INIVEA NUT-OLIE t LANDBOUW. RAI Nieuwook voor Uw huid! I VLISSINGEN. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. Ter bescherming tegen zonnebrand, tot het verkrijgen van een mooie, bruine teint en voor massage. Nederlands fabrikaat Ij ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. Op ging te begi half ze waaraa namen, Braban plaatse I I: hun sïartkaarten halen en stelden zich vervolgens in colonnes op. Om de Markt en langs de straten die de deelnemers zouden volgen, stonden duizenden be langstellenden. Intusschen zorgde de politie er voor, dat alles een vlot en or delijk verloop kon hebben- Ongeveer half elf startte, als leidende vereeniging, „De Amateur", met flinke tusschenruimten gevolgd door de ande re vereenigingen. De eerste route ging den kant van Biezelinge uit, de tweede route, na de rust te Goes, ging door de Poel naar 's H. Arendskerke. Alle deel- nemenden bleken opgetogen over het mooie parcours. Van de 365 tippelaars viel slechts één dame uit. Tegen vijf uur marcheerde men Goes weer binnen, en konden 364 dames en heeren de fraaie herinneringsmedaille in ontvangst ne men. Te zeven uur waren de wandelaars in Schuttershof veréenigd, doch 't werd kwart voor acht eer de jury, bestaande uit de heeren Persant Snoep te Kapel- Ie, Dryger te 's H. Abtskerke en Hymans te Breda, gereed was met haar taak. Bij ontstentenis van den voorzitter, den heer Wattez, sprak de secretaris, de heer Tissing een woord van welkom. Spr. wees op het succesvolle verloop van den dag en betuigde in verband hiermede zijn dank aan allen, die tot dit welslagen op eenigerlei wijze mede werkten: burgemeester en oud-burge meester van Goes; bestuur V.V.V.; po litie, padvinders, roode kruis- en jury leden. Vervolgens ging de heer Persant Snoep tot het uitreiken der prijzen over daarbij hulde brengend aan de deel neemster mej. A. J. Petiet, die niet al leen des morgens v,an Middelburg naar Goes wandelde, maar daarna met deken 35 km wandeltocht haar 20ste marsch maakte. Bekers en medailles werden als volgt toegekend: Voor besten indruk: „De Vierdaagsche", Breda; netst gekleede groep: „De Wandelaars", Goes; Verst komende groep: „De Vierdaagsche", Breda; best marcheerende groep: Ma trozen, Vlissingen; grootste groep: C. K. W. O., Vlissingen; verstkomende dame: L. Melot, Vlissingen; verstkomen de heer: Heukeshoven, Breda. Aan mevr, G. J. van der Kuyl wer den bloemen aangeboden uit erkente lijkheid voor hetgeen haar echtgenoot als algemeen leider, presteerde. Ver volgens werd nog dank gebracht aan de heeren Van Liere, Van Weele en Tissing, die zooveel bijdroegen tot de organisatie van dezen wandeltocht; de heer Francois, leider van „De Vroolij- lijke Tippelaars", huldigde den heei Starsenbach, die zijn 25ste marsch vol bracht b,ad, en daarna werd de dag ge sloten met een zeer geanimeerd ba!. Deelen we nog mede, dat de burge meester van Goes, mr. Van Dusseldorp, van zijn belangstelling blijk gaf, dooi' op het terras van „Centraal" de start bij te wonen. Het veertigjarig bestaan van de aideeling Goes van den C.B.P.T.T. De afdeeling Goes van den C.B.P.T.T. vierde Hemelvaartsdag met een land dag in Schuttershof haar veertigjarig bestaan. Hoewel ook het vierde district een landdag hield, bestond er voor de zen feestdag toch een flnike belangstel ling. De voorzitter, de hr. Beaufort, opende de middagvergadering met een woord van welkom, in het bijzonder ge richt tot de drie aanwezige leden van het hoofdbestuur, den heer H. M. Roos, voorz., mej. W. v. d- Pauwert en den heer D. J. Beverloo, en den heer Ehr- hardt, directeur van het P.T.T. kantoor j te Goes. Spr. vergeleek voorts de vak beweging met de dijken die den Zeeuw- schen grond beschermen, zonder welke de Zeeuw zich zijn bestaan niet denken kan. Zoo beschermt ook de vakbewe ging haar leden tegen het geweld van buiten. Verder herinnerde spr. aan de eerste dagen der vakbeweging, met on gelimiteerde werktijden en loonen van enkele guldens, en aan de pioniers van de vakbeweging, die na hun zware dag- I taak nog met veel opoffering aan den opbouw van den Centralen Bond werk ten. Spr. bracht tenslotte hulde aan mej. v. d. Pauwert, die na 27 jaar het H.B- gaat verlaten, bood haar, namens de afd. Goes, een fraaie ets aan. Mej. v. d. Pauwert betuigde haar dank voor deze hulde, en uitte haar gelukwenschen voor de jubileerende af deeling. De heer Beverloo feliciteerde de afdeeling Goes eveneens, en herinnerde er o.a. aan, dat de C.B.P.T.T. ten opzich te van het platteland zijn plicht deed, door de functie van postbode (geen vast loon), om te zetten in die van besteller met vast loon. En in de toekomst zal o.a. plicht van den bond zijn, te waken voor de vrijheid. Tenslotte werd nog het woord ge voerd door den hr. H. M. Roos, voor zitter van het H. B. Na de afd. Goes gecomplimenteerd te hebben, herinner de spr. eraan, hoe de vakbeweging ge baren werd uit den nood der arbeiders, Spr. schetste o.a. de toestanden :n En geland, toen de machine haar intrede deed in het bedrijf, de armoede der ar beiders, die het nijpende bleek bij ziekte en dood. Zoo ontstond de arbeidersver- eeniging allereerst om in die gevallen te voorzien en pas later groeide de bewe ging uit tot den tegenwoordigen vorm. De post is op dit gebied( niet achterge bleven, en evenmin de post te Goes, hetgeen blijkt uit het feit, dat deze af deeling reeds in 1895 opgericht werd. Spr. wees er voorts op, hoe men thans voor een nieuwe periode staat. Nu zal vastgehouden moeten worden aan de grondgedachte, een woord mee te mo gen spreken bij het bepalen onzer po sitie. En bij de kwestie der pensioenen, aldus spr., is het van meer belang, dat wij daarbij gekend worden, dan wel, hoe die pensioenen worden zullen. Spr, cri- tiseerde het voorts, dat de P. T. T., door het contract tot den besteller uit te breiden, een nieuw korps opneemt in de formatie, een gordel van contractanten met plaatselijk loon om den dienst heen bouwt. Spr. noemde zulks ook in strijd met het reglement, en maande ten slotte aan, om door innige organisatie, den dijk, zooals de hr. Beaufort de vak beweging genoemd had, te versterken. Nadat te vijf uur een gemeenschappe lijke koffietafel gehouden was, vereen- igde men zich te half acht weer in de Schouwburgzaal. De verdere avond was nu aan amusement gewijd, w,aarbij de afd. Middelburg een groote steun was. De hr Belderok droeg liedjes voor; leden van de Funny Band maakten mu ziek; er werd een film vertoond; Mid- delburgsche dames en heeren, welbe kend van de P. T. T.-avonden, gaven eenige cabaret-nummertjes, enz. Aan het slot was men het er over eens, dat de afd. Goes voor een nut tigen en prettigen feestdag gezorgd had. Deelen we nog mede, dat naast de vele persoonlijke gelukwenschen, die 't bestuur in ontvangst mocht nemen, ook nog tal van schriftelijke en telegrafische felicitaties binnen kwamen. VLIEGEN EN VLIEGTUIGBOUW. Aan de fabriek van de Kon. Mij. „de Schelde" is men met het eerste vlieg tuig de S 12 gereed gekomen. Het vlieg tuig is in de hangar van het vliegveld gemonteerd en Woensdagmiddag heeft de heer S. de Mul, instructeur van de Nationale Luchtvaartschool, er een wel geslaagde proefvlucht mede gehouden. Dit in het bijzijn van de beide directeu ren der Schelde, den vliegtuigbouwer den heer Slot en enkele ingenieurs. Ook was aanwezig de heer De Geus van den Heuvel, lid der Amsterdamsche aero- club, voor wien het toestel bestemd is. Woensdagavond heeft een Douglas- vliegtuig weer verschillende avondtoch- ten boven Walcheren gemaakt, en gis termiddag steeg het eenige malen op voor het maken van tochten met passa giers. Tentoonstelling van Aquariums en Terrariums. Alvorens iets mede te deelen over de opening der tentoonstelling willen wij nog even terugkomen op het geëxpo seerde, nu daar toe na een tweede be zoek alle reden bestaat. En wel ten eer ste om een kleine fout, het wegvallen van een regel aan het eindé van het bericht van Woensdag, te herstellen. Wij wilden daar melden dat in de verschillende aquariums en terrariums niet alleen een keur van visschen zijn, maar ook aan de flora groote zorg is besteed. In het bijzonder denken wij terug aan het zeewateraquarium, waar men kennis kan maken met zeefauna van de Walchersche kust, van het be staan waarvan slechts een zeer klein percentage van de bewoners van ons" eiland kennis zal dragen. In deze ver zameling zullen zeker de op planten lij kende dieren, die stuk voor stuk gevoed moeten worden, wel in het bijzonder de aandacht vragen. Vooral 's avonds, maken de inwendig verlichte aquariums een zeer mooien indruk en dit zeker niet het minst als de groote lampen uit zijn. Degenen, die de opening kwamen bij wonen, werden in de constitorie der kerk verwelkomd door den voorzitter van „de Walchersche Natuurvrienden", den hr. M, H. B r a a i, uit Nieuw- en St. Joosland. In het bijzonder heette spr. welkom den wethouder van Onderwijs den heer W. P. Edelman, die bij onsten- tenis van den beschermheer der ver eeniging, burgemeester van Woelderen, bereid was de tentoonstelling te openen. Spr. bracht dank voor het beschik baar stellen der Kerk en verder aan al len, die op eenigerlei wijze aan de iot standkoming der tentoonstelling hun krachten gaven. Waar zeker niet alle aanwezigen aquariumsbezitters of be zitsters waren, hoopte spr. dat het aan schouwen der tentoonstelling hun lief de voor dit soort werk zal verhoogen. Hierna begaf men zich in het kerkge bouw, waar de tentoonstelling is inge richt, en nam daar de heer Edelman het woord. Spr. schetste hoe hij tot be trekkelijk kort geleden niet wist, dat er te Vlissingen zooveel aquariumhou Jers waren, maar dat hij dit destemeer vreug de vernam, omdat hij zelf steeds groote belangstelling heeft gevoeld voor alles wat onder en boven water leeft. Als hij te Amsterdam komt, zal spr. Artis niet gaarne overslaan en dit te minder nu er het aquarium aan verbonden is. Want terwijl de groote dieren als leeuvfen en dergelijke in hun gevangenisschap toch niet hun natuurlijke levenswijze volledig weergeven, is dit met de visschen wei het geval, die zijn in de aquariums, ais deze goed verzorgd worden, in hun ele ment. Vooral voor de jeugd acht spr. deze tentoonstelling van groot belang en hij hoopt, dat zij door velen, vooral jongere zal worden bezocht, waarna hij haar voor geopend verklaarde. De voorz. dankte de heer Edelman en verzocht thans allen een kijkje te ne men. Nadat men met belangstelling een en ander bewonderd had, is in de consti torie de thee aangeboden. Nat. Christ. Geheelonthouders- vereeniging. BIGGEKERKE. Donderdag hield het district Zeeland van de Alg. Chr. Ge- heelonthoudersvereeniging haar 25e jaar vergadering. Des middags werd aan den voet der duinen bij Groot-Valkenisse n' openluchtsamenkomst gehouden, die goed bezocht was. Dr. W. Reus van Westkapelle sprak het openingswoord, waarin hij wees op den grooten zegen in deze 25 jaar genoten. Luit. kolonel Rawie van het Leger des Heils sprak over „Drankmisbruik en haar bestrijding, mede in Insulinde, be zien uit Chr. oogpunt". De heer Huizinga, burgemeester van Terneuzen, die mede-oprichter der af deeling en gedurende de verloopen ja ren bestuurslid is geweest, werd door den voorzitter geluk gewenscht onder aan bieding van een schilderij, waarna hem werd toegezongen Ps. 121 4. De agent van de N.C.G.O.V., ds. Van Veen uit Utrecht, sprak over „Barmhar tigheid". Na afloop der samenkomst zat men aan een koffietafel aan, en vervolgens werd in de N.H. kerk een wijdingssa menkomst gehouden, die niet zoo druk was bezocht. Ds. Reus en ds. Burger van N. en St. Joosland spraken, terwijl ds. Korenaar alhier, de bijeenkomst sloot. BIGGEKERKE. De candidatenlijsten voor de Gemeenteraadsverkiezing zijn genummerd als volgt: 1. Vrije lijst. 2. S.G.P. 3. C.H. 4. A,R. BIGGEKERKE. De inzameling voor een op te richten gedenkteeken voor H.M. de Koningin-Moeder heeft opge bracht 18, KOUDEKERKE, Het was Donderdag reeds een druk verkeer aan de duinen en het strand. We zagen verschillende bui- tenlandsche autobussen door ons dorp komen. WESTKAPELLE, Woensdagavond gaf het fanfare corps „Oefening Kweekt Kunst", o.l. van den heer P. de Rooij, voor de openbare school alhier zijn eer ste zomer-avondconcert- Een talrijk pu bliek trad zich om de tribune geschaard. De mooie muziek, werd met groote aan dacht aangehoord. RITTHEM, Na loting is de volgorde der candidatenlijsten voor de verkiezing van leden van den gemeenteraad op Woensdag 19 Juni, aldus vastgesteld: I. Anti. Rev., 2. Chr. Hist-, 3. Arbeiders- lijst. Festival accordeonverenigingen. BIEZELINGE. Alhier werd Hemel vaartsdag onder begunstiging van goed weder op den daartoe prachtig gelegen boomgaard van den heer Johs. de Roo een groot festival van accordeonvereeni- gingen gehouden, georganiseerd door de Mondaccordeonvereeniging te Bieze linge. Om 12 u 30 m had de officieele ont vangst van voorzitters en directeuren in het lokaal Algemeen belang plaats, waar burgemeester Bierens een hartelijk wel komstwoord sprak. Hierna volgde de welkomstmuz,iek door „Inter Nos", Bie zelinge op 't Marktplein. Aan 't concours namen deel: „Inter Nos", Biezelinge, O.K.G. Oosterland, Orpheus, IJerseke, Concordia, Wemeldinge, D.E.S. Zonne- maire welke een extra prijs ontving als de verstkomende vereeniging, Kunst vrienden Goes, Crescendo Tholen, E.M.M. Middelburg, Excelsior 's Heeren- hoek, Crescendo Vlissingen- Het bezoek overtrof de verwachting en was goed te noemen, ook voor het concert op het Marktplein door de Ac- cordeon-vereeniging „Crescendo" Vlis singen was veel belangstelling. Alles had een kalm, goed verloop. Op een welgeslaagd festival mag men terug zien. In het eerecomité hadden zitting bur gemeester Bierens en de weth. Van Wingen en Van der Have en de heer Joh. de Roo, voorz- van de regelings commissie was de hr. L- Verhulst. HEINKENSZAND. In het groote gezin van den hr. A. V., alhier heerscht rood vonk- Een kind van 4 jaar is overleden NISSE. Woensdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van bur gemeester A. van der Poest Clement voltallig. De begrooting 1935 werd goedgekeurd en de begrooting 1934 gewijzigd. De re kening van het B. A. 1934 werd even eens goedgekeurd. NISSE Benoemd tot brandmeester bij de brandweer J. Dronkers en tot onder brandmeester E. Sanderse, eervol ont slagen als brandmeester de hr. G. Nieu- wenhuijse Jz. 'NISSE. Met ingang van 15 Juni a.s. is benoemd tot agent van politie te Ter- neuzen onze dorpsgenoot de heer L. M- de Jager. SCHORE. De werkman Z. alhier, had bij het graven van een riool, het ongeluk dat een massa uitgegraven (Ingez. Med.) grond, door instorting op zijn lichaam terecht kwam; toegeschoten hulp ver loste hem uit zijn benarden toestand. Z., die inwendige kneuzingen had be komen, kon zijn werk niet hervatten. WEMELDINGE. De nummering van de ingeleverde lijsten voor de gemeente raadsverkiezing luidt als volgt: 1. P. Cysouw, 2. Adr. Dominicus, 3. D. Bruinooge, 4- F. Wabeke Az., 5. D. M. de Jonge, 6. P. J. J. Dekker. YERSEKE. Door een der grootste oesterfirma's alhier wordt een motor- korboot omgebouwd voor de garnalen- vangst. Het doel is de menschen aan het werk te houden en garnalen te laten vis schen voor de verzending naar het bui tenland. YERSEKE. Ondanks het warme zo merweer wordt nog door ongeveer 130 werkloozen bij een 15 tal oesterkwee kers doorgewerkt. De oesterperceelen worden daardoor veel opgeknapt. Een vertegenwoordiger van den minister van sociale zaken heeft met de politie- boot „Gier" een onderzoek ter plaatse ingesteld daarbij door den burgemeester, en de heeren J. C. Cornelisse en M. Westdorp deskundig bijgestaan. AARDENBURG. Woensdag vergader den te Sint Kruis de stembevoegde in gelanden van het Nederlandsch gedeel te der vereenigde Polders Beooster Eede en Hoogeland van Sint Kruis. De reke ning over J934/35 werd goedgekeurd. De ontvangsten bedroegen f 7374, de uitgaven 5878. Besloten werd om de weegbrug weder één jaar ontheffing van erfpacht te geven en 25 pet. reductie toe te staan op de pachtprijzen der gras landen. De heer I. de Marée bepleitte verla ging van de kosten der bestuursverga deringen, terwijl de hr. W- J. v. Vooren er tegen op kwam, dat de visscherij tel kens voor een langen termijn aan bui tenlanders werd verpacht. De begroo ting voor 1935/36 is vastgesteld op 6693 met een post van 530 voor on voorzien. De heer A. J. Dhont werd als gezwo rene herkozen. De heer I. de Marée bracht nog een woord van dank uit aan het' bestuur voor het initiatief dat het genomen heeft inzake verlaging van den aanslag van het waterschap der Sluis aan de Wie lingen en in het bijzonder aan den heer J. J. v. d. Hooft, die in deze zaak, na mens diverse polders, op de jaarlijksche vergadering van dat waterschap, op ver laging der lasten had aangedrongen, en gewezen heeft op verschillende punten, waarop beuiniging o.a. door beter toe zicht, mogelijk zou wezen. Het resul taat van het pleidooi van den heer v. d. H. was dan ook een eerste verlaging der lasten met 10 pet. n.l'. van 1 op 0.90 per ha. Het dijkgeschot werd bepaald op 3.50 per ha evenals vorig jaar. AARDENBURG. Dinsdag vergader den de stembevoegde ingelanden van 't Nederlandsch gedeelte der vereenig de polders Bewester Eede, Bezuiden Sint Pietersdijk en le gedeelte van den Papenpolder. De rekening over het dienstjaar 1934-'35 werd goedgekeurd in ontvangsten op f 21128 en in uitgaven op f 19673. De begrooting voor 1935- '36 werd vastgesteld op f 6470 in ont vangsten en uitgaven, en f 435 voor on voorzien. Het dijkgeschot werd vastge steld op f 4,50 (v.j, f 5) per ha. Yan het gemeentebestuur van Aar denburg werd een verzoek ontvangen om een gedeelte dijk langs den Eede tragel te platten en met den grond de er naast loopende vaart gedeeltelijk te dempen. Dit werk zou moeten die nen ,als werkobject voor de werkloozen in den a.s. winter. Daar over bedoeld dijkje nog een openbaar voetpad loopt, is deze zaak niet zoo eenvoudig op te lossen, en zal de gemeente dienen over leg te plegen met de aanliggende eige naars. Als gezworene werd herkozen de heer R. F. Maenhout. BIERVLIET. In de .algemeene ver gadering van ingelanden van den Pau- linapolder werd in de vacature van ge zworene, ontstaan door de periodieke aftreding van den heer Cam. Buijsse, die niet meer in aanmerking wenschte te komen, de volgende aanbeveling op gemaakt: 1 Jac. de Jonge; 2 P. Guillet, 3 A. Dieleman. Het dijkgeschot werd evenals vorig jaar vastgesteld op f 10 per ha. De nummering van de cand\la- tenlijsten voor de gemeenteraadsver kiezing luidt: 1 S.D.A.P.; 2 Vriiheids- bond; 3 C.H.; 4 R.K. SLUIS. Donder.dag (Hemelvaartsdag) werd alhier de te houden tentoonstel- ling van Beeldende Kunst in Zeeuwsch- Vlaanderen op officieele wijze geopend door burgemeester J. Berkers. Het muziekgezelschap Apollo' dat zijn welwillende medewerking verleen de, opende de plechtigheid met het spelen van het „Wilhelmus". De burgeemeester zeide daarop o.a, dat de inrichting van de tentoonstelling nietalleen een daad van cultuur is, maar ook een van moed en durf. In 't bij zonder wijdde spr. dank aan de onder nemers, de deelnemers, en alle Stude ren, die aan het tot stand komen van. deze tentoonstelling hebben medege werkt of hun steun hebben toegezegd. De hoop uitsprekend dat de expos;tieJ veel bezoekers zal trekken en een groot succes zal worden, verklaarde spr. haar voor geopend (applaus). De heer A. Aernoudts dankte den. burgemeester voor zijn waardeerende woorden en den heer Huineman uit Terneuzen voor het feit dat hij de grootste verzameling schilderijen heeft ingezonden. Ook den anderen deelne mers werd een woord van dank niet onthouden. Spr. moest daarbij nog voe gen een woord van hulde aan het Slui- sche publiek, al speet het hem. dat slechts enkele Sluizenaars, (o.a. de heer Smoorenburg en mej. Murijn), het aan gedurfd hebben, hun schilderijen in te zenden. Na nog een woord van dank te heb ben gericht tot Apollo zette dit ge zelschap een klinkende fanfare in. Na de plechtigheid werden alle aan wezigen in de gelegenheid gesteld de- zalen met schilderijen te gaan bezoeken. Vermeld dient nog te worden dat de- heer E. de Clerck uit Cadzand de ten toonstelling financieel steunt. De minister van O. K. en W- ai.- heeft o.m. benoemd tot gecommitteerden bij de in 1935 te houden eindexamens voor stuurmansleerling en machinist leerling; ir. Joh. Cramer I. F- Gug'elot en J. Vader, allen leeraar aan „de Ruijter- school", te Vlissingen. Geitenkeuring te Biggekerke. Dinsdagmorgen werd uitgaande van, de Prov. vereeniging tot verbetering van het geitenras een geitenkeuring te Biggekerke gehouden. De jury bestond uit de heeren Sietema en Versluis. Door verschillende ingezetenen was een be drag van 12 voor prijzen beschikbaar gesteld. De uitslag der keuring was als volgt: Lammeren: aangevoerd 10 stuks: le pr. P. Janse, 2e pr. K. de Witte, 3e pr. P. Francke, 4e pr. Z. Zachariasse, 5e pr. J. Wijkhuijs. Eenjarige dieren: aangevoerd 2 stuks: le pr. P. Simpelaar. Tweejarige dieren, aangevoerd 6 stuks: le pr. P. Vlieger, 2e pr. C. Jobse, 3e pr. J. Caljé. Oudere dieren, aangevoerd 11 stuks: le pr. A. de Witte, 2e pr. P. Francke, 3e pr. C. Clarisse, 4e pr. A. Harpe, 5e pr. C. Jobse, Stamboekgeiten, aangevoerd 3 stuks: le pr. A. de Buck Pz., 2e pr. P. Vlieger, 3e pr. C. Clarisse. Een geit van A. de Witte werd in het stamboek ingeschreven, terwijl dezen eigenaar bovendien ten deel viel een gratis abonnement op „De Geit Geitenkeuring te Gapinge. Te Gapinge werd Woensdagochtend op de daartoe door den heer M. Goed- bloed welwillend beschikbaar gestelde weide, de jaarlijksche geitenkeuring van de afd. Gapinge van de Prov. Vereen, tot verbetering van het geitenras ijl Zeeland gehouden. In totaal werden 32 geiten aangevoerd. Als keurmeesters fungeerden de heeren Sietema uit Mid delburg en Versluijs uit Serooskerke. Het oordeel van de keurmeesters om trent de aangevoerde dieren was zeer gunstig. De geitenstapel te Gapinge kan zeer goed genoemd worden. De uitslag, van de keuring was als volgt: Lammers, 10 stuks le prijs L. Mersie, 2 pr. S, Louwerse, 3e pr. Chr Francke, 4e pr. Joh. Vos, 5e pr. A. Versluijs. Eenjarige geiten, 11 stuks: le pr. P. Joziasse, 2e pr. H. Luitwieler, 3e pr. Joh. Vos, 4e pr. H. Roverst, 5e pr, Jac. Goedbloed, 6e pr. Chr. Francke. Tweejarige geiten 3 stuks: le pr. P. Goedbloed, 2e pr. C. Bosselaar. Driejarige en oudere geiten, 8 stuks: 1 pr. P. Joziasse, 2e pr, A. Versluijs, 3e pr. P. Joziasse, 4e pr. A. Versluijs. Een geit eig. A. Versluijs werd opge nomen in het Prov. Stamboek. Geitenkeuring te Oostkapelle, Woensdag werd te Oostkapelle een geitenkeuring gehouden waar a.s keurmeesters optraden de heeren Sijte- ma en Versluijs. De belangstelling was groot, niet min der ds meren Prijz Star 2e prij Vol! 2e prij Geit 1, pr, se, 3e Twe 2e pr.l Eenj pr. P. Ove C. Set Lar pr. L, De veroorj S., Ko: school j Ovezaij venpol W., al Veer e, F. K1 of 2 d 1 weel Zoom,| J. M. weert,I zandej weert,! teruggl sing v| J. A. met d$ en de I begaai Gee: onscha hoede H. te In diingstt king strevel delbur Ope: en W. Ove Soubu; met vi beslag! Als zondeil overee door schenk leend: Maarti den B. In e is opgf dien K. K„ I Eier them, Niet de bui| geven E., Te! Te ning: J| In d andere door litie wfl 1 maa proefti| Het. delaar Kloetiii H e e 1, verbinc lijst md aan del D( De deze korfbal op Wa Er

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6