.30 h. WO 3 Jul. Prov. St., verk. G. S. 10 h- ZA 6 Jul. Dem. Hondendressuur, Weide „Griffioen 14,30 h. DO 25 Jul. Alg. Verg. Z. Bakkersb. ZA 27 Jul, Nat. Singelloop, „E.M.M.". MA 29 Jul.—ZA 3 Aug. Kermis. MA 5ZA 10 Aug. Nat. Schaakkam pioenwedstrijden. WO 21 Aug.—ZA 31 Aug. Tent. Hand., Nijv. en Ind. Z.E.T.O.; St. Joris. ZA 31 Aug. Reg. Singel-Estaf., „E.Mi.M," ZA 14 en ZO 15 Sep. Afstandsmarschen, Athletiekver, „E-M.M.". ZA 2 NoV, Verificatieverg. faillissement fa, H. C. Reyers; Gerechtsgeb. 10 h, GOES: VR 21 Jun. Verg. Ver. van Onderwijzers in Z. en N.-Beveland; Pr. v. O. VR 28 Jun. Openb- Conc. „Euphonia", MA 8 Jul. Alg. Verg- Zaadh. en Boomkw, wed. P. de Jongh; Hot. Centr. 14 h- DO 11 Jul. Openb. Conc. „Hosanna", Gr. Markt, 20.30 h. VR 26 Jul. Openb. Conc. „Euphonia", Gr. Markt, 20.30 h. ZA 27 Jul. Demonstr. Eng. L- d. H. Padv. Prins van Oranje 20,00 h- ZA 27 Jul. Zwemwedstr. „B.- en Zwem- club 't Sas". DO 8 Aug. Openb. Conc. „Hosanna", Gr. Markt, 20.30 h. DO 29 Aug. Conc. Eng. L. des H. mu- ziekk.; N.-H. Kerk. ZA 31 Aug. Openb. Conc. „Euphonia", Gr. Markt, 20.30 h. VR 13 Sep. Openb. Conc. „Hosanna", Gr. Markt, 20.30 h. DO 3, VR 4, ZA 5 Oct. Tentoonst. Vei lings Ver. Z. Beveland. BIOSCOPEN ELECTRO, Midb. VR 21—DO 27 Jun.: „De Ellendigen" (2e-deel); 20.00 h. ZO matinée 15.00 h. CITY, Midb. VR 21—DO 27 Jun.: „Een kreet in den nacht" en „Ik ben Suzanne"; 20.00 h-, ZO ma tinée 15.00 h. ALHAMBRA, Vliss. VR 21—DO 27 Juu „Gekooide Jeugd" en „8 Meisjes in een boot". LUXOR, VEss. VR 21—DO 27 Jun.: „De eeuwige Droom" en „Die Ma- del von Montparnasse", ALGEMEEN: ZA 20 Jul. Paardenmarkt te Oostburg* ZA 27 Jul, 2e Ned. Scheldevlucht, Vlieg veld Vlissingen. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, Mburg.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6