HANOEL EN NIJVERHEID. GEMENGD NIEUWS. LAATSTE SERIOftm BURGERLIJKE STUUD. SPORT. MARKTBERICHTEN. aWERTEMTIEM. Katholieken gemolesteerd te Miinchen. RUSLAND. Ret grootste vliegtuig ter wereld verongelukt. BALKAN. CANADA. spade op den schouder heeft, staat een j soldaat met een geweer op den schou der om het werk te beschermen, Goeb- bels eindigde met dank te brengen aan het initiatief van Hitier, De rijkskanselier nam daarop plaats in zijn auto, waarmede hij het over den weg gespannen lint verbrak en den weg in gebruik nam. Langs den weg hadden naar schatting 600.000 menschen plaats genomen; 90.000 S. A. en S.S. leden zorgden voor de afzetting. Onder de ve le auto's die passeerden, bevond zich er ook een uit de allereerste jaren van het automolilisme. „Mein Kamp!" als huwelijkscadeau. De burgemeester van Schwelm (Westfalen) dr. Peters heeft besloten om aan elk jong paar, dat in deze plaats in het huwelijk treedt, een exem plaar van Hitler's „Mein Kampf" ten ge schenke te geven. De kostén hiervan zullen worden be streden uit het overschot van de plaat selijke spaarbank, nadat op de spaar gelden de gewone rente is uitgekeerd. Generaal Von Mackensen ernstig ziek. De 85-jarige Duitsche veld maarschalk Von Mackensen, een der voornaamste Duitsche bevelhebbers uit den wereldoorlog, is, tijdens een bezoek aan zijn te Boedapest (Hongarije) wo nende zoon, gisteren ernstig ziek ge worden. In verband met zijn gevorder den leeftijd maakt men zich over zijn toestand ernstig ongerust. Het anti-semitisrne van Julius Strei- cher. De Stürmer, het bekende anti- semietische weekblad van Julius Strei- cher, heeft ook te Frankfort a. d. M. een filiaal geopend, naar de correspon dent van de Neue Zürcher Zeitung van daar meldt. De entrée van de Stürmer is aangekondigd op plakkaten van niet minder dan anderhalven meter hoogte, die op straat aangeslagen worden. Ze bevatten illustraties, die van een zie kelijke fantasie of alleen van verwilde ring getuigen. Ritueele moorden, slach tingen van arische kinderen, sexueele misdadigers met kromme neuzen en duivelachtige-uitziende Joodsche ge- neesheeren die hun christelijke patiën ten vergiftigen, geven een denkbeeld van het tentoongestelde. Als het volk nog langen tijd op deze manier wordt voorgelicht dan, schrijft het blad, staat Duitschland voor een pogrom of voor èen uittocht van Jo den zooals in de 15de eeuw uit Spanje! (N. R. C.j Bij een Zaterdag gehouden straat collecte van den katholieken „Deut- scher Caritasverband" voor welke collecte de rijksminister van Binnen- landsche Zaken toestemming had ge geven is het te München tot ernsti ge incidenten gekomen. De Caritas-collecte wordt elk jaar gehouden en brengt doorgaans enorme bedragen op. Het vorige jaar was de opbrengst zelfs grooter dan die van de collecte voor de hulpverleening in den winter. Ook dit jaar werd weer een re cord verwacht, daar er vóór de open bare inzameling reeds 600,000 speldjes onderhands waren verkocht. Vol moed zijn dan ook de 4000 collectanten er op uitgetrokken. Omtrent hetgeen daarbij is voorge vallen wordt medegedeeld, dat op ver schillende punten van de stad, waar werd gecollecteerd, zich groepjes nati- onaal-socialisten, in S.S., SvAl-uniform en in burger vormden, die exemplaren van de „Völkische Beobachter" bij zich hadden, waarin het vonnis tegen zus ter Wernera, wegens deviezen-smok kelarij stond afgedrukt. Door spreek koren werd de katholieke kerk in de schandelijkste bewoordingen aangeval len. De voorbijgangers werden aange spoord, geen geld aan de collectanten te geven, waarbij ter motiveering werd gezegd, dat de katholieke kerk 'n zwen- delpartij is, die niets anders doet dan geld naar het buitenland smokkelen. De meeste voorbijgangers trokken partij voor de collectanten en spoedig begon het er voor de nationaal-socialis- ten dreigend uit te zien. Toen kwamen de geuniformde S.A. en S.S.-mannen tusschenbeide en arresteerden collec tanten, die protesteerden tegen het op treden der nationaal-socialisten. De po litie had blijkbaar van de geheime staatspolitie bevel gekregen, zich afzij dig te houden en liet de S. A. hun gang gaan. Vele Münchenaren waren zoo ver ontwaardigd over dit optreden, dat zij uit protest groote bedragen offerden, waarop ook zij beleedigd, aangevallen en gemolesteerd werden. Vele collectan ten werden daarop tegen den grond ge slagen, i Een ooggetuige deelde mede, dat hij had gezien, dat een jonge collectant, die ondanks het verzet van de natio naal-socialisten doorging met collectee ren, eerst bedreigd en daarna zoo zwaar mishandeld werd, dat hij moest worden weggedragen. Om drie uur des middags verbood de politie verder collecteeren, onder het motief, dat dit geschiedde ter be scherming van de collectanten. Velen stoorden zich niet aan dit verbod en gingen door met het ophalen van geld. De nationaal socialisten traden daarop n.?ê strenger op. In groepen trokken zij door de straten en bevallen allen, die een speldje droegen, dit te verwij- jH' ^erc^ hieraan niet goedschiks voldaan, dan werden de speldjes een voudig afgerukt. Een oude dame, diej weigerde het speldje te verwijderen, werd aangehouden, het speldje werd daarop met zulk een kracht afgetrokken, dat haar mantel geheel werd ver scheurd. De Engelsche vice-consul te Miüln- chen Christopher Phillip werd door nationaal-socialisten, die niet wisten, dat hij een buitenlander was, eveneens aangevallen. Hij beriep zich direct op zijn nationaliteit en zijn officieele func tie en werd door de politie ontzet. Tal van arrestaties zijn verricht, hoofdzakelijk van collectanten en voor bijgangers, die zich verzetten tegen de nationaal-socialisten. Een priester, die in den oorlog een been heeft verloren, werd eveneens gemolesteerd. Hij kwam daarbij te vallen en werd zoo ernstig gekwetst dat hij naar het politiebureau moest worden overgebracht, om ver zorgd te worden. In katholieke kringen worden de inci denten als zoo ernstig beschouwd, dat men verwacht, dat officieel bij de re geering te Berlijn geprotesteerd zal worden. Men is van oordeel, dat deze voorvallen zonder precedent zijn in de geschiedenis v,an den Duitschen kerk strijd en dat men hier te doen heeft met een georganiseerden boycot van de katholieke kerk. Door roekeloosheid van een anderen vlieger Negen en veertig menschen om 't leven gekomen. Het Russische vliegtuig „Maxim Gor ki", het grootste ter wereld, is Zater dag in de buurt van Moskou omlaag ge stort, nadat het met een ander vliegtuig in de lucht in botsing was geweest. Ne gen en veertig personen kwamen om 't leven. De Maxim Gorki was gestart met een ander vliegtuig op sleeptouw. Kort na den start begon de bestuurder van het gesleepte vliegtuig, Laschin, acro batische toeren te verrichten met zijn vliegtuig, ondanks het verbod van de luchtvaartautoriteiten. Daarbij is hij met zijn vliegtuig tegen de Maxim Gorki ge botst. Beide vliegtuigen stortten omlaag. De bemanning van de Maxim Gorki, bestaande uit elf man onder wie de commandant, werd gedood. Aan boord was voorts een aantal le den van het centrale aërodynamische instituut, van wie verscheidenen door hun familieleden waren vergezeld. Ook dezen, 37 personen, kwam bij de ramp om. Verder is de bestuurder van het vlieg tuig, dat de botsing veroorzaakte ver ongelukt. De botsing werd veroorzaakt doordat het sleepvliegtuig bij een looping met den vleugel van de Maxim Gorki in aan raking is gekomen. Een gedeelte van den vleugel knapte af. De bestuurders van de Maxim Gorki hebben nog getracht een landing uit te voeren, maar het vliegtuig, dat herhaal de malen over den kop sloeg, is daarbij gebroken en in brand geraakt. Verschei dene explosies aan boord van het vlieg tuig vernielden het totaal. In een dicht bij het vliegveld gelegen dorp zijn de brokstukken van beide vliegtuigen terecht gekomen. De lijken, die afschuwelijk verminkt waren, lagen verward tusschen stukken van het vlieg tuig en de motoren. Onder de 37 pas sagiers waren acht vrouwen en zes kin deren. De Maxim Gorki, als gezegd, het grootste vliegtuig ter wereld, kon ruim zeventig passagiers bevatten. Het was ontworpen door ir. A. N. Tupolew. Op 25 September 1932 werd in een bijeenkomst van journalisten het initi atief tot den bouw genomen ter eere van de gedachtenis van den schrijver Maxim Gorki. Op 10 Maart 1933 begon het hydro-aerodynamische instituut te Moskou met het ontwerpen. Eind Maart 1934 kwam het toestel gereed en 6 Mei van dat jaar maakte het zijn eerste vlucht. De Maxim Gorki had 68 m. vlucht en 23.5 m. lengte. Het vliegtuig woog vol ledig belast 41.000 kg. en was uitgerust met 8 motoren van 870 pk., waarvan 6 vóór in den vleugel en 2 bovenop den vleugel in tandem. Het totale vermogen was dus bijna 7000 pk. De spoorwijdte van het onderstel bedroeg 11 m., de wie len hadden 2 m. doorsnee. ANTI—JOODSCHE RELLETJES IN ROEMENIë. Studenten aan de universiteit te Boe karest, de hoofdstad van Roemenië, hebben Zaterdag anti-joodsche relle tjes op touw gezet. Bij vergissing en blijkbaar misleid door diens uiterlijk keerden zij zich ook tegen den Duit schen gezantschapssecretaris, die in het stadspark wandelde. Zij ranselden hem af en dwongen hem ten slotte in den parkvijver tot een onvrijwillig bad. Tragisch vliegongeluk, Tijdens de rouwplechtigheden ter nagedachtenis j van maarschalk Pi'lsoedski, welke te Detroit werden gehouden, heeft een vliegtuigongeluk plaats gehad, waarvan de bekende Poolsche Oceaahvlieger Stanley Hausner het slachtoffer werd. Hausner cirkelde tijdens een rouw- 1 dienst met zijn vliegtuig „Maarschalk Joseph Pilsudski" verscheidene uren boven de kerk, waar de plechtigheden werden gehouden. Bij een verkeerde manoeuvre kwam het vliegtuig te laag en raakte het dak van een huis. Terstond schoten groote vlammen uit het vliegtuig, waardoor het huis in brand raakte. Na slechts enkele oogenblikken waren er van de machine nog slechts de rookende puin- hoopen over, waaruit het lijk van den vlieger geborgen kon worden. De brand in het huis kon spoedig gebluscht wor den. Handelsregister- Aan de in de Ned. Handelsberichten opgenomen wekelijksche openbaar ma kingen i.z. Het Handelsregister betref fende Zeeland ontleenen wij het volgen de: Voor de Zeeuwsche Eilanden (Middel burg). Nieuwe Inschrijving: Commanditaire Vennootschap Alge meen Assurantie Emissiekantoor „EMITO", Goes, Middelburgschestraat 17, assurantiën en het plaatsen van emissies. Beh. Venn.: R- Postma, Aantal comm. venn.: één. W ij z i g i n g e n: N.V- Bierbrouwerij „De Meiboom", Vlissingen, Hendrikstraat 24, bierbrou werij en ijsfabriek. Uitgetreden direc teur: A. E. Dudok van Heel. Nieuwe d<- recteur: N.V, Beiersch Bierbrouwerij „De Amstel", Amsterdam. J. Th. Popping, Vlissingen, Kasteelstr. 81, slager. Overleden eigenaar: J. Th. Popping. Handelsnaam gewijzigd in: Wed- J. Th. Popping. Nieuwe eigenares: Wed, A. W, PoppingVerwaaijen, HET FAILLISSEMENT VAN NOTARIS M. TE ROTTERDAM. Crediteuren, die hun mond maar liever houden. De Haagsche Crt. meldt: Naar verluidt, worden bij de afwikke ling over het onderzoek door curatoren naar den juisten staat van zaken bij het faillissement van notaris J, A. M. te Rot terdam eigenaardige moeilijkheden on dervonden. Er zou n l. gebleken zijn, dat onderscheidene cliënten van het notaris kantoor in den loop der laatste jaren aanzienlijke geldsbedragen in admini stratie hebben gegeven, welk bezit zij evenwel voor den fiscus zouden hebben verzwegen, hierbij natuurlijk rekening houdende met de geheimhouding, welke nu eenmaal van een notarisadministratie wordt geëischt. Deze personen zouden, nu aan de ver schillende crediteuren opgave gevraagd is of zal worden van hun vorderingen, er niet voor te vinden zijn, om als crediteur in het faillissement te fungeeren. Komen zij n.l. voor hun vordering op, dan loo- pen zij de bijna wiskunstig zekere kans, dat zij door den fiscus aangepakt zullen worden voor het verzwijgen van inko men- Daar het vorige jaar de fatale ter mijn, waarop de „zondaars" nog aan gifte konden doen, is verstreken, nemen de betrokkenen, zoo deelde men ons mede, liever hun verlies door het laten verloren gaan van hun storting, dan in handen van den fiscus te vallen met al de gevolgen van dien. Enkele van deze gevallen zouden ech ter reeds onderzocht zijn. WEER EEN MISDAAD VAN DE OSSCHE BANDIETEN OPGEHELDERD. Het Ossche misdadigersgilde, dat vooral de laatste jaren door vele mis drijven zoozeer van zich deed spreken, heeft de laatste maanden veel van zijn macht ingeboet. Zoo heeft de marechaussee gisteren een misdrijf, dat in Februari van het vo rige jaar werd gepleegd, tot klaarheic gebracht. Twee bejaarde boerenmen- schen werden toen 's nachts door vier gemaskerde mannen overvallen, gekne veld en mishandeld; vervolgens maak ten de onverlaten zich meester van c e spaarduitjes, ten bedrage van ongeveer 2000.—. De daders van dezen overval zijn thans opgespoord. „De Rut", de beken de Ossche misdadiger, die al bij zoovele groote misdrijven betrokken is geweest, heeft n.l., nadat hij ter confrontatie naar Uden was gebracht, zijn wandaad, in net bijzijn van de slachtoffers, aan de mare chaussee bekend. Ook heeft hij zijn drie mededaders genoemd. Dit drietal ver toeft, evenals „De Rut", in de Bossche gevangenis. Ten einde het politie-onder- zoek niet te bemoeilijken, worden dc namen van deze individuen nog niet be kend gemaakt. „De Rut", die zwaar geboeid naar de beorderij aan den Volke'.scheweg were geleid, vertelde in geuren en kleuren alle bijzonderheden omtrent den nach telijken overval- De bende had vooraf van een handlanger, die goed met de fi nancieele omstandigheden van de be jaarde landbouwersfamilie op de hoog te was, de „tip" gekregen. Elk bende lid heeft aan dezen tusschenpersoon bij wijze van provisie f 10 geschonken voor zijn waardevolle inlichtingen. Naar de zen man wordt op het oogenblik nog ge zocht. Elk oogenblik kan zijn arrestatie worden verwacht. De bende wordt nog van vele andere onopgehelderde delicten verdacht, waar- jij ook nog andere personen be trokken zijn geweest. Binnenkort «innen vele onthullingen tegemoet wor den gezien. Voor de commandanten van de brigades Oss en Uden en wacht meester De Gier is de onthulling van deze zaak een groot succes- (De Crt.) DE TOESCHOUWERS VERMAAK TEN ZICH.... De 43-jarige C. W., wonende aan de Westlaan te P ij n a c- k e r, zou een dezer dagen, zooals hij reeds jaren doet, met een door hem ver vaardigd viotje de Laanvaart te 'ijnacker overvaren, teneinde op zijn land te komen, dat door dit water van zijn woning is gescheiden. Het vlotje sloeg om en W. geraakte in de Laanvaart. Daar er maar weinig water staat, zagen de toeschouwers hier- in geen gevaar en zij vermaakten zich om het geval. Toen W. evenwel uit het water werd gehaald, bleek de man te zijn overleden. MOEDER VAN ACHT KINDEREN OM HET LEVEN GEKOMEN. Za terdagavond omstreeks acht uur is in een zijstraat van de Schinkelstraat te leerlen 'n tragisch ongeluk gebeurd, dat aan een vrouw het leven heeft ge tost, De echtgenoote van den heer V. ïeeft, terwijl zij bezig was met een electrische waschmachine, die zij pas rad aangeschaft, den electrischen stroom door het lichaam gekregen, waarbij zij op slag werd gedood. De ongelukkige was moeder van acht kin deren, waarvan de jongste twee een tweeling, nog pas een jaar oud zijn. ERNSTIG AUTO-ONGELUK. Zon dagavond laat is op den weg tusschen £essenich en Ophoven (België) een ern stig auto-ongeluk gebeurd. De ingenieur van den Prov. Waterstaat in Limburg, de heer De R. uit Maastricht, reed twee personen van Belgische nationaliteit aan, die werden gedood. De auto is in beslag genomen. De heer De R, wordt voorloo- pig vastgehouden. DE OUDSTE TWEELING DER WE RELD? De tweeling-broers van Har ten, te Blokland bij Nieuwveen, hopen Woensdag a.s. hun 90sten verjaardag te vieren. DE KONINGIN NAAR DE RESIDENTIE. H. M. de Koningin is hedenochtend vroeg per auto van het Loo naar de re sidentie vertrokken om voor enkele da gen op het Huis ten Bosch te verblijven. DIVIDEND NEDERLANDSCHE BANK- Naar wij vernemen zuJen directie en commissarissen van de Nederlandsche Bank op de vergadering van aandeel houders voorstellen over 't boekjaar 1934'35 een dividend uit te keeren van f 36 per aandeel van f 1000- VRIJHEIDSBOND EN N.S.B. Het dag'elijksche bestuur van de Libe rale Staatspartij De Vrijheidsbond had aan de vergadering van den partijraad, welke Zaterdag jl. te Amsterdam is ge houden, voorgesteld om de leden van de partij, die in strijd met het besluit van de afd. Doetinchem een candidatuur hebben aanvaard op een neutrale lijst, waarop ook een lid der N.S.B. voor komt, uit het lidmaatschap van de par tij te ontzetten. Deze leden hebben ech ter nog voor de uitspraak van den par tijraad hun lidmaatschap van den Vrij heidsbond opgezegd. STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Op onderstaande nummers vielen he den de volgende prijzen: f 1500: 9288 f 1000: 1858 2268 6030 11975 12023 12847 15370 f 400: 4063 7246 7589' 16579 18308 f 200: 207 1770 2947 3239 9286 9371 12766 15380 17950 20164 20440 f 100: 833 1814 7380 9185 10252 10838' 13107 13492 15642 16448 17477 192^5 19415 2e kl. afd. II: HVV—ODS 5-4; afd. V: Hoogez,andFrisia 23; afd, IV: Roer mondWillem II 23; en Middelburg Palemig 51. Prom. comp. 3e klasse: AxelBóei- meer 33. Om den K.N.V.B.-beker: Juliana Blauw Wit 31; StormvogelsPS\ 22; HelmondVelocitas 10. RoermondWillem II 23. Willem II heeft er voor gezorgd dat de spanning in de na-competitie er ten volle in blijft. Na op eigen veld met 21 te hebben verloren heeft zij thans re vanche genomen door met 3—2 in Roer mond te winnen. De Tilburgers hadden eenige oudere spelers opgesteld wat een verbetering bleek. In de eerste helft echter was het steeds Roermond dat den toon aangaf en door toedoen van Massy had zij met de rust een 20 voorsprong. In de tweede helft echter was het met 't Roermond-overwicht gedaan, In deze periode was Willem II sterk in de meer derheid. Zeven min, voor 't einde maak te Willem II den gelijkmaker en eenige oogenblikken later het winnende doel punt. Te Parijs is de landenwedstrijd FrankrijkHongarije gespeeld, 't Fran- sche elftal behaalde een verdiende 20 zege. Tennis. De te Scheveningen gespeelde tennis wedstrijden voor den Davis-Cup tus schen Nederland en Japan zijn in een 50 overwinning voor Japan geëindigd. Zoowel in de enkelspelen als in 't dub- oelspel waren de Japanners de meer deren. sesaMgmtMDBnix&sittittniiEMSQraBGfm^ Middelburg, Van 1720 Mei. Getrouwd: I, F. Rijkaard 26 j. en N. J. Molhoek 25 j. Bevallen: S. Prins geb. Menist d.; H. Bareman geb. Bartelse d. Oostkapelle. Van 1017 Mei. Getrouwd: ;M, Leijnse jm. 28 j. en P. Joziasse ja. 21 j.; J. v. d. Meule jm, 32 j. en F. Louws jd. 21 j. Vrouwenpoder, Van 1218 Mei. Getrouwd: A- de Nood jm. 24 jr. met E. Lampert jd. 20 j., C. Boone jm. 25 j, met M. van den Broeke jd- 22 j., S. Til- roe jm. 23 j. met T. Kodde jd. 20 j. Voetbal, H.V.V. heeft zijn laatste promotie wedstrijd met 54 van O.D.S. gewon-, nen. Aanvankelijk stond H.V.V. met 41 achter, doch zij wist tenslotte toch nog een 54 zege te bevechten. Er za" thans een beslissingswedstrijd gespeeld moeten worden tusschen H.B.S. en H V.V. In het Zuiden is nog alles mogelijk Palemig echter kan men als uitgescha keld beschouwen. De strijd éaat tus schen Roermond en Willem II, die ie der 5 punten hebben en Middelburg met 4 punten. De groen-witten hou den thans, met een uitwedstrijd tegen Willem II en een thuiswedstrijd tegen Roermond, de kans op de eerste plaats in eigen handen. De stand is thans: gsp. gew. gel, vrl. dip. p Roermond 4 2 11 8-5 Willem II 4 2 117-6 Middelburg 4 12 1 6-3 Palemig 4 0 2 1 5-12 De laatste promotiewedstrijd in het Noorden won Frisia van Hoogezand Dit veranderd echter aan den stand niets meer. Hoogezand promoveert en Frisia degradeert. De uitslagen zijn: Promotie comp Rotterdam, 20 Mei. Op de vee markt van heden was de aanvoer in totaal 1749 dieren. Ongeveer verdeeld als volgt: vette runderen 558, vette kal veren 391, nuchtere kalveren 2, varkens 517, schapen of lammeren 281. Vette koeien: le kw. 54, 2e kw. 48, 3e kw. 30—36, Vette ossen: le kw. 48, 2e kw. 44, 3e kw. 3540, Vette kalveren; le kw. 70, 2e kw. 60, 3e kw. 4045, Varkens (levend gewicht): le kw. 35, 2e kw. 34, 3e kw. 33, Schapen: le kw. 38, 2e kw- 34, 3e kw. 30, Lammeren: le kw. 40, 2e kw. 35, 3e kw. 30, alles per kg. Schapen: 1 kw. 17, 2e kw. 13, 3e kw. 8, Lammeren: le kw. 14, 2e kw. 11, 3e kw. 7, alles per stuk. Vlas. Aangevoerd uitsluitend schoon: van blauw: 1900 kg; prijzen: 5562J4, van Groningsch: 4000 kg; prijzen: 5214 60, van Hollandsch geel: 3000 kg; prij zen: 5560, van dauw-rood: 200 kg; prijzen: 5054. Aardappelen: Zeeuw. Blauwe f 3,25 3,50, Zeeuw, bonte f 2,503,20, Eigen heimers f 1,602,20, Bonte en blauwe Drielingen f 1,75—2,20, Bravo's f 2,60— 2,90, Red Star f 2,40—2,80, Malta (Spring) f 1718- Binnenlandsche granen: Gerst (Che valier) f 55,75, haver f 6,50 6,90, erwten f 8—10,80, schokkers f 10 12,80, bruine boonen f 11,5013. Buitenlandsche granen: la Plata Mais nieuwe oogst aangekomen en stoomend f 89, Geboren: HERMAN PIETER CORNELIS. Zoon van J. J. PUNDKE. J. L. W. PUNDKE—GOEDHART. Middelburg, 18 Mei 1935. Wagenplein P 6. De Heer en Mevrouw JACQUES VAN VELSEN—SCHLUTER ge ven met groote vreugde kennis van de geboorte van hun dochter, die bij het H. Doopsel de namen ont- V ng MARIA VIRGINIE, Haarlem, 19 Mei 1935. Zonnelaan 11. Heden overleed t!ot onze diepe droefheid onze geliefde Vrouw, Moeder, Zuster en Behuwdzuster, MAGDALENA GELDOF, geb, Pagter, Uit aller naam, J. J. GELDOF. Middelburg, 20 Mei 1935. Bogardstraat D 55.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3