afloop mmmmm, Examenvrees? BUITENLAND. LANDBOUW. ADVERTEimEIL PERSKRONIEK. BELGÏE. DUITSCHLAND. ENGELAND. De Britsche luchtvloot wordt verdrievoudigd. ITALIË. ROEMENIE. VER. STATEN. Wielrennen. De Nederlandsche Wiedren-Unie or ganiseert in den loop der volgende week een selectie-rit voor Amateurs ver 100 a 150 k.m. in Zeeuwsch-Vlaan deren, met het oog op de uitzending van Nederlandsche deelnemers naar de Wereldkampioenschappen 1935 en Olympische spelen 1936. De organisatie van dezen rit, waar aan alleen zij, die in het bezit zijn van een Amateurslicentie kunnen deelne men, is voor Zeeland opgedragen aan den N.W.U, consul voor Zeeland, den heer J. F. van Heuckelom te Hulst. Schaken. Thans is definitief besloten dat in October van dit jaar in ons land de wedstrijden zullen worden gespeeld om het wereldkampioenschap schaken tus- ter tijde sinds vele jaren hard-werkend partij-propagandist, den strijd aange bonden met het Hoofdbestuur van de Liberale Staatspartij De Vrijheidsbond waarbij als eisch mijnerzijds: een geheel andere werkwijze, desnoods met geheel andere menschen, In dien strijd heb ik, ofschoon een overweldigende meerder heid der ruim 1000 aanwezige afgevaar digden heel duidelijk achter mij stond, ten volle de nederlaag geleden; ik heb, zooals ik trouwens zelf verwachtte niets bereikt. In meerdere artikelen, geschre ven in De Geldersche Vrijheidsbonder, heb ik daarop de débacle van nu, onaf wendbaar genoemd en ik ben, in die om geving strijdensmoede, uit de partij ge treden. Mijn voorbeeld is door talloos velen gevolgd. En thans, precies 5 jaar later? Het lijkt niet juist, dat een buiten- i j \T i IJl i I llvl lljlil Hlvl JUlolf Udl «.vil UUllvil fche" den Nederlandschen grootmees- d d ter dr. Eeuwe en den wereldkampi- j i_ i j- T1 dr. Aljechin. De wedstrijden zul- toestanden bespreekt, die voornamelijk I lw «ril II rt-n -y 4 rt/\YiT/\/\n4- tt r. M - -- v.n I oen len worden gespeeld in verschillende plaatsen van ons land. De eerste ont moeting zal plaats hebben in de periode van 28 Sept. tot 6 Oct. te Amsterdam, Er zullen minstens dertig partijen, wor den gespeeld. V rijheidsbond-débacle. Mr. J. Huges schrijft in de N. Arnh. Crt.: Bij de onlangs gehouden Provinciale- staten-verkiezingen, zijn op de liberale candidaten uitgebracht, in totaal 227.000 stemmen; een diep-treurig maar volko men begrijpelijk resultaat. De Neder landsche kiezer heeft het juiste antwoord gegeven aan hen, die doen, alsof men vandaag in de politiek nog slapende rijk zou kunnen worden. Heeft het zin, om te probeeren in dien toestand nog afdoende verandering te brengen? Natuurlijk niet, in de oogen van hen, die jfelooven dat binnen afzienbaren tijd ook in Nederland het fascisme toch den „faillieten boedel" over zal moeten ne men, waarbij dan immers o a. ook aan alle partij-politiek in eens een einde komt; waarvoor zal men zich eigenlijk nog druk maken? Maar, al zijn er van daag velen, die zoo denken en al zal dat getal nog wel toenemen, het aantal van hen, die, rustig oordeelend en, zelfs met erkenning van de vele goede kwalitei ten, toch, ten deze, geen vertrouwen hebben in de fascistische medicamenten, is veel en veel grooter en het is aanne melijk, dat dit zoo blijft. Het komt natuurlijk voor, dat men een patient, voor wien nu letterlijk alle ge- neesheeren geen raad meer weten, ten slotte nog bij den „wonderdokter" brengt, maar, is er vandaag reden om die wanhoops-positie in ons Land te verwachten? Ook al zal, binnen korteren of lange- ren tijd, wel blijken dat, helaas, de meer derheid van het Nederlandsche volk niet genegen is om zich nog langer neer te leggen bij de politiek van minister Co- lijn: regeeren van den eenen dag op den anderen geen enkel risico nemen afwachten en scherp uitkijken intus- schen, èn in huis èn als staatsburger, af dalen naar een veel lager levenspeil, en meer dergelijke maatregelen ook al zal er dan, voor Colijn in de plaats, een regeering komen die het wél aandurft, om in belangrijke mate tege moet te komen aan de materieele ver langens van de meerderheid van het volk, ook al zal dat, van buiten bezien ten- minste, misschien zelfs nog wel een tijdje goed kunnen gaan, óok al za. daar echter, tenzij er een wonder gebeurt, toch het gevolg- van zijn dat ons Land in versneld tempo „naar de haaien gaat" ook al zal er daarna, ik-weet niet-wat gebeuren, dan nog zullen er zooveel Nederlan ders zijn, die medezeggenschap als thans, verkiezen boven dictatuur en die afzet bare regeerders prefereeren boven een niet-afzetbaren Leider, dat een, legaal tot stand komend fascistisch regime a' hier ondenkbaar lijkt. Deze zienswijze dus nadrukkelijk vooropstellend en alzoo aannemend, dat er binnen afzienbaren tijd, geen princi- pieele wijziging komt in het regeerings- ste'sel van vandaag en dat 4us ook de politieke partijen zullen blijven bestaan dan lijkt de aanwezigheid van een rela te! sterke liberale vertegenwoordiging, juist nu, toch wel een nationaal belang van de allereerste orde, waarmee dan evens, in beginsel, het antwoord op de hierboven gestelde vraag is gegeven. u °f.Moed zi)n dat er, vooral m gvo. e tijden, in de Overheidscolleges, tusschen de groepen wier politieke pro gramma s doortrokken zijn van de <se- ïb? dn't Zl' beli'den °P godsdienstig* gebied, ter eene, en de groepen die uit gaan van de noodzaak van klassenstrijd, ter andere zijde, een aantal Volksver tegenwoordigers is, wier mandaat hen in staat stelt om elke te behandelen aangelegenheid, in elke situatie, volko men objectief te kunnen en ook te mo gen beoordeelen. Maar, dat het tegendeel van een ster ke liberale representatie in steeds meer dere mate het geval zal zijn, staat, wan neer er tenminste niet iets heel bijzon ders gebeurt, voor nagenoeg iedereen wel vast. Reeds op het Congres te Schevenin- gen, 31 Mei en l Juni 1930, heb ik, toen Geen sprake van, indien Gij slechts Mijnhardt's Zenuwtabletten gebruikt. Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. (Ingez. Med.) oorzaak zullen zijn geweest van den val, maar wel mag worden gezegd dat, wan neer er morgen een Liberale Staatspar tij zou zijn met 2500 leden in plaats van de wellicht 25000 ingeschrevenen van nu welke leden, als allereerste besluit, hun eigen geldelijke bijdrage voor de partij-kas bepaalden op, in doorsnee b.v. een half procent van hun inkomen en dit bedrag ook dadelijk stortten, die, als tweede besluit, aan een klein groepje vertrouwensmannen b.v,3, die elkaar verstaan voorloopig plein- pouvoir zouden willen geven, om de zaak weer op-pooten te zetten, en die, als derde besluit, activiteit wilden gaan ontplooien, kwantitatief gelijkend b.v. op die, van de volgelingen van Ir Mussert, dan zou zelfs al zouden de bekende andere geschilpunten voorloopig blijven rusten, hetgeen, betrekkelijk, niet erg zou zijn deze metamorphose ongetwij feld ten gevolge hebben: a. dat geloof en vertrouwen in die Liberale Staatspartij in breeden kring terugkeerden, b. dat vele geestverwanten, buiten de partij, aan die organisatie gaarne finan- cieelen steun zouden verleenen, c. dat niet alleen de 227,000 Nederlan ders die onlangs zij het meer dan één aarzelend nog liberaal hebben ge stemd, wederom vaster zouden worden verbonden, doch ook, dat een of twee keer 100,000 andere Nederlanders (in 1931 waren er zelfs nog 329,000 liberale stemmen waarbij thans, normaal, 10 pet. accres zou mogen worden gerekend) dat voorbeeld gaarne zouden volgen, d. dat ieder, die dan lid is van de par tij, niet alleen met opgeheven hoofd kan pleiten voor de beginselen, maar ook voor de organisatie, die deze beginselen uit moet dragen. Die tijden zouden kunnen komen. Maar, hoezeer ook het groote doel dit offer vele keeren waard zou zijn, welke insider gelooft dat deze reorganisatie bin nen den Vrijheidsbond mogelijk is, al zai men straks al of niet na het gebruik van „vragenlijsten" ook weer gaan zeggen, dat men binnenkort dit of dat zal doen, waardoor dan inderdaad de partij met hare actie ,,in het midden van de publieke belangstelling zal komen te staan". (Jaarvergadering 1935)- Mr. J. Huges. Arnhem, 20 Mei 1935. VEEKEURING GRIJPSKERKE. De uitslag van de veekeuring der Prov. Commissie op het mooie terrein van Gebr. Bierens te Grijpskerke luidt als volgt: Oudere stieren: Wodan Frans 15 van stierenvereen, Grijpskerke 83 p. Zeer beste robuste stier, die goed vererfd, vooral in het kruis gezien de vertoonde groep afstammelingen, eerste prijs. Jonge stieren: Donker van de Parel van W. de Buck, eervol. Twee niet ge registreerde stieren van P. Wisse en Gebr. Bierens verkregen resp. 74 en 73 punten. Koeien 1ste kalf. Nellie van K. Pop- pe, Trui van Gebr. Bierens, Flora van W. de Wolf, Nora, idem, Willy van Ge broeders Bierens, wittekop van J. H. Ge- schiere, Bertha van P. Wisse en Rika van W. de Buck. 2de kalfskoeien: Moortje van Gebr. Bezuijen, kreeg de med. van de afd. Z. L.M., Emma van W. de Wolf, Juliana van Gebr. Bierens, Sofie idem, Bles van K. Poppe, Rona van W, de Buck, Flora van K. Poppe, Bontje idem en Elza van W. de Wolf. 3de Kalfskoeien: Rona van J. H. Ge- schiere is ook als kampioen aangewe zen, Bles van idem, Nellie van idem, Moortje van W. de Buck, Emma van K. Poppe en Nellie van W. de Wolf. 4de Kalfskoeien: Bethie van de Parel van W. de Buck, Willy van K. Poppe, Nora van W. de Buck en Bontje van Gebrs. Bierens. Oudere koeien: Mina van Gebr. Bie rens, kreeg ook den prijs van Coöp. Melkfabr. Juweeltje van W. de Buck, Minerva van Gebr. Bierens, Boerinne van P. Wisse, Frida van W. de Buck en Freule van idem. 2-Jarige vaarzen: 1 van W. de Wolf, 2 idem, 3 van W. de Buck en 4 idem. Jonge vaarzen: 1 van W. de Buck, 2 van W. de Wolf, 3. van Jac. Geschiere en 4 van W. de Bück. Aanvoer en belangstelling was zee goed. DE STAKING IN DE MIJNEN. De gendarmerie gebruikt traangasbommen. De staking in de mijnen in het bek ken van Charleroi heeft zich gister weer aanzienlijk uitgebreid. Meer dan 10.000 arbeiders doen er thans aan mee, verdeeld over 22 mijnen. Het is de gendarmerie gelukt, al de bezette schachten in handen te krijgen. Zij maakte bij haar acties gebruik van traanverwekkende gasbommqn. Dit heeft nogal verbittering onder de be volking gewekt. Een eerste beschieting met dergelijke bommetjes, Dinsdag avond ondernomen, mislukte gedeelte lijk, Ongeveer zestig a zeventig man gaven zich over, maar eenigen van hun kameraden, door het gas bedwelmd, moesten naar het ziekenhuis worden gebracht. De gendarmerie zette daar op haar actie stop. Tot Woensdagoch tend vroeg slaagde zij er ten slotte in, na nogmaals de traangasbommen te hebben gebruikt, de mijngebouwen en de binnenplaats te doen ontruimen. Dertien arbeiders zijn echter in de mijn schacht gevlucht, welke zij jweigeren te verlaten. Men verezkert, dat zij er aan zouden denken tot hongerstaking over te gaan. In de Kamer heeft de communisti sche afgevaardigde Jacquemotte Woensdagmiddag den minister van jus titie en den minister van binnenland- sche zaken over deze feiten geïnter pelleerd. De minister van binnenland- sche zaken antwoordde, dat de gen darmerie door de mijndirecties was ontboden om de orde te herstellen en dit met de zachtste middelen waarover zij beschikt, heeft weten te doen. WEER EEN AANSLAG OP EEN TREIN. Andermaal is een aanslag gepleegd op den electrischen trein Ant werpenBrussel. In minder dan twee weken tijds werd in de omgeving van Mechelen driemaal met steenen gewor pen in de vensters van een voorbijrijden den trein. Onmiddellijk werd een on derzoek ingesteld doch zonder resul taat. Men overweegt thans het organi- seeren van een specialen patrouille- dienst langs de route van de electrische spoor. DE STAAT EN DE KATHOLIEKE KERK. De slechte verhouding, welke er tus schen den staat en de Katholieke Kerk bestaat, treedt meer en meer aan het licht door dagelijksche conflicten en door de autoriteiten uitgevaardigde verordeningen, die een jegens de kerk vijandige strekking hebben. Nadat onlangs nog de Paus gedwon gen was, zijn verontwaardiging uit te spreken over de slechte behandeling van jeugdige katholieken en dezer dq- gen te München en in het Saargebied de collecte van het Caritasverbond werd verboden, komen thans uit verschillen de deelen van Württemberg berichten binnen over conflicten tusschen de Hit- Ier Jugend en de katholieke jeugdver- eenigingen. Op een bijeenkomst van leiders der Hitier Jugend te Wangen im Allgau heeft de districtsleider Sundermann principieele verklaringen afgelegd be treffende de verhouding tusschen de Hitier J ugend en de katholieke jeugd- vereenigingen. Met betrekking tot een incident te Ulm waar een Hitlerjongen door katho lieken geslagen is, verklaarde hij, dat de katholieke jeugdvereenigingen zich door hun houding tegenover de „staats- jeugd" (bedoeld is de Hitier Jugend) buiten de Duitsche jeugd hebben ge steld en sabotage gepleegd tegenover de volksgemeenschap. „De Hitier Ju gend zal nooit ophouden aanspraak te maken op de jeugd. Alle eerlijke Duit schers zijn eensgezind in de veroordee ling van jeugdorganisaties, die tegen de eenheid der Duitsche jeugd strijden" HET PROCES TEGEN DE KLOOSTERLINGEN. Een der zusters o.a. tot vijf jaar tuchthuisstraf veroor deeld. Voor de rechtbank te Berlijn is gis ter het tweede proces tegen de van de viezensmokkelarij beschuldigde kloos terlingen begonnen. Thans stonden on der beschuldiging van voortgezette de- viezensmokkelarij in vijf gevallen twee leden van de orde der Augustinessen terecht en wel de 56-jarige generaal- overste Maria Menke (zuster Neophys- tia) en de 57-jarige generaal-overste Gertrud Dohm (zuster Englatia). Eerst genoemde is sinds 1931 eenig bestuurs lid van het „Genootschap der Cellitin- nen volgens den regel van den H. Au- gustinus in Keulen"; zuster Englatia is sedert 1929 procuratiehoudster van deze orde. Tot de financiering van den bouw van een ziekenhuis in Keulen heeft het „Genootschap" in 1921 bij de Incasso- Bank te Amsterdam twee leeningen, ieder ten bedrage van 1.2 millioen gul den, dus totaal ongeveer vier millioen R.M., tegen resp. 8 en 7 pet gesloten. De Incasso-Bank gaf voor dit kapitaal obligaties uit, In 1932 heeft de orde gebruik gemaakt van den lagen koers- stand om de leeningsobligaties terug te koopen. Dit terugkoopen der obligaties vormt thans het hoofddeel van het proces; er zijn in totaal obligaties tot een nominale waarde van f 210.000 en aan aandeelen van de Universumbank tot een nominale waarde van f 5000 gekocht. De zusters zouden deze som nu bij gedeelten van 5000 tot 10.000 mark over de Belgische grens hebben gesmokkeld. De voor bovengenoemde bedragen gekochte effecten werden in het Belgische klooster St. Vith onder gebracht. Beide beschuldigden hebben in het verloop van het vooronderzoek een volledige bekentenijs afgelegd en ook verklaard dat zij zich de draag wijdte van haar handelingen bewust waren. De rechtbank veroordeelde de 56-ja- rige zuster Neophystia, wegens herhaal de overtreding der deviezenverorde- ning overeenkomstig den eisch tot 5 jaar tuchthuisstraf, 5 jaar eerverlies en 121.000 R.M. boete. In plaats van de boete treedt bij niet-betaling een ver dere tuchthuisstraf van 12 maanden en 2 dagen. Zuster Englatia werd eveneens over eenkomstig den eisch wegens mede plichtigheid veroordeeld tot 10 maan den gevangenisstraf en 1000 R.M. boete. Voor beide veroordeelden wordt 2 maanden voorarrest in mindering ge bracht. Voorts werd bevel gegeven tot con fiscatie van 190.000 R.M. Gistermiddag zijn de beide Huizen van het Engelsche parlement bijeenge weest, om de plannen der regeering in zake de versterking van de luchtmacht te vernemen. Zooais men weet is de Britsche regeering onlangs tot de onaan gename ontdekking gekomen, dat de Duitsche militaire luchtvloot reeds aan zienlijk sterker moest zijn dan de En gelsche. In principe besloot de mi nisterraad hierop onmiddellijk den acn- terstand in te halen. Gister nu hebben de vice-premier Baldwin in het Lager huis, de minister voor luchtvaart Lon donderry in het Hoogerhuis de inmiddels ontworpen plannen openbaar gemaakt. Ontzaglijke belangstelling bestond er voor de bijeenkomst van het Lagerhuis. Men verwachtte n-L, dat Baldwin ook een en ander zou zeggen over de rede van Hitier. Dat gebeurde inderdaad, maar zoo, dat hij het even goed had kun nen laten. De Engelsche regeering be schouwt de verklaringen van den Duit- schen kanselier als belangrijk, zei Bald win zoo ongeveer en zal ze nauwkeurig onderzoeken en op haar practisch bruikbaarheid toetsen. Dat was vrijwel abes. Wat de versterking van de luchtvloot betreft, waar het omging, hoorde men meedeelen, dat Engeland van plan is het aantal gevechtsvliegtuigen, zoo ongeveer te verdrievoudigen. Van 580 zal het op 1500 gebracht worden. Terwijl nu bijna 1000 machines worden aangebouwd, wordt het corps der Roya Air Force vermeerderd met 2500 piloten en 20,000 manschappen, uit welke laat ste groep nog een 1200 a 1300 manschap pen tot bestuurder zullen worden op geleid. Verder worden honderden offi cieren en manschappen, die op de no minatie stonden voor ontslag, in hun rang gehandhaafd. Blijkt hierna nog dat dit niet voldoende is om te maken dat Groot-Brittannië niet langer achterstaat bij welke andere groote mogendheid ook, dan komen er meer bij. Lord Londonderry maakte, naar het Hbl. meldt, nog de opmerking, dat man in Engeland zeer ongerust is over de wijze, waarop Duitschland in staat blijkt te zijn de productie der vliegtuigfabrie ken in korten tijd te vermenigvuldigen. Hiervan heeft Lord Winterton in het Lagerhuis nog een angstwekkend staalt je gegeven. Hij beweerde- n.l., dat Duitschland in staat zou zijn dagelijks 20 nieuwe vliegtuigen af te leveren. In het Lagerhuis ontvouwde voorts o.a. majoor Attlee de redenen, waarom de Arbeiderspartij tegen de regeerings- voorstellen zou stemmen. Hitiers rede bevatte Dinsdag verklaringen en voor stellen, die hoopvol waren en de moge lijkheid schiepen de geheele ontwape- ningsquaestie te heropenen. Hij wilde niet zeggen dat de geheele rede van Hitier reden gaf tot tevredenheid, maar de Arbeiderspartij zag er toch kans toe een halt te roepen in den wedloop van bewapeningen. spoedig ter plaatse om de betoogers te verspreiden. Stofstormen. Niet alleen de Ver. Staten maar ook Italië kent thans de beruchte stofstormen. Gisteren heeft een hevige stofzandstorm in de omge ving van Rome groote schade aange richt, en bovendien den dood van twee personen veroorzaakt. Tegen den mid dag was de stofwolk zoo dicht dat men den koepel van den St. Pieter niet meer kon onderscheiden. Het stofzand is af komstig uit de Afrikaansche woestijn, vanwaar het door den wind hoog over de Middellandsche Zee naar Italië is gevoerd. Prinses Ileana bevallen van een doch ter. De echtgenoote van aartshertog Anton van Habsburg, prinses Ileana, de jongste zuster van koning Carol II van Roemenië is Dinsdagavond bevallen van een dochter. Dit is het tweede kind uit haar huwelijk. Gevaarlijke sport. Op de autoren baan van Indianapolis, is de wagen van den coureur W. H. Stubblefield in volle vaart tegen een muur gereden. Stub blefield en zijn mécanicien waren op slag dood. Hetzelfde lot trof den cou reur Johny Hannon. Zijn mécanicien werd zw,aar gewond. Sedert de opening in 1909 zijn ito taal tot dusver 30 personen op deze baan om het leven gekomen. Woensdagmiddag werd ten over staan van notaris J. C. Paap publiek verpacht de vo'gende diaconiegoederen der Ned. Herv, Gemeente te R i t- them. Perceel I, 15.70 a bouwland C. Jozi- asse, O. W. Souburg voor f 17, II 19 a bouwland idem f 20, III 20.30 a bouw land, idem f 23, IV 40.20 a bouwland A. W- Osté. Ritthem f 32, V 55 a bouw land C. Karelse Ritthem f 60, VI 90.30 a weiland L. C. de Visser, Ritthem f 65, VII 38 a bouwland, C. M. Kleppe, Rit them f 40, VIII 1870 a bouwland, P. Vre- ke, O. W. Souburg f 19, IX 1.09.60 h.a. weiland, C. Baas, Ritthem f 60, X 41.50 a bouwland P. Roelse Ritthem f 20, XI 73,20 a bouwland, P. Tange, Ritthem f 76, XII 1-41.10 h.a. weiland, S- Janse, N. en St. Joosland f 88, XIH 1.16.90 h.a. weiland, C. Baas, Ritthem f 75- 468STE STAATSLOTERIJ. 5de klasse, 7de lijst. Trekking van Woensdag 22 Mei. PRIJZEN VAN: f 50,000: 9935 f 1000: 2285 12165 15408 16327 f 400: 7569 8035 19065 f 200: 1314 12224 14525 f 100: 6 1802 4342 5436 11137 11354 16543 20013. PRIJZEN VAN f 70. 2047 2051 8411 8422 8455 11493 12440 12445 12471 12491 13948 17867 17879 NIETEN. 2020 2083 7406 7446 7460 8405 12414 12436 12443 12499 17820 17824 17863 18777 18787 18844 EEN COMMUNISTISCHE DEMONSTRATIE BIJ 'T VOORBIJTREKKEN VAN EEN KONINKLIJKEN STOET. Gisteravond is ter gelegenheid van 't zilveren regeeringsjubileum van koning George in Guildhall te Londen een gala bal gegeven dat werd bijgewoond door den koning en de koningin. Toen de ko ninklijke stcet Guildhall naderde, ver schenen plotseling uit de menigte roode doeken met communistische leuzen en opschriften, en hieven communistische demonstranten en werkloozen spreek koren aan, waarin zij vroegen wie de kosten van deze feesten moesten beta len en waarom er geen geld voor de werkloozen was. Bereden politie was Heden overleed na korte ongesteldheid, op hare bui tenplaats „Schoonoord" te Oostkapelle, in den ouder dom van 90 jaar, onze lieve Tante, Jonkvrouwe EMMA VAN CITTERS. Uit aller naam, Jhr. S. VAN ClTTERS, Ex. Test. Oostkapelle, 21 Mei 1935. Geen bloemen. Eenige en algemeene kennisgeving. WIMUWMK— Heden werd in vollen Vre de van mij weggenomen mijn innig geliefde Echtgenoot, KORNELIS DEN HOLLANDER, Predikant der Ned. Herv. Gemeente te Amersfoort, in den ouderdom van 59 jaar. M. W. DEN HOLLANDER— PELLE. Amersfoort, 21 Mei 1935. K. Bergstraat 3. Geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden Zaterdag 25 Mei te 1 uur in de St. Joriskerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden te ongeveer 2.45 n.m. op de Algemeene Begraafplaats „Rusthof' te Amersfoort.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3