LANDBOUW. KERKNIEUWS. mismus. HANDEL EN NIJVERHEID. SPORT. immm mmm* LAATSTE BERICHTEN, AFLOOP VERK00PMBEH. BlliOEHLUKE STAND. MARKTBERICHTEN, De onthulling van het gedenkfeeken voor Van Heutsz. nisstraf van 3 maanden voorwaardelijk tegen zich eischen. Heling van identiteitsbewijzen J. v. E., 25 jaar, veekoopman te 's- Heerenhoek, heeft zich schuldi gemaakt aan heling, omdat hij begin Januari '35 te 's-Heerenhoek van zekeren B., werk zaam ten kantore van de Landbouw Crisisorganisatie voor Zeeland te Goes, een viertal identiteitsbewijzen van de Rundveeteeltregeling 1934 heeft gekocht, terwijl hij wist, dat B. die bewijzen op dat kantoor had ontvreemd. Verdachte verklaarde nog aan B. niet om die bewijzen te hebben gevraagd, doch wel het voornemen te hebben ge had deze met winst te verkoopen. Eisch 1 maand gevangenisstraf. L. K. V., 43 j,aar, kolenhandelaar, wonende te Westkapelle, was op 24 April jl. door den kantonrechter ver oordeeld tot f 10 of 10 dagen hechtenis, wegens overtreding van de Arbeidswet, gepleegd te Aagtekerke op 23 Febr. jl. De verdachte was in hooger beroep ge komen. Eisch bevestiging van het vonnis van den kantonrechter. Mr. Kuijpers bepleitte vrijspraak of ontslag van rechtsvervolging. C. J. van D., 45 jaar, smid, wonende te Duivendijke, werd ten laste gelegd dat hij op 2 Mei jl. te Ellemeet opzet telijk door misbruik van gezag als pa troon heeft uitgelokt dat zijn knecht met een door dezen bestuurde auto heeft gereden met een nummerbewijs dat aan een ,ander wat uitgereikt. Eisch f 25 b. s. iO dh. G. B., 39 jaar, bakker, wonende te Zierikzee, was op 1 Mei door den kan tonrechter te Zierikzee veroordeeld tot f 10 of 3 dagen hechtenis wegens over treding van de Tarwewet gepleegd op 26 Februari te Zierikzee. De verdachte was in hooger beroep gekomen. Eisch bevestiging van het vonnis van den kantonrechter. J. K., 47 jaar, arbeider, wonende te Kamperland, werd ten laste gelegd, dat hij yomstreeks 25 Maart te Wissenker- ke zijn opgave voor steun heeft ver- valscht door zijn opgaven voor gezing- inkomsten te laag op te geven, waar door ,aan hem eenige guldens te veel aan steun is uitbetaald. Eisch een maand gevangenisstraf. De brand in den Cuneratoren te Rhenen. In hooger beroep is gisteren voor het gerechtshof te Arnhem behandeld de zaak tegen den 46-jarigen loodgieter W. F. van H. te Rhenen. In eersten aanleg had verdachte voor de rechtbank te Arnhem terecht ge staan ter zake, dat hij, belast zijnde met loodgieterswerkzaamheden op het dak van den Cunera-toren te Rhenen op 3 September 1934 daarbij hoogst roeke loos en onvoorzichtig is te werk gegaan, waardoor brand is ontstaan met het ge volg, dat het dak der kerk grootendeels is verbrand, terwijl er ernstig gevaar heeft bestaan voor den waardevollen Cunera-toren zelf. De rechtbank veroor deelde verdachte tot één maand gevan genisstraf. Zoowel verdachte als het O.M. waren tegen dit vonnis in hooger beroep geko men. Gister heeft de advocaat-Generaal bij het Arnhemsche Hof bevestiging van het vonnis van de rechtbank geëischt. zalm vormen van den Nederlandschen trekpaardenstapel, dan behoeft het geen betoog, dat het schouwspel op 27 en 28 Juni a.s. groot zal worden. Het aantal inzendingen is verdeeld in 100 hengsten en 300 merriën, welke categoriën, n,aar gelang van den leeftijd in verschillende onderafdeelingen ver deeld zijn. Door deskundigen zullen de paarden in de verschillende onder-af- deelingen naar de waarde van het ex terieur en de afstamming worden ge rangschikt, terwijl de hoogst geplaatsten in de verschillende rubrieken van 4 jaar en ouder elkaar zullen bekampen om het kampioenschap. Niet alleen van de zijde der fokkers bestaat voor deze jubileum tentoon stelling veel belangstelling, Ons Vor stelijk Huis toonde bereids zijn mede leven in den arbeid der fokkers door het beschikbaar stellen van een groote zilveren medaille. In het Eere Comité namen verschil lende hooggeplaatste personen zitting. De Minister van Economische Zaken aanvaardde het Voorzitterschap. Van groote beteekenis moet geacht worden de belangstelling, die van an dere landen getoond zal worden. De re- geering van verschillende landen zullen zich officieel doen vertegenwoordigen. Tevens werd door .autoriteiten en fok kers uit Duitschland, Frankrijk en Bel gië een bezoek toegezegd. STAMBOEK VOOR HET NEDERLANDSCHE TREKPAARD. De 11e Nationale Tentoonstel ling te 's-Hertogenbosch. Den 22sten December 1914 werd on der leiding van den toenmaligen Direc teur-Generaal van den Landbouw, den heer P. van Hoek en den heer Vorster- man van Oijen, de provinciale trek paardenstamboeken tot één Nationaal Stamboek vereenigd. Het aantal leden bedroeg bij den aan- vang 1828, verdeeld als volgt: Gronin gen—Friesland 146; Drenthe geen; Gel derlandOverijssel 189; Noord Holland —Utrecht 77; Zuid Holland 92; Limburg 265; Noord-Br.abant 191 en Zeeland 868. De vereeniging breidde zich de eerste jaren van haar bestaan, mede tengevol ge van de hoogconjunctuur, snel uit. Met de stijging van het aantal leden hield gelijken tred de stijging van het aantal ingeschreven veulens en opgeno men hengsten en merriën. Thans, na 20 j.aren, bestaat de Ver eeniging uit 9 afdeelingen met een aan tal van ruim 5000 leden. Groningen— Friesland 437; Drenthe 153; Overijsse 139; Gelderland 575; Noord-Hollanc Utrecht 86; Zuid-Holland 183; Lim burg 791; Noord-Brabant 1290 en Zee land 1257. In de v,aste overtuiging, dat de in deze 20 jaren bereikte resultaten de verwachtingen niet teleurstellen, komt de 11e Nationale Tentoonstelling, bin nenkort te Den Bosch te houden, te staan in het teeken van een jubileum. Daarvoor is zeker des te meer reden omdat het groot aantal over geheel Ne derland wonende fokkers in de uitoefe ning der trekpaardfokkerij eensgezind is in organisatorisch handelen en tevens en dit zegt alles in het wezen van de fokkerij van trekpaarden geen verschil van meening heeft. Het spreekt vanzelf, dat de belang stelling voor deze tentoonstelling zeer groot is. Ruim 400 paarden zullen de Veemarktgebouwen in den Bosch bin nentreden en wanneer bedacht wordt, Op het tweetal bij de Chr. Geref, Zerk te IJmuiden zijn geplaatst L. Klei- sen te Vlissingen en A. Zwiep te Zeist Geslaagd voor 't machinisten-diplo ma A, de heer G. Boot, leerling v/d. ,Ruijterschool" te Vlissingen. Aan de Universiteit te Utrecht sl.aagde voor het semi arts examen, de heer W. A. Minderhoud. Aan de R.K. Kweekschool te Moer dijk slaagde voor het examen akte L. O. de heer A. Verstraeten te Axel. Faillissementen. Het faillissement van J. Broodman, melkrijder, wonende te Oosterland, curator mr. C. J. B- d u C r o o, advocaat en procureur, wonende te Zierikzee is geëindigd door de verbindend gewoi- den eenige uitdeelingslijst, zonder eeni ge uitkeering aan de concurrente schuld- eischers. en den uitdager Braddock. Braddock behaalde tot veler verrassing een pun- tenzege en is daardoor thans wereld kampioen. Van de 15 ronden waren er 7 voor Braddock, 5 voor Baer en 2 onbeslist. De boksmatch op 17 Aug, te Amsterdam tusschen Schmeling en Baer zal dus niet doorgaan, omdat Baer geen wereldkampioen meer is. vuur met alle kracht, doch moest zich beperken tot het nathouden van de om liggende panden. Te 2 uur was men, ge- Vervolgens heeft minister-president dr. H. Colijn een herdenkingsrede uit gesproken, waarin hij het werk en de holpen door den hevigen regenval, het v beteekenis van Van Heutsz voor ons i - 1TJ 1__11- 1lan/l onn il/4/rrJrt vuur meester. Van de inboedels kon slechts weinig worden gered, terwijl de schade slechts gedeeltelijk door verze kering wordt gedekt. EPIDEMIE ONDER SCHOOLKINDE REN TE WEERT. Te Weert heerscbt onder de kinderen roodvonk, mazelen en kinkhoest. In verband hier mee zijn de bewaarscholen gesloten. ontvreemd ten bedrage van f 1300. Dit bedrag dat deze zorgvolle huisvader met groote opoffering heeft vergaard tenein de binnenkort een zaak te kunnen be ginnen werd in contanten in huis be waard en opeborgen in een blikken trommel- Tijdens de afwezigheid van het |ezin moet de diefstal door een goeden rekende zijn gepleegd. Men heeft nog geen aanwijzingen omtrent dader erf da ders. V oetbaloverzicht. De laatste wedstrijden voor de com petitie om het landskampioenschap wor den morgen gespeeld n.l. D.W.S.P.S.V. en VelocitasGo Ahead. Wint P.S.V. dan is zij landskampioen, mocht zij ge lijk spelen dan hangt het er van af wat Go Ahead zal doen. De spanning blijft er dus tot het laatste in, hoewel P.S.V. de beste kans heeft. Ook voor de promotiecompetitie voor de Zuidelijke 3e klasse worden afge zien dan van een eventueelen beslis singswedstrijd de laatste wedstrijden gespeeld: BoeimeerGoes en Axel Alliance, Goes staat 2 punten voor op Alliance, zoodat zij met een gelijk spel (indien Alliance mocht winnen), reeds tweede klasser zal zijn. We hebben ei vertrouwen in dat Goes deze fraaie kans niet voorbij zal laten gaan, Z. V. B. Bekerwedstrijden: tournooi A. Mid delburgZeeuws. Boys. Goesche Boys Eiland Boys Tournooi B: Zeeuws. Boys 2 Zeeuwen 2. 3e kl. A. Zeelandia 5Eiland Boys 3 Christ. Voetbalclub. Te Biezelinge is een Chr. Voetbal club VIOS opgericht met aanvankelijk 22 leden. De heer P. Scheele heeft ter rein afgestaan. Ronde van Kruiningen. Vrijdagavond vergaderde een comité tot het organiseeren van de jaarlijksche Ronde van Kruiningen. De voorzitter begon met de mededeeling, dat aan Ged. Staten reeds vergunning is gevraagd. De wedstrijd zal gehouden worden op Vrij dag 28 Juni, d. i. op den tweeden dag der Kruiningsche kermis. De wedstrijd staat enkel open voor nieuwelingen en de afstand, die te rijden is, bedraagt 65 km. Postduiven, Zondag jl. hield de postduivenver- eeniging „Zeelandia" te Middel burg een wedvlucht van Dourdan (Fr.) uit. Afstand 351 km. De duiven werden in vrijheid gesteld te 6 uur; de eerste duif bereikte haar hok te 11 uur 38 min. De prijzen werden als volgt behaald: le en 2e pr. P. Pantus; 3e, 6e en 8e P. Streefkerk; 4e J. Geene; 5e C. van Belzen; 7e en 9e J. de Boel; 10e G. de Blaay. Max Baer verslagen. Te New York heeft een boksmatch plaats gehad tusschen den wereldkam- dat ,al deze paarden het neusje van de pioen zwaargewicht bokser M,ax Baer DE ONTMASKERING DER OSSCHE MISDADIGERS. j ZIJN SPAARDUITJES VERDWE- Omtrent de gisteren gemelde beken-'; NEN. Naar eerst thans bekend wordt, tenis van P, de Bie, dat hij fcijn neet is een dezer dagen in de woning van den Gerrit de Bie te Berchem nabij Uss gehuwden mijnwerker O. wonende in de heeft vermoord, weet de' Msb. nog te j Stationstraat te Beek een som gelds berichten, dat zij in den nacht van 8 op 9 Augustus 1932 samen w,aren uit gegaan om kippen te stelen. Op weg naar de plaats, waar zij den diefstai zouden plegen, kregen zij ruzie over 'n vrouw, waarmede ze beiden in relatie stonden. _J, Gerrit schijnt daarbij Piet zooveel verwijten .te hebben gemaakt, dat laatst genoemde daarover in woede ontstak en hem met een mes 65 snij- en steek wonden toebracht. P. de Bie heeft ook bekend te hebben deelgenomen aan roofovervallen met geweldpleging te Deurne, Veghel, Mariaheide, Uden, Gef- fen en Oss. P. de Bie bekent een misdrijf, waarvan men tot dusver niets afwist. Nader wordt gemeld: Nadat P. de B. gistermorgen in de marechaussee-kazerne te Uden den moord op zijn neef Gerrit had bekend, heeft hij nog een bekentenis afgelegd over een misdrijf ,van de bende, dat nooit ruchtbaar is geworden. De bandieten hadden indertijd van welingelichte zijde bericht ontvangen dat de landbouwer v, d. Elzen, wonen de op de buurtschap de Hoeve te Uden veel geld in huis zou hebben, en on middellijk werden plannen gesmeed om hem ervan te ontdoen. Daar het ter plaatse vrij dicht bebouwd is, achtte men het gevaarlijk om de familie v. d. E. te overvallen en het complot besloot daarom den meer en meer gebruikelij- ken weg te volgen en een naburig huis in brand te steken. Het was dan vrijwel zeker dat de bewoners hun bur^n zou den gaan helpen en van die gelegen heid zou men gebruik maken om bin nen te sluipen en den buit te bemach tigen. Het plan zou worden uitgevoerd door P. de Bie, de Ceel, de Rut en de jonge Toon de Soep. Op Zaterdagavond 17 Februari van het vorige jaar begaf het viertal zich naar Uden, waar men de boerderij v,an De Groot, die dicht bij de hofstede van v, d. Elzen was gelegen in vlammen zou doen opgaan. De brand werd door de Ceel gestookt en in een minimum van tijd brandde de boerderij als een fak kei. Hét gezelschap had evenwel pech. In de eerste plaats verlieten niet alle le den van het gezin v. d. Elzen het huis, om naar den brand te gaan kijken en bovendien zette de vlammen de omge ving in zulk een zee van licht, dat men onmogelijk het huis ongemerkt kon bin nensluipen. Toen kort na het uitbreken van den brand bovendien de marechaus see nog ter plaatse verscheen, achtten de brandstichters het raadzaam maar spoedig den aftocht te blazen. De be huizing van De Jong is tot den grond afgebrand, en tot heden was de oorzaak onopgehelderd gebleven. MOORDAANSLAG, Om een geldkwestie. Vrijdagavond heeft de 60-jarige H. D., te Alblasserdam een aanslag ge pleegd met een geladen revolver op den 23-jarigen veekoopman, P. G. V., uit Wil- linge Langerak. Enkele voorbijgangers zagen den vee koopman met bloedend hoofd uit het huis van D. vluchten. V. was bij D. op bezoek. Er was een ruzie en een hand gemeen ontstaan om een geldkwestie. Plotseling trok D. een revolver en schoot op V„ die niet levensgevaarlijk in den rug werd getroffen. Deze vlucht te door het raam omdat de deur geslo ten was en liep daarbij nog eenige won den op. Het slachtoffer had de revolver die hij aan D. had weten te ontrukken in de hand en zette het op een loopen. Men wist hem te grijpen en zij brachten hem, geheel overstuur in het raadhuis waar geneeskundige hulp werd inger oe pen. Een dokter constateerde dat V. geen levensgevaarlijke verwonding had op- geloopen. Dedader bekende volledig. Hij is ter beschikking van den officier van justitie te Rotterdam gesteld. De re volver waarmede de aanslag is gepleegd is in beslag genomen, DE BLIKSEM INGESLAGEN. Drie huizen afgebrand, In den afgeloopen nacht om 12 uur sloeg tijdens een hevig onweer de blik sem in het pand aan den Maasdijk, be woond door de fam. J. Rusters te Dreu- mel. Het huis, welks dak met riet was bedekt stond spoedig geheel in vlammen en weldra was ook het aangrenzende pand, bestaande uit mandenmakerij en woonhuis en bewoond door de familie G. Luyten door het vuur aangetast. Aan blusschen viel niet te denken. Ook een derde pand, waarin gevestigd waren een schilderswerkplaats, bakkerij en café bewoond door de familie W. Bueter kon niet voor het vuur gespaard blijven. De plaatselijke brandweer bestreed het AARDAPPELZIEKTE. In het etmaal van des avonds 13 tot des avonds 14 dezer is in Zeeland de weersgesteldheid gunstig geweest voor iet optreden van aardappelziekte. WETSONTWERP TOT BETEUGELING DER CUMULATIE. Uit den Haag wordt gemeld: De regeering heeft heden bij de Twee de Kamer ingediend een wetsontwerp inzake de cumulatie van inkomens en pensioenen. In de memorie van toelichting zegt de regeering, dat het wenschelijk is be palingen te treffen welke eenerzijds de cumulatie van pensioen met inkomsten of met pensioen voorzoover deze geno ten worden uit of in verband met eeni- gerlei functie in publieken dienst, ver der te beperken, en anderzijds de toe passing van de op dit punt bestaande oepalingen te vereenvoudigen. Voorts is 't wenschelijk een regeling vast te stel len t.a.v. wachtgeld en van eigen- en ge zinspensioen, terzake van het bekleed ebben van publieke functies genoten, zoomede een nadere voorziening te tref- 'en voor non-activiteitswedden, welke door leden der Staten-Generaal worden genoten. DE ZOMERPOSTZEGELS Van de in den loop van de volgende week verschijnende zomerpostzegels zouden de waarden van 5 en 6 cent op 17 Juni a.s, verkrijgbaar worden gesteld. Om druktechnische redenen zullen op dien datum thans de zegels van 5 en 1 ct. worden uitgegeven; het zegel van 6 ct. zal met de 12% ct. eerst op 21 Juni a.s. verkrijgbaar zijn. De_ Koningin en de Prinses har telijk door de Amsterdamsche bevolking toegejuicht. Op het Olympiaplein te Amsterdam is hedenmiddag, in tegenwoordigheid van ongeveer tweeduizend genoodigden, het monument, gewijd aan generaal J. B. van Heutsz, door de Koningin, die vergezeld was van Prinses Juliana, ont huid. In den loop van den morgen arriveer de de Koningin per auto in de hoofd stad, nadat zij aan de grens der gemeen te, bij Diemen, was verwelkomd door burgemeester W. de Vlugt en den hoofd commissaris van politie. De koninklijke auto's reden naar het paleis op den Dam, alwaar zich, evenals langs dan weg een groote menigte had verzameld die de Koningin hartelijk toejuichte. De Prinses, komende van Leeuwarden, ar riveerde eerst later per auto. Des middags reden de vorstinnen in een a la Daumont bespannen calèche van het paleis op den Dam naar de door het comité „Practisch Werken" inge richte Rhododendron- en Azaleaten toonstelling „Kleurenpracht", Pl.m. 20 minuten vertoefden de Koningin en de Prinses hier. Na dit korte bezoek reed de stoet door de bevlagde straten naar het Olym piaplein ter onthulling van het Van Heutszmonument. Voor de hooge be zoeksters was een tribune opgetrokken Het plein was in verband met de groote officieele belangstelling voor het ver dere publiek afgesloten Verschillende leden van het kabinet v,an den Raad van State en van dé beide Kamers waren aanwezig, voorts de hoogste autoriteiten van het leger en van de marine, vele burgemeesters en ook deputaties van Indische militaire en andere vereenigingen, die na de onthulling met hun vaandels fangs het monument zouden defileeren. De Koningin en de Prinses werden door het uitvoerend comité ontvangen. De eere-wacht van de Kol. Reserve pre senteerde het geweer. De zangvereeni- ging „Apollo" zong twee liederen. De voorz. van het uitvoerend-comité It.-generaal H. N. A> Swart hield daar op een inleidende rede. Na het wel komstwoord gaf spr. een beschrijving en uiteenzetting van het te onthullen land schilderde. Hierna had de onthulling door de Ko ningin plaats. Toen H. M." een knop in drukte viel het reusachtige doek weg, dat de middenpartij met het groote hoofdbeeld v,an het monument bedek te. De Koningin legde een krans neer aan den voet van het monument als vorstelijke hulde aan de nagedachtenis van een harer grootste onderdanen. Verschillende aanwezigen en deputa ties volgden dit voorbeeld, o.a. legde Prinses Juliana een krans neer. Vele deputaties van militaire en an dere vereenigingen défileerden voorbij de twee vorstinnen. Luit. generaal Swart heeft daarna met een rede het monument aan het gemeentebestuur van Amster dam overgedragen. Dr. W, de Vlugt aan vaardde met een toespraak het gedenk- teeken. Hierna verlieten de Koningin en de Prinses de tribune langs een eerewacht der Kol, reserve. In de rijtuigen werd onder geestdriftige huldebetuigingen van een groote menschenmenigte naar de grens der gemeente gereden. Hier stap ten de vorstinnen met het gevolg over in auto's, welke naar het Loo zijn gere den. WISSELKOERSEN. 14 Juni 15 Juni Londen 7.29% 7.30 Berlijn 59.45 59.52% Parijs 9.74% 9.74% Brussel 25.01 25.01 Zwitserland 48.21 48.19 Kopenhagen 32.60 32.60 New-York 1.47% 1.47% Ten overstaan van notaris J. K, C, Matthijs is Vrijdagavond in café „Dorp- zicht" te Colijnsplaat voor de er ven van den heer Mare. de Regt in het openbaar verkocht een woonhuis met schuur, tuin en uitgang naar de Achter straat, groot 2,20 are. Kooper M. de Regt voor f 1010. Goes. Overleden: J. M. Bieler 54 j- echtge noot van C. W. Wilkang. Kruiningen. Van 613 Juni 1935. Bevallen: A. van Nieuwenhuizen, geb. Dek, z., N. Boer, geb. Dekker, d. Overleden: D. E. Janse van Rosen- da'al, 61 j„ echtg. van H. de Smidt. (I.C.) Wemeldinge, Getrouwd: M. de Hamer, 28 j, jm. en S. Paauwe, 24 j. jd., G. Schouwenaar, 28 j. jm. en C. W- Hoogesteger, 27 j. jd. Overleden: D. Kooman, 9 d. (I.C.) Middelburg, 14 Juni. Op de vei ling deden: Zeeuwsche blauwe aardap pelen 121132, Zeeuwsche bonte 88 1,32, Bevelanders 851,05, alles per 25 kg, Mitlothiams 1014 c., II 912 c-, III 810 c„ zuring 3 c., spinazie 29 c., moskrul 2 c., wagenaarsboonen 4750 c„ suikerboonen 28 c., tuinboonen 1927 c., stamsnijboonen 4958 c., doperwten 2032 c„ tomaten A 13 c., B 11 c„ C 10 c-, blauwe druiven 1,011,28 c., roode bessen 6070 c„ alles per kg, peterse lie 38 c., per chip, koolplanten: spruit 3 c„ savoyekool 5 c., bloemkool 10, alles per 100 stuks,peën 38 c., kroten 57 c„ selderie 12 c-, rabarber 2,54 c., radijs 12 c., rammenas 11,5 c., sja lotten 2 c., alles per bos, bloemkool 3 10 c,, andijvie 1 c., kropsla 1 c„ witte komkommers 36 c., groene idem 3 c,, alles per stuk, bloemen: pioenen 19 c„ papaver 2 c., lupinen 3 c-, lelies 15 c.. irus 28 c., lathyrus 3 c., korenbloem 1 c., rozen 10 c„ anjelieren 13 c., pi- rethrijns 16 c-, alles per bos, begonia 5 c., lobelia 3—4 c., géraniums 8—9 c„ cactus 15 c., alles per stuk, asterplanten 411 c., per 100, tomatenplanten 11 c., per 10 stuks- Middelburg, 15 Juni. Op de ochtendveiling deden: Aardbeien 2848 c., druiven 1,15, beide per kg, perziken 57 c., per stuk. K a p e 11 e, 14 Juni. Veilingsvereeni- ging Kapelle-Biezelinge en Omgeving. Groote Veiling van: Kruisbessen 2 2,50, per 100 kg. Kleine Veiling van: Aardbeien 1437, Roode Bessen (Fay's Prol.) 61, Postelein 1011, Aardappelen (Eerstelingen) 14-- 16, Rabarber 2, Tomaten 1214, Dop- erwter 18, Gele Boontjes (Kas) 40, alles per kg, Bloemkool 4—10, Komkommers 5, beiden per stuks, Rammenas 1,60 1,70, per 100 bos, Selderijplanten 11, Koolplanten 10—12, Asterplanten 5—8, alles per 100 planten, Géraniums 910, per pot. Leeuwarden, 14 Juni. De commissie-noteering voor Nederl Vian Heutsz monument, alsmede van het boter is heden vastgesteld op 40 cent per ontstaan en de oprichting ervan. kg-

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3