BEURSTHERMOMETER van Maandag. BEURS- EN WISSELKOERSEN. ZU4D-BEVELAND. NOORD-BEVELAND. DE OVERBRUGGING VAN DÉ ZANDKREEK. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. jObl.Markt- Olie - Philips - Unilever Suiker Rubber - Markt H.V.A. - Olie - AFDEELING ZEELAND VAN DE VEREENIGING VAN NEDERLANDSCHE GEMEENTEN. Jaarverslag. IAmerika iAku Tabak Schepen Destructor. Rondvraag. MID'DE (Yii f'iJj AMSTERDAM, 3 Juni, Het eerste getal is de vorige aotee- sing, daarop volgt de officieele notee ring van heden- Ned. 31 1000-4 96%—97%. Ned. 33 1000-4 96%—97%. Ned. 34 1000-4 96%—97%. Certificatgn-3 80%— O. Indie 34 1000-4 94%—95%. Denemarken Oblig. 1926-5 7475% Duitsch 100-7 17—17. Engeland 1960-90 4 73%—72%. Zwitserl. oblig. '24-5 94% Zwitserl. Siaatssp. 1927-4% 90%—92%. Amsterdam 1933-5 9897%. Amsterdam 1934-4% 97 's-Gravenhage 1929-4% 99%99%. Rotetrdam 1926-1930-^% 9292% Berlijn 1925-6% 14%- Zeeuws. Hyp. B-5 96%9<6%. Zeeuws. Hyp. B-4% 9292%. Cities Service Cy. P. 1958 5 28%28% pen hun vertegenwoordigers aanwijzen. Indien God wil is de naaste toekomst aan de N.S.B. Van de gelegenheid tot debat werd het eerst gebruik gemaakt door ds. Ko ning, die als eerste bezwaar noemde, dat als de N.S.B. zoo bewogen is met de nooden van ons volk, spreker niet ge zamenlijk handen en harten tot den souvereinen God had opgeheven en Hem gesmeekt had om te brengen tot den voet van het Kruis en, om bekee ring van zonde. Beginselen liggen in de openbaring Gods diep verborgen. Noodig is onderzoek van Gods woord, gebed, langdurige bearbeiding en voor bereiding. Groen van Prinsterer en dr. Kuyper hebben tientallen van jaren ge arbeid, gezwoegd om Nederland terug te roepen tot Gods ordinantiën. Daar om begrijpt hij niet, dat spreker dat in een drietal jaren zou kunnen. Voorts wees hij er op hoe in Duitschland de predikanten den mond wordt gesnoerd en dat als de N. S. B. hier macht zou krijgen, dit ook in ons land zou gebeu ren. Hij hoopte, dat God ons de vrij heid zal laten en wekte allen op zich niet te doen beïnvloeden door de Nat. Soc. ideeën. Daarna verkreeg de heer Janse van Biggekerke het woord, die wees op twee soorten Christenen. De eene roept „Heil Hitier" en bestrijdt de andere Christenen. Het Christendom moet mid den in de wereld staan door de ver kondiging van Gods woord. Als derde debater vroeg burgemees ter Van 't Hoff het woord, die er op wees, dat hij ditmaal een uitzondering wilde maken om in zijn gemeente niet als politiek spreker op te treden. Waar echter de spreker de voorstelling had gegeven, dat Nederland alleen kan wor den gered door de N. S. B. met zijn leider, het huidige parlementaire stel sel niets waard is en onze Vorstin eerst als Koningin bij de gratie Gods zal re- geeren, wanneer Mussert de leiding zal hebben en het volk tot de Koningin zal hebben gebracht, meende hij dit maal niet te mogen zwijgen. Hij wees er op, dat wat betreft de corporatieve staat, boven het dan zoogenaamde des kundige parlement de n i e t-d e s k u n- dige leider zal staan, die het rechtzalnemenzijnveto over genomen besluiten uit te spreken. Voorts wees hij op het to taal gemis van waardeering, dat de spreker toonde voor de tegenwoordige regeering, die alle krachten inspant om Nederland voor den ondergang te be waren, maar die in zoo groote mate in haar pogingen wordt bemoeilijkt door omstandigheden, waarop ze ge heel geen invloed kan doen gelden, zoo als maatregelen, welke door het buiten land worden genomen. Sprekende over de werkloosheid, merkte hij den heer De Bruijn op, dat deze wel voor een oogenblik veel kan worden verminderd, maar dat dit in verband met de enorme kosten tot gevolg zou hebben, dat de financiën ontredderd werden. De nati- onaal-socialisten hebben Duitschland financieel aan den afgrond gebracht. Nadat de heer De Bruin de debaters had beantwoord werd de vergadering door den heer Dekker gesloten met het opzeggen van twee coupletten van hel Wilhelmus. WOLPHAARTSDIJK. Vrijdagavond hield de Ver. ,,de Hoop" haar alg. ver gadering. Uit het verslag van den se cretaris bleek dat gewogen werden in het afgeloopen jaar 2843571 kg bieten, 1282477 kg aardappelen, 178914 kg ajuin, 167597 kg hooi en-stroo, 9479 kg diversen, 40031 kg mangels en 42 stuks vee. Totale opbrengst aan weegloon f 65275. Tot bestuurslid werd herkozen de heer C. Remijnse. Het dividend werd vastgesteld op 12 pet.; het weegloon voor het volgende jaar gelijk aan d.at van vorige jaren; het salaris voor den weger op 50 pet. van de opbrengst. Tot weger en reserve-weger werden herbe noemd H. van Leerdam en J. v. d. Werf. RAAD VAN 's HEER ABTSKERKE. 's HEER ABTSKERKE. Zaterdag ver gaderde de Raad, onder voorzitterschap van den burgemeester voltallig. Van de P.Z.E.M. was bericht ingeko men. dat het tarief met 2 cent per K.W.U. wordt verlaagd. A Amsterd- Bank 115 C Rott. Bankver. 106%106. A Twentsche Bank 88%—88%. A Pref. Gruyter Zn A. 127%—126. A Pref. Jurgens A 97%—97%. A Ned. Gist- enSpiritusfabr. 416415% A De Schelde N.B. 21% |A Ver. Papf. v- Gelder 47%48. C Am. Car en Foundry 8%9%. C Am. Smelt en Ref. 2525%. C Farbenind. |.G. '41%42. C Stand. Brands 9%9%. C U. States St. C. 2019. C North Am. Cy. 99. A Born. Sum. H.M. 151149%. A Linde Teves en Stokv. 68%—67. A Ned. Wol Mij. 81%—81. A Singkep Tin M. 77%—77. A J. C. Japan Ln. 26%25%. A Rotterd. Lloyd 32%31%. A S. M. Nederland 32%31%. A Amst. Thee C.M- 41%—41%. De voorz. deelde mede, dat Je werkverschaffing 8 Mei in geëindigd. In beginsel werd besloten, het een- -ichtingsverkeer in te stellen op de plaatsen, welke daarvoor in aanmerking komen. Hiervoor zal het noodig zijn ciat de gemeente van de kerkvoogdij det Ned Herv. Kerk koopt enkele m2 van den pastorietuin. Een desbetreffend ver zoek zal aan genoemde Kerkvoogdij worden gericht. Tevens zal het noodig zijn dat een straatlantaarn verplaatsr wordt. De Raad vond goed, dat B. en W. de noodige stappen daarvoor doen. Nadai de verordeningen op de ver gunning voor verkoop van sterken drank en het ambtenarenreglement was gewijzigd, werd de vergadering gesloten. KAPELLE, In algemeene ledenverga dering kwam de groep aardbeientelers „Aller belang" Zaterdagavond in het Café de Veiling bijeen. De voorzitter, de heer Johs. Schipper, deelde mee, dat in 1934 de aardbeien verkoop goed is geslaagd. Tot tevreden heid van de koopers werd geleverd, tot genoegen van de telers was de afleve ring en ook het personeel van de veiling en de daarvoor aangestelden komt lof toe voor de vlugge nette behandeling, niets liet te wenschen over. De Secretaris, de heer D. Mallekoie, gaf een breedvoerig overzicht over 1934- Acht jaar geleden werd deze groep op gericht- en werkte steeds ten genoegen van de leden. Het ledental klom tot 132. Door 100 leden werd over de veiling K. B. O. verkocht 91546 kg aardbeien Jucunda's aan P. Zegers en D- Ganse man, waarvan de gemiddelde prijs f 18,40 bedroeg, in totaal voor f 16844. De op brengst per gemet was 1917 kg een be drag van f 350 of f 1,17 per roede. Uit de rekening en verantwoording van den penningmeester bleek, dat ont vangen was in totaal met inbegrip saldo 1934 f 161, uitgegeven f 39, kassaldo f 122. Met het oog op dit goede kassaldo kon de contributie verlaagd worden tot een kwartje per lid en per jaar. De voorz. stelde voor alle aanwezigen te tracteeren uit de kas. Niemand had daar iets op tegen. De aftredende bestuursleden D. Mal- lekote en D- Sandee werden herkozen. Bespreking volgde van de nieuwe campagne. De voorz. deelde mee de wij ze waarop de verkoop kan plaats heb ben; vatveiling waar velen voor te vin den zijn; bloc veiling; kilo veiling en klokveiling (met het voorrijden der vruchten op de karretjes)- De hr. M. Boom was voor handhaven der blocveiling. De heer Schipper had gehoord, dat er koopers waren die de voorkeur geven aan het plukken of leveren in bushel van 4 a 5 kg. Spr. wilde hierop de aan dacht van het bestuur vestigen, of ook dit mogelijk zou zijn", bij de komende campagne en dan in verband met de bushelhuur overleg plegen met de vei ling. In die tijden zijn de bushels nog niet in gebruik. Het voor en tegen werd in den breede overwogen. Het bestuur zal dit nader overwegen en bekend maken op de eerstkomende vergadering. De haer M. Bom merkte op. dat het niets nieuws is: 20 jaar geleden in de beginperiode werd ook in bushels geveild- De heer Johs. Zegers pleitte voor al gemeene vatveiling. De aanwezigen ga ven nu reeds 10 gemet opbrengst voor vatveiling. De secr. Mallekote stelde voor om nok eens te beginnen met de opgave van Mad. Moutot voor het vat, waarvoor een kleine opgave volgde. De voorz, spoor de, nog aan, om toch rfiet te laat op te geven voor verkoop in het vat, omdat men dan geen voldoende inzage nemen kan van de voorwaarden. KORTGENE. Vrijdag vergaderden de ingelanden van de polders rondom Ko'rt- gene in „De Stadswijnkelder" alhier. Doel van de vergadering was, om te besluiten, of men al of niet toe zou stemmen in de stichtingsvoorwaarden der plannen tot overbrugging van de Zandkreek. Het liep in deze vergadering echter weer tegen. De ingelanden van den A Houth. Alberts 21%- C Baltimore en Ohio 6%6%. A Southern Rlw. 6%5%. C Union Pac. Rr. 5957%, C Int. Nickel Cy. 16%17%. Duitschl. '30 1000-5% 18% ex cl,-17. A Koloniale Bnk. 4240%. A N.I. Hbk. 1000 81—79%. C Ned- H.M'. 1000 32%—31%-32%. A Alg. Kunstz. U. 30%—29-% A v. Berkels Pat. 58%57%, C Calvé-Delft 64%61%-ex. div- A C. Suiker Mpij. 3939%. A Ned. Ford A.M. 270%—267%. A Philips Gem. B. afg. 268%—259%-64. C Unilever 105%—100%-100. C Anaconda Cop. 9%9%. C Bethlehem St. 15%15%. C Kennec Copper 11%11%-%. C Un. States Leather 4%4. A A.N.I.E.M.—N.B. 170%—169%. A Kon. Petr. Mpij. 190%—182%-83%. C Contin. Oil Cy. 12%11%. C Shell Union O.C. 6%6%-6. Westpolder, Oud-Kortgeen- en Adriaan- polder besloten om niet toe te treden tot de stichtingsvoorwaarden. KORTGENE. Het muziekgezelschap j>,Eendracht Maakt Macht" gaf Zater dagavond een concert in de tent op ^e Voorstraat, onder leiding van den hee# A. Holster. Nadat er enkele nummers uitgevoerd waren, liet het Kortgeensche Kinderkoor zich hooren. Er w,as toen zeer veel volk op straat. Elk nummer dat de kinderen zongen, werd met veel applaus beloond. Tijdens het zingen liep het publiek niet heen en weer, doch bleef aandachtig luisteren. Het eerste optreden van kinderen op de tent is een succes geweest. Later op den avond liet E.M.M. zich hooren. WISSENKERKE. In „De Kroon" werd Zaterdpg een vergadering van de inge landen van de polders rondom Wissen kerke, Kamperland en Geersdijk ge houden. Van 14 verschillende polders waren de ingelanden tegenwoordig. Bij monde van de brugcommissie uit Ged. Staten hebben de heeren Van Bommel van Vloten, en mr. Stieger, voordat de vergadering begon, een warm pleidooi voor de stichtingsvoor waarden gehouden. Twaalf polders toe sloten om toe te treden tot de stich tingsvoorwaarden, slechts de ingelanden van den Rip- en Vlietepolder stemden tegen. Vermeld zij nog, dat de heer J. Pi laar, oud-notaris te Goes zich gekrenkt voelde over de motie, welke in den Raad van Kolijnsplaat werd ,aangeno- men, en waarbij te kennen gegeven is, dat de Stichting „Overbrugging van de Zandkreek" zou worden .tegengehouden door buiten Noord-Beveland wonende ingelanden. Te meer trofc het den heer Pilaar pijnlijk omdat hij van het begin af heeft getoond voorstander van de overbrugging te zijn. De vergadering ging, trots den tegen stand te Kortgene, met dèn indruk naa* huis dat de brug er wel 'zal komenr* Na afloop van de vergadering werd de heer S. J. de Regt als dijkgraaf van den Geersdijk- en Willempolder en als voorzitter van het waterschap Willem, door den heer Van der Heyde, gemeen te-secretaris te Wissenkerke en ontvan ger-griffier van diverse polders toege sproken, zulks omdat het de laatste vergadering is geweest, die de heer De Regt bijwoonde, daar hij binnenkort den 70-jarigen leeftijd bereiken zal. SLUIS. Zaterdagmiddag waren een paar jonge dames aan het spelevaren in het kanaal alhier, toen plotseling de roeiboot naar een kant helde en een der meisjes in het water terecht kwam. Ze ging kopje onder, maar ze wist haar te genwoordigheid van geest te bewaren en zelf zwemmende de kant te bereiken. Met den schrik en een nat pak kwam net meisje er af. SLUIS, Zaterdagavond werd alhier een fancy-fair ten bate van het muziek gezelschap Apollo" officieel geopend door burgemeester Berkers. Apollo" had zich opgesteld ter hoogte van de o. 1. school en heette den burgemees ter en genoodigden, waaronder we op merkten notaris H, van Mazijk en zijn echtgenoote, de pastoor, het hoofd der o. 1. school, leden van den Raad enz., welkom met het „Wilhelmus". Alvorens het lint, dat toegang gaf tot de fancy-fair, door te knippep, hield de burgemeester een toespraak waarin hij zeide, dat door het bestuur zoowel als door de werkende leden van „Apollo" reeds lang werd geklaagd, dat hun in strumenten niet meer waren zooals ze zijn moesten. Bovendien voldeed de be zetting niet meer aan de tegenwoordi ge eischen. De vereeniging zelf kon, bij gebrek aan de noodige fondsen, hierin geen verbetering brengen. De zoo hier en daar uitgestrooide klacht bereikte het oor van enkele medelevende Slui- zenaars. De zaak werd besproken, de aangelegenheid overwogen, tot men tot het besluit kwam: er moet iets voor gedaan worden wil het gezelschap niet te gronde gaan. Een commissie werd samengesteld en definitieve plannen werden gemaakt. De medewerking van de Sluische jongedames werd gevraagd en verkregen, kortom|, alles en ieder werkte mee om „Apollo" uit den put te helpen. Trotsch mag men. allen zijn op de tot nu reeds verkregen resulta ten. De gecostumeerde voetbalwedstrijd met de daaraan verbonden attracties werd een onverwacht succes. Het knal- C Tide Water Ass. Oil 6%6%. A K.N. Stoomb. Mij- 4%—4%. A Ned. Scheepv. U. 35%34%. A H V. Amsterdam 184%—175-77% A Java Cuit. Mij. 102%99%. A N.I. Stike. U. 98%94%. A Deli Batavia 142%141%-40 C Deli Mij. 1000 131 131 %-28. A Senembah 141%144%-43. C Chicago Milw. A Amst. Rubb. C. 115—108%-07%. A Deli-Bat. Rubb. 68%66%-%. A Hessa Rubber 97%97%. A Serbadjadi S.R. 6664%. Prolongatie 3%4. WISSELKOERSEN. 31 Mei 3 Juni. Londen 7.35 7.27% Berlijn 59.50 59.80 Parijs 9.76 9.77 Brussel 25.60 25.12 Zwitserland 47.90 48.12% Kopenhagen 32.90 32.50 New-York 1.48% 1.47% effect van de gevoerde actie moet ech ter geleverd worden door de fancy-fair gzien de activiteit van de commissie, gezien het medeleven van de geheele bevolking zal deze fancy-fair ook het bewuste knal-effect geven. Er is te kust en te keur gelegenheid om de dubbel tjes voor het goede doel kwijt te ra ken. Spr. bracht vervolgens dank ,aca den heer P. de Hullu, aan wien de tot-> standkoming van de fancy-fair vooral is te danken,. Het is jammer, dat de heer De Hullu door droeve familie-om standigheden deze opening niet kon bij wonen. De burgervader nam de schaar, wel ke op een fluweelen kussen lag, en knipte het lint, dat door twee jeugdige personen in Tiroolsche dracht werd vastgehouden,, door en daarmede was de fancy-fair een feit geworden. De genoodigden vergaderden zich nu in de prachtig versierde theesalon, al waar ze werden onthaald door vriende lijke jongedames. De heer P. Bril, plaatsvervangend voorzitter, nam hier het woord. Spr. zegde het comité dank en drukte zijn medeleven uit met het leed dat den harden werker en voorzitter P. de Hul lu heeft getroffen door een noodlottig sterfgeval in zijn gezin. Den eersten avond viel de opbrengst al dadelijk niet tegen. In St. Joris te Middelburg hield bovengenoemde afdeeling Maandagmor gen haar algemeene vergadering, onder voorzitterschap van den heer M. Fern- hout, burgemeester van Middelburg, Deze heette de heeren welkom in de zesde algemeene vergadering. De Commissaris der Koningin zond be richt alleen des middags aanwezig te kunnen zijn. De burgemeesters van Vlissingen, Tho- len, Kortgene en Ritthem zonden be richt van verhindering. Ook was ter elfder ure nog bericht in gekomen van verhindering van den di recteur, den heer Jonker. Dit speet spr. ten zeerste, gezien het vele werk, dat hij en het hoofdbestuur doet, als emitair tusschen de gemeenten en de regeering. Spr. ging na wat het ontwerp der be- zuinigingswet voor invloed zal hebben voor de gemeenten, al bestaat, er over de wijze van uitvoering van vele maatregelen nog groote onzekerheid, maar allen zullen het eens zijn in den hartgrondigen wensch, dat de wegen, die betreden worden, immers met de op rechte bedoeling, erger te voorkomen, onder Gods zegen zullen mogen leiden tot behoud van de rechte functionee ring van ons staatsbestel en van het daarmede zoo nauw samenhangend ge meentelijk bestel. Mogen de volkeren het hunne doen, tot opruiming van slagboomen die de weerkeer van de zoo ingezonken wel vaart verhinderen. En werke men voort, ook onder de drukkende omstandighe den, van het oogenblik, in het vaste ver trouwen, dat de gemeenschap eenmaal, na deze donkerheid, weer wat meer in het zonlicht van economisch herstel en van geestelijk-zedelijke krachtsvernieu wing zullen mogen leven. Met deze enkele woorden verklaarde spr. de vergadering geopend. De secretaris de heer F. Bisschop, gemeentesecretaris van Vlissingen, bracht het jaarverslag over 1935 uit, waaraan wij het volgende ontleenen: Van de 109 gemeenten zijn er 71 lid Op de vergadering met de Directie der Vereeniging en de vertegenwoordi gers der provinciale afdeelingen, welke 21 Februari en 24 September te 's Gra- venhage werden gehouden, was de af deeling vertegenwoordigd. In de eerste vergadering werd van de zijde van de afdeeling de wenschelijk- 'neid beoogd om een regeling tot stand te brengen, waarbij de brandverzeke- riagsmaatschappijen bijdragen in de kosten van de brandweer. Voorts bracht de afgevaardigde ter sprake de rege ling der kosten voor werkloozenzorg in verband met de gemeentebegrooting, alsmede de opheffing der gezondheids commissies. Op de vergadering van 24 September waren de bestuursleden der vereeniging mede aanwezig. Van ge dachten werd gewisseld over de wets- f Wettig gedeponeerd.) ontwerpen betreffende wijziging der fi- nanciëele verhouding tusschen rijk en gemeenten en het werkloosheidssubsi- diefonds. Daarbij werd op verschillende leemten in de wetsontwerpen gewezen en tevens overgelegd een resumé van een door den heer D. Huinink burge meester van Vee re, gehouden lezing voor de vereeniging van burgemeesters en secretarissen van plattelandsgemeen ten op Walcheren. Het gevolg van de be sprekingen was het zenden van een uit voerig adres aan de Tweede Kamer, waarin de bezwaren tegen de wetsont werpen zijn belichaamd. Naar aanleiding van een verzoek van de directie der vereeniging van Ned. Gemeenten werden gegevens verschaft over het lidmaatschap der ziekenfond sen in verband met de crisisomstandig heden. Op verzoek van het gemeente bestuur van Oostburg werden bij de di rectie bezwaren ingebracht tegen ae wijze, waarop de invordering van de couponbelasting plaats heeft. De direc tie heeft deze aangelegenheid onder zocht en blijft aan deze zaak hare aan dacht wijden. Aan de burgemeester van Nieuw- en St. Joosland werd geadviseerd over de regeling der emolumenten der veldwach ters, zooals deze zijn vastgesteld in 1930. Verschillende gemeentebesturen op Zuid-Beveland klaagden over het feit, dat de waterschappen de gebouwde eigendommen trachten te belasten, ten einde de landbouwers te ontlasten. Bij informatie is gebleken, dat het heffen van een bijdrage in de polderlasten steunt op een in 1934 door de Prov. Staten genomen besluit. Van een afwen telen van den financieelen last van „den boer" op „den burger" kon echter niet worden gesproken. De tewerkstelling van werkloozen ia den landbouw met loontoeslagen had de volle aandacht van het bestuur. Verte genwoordigers van het bestuur hielden besprekingen met de gemeentelijke ver tegenwoordigers der contactcommissie. Voorts werd aan den Minister van Soci ale Zaken een adres gericht over de werkloosheidsbestrijding ten plattelan- de. De regeling van de destructie van vee en vleesch in Zeeland, is nog steeds in voorbereiding. De oorzaak hiervan schuilt in de omstandigheid, dat de uitvoering van de tot dusver ontworpen plannen met groote kosten gepaard zou gaan. Pogingen worden in het werk ge steld om de financieele bezwaren, me de in verband met de geografische lig ging der provincie aan de uitvoering der plannen verbonden, op te heffen. De inkomsten der afdeeling bedroe gen over 1934 399.66, uitgaven 479.42 zoodat het nadeelig saldo bedroeg 79.76, tegen 80.97 in 1933. Aan con tributies werd 378 ontvangen. Het jaarverslag werd goedgekeurd,, evenals de rekening van den penning meester, den hr, mr- dr. A. Mes, over '34. Tot bestuurslid werd herkozen de heer mr. A. J. van der Hoeven, burge meester van Tholen. De heer Mes deed mededeelingen over het stichten van een destructor voor afgekeurd vleesch, en deed uitko men dat de kosten nog hooger zouden worden dan verleden jaar was geraamd. Daarbij komt dat Ged. Staten gratis ver voer van de auto's met het vleesch on derweg naar een destructor niet gratis wilde doen plaats hebben op de booten van den Prov. Stoombootdienst. Ook het inschakelen van een destruc torinstallatie te Overschie zal op groote uitgaven komen. Toch blijft bij de wet bepaald, dat in 1936 alom een destructie-inrichting zal zijn, en wat er verder zal gebeuren als men dan in Zeeland nog niet gereed is, kan spr. op een desbetreffende vraag van den heer Van Voorthuysen niet be antwoorden. Men zal in Den Haag reeds blijde zijn, als men in 1936 voor Zeeland een regeling zal hebben getroffen. Maar dat zal wel niet het geval zijn. De voorzitter ziet weinig kans op uitstel van invoering van een des tructor, omdat overal elders reeds deze zaak is geregeld. Op den duur zal de straf zijn een massa-ontslag der burgemees ters. (Hilariteit.) De heer Van Dusseldorp, bur gemeester van Goes, vroeg of de ver eeniging h gedaan he ringsdienst is spr. bef zou belïet niet met groet. Dit burgemees meenten i Goes he| van de ve dienst in e| Het is iar ker er nie| talen doorl ten, grossij aandrang De hes schote dijke, mee makkelijke verpakte keuringsdi| worden v<f De v o heele oph^ zich zal bi goed het trad in e<| ook verpa getreden een wijze, -van het heeft. Spr. ste geest van het bestujl de vergadl De hee schote schattingsl lastingaanl men kan 1 sentiegeld| De heer die omsta is. De hee| van Terne tingscomr kenis dan| De hee burgemeel de onvriel zondheidsl zonder el dankbetui schattingsl De heeif het jubile hout en van harte) (heer FernJ Zeeuwschj en sprak ven moge| werkzaar Op dez| woorden, h o u t en bloemhule 3 Mei ge reeds gehjj inwoner vele vriel nog lang ken. Hierna In de «de lunch We geil toeschourf •niet onbe ben verl? door de de tweec deed niel hierbij nil gespeeld, ding tussl zeer goec loofden h| moeite, porters den, denl rust, in tl ring daai| Middelbt verwacht was gewi de eerste partij geg periode aanzien i hoog pei mate de de meesti en zich meer insj weinig k doortaste eenenma had met de midde het best. einde toe hoede ki zeggen, Roerm gestredei eerste kl merkbaa Iers zich tal in de sy op de een hanc terwijl d' beste ma terhoede partij.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 2